RSS

Poszukiwacze terrorystów terroryzują niewinnych i bezbronnych Polaków !

17 Czer

ABW foto

http://wpolityce.pl/polityka/296185-wielka-akcja-abw-na-terenie-calego-kraju-zatrzymano-czterech-mezczyzn-planujacych-zamach-w-polsce

Łowicz, 16.06.2016r.

Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk                                                                  Pierwszy Polski Sąd Prawa Zwyczajowego                                                               POLSKI RUCH OPORU                                                                                                    Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”                                         Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi                                          www.wojdabejda.wordpress.com , http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze         

Zbigniew Ziobro-Prokurator Generalny

Cezary Fiertek -Prokurator Okręgowy w Olsztynie

Arkadiusz Szwedowski-Prokurator Okręgowy w Olsztynie

Otrzymują:

Sąd Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa

International Tribunal into Crimes of Church and State,  http://itccs-polski.blogspot.de/

Sąd Prawa Zwyczajowego w Wiedniu

International Common Law Court of Justice Vienna

https://www.iccjv.org/

W związku z bezprawnym i bezpodstawnym atakiem terrorystycznym, napadem na obrończynię Narodu Polskiego i Polski, przedstawicielkę  Polskiego Ruchu Oporu, osobę wolną Teresę z domu Znyk, zamachem dokonanym na zlecenie Panów prokuratorów, w dniu 07.06.2016r. na terenie prywatnej posesji położonej w woj. świętokrzyskim, należącej do znanej polskiej zielarki,  Polski Ruch Oporu wyraża stanowczy protest, oburzenie i domaga się oficjalnych przeprosin w mediach ogólnopolskich, które okrzyknęły tę akcję jako sukces ABW a fakty wskazują, że była to perfidnie zaplanowana z Waszej strony prowokacja, z udziałem m.in Waszych agentów, którzy przed Narodem Polskim odgrywali rolę jego obrońców.

Akcja terroryzowania bezbronnych działaczy wyrażających troskę o los i przyszłość Narodu Polskiego w jego Ojczyźnie jest wielkim skandalem międzynarodowym a służby ABW jako organizacja terrorystyczna  powinny zostać niezwłocznie rozwiązane.

Ten bandycki napad kilkunastu osób, podległych Wam służb, na osoby przypadkowo znajdujące się na terenie dwóch sąsiednich prywatnych posesji, z czego tylko na jedną z posesji, na posesję zielarki był prokuratorski nakaz  przeszukania, wskazuje jednoznacznie na złamanie nie tylko praw ludzkich i obywatelskich ale na działania bez zezwolenia prokuratora, na działania bezprawne.

Nagłe wtargnięcie w dniu 07.06.2016r. o godzinie 9.00 przez płot kilkunastu osób w kominiarkach i w pełnych uzbrojeniu, przystawienie broni do brzucha, komenda : „Na glebę !!! “, skucie kajdankami, przetrzymywanie 8 godzin, aż  do godziny 17.00,  bez picia i jedzenia,  bez dostępu do toalety, z groźbą użycia broni palnej, kradzież telefonów, laptopów, dysków ( dwa dyski zawierające materiały do ksiązki na temat ziołolecznictwa nieobecnej w tym dniu właścicielki posesji ), wymuszanie podpisywania protokułów ABW, nawet przez byłego właściciela działek dopełnia obraz bezprawia i kompromituje Panów prokuratorów jak też służby Wam podległe.

http://www.rmf24.pl/fakty/news-wielka-operacja-abw-zatrzymano-mezczyzn-ktorzy-planowali-zam,nId,2216285

Polski Ruch Oporu domaga się zwrotu bezprawnie zagrabionego mienia, które stanowi własność naszych organizacji:

 • nowy laptop,

 • aparat fotograficzny,

 • kolekcję USB Stick zawierającą materiały i dokumenty naszych organizacji jak też prywatne zdjęcia rodzinne jej prezes

 • Notatnika zawierającego wykaz numerów telefonów i hasła dostępu na pocztę internetową, bloga oraz  do konta bankowego Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze “Łowiczanie”oraz do konta prywatnego jej prezes pn. “TERESA WOJDA”

oraz mienia prywatnego właścicielki posesji :

 • dwa dyski z opracowaniami o ziołolecznictwie do wydania książki.

Wyżej wymienione przedmioty i zawarte w nich dane zostały zagarnięte , wbrew sprzeciwom jej posiadaczki, Teresy z domu Znyk, podczas tej ogólnopolskiej akcji skierowanej przeciwko osobom z tzw. ruchu narodowego, pod rzekomym pretekstem poszukiwania broni, środków wybuchowych.

Dla ułatwienia pracy pracownikom służb specjalnych podległym panom prokuratorom Polski Ruch Oporu oświadcza, że w swojej ponad 5letniej działalności zawsze występował i występuje o pokojowe odsunięcie od władzy  uzurpatorów nie posiadających legitymacji SuwerenaNarodu Polskiego do prawa sprawowania władzy i zajmowania stanowisk w instytucjach, które symulują instytucje państwowe i kościelne a zarejestrowane są jako prywatne firmy handlowe w UPIK w Waszyngtonie.

Prezes  wielce zasłużonego dla polskiej kultury narodowej Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze “Łowiczanie”, współtwórczyni Inicjatywy Obywatelskiej  Dorzecza Bzury i Słudwi, Polskiego  Ruchu Oporu, organizacji bezkompromisowo, społecznie broniących Naród Polski przed zagrożeniami zsyłanymi przez uzurpatorskie władze wszelkich szczebli w Polsce, zasługuje na najwyższe uznanie i słowa wdzięczności a nie na tak haniebne, brutalne  potraktowanie !

Jako osoby uwolnione 25.12.2012r. z prywatnego niewolniczego światowego systemu władzy Trój-Korony z Watykanem na czele, jako Suwereni sprawujący bezpośrednią władzę zwierzchnią od 02.11.2014r. na mocy Proklamacji oraz  na mocy Dekretu z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa wszelkim organom władzy w Polsce, uznajemy Was, szefów nielegalnych, prywatnych firm handlowych, symulujących instytucje państwowe wraz z Waszymi pomocnikami za wrogów Narodu Polskiego i Polski !

Nie posiadacie  legitymacji Suwerena-Narodu Polskiego ! Wasze działania są nielegalne, bezskuteczne, bezprawne ! Działacie na szkodę i krzywdę Suwerena-Narodu Polskiego i Polski ! Zajmujecie nielegalnie obiekty będące niezbywalną własnością Suwerena-Narodu Polskiego !

Żądamy niezwłocznego opuszczenia bezprawnie zajmowanych obiektów, niezbywalnej własności Suwerena-Narodu Polskiego, na mocy Dekretu z 02.04.2015r. „Wypowiedzenie posłuszeństwa wszystkim organom państwa” – najwyższej rangi aktu prawnego wydanego w zgodzie z polską racją stanu w celu usunięcia z organów/urzędów osób pełniących funkcje w sposób nieuprawniony i niewłaściwie udokumentowany.

Panowie prokuratorzy odpowiadacie prywatnie, wraz z pomocnikami, swoim majątkiem za szkody i krzywdy wyrządzone osobom naturalnym, mieszkańcom Łowicza i okolic a  także za szkody wyrządzone Suwerenowi-Narodowi Polskiemu i Polsce, w tym obrończyniom Narodu Polskiego i Ludzkości; Teresie z domu Znyk, Marii z domu Znyk.

Suweren-Naród Polski pozbawia Was  praw obywatelskich !  Wasze majątki, Wasze konta bankowe, przechodzą na własność Suwerena- Narodu Polskiego. Macie prawo zabrać jedną walizkę i wraz z rodzinami opuścić na zawsze terytorium Suwerena- Narodu Polskiego ! Suweren wydaje Wam i Waszym dzieciom na zawsze zakaz wjazdu na terytorium Polski !

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk                                                                   Pierwszy Polski Sąd Prawa Zwyczajowego                                                                 POLSKI RUCH OPORU                                                                                                         Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”                                         Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi       

 
8 Komentarzy

Opublikował/a w dniu 17 czerwca 2016 w Bez kategorii, Polski Sąd Prawa Zwyczajowego

 

8 responses to “Poszukiwacze terrorystów terroryzują niewinnych i bezbronnych Polaków !

 1. były " polak " IDIOTA !!!.....

  18 czerwca 2016 at 04:10

  Cały szkopuł w tym ! , że tak naprawdę to żadnego ” narodu polskiego ” nie ma :(… Ale jest za to sztucznie stworzona ” nacja ” ze Słowian podstępnie i nielegalnie ” ochrzczonych ” na to zbrodnicze judeo- ” chrześcijaństwo ” 😦 ..A ta tak zwana ( ” Polska ” ) to nic innego , jak tylko ” polska ” prowincja tego zbrodniczego okupanta i pasożyta z Watykanu :(….A ci ” panowie prokuratorzy ” to nic innego . jak tylko cyngle zbrodniczej nielegalnej pomrocznej antynarodowej mafijnej ” 3 er pe ” 😦 ..Nazwanej przez Stanisława Michalkiewicza – ZORGANIZOWANĄ GRUPĄ PRZESTĘPCZĄ O CHARAKTERZE ZBROJNYM :(…., vide You Tube !!!…….ps – a po za tym wszystkim to protest serdecznie wspieram i popieram !!!…

  Polubienie

   
 2. Mariusz Boguslaw Jellinek

  18 czerwca 2016 at 10:48

  Ja już od pewnego czasu mam zablokowane haslo do poczty a teraz moja strona Maria Geier została zlikwidowana.Przy probie zalozenia nowej poczty wszystko znika.Ktos z mety wyczuwa uderzenia w klawisze i wpisy likwiduje.P{osty tylko można wyslac za pośrednictwem konta mojego syna Mariusza Jellinka.Nie wiem czy dochodzą.Jednym słowem jestem w wirtualnym wiezieniu.Jako Maria Geier nie istnieje.Poza tym znajomi,ktorzy skupieni byli w moim kręgu,zostali pozbawieni ze mna kontaktu.Pozwolono mi otworzyć 2 strony na moje rodowe nazwisko Maria Piskorz,ale strony martwe.Istnieje informacja o znajomych ale tylko informacja.

  Polubienie

   
 3. wojdabejda

  21 czerwca 2016 at 16:23

  OSTRZEŻENIE przed Arturem Ćmokiem występującym na FC jako Tomek Robert Sikorski !!!
  Prosimy o pomoc w rozpowszechnianiu ostrzeżenia przed oszustem występujacym na fc jako Tomek Robert Sikorski a faktycznie to Artur Ćmok, zamieszany w aferę z Orszańskim-Jabłonowskim-Kociubą z Olsztyna (w jednej osobie). To on sprowadził niebezpieczeństwo na Teresę z domu Znyk (Wojda) z Polskiego Ruchu Oporu, bo z jego powodu ABW przeprowadziło brutalne przeszukiwanie osób i posesji w okolicy Ostrowca Świętorzyskiego.
  W wyniku tej akcji Artura wywieziono w kajdankach do Olszytyna i tam zaproponowano mu współpracę, ale jak on sam twierdzi, odmówił.
  To z powodu Artura ucierpiały inne niewinne osoby jak np. moja siostra Teresa, pomocnik Artura, kierowca i pomocnik, którzy przywieżli drewno na plac budowy altanki.
  Budowę tej altanki podjął się właśnie ten Artur Ćmok, który nie rozliczył się z zadatkowanych pieniędzy, zawyżał rachunki na materiały budowlane najniższej jakości a prace wykonywał z ociąganiem i wbrew sztuce budowlanej.
  Oto poniżej tekst skierowany do tego oszusta, którego odesłałyśmy do domu a który probuje zastraszać i szantażować, nawet byłego właściciela działki.
  Cytat:
  ” Kilku niezaleznych fachowców stwierdziło, że wykonane przez pana prace budowlane przy altance wskazują na kardynalne błędy, które skutkowałyby w przyszłości, że altana zostałaby zdmuchnięta z powierzchni ziemi !!!
  W związku z zawyżonymi rachunkami na towary o najniższej jakości i celowym odwlekaniem budowy i budowaniem z podstawowymi błędami, żądamy zwrotu całej zaliczki i odszkodowania w wysokości 10 tysiecy złotych.
  Ponadto żądamy zaprzestania szantażowania i zastraszania byłego właściciela działki ! Jakiekolwiek próby dalszego straszenia i szantażu zostaną zgłoszone do odpowiednich organów ścigania.” koniec cytatu.
  Wygląda na to, że miał zlecenie przeszkadzania w powstaniu tej altanki, bo wielokrotnie powtarzał, że służby mu powiedziały, że tego domu nie dokończy.
  Ostrzegamy wszystkich Polaków aby trzymali sie z daleka od tego oszusta i fałszywego obrońcy, który nie wykluczone że przeszedł na stronę okupanta !

  Polubienie

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: