RSS

Bierzmy przykład z Łowicza w uwalnianiu się od okupanta !

19 Paźdź

Pocztówka regionalna Najlepsze Zyczenia z Zespołem Łowiczanie 013

Łowicz 17.10.2015r.

Drodzy Rodacy !

Prezes Stowarzyszenia  Regionalnego Wsi Urzecze „Łowiczanie” Teresa Wojda, http://www.lowiczanie.prv.pl/ , w imieniu Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu zleciła dzisiaj rano tj.17.10.2015r. płatne ogłoszenie, poniżej cytowanej treści, przez megafony na Targowicy Miejskiej w Łowiczu, przez prywatną agencję reklamową “EGIDA”. Odezwa ta będzie dzisiaj 8 razy wygłaszana pomiędzy reklamami kandydatów na posłów i senatorów startujących w  wyborach parlamentarnych  25.10.2015r.

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa do niezwłocznej realizacji wezwań zawartych w poniższym ogłoszeniu jak również do szerokiego rozpowszechniania na wszelkie możliwe sposoby naszych wezwań zawartych w naszych publikacjach na: www.wojdabejda.wordpress.com , oraz pod petycją pretest przeciw nowemu prawu geologicznemu i górniczemu. http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze  

Maria Bejda, Teresa Wojda

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Oto poniżej  treść odezwy wygłaszanej w Łowiczu:

“Polski Obywatelski Ruch Oporu w obliczu planowanego umieszczenia na nasz koszt uchodźców, imigrantów w Łowiczu, powiecie łowickim jak i w całej Polsce, oraz w okolicznościach wprowadzenia od 1 stycznia 2016 r. podatku katastralnego, który wywłaszczy i wypędzi nas z Naszej Ojczystej Ziemi, z domów, mieszkań; ogłasza w ramach obrony koniecznej stan całkowitego i bezwzględnego bojkotu wszystkich nielegalnych organów władz świeckich i kościelnych, będących prywatnymi żydowskimi geszeftami, zarejestrowanymi w Waszyngtonie, działającymi na naszą szkodę i szkodę całej ludzkości !

Bojkotujmy wszelkie podatki, opłaty m.in. za czynsz, zatrutą łowicką wodę, toksyczne podzielniki ciepła. Bojkotujmy kary, daniny! Bojkotujmy oficjalną medycynę, która jest największym ludobójstwem wszechczasów ! Bojkotujmy wybory żydowskiego okupanta fałszowane od lat! Masowo składajmy żądania zwrotu pieniędzy za nielegalnie pobierane opłaty, podatki ! Masowo składajmy żądania odszkodowań za traktowanie nas osób naturalnych jako martwych dusz według korporacyjnego prawa morskiego !

Drogi Rodaku, niezwłocznie dołącz do milionów Polaków bojkotujących żydowskiego okupanta ! Rodaku, uwierz w siebie ! Uwierz w swoją ogromną moc sprawczą! Dodatkowo wszyscy napełnijmy nasze serca pozytywnymi uczuciami, które zgodnie z fizyką kwantową są 1000- krotnie większą siłą ochronną, naprawiającą nas i cały świat !

Zostaliśmy uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez Paradygmat Raport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret Suwerena – Narodu Polskiego z 2015r. Tylko od nas zależy jak tę wolność zagospodarujemy by poczuć się ludźmi świadomymi, wolnymi !

Więcej na stronie internetowej Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu www.wojdabejda.wordpress.com , www.polskiruchoporu.neon24

Uwaga! Właściciel portalu neon24 w 2015 r. bezpodstawnie bez uprzedzenia wykasował wszystkie nasze wpisy i zablokował możliwość wprowadzania artykułów jak też komentowania.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

http://lowicz24.eu/wiadomosci/l24/8233-lowicz-nie-jest-gotowy-na-przyjecie-uchodzcow#comments

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/123139,nie-pozwolmy-aby-okupant-wprowadzil-podatek-katastralny

Szanowni Państwo !

Nasza społeczna działalność w obronie Narodu Polskiego i Polski finansowana z naszych bardzo skromnych środków potrzebuje wsparcia finansowego, chociażby na dalsze opłacanie ogłoszeń na Targowicy Miejskiej w Łowiczu jak też wydruk plakatów oraz ulotek w ilości kilkuset tysięcy, celem rozpowszechniania w całej Polsce.

Prosimy o wykupywanie tzw. cegiełek w postaci widokówek regionalnych-kart pocztowych, wydanych przez Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze „ Łowiczanie”. W naszym archiwum mamy 25 rodzajów regionalnych kart pocztowych : z folklorem oraz obiektów Łowicza i okolic. Proponowana cena za 1 kartę pocztową 2 złote. Kontakt : lowiczanie@wp.pl

Uwaga! Zostałyśmy pozbawione dostępu do „lowiczanie@wp.pl” z powodu kradzieży notesu w którym były hasła, dokonanej przez terrorystów z ABW podczas bezprawnej, bezpodstawnej akcji w Górach Świętokrzyskich 07.06.2016 r. Terroryści i złodzieje z prywatnej firmy handlowej Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego to oszuści podający się za funkcjonariuszy instytucji ochrony państwa, które nie istnieje !

Jeśli ktoś z Państwa zachciałby wesprzeć finansowo naszą działalność uprzejmie prosimy o wpłaty na konto : Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze ” Łowiczanie”, Bank PKO S.A. II Oddział w Łowiczu, ul.Długa 27, nr. 88 1240 1819 1111 0000 1088 5910.

Uwaga ! Ze względu na prześladowania i wypowiedzenie posłuszeństwa żydowskiemu okupantowi konto Stowarzyszenia jest nieaktualne.

Przy tej okazji bardzo dziękujemy anonimowemu sponsorowi naszego plakatu: „Truciciele precz z Naszej Ziemi „. Baner ten od 2012 roku towarzyszył nam we wszystkich ważniejszych akcjach protestacyjnych w tym m.in. :

Flensburg 21.09.2012,Flensburg, 21.09.2012r.

 Z Brukseli i Flensburga jesień 2012 005

 Bruksela, 09.10.2012r.

Maj 31.05.2013 - Wrocław, Flensburg, Magdeburg, Karlowe Wary 177

 Wrocław, 30.05.2013r.

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 19 października 2015 w Bez kategorii

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: