RSS

Informacje

Maj 31.05.2013 - Wrocław, Flensburg, Magdeburg, Karlowe Wary 177Uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez Paradygmat Raport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret z 2015r. Suwerena-Narodu Polskiego, bojkotujmy, ignorujmy wszystkie prywatne firmy handlowe, symulujące instytucje państwowe  i kościelne w Polsce ! 

”Dostarczanie, uznanych przez rezolucję ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002/ Artykuł 9, za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Polsce, który jest spółką handlową wygasłą z dniem 25.12.2012r. jest najsurowiej zabronione i karalne !”- treść do umieszczania na skrzynkach pocztowych w ramach bojkotu żydowskiego okupanta i obrony koniecznej.

Reklamy
 

2 responses to “Informacje

 1. Mike Norrin

  13 marca 2017 at 16:26

  Witam prowadzimy funpage Globalna świadomość, proponujemy współpracę nasza strona osiąga 30 k lajków a obecny zasięg posta to już ponad 300 k . Mamy więc propozycję, za 100 zł miesięcznie udostępniamy po 2 posty dziennie z waszej strony. prowadzimy współprace z wieloma stronami tematycznymi a ich statystyki zarobkowe rosną tak więc zapraszamy serdecznie.

  Polubienie

   
  • wojdabejda

   14 marca 2017 at 12:07

   Nie stać nas na jakiekolwiek opłaty, ponieważ nasze bardzo niskie dochody starczają zaledwie na nasze skromne utrzymanie, przy tym znaczamy, że Teresa nie ma żadnych dochodów, nawet należna jej maleńka emerytura została przesunięta o 1 rok i 3 miesiące!
   Maria i Teresa z domu Znyk

   Polubienie

    

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: