RSS

Zamach na przedstawicielki Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu. Bandycki napad i próba uprowadzenia w Łowiczu.

06 List

IMG_2095

Foto: M.Bejda przed cmentarzem katedralnym w Łowiczu 01.11.2015r.

POLSKA   05.11.2015 22:20

Bandycki napad i próba uprowadzenia w Łowiczu.

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127164,bandycki-napad-i-proba-uprowadzenia-w-lowiczu

W Łowiczu zamach na T.Wojda i M.Bejda dokonany przez nieumundurowanego, niskiego wzrostu osobnika, podającego się za policję wraz z atletycznie zbudowaną kobietą …,

Zamach na przedstawicielki Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu.

Uwaga ! W Łowiczu grasuje groźna uzbrojona dwójka bandytów podająca się za policję !

Nieumundurowany, niskiego wzrostu osobnik, w cywilnym ubraniu, podający się za policję, ukazujący niezidentyfikowany rodzaj dokumentu,  wraz z kobietą atletycznej budowy bezzasadnie domagali się nazwiska napadniętej Teresy będącej w towarzystwie siostry Marii. Dokonali bezpośredniego ataku fizycznego, próbująć wyrywać kluczyki samochodowe ze stacyjki.

Dnia 04.11.2015r. o godz.15.10, w Łowiczu na os. Kostka, na parkingu, przy bloku nr.12, młoda kobieta, wysoka, tęga blondyna, wraz z młodym, niskim, szczupłym mężczyzną, oboje ubrani po cywilnemu, niespodziewanie wybiegli zza sąsiedniego bloku i dokonali napaści na wsiadające do samochodu, przedstawicielki Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu: T.Wojda i M.Bejda.

Kobieta skierowała zapytanie: “Czy  Pani Teresa, Czy Pani to Teresa Wojda?” Te bezprawne pytania pozbyte zostały milczeniem. Mężczyzna dopadł do wsiadającej za kierownicę T.Wojda i bez słowa próbował wyciągnąć kluczyki ze stacyjki, co spotkało się z oporem ze strony T.Wojda.

Gdy porywacze blokowali zamknięcie drzwi od strony kierowcy, M.Bejda, znająca zasady samoobrony,  jednym ciosem w ramię każdego z napastników spowodowała ich wycofanie się z próby wyciągnięcia T.Wojda z samochodu i kradzieży kluczyków ze stacyjki. Jednocześnie stanowczym głosem oznajmiła, że to jest bezprawie; nie przedstawili się kim są i w jakiej sprawie. Wtedy dopiero napastnik powiedział jedyne słowo “policja” i okazał zalaminowany, nieczytelny mały świstek papieru. To jeszcze bardziej zmobilizowało M.Bejda do ucieczki od napastnika i zajęcia miejsca  w wycofywanym samochodzie.

Napastniczka utrudniała M.Bejda wejście do wycofywanego  z rozpędem samochodu. M.Bejda w mgnieniu oka odparła bezprawny atak jednym ciosem w ramię kobiety, co spowodowało wypadnięcie jej pasa z bronią. Moment podnoszenia tej zguby dał cenne sekundy dla M.Bejda na zajęcie miejsca w samochodzie i równocześnie zamknięcie i zablokowanie drzwi przez T.Wojda. Na koniec oboje napastnicy próbowali przytrzymywać przednie drzwi (od strony pasażera ), ruszającego pełnym gazem samochodu.

Czy tak nadal ma wyglądać państwo „prawa” i „sprawiedliwości” ?

UPIK® Datensatz – L L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOSCI Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil L D-U-N-S® Nummer 367462806 L Geschäftssitz Ul. Ujazdowskie 11 L Postleitzahl 00 567 L Postalische Stadt Warszawa Land Poland W Länder-Code 616 Postfachnummer Postfach Stadt L Telefon Nummer 225212722 W Fax Nummer 225212888 W Name Hauptverantwortlicher Chmielewski Stanislaw W Tätigkeit (SIC) 9611

IMG_2097
Foto: Informacje PORO umieszczone przy cmentarzu katedralnym w Łowiczu, 01.11.2015r.

IMG_2112

Foto T.Wojda: M.Bejda przekazuje na teren rezydencji Biskupa Lowickiego informacje rozpowszechniane przy cmentarzu katedralnych 01.11.2015r. pt.: „Władze kościelne i rozgłośnie katolickie współdziałają w Holokauście na Narodzie Polskim ! „

IMG_2102

Foto: M.Bejda. Energia wiatru wspomaga przesyłanie informacji PORO pod próg rezydencji Biskupa Łowickiego. Biskup Łowicki nie odpowiedział na nasze dwa listy otwarte, zabronił informowania parafian diecezji o zagrożeniach sprowadzanych przez uzurpatorskie, okupacyjne władze wszelkich szczebli w Polsce. https://wojdabejda.wordpress.com/2015/10/23/wladze-koscielne-i-rozglosnie-katolickie-wspoldzialaja-w-holokauscie-na-narodzie-polskim/ http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/126842,wladze-koscielne-za-holokaustem-na-narodzie-polskim

Niechaj podsumowaniem powyższego opisu zamachu będzie poniższy komentarz:

„ajkawbenorkaw pisze:31 Październik 2015 o 03:30

Tak więc religia zazwyczaj ma strukturę mafijną. Drugim systemem mafijnym jest partia polityczna. Dobrze zorganizowana struktura wąskiej grupy przywódców i działaczy pozwala, aby 40 000 000 narodem polskim rządziła partia licząca w sumie około 40 000 członków. Jeden działacz na 1000 mieszkańców. Mają do dyspozycji 100 000 policjantów, tych posłusznych wykonawców rozkazów niewielkiej grupy trzymającej władzę.

Ubolewam nad wami panowie policjanci. Wmawiają wam, że bronicie państwa i obywatela. Tak naprawdę to wy i wasi koledzy ze służb specjalnych, wojska, a jak trzeba to gwardii narodowej bronicie jedynie interesów kliki trzymającej władzę i interesów obcego, często w dodatku niszczącego ten kraj kapitału.”

I na te 40 milionów założono terrorystyczną sieć pocztową przez taką małą ilość „rządzących” czyli kradnących gotówkę z każdego wystraszonego frajera !? ” https://kefir2010.wordpress.com/2015/10/30/czy-polska-rzadza-gangsterzy-szykuje-sie-sensacja-otoczenie-komorowskiego-zeznaje/#comment-198920

Autorki wpisu:

Maria Bejda, Teresa Wojda

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

skomentuj

 • ——cóż powiedziećnadużycie link skomentuj usuń
 • ninanonimowa 05.11.2015 22:35:51
 • — W JEDNOŚCI SIŁA !! -NIE DAJCIE się !! –
  Ps. będę myśleć o Was.
  http://www.aferyprawa.eu/
 • @ninanonimowa Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica”,nadużycie link skomentuj usuń
 • LoneStar1776 05.11.2015 22:51:43
 • http://www.wolnyswiat.pl/4h4.html
 • @ninanonimowa 22:35:51nadużycie link skomentuj usuń
 • LoneStar1776 05.11.2015 23:00:41
 • KLERYKALIZM W II RP
  Kiedy naród polski w 1918 r. odzyskał niezależny byt państwowy, najważniejszą sprawą stały się głębokie reformy ekonomiczno-społeczne. Tymczasem kler katolicki, jak określił to poseł Kazimierz Czapiński w czasie jednej z debat konstytucyjnych w Sejmie, był „czarno-fioletowym batalionem reakcyjnym”. „Większość kleru spotyka się nie tam, gdzie się państwo buduje, ale tam, gdzie się temu państwu rzuca kłody pod nogi”(Barycka).
 • @LoneStar1776 22:51:43nadużycie link skomentuj usuń
 • staszek kieliszek 06.11.2015 01:30:40
 • Biedna Nina.Bedzie jej sie siarka odbijac po takim pozdrowieniu.
 • @staszek kieliszek 01:30:40nadużycie link skomentuj usuń
 • LOWPORO 06.11.2015 08:54:39
 • Niniejszy znieważający nie tylko ninanonimowa ale wszystkich Polaków wpis kwalifikuje autora do zlikwidowania jego konta a tu pozostaje jako dowód, naruszenia zasad i dowód antypolonizmu.
  Oto poniżej cytat szyderczego, znieważajacego Polaków wpisu:
  „@LoneStar1776 22:51:43
  Biedna Nina.Bedzie jej sie siarka odbijac po takim pozdrowieniu.
  nadużycie link skomentuj usuń
  staszek kieliszek 06.11.2015 01:30:40
 • SZCZĘŚLIWIE, ŻE PANIE DAŁY RADĘnadużycie link skomentuj usuń
 • Eugeniusz Sendecki 06.11.2015 09:07:58
 • Gratuluję umiejętnego obronienia sie przed Napastnikami. Proszę przyjąć wyrazy szacunku z mojej strony. Oto dzielne niewiasty polskie!
  • W POLSCE mordowanie POLAKÓW przez policjantów, pod żydowską okupacją, od zawsze jest – bezkarne.
   Super dziewczyny!! Gratulacje. Masoni/żydzi chcieli Was zamordować. Ja też byłam mordowana/duszona z nakazu politycznego/talmudycznego przez policjantów (3). Wasi napastnicy/policjanci upewniali się tylko, czy będą mordować właściwą osobę. Chwilowo uratowałyście się. Ale wiadomo, że dla masońsko/żydowskich zbrodniarzy, to Wy już nie żyjecie. Po nieudanej, pierwszej próbie zamordowania mnie, zleceniodawca zamordowania mnie – adwokat Andrzej Pacocha (żyd, mason), pełnomocnik Andrzeja Trzcińskiego (żyd), w mojej sprawie rozwodowej, mówił:do policjantów: „tak to jest, jak nie wykonujecie dokładnie tego, co wam się powiedziało. Teraz to nawet nie wiadomo co z nią (w znaczeniu – ze mną) zrobić” Zacytowane słowa, przekazał mi Andrzej Trzciński mówiąc, jak to Pacocha karcił policjantów. Trzymajcie się dziewczyny!!. Musimy sobie poradzić z tym masońsko/żydowskim okupantem, czyli że My POLACY musimy wypędzić żydków z Polski. Innych możliwości – brak!!
  • http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

   Maria Bejda, Teresa Wojda
   Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze „Łowiczanie”
   Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
   POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

   Łowicz, 03.03.2015r.

   Szanowni Państwo !

   Teresa Wojda, współautorka niniejszej petycji i petycji Parlamentu Europejskiego PE 0578/12, prezes Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze „Łowiczanie”, Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi, POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU, doświadcza prześladowania, dyskryminacji, szykanowania i gróźb karalnych ze strony łowickiej grupy przestępczej z M.Piwowarczyk, „prezes sądu” w Łowiczu na czele.
   Prezes T.Wojda jest nękana wezwaniami na rozprawy z kodeksu wykroczeń za rzekome naruszenie porządku publicznego na sali obrad Rady Miejskiej w Łowiczu w ramach słusznego protestu, przeciwko łamaniu prawa przez okupacyjne władze, poprzez rozbicie pojemnika z zawartością 1 łyżeczki wody z czosnkiem. Ponadto grozi jej po raz trzeci siłowe doprowadzenie na “dobrowolne” badania psychiatryczne, 05.03.2015r. oraz siłowe doprowadzenie na trzeci termin rozprawy, 16.03.2015r.
   Nagranie wystąpienia prezes T.Wojda na sesji Rady Miejskiej w Łowiczu w dniu 25.06.2014r.:
   www.youtube.com/watch?v=GKH6GKVHlfs#t=13
   Sąd Rejonowy w Łowiczu jest sprawcą zamachu na siedzibę naszych organizacji poprzez wydanie drugiego wyroku z 15.01.2015r., pomimo odstąpienia komornika od egzekucji pierwszego wyroku, nakazującego siłowe wtargnięcie do siedziby naszych organizacji, którą jest mieszkanie własnościowe prezes T.Wojda o pow. 26 m².
   Prezes T.Wojda nie może wypełniać swoich obowiązków jako szefowa organizacji pozarządowej w dziedzinie krzewienia kultury narodowej polskiej jak też w obronie Narodu Polskiego. Z obawy o swoje bezpieczeństwo nie przebywa w swoim własnościowym mieszkaniu, które jest równocześnie siedzibą naszych organizacji.
   Prezes T.Wojda nie podlega jurysdykcji talmudycznej stosowanej przez wymiar sprawiedliwości w Polsce pod presją światowych elit żydowskich, ponieważ obowiązujacym Naród Polski prawem jest Proklamacja Tadeusza Cichockiego z 02.11.2014r. o przejęciu bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej w Rzeczypospolitej Polskiej przez Suwerena tj. Naród Polski wraz z nakazem aresztowania władz wszelkich szczebli, które do władzy doszły drogą oszustw i fałszerstw wyborczych. www.tcichocki.pl/20141102_Proklamacja_przejecia_wladzy_przez_Narod_Polski.pdf

   iddd.salon24.pl/614360,alarm-stan-najwyzszego-zagrozenia-rzeczypospolitej-polskiej
   Uzasadnione jest niestawiennictwo prezes T.Wojda w łowickim sądzie militarnym, kapturowym, zarejestrowanym w Waszyngtonie pod nr.424285439, SIC 9211 w UCC-Uniform Comercial Code, rejestrze opracowanym przez niezależnych ekspertów, którzy opublikowali „Report Paradygmat” o korupcji w bankach, sądownictwie i sferach rządowych, co oznacza uwolnienie Świata od prywatnego, niewolniczego systemu z dniem 25.12.2012r..
   “Wszystkie tytuły, prawa własności oraz inne prawa wymienionych korporacji wraz z ich aktywami są odpowiednio zabezpieczone i utrzymywane jako depozyt do równego podziału dla wszystkich ludzi zamieszkujących tę planetę.
   “ Kontrolowane przez korporacje rządy zachowują się tak, jakby nic się nie stało… oni wiedzą co się stało. Zdają sobie sprawę, że zostali wykluczeni i że gra jest skończona. … widzialne rządy są kukiełkami korporacji i nigdy nie miały nic do powiedzenia. …Posiadamy wolność, aby pokojowo nie współpracować ze starym systemem.
   „Kontrolowane przez korporacje Rządy oraz Media odmawiają ogłoszenia swojego własnego zgonu z oczywistych powodów. Naszym zadaniem jest zrozumienie tego co i jak się wydarzyło tak, abyśmy mogli powiadamiać innych i w końcu rozpocząć proces zmian na skalę światową na które wszyscy czekaliśmy.” A. Whiteley. ujawnienie. wordpress.com/2013/03/01/one-poeples-publi-trust/

  • Straż interweniowała w budynku sądu i prokuratury w Łowiczu
   Strach i panika jednej z usłużnych zbrodniarzom z NWO , sędzia Piwowarczyk jest już okazana w fałszywm alarmie w sądzie 9 stycznia 2015r
   JUZ MA ZWIDY, WIDZI CZARNE DYMY NAD SWOJA GŁOWĄ i naraża na koszty zbędną akcją straży i policji !
   TO ONA KWALIFIKUJE się na badania psychiatryczne, które i tak jej nie uchronią przed karą!
  • link
  • @Krystyna Trzcińska 19:27:35
   Pani Krystyno, dziękujemy za Pani szczery komentarz. Współczujemy i rozumiemy teraz dlaczego miala Pani przerwę w pisaniu na Neon24. Często o Pani myślałyśmy ale nawet nie przyszło nam przez myśl, że coś tak okrutnego mogło Panią spotkać.
   Pani jako jedyna blogerka umieściła nasz plakat i dekret T.Cichockiego a my wielokrotnie korzystałyśmy z Pani opracowań.
   Ostrzegałyśmy Panią przed Dembowskim i Dąbrowskim i ich niby „Demokracja USA”, od których wszyscy Polacy powinni trzymać sie z daleka. Polecamy komentarze riamy na neon24, jako dowody na potwierdzenie ostrzeżenia.
   W pełni zgadzamy się, że Żydów należy z Polski wysiedlić jako element szkodliwy i to niezwłocznie !
   Pomocny w tym będzie nie tylko bojkot okupanta, stosowanie dekretu T. Cichockiego, powszechne wprowadzenie technologii plazmowej (Keshe Fundation) ale nade wszystko możliwe od zaraz odczucie sercem radości, wdzięczności jako faktu dokonanego: „Jesteśmy szczęśliwi, radosni, dokonało się przejęcie władzy w Polsce przez rdzennych Polaków a wszyscy Żydzi opuścili Polskę”. Wraz z tym odczuwamy uczucie miłości do rodaków, rdzennych Polaków ! Hurra, Vivat ! Polska wolna od Żydów !!!
   Łączymy się w serdecznych myślach z Panią w naszej wspólnej sprawie !
   Nowe technologie są z nami !!!
   Maria Bejda, Teresa Wojda
   wraz z nieustraszoną lekarką medycyny naturalnej, naszą niezłomną konsultantką prawną i antymedyczną.
 
4 Komentarze

Opublikował/a w dniu 6 listopada 2015 w Bez kategorii

 

4 responses to “Zamach na przedstawicielki Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu. Bandycki napad i próba uprowadzenia w Łowiczu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: