RSS

Terroryści i złodzieje z prywatnej firmy handlowej Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego to oszuści podający się za funkcjonariuszy instytucji ochrony państwa, które nie istnieje !

25 Czer

O odszkodowanie za bezprawne działania policji i ABW wobec Teresy z domu Znyk (Wojda).

fotoFoto:  Miejsce dokonania napadu terrorystycznego policji i ABW na Teresę z domu Znyk (Wojda), niewinną i bezbronną  przedstawicielkę Polskiego Ruchu Oporu, prezes Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze „Łowiczanie” oraz bezprawnego, bezpodstawnego przetrzymywania 8 godzin bez jedzenia i picia oraz kradzieży mienia organizacji oraz mienia prywatnego.

Łowicz, 24.06.2016r.

Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI RUCH OPORU

www.wojdabejda.wordpress.com

 

Piotr Pogonowski

szef Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego

poczta@abw.gov.pl

 

Otrzymują:

Sąd Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa

International Tribunal into Crimes of Church and State http://itccs-polski.blogspot.de/

Sąd Prawa Zwyczajowego w Wiedniu

International Common Law Court of Justice Vienna

https://www.iccjv.org/

 

Dotyczy : bandyckiego napadu  i rabunku mienia  przez ABW w dniu 07.06.2016r. w woj. świętokrzyskim.

Polski Ruch Oporu działający w ramach prawnych Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze “Łowiczanie”, Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi wyraża stanowczy protest i oburzenie na bandycki napad podległych Panu pracowników, dokonany  w dniu 07.06.2016r. na przedstawicielkę naszych organizacji, prezes Teresę z domu Znyk (Wojda), osobę uwolnioną z niewolniczego światowego prywatnego systemu władzy Trój-Korony z Watykanem na czele.

http://lowiczanie.cba.pl/nowa%20strona/www/

 twojdamini

Polski Ruch Oporu żąda niezwłocznego zwrotu przedmiotów ukradzionych  przez bandytów działających pod szyldem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Skradzione przedmioty stanowią mienie naszych organizacji i  prywatne Teresy Wojda oraz właścicielki posesji, u której dokonano włamania i przeszukania pod jej nieobecność.

Po uprzednim sterroryzowaniu, osobistym przeszukaniu Teresy z domu Znyk (Wojda) , jej samochodu i należących do niej rzeczy, w dniu 07.06.2016r., trwającym 8 godzin (od 9.00 do 17.00) a przy tym pozostawienu jej bez picia i jedzenia, pozbawieniu dostępu do toalety, ukradziono  w dniu 07.06.201r. następujące przedmioty : nowy laptop, aparat fotograficzny, kolekcja USB-Stick zawierającą materiały i dokumenty naszych organizacji jak też prywatne zdjęcia rodzinne jej prezes, notatnik zawierający wykaz numerów telefonów i hasła dostępu na pocztę internetową, na bloga, do konta bankowego Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze “Łowiczanie”oraz do konta prywatnego jej prezes pn.“TERESA WOJDA”, a także mienie prywatne nieobecnej właścicielki posesji :dwa dyski z opracowaniami o ziołolecznictwie do wydania książki i inne płyty CD z nagraniami muzycznymi.

Sposób działania podległych Panu pracowników wskazuje, że są to bestie w ludzkich ciałach, którym wszystko wolno, nawet rzucić na “glebę” niewinną, bezbronną,  60-letnią babcię, prezes zasłużonej dla kultury polskiej organizacji, która z Waszej winy straciła możliwości zarobkowania, na wskutek prześladowań, dręczenia, inwigilacji oraz  z powodu wydanego na nią wielce krzywdzącego wyroku Sądu Rejonowego w Łowiczu, uznającego ją za chorą psychicznie ! https://wojdabejda.wordpress.com/2016/04/03/oficerowie-pokoju-udaremnia-dokonywanie-zbrodni-psychiatrycznych/ https://wojdabejda.wordpress.com/2016/04/24/publiczny-lincz-na-teresie-wojda-prezes-stowarzyszenia-o-24-letnim-dorobku-w-krzewieniu-polskosci-i-w-obronie-narodu-polskiego/

Terroryści z policji i ABW mieli zlecenie “prokuratora okręgowego” z Olsztyna A. Szwedowskiego na przeszukanie posesji, będącej własnością nieobecnej w tym czasie właścicielki, gdzie czasowo przebywał  Artur Ćmok, (na  FC jako Tomek Robert Sikorski ) w roli fachowca remontującego jej stary drewniany dom i jednocześnie organizującego budowę altanki na sąsiedniej działce. Artur Ćmok to jeden z głównych rzekomych podejrzanych, który jak sam mówił, kontaktował się z fałszywym obrońcą  Jabłonowskim-Orszańskim-Kociubą, biegłym sądowym  z Olsztyna, prowokatorem, działającym z Waszego polecenia, celem sprowokowania w Polsce zamachów terrorystycznych a opisywany w artykule prasowym jako 57-letni główny podejrzany Wojciech K. http://wpolityce.pl/polityka/296185-wielka-akcja-abw-na-terenie-calego-kraju-zatrzymano-czterech-mezczyzn-planujacych-zamach-w-polsce  ,

Cyt.:Według ustaleń rmf24.pl głównym podejrzanym jest 57-letni Wojciech K. spod Olsztyna. ABW zabezpieczyła u niego 5 kg materiałów wybuchowych i substancje do ich przygotowania. Drugi podejrzany to 45-letni Krzysztof G. – dla dobra śledztwa prokuratura nie podaje, skąd pochodzi. Mężczyzna miał w domu prawdziwy arsenał: broń maszynową i krótką, celowniki optyczne, kilka tysięcy sztuk amunicji. Obaj mężczyźni usłyszeli główny zarzut próby wywołania poważnych zakłóceń w ustroju Rzeczpospolitej Polskiej.”

Poniżej foto postanowienia o zatrzymaniu i przymusowym doprowadzeniu podejrzanego Artura Ćmoka, wydane przez „Prokuratora Okręgowego” w Olsztynie  Arkadiusza Szwedowskiego,  odpowiednio potraktowane przez psa właścicielki posesji na której ABW sterroryzowało niewinnych Polaków, podpierając się postanowieniem siłowego doprowadzenia A.Ćmoka, który odegrał rolę ofiary na zlecenie okupanta.

foto nakazu zatrzymania

foto nakazu przeszukania

Artur Ćmok to podstawiony agent okupanta, który miał wyznaczoną rolę odgrywania ofiary a w rzeczywistości skierowany został do akcji przeciwko Teresie z domu Znyk (Wojda) i Marii z domu Znyk (Bejda). Miał zadanie  stawiania w nieskończoność altanki i remontu domku, wyciągania pieniędzy od właścicielek działek, terroryzowania ich. Przy kolejnej próbie terroryzowania wymuszaniem kolejnej zaliczki bez rozliczenia poprzedniej, został wypędzony. Jest winien zwrotu zaliczki i odszkodowania za niefachowe prace budowlano-wykończeniowe. 

Oto poniżej szczegółowy opis napadu terrorystycznego dokonanego przez policję i ABW w okolicach Ostrowca Świętokrzyskiego wg relacji Teresy z domu Znyk (Wojda) opisany przez jej siostrę Marię z domu Znyk (Bejda).

Dnia 07.06.2016r. o godzinie 9.00 grupa około dziesięciu zamaskowanych terrorystów w pełnym uzbrojeniu wpadła przez płot  posesji należącej do polskiej zielarki.  Dobiegli do siostry Teresy z domu Znyk (Wojda) stojącej przy ogródku warzywnym. Jeden z nich przystawił lufę karabinu do brzucha siostry i wrzeszczał „na glebę „. Więc siostra upadła na ziemię a po chwili powiedział do niej aby wstała, ale siostra mówiła, że nie może wstać. Więc pomogli jej wstać, posadzili ją na krześle i z bronią w ręku jej pilnowali aby się nie ruszała.

Następnie wpadli do domku holenderskiego i wywlekli z łóżka, w piżamie skutego w kajdanki  pana Dariusza Nowaka, który był również gościem zielarki. Później  na teren wkroczyło kilkunastu bandytów  z szyldem ABW  na plecach. Przyprowadzono skutego w kajdanki  Artura Ćmoka i jego pomocnika oraz dwóch pracowników firmy przewozowej, (dostarczyli drewno na budowę altanki) złapanych na sąsiedniej działce, na którą terroryści z policji i ABW  nie mieli nakazu przeszukania.  

Siostra próbowała wylegitymować tych terrorystów ale tylko jedna z dwóch terrorystek mignęła jej przed oczyma jakąś ofoliowaną kartką. Teresa protestowała na dziejące się bezprawie, w przeciwieństwie do Artura Ćmoka, który nawet próbował uciszać protestującego swojego pracownika i z wielkim spokojem godził się być w roli uwięzionego, skutego w kajdanki.

Pracownicy ABW, którzy przeszukiwali posesję zielarki wielokrotnie powtarzali, że nie mają nic do siostry, pomimo tego postępowali zgodnie z ich procedurami, przeszukali jej rzeczy, samochód, uszkodzili skrytkę w samochodzie a dwie terrorystki dokonały rewizji osobistej na oczach wszystkich osób zgromadzonych na podwórku, ponieważ Teresa nie zgodziła się na  odmacywanie w domku holenderskim.  Nie zgodziła się i nie podpisała żadnego podtykanego jej dokumentu. Jedna z terrorystek podetknęła jej na koniec kartkę z numerem telefonu do prokuratora Szwedowskiego. To siostra skwitowała stwierdzeniem: ograbiliście mnie z laptopa, telefonu, notesu i innych rzeczy to w jaki sposób mam dzwonić na tym pustkowiu?

Siostra Teresa udaremniła  zamiar zaplombowania obu domków a tym samym pozbawienia jej środków do życia oraz udaremniła zamiar kradzieży rasowych psów celem oddania ich do schroniska.

Widziała, jak  z miejsca napadu zabrano skutych w kajdanki Artura Ćmoka i  Dariusza  Nowaka. Artur Ćmok wrócił następnego dnia i opowiadał, że policja u niego nic nie znalazła. Prawdopodobnie zawieziono go w kajdankach do Olszytna. Opowiadał, że rozmawiał z  prokuratorem w Olsztynie, gdzie zaproponowano mu podjęcie współpracy ale on rzekomo odmówił i przyznał się do stawianych mu zarzutów handlu nabojami gazowymi  z Orszańskim. Artur Ćmok rozpowszechniał informację, że  ustanowiono dla niego obowiązek meldowania się dwa razy w tygodniu na policji w Warszawie.

Z rozmów z mieszkańcami sąsiednich wsi wiemy, że ABW zamknęło wszystkie drogi dojazdowe w promieniu kilku kilometrów, co bardzo oburzyło mieszkańców okolicznych wsi, którzy  solidaryzują się z moją siostrą i innymi niewinnymi, bezbronnymi ofiarami napadu. Gotowi są podpisać nasz protest przeciwko bezprawnym, terroryzującym działaniom zorganizowanej grupy przestępczej, działajacej na zlecenie Pana  i prywatnych firm handlowych symulujących instytucje państwowe w Polsce, z prywatną firmą handlową “partia PiS” i “prezydentem” A. Dudą oraz z J.Kaczyńskim i B.Szydło w roli głównej.

Pomimo, że w telefonicznej rozmowie z  prezes Teresą z domu Znyk prokurator Szwedowski wyraził ubolewanie  i obiecał niezwłoczny zwrot bezprawnie zagarniętych przedmiotów, jednak do dziś skradzione przedmioty nie zostały zwrócone na miejsce skąd zostały zabrane, tj. na adres posesji polskiej zielarki w okolicy Ostrowca Świętokrzyskiego.

Pozostał tylko ślad w postaci pokwitowania podpisanego przez asp. sztabowego Krzysztofa Borowiaka z WK KMP Poznań,  który zabrał dokumenty ABW przekazane byłemu właścicielowi działek. Obiecał ich skopiowanie i  zwrot  przez miejscowych policjantów, co niestety do dziś nie zostało spełnione. Poszukiwania tych dokumentów u miejscowych policjantów nie przyniosły skutku, wszyscy udają albo rzeczywiście o niczym nie wiedzą.

Były właściciel działek jest w posiadaniu jedynie pokwitowania wyłudzonych przez policjantów następujacych dokumentów:

 • Spis i opis rzeczy z 07.06.2016r. do protokółu przeszukania do sprawy RSD- 1/2016/ OL, V.Ds 10/2016 wydział postępowań karnych D/ABW w Olszytnie z pozycjami od 1 do 19 na dwóch kartach A4.

 • Spis i opis rzeczy z 07.06.2016r. do protokółu przeszukania do sprawy RSD- 1/2016/ OL, V.Ds 10/2016 wydział postępowań karnych,  D/ ABW w Olszytnie z pozycjami  od 1-18 na jednej kartce A4.

W nagłówku pokwitowania widnieje napis : WK KMP Poznań a na dole podpis asp. sztabowy Krzysztof Borowiak z WK KMP Poznań.

Nie przedstawiono prezes Teresie z domu Znyk (Wojda) żadnych zarzutów, bo Pan dobrze wie, że nie macie nic przeciwko niej, ponieważ ona w swojej społecznej działalności posługuje się dowodami, dokumentami i powszechną wiedzą, demaskujacą ten upadły niewolniczy system oparty na niewolniczym prawie kanoniczno-morskim.

To Pan jako profesor prawa, zwłaszcza kanonicznego, katolickiej uczelni w Lublinie, powinien wiedzieć, że od 01.09.2013r, na mocy dokumentu papieża “Motu Proprio” odpowiadacie, Pan i Pana pomocnicy, prywatnie za szkody i krzywdy wyrządzane osobom naturalnym, rdzennym Polakom-Słowianom  w Polsce. Ponadto powinien Pan wiedzieć, że instytucja kościoła katolickiego została na zawsze zdelegalizowana.

https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/11/suweren-narod-polski-przejmuje-majatek-kosciola-w-polsce/

Panie Pogonowski,

Polski Ruch Oporu żąda od Pana, zwrotu przedmiotów ukradzionych przez  Pana pomocników,  bandytów działających pod szyldem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW) oraz odszkodowania  w wysokości  100 000 złotych ( słownie złotych: sto tysięcy) w terminie do dnia 30.06.2016r., na  konto bankowe:  INTELIGO:50102055581111145677400062.

Niespełnienie naszych żądań skutkować będzie podjęciem dalszych  kroków prawnych przed międzynarodowym wymiarem sprawiedliwości oraz dochodzenie roszczeń  wg obowiązującej międzynarodowej taryfy za łamanie praw człowieka. https://wojdabejda.wordpress.com/2015/11/21/nie-ma-panstw-sa-tylko-prywatne-firmy-do-wyzysku/ https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/25/miedzynarodowa-taryfa-odszkodowawcza-za-lamanie-praw-ludzkich-w-stosunku-do-osoby/

Panie Pogonowski,

Polski Ruch Oporu podaje Panu poniżej wykaz przestępstw dokonanych na osobie naturalnej, osobie wolnej Teresie z domu Znyk (Wojda ) za które Pan i Pana pomocnicy, odpowiadacie osobiście własnym majątkiem do trzeciego pokolenia włącznie, zgodnie z  międzynarodową taryfą za łamanie praw ludzkich :

 • Dyskryminacja, przymus lub rasizm – każdy przypadek, € 100.000 ryczałt, *od pomocnika , 500.0000 €, *od szefa.

 • Prześladowania polityczne – każdy przypadek, € 100.000 ryczałt, 500.0000 € .

 • Zastosowanie norm i przepisów związanych nazistowską historią (również przez analogię z artykułem 139 Niemieckiej Ustawy Zasadniczej). € 100,000 ryczałt , €  400,000.

 • Publiczne wykorzystywanie w pracy  zawodowej  nazistowskich źródłeł , nazw, i wzorców podporządkowania przywódców nazistowskich, nazistowskiej historii przeciwko innej osobie, € 75.000 ryczałt, € 500.000 ryczałt.

 • Zastosowanie nieważnych, nieobowiązujących, niekonstytucyjnych, nielegalnych przepisów  prawnych,  € 250.000 ryczałt, 1.000.000 € ryczałt.

  • Egzekwowanie zasad nie potwierdzonych  prawidłowo państwowymi ustawami , bez  suwerennej legitymacji  jej wykonawców. € 250.000 ryczałt. 1.000.000 € ryczałt.

  • Wykonywanie  nieuprawnionych działań z przymusem (np zajęcia komornicze, kary, faktury wstępne, etc.) bez posiadania jednoznacznego statusu  „urzędnika państwowego” ,  € 100.000 ryczałt, 1.000.000 € ryczałt.

  • Wtargnięcie do pojazdu bez wyraźnej i dobrowolnej zgody jego użytkownika, € 50.000 ryczałt , € 100.000 ryczałt.

  • Działania, bez podpisu i prawomocnej legitymacji pracownika państwowego albo urzędnika mianowanego. € 50.000 ryczałt, € 100.000 ryczałt.

  • Wtargnięcie bez wyraźnej i dobrowolnej zgody na zamieszkały grunt wraz z dojściem, € 100.000 ryczałt,  przypadku, € 500.000 ryczałt.

  • Wtargnięcie na prywatne terytorium, bez wyraźnej i dobrowolnej zgody, € 100.000 ryczałt,  500,000 € ryczałt.

  • Wtargnięcie do mieszkania i przynależnych pomieszczeń, bez wyraźnej i dobrowolnej zgody. €100.000 ryczałt, €1.000.000 ryczałt.

 • Bezpośrednia przemoc fizyczna ( indywidualne działania, ciągnięcie, popychanie, uderzanie, wiązanie, kneblowanie, zakładanie  kajdanek  itp,  następstwa powstałe na wskutek ataku i poszczególnych działań), 75.000 € każdy przypadek (od pomocnika)  500.000 € każdy przypadek (od szefa).

 • Bezpodstawne przetrzymywanie w areszcie,  pozbawienie wolności,  5000 € za godzinę od pomocnika , 75 000 € za godzinę  od szefa,

 • Łamanie praw człowieka – naruszenie godności ludzkiej, wbrew  z rezolucji ONZ 217 A  i / lub Europejskiej  Konwencji Praw Człowieka (EMRK). € 150.000 ryczałt,  € 500.000 ryczałt.

 • Pogwałcenie prawa międzynarodowego – IP66 (Międzynarodowy Pakt Praw Politycznych i obywatelskich 1966.) – traktat prawa międzynarodowego ratyfikowany  przez RFN w 1973 roku! € 150.000 ryczałt,  € 500.000 ryczałt.

 • Utrata, odebranie mienia lub własności – w zależności od indywidualnego przypadku, Wartość własności + 25%, Wartość własności + 25%.

 • Opłaty karne, represje, śledzenia, przymus, zniesławienie wobec krewnych   poszkodowanej osoby (małżonka, partnera, dzieci i wnuków), € 50.000 ryczałt, € 200.000 ryczałt.

 • Sprzeczne z ustawą zasadniczą (GG) złamanie dóbr osobistych, prywatnej autonomii , € 100.000 ryczałt, € 300.000 ryczałt.

 • Złamanie zasad ochrony danych osobowych, podsłuchy telefoniczne, komputerowe szpiegostwo, przechwytywanie korespondencji w pomieszczeniach biurowych i handlowych każdy przypadek.€ 100.000 ryczałt,  € 200.000 ryczałt.

 • Utrata, odebranie mienia lub własności – w zależności od indywidualnego przypadku, Wartość własności + 25%, Wartość własności + 25%.

Panie Pogonowski,

Polski Ruch Oporu podaje Panu poniżej wypis z UPIK w Waszyngtonie Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, w której Pan sprawuje funkcję szefa, odpowiedzialnego osobiście, prywatnie za opisane powyżej przestępstwa w stosunku do prezes Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze “Łowiczenie”, Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi, Polski Ruch Oporu, osoby wolnej Teresy z domu Znyk (Wojda) oraz innych Polaków w Polsce, inwigilowanych, prześladowanych, martretowanych fizycznie i psychicznie na różne sposoby, w tym  bronią psychotroniczną.

http://stopzet.org/2016/06/23/drugi-protest-przeciwko-skrytemu-nekaniu-bez-zgody-obywatelach-rp-27-06-2016-warszawa/

Jest Pan szefem prywatnej firmy handlowej zarejestrowanej w Waszyngtonie pod numerem 367461287.  Bierze Pan udział w przestępstwach przeciwko Narodowi Polskiemu i  ludzkości !

UPIK® Record – L
L
Registered company name
AGENCJA BEZPIECZENSTWA WEWNETRZNEGO
Non-registered name or business unit
L
D-U-N-S© Number
367461287
L
Registered address
Ul. Rakowiecka 2a
L
Post code
00-993
L
City
Warszawa
Country
Poland
W
Country code
597
Post office box number
Post office box town
L
Telephone number
225857910
W
Fax number
225858211
W
Name primary executive
Mordaszewski Kazimierz
W
Activity (SIC)
9229
More options:
Return to UPIK®-Search?
Please click on UPIK®-Search.
You would like to change your master data free of charge?
You need to identify yourself first.
Please click on Identification.
You cannot find a corresponding D-U-N-S® Number in the current UPIK® database or would like to apply for a new D-U-N-S® Number free of charge?
Please click on Request new.

https://wojdabejda.wordpress.com/2015/08/29/sila-wiedzy-pokonamy-papierowych-falszerzy-i-kryminalnych-blaznow/

https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/01/bojkotujmy-prywatne-firmy-symulujace-instytucje-panstwowe/ https://wojdabejda.wordpress.com/2015/10/26/zaglodzic-papierami-papierowego-wampira/ https://wojdabejda.wordpress.com/2015/08/29/sila-wiedzy-pokonamy-papierowych-falszerzy-i-kryminalnych-blaznow/ https://wojdabejda.wordpress.com/2015/12/16/zadanie-odszkodowania-za-wyludzanie-podatkow/

Panie Pogonowski,

Polski Ruch Oporu poniżej przesyła Panu do przyjęcia do wiadomości i respektowania treść naszego oświadczenia na okoliczność upadku niewolniczego, prywatnego, światowego systemu, opartego na prawie kanoniczno-morskim.

 

Wszyscy:

sejm, senat, prezydent, ministerstwa, trybunały, państwowa komisja wyborcza, urzędy: gmin, miast, powiatowe, wojewódzkie, urzędy skarbowe, izby skarbowe, sądy rejonowe, okręgowe, apelacyjne, administracyjne, pracy, sąd najwyższy, komornicy sądowi, prokuratury rejonowe, okręgowe, prokuratura generalna, komendy policji: miejskie, powiatowe, wojewódzkie, komenda główna policji, jednostki wojskowe, sztab generalny, parafie, kurie diecezjalne, Caritas, episkopat, papież, zakłady ubezpieczeń społecznych, kasy rolniczego ubezpieczenia, banki, radio i telewizja oraz  inne firmy- korporacje zarejestrowane jako prywatne geszefty w Waszyngtonie.

Oświadczenie Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu  na okoliczność upadku niewolniczego, prywatnego, światowego systemu, opartego na prawie kanoniczno-morskim.

My rodowici Polacy, uwolnieni dzięki One Peoples Public Trust (OPPT ), która wykluczyła w zgodzie z prawem, 25.12.2012r. z naszego świata korporacje, banki i rządy działające na rzecz niewolnictwa i prywatnych systemów pieniężnych i jednocześnie jako  Suwereni w naszej Ojczyźnie, sprawujący w Polsce bezpośrednią władzę zwierzchnią od 02.11.2014r. oświadczamy, że z Waszymi nielegalnymi, prywatnymi firmami nie mamy żadnej wiążącej umowy.

Wasze jednostki są zarejestrowane w Waszyngtonie jako prywatne geszefty, firmy-korporacje, działające na rzecz wąskiej światowej  grupy interesów upadłego niewolniczego, światowego systemu a na szkodę i krzywdę Polski i Narodu Polskiego, który jest beneficjentem powiernictwa, na zasadzie prawa równości znanego jako “Jedność Istnienia Ludzkiego: ustanowionego przez Stwórcę”. https://www.upik.de/upik_suche.cgi   

Jakiekolwiek Wasze żądania, zakazy, nakazy, rygory, sankcje, restrykcje wobec przedstawicieli Narodu Polskiego są bezprawne, NIELEGALNE !

Podlegają rygorom Dekretu Suwerena z dnia 02.04.2015r.o wypowiedzeniu posłuszeństwa wszelkim organom władzy w Polsce oraz rygorom One Peoples Public Trust. Wasze firmy-korporacje  uznane  zostały  przez  One Peoples Public Trust, za Dłużników winnych, że :„w sposób świadomy, dobrowolnie i umyślnie dopuścili się zdrady” przez „zagarnięcie, eksploatację, wspieranie oraz podżeganie do przestępstwa, którego przedmiotem był system prywatnych pieniędzy” oraz dopuścili się „prowadzenia Systemu Niewolnictwa używanego przeciwko … obywatelom bez ich wiedzy, wbrew ich woli oraz nie uwzględniając ich przyzwolenia”.

https://ujawnienie.wordpress.com/2013/03/01/one-poeples-publi  trust/ http://www.tcichocki.pl/20150402_Wypowiedzenie_posluszenstwa_organom_panstwa.pdf

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Łowicz, 29.08.2015r.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Oto poniżej treść korespondencji wysłanej na adresy emailowe firmy Orange, która obsługuje numer tel.0501 149 020, zawłaszczony w dniu 07.06 przez ABW.

Łowicka Inicjatywa Obywatelska <lowobywatel2@gmail.com>
Orange <automat.efaktura@pl.orange.com>,

forum.orange@orange.pl,

BOK@orange.pl,

rzecznik.klientow@orange.com

26 czerwca 2016 10:21

Łowicz, 26.06.2016r.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że w dniu 07.06.2016r. telefon komórkowy 501 149 020 został zawłaszczony przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego i od tego momentu nie odpowiadamy za koszty związane z użytkowaniem tego numeru.

Rachunki prosimy przesyłać na adres szefa ABW w Warszawie pana Piotra Pogonowskiego, poczta@abw.gov.pl

W związku z tym, że ten numer jest cały czas zajęty istnieje obawa naciągania na koszty.

Na dowód załączamy nasze wystąpienia do winnych bezprawia i zawłaszczenia mienia naszych organizacji.

Maria z domu Znyk (Bejda)

POLSKI RUCH OPORU

https://wojdabejda.wordpress.com/2016/06/25/terrorysci-i-zlodzieje-z-prywatnej-firmy-handlowej-agencji-bezpieczenstwa-wewnetrznego-to-oszusci-podajacy-sie-za-funkcjonariuszy-instytucji-ochrony-panstwa-ktore-nie-istnieje/  

https://wojdabejda.wordpress.com/2016/06/17/poszukiwacze-terrorystow-terroryzuja-niewinnych-i-bezbronnych-polakow/

 

 
10 Komentarzy

Opublikował/a w dniu 25 czerwca 2016 w Bez kategorii

 

10 responses to “Terroryści i złodzieje z prywatnej firmy handlowej Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego to oszuści podający się za funkcjonariuszy instytucji ochrony państwa, które nie istnieje !

 1. nieustraszona

  26 czerwca 2016 at 20:29

  Rozbroili nas „religią” wewnętrznie, żeby nadstawiać policzek z wcześniej opróżnioną kieszenią na bezprawne podatki i składki na „państwo” oraz na „kościół”, która ta wspierająca się wzajemnie konstrukcja stosująca „prawo” talmudyczne jest jak widać zamaskowanym „pokojowo” ludobójczym faszyzmem i to właśnie wobec nieuzbrojonych kobiet !!!

  Ale kurwa „bohaterzy” w kupie i w maskach uzbrojeni po zęby mieli ” bojowe” zadanie terroryzując bezbronną kobietę i kradnąc jej własność !

  Toż to „medale” takim gierojom od prywatnej firmy „państwa” się należą przy wojskowej paradzie i z „błogosławieństwem” żydowskiego księdza kapelana i pokazanie ich mord w telawizji w przerwie między meczami, żeby męska publika zauważyła, jak kraj ich przodków, ich dziedzictwo zostało zrujnowane i splądrowane tak, że nawet w biały dzień ostatnie patriotki zostają „prawnie” napadane, terroryzowane i ograbiane w tym pożal się boże „państwie” szyderstwa z prawa i sprawiedliwości !

  Zle się dzieje w „państwie” duńskim, polskim, niemieckim, rosyjskim,…, gdzie sataniści i lichwiarze jak koń trojański rozwalili zdrowie i siły narodu okłamując go „religijnie” i okradając go od wieków, podstępnie trując oraz rozbrajając „ustawami” w „czasach pokojowych” !

  Czyżby tak nadal miał wyglądać „pokój”,”bezpieczeństwo” i „dostatek” wprowadzony podstępnie przez czarno-czerwoną zarazę beznapletkowców ?

  Polubienie

   
 2. były " polak " IDIOTA !!!.....

  27 czerwca 2016 at 07:19

  ” święte słowa ” :)…..Terroryści i złodzieje z prywatnej firmy handlowej Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego to oszuści podający się za funkcjonariuszy instytucji ochrony państwa, które nie istnieje !….I ja Słowianin Stanisław Budniak , były ” polak ” IDIOTA i były janczar odwiecznego pasożytniczego okupanta z Watykanu też tak uważam , ba zresztą to też dawno udowodniłem 🙂 , vide filmik zredagowany przez pana Waldemara Pastuszkę 🙂 o mojej współczesnej pragmatycznej Rzeczpospolitej Słowiańskiej Polanii https://www.youtube.com/watch?v=_nDYRe87HFo

  Polubienie

   
 3. Bolesław Zapomniany Reakcja Słowiańska

  27 czerwca 2016 at 07:20

  ” święte słowa ” :)…..Terroryści i złodzieje z prywatnej firmy handlowej Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego to oszuści podający się za funkcjonariuszy instytucji ochrony państwa, które nie istnieje !….I ja Słowianin Stanisław Budniak , były ” polak ” IDIOTA i były janczar odwiecznego pasożytniczego okupanta z Watykanu też tak uważam , ba zresztą to też dawno udowodniłem 🙂 , vide filmik zredagowany przez Waldemara Pastuszkę 🙂 o mojej współczesnej pragmatycznej Rzeczpospolitej Słowiańskiej Polanii https://www.youtube.com/watch?v=_nDYRe87HFo

  Polubienie

   
 4. wojdabejda

  27 czerwca 2016 at 13:22

  Szanowni Państwo,

  tajne służby uniemożliwiają kontakty telefoniczne(tylko takie nam pozostały) Marii ( z Flensburga)z jej siostrą Teresą przebywajacą w okolicy Ostrowca Świętokrzyskiego a także z firmami w Polsce. Po wybraniu numeru telefonu w Polsce, gdy aparat wskazuje pełne naładowanie, nagle telefon się całkowicie rozładowuje i wyłącza.

  https://www.youtube.com/watch?v=SZLgigsKirc : Odwróć wszystko do góry nogami a dowiesz się prawdy.Dr Rauni Leena Luukanen Kilde

  Polubienie

   
 5. nieustraszona

  27 czerwca 2016 at 13:27

  To papierowe „postanowienie” z którym wpadła grupa terrorystyczna prywatnej firmy ABW jest PRAWNIE NIEWAZNE z powodu błędów formalnych, bo już sam brak pełnego, osobistego z weryfikowanego PODPISU „prokuratora” to kpina z rzeczywistych reguł prawa !

  Oczywiście „pan” prokurator zdaje sobie z tego też sprawę, bo sygnując tą ofertę handlową oznaczoną numerem „akt” swoim własnym podpisem odpowiadał by osobiście za to, a tak w razie czego zawsze może się wykręcić i twierdzić zgodnie z prawdą, że on nic prawnie nie podpisywał i dlatego nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za tą „literaturę” wywołującą tylko iluzję prawomocności !

  Drugim formalnym błędem jest przedstawienie tego świstka nie wartego funta kłaków jako ODPIS !

  A gdzie jest jego notarialne uwierzytelnienie z oryginałem, który jak znam życie teatru „prawa” nawet nie istnieje !!! Z tego, co zdołałam dostrzec. to nazwisko korporacyjne „podejrzanego” w połączeniu z numerem PESEL niewolniczego identyfikatora zwanego dowodem osobistym umożliwiło naziemnym piratom zastosowanie „prawa morskiego” i które ma zastosowanie na miejscu wewnątrz statków pirackich, jakimi są prywatne firmy „sądownicze”, o ile jakiś delikwent da się nabrać na ich listowne oferty handlowe i idąc tam dobrowolnie wychodzi oskubany czy niewinnie skazany, bo nie znał wewnętrznych reguł gry tego „sądowego” handlu niewolnikami !

  Taki ten nieważny prawnie spreparowany świstek nie był żadną podstawą do zatrzymania delikwenta wymienionego na nim, ani tym bardziej do brutalnego potraktowania i obrabowania wolnego człowieka, jakim jest teresa z rodziny Znyk czy też gość znajdujący się na posesji !

  Naruszono też bezprawnie nienaruszalność terytorialną właścicielki posesji i mir domowy !

  Polubienie

   
 6. Tadeusz Koza

  1 września 2016 at 15:04

  Ta prywatna firma handlowa zarejestrowana w USraelu pod nazwą ABW na okoliczność mojej rozprawy sądowej w Sądzie Okręgowym w Warszawie sygn. akt IV C 463/15 dnia 19 pażdziernika 2015r o godz. 9;40 a przed tym skutecznym zawiadomieniu o podejrzeniu korupcyjnego układu pismem z dnia 16.10.2015r drogą elektroniczną oraz osobiście o godz. 8;10 dnia 19.10.2016r poskutkowała w taki sposób, że przed salą rozpraw przez 1,5 godziny warowało 4 funkcjonariuszy policji w pełnym uzbrojeniu oraz na sali rozpraw jeden agend MOSAD-u. Sprawa dotyczy naruszenia praw własności przemysłowej Tadeusza Koza w postaci patentów nr 207092 i nr 213121 przez żydowski podmiot Vario Term, który przyczynil się do rozwalenia FAP Falenica w Warszawie onegdaj zatrudniającej ponad 2000 pracowników. Obecnie żerującej na terenie tej byłej fabryki pierwszych w świecie mieszków gazowych do głowic termostatycznych do zaworów grzejnikowych między innymi na rzecz firmy Danfoss z Danii.Ta duńska firma wraz z dwoma innymi zagranicznymi firmami HERZ z Danii i IMI International z Niemiec, także podrabiają na terenie Polski polskie patenty Tadeusza Koza za pomocą i wiedzą okupacyjnych zorganizowanych jednostek przestępczych typu ABW czy obecnie tusko-funkcjonariuszy w tym Ministra Rozwoju Mateusza Morawieckiego.

  Polubione przez 1 osoba

   
 7. wolny i suwerenny czlowiek

  2 listopada 2018 at 03:04

  Hej, a jakiego systemu operacyjnego uzywa pani na swoim laptopie? Niewolniczego systemu Windows lub Mac OS? Czy tez raczej wolnego (Open-Source) i bezplatnego systemu Linux? A co by bylo, gdyby pani uzywajac linuksa miala swoj komputer oraz inne nosniki danych zaszyfrowane? A co by bylo, gdyby uzywala pani menedzera hasel n.p. KeePass? A co by bylo, gdyby pani miala skrzynke w servisie elektronicznej poczty posteo.de lub mailbox.org i szyfrowala swoje wiadomosci? A co by bylo, gdyby poruszala sie pani w internecie anonimowo i bezpiecznie przy pomocy sieci/przegladarki Tor lub uzywajac systemu operacyjnego Tails? https://tails.boum.org/index.de.html A co by bylo, gdyby miala pani wszystkie dane i pliki dwukrotnie zabezpieczone jako zaszyfrowana kopie zapasowa i umieszczone w bezpiecznym miejscu poza domem np. u znajomych?

  Ryzykujac swoje zdrowie i zycie dla innych (glupoli ktorym i tak wszystk jest egal) warto najpierw pomyslec o wlasnym bezpieczenstwie i zabezpieczyc sie. Pan Andreas Clauss juz nie zyje. Jak rowniez inni niemieccy bojownicy o wolnosc i sprawiedliwosc. Umarli nieoczekiwanie i to w mlodym wieku. Ja rowniez walcze z NWO ale staram sie przy tym jak najdluzej przezyc. Ostatecznie jednak wole zginac w walce o wolnosc niz zyc w niewoli.

  Pozdrawiam i zycze, aby Pan Bog mial pania pod swoja opieka.

  Polubienie

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: