RSS

UWALNIAJMY SIĘ OD SYMBOLI OBCEGO PANOWANIA !!!

12 Gru

UWAGA !!!

Oświadczenie Teresy z domu Znyk na okoliczność działań operacyjnych służb żydowskiego okupanta.

Dzisiaj tj. 13.12.2017r. ok. 21,15 pod Muzeum Lechickie w Stobcu, woj. świętokrzyskie,  podjechał samochód i spowodował głośny wybuch! 
Po czym oddalił się w najbliższą drogę prowadzącą do pobliskiej wsi wgłąb lasu. Samochód ten przypominał swym cieniem widocznym z odległości radiowóz z sygnalizacją świetlną na dachu!
Wybuch był tak głośny, że słyszała go nawet moja siostra połączona ze mną przez internet, która wczoraj wieczorem 12.12.2017 r. opublikowała nowy artykuł pt:” Uwalniajmy się od symboli obcego panowania !!!”

Na czas pisania powyższego artykułu miałyśmy zablokowane komunikowanie się przez komunikator google. Służby okupanta wcześniej zablokowały mi całkowicie dostęp do skaypa, którym się posługiwałam wyłącznie w kontaktach z moją siostrą Marią.

Prawda o ludobójczych procedurach medycznych stosowanych na zlecenie zbrodniczego kartelu farmaceutycznego dotarła już do każdego zakątka Naszej Słowiańskiej Ojczyzny a także rozpowszechniła się po całym świecie! Nie da się już powstrzymać fali oburzenia, gniewu i chęci ukarania wszystkich winnych stosujących uśmiercanie Polaków w majestacie narzuconego okupacyjnego zbrodniczego prawa, pod obłudnymi hasłami troski o nasze zdrowie !!!
Teresa z domu Znyk
Polski Ruch Oporu

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

IMG_20171214_083528

Takie oto ślady pozostały po samochodzie policyjnym, który podjechał pod bramę posesji w Stobcu,  spowodował głośny wybuch, po czym szybko oddalił się w boczną drogę, prowadzącą przez las.

Wizualizujemy : Polska uwalnia się od symboli żydowskiego panowania! Zacznijmy od znikania palm w Warszawie, Tarnobrzegu, Łowiczu…

http://algisgebo.blogspot.de/2014/04/chrzescijanska-msza-oraz-jak-to-sie.html

UWAGA !!!

Palma ustawiona w 2002 r. w centrum Warszawy jest tworem nielegalnym nawet według prawa żydowskiego okupanta, cyt.: miała stać tylko rok i na taki czas zostało wydane pozwolenie na zajęcie pasa drogowego. Stało się jednak inaczej, a nikt z odpowiedzialnych za to osób o wiadomym pochodzeniu nie został pociągnięty do odpowiedzialności.” !!!

a

„Na internetowej stronie żydowskiej www.izrael.org.il napisano wymowne zdania:„Palma judejska była symbolem państwa żydowskiego przez tysiące lat”.„Przez tysiące lat palma judejska była drzewem, które zapewniało dobrobyt pokoleniom Żydów”.

Palma Judei zainstalowana została w centrum Warszawy jako najbardziej wymowny symbol żydowski.Ustawiona została w starannie wybranym miejscu: nie tylko w samym centrum stolicy, ale w miejscu szczególnym, mającym dla osób pochodzenia talmudycznego znaczenie wyjątkowo symboliczne z uwagi na znaczenie nazw ulic.Palma Judei stoi bowiem na skrzyżowaniu dwóch najważniejszych ulic Warszawy: al. Jerozolimskich i ul. Nowy Świat.

Nazwa Aleje Jerozolimskie ma oczywiste znaczenie, nawiązujące do poglądów, że Warszawa jest dla osób pochodzenia talmudycznego drugą Jerozolimą, czyli stolicą ich państwa. Z kolei nazwa Nowy Świat dla tego samego środowiska ma znaczenie mistyczne, symbolizujące budowę nad Wisłą „nowego świata” – Nowego Izraela (Polin).

Palmę Judei ustawiono w centralnym miejscu tak zwanej Drogi Królewskiej, czyli reprezentacyjnego traktu, którym przemieszczają się dostojnicy Polski oraz goszczące w Polsce głowy innych państw. Widok dominującej nad centrum stolicy Polski Palmy Judei uświadamia im i przypomina, kto w tym kraju rządzi.

Miejsce na zainstalowanie Palmy Judei wybrane zostało także z innego powodu, równie ważnego. Otóż Palma Judei dominuje nad znajdującym się obok ponurym budynkiem o nie mniej symbolicznym dla Żydów znaczeniu: Domu Partii – byłej siedzibie partyjnych władz Polski.

Ten monumentalny gmach zbudowany został w latach 1948-52, kiedy trzech zbrodniarzy żydowskich pełniło najważniejsze funkcje w Polsce, kierując mordowaniem polskich patriotów i obsadzaniem pozostałych funkcji partyjno-państwowych osobami o podobnym pochodzeniu.

To z ich inicjatywy zbudowano ten gmach – Dom Partii i w nim te trzy osoby urzędowały:

Bolesław Bierut (najbardziej gorliwy szabes-goj; wielokrotnie zmieniał nazwisko; 1892-1956) – I sekretarz KC PZPR oraz Prezydent RP i premier Rządu RP, odpowiedzialny za liczne zbrodnie wobec narodu polskiego;

Jakub Berman (1901-1984) – członek Biura Politycznego KC PZPR i wicepremier Rządu RP, kierujący sprawami bezpieczeństwa, wyjątkowy zbrodniarz, faktyczny przywódca społeczności żydowskiej w Polsce,

Hilary Minc (1905-1974) – członek Biura Politycznego KC PZPR i wicepremier Rządu RP, kierujący gospodarką Polski, który doprowadził do okradzenia z własności i do niewysłowionych nieszczęść milionów Polaków oraz nędzy polskiego społeczeństwa.

Wspomniany Jakub Berman nie tylko odgórnie kierował mordowaniem polskich patriotów, ale osobiście zamordował (po wcześniejszych perwersyjnych torturach, głównie seksualnych, o znamionach czynów rytualnych) ponad 300 polskich kobiet, więzionych za działalność patriotyczną w jego tajnym i półprywatnym więzieniu pod Warszawą.” więcej w poniższym linku:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/palma-judei-wymowny-symbol-zydowski-w-samym-centrum-warszawy-2014-12

https://wojdabejda.wordpress.com/2016/12/20/wezwanie-do-wyzwalania-sie-z-falszywch-przekonan-i-wzorcow/

https://wojdabejda.wordpress.com/2016/12/21/wygnanie-i-konfiskata-mienia-zamiast-falszywych-zydowskich-przywilejow/

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

ODEZWA

POLSKIEGO RUCHU OPORU

Łowicz, 12.12.2017r.

Drodzy Rodacy-Słowianie-Polacy-Polachy !

Polski Ruch Oporu wzywa konspiracyjne Oddziały Obrony Koniecznej do rozpoczęcia ogólnopolskiej akcji stopniowego eliminowania z naszej Lechickiej Ziemi wszelkich symboli żydowskiego panowania: izraelskich, judaistycznych, masońskich oraz watykańskich i kościelnych zdelegalizowanego na zawsze z dniem 18.04.2014r. Kościoła Rzymsko-Katolickiego z satanistycznym Watykanem na czele.

Polski Ruch Oporu zwraca się do wszystkich Rodaków aby od 13 grudnia 2017r., każdego dnia o godzinie 12.00 oraz 18.00 łączyli się mocą skupienia myśli połączonej z polem serca i odczuwaniem wielkiej radości, satysfakcji z udziału w powszechnym uwalnianiu Boskiej Energii naszych Słowiańskich Serc do oczyszczania Naszej Lechickiej Ziemi z obcych zniewalających symboli, blokujących nasz bezpośredni kontakt z Boską Energią Stwórcy !

Każdy z nas ma w sobie ogromną Boską Energię, Boską Siłę i Moc do uzdrawiania siebie i innych a poprzez to do przyciągania korzystnych zmian wpływających na nasze życie, na życie zbiorowe naszego Słowiańskiego- Lechickiego Narodu !

Niech każdy z nas odczuwa radość z powszechnego działania uzdrawiającej Boskiej Energii Kwantowej!

Na ten czas niechaj  każdy z nas skupi swoje myśli wyłącznie na wyobrażeniu, że w tej jednej chwili miliony Polaków dziękują Bogu-Stwórcy za uwolnianie Naszej Prastarej Lechickiej Ziemi z obcych symboli, obcych wzorców, fałszywych przekonań, destrukcyjnych wspomnień, znanych i nieznanych  obrazów  zapisanych w naszej podświadomości.

Polski Ruch Oporu wzywa każdego Słowianina-Polacha do stosowania Kodu Uzdrawiania według wskazań zawartych w książce”Kod uzdrawiania”-Alex Loyd, Ben Johnson : http://lubimyczytac.pl/ksiazka/153717/kod-uzdrawianiaS

Kod Uzdrawiania

“Jeszcze raz polecam Kod Uzdrawiania, jego działanie jest autentyczne, kosmiczne, wielowymiarowe, nawet jeśli nie czujecie przepływu i mocy jaka się dzieje, działa na bardzo subtelnych poziomach, bądźcie cierpliwi i niech ta praktyka stanie się codzienną pracą!!! Rozpoczynajcie intencje uzdrawiania w kierunku uwolnienia się od ograniczeń umysłu, wówczas mocniej odczujecie otwarcie i siłę tego uzdrawiania!

Jest to propozycja pracy uzdrawiającej z pamięcią komórkową. Nasze komórki przechowują informacje poczynając od narodzin, aż do chwili obecnej. I właśnie ta pamięć jest odpowiedzialna za to, że nasz organizm reaguje na pozornie proste sytuacje właśnie stresem lub innymi trudnymi emocjami, które z czasem mogą objawić się chorobami natury fizycznej czy psychicznej. Na szczęście tą „pamięć komórkową” można wymazać, albo chociaż unieszkodliwić. Do tego celu służy właśnie Kod Uzdrawiania. Ta prosta technika to sekwencja 4 pozycji, w których wykorzystuje się własną energię zgromadzoną w palcach obu rąk poprzedzone modlitwą. Metoda jest krótka, niekłopotliwa i co najważniejsze, działa! Może znajdą się osoby, które zaprzeczą, że nic nie czują i nic się nie zmienia, ale tak bywa w wielu przypadkach, kiedy podświadomie człowiek nie chce uzdrowienia i ucieka od bycia wolnym od problemów. W wielu przypadkach nie tylko tych opisanych w książce, dzieje się wiele dobrego i zmiany widać gołym okiem, czasem szybciej czasem trzeba cierpliwości i zaufania. W podanej modlitwie w miejsce kropek mówimy nasz problem, który chcemy uzdrowić, nieważne czy duchowy, czy fizyczny, zdrowotny, emocjonalny. Do uzdrawiania zasiadamy wyciszeni i skupieni, może w tle płynąć muzyka relaksacyjna. Najlepsza jest pozycja siedząca. Czubki palców składamy ze sobą i trzymamy ukierunkowane na punkty w odległości około 20cm w 4 punktach na głowie – kolejno:

face-for-healing-code

 1. Punkt zwany 3 okiem – środek między brwiami /30sekund
 2. Punkt na kości gnykowej (jabłko Adama) /30sekund
 3. Punkty przy kątach żuchwy blisko płatków usznych / 30 sekund
 4. Punkty nad uszami (okolica kości skroniowej i szwu łuskowego jak na filmie) /30sekund

Nie ma znaczenia czy dłonie trzymacie ciut wyżej czy niżej, poczujecie to sami.

Sekwencję powtarzamy 3 razy – całość trwa około 6 minut –można trzymać dłużej jeśli czujemy taką potrzebę (1 – 3 razy dziennie). Zawsze poprzedzamy modlitwą.

…Modlę się z całego serca, aby wszystkie znane i nieznane negatywne obrazy, niezdrowe przekonania, destrukcyjne wspomnienia komórkowe, oraz wszystkie problemy fizyczne, związanie z (…) zostały rozpoznane, ujawnione i uzdrowione poprzez napełnienie mnie Światłem, Życiem i Miłością Boga… Modlę się również o to, aby skuteczność tego uzdrowienia wzrosła stokrotnie i więcej…

Można skutki tej modlitwy przekazać innej osobie, zwierzęciu, sytuacji. Po prostu po wykonaniu procedury wypowiadamy słowa ” Pełne efekty tego uzdrowienia przekazuję w miłości do (…)” Podkreślam jeszcze, aby zawsze rozpoczynać tę pracę dla siebie, a potem wspierać innych, lub robić to jednocześnie. https://kwiatlotosu.wordpress.com/2013/04/19/kod-uzdrawiania/

„Wibracja dźwięku to podstawa wszechświata. Każdy dźwięk niesie z sobą określoną częstotliwość, która wpływa na konkretną część mózgu i całego organizmu. Za pomocą mantr, medytacji lub odpowiednich dźwięków możemy wpływać na nasze życie i uwalniać nieznane nam wcześniej potencjały.”

„Bóg w takiej formie nie istnieje jak myślą obecnie ludzie. Każdy człowiek w sobie ma cząstkę Kreacji i powinien miłości i szczęścia szukać wewnątrz siebie. Kiedy je odnajdzie to każde miejsce i każda chwila będą piękne gdyż wiedza pozwoli mu się nie bać nieznanego. Kiedy człowiek będzie żył zgodnie z Prawami Stworzenia będzie broniony poprzez nią. Gdyż Kreacja działa jedynie w sposób zawsze i tylko logiczny. Kiedy jako cząstka (w sercu) Kreacji będziemy żyć zgodnie według jej praw i nakazów to nie logiczne by było żeby Kreacja sama niszczyła siebie.”

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

http://tarnobrzeskie.eu/2015/05/02/zmiana-organizacji-ruchu-nad-jeziorem-tarnobrzeskim

Oto jak w Łowiczu żydowskie uzurpatorskie okupacyjne władze podkreślają swoje panowanie poprzez ustawienie palm na plaży nad Bzurą a nieświadomi mieszkańcy cieszą się, że mają jak na Hawajach…

http://lowiczanin.info/otwarcie-plazy-z-atrakcjami-sa-tez-zywe-palmy/

Plaża nad Bzurą

https://www.youtube.com/watch?v=n7OYo8qk88w

Cyt.:

Żydzi wypędzani 47 razy w ciągu 1000 lat. Dlaczego?

Dlaczego tak często? Dlaczego z tak różnych narodów i kultur? Dlaczego żaden inny naród nie spotkał się z tak wielką awersją?

Bernard Lazare, żydowski pisarz, w książce pt. „L’antisémitisme son histoire et ses causes”, wydanej w 1894 r., przedstawił taką opinię tyczącą się żydowskich wypędzeń:

„Jeśli taka wrogość i awersja w stosunku do żydów miałaby miejsce tylko w jednym czasie, w jednym kraju, łatwo byłoby wyjaśnić przyczyny. Jednak rasa ta była obiektem nienawiści wszystkich narodów pośród których żyła. Skoro wszyscy wrogowie żydów należeli do zupełnie różnych ras, mieszkali w odległych krajach, podlegali zupełnie różnym prawom, kierowali się różnymi pryncypiami, mieli różną moralność, różne zwyczaje – te wszystkie zasady społeczne, niepozwalające niczego ocenić w ten sam sposób – toteż główna przyczyna antysemityzmu zawsze leżała w samym Izraelu, a nie w tych, którzy przeciwko niemu walczyli.”

Profesor Jesse H. Holmes w „The American Hebrew”, wyraził podobną opinię:

„To może nie być przypadkiem, że antagonizm antyżydowski znajduje się prawie wszędzie tam, gdzie współistnieją żydzi i nie-żydzi. Skoro żydzi są wspólnym elementem układanki, wydaje się prawdopodobnym, że przyczyna tkwi w nich samych, a nie w tak różnych grupach odczuwających ten antagonizm.”

Tylko w Europie i Rosji żydzi byli wypędzani 47 razy w ciągu ostatniego tysiąclecia:

Mainz, 1012
Francja, 1182
Górna Bawaria, 1276
Anglia, 1290
Francja, 1306
Francja, 1322
Saksonia, 1349
Węgry, 1360
Belgia, 1370
Słowacja, 1380
Francja, 1394
Austria, 1420
Lyon, 1420
Kolonia, 1424
Mainz, 1438
Augsburg, 1438
Górna Bawaria, 1442
Niderlandy, 1444
Brandenburgia, 1446
Mainz, 1462
Litwa, 1495
Portugalia, 1496
Neapol, 1496
Nawarra, 1498
Norymberga, 1498
Brandenburgia, 1510
Prusy, 1510
Genua, 1515
Neapol, 1533
Włochy, 1540
Neapol, 1541
Praga, 1541
Genua, 1550
Bawaria, 1551
Praga, 1557
Państwo Papieskie, 1569
Węgry, 1582
Hamburg, 1649
Wiedeń, 1669
Słowacja, 1744
Mainz, 1483
Warszawa, 1483
Hiszpania, 1492
Włochy, 1492
Morawy, 1744
Czechy, 1744
Moskwa, 1891

Powyższe zaczerpnięto z „Synagogi Szatana” Andrew Carrington Hitchcocka.

Czy Henry Ford, legendarny producent samochodów, znalazł część odpowiedzi na przyczynę żydowskich wypędzeń?

„Żydowskim talentem jest życie z ludzi, nie z ziemi, ani z produkcji, ale z ludzi. Niech inni uprawiają ziemię, żyd, jeśli będzie w stanie, będzie ciągnął zyski z rolnika. Niech inni zajmują się handlem i przemysłem; żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. To jego szczególny talent. Jeśli użyjemy tu słowa „pasożytniczy” do opisania go, to będzie to trafne określenie.”

„Żydowska nacja jest jedyną która posiada sekrety pozostałych… niema na świecie rządu tak im poddanego jak w Ameryce. Brytyjczycy zrobili to … Niemcy zrobili to, wtedy gdy w rzeczywistości zrobił to międzynarodowy żyd.”

„Amerykanie są (znani jako) wstrętni, chciwi, okrutni ludzie. Dlaczego? Ponieważ żydowska władza-pieniądz jest tutaj skoncentrowana.”
–Henry Ford „Międzynarodowy żyd”

 
14 Komentarzy

Opublikował/a w dniu 12 grudnia 2017 w Bez kategorii

 

14 responses to “UWALNIAJMY SIĘ OD SYMBOLI OBCEGO PANOWANIA !!!

 1. wojdabejda

  13 grudnia 2017 at 00:19

  Polubienie

   
 2. wojdabejda

  14 grudnia 2017 at 14:57

  Polubienie

   
 3. wojdabejda

  16 grudnia 2017 at 19:15

  Ostrzeżeniem dla Radziwiłła i bezmyślnych wykonawców jego procedur medycznych powinna być dzisiejsza informacja o morderstwie doskonałym, bez żadnych śladów, na szefie firmy famaceutycznej Pharmariese Apotex w Kanadzie, Barry Sherman i jego żony Honey !
  Konstanty Radziwił, szef prywatnej żydowskiej firmy handlowej, bezprawnie, bezpodstawnie, bezskutecznie podającej się za instytucję państwową występującą na scenie polityczno- religijnej jako „ministerstwo zdrowia”, firmy reprezentującej interesy kościelne i religijne, jest winny okaleczania i uśmiercania milionów Polaków poprzez narzucenie ludobójczych procedur medycznych ! Odpowiada on prywatnie swoim majątkiem do trzeciego pokolenia za krzywdy wyrządzane ofiarom oficjalnej rokefellerowsko-rotschildowskiej medycyny ! Nigdy nie wiadomo, czy nie podzieli on losu najbogatszego Kanadyjczyka zamordowanego wraz z żoną w jego luksusowej willi ,szefa firmy farmacutycznej. Niech to będzie ostrzeżeniem dla Radziwiłła i jego pomocników , wykonawców wyroków śmierci na milionach Polaków !
  https://www.n-tv.de/panorama/Milliardaerspaar-tot-aufgefunden-article20188453.html

  Polubione przez 1 osoba

   
 4. wojdabejda

  17 grudnia 2017 at 11:11

  Łowicka Inicjatywa Obywatelska
  3 minuty temu (edytowany)
  Najlepiej byłoby gdyby dr. Hubert wziął pod uwagę wykładnię prawną Polskiego Ruchu Oporu i nie stawiał sie przed oblicze żydowskiej prywatnej firmy handlowej zarejestrowanej w UPIK jako prywatna praktyka lekarska medycyny ogólnej , która bierze udział w ludobójstwie !
  ODPOWIEDZ

  Łowicka Inicjatywa Obywatelska
  6 minut temu
  Nie brońcie Szydło, która jest tak samo winna inkwizycji medycznej !
  ODPOWIEDZ

  Jakie państwo, Panie Januszu ? Nie ma państwa, jest zorganizowana grupa przestępcza prywatnych żydowskich firm handlowych , zarejestrowanych w UPIK w Waszyngtonie , bezprawnie, bezpodstawnie, bezskutecznie podających sie za instytucje państwowe i kościelne na terenie Suwerena-Słowiańskiego Narodu Polskiego ! Chcecie wykładni prawnej prawników żydowskiego okupanta, który nagminnie łamie nawet swoje prawo ? Przecież wg okupacyjnego bezprawia komornik może dokonać zajęcia tylko na podstawie uprawomocnionego wyroku sądowego z klauzulą wykonalności ! Okręgowa Izba lekarska w Łodzi tak jak wszystkie inne to nie są sądy, to prywatne firmy czerpiące zyski z uśmiercania Polaków i od pilnowania aby inni lekarze bezmyślnie wykonywali wyroki medycznej inkwizycji !

  Łowicka Inicjatywa Obywatelska
  22 minuty temu
  Ostrzeżeniem dla Radziwiłła i bezmyślnych wykonawców jego procedur medycznych powinna być dzisiejsza informacja o morderstwie doskonałym, bez żadnych śladów, na szefie firmy famaceutycznej Pharmariese Apotex w Kanadzie, Barry Sherman i jego żony Honey !
  Konstanty Radziwił, szef prywatnej żydowskiej firmy handlowej, bezprawnie, bezpodstawnie, bezskutecznie podającej się za instytucję państwową występującą na scenie polityczno- religijnej jako „ministerstwo zdrowia”, firmy reprezentującej interesy kościelne i religijne, jest winny okaleczania i uśmiercania milionów Polaków poprzez narzucenie ludobójczych procedur medycznych ! Odpowiada on prywatnie swoim majątkiem do trzeciego pokolenia za krzywdy wyrządzane ofiarom oficjalnej rokefellerowsko-rotschildowskiej medycyny ! Nigdy nie wiadomo, czy nie podzieli on losu najbogatszego Kanadyjczyka zamordowanego wraz z żoną w jego luksusowej willi ,szefa firmy farmacutycznej. Niech to będzie ostrzeżeniem dla Radziwiłła i jego pomocników , wykonawców wyroków śmierci na milionach Polaków !
  https://www.n-tv.de/panorama/Milliardaerspaar-tot-aufgefunden-article20188453.html
  Polski Ruch Oporu rozesłał do firm żydowskiego okupanta wystąpienia w obronie dr. Huberta jak też regularnie wszystkie nasze artykuły z wojdabejda.wordpress.com jak też do Janusza Zagórskiego i Huberta Czerniaka . Dlaczego nasze wykładnie prawne , nasze dowody na bezprawne działania okupanta nie mają przebicia w alternatywnych mediach w tym tv niezaleznej ???
  Pokaż mniej
  ODPOWIEDZ

  Polubienie

   
 5. wojdabejda

  17 grudnia 2017 at 12:26

  BŁAGAMY PANA DOKTORA CZERNIAKA ABY NIE STAWIŁ SIĘ PRZED LUDOBÓJCAMI W ŁODZI NA UL CZERWONEJ 3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Skoro komornik zajął już Panu dr.Hubertowi mienie, to znaczy, że wyrok już został wydany ale nie jest podany do wiadomości dr. Czrniakowi ! A więc rodzi się zasadnicze i logiczne pytanie : po co doktora wzywają na 20 grudnia ? Okupant wydał kapturowy wyrok, więc Panie doktorze, niech Pan nie dowartościowuje żydowskich oprawców i nie zjawia się w ich prywatnej willi na Czerwonej 3 w Łodzi ! Po co ma Pan się poniżać przed obliczem ludobójców i im przedstawiać dowody na ich działalność !? Przecież oni nie wezmą pod uwagę Pana argumentów, bo mają narzucone wydanie wyroku zgodne z nakazem z góry, może to nakaz od Nathanjahu, szefa BOG FARMY !!! A może być tak, że bedą próbowali stawiać Panu ultimatum, zmuszać na ustępstwa a przy tym zastosować techniki zniewalania umysłu, by Pana całkowicie skompromitować ! BŁAGAMY PANA DOKTORA !!!!

  Polubienie

   
 6. wojdabejda

  17 grudnia 2017 at 16:55

  Panie Hubercie Pan już został przez ludobójców osądzony i skazany a wyrok uprawomocniony w sądzie kapturowym, bez Pana obecności ! Dowodem na to jest zajęcie komornicze, które nie jest możliwe bez uprawomocnienia wyroku i bez klauzuli wykonalności dla żydowskiego „komornika sądowego” ! Dlaczego Pan nie ujawania nazwiska oszusta bezprawnie podającego się za komornika jak też talmudycznych „sędziów „, którzy wydali wyrok na Pana ?

  Polubienie

   
 7. wojdabejda

  17 grudnia 2017 at 18:51

  Panie dr. Czerniak proszę nie radzić się żadnych zydowskich systemowych prawników, bo oni i tak Pana wyprowadzą w pole. Pan musi mieć swój rozum i szybko uzupełnić wiedzę prawniczą co do sytuacji w Polsce i na świecie ! Nie dać się sprowokować ani wykorzystać dla żydowskich celów. Nie ma Pan żadnej pewności czy wśród zgomadzonych w Pana obronie nie będzie prowokatorów z żydowskich kolektywów albo kibuców będących na usługach okupanta ! Pan Janusz Zagórski zapewne pamięta, że w 2011 r. wsród protestujących przeciwko gazowi łupkowemu we Wrocławiu w 2011r. z udziałem alterglobalisty Jose Bove było kilku agentów w tym conajmniej dwie młode osoby z kolektywu Syrena z Warszawy, którzy sami się zdemaskowali udziałem w różnych prowokacjach służb, kontrolowanych protestach przeciw gazowi łupkowemu ale także przeciw wyrzucaniu Warszawiaków na bruk a mieszkali w kamienicy przejętej przez żyda w Warszawie i serwowali jak na ironię, obiadki bezdomnym, wyrzucanym na bruk Warszawiakom ! Zapewne Pan pamięta Martę znająca biegle 4 języki, która powiedziała do Teresy : „nie martw się, żydzi po ciebie nie przyjdą aby ciebie wyrzucić z domu lecz zrobią to rękoma Polaków” na co Teresa odpowiedziała : ” tu jest nasze miejsce Polaków a nie żydów , wy macie swój kraj. Aha to chcecie posłużyć się rękoma Polaków ! „

  Polubienie

   
 8. Wanda Garbolinska

  18 grudnia 2017 at 22:21

  Potfory ! Gangreny ludobojcy – gdzie jest ten koronowany Jezus ??? czy On nie widzi co się dzieje z Polską !!!!!!!

  Polubienie

   
 9. Wanda Garbolinska

  18 grudnia 2017 at 22:24

  Rząd żydowski w Polsce za dużo sobie pozwala – niech ich SZLAK JASNY TRAFI – gdzie jest ten koronowany na Krola Polski Jezus – czy OSLEPL ???i nie widzico się dzieje z Polską ??? !!!

  Polubienie

   
 10. Teresa

  3 stycznia 2018 at 20:07

  „Znikanie” chmur – ćwiczenie i zabawa dla każdego – moc intencji i uważności

  7 sierpnia 2017 Admin
  IMG_2220

  Kto uczestniczył w warsztatach Synchronizacji Kwantowej u Franka Kinslowa, ten zna pokazywaną przez niego zabawę-ćwiczenie w „znikanie” chmur, która tak naprawdę jest również praktyką uważności i obserwowania, jak szybko działa nasza intencja. Korzystam z niego również w trakcie prowadzenia własnych warsztatów aby ci, którzy wątpią w swoje możliwości przestali w te możliwości wątpić.
  Również osoby, które nie uczestniczyły w zajęciach SK mogą spróbować swoich sił. Większości praktykujących to ćwiczenie udaje się sprawić, by wybrana na niebie chmura uległa niemal natychmiastowemu rozproszeniu.
  Jak wykonać ćwiczenie?
  1) Wybierz chmurę na niebie, na początek małą, aby nie ulec na początek zniechęceniu przy zbyt dużym zadaniu.
  2) Rzuć intencję „Ta chmura zniknie” i już więcej do tej intencji nie wracaj. Zapomnij o niej.
  3) Teraz całą swoją uważność skup na wybranej chmurze, tak jakby była jedyną rzeczą na świecie – nic oprócz tej chmury nie istnieje – tylko się w nią wpatruj.
  4) Zwróć po kilku minutach (albo wcześniej) jak zmieniła się chmura.
  Powodzenia w ćwiczeniach i dajcie znać, jakie były jego efekty. 😉
  P.S. Tylko od naszej dalszej inwencji zależy, do jakich innych zastosowań możemy wykorzystać to ćwiczenie. 🙂

  Podziel się:
  https://pawellyszczyk.wordpress.com/2017/08/07/znikanie-chmur-cwiczenie-i-zabawa-dla-kazdego-moc-intencji-i-uwaznosci/

  Polubienie

   
 11. wojdabejda

  17 stycznia 2018 at 20:41

  OSTRZEŻENIE PRZED FAŁSZYWYMI OBROŃCAMI NARODU POLSKIEGO I POLSKI :
  Adamem Słomką i Zygmuntem Miernikiem !!!

  Cyt.: „Słomka i Miernik to kłamcy, oszuści, złodzieje oraz zdrajcy narodu i państwa polskiego. Polska to dla nich dojna krowa, a nie Ojczyzna ”

  W pełni podzielam Pani stanowisko dotyczące nie poparcia kogoś, za kim stoi Adam Słomka i Zygmunt Miernik. Poznałem sędziego Mariusza Lewińskiego osobiście w Sądzie Najwyższym w styczniu 2014 r. Próbowałem nawiązać z nim bliższy kontakt, nie raz prosiłem o poparcie, ale bez skutku. Wiem, że miał jakies zatargi z palestrą w Poznaniu. Słomka i Miernik to kłamcy, oszuści, złodzieje oraz zdrajcy narodu i państwa polskiego. Polska to dla nich dojna krowa, a nie Ojczyzna. O Zygmuncie Mierniku napisałem publicznie w maju 2017 r.,że to społeczna i polityczna dziwka, a nie więzień polityczny udający Polaka, patriotę i porządnego obywatela. Najpierw dał się skazać za rzucenie tortem na 2 miesiące więzienia, potem sprowokował sędzię, że zasądzono mu 10 miesięcy, a następnie potulnie stawił się do więzienia. Podczas 5 miesięcy więzienia ok. 1 miesiąca przebywał poza więzieniem na różnych spektakularnych spotkaniach. Nawet otrzymał przepustkę na Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok 2016/2017. Więzień polityczny nie otrzymałby nawet doby pobytu poza więzieniem. Znam to z autopsji, gdyz jeden z 15 wyroków odbywałem w Zakladzie Karnym w Wojkowicach, gdzie Zygmunt Miernik przebywał na urlopie wypoczynkowym. W tym czasie jego kumple jak Słomka i jemu podobni robili chałas medialny wokół tego pasożyta i zbierali pieniądze. Już po wyjściu Zygmunta Miernika z więzienia Kościół Nowego Przymierza z Lublina przekazał na jego rzecz 43.329,00 zł jako wsparcie charytatywne. To tylko jedno ze źródeł pozyskiwania pieniędzy na rzecz Zygmunta Miernika jako rzekomego bohatera. Pieniądze były pozyskiwane w tzw. Miasteczku pod Sądem Najwyższym oraz za pośrednictwem Fundacji „Lex Nostra” Macieja Lisowskiego. Działania prowadzone przez Adama Słomkę i jego kompanów z wykorzystaniem Zygmunta Miernika to element fałszywej flagi. W tym koszernym działaniu uczestniczyła „Gazeta Polska” i TV Republika.

  Pozdrawiam. Andrzej Dziąba.

  Polubienie

   
 12. wojdabejda

  18 stycznia 2018 at 20:22

  Maria Znyk
  vor 5 Tagen (bearbeitet)
  Co za bzdury mówi ten Anglik. Człowiek ma być wolny od własnego EGO , wolny od siebie samego, ma przestać być człowiekiem? Człowiek powinien być wolny , niezależny od upadłego, zdelegalizowanego prywatnego niewolniczego systemu władzy Trój-Korony z satanistycznym Watykanem na czele, który powszechnie stosuje antyludzkie prawo kanoniczno-morskie ! Nie możliwe jest bycie wolnym bez uwolnienia się z pułapek prawa kanoniczno-morskiego, które poprzez trick z „osobą prawną” handluje naszymi metrykami na giełdzie, co oczywiście jest ukrywane przed niewolnikami !!! Tłumacz Alex powinien Wam wytłumaczyć jak działa prawo kanoniczno-morskie aby zapobiec Waszej kompromitacji a jednak tego nie robi, co daje wiele do myslenia kim on naprawdę jest a już nie mówiąc o wszystkich uczestnikach tej konferencji, którzy udają albo nie wiedzą, że są niewolnikami w tym nadal istniejącym, choć upadłym 25.12.2012r. światowym prywatnym niewolniczym systemie !
  Mehr anzeigen
  ANTWORTEN
  1

  Maria Znyk
  Maria Znyk
  vor 5 Tagen
  Jakie to w sumie jest śmieszne i tragiczne zarazem, że za pomocą ton papierowych pogróżek, umotywowanymi i grożącymi jakimiś paragrafami wobec „podmiotów prawnych” czyli uznanych za martwe na papierze osoby wyłudza się od nich, straszy „zarazami” i rabuje olbrzymi kapitał, który wypracowali sobie ŻYWI LUDZIE będący najczęściej nieświadomymi ofiarami dla tej całej armii pasożytniczej sitwy począwszy od „rządów” z „kościołami” i całej administracji państwowej wraz ze wszystkimi „służbami” i propagandą „literacką” z telawizją na czele !!!
  Jednak Państwo to My , ŻYWI LUDZIE, którzy powinni jak najszybciej „z martwych wstać”, z talmudycznego bezprawia okupanta, który zbudował swą potęgę za pomocą papierowych kłamstw począwszy od „pisma świętego” i wzbogacił się tylko bandyckim łupem terroryzując i ograbiając ludzi w biały dzień „urzędowo”, mając do tego tylko teoretyczny „podmiot prawny” wraz ze wsparciem policji opłacanej z podatków obywateli i których to policja powinna za to chronić przed bandytyzmem „państwowym” !!! “
  https://wojdabejda.wordpress.com/2015/10/26/zaglodzic-papierami-papierowego-wampira/
  Weniger anzeigen
  ANTWORTEN

  Federico Varutti
  Federico Varutti
  vor 6 Stunden
  „Ten Anglik” nie mowi zadnych bzdur, tylko pomaga ludziom wchodzic na pierwszy stopien naszego wyzwolenia. Juz to wymaga ogromnego wysilku, coz dopiero mowic o prawie kanoniczno-morskim ! W PL prawo oparte jest na prawie rzymskim ( nie tak jak w Anglii czy USA ), a wiec to bylby podwojny wysilek i moim zdaniem sam cel tez jest calkowicie abstrakcyjny na dzis dzien. Mozna ten cel osiagnac tez stopniowo, przystosowujac go do gotowosci jego pojmowania przez spolecznstwo i ja jestem za tym ! Ewa V.
  Weniger anzeigen
  ANTWORTEN

  Maria Znyk
  Maria Znyk
  vor 39 Minuten
  Na całym świecie jest stosowane to samo antyludzkie prawo kanoniczno-morskie a nie tylko w Anglii i USA ! Takie pisanie do wielka dezinformacja i działanie na korzyść tego upadłego światowego niewolniczego systemu władzy Trój-Korony ze zdelegalizowanym na zawsze kościołem, Watykanem i papieżami skazanymi za dożywocie oraz konfiskatę mienia !

  Wielką bzdurą jest pisanie i rozpowszechnianie informacji, że w Polsce jest inaczej i że tutaj działa prawo rzymskie !

  Jakiż to jest wysiłek dla wolnego człowieka powiedzieć innym całą prawdę o tym prywatnym światowym niewolniczym systemie opartym na handlu ludźmi, rabunku mienia prywatnego i bogactw naturalnych Naszej Matki Ziemi w sytuacji gdy każdy człowiek ma prawo do równego udziału w podziale dóbr Naszej matki Ziemi ???

  Ukrywanie podstawowego faktu powszechnego stosowania zdelegalizowanego talmudycznego antyludzkiego, zbrodniczego prawa kanoniczno-morskiego nie jest godne ludzi mających ambicje bycia wolnymi !!!!

  W rzeczywistości tkwicie w zbrodniczym systemie i uwiarygadniacie zdelegalizowane instytuje państwowe i kościelne zwłaszcza poprzez udział w farsach wyborczych, w parodii konsultacji społecznych , statanistycznych „mszy swiętych” w wykonaniu funkcjonariuszy watykańskich itp. !!!

  Skoro wszystkim ludziom na Ziemi ogłoszono, że zostali uwolnieni i mają prawo do równego udziału w podziale dóbr, to ukrywanie tego faktu jest karygodnym działaniem na szkodę i krzywdę całej uwolnionej 25.12.2012r. Ludzkości !

  Zostaliście o tym poinformowani przez moją siostrę Teresę z domu Znyk na konferencji w Krakowie 6 stycznia 2018r. Od tego momentu posiadacie bardzo ważną wiedzę a mimo to udajecie jakbyście o niczym nie wiedzieli a raczej celowo ukrywacie tę prawdę przed narodami świata !

  Nie jest możliwe reformowanie czegoś co zostało na zawsze zdelegalizowane ! Wszyscy ludzie na Ziemi zostali wezwani do tworzenia od podstaw nowych systemów w Erze Dostatku, gdzie każdy człowiek bądący cząstką Boga ma jednakowe prawa w tym prawo do godnego życia w dostatku bez jakichkolwiek zagrożeń, w zgodzie z Boskim Prawem Naturalnym !!!
  Weniger anzeigen
  ANTWORTEN
  1

  Federico Varutti
  Federico Varutti
  vor 2 Minuten
  Nie zrozumielismy sie ! Oczywiscie w PL jest tak samo jak na calym swiecie ale – ze wzgledu na tryb postepowania sadowego – praktyczne uwolnienie sie od Systemu jest duzo trudniejsze, tak jak wszedzie tam, gdzie podstawe tworzy prawo rzymskie. Niestey, nie wystarcza „powiedziec innym” ! Gdyby tak bylo, juz dawno bylibysmy wolni ! Ewa
  Weniger anzeigen
  ANTWORTEN

  Maria Znyk
  Maria Znyk
  vor 1 Minute (bearbeitet)
  Szefowie prywatnych firm handlowych, jak np. Kancelaria Przydenta RP, kancelaria Sejmu , zarejestrowanych w UPIK w Waszyngtonie sami przyznali się do braku legitymacji, braku praw do sprawowania władzy, zajmowania urzędów w imieniu Suwerena-Słowiańskiego Narodu Polskiego, który od 02.11.2014r. sprawuje bezpośrednią władzę zwierzchnią na terenie będącym niezbywalną własnością naszych słowiańskich-lechickich przodków !!! Tak więc wchodzenie w kontakt z uzurpatorami, fałszerzami, oszustami, odgrywającymi teatr fałszu i obłudy, żerującymi na niewiedzy, nieświadomości Polaków jest przestępstwem !!!
  Weniger anzeigen
  ANTWORTEN

  Maria Znyk
  Maria Znyk
  vor 2 Sekunden
  Szanowni, Drodzy Rodacy-Polacy-Polachy !
  Wszyscy obligatoryjnie zostaliśmy uwolnieni z dniem 25.12.2012r. więc wystarczyłoby aby wszyscy ludzie o tym się dowiedzieli ! Wtedy ten prywatny światowy niewolniczy system przestałby istnieć !!!
  Kartele: bankowy, polityczny, medialny, religijny, medyczny itp. wiedzą o swoim upadku ale przecież tego nie ogłoszą z wiadomych wyględów !
  To naszą rolą, rolą każdego kto posiada tą wiedzę, jest przekazywanie jej innym osobom i jednocześnie, bez żadnych etapów, tworzenie od podstaw, organizowanie życia wspólnego w zgodzie z Boskim Prawem Naturalnym !

  Polubienie

   
  • Krzysztof Majcher

   21 stycznia 2018 at 09:39

   II Konferencja „Wolni Ludzie” Kraków 06-07.01.2018. nie jest niczym więcej, niż tylko kolejną manipulacją uprawianą na tzw. „TRZODZIE BOŻEJ” snującej swoje marzenia-rojenia i wolności.

   Słowiańska-Lechicka myśl filozoficzna zbudowana na naszej rodzimej, słowiańskiej mentalności, o całe wieki wyprzedza pseudonaukowe bełkoty dogmatyków – rodem z judeo-rzymskiego kręgu „kulturowego”.
   http://karawaka.republika.pl/

   Polubione przez 1 osoba

    

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: