RSS

Informacje

Maj 31.05.2013 - Wrocław, Flensburg, Magdeburg, Karlowe Wary 177Uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez Paradygmat Raport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret z 2015r. Suwerena-Narodu Polskiego, bojkotujmy, ignorujmy wszystkie prywatne firmy handlowe, symulujące instytucje państwowe  i kościelne w Polsce ! 

”Dostarczanie, uznanych przez rezolucję ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002/ Artykuł 9, za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Polsce, który jest spółką handlową wygasłą z dniem 25.12.2012r. jest najsurowiej zabronione i karalne !”- treść do umieszczania na skrzynkach pocztowych w ramach bojkotu żydowskiego okupanta i obrony koniecznej.

Reklamy
 

4 responses to “Informacje

 1. Mike Norrin

  13 marca 2017 at 16:26

  Witam prowadzimy funpage Globalna świadomość, proponujemy współpracę nasza strona osiąga 30 k lajków a obecny zasięg posta to już ponad 300 k . Mamy więc propozycję, za 100 zł miesięcznie udostępniamy po 2 posty dziennie z waszej strony. prowadzimy współprace z wieloma stronami tematycznymi a ich statystyki zarobkowe rosną tak więc zapraszamy serdecznie.

  Polubienie

   
  • wojdabejda

   14 marca 2017 at 12:07

   Nie stać nas na jakiekolwiek opłaty, ponieważ nasze bardzo niskie dochody starczają zaledwie na nasze skromne utrzymanie, przy tym znaczamy, że Teresa nie ma żadnych dochodów, nawet należna jej maleńka emerytura została przesunięta o 1 rok i 3 miesiące!
   Maria i Teresa z domu Znyk

   Polubienie

    
  • rafal

   3 grudnia 2017 at 13:40

   ……..ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI SĄ PODSTAWĄ ISTNIENIA POLAKÓW I PAŃSTWA POLSKIEGO ! ! ! ! ! !

   Z A W S Z E P O L S K A

   POLACY PO BITWIE POD GRUNWALDEM ,SĄ NARODEM PRZEKLĘTYM PRZEZ KOŚCIÓŁ ! ! !
   Ojciec Święty, żyd nie polak Jan Paweł II ,klątwy nie zdjął ! ! ! Watykan to WRÓG polaków ! ! !
   46.Lechia,-3 tys.lat historii Polski.cz.1/3.Spiskowa Historia Polski.https://www.youtube.com/watch?v=4Hq05Kvij3w&list=PLMljuBdUhXvsRJ-QD2ME1HHg7H7gaJ7fU
   AKOWCY strzelali do ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH którzy szli powstaniu na pomoc ! ! !
   KOPERNIK był satanistą .
   W roku 2020 szatan zostanie zniszczony do czwartego pokolenia .Polacy ocaleją ! ! ! ! NIEBOCENTRYZM i HONOR
   ISTAMBUŁ – to po prostu po polsku -IS TAM BUŁ – Jezus tam był . NOE , ADAM i EWA – byli polakami .Polska od Atlantyku po Ocean Spokojny .
   11.7/9 Narodowe Siły Zbrojne, fenomen polski: NARODOWCY, Żołnierze Niezłomni – NSZ WW 2https://www.youtube.com/watch?v=6oKx6tlM3ns&list=PLsl9qhb8vVlJ0iiU9p0OIjr_cEK3ECDb0&index=92

   HISTORYCY POLSCY TO OSZUŚCI . W POLSCE BYŁO NAJPIERW PRAWOSŁAWIE ! ! ! ! !
   JEZUS CHRYSTUS NIGDY NIE BYŁ W PALESTYNIE ! ! ! ! !

   Polubienie

    
 2. wojdabejda

  19 listopada 2017 at 17:11

  Oskarżamy o działania na szkodę ludzkości, na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego, poprzez oszustwo polegające na uznawaniu nielegalnych władz żydowskiego okupanta w Polsce, który podstępnie, bezprawnie przejął Państwo Polskie w 1927r. a obecnie nielegalnie, bezskutecznie działa w imieniu Narodu Polskiego i Polski. Prywatne firmy handlowe żydowskiego okupanta podają się nielegalnie, bezprawnie, bezskutecznie za instytucje państwowe, posługując się nielegalnymi, sfałszowanymi symbolami narodowymi !
  Oskarżamy o działania na szkodę ludzkości, na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego, poprzez oszustwo polegające na uznawaniu osób o fałszywej tożsamości, sfałszowanych nazwiskach, nie posiadających legitymacji Suwerena-Narodu Polskiego i Polski jako wiarygodnych przedstawicieli Narodu Polskiego i Polski !
  Zgodnie z ekspertyzą prawną Krystyny Trzcińskiej, cyt..:

  ” nikt nie był kompetentny, nikt nie był władny, podpisywać w imieniu POLSKI, jakichkolwiek umów międzynarodowych, w tym i przystąpienia POLSKI do: Unii Europejskiej, NATO, ONZ itp.

  POLSKA, zgodnie z prawdą obiektywną, nigdy nie przystąpiła do UE, gdyż:

  1) brak jest na tą okoliczność dowodów z dokumentów urzędowych, mających moc władczą i podlegających wykonaniu.

  2) POLSKA jest w stanie zawieszenia bytu od 1927 r (bezskuteczne rozporządzenie o godle). POLSKA ma swoje terytorium, ale nie ma prawomocnych symboli narodowych, a te symbole narodowe, którymi posługują się polskojęzyczne przybłędy żydowskie, zamieszkałe na terytorium POLSKI często pod przybranym nazwiskiem i wyłudzonym obywatelstwem POLSKIM, prawomocnymi symbolami narodowymi POLSKI nie są. (…)
  Wszelkie składki na cel utrzymania tych wyżej wymienionych żydowskich organizacji i innych nie wymienionych tutaj, wyłożone arbitralnie ze SKARBU PAŃSTWA POLSKIEGO, hojną ręką przez żydowskich przybłędów w imieniu POLSKI, podlegają bezwzględnie zwrotowi POLSCE przez IZRAEL i międzynarodowe żydostwo, w trybie natychmiastowym, (…)”- koniec cytatu zaczerpniętego z linka pt.: “No i potem się dziwią że palą nimi w piecach”
  trzcinska.neon24.pl/post/128677,no-i-potem-sie-dziwia-ze-pala-nimi-w-piecach Krystyna Trzcińska w poniższym linku pt.”Dlaczego Polacy wezmą udział w rewolucji narodowej 2015 ?” udawadnia, że Izrael przejął terytorium Polski, stosuje jurysdykcję talmudyczną w celu wymordowania Polaków. trzcinska.neon24.pl/post/119381,dlaczego-polacy-wezma-udzial-w-rewolucji-narodowej-2015

  Oskarżamy o działania na szkodę ludzkości, na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego, prywatnych firm handlowych, podających się za instytucje unijne w grupie przestępczej z innymi prywatnymi firmami, występującymi na scenie politycznej jako “rządy państw” oraz “organizacje międzynarodowe”, powołane rzekomo do dbałości o utrzymanie pokoju na świecie, jak np. Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, Organizacja Narodów Zjednoczonych, Organizacja Traktatu Północnoatlantyckiego (NATO).

  https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/23/o-odszkodowanie-za-holokaust-na-narodzie-polskim/

  Polubione przez 1 osoba

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: