RSS

Blokada nielegalnej korespondencji kluczem w obronie koniecznej.

07 List

Drodzy Rodacy !

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa wszystkich Polaków do niezwłocznego zastosowania najprostszej formy bojkotu okupanta jako obrony koniecznej poprzez wywieszanie na skrzynkach pocztowych ostrzeżeń o następującej treści :

” Dostarczanie, uznanych przez rezolucję ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002/ Artykuł 9, za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Polsce, który jest spółką handlową wygasłą z dniem 25.12.2012r. jest najsurowiej zabronione i karalne !”

Article 9 Conduct carried out in the absence or default of the official authorities The conduct of a person or group of persons shall be considered an act of a State under international law if the person or group of persons is in fact exercising elements of the governmental authority in the absence or default of the official authorities and in circumstances such as to call for the exercise of those elements of authority. https://www.ilsa.org/jessup/jessup11/basicmats/StateResponsibility.pdf

Poniżej tekst  przygotowany do odczytania na na Targowicy Miejskiej w Łowiczu w dniu 07.11.2015r.

„W związku z planowanym od 1 stycznia 2016 r. wprowadzeniem katastrofalnego podatku katastralnego, napływu do Łowicza jak i całej Polski  uchodzców z Afryki na koszt ograbionego Narodu Polskiego Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa do masowego stosowania  wcześniejszych wezwań w ramach obrony koniecznej i dodatkowo do powszechnego umieszczania ostrzeżeń na skrzynkach pocztowych o  następującej treści :

” Dostarczanie,  uznanych przez rezolucję ONZ za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Polsce, który jest spółką handlową wygasłą z dniem 25.12.2012r. jest najsurowiej zabronione i karalne !”

W przypadku bezprawnego pozostawienia nielegalnej przesyłki należy zwrócić ją do nadawcy z adnotacją: “ Zwrot ! Wskazana osoba prawna nie istnieje ! ”

Ten surowy zakaz dotyczy przesyłek listowych ze wszystkich nielegalnych jednostek administracji, które są prywatnymi firmami handlowymi,  takimi  jak rada radiofonii i telewizji, urzędy miejskie, gminne i powiatowe, urzędy porządkowe, urzędy skarbowe, jednostki policji, komornicy, sądy, firmy windykacyjne, kancelarie adwokackie i inne.

Więcej na stronie: www.wojdabejda.wordpress.com „

11540882_1617907435148265_5774601911417984556_n

 
11 Komentarzy

Opublikował/a w dniu 7 listopada 2015 w Bez kategorii

 

11 responses to “Blokada nielegalnej korespondencji kluczem w obronie koniecznej.

 1. wojdabejda

  7 listopada 2015 at 20:24

  Ohne einen Einzel-Vertrag zwischen den Parteien, Bürger und jeglicher Firma, Gericht, Finanzamt, Polizei etc. haben diese Institutionen im angewendeten UCC kein Recht irgendetwas von den Bürgern zu verlangen. http://brd-schwindel.org/justiz-im-rechtlosen-raum-nicht-gesetze-bilden-das-ordnungssystem-sondern-nur-noch-handelsvertraege-auf-allen-ebenen/

  ” Bez pojedynczej umowy pomiędzy partiami (stronami), obywatelami i każdej firmy ,sądu ,urzędu podatkowego,policji ,itp. nie mają te instytucje używające UCC (prawo handlowe) żadnego prawa domagania się czegokolwiek od obywateli. „

  Polubione przez 1 osoba

   
 2. były " polak " IDIOTA !

  30 czerwca 2016 at 19:45

  MOŻECIE SOBIE ” bojkotować ” 😦 !!!!!!!!!!!!!.. ” Dostarczanie, uznanych przez rezolucję ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002/ Artykuł 9, za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Polsce, który jest spółką handlową wygasłą z dniem 25.12.2012r. jest najsurowiej zabronione i karalne !”……..A PO JAKIMŚ CZASIE PRZYJEDZIE PO WAS NIELEGALNA ” policja ” :(, – I ZAWIEZIE WAS ” bochaterów ” :).. DO NIELEGALNEGO ” sądu ” NA SPRAWĘ :)…I W KOŃCU MOŻECIE PÓJŚĆ DO NIELEGALNEGO ” więzienia ” 🙂 SIEDZIEĆ :))))))….ps – .NASTĘPNI CO SZUKAJĄ NAIWNYCH FRAJERÓW :(…A JAK NIE MACIE LEPSZYCH POMYSŁÓW :(…TO SAMI NIE ODBIERAJCIE 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!..

  Polubienie

   
 3. były " polak " IDIOTA !

  1 lipca 2016 at 06:57

  , –..rachunki za światło gaz telefony :), – TEŻ SPRÓBUJCIE NIE ODBIERAĆ :)…TO NAWET NIE ZAUWAŻYCIE JAK ZOSTANIECIE W CIEMNEJ DUPIE :)…Bez telefonów , bez ugotowanego i z zepsutym żarciem :(..brudni i zafajdani 😦 , – ps – no to proszę o następne jeszcze ” mundrzejsze ” , – ” POMYSŁY ” :((((….

  Polubienie

   
  • MarlL

   29 lipca 2016 at 13:19

   co do nieodbierania rachunków za prąd itp, z pomocą spieszy technologia Keshe, za jakiś czas pojawią sie generatory energii elektrycznej działające w oparciu o jej technologię – możliwe do wykonania samodzielnie w domu -urządzenia typu Magrav – i pewnie kolejne które się pojawią.

   Polubione przez 1 osoba

    
 4. wojdabejda

  1 lipca 2016 at 14:56

  Nie uźywam telefonu komórkowego od momentu, gdy dowiedziałam się o ich szkodliwym oddziałwaniu i o tym źe jako posiadacz komórki współfinansuje ludobójcze światowe koncerny jak też system rakietowy USA zdalnego sterowania.

  Należy dążyć do uniezaleźnienia się od systemu a sposobów na to jest tak wiele. Proszę sobie wyobraźić życie bez prądu i wtedy zacznie się Pan przestawiać na życie bez niego, bez dofinansowywania prywatnych firm, które okradły nas wszystkich przejmując niezbywalny majątek Suwerena !

  Polubienie

   
  • były " polak " IDIOTA !

   1 lipca 2016 at 16:17

   ROZUMIEM 🙂 , ŻE W TAKIM RAZIE KOMPUTERY TEŻ BĘDZIEMY MIELI NA ŚWIECZKĘ :))))))) .

   Polubienie

    
  • Joanna

   15 grudnia 2020 at 20:00

   Szanowne Panie,bardzo a to bardzo dziekuje Paniom ,łzy płyną z oczu z podziwu za to co dla Polski i Polaków robicie ,narażacie swoje zycie.,jestem pelna podziwu dla Pań,dumna jestem bardzo z Was i dumna jestem ,ze jestescie Polkami.Tak bardzo mnie oświeciłyscie ,że zaczęłam walczyc z systemem,nabralam pewnosci siebie.

   Polubienie

    
   • wojdabejda

    15 grudnia 2020 at 22:45

    Dziękujemy Szanownej Pani za zainteresowanie się naszą działalnością i docenienie naszego trudu. Oby jak najwięcej Polaków czerpało z naszej bezkompromisowej działalności ! Życzymy powodzenia i wszelkiej pomyślności ! Sława ! Maria i Teresa

    Polubienie

     
 5. wojdabejda

  1 lipca 2016 at 14:59

  Widzi Pan wroga, pisze i ostrzega przed nim, powołał do życia Polanię a jednak nadal tkwi Pan w tym systemie i go współfinansuje?

  Polubienie

   
  • były " polak " IDIOTA !

   1 lipca 2016 at 16:12

   A wy rozumiem :), – że za nic nie płacicie :), – a oni was omijają , bo się was boją :)… DOBRE ?! :)……Do kogo ta mowa :)…

   Polubienie

    

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: