RSS
Obrazek

Czy zamknięcie Watykanu, likwidacja jego mafijnej sieci 21.12.2020 r. otwiera drogę ku wolności narodów świata ?

26 Gru

ARESZTOWANIA TWÓRCÓW TERRORU SZCZEPIONKOWEGO I MEDIALNEGO !!!  

My rdzenni Polacy-Sławianie-Lechici jako spadkobiercy Imperium Lechickiego, jako właściciele dziedzictwa Lechistanu odrodzonego na wieczne trwanie 22 maja 2020 r. i jako Suwereni sprawujący bezpośrednią władzę zwierzchnią na terytorium Polski-Lechistanu, na mocy Boskiego Prawa Naturalnego zastrzegamy wszelkie  należne nam prawa wynikające z faktu, że 21 grudnia 2020 r. wydano dokument o zamknięciu Watykanu i jego sieci na całym świecie. 

Fakt ten nastąpił po ośmiu latach od ogłoszenia w dniu 25.12.2012 r. upadku prywatnego światowego systemu władzy Trój-Korony z Watykanem na czele ! Zdelegalizowany Watykan i wszystkie kościoły, tak jak wszystkie zdelegalizowane kartele : polityczny, bankowy, medialny, farmaceutyczny, nie miały prawa istnieć ani działać a jednak nadal prowadziły i prowadzą swoje zniewalające antyludzkie działania, tylko z powodu braku powszechnej wiedzy o ich upadku, o ich delegalizacji !

Dokument z 21.12.2020 r. podpisany przez Cindy K.Currier, President of de United States of America/America the Nation, Justice,Court OF AGES,  Pimary Monarch, Reign of Earth jest ewidentnym potwierdzeniem uwolnienia świata od tyranii zdelegalizowanych prywatnych firm handlowych symulujących instytucje religijno-kościelne, międzynarodowe, unijne, państwowe, samorządowe, oraz powiązanych z nimi karteli: bankowego, medialnego, farmaceutycznego, zbrojeniowego, chemicznego, wydobywczego, energetycznego, telekomunikacyjnego itp. https://courtofages.weebly.com/  

Zgodnie z dokumentem z 21 grudnia 2020 r. o eksmitowaniu wszystkich mieszkańców na stałe z Watykanu i zamknięciu  na zawsze ich wszelkiej działalności, policja, wojsko i prokuratorzy w Polsce-Lechistanie niniejszym otrzymują rozkaz  zamknięcia wszystkich obiektów kościelnych, konfiskaty i zabezpieczenia mienia oraz eksmisji kleru i ich pomocników. Każdy kto nadal angażuje się w działania związane z zamkniętym Watykanem i zamkniętymi kościołami w Polsce -Lechistanie podlega nakazowi aresztowania za udział w zorganizowanej grupie przestępczej ! 

Na mocy rozkazu zawartego w dokumencie z dnia 21.12. 2020 r.o zamknięciu Watykanu i jego zbrodniczej ludobójczej sieci na całym świecie, nakazowi natychmiastowego, niezwłocznego  zamknięcia podlegają wszystkie punkty szczepień w Polsce-Lechistanie i na świecie ! Winni sprowadzenia szczepionek i terroru fałszywej pandemii i działań w zorganizowanej grupie przestępczej na czele z A. Dudą, M.Morawieckim, A. Niedzielskim, J.Kaczyńskim, Ł.Szumowskim wraz z szefami Radia i TVP ogólnopolskich i regionalnych otrzymują nakazy aresztowania. 

Uwolnieni, rozsyłajmy każdego dnia z poziomu serca Światło i Miłość by dały nam i światu ocalenie! Jesteś człowiekiem uwolnionym obligatoryjnie 25.12.2012r.! Bojkotuj nielegalne kagańce, oszustwo Cov-19 i mord rytualny narodów!
Niechaj wszystkie znane i nieznane obrazy, fałszywe przekonania, destrukcyjne wspomnienia komórkowe oraz wszelkie dolegliwości fizyczne każdego Słowianina -Lechity zostaną wyszukane, rozpoznane i uzdrowione poprzez napełnienie Życiem, Światłem i Miłością BOGA !
Niechaj Moc uzdrowienia wzrasta 100-krotnie i więcej !!! Niechaj cała ludzkość zostanie ocalona przed depopulacyjnymi zamiarami ! Niechaj Moc czakramu Łysej Góry tworzy złotą kopułę ochronną nad każdą polską-lechicką rodziną !
Niechaj wszystkie polskie-lechickie serca odczuwają ochronną, oczyszczającą i uzdrawiającą moc Czakramu Łysej Góry ! Hurra! Łysa Góra jest znowu nasza, sławiańska-lechicka a nie katolicka !

Maria i Teresa z domu Znyk

Polska-Lechistan, Czakram Łysa Góra, 28.12.2020 r.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Oto poniżej tłumaczenie z j. angielskiego dokumentu z 21.12.2020 r. “Closing the Vatican”, 

Cyt.: „Porządek publiczny 2020-12-21.3 

Zamknięcie Watykanu.

Wszyscy mieszkańcy Watykanu, (Rzym, Włochy) zostają niniejszym na stałe eksmitowani, (WYKLUCZENI) a biznesy zamknięte. (JAKAKOLWIEK) Wszelka działalność (AKTYWNOŚĆ) związana w jakikolwiek sposób z powyższą lokalizacją (Watykanem) i wszystkimi powiązanymi lokalizacjami na całym świecie są (NINIEJSZYM) zakazane (WYLUCZONE).

Milicje, gwardie królewskie,wojska i prokuratorzy otrzymują niniejszym rozkaz oczyszczenia i zabezpieczenia Watykanu wraz ze wszystkimi oddziałami i biurami na całym świecie oraz konfiskaty wszystkich zapisów, satelitów, serwerów, komputerów przenośnych, laptopów, telefonów i wszelkiego innego sprzętu, wyposażenia technologii używanych w połączeniu z Watykanem na ziemi i w kosmosie. Narodowym milicjom, wojskom, prokuratorom nakazuje się również aresztowanie i zatrzymanie każdego, kto nadal angażuje się w działania związane z wyżej wymienionymi obiektami.

Cindy K.Currier

President of de United States of America/America the Nation

Justice,Court OF AGES

Pimary Monarch, Reign of Earth

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Public Order 2020-12-21.3

                                      Closing the Vatican

ALL OCCUPANTS of 

                                    Vatican City

Rome, Italy

 Are now hereby PERMANENTLY EVICTED AND BUSINESS CLOSED.

Are and Allactivity Related in any way tu the Above named location and all related locations worldwide is hereby outlawed. Militia, Royar Guard,Multinational Military and Universal Protectors are hereby ordered tu clear and secure the Vatican along with all branches and offices wordwide and confiskate all records, satellites, servers, maiframe computers,laptops, phones,and any other hardware,equipment of technologies used in conjunction with de Vatican on earth and in space. Militia und Multinational Military are also ordered Arrest und Detain anyone continuing to engage in activities related to de above named facilities.

Cindy K.Currier,

President of de United States of America/America the Nation

Justice,Court OF AGES

Pimary Monarch, Reign of Earth

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Link: „Suweren-Naród Polski przejmuje majątek kościoła w Polsce.” : https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/11/suweren-narod-polski-przejmuje-majatek-kosciola-w-polsce/ Link: „Władze kościelne i rozgłośnie katolickie współdziałają w holokauście na Narodzie Polskim !” https://wojdabejda.wordpress.com/2015/10/23/wladze-koscielne-i-rozglosnie-katolickie-wspoldzialaja-w-holokauscie-na-narodzie-polskim/ Link: „List grzecznościowy do szefów i pomocników korporacji uznanych przez OPPT za nieistniejące.” https://wojdabejda.wordpress.com/2018/01/30/list-grzecznosciowy-do-szefow-i-pomocnikow-korporacji-uznanych-przez-oppt-za-nieistniejace/

UWAGA !!!

Dnia 21 marca 2020 r. o godzinie 4:30 papież Franciszek został aresztowany przez karabinierów i osadzony w areszcie domowym w letniej rezydencji Castel Gandolfo.http://clearlook.unblog.fr/2020/03/24/arrestation-du-pape-francois/?fbclid=IwAR3fgp2z-kphKr5bhExOWL90NGfDJnCZv-7HxW8_UWQz7hAK-bClwuSu0_s

Brak opisu.

Court of Ages - coVRt Reality Gaming | Facebook

Obraz może zawierać: 3 osoby

Wspólna operacja wojskowa COVID-19
Z Belgii , z fabryki Pfizera z Puurs, wyruszyły dwa pierwsze tiry ze szczepionkami Pfizera do Polski. Samochody konwojowane były przez uzbrojone po zęby zespoły komandosów.
Transport jest monitorowany przez służby NATO z powietrza, przez satelity. Powołano specjalny zespół oficerów wojska polskiego , polskich służb i policji do ochrony i dystrybucji szczepionek. Koordynują jego działania oficerowie USA i Izraela stacjonujący w Polsce.
Przypomnę w identyczny sposób Funduszu ONZ na rzecz dzieci UNICEF i WHO organizowały szczepienia kobiet w Afryce przeciwko tężcowi, o czym napisane było w wielu artykułach, w tym w artykule „Do wszystkich Polek” z 01.06.2020 roku.
Tamten program szczepień realizowano także z wojskową precyzją. Fiolki ze szczepionkami rozwożono pod wzmocnioną ochroną policji, a punkty szczepień były non stop strzeżone przez uzbrojonych po zęby żołnierzy. Bardzo dokładnie liczono kobiety i fiolki ze szczepionkami , by żadna nie wydostała się poza punkt wszczepień.
Udało się jednak wykraść kilkanaście fiolek ze szczepionkami i je przebadać w niezależnych laboratoriach. Wyniki okazały się szokujące. Pod pretekstem walki z tężcem sterylizowano niczego nie świadome kobiety. W samej Kenii wysterylizowano 2,3 mln kobiet.
Organizatorzy szczepień w Polsce, pomimo afrykańskich doświadczeń, włożyli wiele trudu , by coś podobnego nie wydarzyło się w Polsce, żeby Polacy nie dowiedzieli się co jest w przeznaczonych dla Nas szczepionkach. Każda fiolka została oznaczona w specjalny sposób, by można było ją śledzić zdalnie, także przez satelity, stworzono specjalne protokoły i procedury, wszystko będzie bezpośrednio kontrolowane przez wojsko, w tym wysokich oficerów z USA i Izraela.
Chińskie laboratorium w Wuhan należy właściwie do Glaxo, które przypadkowo należy do Pfizera, który zarządza finansami Black Rock, które przypadkowo zarządza finansami Open Foundation Society (Soros), które przypadkowo jest zainteresowane francuskim AXA, który przypadkiem jest chińskim warsztatem z niemieckim firmą Winterthur, został przypadkowo kupiony przez sojusz Niemiec i przypadkowo jako wielki akcjonariusz ma Avantgarde, który jest akcjonariuszem Black Rock, który kontroluje banki centralne i zarządza 1/3 światowego kapitału inwestycyjnego, który przypadkowo jest wielkim akcjonariuszem.

Microsoft i Gates, który przypadkowo jest akcjonariuszem Pfizer i obecnie pierwszym sponsorem WHO. Myślę że to jest wystarczająco jasne… nawet dla tych trochę inaczej inteligentnych

Obraz może zawierać: tekst
Obraz może zawierać: tekst

 
17 Komentarzy

Opublikował/a w dniu 26 grudnia 2020 w Bez kategorii

 

Tagi: ,

17 responses to “Czy zamknięcie Watykanu, likwidacja jego mafijnej sieci 21.12.2020 r. otwiera drogę ku wolności narodów świata ?

 1. wojdabejda

  26 grudnia 2020 at 11:09

  Polubienie

   
 2. wojdabejda

  26 grudnia 2020 at 11:11

  Polubione przez 1 osoba

   
 3. wojdabejda

  26 grudnia 2020 at 18:11

  Polubienie

   
 4. andrzej dominiak

  27 grudnia 2020 at 01:25

  Dziękuję. To najlepszy prezent świąteczny.

  Polubione przez 1 osoba

   
 5. wojdabejda

  28 grudnia 2020 at 13:56

  W imieniu Polskiego Ruchu Oporu, Maria i Teresa apelują do wszystkich wytresowanych coach i wszystkich trudniących się rozwojem osobistym takim jak m.in. coach, którzy stanowią nowy trzon agend NWO,.
  Apelujemy do Polaków wytresowanych przez okupanta na szkoleniach rozwoju świadomości, mistrzów perswazji, do całkowitego odrzucenia wciskanych Wam podstępnych technik zniewalania Waszych umysłów! Waszych dusz ! Apelujemy do Polaków wyćwiczonych do stosowania tych technik na innych Polakach aby odrzucili wszelkie kagańce zniewalenia ich umysłów i podjęli konkretnie rehabilitujące działania celem powstrzymania ludobójczej machiny marionetek NWO ! Wy jesteście na pierwszej linii frontu do usuwania dusz w wojnie informacyjno-biologicznej zaplanowanego wyniszczania narodów świata-depopulacji ! Wystarczy grupa śmiałków, świadomych Polaków-Lechitów aby ocalić Naród Polski przed zagładą ! To w nas Polakach-Lechitach tkwi ogromna BOSKA siła i moc zdolna pokonać zło, które zagnieździło się w Naszej Sławiańskiej wspaniałej Ojczyźnie !!! Uwierzmy w siebie i w sprawczą MOC naszych myśli, Naszych wspaniałych lechickich-sławiańskich SERC ! Kochany Rodaku-Polaku-Lechito, nie kupuj żadnych dowodów tożsamości u Vama, czy Potockiego ani tym bardziej u żydowskiego okupanta ani londyńskiego sądu arbitrażowego ! Wystarczy, że sam napiszesz własny akt uwolnienia z sideł prawa kanoniczno-morskiego i podpiszesz własnoręcznie czerwonym długopisem Twoje imię i nazwisko rodowe ( z domu ). Więcej szczegółów w artykule: https://wojdabejda.wordpress.com/2020/05/11/przebudzilismy-sie-jestesmy-swiadomi-ukrywanej-przed-nami-tajemnicy-z-metryka/

  Polubienie

   
 6. wojdabejda

  28 grudnia 2020 at 13:59

  Oto komentarz rozpowszechniany na youtube przed świętami: „Gdyby wszyscy Polacy mówili i robili to co Maria i Teresa z Polskiego Ruchu Oporu to napewno nie byłoby już zaborcy-okupanta na Naszej Polskiej Lechickiej Sławiańskiej Ziemi ! Dlaczego nie upowszechniacie podstawowej wiedzy-prawdy o upadku prywatnego niewolniczego systemu władzy trój-korony z Watykanem na czele? Dlaczego nie głosicie wszem i wobec Prawdy o delegalizacji kościołów i wyrokach na papieży za udział w mordach rytualnych ? Chodzicie do kościołów, gdzie są szatańskie znaki, gdzie księża-pedofile zakładają blokady na Wasze dusze i wykorzystują nasze sławiańskie dzieci do niecnych czynów. Kładziecie pieniądze na tacę tym, którzy mają na rękach krew naszych kochanych dzieci ! Usprawiedliwiacie morderców wyćwiczoną na Was przez okupanta tolerancją i bezmyślnością, bezdusznością, nie tylko w mediach ale na szkoleniach takich jakie przechodził Radek ! Ma za sobą 2000 godzin tresury okupanta, ogłupiających, zniewalajacych szkoleń tzw. rozwoju duchowego i nie wstydzi się afiszować dyplomami m.in. mistrza perswazji ! POLACY PORA OCKNĄĆ SIĘ Z ZAŚLEPIENIA ! Dzisiaj jest 21 grudnia, nowa Era, więc NIECHAJ PRAWDA DOCIERA DO KAŻDEGO CZŁOWIEKA NA ZIEMI I BUDZI GO DO UWALNIANIA SIĘ Z SIDEŁ PRAWA KANONICZNO-MORSKIEGO ! TYLKO PRAWDA NAS WYZWOLI !

  Polubione przez 1 osoba

   
 7. wojdabejda

  28 grudnia 2020 at 14:02

  Z internetu S.M.
  „”Teraz otrzymałem od jednej ze znajomych osób taki przekaz tekstowy. Dołączony był do niego link ale nie daje się on otworzyć.
  „Szpitale mają wybić 300.000.000 Europejczyków! Dożylnie SKWALENIEM.
  Te słynne zdanie już znacie – „wszyscy mają zachorować na COVID” bo każdemu musi zostać założona tzw. teczka, za pomocą której współczense SS będzie decydować, kto ma żyć dalej, a kto nie, kto z kim jest powiązany i przeznaczony do likwidacji gospodarczej, a kto ma dalej prowadzić biznes.
  ?!% Ściśle Tajne %?!
  Umawiali się we wrześniu 2019 r. i we wrześniu 2020 r. Na naradach ustalali w jaki sposób mają się tym haniebnym procederem zająć. Nikt nie sprawdza zawartości respiratorów i zawartości tlenów podawanych pacjentom.
  1. Pierwszym z procederów jest opóźnianie przyjmowania pacjentów. Podjęte przez indywidualne szpitale działania mają na celu stwarzanie umieralności w karetkach i nie koniecznie pacjentów z dusznościami.
  2. Drugie z procederów to sortowanie ludzi na osoby wpływowe i nie wpływowe. Czyli określa się kto pod holokaust, a kto ma przeżyć.
  3. Trzecim procederem jest pozbywanie się ludzi nie wpływowych, lub niewygodnych dla służb czy też władzy, pod przykrywką COVID. Zazwyczaj takie zgony są tworzone przed podaniem śniadania pacjentom. Przy okazji jeszcze na żyjącego pacjenta zamawiają pełno rzeczy na ubezpieczenie, które to potem są handlowane w sklepach medycznych.
  4. Pacjenci posiadający w rodzinie osoby wpływowe, akurat są ozdrowieńcami, chyba, że są niewygodni dla władzy, ale czasami mają makabrycznie zniszczone płuca.
  5. Osoby posiadające przedsiębiorstwa lub bliscy krewni właścicieli „Polskich Firm” mają mieć wszyscy COVID, aby łatwiej było nimi kierować w wyniszczeniu ich firm.
  6. Odmawiać wpuszczania na teren szpitala służb, które mogłyby wyczuć nieprawidłowości i celowości w uśmiercaniu pacjentów.
  7. Kiedy zrobi się gorąco w tle z COVID, winy zwalać na przełożonych, aby personel mógł dalej bez przeszkód działać.
  8. Dla wszystkich wtajemniczonych w zakulisowy COVID przewidziane są zasługi, które będą po procederze holokaustu narodów wypłacane w formie, zezwolenia do życia w Nowym Porządku Świata.
  9. Otoczyć szczególną opieką pacjentów chorych na COVID, którzy dopuszczali się potwornych zbrodni i przestępstw, gdyż takowi będą zatrudniani do Światowej Służby Bezpieczeństwa.
  10. Nie dopuszczać do sekcji zwłok denata zmarłego na COVID.
  Natychmiast róbcie wszystko by zdemaskować SS w Polskich Szpitalach, bo właśnie dochodzi do niekontrolowanej rzezi celowych działań o jakich powiedziała niegdyś Merkel cyt. „Podzielmy się Polską!” „”

  Polubienie

   
 8. wojdabejda

  28 grudnia 2020 at 14:08

  Dziki Preppers
  1 tydzień temu
  Ja również Ci dziękuję. Fajny z ciebie Gość i bardzo Cię polubiłem ostatnimi czasy. Trzymam kciuki za dalsze pracę i kibicuję. Pozdrawiam Dziki
  6
  Maria Znyk
  Maria Znyk
  1 sekundę temu
  Ten dziki prepers to jest naprawdę dziki bo udaje, że nie wie, iż w Polsce władzę sprawują uzurpatorzy, zorganizowana grupa przestępcza prywatnych żydowskich firm handlowych symulujących instytucje państwowe, samorządowe, kościelne i międzynarodowe. A już szczytem wszystkiego jest rejestrowanie u żydowskiego okupanta- zaborcy fundacji wioski słowiańskiej zakładanej na gruntach Adolfa Kudlińskiego, pokazywanych jako własność dzikiego prepersa.

  Polubienie

   
 9. wojdabejda

  28 grudnia 2020 at 14:09

  Andrzej Nowak
  1sgna0 digruthdSenupioa o m0nmsmohnar9s:gs11eda ·
  „W dniu 31.12.2020 dobiega końca 100 letni TRUST i potwierdzeniem zgody ludzkości zawarcia kolejnego 100 letniego TRUSTU na warunkach prawa morskiego jest domniemana zgoda poprzez założenie przez ogrom populacji Ziemskiej maseczek, jako symboli niewolników. To już zostało przećwiczone w czasie PLANdemii hiszpanki w 1918-1920 latach co było powodem wniesienia wszystkich Istot do rejestru emigrantów a dokładniej martwych imigrantów zaginionych na morzu.
  Od 300 lat kontrolerzy manipulują umową TRUST wprowadzając prawo morskie w taki sposób, aby utrzymywać w niewiedzy ludzkość o prawach do naturalnych zasobów i spadku po przodkach jako prawa do wspólnego dobra. Natomiast co 100 lat umowa wygasa i ludzkość ma możliwość zawrzeć tą umowę zgodnie z Prawem Naturalnym. Dlatego co 100 lat kontrolerzy wprowadzają totalny chaos , kryzys, wojny aby zrobić zamęt i doprowadzić do tajnego zawarcia umowy na swoich warunkach. Jest jeden warunek: LUDZKOŚĆ MUSI TO POTWIERDZIĆ I WYRAZIĆ SWOJĄ WOLĘ DOMNIEMANĄ NA PODSTAWIE ZACHOWANIA POPULACJI (czyli maseczki to powód ponownie zapisać wszystkich do rejestrów martwych imigrantów, a następnie wprowadzić cały plan NWO cybernetycznego obozu niewolników)
  Istotnym jest, że w imieniu całej populacji muszą być brane pod uwagę nawet pojedyncze głosy sprzeciwu. Osiągnięcie masy krytycznej 144 000 świadomych głosów sprzeciwu pozwala na domniemanie wyrażenie woli sprzeciwu całej ludzkości. Dlatego wielotysięczne protesty pokojowe są wyznacznikiem WOLI NARODU…
  1 komentarz

  Jadwiga Kaminska
  Polska jest SUWERENNYM KRAJEM I NIE PODLEGA PRAWU MORSKIEMU .
  ODSYŁAM : http://www.wojdabejda.wordpress.com
  POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI.
  WOJDABEJDA.WORDPRESS.COM
  POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI.
  POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI.

  Polubienie

   
 10. wojdabejda

  28 grudnia 2020 at 15:05

  Czy odznaczenie Henryka Gaszkowskiego Orderem Świętego Stanisława ustanowionym przez zdrajcę, masona króla Poniatowskiego jest godne pochwały ?
  Czy jest godne wolnego człowieka kontaktowanie się z masonami i przyjmowanie od nich orderów?
  Czy nam wolnym ludziom ktoś ma prawo zabraniać oceniania takich jak Gaszkowski i jemu podobnych?
  Jestem wolnym człowiekiem, myślę, więc oceniam. Nie da się zatrzymać myślenia, oceniania, tych podstawowej funkcji naszego życia. Jestem więc myślę i oceniam świat mnie otaczający i ludzi, a zwłaszcza tych, którzy udają wolnych. Nie do przyjęcia jest dla nas twierdzenie „NIE OCENIAM” innych. Ocenienie, wyciąganie wniosków to podstawowe Boskie Prawo Wolnych Ludzi ! Bez analizy, oceniania, wyciągania wniosków nie byłaby możliwa nasza działalność ! Naszym obowiązkiem jest czujność, bo tu chodzi nie tylko o nasze życie ale o ocalenie całego Naszego Sławiańskiego NARODU POLSKIEGO !
  To okupant narzucił Polakom tresurę typu nie oceniaj, nie okazuj emocji, trzymaj się z dala od polityki…a efekty tego wszyscy doświadczają obecnie.
  Pozdrawiamy !
  Sława !
  Maria i Teresa

  Polubione przez 1 osoba

   
 11. wojdabejda

  29 grudnia 2020 at 08:05

  Maria Znyk

  08:04 (vor 0 Minuten)

  an Teresa

  ———- Forwarded message ———
  Von: Krzysztof Szczurko
  Date: Di., 29. Dez. 2020 um 06:49 Uhr
  Subject: Re: Czy zamknięcie Watykanu, likwidacja jego mafijnej sieci 21.12.2020 r. otwiera drogę ku wolności narodów świata ?
  To: Maria Znyk

  Droga Pani Mario. Watykan oraz kler ma wiedzę na temat depopulacji innymi słowy masowego ludobujstwa za pomocą szczepionek.
  Gdyby się troszczyli o dobro swych owieczek to dawno by je ostrzegano i mówiono by o spisku przeciwko ludzkości przez twórców nowego porządku świata.
  Lecz kler w tym temacie siedzi cicho.
  Może ksiądz Natanek o tym mówi. A gdyby nawet to nie ma siły przebicia.
  Wydaje mnie się, że kiedy ludzie zaczną masowo umierać i prawda ujrzy światło dzienne, to będzie koniec Watykanu. Wierni odwrócą się od katolicyzmu.
  Obecnie często się mówi o różnych aferach w śród duchownych a nawet papieży, ale są i tacy zacofani ludzie, że stają w obronie naszych prześladowców mówiąc iż to są ataki na kościół.
  Na koniec jak bym też powiedzieć mógł, kler to nasz największy wróg. Kiedy nas ochrzcili to i także zniewolili. Zniszczyli Słowiańska kulturę, wymazali kilka tysiecy lat historii. Zniszczyli naszą cywilizację której nawet nie mogli pokonać Rzymianie. A jakie straty materialne ponieśliśmy i na ile nasze państwo zostało okradzione choćby w czasach współczesnych jest to trudno nam ocenić.
  Jest to potężna grupa przestępcza która pasożytuje na społeczeństwie i która z Bogiem nie ma nic wspólnego.
  Przy okazji pragnę Was Drogie Panie obie pozdrowić.
  Życzę by ten rok był dla Was udany, by ominęły Was prześladowania ze strony naszych wrogów.
  Robicie dobrą robotę.

  Polubione przez 1 osoba

   
 12. wojdabejda

  29 grudnia 2020 at 18:29

  TWITTER
  Teresa z domu Znyk
  @TZnyk3
  ·
  13 s
  Ursula von der Leyen | European Commission https://europa.eu/!Vp34xu przez @EU_Commission

  Żądamy zaprzestania straszenia zakupem szczepionek – śmiercionek! Polacy- Lechici wiedzą, że wasz koniec nastąpił 21.12.2020r z zamknięciem Vatykanu i jego sieci!
  POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI.
  LECHISTAN ODRODZONY NA WIECZNE TRWANIE ! Poprzez bojkot żydowskiego okupanta stajemy się wolnymi Lechitami !
  wojdabejda.wordpress.com

  Polubione przez 1 osoba

   
 13. wojdabejda

  30 grudnia 2020 at 20:30

  Był rok 1921. Ameryka wchodziła w dekadę bujnego rozwoju. Okres ten nazywany później „ryczącymi latami dwudziestymi” – był okresem nieporównywalnej ekspansji ekonomicznej. Pożyczki z banków na Wall Street były liczne i łatwe do uzyskania. „Wielka Wojna” się skończyła.
  Ameryka prężyła swe przemysłowe muskuły. Budowano fabryki i następowała ekspansja w każdym z większych miast. Z taśm produkcyjnych Detroit schodziły samochody w rekordowych liczbach. Giełda zaczynała produkować milionerów. Ludzie byli ZDROWI i SZCZĘŚLIWI głównie dlatego, że straszliwa ‘tajemnicza choroba światowa’ ( która w późniejszych dekadach była znana jako ‘Pandemia grypy 1918’) zniknęła. Całe dwa lata minęły bez żadnych doniesień o ‘tajemniczych zgonach’. Ameryka miała powód do celebrowania i celebrowała go faktycznie!
  Tak naprawdę, to społeczność amerykańska w ogólnym sensie była tak optymistyczna i SZCZĘŚLIWA w roku 1921, że stosunkowo niewielu ludzi chorowało w ogóle. Po raz pierwszy na przestrzeni dekad łóżka szpitalne stały puste. Świeżo opierzone Amerykańskie Stowarzyszenie Medyczne (AMA), założone przez Johna D.Rockefellera, zaledwie parę lat wcześniej zaczynało się martwić. Biznes podupadał.
  Profity ze sprzedaży szczepionek i leków raptownie spadały w dół. Coś trzeba było zrobić i to zrobić natychmiast. Tak więc, aby rozwiązać problem i pozwolić, by kasy Medycznej Mafii zaczęły znów dzwonić została stworzona fałszywa, sztuczna epidemia ospy.
  O tym, że takowy wredny plan faktycznie miał miejsce, wiemy dzięki obywatelskiej Grupie Obserwatorów z Kansas City, Missouri pod nazwą „The Advertiser’s Protective Bureau”, która wniosła sprawę do sądu i uzyskała wyroki skazujące przeciwko stanowemu Oddziałowi AMA w Missouri – Towarzystwu Medycznemu im. Jacksona. Oficjalny raport „Protective Bureau’s” odnośnie tego bezwzględnego spisku brzmi następująco:
  „W jesieni 1921 r. stan zdrowia mieszkańców miasta był niezwykle pomyślny, ale niekorzystny dla doktorów. Tak więc Stowarzyszenie Medyczne Jacksona odbyło spotkanie i zadecydowało, aby wywołać epidemie w mieście. Wg protokołów z tego spotkania: „POSTAWIONO WNIOSEK I ZATWIERDZONO, ABY POPRZEZ KOMITET W KOMISJI ZDROWIA ZAREKOMENDOWAĆ OGŁOSZENIE EPIDEMII OSPY WIETRZNEJ W MIEŚCIE. ( Późniejsze śledztwo ujawniło, że w owym czasie nie było ŻADNYCH OZNAK EPIDEMII w mieście, ani też nigdzie w tym stanie lub regionie!)
  „Zawnioskowano więc i zatwierdzono, aby z góry ustalić określoną datę jako DZIEŃ SZCZEPIENIA, w którym to dniu lekarze będą przebywać we WSZYSTKICH SZKOŁACH, klinikach, budynkach publicznych i szpitalach w celu bezpłatnych szczepień ochronnych. (Szczepienia takie nigdy nie są ‘bezpłatne’. Podatnicy są zawsze zmuszeni do płacenia za każdą jedną z owych ‘bezpłatnych’ szczepionek.)
  „ZALECA SIĘ PONADTO, ABY NADAĆ TEJ AKCJI SZEROKI ROZGŁOS PUBLICZNY, OŚWIADCZAJĄC, ŻE SZCZEPIENIA TE MAJĄ ZAPOBIEGAĆ OSPIE I WZYWAJĄC DO ABSOLUTNEJ KONIECZNOŚCI PODDAWANIA SIĘ TYM SZCZEPIENIOM PRZEZ KAŻDEGO MĘŻCZYZNĘ, KOBIETĘ I DZIECKO W MIEŚCIE”.
  The Protective Biureau dowiodło w sądzie, że przed rozpoczęciem szczepień nie istniała ŻADNA EPIDEMIA!!
  Zapisy sądowe wykazują, że Towarzystwo Medyczne wyprodukowało wielkie ilości ogłoszeń, ulotek, opowieści dla gazet i komunikatów ukazujących straszliwe i przerażające obrazki chorych dzieci, pokrytych ogromnymi wysypkami ospy i otwartymi ranami. Niektóre z tych wizerunków pokazywały dziecięce trupki pokryte tą samą paskudną wysypką.NAPĘDZANE PANIKĄ przesłanie było jasne – SZCZEPIĆ WSZYSTKICH lub mieć do czynienia ze śmiertelną zbiorową chorobą. Istniała „szerząca się epidemia” w mieście; choroba była „wysoce zaraźliwa” i miała „ugodzić każdego, kto nie był zaszczepiony” – byle tylko towar udało się sprzedać! (Czy dzisiaj, 88 lat później, nie brzmi to jakoś znajomo??)
  Propagandowy blitz Medycznej Mafii odniósł sukces i ponad milion uprzednio zdrowych i szczęśliwych obywateli amerykańskich zostało zahipnotyzowanych i sterroryzowanych w celu wprowadzenia szczepionkowych toksyn do swej krwi. Wszystkie dzieci w szkołach publicznych zostały zaszczepione podczas godzin lekcyjnych! Rodzice, którzy śmieli kwestionować szczepienia, byli ostracyzowani i stawiani pod pręgierzem opinii publicznej.
  ZAPIS SĄDOWY W TEJ SPRAWIE JEST BARDZO JASNY. W tygodniach i miesiącach następujących po „masowych szczepieniach” – miejscowe szpitale były przepełnione przypadkami CHORYCH NA OSPĘ WYWOŁANĄ SZCZEPIONKAMI !
  Dziesiątki tysięcy ludzi rozchorowało się nagle i wiele setek niewinnych zmarło, a o wiele więcej doznało trwałych uszkodzeń! Oczywiście, GAZETY TRĄBIŁY WÓWCZAS, JAK TO MĄDRZE BYŁO ZE STRONY SŁUŻB MEDYCZNYCH UPOWSZECHNIAĆ OWE SZCZEPIENIA, oznajmiając, że śmiertelność byłaby o wiele wyższa, gdyby kampania szczepień ochronnych im nie zapobiegła!! Ciężkie MILIONY DOLARÓW profitu zostały wygenerowane przez to ogromne „medyczne” oszustwo.

  Polubienie

   
 14. wojdabejda

  1 stycznia 2021 at 00:27

  z messengera Artur Lubas
  Pani Teresko RADOSNEGO, CUDOWNEGO pełnego pozytywnych przemian 2021☺️☺️☺️😃😃🤩🤩🥂🥳🥳🥳
  Artur wysłał(a) Dzisiaj o 00:23
  Bardzo proszę przekazać tez najcieplejsze życzenia dla Siostry. Robicie cudowna robotę.
  Życzymy ja i Krzysztof z
  Akademiaswiadomegoistnienia.pl
  ☺️😃😇

  Polubienie

   
 15. wojdabejda

  2 stycznia 2021 at 06:53

  Demaskowanie wielu prawd o plandemii COVID19 (dokument)
  HAF HAF28 maja 2020 r
  Sponsorowane przez Revcontent
  Modne teraz

  James Grundvig, Reporter śledczy, współpracownik Vaxxter

  W lawinie sprzecznych doniesień o nowym koronawirusie, jego objawach, drogach przenoszenia, a także stale rosnącej liście chorób, które rzekomo powoduje, wydaje się, że nie jesteśmy bliżej zrozumienia epidemii niż wtedy, gdy się zaczęła.

  (Dokument PLANDEMICZNY znajduje się w dalszej części artykułu).

  Plandemiczny

  Po trzech miesiącach pandemii prawie nic się nie nauczyliśmy. OK, nauczyliśmy się kilku rzeczy. Ale prawdziwe prawdy rzadko są związane z wirusem lub lekarstwami.

  Na początek dowiedzieliśmy się o piekielnej naturze gigantów technologicznych z Doliny Krzemowej, którzy cenzurują każdy odrębny pogląd, gdy przeciwne narracje nie są zgodne z programem szczepionek farmaceutycznych.

  Weźmy na przykład ukrywanie przez dr Anthony’ego Fauci zatwierdzonego leczenia hydroksychlorochiną: leczyło infekcje koronawirusem już w 2005 roku.

  A co z ciągłymi atakami na społeczność świadomą ryzyka szczepień ? Ten ostatni składał się z wielu profesjonalistów, od lekarzy i naukowców po prawników i badaczy. Nie ma wśród nich teoretyka spiskowego.

  Jednak nie tak traktuje ich monolit szczepionkowy w prasie głównego nurtu. Są oczerniani, nazywani heretykami „antyszczepionkowymi”, podczas gdy wielu z nich nie jest takich.

  Są po prostu wyedukowanymi i poinformowanymi osobami, które wytrwale poszukują – a w niektórych przypadkach wymagają – naukowych dowodów na to, że szczepionki są bezpieczne. Dwie dekady później wciąż czekają.

  Dlaczego więc istnieje nieubłagany pośpiech, aby stworzyć szczepionki COVID19, pomijając fazę testów na zwierzętach ? Dlaczego bezpieczeństwo i kontrola jakości nie są najważniejsze w poszukiwaniu szczepionki na koronawirusa?

  Obecnie co najmniej 119 szczepionek jest objętych tą przyspieszoną ścieżką, z czego co najmniej dziewięć jest bezpośrednio finansowanych przez Gates Foundation.

  Czy (ewentualny) wybrany kandydat wprowadzony na rynek spowoduje poważne obrażenia? Czy cię zabiją?
  Cenzura i złe modele

  Kiedy Plandemic, film, pojawił się na scenie i stał się wirusowy (możesz go obejrzeć pod tym linkiem), zebrał miliony wyświetleń. Jej hashtag #PlandemicMovie pobudził wyobraźnię milionów ludzi, karmiąc ich pięścią pełną mało znanych czerwonych pigułek.

  Bill Gates przyznaje: 700 000 osób zostanie skrzywdzonych lub zabitych przez szczepionki koronawirusowe

  Twitter zbanował i usunął hashtag, podczas gdy serwery proxy Big Pharma zaatakowały problem prawdy z obu krawędzi tego samego miecza, próbując wyeliminować kampanię uświadamiającą. Nie powiodło się. W rzeczywistości publicznie zaprzeczyła swoim krytykom w LondonReal z Brianem Rose.

  Plandemic, w którym występuje była wirusolog NIH dr Judy Mikovits , której nowa książka Plague of Corruption , o instytucjonalnym oszustwie medycznym przeprowadzonym w jednej z amerykańskich agencji opieki zdrowotnej, uplasowała się na pierwszym miejscu na liście bestsellerów Amazona 7 maja i później w ciągu tygodnia również stał się bestsellerem New York Time. Porozmawiaj o jednym uderzeniu.

  Jak firma farmaceutyczna przeciwdziałała uderzeniu podwójnego ciała?

  Zaatakowali posłańca obowiązkowym zamachem na postać i rozmazali film jako konspiracyjny. Dobrze. A samobójstwo Epsteina „przeskoczyło rekina” wiarygodności, na zawsze zabijając etykietę teorii spiskowej. Ale to nie powstrzymało pociągu ze szczepionkami COVID19 przed opuszczeniem stacji.

  Pharma wciąż ma wiele problemów do pokonania poza książką i filmem byłego rządowego naukowca.

  Senator Rand Paul (R-KY) podczas przesłuchań w Senacie w sprawie COVID19 zaatakował model, który przekonał świat do zamykania społeczeństw i niesłusznego zamykania ludzi w ich domach.

  Szwecja i Białoruś to dwa przykłady krajów, które pozwalają zdrowym ludziom żyć, podczas gdy chronią słabych i starszych.

  Jak doszło do tego globalnego zamknięcia?

  Model wymyślony przez niedawno zrezygnowanego profesora Neila Fergusona z Imperial College w Wielkiej Brytanii Jego „ocena” i model predykcyjny zostały całkowicie obalone jako oszustwo.

  Inżynierowie oprogramowania znaleźli niekompetentny kod źródłowy i skrytykowali jego model błyskawicznymi recenzjami.

  W czasie opóźnienia Ferguson sprowadził do pomocy zespół programistów z Microsoftu, ale jedyne, co mogli wyprodukować, to Ford Pinto zamiast Ferrari.
  Senator Paul torpeduje dr Fauci

  Senator Paul zostawił najlepszych na koniec, celując w Fundację Billa i Melindy Gatesów oraz Światową Organizację Zdrowia (WHO).

  Strzelił do dr Anthony’ego Fauci , który ma kierować oddziałem NIH w National Institute of Allergy and Infectious Diseases (NIAID).

  – I chociaż cię szanuję, doktorze Fauci, nie sądzę, żebyś był wszystkim – powiedział Paul.

  „Nie sądzę, że jesteś jedyną osobą, która podejmuje ostateczną decyzję. Możemy wysłuchać twoich rad, ale po drugiej stronie są ludzie, którzy mówią, że nie będzie gwałtownego wzrostu, że możemy bezpiecznie otworzyć gospodarkę. A fakty to potwierdzą ”.

  Werdykt jest następujący: Amerykanie mają dość dr Anthony’ego Fauci i Neila Fergusona. Postrzegają tych dwoje jako nic więcej, jak tylko wzbudzających strach naukowców, którzy błędnie zrozumieli przewidywania Nostradamusa dotyczące zagłady.
  Korupcja CDC od Agenta Orange do COVID19

  Nawet Centers for Disease Control (CDC) cofnęło swój zawyżony model zgonów COVID19 o 40 procent, zmniejszając przewidywaną liczbę zgonów z 67 000 do 37 000.

  Wiele osób dowiaduje się, że CDC wpadło w inne kategorie chorób pod parasolem zgonów COVID19.

  CDC skupiło zgony na zapalenie płuc i grypę wraz ze zgonami z powodu COVID19. W Cares Act zachęcać szpitale dodać koronawirusa chorobę i śmierć do zgonu nawet bez badań, pompowania rzeczywistych przypadków i śmiertelność.

  CDC w końcu poprawiło gotowane książki. Ale od 13 maja John Hopkins University nadal pokazuje zawyżoną liczbę – 83 000 zgonów w USA, zamiast używać skorygowanej liczby CDC.

  Dlaczego to się dzieje? Nie chodzi o zagrożenie wirusem. Robi się to, aby zapewnić, że Gates może poprowadzić program globalistów, aby zaszczepić wszystkich na planecie.

  Przypomnijmy, że Johns Hopkins był jednym z głównych partnerów Fundacji Gatesa podczas wydarzenia Światowego Forum Ekonomicznego 201 Symulacja, podczas którego przewidywano śmierć 65 milionów ludzi z powodu pandemii koronawirusa .
  Pasuje do zestawów testowych

  CDC odegrał dużą rolę w katastrofalnych blokadach w Stanach Zjednoczonych, wprowadzając wadliwe zestawy testowe .

  Wielka Brytania odrzuciła 200 000 zestawów testowych z Chin, które były wadliwe i uznane za skażone wirusem SARS-CoV2.

  Gdyby te testy zostały zastosowane, wszystkie uzyskałyby pozytywny wynik. Ale taka podejrzana, tandetna taktyka po prostu przeniosła się do następnego kraju.

  Niedawno Tanzania stwierdziła podobne problemy z zestawami testowymi przekazanymi narodowi afrykańskiemu. Premier, który jest z wykształcenia biologiem, zastawił pułapkę kontroli jakości na zagranicznych najeźdźców zdrowia.

  Przetestował kozę, przepiórkę i owoc papai , nadając im imiona, płeć i wiek. Po przeprowadzeniu testów rząd wysłał zestawy do wyznaczonego laboratorium.

  Kiedy wszystkie testy wypadły pozytywnie, Tanzania zwolniła szefa laboratorium.

  Czy w ten sposób CDC i WHO planują działać i zapewnić „globalne bezpieczeństwo zdrowotne” i „gotowość na wypadek pandemii” – ich hasła – w przyszłości?

  Czy w ten sposób amerykańskie i światowe agencje zdrowia zmarnowały miliardy z pieniędzy podatników, zmarnowane na wadliwy sprzęt i zepsute modele, wyłączając jednocześnie zdrowe gospodarki świata?

  Niewiele z tego ma teraz sens. Ale wkrótce może się to zdarzyć z perspektywy 2020 roku i wielu dochodzeń, a nie tylko przesłuchań w Kongresie.

  Dlaczego Stany Zjednoczone miałyby dziesiątkować swoją siłę roboczą, powodując ponad 33 miliony nagle bezrobotnych i 20 milionów więcej osób bez zatrudnienia? Kto skorzystał na tej katastrofie?

  Z pewnością nie leżało to w najlepszym interesie bezpieczeństwa biologicznego ani zdrowia na świecie.

  Kłamstwa, oszustwa, kradzieże podatników, cenzura, fałszywe modele, ugotowane dane, tandetna nauka, fabrycznie załadowane pozytywne testy oraz skompromitowani i niekompetentni naukowcy i politycy, i wiele więcej, wspierają pandemię katastrofy.

  Czy ostatecznym celem było ukrycie plandemii przed opinią publiczną? Z pewnością zaczyna tak wyglądać.

  Neofaszystowscy gubernatorzy w Nowym Jorku, Maryland, Illinois, New Jersey, Connecticut, Michigan, Wisconsin, Hawajach, Kalifornii i Waszyngtonie, którzy zablokowali swoje gospodarki, aby „spłaszczyć krzywą”, okazali się rażąco okłamać swoją przynętą. oszustwo i zamiana.

  Pamiętaj, że gubernatorzy i ich pracownicy nadal otrzymują wynagrodzenie, podczas gdy ich wyborcy cierpią, nie ma to sensu, chyba że…

  Prawdziwym celem jest zaszczepienie wszystkich.

  To umożliwiłoby firmie Big Pharma dalsze promowanie mantry „szczepionek bezpiecznych i skutecznych”. Mogą nie być w stanie przymusowo zmusić ludzi do szczepień, ale mogą uczynić życie tak nieszczęśliwym, że trudno byłoby im się oprzeć.

  A gdyby tak zaszczepienie tą eksperymentalną szczepionką było konieczne do odnowienia prawa jazdy? Twój paszport? idź do pracy? iść na wydarzenie sportowe? dostać artykuły spożywcze? obciąć włosy? iść do restauracji? zgłosić się do lekarza i skorzystać z ubezpieczenia zdrowotnego?

  Ta szczepionka, opracowywana pod ochroną wolną od odpowiedzialności wynikającą z Ustawy PREP z 2005 r. , Może zawierać nanotechnologię, bezpańskie wirusy i substancje chemiczne, które są znanymi czynnikami rakotwórczymi.

  Czy kiedykolwiek dowiedzielibyśmy się, co naprawdę przechodzi przez tę igłę?

  A nawet gdybyśmy wiedzieli, nie mielibyśmy żadnej możliwości regresu, gdyby szczepionka nas skrzywdziła – lub zabiła.

  Aby zrealizować ten brzydki i wspaniały plan, nie musieli tworzyć globalnej paniki i wybuchu epidemii.

  Ich mroczne cele budzą masy. Niedawna ankieta wykazała, że ​​prawie 50% Amerykanów odmówi przyjęcia szczepionki COVID19.

  Gdyby to samo badanie przeprowadzono rok temu, prawdopodobnie zarejestrowałoby mniej niż 10% osób, które wyraziłyby sprzeciw.

  Teraz, gdy ludzkość została zablokowana przez fałszywego wirusa wspieranego przez pozorowaną naukę, ludzie zwracają na to uwagę.

  Liczba osób, które nie przyjmą szczepionki na koronawirusa, wzrośnie tylko wraz z upływem roku i ujawni się więcej mrocznych prawd.

  Im bardziej ujawnione zostanie to oszustwo stworzone przez ludzi, tym więcej ludzi wyskoczy ze szczepionek bez oglądania się za siebie.

  Polubienie

   
 16. wojdabejda

  3 stycznia 2021 at 17:13

  Polubienie

   
 17. wojdabejda

  3 stycznia 2021 at 20:14

  Polubienie

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: