RSS

Nadęty balon kłamstw garstki szyderców z NWO pęka od potęgi energii uwolnionej Ludzkości !

17 Gru

Jesteśmy wolni ! Zjednoczeni świadomością tworzymy ogromną energetyczną kopułę ochronną  Matki Ziemi, przez co unicestwiamy wszelkie antyludzkie działania ! Wyjdźmy z domu ! Chwyćmy się za ręce ! Tańczmy ! Śpiewajmy ! Radujmy się ! Nawet rozpędzajmy chmury !

Kochani Rodacy Sławianie-Polacy-Lechici !

W imieniu Polaków-Lechitów z Polski-Lechistanu, odrodzonego na wieczne trwanie 22 maja 2020 r.  oraz Polaków-Lechitów z całego świata, Maria i Teresa z domu Znyk dokonały w Sandomierzu, 4 grudnia 2020r.  około godziny 15.00, symbolicznego aktu połączenia mocy żywej wody źródlanej i niezwykłej cudownej mocy konopii ze Stobca-Lechistanu, ze Sławiańskiego szlaku “Śladem Lechickich Źródeł”,  z wodami  prasławiańskiej Wisły i jej dopływów. 

Wydarzenie zapoczątkowane w Sandomierzu wciąż trwa i przekazuje naszą żeńską Boską Energię Życia, Światła i Miłości z  naszych sławiańskich lechickich serc, nieustannie  wzmacnianą i potęgowaną 100-krotnie i więcej, Boską Energią naszej wiedzy, naszych działań od 2011 r. w obronie Narodu Polskiego i Polski-Lechistanu oraz całej Ludzkości na forum krajowym i międzynarodowym. Dodatkowo potęgowane  Boską Mocą Czakramu Łysej Góry z intencją: Niechaj  oczyszcza, uzdrawia, ochrania, niechaj ocali wszystkich Polaków- Lechitów w Polsce-Lechistanie i na całym świecie !  Niechaj oczyszcza, ochrania powietrze, wodę, florę i faunę oraz  wszelkie inne bogactwa Matki Ziemi ! Niechaj dociera do każdego zakątka Polskiej Lechickiej Ziemi, do każdego zakątka Świata !

Wydarzenie zapoczątkowane w Sandomierzu wciąż trwa i rozprzestrzenia się tworząc kopułę ochronną z energii uwolnionych obligatoryjnie 25.12.2012r. Polaków jak i całej Ludzkości z sideł prawa kanoniczno-morskiego upadłego prywatnego niewolniczego systemu władzy Trój-korony z Watykanem na czele. Uwolnionych od  władzy, która sama zgodziła się być uznaną za “byłą”, “nieistniejącą” ale nadal odgrywa swoją rolę, tak jakby się nic nie stało i dokonuje ludobójstwa na narodach świata poprzez terror fałszywej pandemii korona-wirusa. 

https://wojdabejda.wordpress.com/category/list-grzecznosciowy-o-upadku-niewolniczego-prywatnego-swiatowego-systemu-wladzy-troj-korony-z-watykanem-na-czele/ https://wojdabejda.wordpress.com/2020/12/03/zakonczmy-covidowa-gre-oszustow-maskujacych-testami-szczepionkami-chipami-skutki-technologii-5g-i-pulapek-nwo/ https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/11/suweren-narod-polski-przejmuje-majatek-kosciola-w-polsce/ https://wojdabejda.wordpress.com/2015/10/23/wladze-koscielne-i-rozglosnie-katolickie-wspoldzialaja-w-holokauscie-na-narodzie-polskim/

Wydarzenie zapoczątkowane w Sandomierzu wciąż trwa i rozprzestrzenia się tworząc kopułę ochronną z mocy i energii  Proklamacji i Dekretu Suwerena  autorstwa Tadeusza Cichockiego oraz wszelkich jego działań z tym związanych, jakich nie ma żaden inny naród na świecie ! http://www.tcichocki.pl/pobierz.htm  

Kochani Rodacy-Polacy-Lechici !

W każdym z nas tkwi ogromna siła i moc kreacji zdolna pokonać wszelkie przeciwności, zdolna  kreować nową rzeczywistość, by nastała Nowa Złota Era Dostatku, równego dostępu do dóbr Matki Ziemi ! Wzywamy do naśladowania naszych działań i wzmacniania energetycznego siebie i swoich bliskich jak też wszelkich źródeł na terytorium Polski-Lechistanu ! Jesteśmy wolni !  Zjednoczeni świadomością tworzymy ogromną energetyczną kopułę ochronną  Matki Ziemi, przez co unicestwiamy wszelkie antyludzkie działania !  Wyjdźmy z domu ! Chwyćmy się za ręce !  Tańczmy ! Śpiewajmy ! Radujmy się !  Nawet chmury rozpędzajmy !

Maria i Teresa z domu Znyk Polska-Lechistan , 16.12.2020 r.

Polski Ruch Oporu, działający w imieniu i w interesie rdzennych Polaków-Lechitów na terytorium Polski-Lechistanu, dawnego Imperium Lechickiego, odrodzonego na wieczne trwanie 22 maja 2020 r. wyraża stanowczy sprzeciw wobec tworzenia przez elity żydowskie żydowskich struktur “Polin” !

Polski Ruch Oporu wyraża stanowczy sprzeciw wobec tworzenia przez elity żydowskie na terytorium Ojczyzny rdzennych Polaków- Lechitów nowych tajnych nielegalnych struktur : Drugiej Jałty, Trójmorza (Międzymorza) itp. dokonywanych wbrew wiedzy, wbrew woli, na szkodę i krzywdę  mieszkańców Polski -Lechistanu i innych narodów Europy !

Polski Ruch Oporu wyraża stanowczy sprzeciw wobec haniebnego zniewalania poprzez nakazy, zakazy, poprzez medialną propagandę, alert RCB, nakaz noszenia masek, testy, wszelkie szczepionki !

Polski Ruch Oporu wyraża stanowczy sprzeciw wobec haniebnego szerzenia żydowskich symboli: świec hanukowych, gwiazd Davida, palm judejskich, krzyży, kapliczek z napisami cyt.” …ucisk na świecie mieć będziecie…” i innych na terytorium Polski-Lechistanu, dawnego Imperium Lechickiego, odrodzonego na wieczne trwanie 22 maja 2020 r. ! https://wojdabejda.wordpress.com/2017/12/12/uwalniajmy-sie-od-symboli-obcego-panowania/

Polski Ruch Oporu wyraża stanowczy sprzeciw wobec podstępnego haniebnego przejmowania wszelkich sfer życia: grabieży majątku narodowego i prywatnego Polaków-Lechitów, niszczenia i grabieży zasobów wodnych, zasobów leśnych, bogactw naturalnych, rozsiewania toksycznych chmur, sieci zbrodniczych technologii w tym 5G itp. !

Polski Ruch Oporu wyraża stanowczy sprzeciw wobec zuchwałego, podstępnego wyniszczania narodów świata, depopulacji  w ramach walki z fałszywą kovidową pandemią, zaplanowaną wiele lat wcześniej !

Polski Ruch Oporu wzywa wszystkich oszustów ze sceny politycznej, medialnej do niezwłocznego ustąpienia z zajmowanych stanowisk i jednocześnie do  pokojowego przekazania władzy i urzędów przedstawicielom Suwerena-Sławiańskiego Narodu Polskiego !

Polski Ruch Oporu wzywa do realizacji Europejskiego Tytułu Egzekucyjnego wydanego 15 lutego 2020 r. przez Międzynarodowy Sąd Arbitrażowy Prawa Naturalnego w Łowiczu, Oddział Zamiejscowy we Flensburgu.

https://wojdabejda.wordpress.com/2020/02/18/wyrok-miedzynarodowego-sadu-arbitrazowego-odpowiedzia-na-bezprawie-europejskiego-sadu-arbitrazowego/

STOP ANTYPOLONIZMOWI W OPATOWIE I W POLSCE !

Rozzuchwaleni żydowscy nachodźcy, winni wielowiekowych talmudycznych knowań, mordowania rdzennych mieszkańców naszej Lechickiej Ziemi,  przejmowania miast, miasteczek  wsi oraz majątków ofiar, poprzez celowe zatruwanie wody, pomory, mordy rytualne obecnie podają się za Polaków. Przejęli  podstępnie wszelkie dziedziny życia w Polsce, dawnym Lechistanie i skandalicznie nazywają naszą Lechicką Ojczystą Ziemię po hebrajsku “Polin”. https://aryusslav.livejournal.com/3249.html?utm_source=fbsharing&utm_medium=social&fbclid=IwAR0H0AyMmZw4vmfpx3PJfA8V_RMQyfg-uoW1S4g-62MTz8nmJePNm2Ei9WE

Przykładem żydowskiej zuchwałości jest wypędzenie zasłużonego dla regionu i Polski oddziału PTTK z jego wieloletniej siedziby na Rynku Opatowskim, której integralną częścią są Podziemia Opatowskie. Ta społeczna, pełna poświęcenia  i troski działalność członków PTTK  została przez miejscowe okupacyjne nielegalne władze miasta i powiatu zniweczona. Były starosta opatowski Bogusław Włodarczyk w 2017 r. zmusił PTTK do opuszczenia dotychczasowej siedziby. https://m.radio.kielce.pl/pl/post-52538 

Podziemia Opatowskie zostały przejęte przez starostwo, które akceptuje nachalną promocję nieporadnych antypolskich malunków żyda z Izraela, przedstawiających fałszywe obrazy jakoby tu w Opatowie tylko żydzi mieszkali. Skandaliczne było wyeksponowanie tych malunków nie tylko w podziemiach ale również na widok publiczny, na szybach w oknach budynku, bezprawnie i podstępnie zawłaszczonej siedziby PTTK .

Oprowadzający po podziemiach opatowskich w 2019 r.wychwalali  żydów w kontekście tych żydowskich nieporadnych malunków a szczytem fałszu i obłudy jest opowiadanie jakoby  żydowskie “czarne wesele” (przedstawione na jednym z obrazów ukazujące żydów tańczących na cmentarzu) powstrzymywało zarazy, które nawiedzały tę okolicę. Żydowskie czarne wesele to okazywanie radości po wymordowaniu Polaków ! Żydzi nie tylko w Opatowie ale w całej Polsce na przestrzeni wieków byli sprawcami sprowadzania chorób, pomorów, zarazy, sprawcami mordów rytualnych, zatruwania wody w studniach, mordowania Polaków i przejmowania majątków. 

Pod koniec 2019 r. odbyłyśmy burzliwą rozmowę z pracownikami obsługującymi podziemie opatowskie i stanowczo zażądałyśmy zaprzestania szerzenia kłamstw, m.in o “czarnym weselu”, stosowania antypolonizmu, eksponowania żydowskich malunków na oknach budynku jak też wystawy antypolskich żydowskich obrazków w podziemiach. Grożono nam nasłaniem policji za rzekome szerzenie mowy nienawiści ale naszą odpowiedzią było, że na antypolonizm, dyskryminację nas Polaków w naszym ojczystym kraju też są odpowiednie paragrafy i prawo międzynarodowe ! My się nie boimy, bo jesteśmy u siebie i mamy prawo żądać zaniechania wszelkich antypolskich działań ! Po naszej interwencji z okien budynku zniknęły wszystkie żydowskie bohomazy. 

Maria i Teresa z domu Znyk Polska- Lechistan, 15.12.2020 r.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Krystyna Trzcinska Gładkowska

4d kawtieSponsSesmotnorrminmscena r20e19d  ·

#wonżydkizPolski #freePoland  #DeNonTolerandisJudaeis #Żydzi przywędrowali do #Polski , wyposażeni tylko w #saszetki z trucizną, trując nocą wodę w studniach, a następnie zajmując domostwa otrutych Polaków, np. w miastach królewskich. Dlatego nikt z otrutych Polaków, nie miał szans gościć żydków. Żydzi zamieszkujący obecnie w Polsce, nie są potomkami żydowskich gości Polaków, a tylko są potomkami morderców (trucicieli) Polaków,  np. tak było w mieście królewskim #Goniądz i w innych miastach, których nawiedzili nocą żydki w grupach po 30 osób, tyle ile min. było wymagane do założenia kahału,  w bezludnym mieście (wejście żydków nocą do miasta, otrucie i zajęcie domostw otrutych Polaków). Wcześniej w każdym przypadku, w wytrutych miastach, mieszkał przynajmniej jeden żydek (fachowiec od czegoś), który zapewne przewodził grupie żydów, wskazując, gdzie są studnie.

żydki (chazarki), czyli demony w ludzkim ciele (jezuici), we wcześniejszych wiekach, wymordowali i okradli całą Europę i część Azji, wywołując tzw. epidemię, w miejscu i czasie, dla siebie właściwym. Podstępnie proponując w ramach wyłudzenia zapłaty za obietnicę rzekomego wyleczenia, jako lekarstwo, maść-gnój, do smarowania zmian na ciele (ran). Przerzucając odpowiedzialność za te swoje zbrodnie, na pchły, myszy i szczury, aby nie ponieść odpowiedzialności za zbrodnie na „Rasie Białej”,w tym i za zaprojektowane i nadzorowane przez siebie zbrodnie (doradcy #hitlera), jakimi jest  I i II wojna światowa. Dotychczas Ci zbrodniarze, posługując się kłamstwem, oszustwem i zbrodniami, uniknęli kary unicestwienia.

Żeby było jeszcze bezczelnej, to jezuici (zbrodniarze), arbitralnie, obarczyli odpowiedzialnością za swoje zbrodnie, dokonane na potomstwie Władcy Planety Ziemia –  swoje ofiary, czyli niebieskookich Sławian, chyba tylko za to, że przeżyli pożogi i pomory, jakie sami zgotowali Słowianom.

Skoro poprzednie zbrodnie na Rasie Białej, żydkom uszły bezkarnie, to wymyślili kolejną, obecną pandemię, którą w dalszym ciągu będą rozpowszechniać źida jezuici, źida/lekarze, działający, jako bestia  „666”. Tym razem jezuiccy zbrodniarze zaplanowali, zbrodnię eksterminacji, wyniszczenia, najlepszej, najwyższej Rasy na Ziemi, w jednym czasie, na całej planecie Ziemia.                                            Kara – całkowite unicestwienie jezuitów, watykańczyków i ich pomocników, was żydki nie minie! Arbitralnie, żydki, jako rasa niższa (półgłówki – 10 kanałów krwi), przy pomocy oszukanej, zniewolonej  Rasy Białej (maseczki, szczepienia), chcieli pokonać władcę planety Ziemia = #Atlantyder = #Thot = #Światowid … .

Krystyna Trzcinska Gładkowska

·Książę Bolesław nakazał Żydom opuścić miasto. Po przyłączeniu Mazowsza do Korony król Zygmunt Stary w 1527 r. wydał przywilej #DenontolerandisJudaeis.1527 zabraniając Żydom zamieszkiwać, jak i przebywać w Warszawie i na jej przedmieściach oraz posiadać tam domy. #wonżydkizPolski

 
4 Komentarze

Opublikował/a w dniu 17 grudnia 2020 w Bez kategorii

 

Tagi:

4 responses to “Nadęty balon kłamstw garstki szyderców z NWO pęka od potęgi energii uwolnionej Ludzkości !

 1. wojdabejda

  17 grudnia 2020 at 16:12

  z fb Adam Rapack
  MOC POCAŁUNKU TRZECIEGO OKA 👁 SZYSZYNKA 💜
  Pocałunek czoła to pocałunek trzeciego oka. Jest o wiele głębszy niż większość ludzi zdaje sobie sprawę. To jakby w pewnym sensie całowanie duszy osoby.
  Trzecie oko jest bramą do sfery wewnętrznej, jak również przestrzeni tego, co uważamy za wyższą świadomość. Trzecie oko jest symbolem, a także częścią tego, kim jesteśmy. Często wiąże się z oświeceniem i świadomością. To jest coś, co znajduje się pomiędzy naszymi brwiami, możemy je otworzyć i zamknąć, i naprawdę istnieje, nawet jeśli nie możesz tego zobaczyć.
  Kiedy usta stykają się z czołem, na którym znajduje się trzecie oko, jest tak, jakby pochodziło z nich poczucie przebudzenia. Szyszynka, która jest naszym trzecim okiem, znajduje się na czole dokładnie tam, gdzie można sobie wyobrazić trzecie oko. To tajemniczy gruczoł, brama do Światła, wewnętrzna wizja, intuicja … i wiele więcej w nas. Uaktywni się poprzez praktyki duchowe, medytację, połączenie ze Światłem.
  Pobudzi szyszynkę i przysadkę mózgową, dzięki czemu uwolni się melatonina. Melatonina pomaga nam dobrze przespać noc, więc dobry pocałunek na czole może przynieść ci więcej korzyści, niż zdajesz sobie sprawę. Pocałunek trzeciego oka wywołuje poczucie bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia.
  Twoja szyszynka – Twoje trzecie oko
  Szyszynka to gruczoł dokrewny wielkości ziarnka grochu dosłownie wciśnięty w rdzeń mózgu między jego prawą i lewą półkulą.
  Jest odpowiedzialna za produkcję niektórych hormonów zwłaszcza melatoniny, hormonu pochodzącego od tryptofanu, który odgrywa kluczową rolę w regulacji rytmu dobowego.
  Szyszynka odpowiada również za prawidłową pracę przysadki mózgowej, tarczycy i nadnerczy, które są odpowiedzialne za wiele ważnych funkcji w organizmie.
  Pocałunek trzeciego oka jest bardzo podnoszącym na duchu doświadczeniem dla wszystkich, mając odpowiednie osoby i odpowiednie okoliczności wokół siebie.
  Pocałunki są jednym z wielu sposobów okazywania drugiej osobie sympatii, zbliżenia i miłości. Większość uczestników sondaży na temat funkcji pocałunków w romantycznych związkach podkreśla, że całowanie rzeczywiście pomaga wzmocnić partnerskie relacje – zarówno fizyczne, jak i emocjonalne. Ale czy ktoś kiedykolwiek pocałował Cię w czoło? Ta forma pocałunku jest wyjątkowa i niezwykle dla nas korzystna.
  Francuski filozof z XVII wieku, René Descartes oficjalnie twierdził, że szyszynka (często określana w tradycjach duchowych i mistycznych jako „trzecie oko”) była siedzibą duszy, intuicyjnej mądrości i jasnowidzenia.
  Przez lata naukowcy z całego świata starali się lepiej zrozumieć funkcje szyszynki lub trzeciego oka.
  Dopiero na przełomie lat 1990/1995 dr Rick Strassman przeprowadzał badania kliniczne na Uniwersytecie Nowego Meksyku w trakcie, których odkrył to, co znane już było starożytnym, a mianowicie, że szyszynka jest mistycznym organem, który w określonych sytuacjach naszego życia produkuje znaczne ilości silnie halucynogennego związku o nazwie DMT – tzw. pierwiastka duszy.
  Moc pierwiastka duszy
  DMT, czyli dimetylotryptamina jest związkiem, który pod względem chemicznym jest bliski serotoninie.
  Naturalna produkcja tej substancji jest minimalna i słabo odczuwalna przez organizm.
  Jednak, kiedy szyszynka zachoruje, może dojść do zdumiewających reakcji takich jak zaburzenia równowagi, halucynacje, stany euforyczne, nietypowe doznania erotyczne, wymioty, drżenia mięśni lub niebezpieczne skoki ciśnienia i wyrzuty hormonów.
  Dr Rick Strassman w swoich badaniach klinicznych zauważył, że podawane ochotnikom ponad naturalne ilości syntetycznego DMT wyzwalały u nich stany świadomości niemalże identyczne z pośmiertnymi doświadczeniami ludzi.
  Dziś naukowcy wiedzą, że DMT jest bardzo silnie wytwarzane nie tylko podczas snu, ale także w momencie narodzin oraz samej śmierci.
  Jednocześnie podkreślane są korzystne właściwości DMT, do których należą:
  ✨zwiększanie pewności siebie
  ✨wzmocnienie poczucia własnej wartości
  ✨zmniejszenie negatywnych skutków traumy emocjonalnej lub fizycznej
  ✨zredukowanie niepokoju
  ✨zmniejszenie objawów i nasilenia depresji
  ✨poprawa obrazu ciała i zdrowia emocjonalnego
  ✨poprawa radzenia sobie z żalem i stratą
  Umacniające pocałunki w czoło 💋
  Pocałunek w czoło to nie tylko łatwiejsze zasypianie, lepszy sen i głębszy stan świadomości, ale także poczucie niezwykłej bliskości i przypływu miłości z osobą, która złożyła pocałunek w punkcie trzeciego oka.
  Dlatego, jeśli chcesz pomóc komuś obudzić jego trzecie oko, po prostu pocałuj go w czoło – w obszar między brwiami.
  Kiedy tylko masz okazję, składaj pocałunki na czole bliskich Ci osób, w myślach mając przy tym dobre intencje i wiarę w niesamowitą moc tego gestu.
  Im częściej będziesz to robić, tym lepsze będą efekty. Więź między Wami zostanie bardzo wzmocniona, a życie Tej osoby odmieni się, wzbogaci, podniesie, wykorzysta wszelkie możliwości szyszynki i właściwości ofiarowane od DMT.
  XMA Header Image

  Polubione przez 1 osoba

   
 2. wojdabejda

  25 grudnia 2020 at 17:40

  Sławomir Kępka
  17tmS mugmpoogfdnrz.slornSed ·
  Mr Hemperek
  ohmtWSurpclrozdSrosnraj scorco 0t6:e0dtd0 ·
  🩸 EKSTRAKT WIEDZY 🩸
  .
  10 +1 Najważniejszych faktów o konopiach. ❤️
  .
  1. JAK I DLACZEGO KONOPIE MOGĄ WPŁYWAĆ NA NASZE ZDROWIE? 🔥🔥🔥
  .
  ☝️ Konopie w trakcie kwitnienia produkują i kumulują w sobie grupę substancji nazwaną „kannabinoidami”. W skład tych kannabinoidów wchodzą między innymi:
  ➡ CBD, CBDA, CBG, CBN, THC, THCV
  .
  👉 Dostarczenie powyższych substancji do organizmu rozpoczyna szereg leczniczych procesów, które zachodzą wyjątkowo szybko. Szybkość oddziaływania kannabinoidów na organizm zawdzięczamy specjalnym receptorom, czyli miejscom w Twoim ciele, do których przyłączają się kannabinoidy. Receptory te wchodzą w skład całego układu endokannabinoidowego, które nasze ciało wytworzyło do własnych celów – w tym celów leczniczych.
  .
  💡 Receptory są rozmieszczone w różnych zakątkach naszego organizmu i nie zostały wytworzone bez powodu. Może Cię to zaskoczy ale Twój organizm też produkuje kannabinoidy. Te produkowane przez Twój organizm nazywamy endo-kannabinoidami, a te dostarczone z zewnątrz (z konopi) egzo-kannabinoidami.
  .
  ❗ Tak, twój organizm sam produkuje lecznicze substancje, ale przy przewlekłych chorobach, nie ma możliwości by nadprodukować tych substancji wystarczającą ilość; dlatego warto je dostarczyć z zewnątrz.
  .
  ➡ Odpowiadając na pytanie: Konopie działają, bo nasz organizm jest bardzo dobrze przystosowany do przyjmowania substancji z konopii, bo sam produkuje podobne substancje i posiada na nie specjalne miejsca. Oznacza to, że konopie i substancje przez nie produkowane, są gotowe by służyć zarówno ludziom, jak i wszystkim organizmom żywym które posiadają układ endokannabinoidowy.
  .
  .
  2. CZY KONOPIE NA PEWNO SĄ DLA CIEBIE BEZPIECZNE?
  .
  🛡 Bezpieczeństwo stosowania egzo-kannabinoidów polega nie tylko na ich niskiej toksyczności, ale również na tym że nasz organizm sam nas chroni produkując enzymy, które bezpiecznie rozkładają nadmiar kannabinoidów.
  .
  🛡 Indeks toksyczności konopi jest daleko poza wskaźnikiem skali indeksu terapeutycznego, co oznacza że nie jest możliwe doprowadzić do stanu, w którym dawki lecznicze (nawet wysokie dawki w leczeniu nowotworów) będą niebezpieczne dla zdrowia.
  🛡 Jak już wiesz Twoje ciało posiada nadrzędny układ endokannabinoidowy, więc kannabinoidy z konopii są mile widziane – nie tylko w trakcie choroby, ale też do profilaktyki i poprawy funkcjonowania całego układu endokannabinoidowego.
  .
  🛡 Światowa Organizacja Zdrowia potwierdziła w badaniu na ludziach że stosowanie olejku CBD jest bezpieczne, skuteczne i co również bardzo ważne – nie uzależnia.
  .
  .
  3. WYBRAĆ KONOPIE MEDYCZNE CZY NIEMEDYCZNE? 😹😹😹
  .
  😅 Warto zacząć od tego, że nie istnieją specjalne „medyczne konopie” i „medyczna marihuana”, bo każde konopie z powodzeniem można wykorzystać w celach medycznych zarówno te indyjskie jak i siewne.
  👉 Ważniejsze jest to, jaką wykorzystamy ekstrakcję leczniczych substancji. Różne odmiany konopi będą różnić się ilością i różnorodnością biosubstancji, więc mogą różnić się działaniem i skutecznością w różnych chorobach. Jednak w odmianach wykorzystywanych na naszych polach, znajdziemy zarówno ten główny trzon kannabinoidów (w tym CBD, CBDA i CBG) jak i setki pozostałych które udało się wyekstrahować zwykłym alkoholem spożywczym.
  .
  .
  4. DLACZEGO KONOPIE LECZĄ? + WSKAZANIA DO STOSOWANIA. 👩‍⚕👩‍⚕👩‍⚕
  .
  👨‍💼 Wszyscy wiemy, że ciało składa się z wielu układów, w tym układu pokarmowego, nerwowego, kostnego, a teraz już wiesz że jest jeszcze układ endokannabinoidowy. Co prawda został odkryty stosunkowo niedawno, ale już wielu badaczy zgodnie twierdzi, że jest to układ „nadrzędny”. Czyli jest „nad” innymi układami. Jego nieprawidłowa praca może spowodować zaburzenia w układach podrzędnych, a uregulowanie jego pracy (przez dostarczenie kannabinoidów z konopii) spowoduje regulację układów nadrzędnych, np. układu nerwowego.
  .
  👨‍⚕ Warto stosować na:
  ✅ Ból
  ✅ RZS
  ✅ AZS
  ✅ Rak
  ✅ Lęki
  ✅ Stres
  ✅ Astma
  ✅ Alergia
  ✅ Autyzm
  ✅ Cukrzyca
  ✅ Migrena
  ✅ Niepokój
  ✅ Depresja
  ✅ Padaczka
  ✅ Borelioza
  ✅ Parkinson
  ✅ Alzheimer
  ✅ Demencja
  ✅ Anoreksja
  ✅ Ataki paniki
  ✅ Bezsenność
  ✅ Osteoporoza
  ✅ Choroba L.Crohna
  ✅ Stwardnienie rozsiane
  .
  .
  5. 3 SPOSOBY NA SPRAWDZENIE JAKOŚCI OLEJKU CBD. 🔬🔬🔬
  .
  ▪ a) Badanie ilościowe biosubstancji w ekstrakcie – Nie dajcie się zmylić licznym certyfikatom, które sprzedawcy Wam pokazują. Wiele firm certyfikujących, to zwykłe firmy Krzak z ładną nazwą, które powstają by mogli zarobić na firmach, które z kolei chcą zarobić na nieświadomych klientach.
  ▪ b) Subiektywna opinia pacjenta – Skuteczność działania to przede wszystkim subiektywna opinia pacjenta, że ekstrakt pomógł. Działanie ekstraktu na układ nerwowy (choroba Parkinsona, lęki, stres etc.) powinno być odczuwalne niemalże natychmiast. Nasz organizm wyposażony w układ endokannabinoidowy błyskawicznie przyłącza do receptorów kannabinoidy, więc będziesz wiedzieć czy masz dobry olej, tylko wtedy gdy poczujesz że na Ciebie działa.
  ▪ c) Obiektywne badanie pacjenta – Badania z krwi przed i po stosowaniu mogą pokazać poprawę np. w zmniejszeniu kortyzolu (lub zwiększeniu przy problemach z nadnerczami). Ekstrakty konopne wyciszają nie tylko stres, który odwzoruje się w ilości kortyzolu, ale także wyciszają fizyczne stany zapalne, które również są stresorem dla ciała i badania kortyzolu (oraz inne markery np. nowotworowe) pokażą to „na papierze”.
  .
  .
  6. SPOSOBY STOSOWANIA KONOPI 🍽🍽🍽
  .
  🔥 Każdy z poniższych sposobów jest skuteczny i biodostępność aktywnych składników jest wysoka, więc sposób który Ty wybierzesz, będzie zależny od celu który chcesz osiągnąć (np. maść na chorobę skóry, a czopki na choroby okołoodbytnicze) i od przeciwieństw które mogą się wiązać z formą podania (np. doustne stosowanie może sprawiać dyskomfort w chorobach żołądka, więc zamiennikiem będą czopki lub kapsułki dojelitowe).
  .
  💧 Krople doustne – najpopularniejsza metoda podawania ekstraktu konopnego z uwagi na wygodę stosowania. Ciekły olejek pozwala na precyzyjne podawanie kropli, a gęsty można rozrzedzić olejem spożywczym w kąpieli wodnej. Podanie doustne jest metodą najbardziej korzystną z punktu widzenia fizjologii człowieka, bo biosubstancje z konopi są wchłaniane już w jamie ustnej. Efekt odciążający układ nerwowy następuje nawet po niecałej minucie od spożycia.
  .
  💊 Kapsułki dojelitowe – Kapsułki dojelitowe mogą być rozwiązaniem dla osób, którym bogaty w fitozwiązki ekstrakt powoduje zbyt duże podrażnienia. Działanie będzie odczuwalne po około 30minutach.
  .
  💭 Waporyzacja – Wymaga waporyzatora, czyli urządzenia przypominającego e-papierosa, który zamiast szkodliwych olejków z liquidów, dostarcza nam prozdrowotnych substancji z zioła za pośrednictwem pary. W przeciwieństwie do palonych skrętów, nie dochodzi do spalenia zioła, a jedynie do podgrzania go – dzięki temu wraz z parą dostarczamy sobie leczniczych substancji prosto z suszu konopnego. Wydaje się być metodą gdzie efekty są najszybciej widoczne, jednak warto pamiętać że waporyzator też potrzebuje czasu na nagrzanie.
  .
  🏵 Mazidła – Skóra stanowi barierę (mniej lub bardziej szczelną) dla wielu substancji, dlatego dostarczanie fitozwiązków przez skórę nie jest najlepszym rozwiązaniem – chyba że mówimy o chorobach skóry, wtedy często jest najlepszym rozwiązaniem. Mazidła nie można stosować na otwarte rany. Efekty w zależności od choroby są widoczne nawet już po kilku dniach stosowania – zobacz nasze ostatnie wideo które pokazuje jak skutecznie działa mazidło konopne na różne choroby skóry. https://www.facebook.com/www.mrhemperek.org/videos/367471491019992
  .
  😶 Czopki – Przez specyfikę aplikowania, jest to najmniej popularna metoda. Niemniej jest to bardzo dobra forma podania ekstraktu konopnego, nie tylko przez wysoką biodostępność i wchłanialność ale też funkcjonalność. Można je wykorzystać u pacjentów którzy z różnych przyczyn nie chcą lub nie mogą stosować powyższych metod. Najczęściej stosowane u małych dzieci i osób starszych.
  .
  .
  7. KONOPIE TO NIE TYLKO KANNABINOIDY! 👀👀👀
  .
  ▶ Poza kannabinoidami znajduje się tam jeszcze ponad 400 innych substancji, w których skład wchodzą:
  ✅ Olejki eteryczne:
  • Alfa-Pinen
  • Beta-Pinen
  • Beta-karyofilen
  • Mircen
  • Nerolidol
  • Fitol
  • Limonen
  • Linalol
  • Alfa-humulen
  • Trans-beta-ocymen
  • Alfa Terpinolen
  ✅ Pierwiastki śladowe: Fosfor, potas, magnez, sód, mangan, wapń, żelazo.
  ✅ Witaminy: Witamina E, witamina B1 (tiamina), witamina B2(ryboflawina) oraz witamina K.
  ✅ Pozostałe substancje: Chlorofil, alkany, związki azotowe, glikozydy, flawonoidy, ketony, aminokwasy.
  ✅ Olej z nasion konopii jest bogaty w wielonienasycone kwasy tłuszczowe (omega).
  .
  .
  8. JAKĄ EKSTRAKCJĘ WYBRAĆ? ⭐⭐⭐
  .
  ❤️ Ekstrakcje alkoholowe są lepsze niż ekstrakcje sprężonym dwutlenkiem węgla (CO2).
  🧐 Producenci olejków CBD chwalą się nowatorską metodą ekstrahowania CBD z wykorzystaniem sprężonego dwutlenku węgla (CO2), bo wiedzą że konsumenci nabiorą się na specjalistyczne nazewnictwo sugerujące profesjonalizm. To czym się nie chwalą, to wyniki badań pokazujące jednoznacznie, że produkty z ekstrakcji alkoholowej są bardziej wartościowe dla pacjenta niż wydmuszki z CO2.
  👎 Ekstrakcja CO2 wyciąga z rośliny od 1 do kilku kannabinoidów.
  👍 Ekstrakcja alkoholowa wyciąga z rośliny SETKI fitozwiązków, w tym całe spektrum kannabinoidów, a nie tylko kilka.
  👌 Wyniki badań zostały opublikowany na tym wideo: https://www.facebook.com/ziolaifitoterapia/posts/3466000370146637
  .
  🤷‍♂️ 🤷‍♀️ Dlaczego producenci decydują się na ekstrakcję CO2?
  – Taka ekstrakcja jest znacznie tańsza niż ekstrakcja alkoholowa. Dlatego zarabiają większe pieniądze sprzedając uboższe w lecznicze substancje produkty. Nie daj się nabrać na takie wydmuszki. Dopisek „Full spectrum” to kolejny błagalny krzyk producenta, który chce kłamstwem zwrócić uwagę na swój produkt, który wciąż jest izolatem CO2, a nie prawdziwym Full spectrum. Jedyne prawdziwe Full spectrum można osiągnąć przy ekstrakcji alkoholem, ale nie sprężonym dwutlenkiem węgla.
  .
  .
  9. DZIAŁANIE EKSTRAKTÓW KONOPNYCH 👨‍🔬👨‍🔬👨‍🔬
  .
  📊 Jedna choroba może mieć wiele objawów, tak i jeden objaw może być wspólnym mianownikiem dla wielu chorób. Dlatego działanie konopi można wykorzystać do neutralizowania nieprzyjemnych dolegliwości i terapii chorób przewlekłych. Dobry aromat konopny, posiada szeroki wachlarz leczniczego działania do zastosowania w wielu chorobach, ponieważ taki ekstrakt zawierający komplet aktywnych substancji z konopi działa:
  ✅ Przeciwbólowo – Uśmierza ból zarówno po doustnym stosowaniu aromatu konopnego, jak i po zewnętrznym zastosowaniu mazidła konopnego lub plastrów z kannabinoidami.
  .
  ✅ Przeciwzapalnie – Hamuje trwające procesy zapalne i zapobiega powstawaniu nowym.
  .
  ✅ Antyoksydacyjnie – Przeciwutleniające właściwości konopi zmniejszają dewastujący stres oksydacyjny, hamują namnażanie się komórek nowotworowych.
  .
  ✅ Przeciwnowotworowo – Substancje z konopi nie tylko hamują rozwój nowotworów, ale także ich rozprzestrzenianie (przerzuty). Niszczą komórki nowotworowe doprowadzając do apoptozy, czyli do zaprogramowanego samobójstwa komórki nowotworowej.
  .
  ✅ Neuroprotekcyjnie – Chronią komórki nerwowe przed neurodegeneracją, regenerują je, przyspieszają produkcję nowych komórek nerwowych i do tego stymulują cały układ nerwowy.
  .
  ✅ Dermatologiczne – Przyspiesza gojenie się ran, odmładza naskórek i zwalcza wiele chorób skóry (pokazane na ostatnim wideo)
  .
  ✅ Przeciwbakteryjnie – Spowalnia rozrost wielu bakterii uniemożliwiając im rozmnażanie się. Niszczy wiele gatunków patogennych bakterii.
  .
  ✅ Przeciwgrzybiczo – Zapobiega chorobom grzybiczym zabijając pleśnie i grzyby.
  .
  ✅ Przeciwwirusowo – Gdzie antybiotyki się chowają, tam konopie pokazują pełnię swoich możliwości neutralizując negatywne skutki zakażeń wirusowych.
  .
  ✅ Immunomodulująco – Pobudza wrodzoną odporność organizmu do ochrony i walki z patogenami.
  .
  .
  10. KONOPIE TO NIE TYLKO CBD ❤️❤️❤️
  .
  👉 Wiesz już że konopie posiadają cały wachlarz leczniczych substancji. Najpopularniejszą ostatnio substancją z konopi (poza THC) jest CBD, więc sprawdźmy wreszcie jak działają poszczególne kannabinoidy:
  ▶ CBDA – Jest prekursorem CBD. Nie posiada właściwości psychoaktywnych. Działa przeciwbólowo, przeciwlękowo, przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie.
  .
  ▶ CBDV (Cannabidiwarin) – Nie posiada właściwości psychoaktywnych. Wykazuje działanie przeciwdrgawkowe. Wspomaga wzrost i regenerację kości.
  .
  ▶ CBN (Cannabinol) – Nie posiada właściwości psychoaktywnych. Wykazuje działanie nasenne, przeciwbólowe, antyoksydacyjne i antyspazmatyczne.
  .
  ▶ CBC (Cannabichromen) – Nie posiada właściwości psychoaktywnych. Wykazuje działanie antydepresyjne, przeciwzapalne, grzybo- i bakteriobójcze. Stymuluje wzrost kości. Dzięki właściwościom neurogennym pobudza produkcję nowych komórek nerwowych.
  .
  ▶ CBG (Cannabigerol) – Nie posiada właściwości psychoaktywnych. Działa przeciwzapalnie, antyoksydacyjnie, przeciwlękowo i uspokajająco. Wspiera chorych na jaskrę. CBG wykorzystuje się w leczeniu nieswoistego zapalenia jelit.
  .
  ▶ CBGA – (kwas Cannabigerolowy) – Odgrywa ważną rolę w produkcji kannabinoidów. Są doniesienia o możliwym wpływie na leczenie cukrzycy. Badania trwają.
  .
  .
  💝 10+1 To dodatkowy punkt, który należy do Was! 💝Podzielcie się z nami w komentarzu, co jeszcze warto wiedzieć o konopiach, albo czego się ostatnio dowiedzieliście.
  .
  .
  ❤️ PS. Niebawem godzinne wideo mgr Anny Szyszkowskiej, która rozwieje wszelkie wątpliwości co do stosowania aromatów konopnych w leczeniu nowotworów.

  Polubienie

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: