RSS

Wezwanie do wyzwalania się z fałszywch przekonań i wzorców.

20 Gru

Drodzy Rodacy !

Polski Ruch Oporu wzywa wszystkich rdzennych Polaków-Słowian-Polachów, zamieszkujących tereny dawnego Imperium Lechickiego, do samodzielnego wewnętrznego, duchowego, wyzwalania się z niewoli fałszywych wzorców, fałszywych przekonań i zachowań, zaszczepionych przez upadły prywatny światowy niewolniczy system, oparty na władzy Trój-Korony ze zdelegalizowanym na zawsze kościołem z Watykanem na czele.

Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk
Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
POLSKI RUCH OPORU
www.wojdabejda.wordpress.com
Łowicz, 20.12.2016r.

obrez-triumf-ihttp://bialczynski.pl/krolestwo-sis-i-jego-cuda/sztuka-krolestwa-sis/galeria-klasyczne-ilustracje-slowianskie-skrzynia-a/

Nieustraszona, lekarka medycyny naturalnej pisze:

Głupota ludzka jest najtańszym surowcem, z którego robi się największe pieniądze …
Nie było by „katów” bez „ofiar”, no bo jak do tej pory ludziska dobrowolnie składają ze swojego życia ofiary na „ołtarzu” jahwistów, a to przecież jest ich życiowe „powołanie” oszukać i zabić „głupiego goja” (patrz: prawo talmudyczne)!

Już przed wiekami pewien rabin nakazywał obiecywać gojom „niebo”, żeby im ukraść ziemię ! Inny rabin naigrywał się oficjalnie z gojów twierdząc zgodnie z prawdą, że są tak głupi, że nawet nie zauważają żydowskich mycek na łbach żydowskich „pasterzy” i dla mało spostrzegawczych napiszę, że chodzi tu o „papieża” z białą mycką i jego namiestników czyli biskupów z purpurową mycką oficjalnie zwaną jarmułką, która w kolorze czarnym pokrywa łby rabinicznego „rządu” pasożydów w kolonii niewolniczej zwanej dla picu Polską !

Uważam, że conajmniej 90 % Polaków to ludzie z ciężkimi zaburzeniami psychicznymi, to ludzie z niedorozwojem umysłowym, to są po prostu wystraszone niewidzialnym „diabłem” głupki, którzy „nie widzieli, a uwierzyli” odwiecznym jahwistycznym katom świata, obłudnym przebierańcom tak wiary- godnie kłamliwym, że głupi niewolnik goj wszystko od handlarzy śmierci kupi, bo jest po prostu dziedzicznie naiwny i głupi.

Próbować takiemu otworzyć oczy i rozum na jego odwiecznego wroga – podstępnego złodzieja i mordercy z pejsami, to nazwie cię „antychrystem” i poleci do księdza do spowiedzi oraz na „wybory” kolejnych żydów do korporacji handlowej w obozie koncentracyjnym zwanym Polską, obiecujących z aktorską szczerością cuda na patyku w dalekiej przyszłości czy też karmiąc się wspomnieniami o słodkich kremówkach żyda Wojtyły z aktorskim pseudonimem JP II jakim się podpisał na wydaniu „Biblii tysiąclecia” zawierającą na końcu mapkę „teatru” wydarzeń biblijnych starożytnego wschodu.

Nihil novi sub sole – nic nowego pod słońcem, bo rozbrojeni „religijnie” głupki sami płaszczą się przed żydowską „władzą” oraz leżą krzyżem w kościele czekając na „cud”, który nigdy nie nadejdzie, chyba że się wybudzi z tego upiornego teatru cieni i powybija tych odwiecznych pasożydów „państwa” i „kościoła” sterowanych przez samozwańczą faszystowską europejską unię żydów smarujących tonami bezprawne „ustawy” po to, żeby wydziedziczyć wszystkich głupich gojów, a najlepiej wykończyć ich zdrowotnie i materialnie w tej hybrydowej wojnie, gdzie na trzystu gojów przypada jeden pejsaty „pisarz”, w którego absurdalne brednie głupi goj też ślepo uwierzy i jeszcze zapłaci!

https://www.youtube.com/watch?v=SeHq_M2-YQc
Obszar załączników
Podgląd filmu YouTube Jaskinia Platona.

 
8 Komentarzy

Opublikował/a w dniu 20 grudnia 2016 w Bez kategorii

 

8 responses to “Wezwanie do wyzwalania się z fałszywch przekonań i wzorców.

 1. Słowianin :)

  20 grudnia 2016 at 14:15

  DOBRZE NAPISANE :)….ALE JAKI PODSTĘPNIE I NIELEGALNIE ” ochrzczony ” ( słowiański ) FRAJER/DEBIL/IDIOTA/BARAN 😦 ..TO ZROZUMIE ?! ..A jeszcze na dodatek jakiś nomen omen ” prawdziwy polak ” IDIOTA 😦 , vide J Piłsudski :)..NIE DA RADY :(…BO ŁEB MA ZRYTY PRZEZ TEN ZBRODNICZY POGAŃSKI ŻYDOWSKI WATYKAŃSKI ZABOBON :(..JAK NIE PRZYMIERZAJĄC DZIEWICZA ŁĄKA PRZEZ WŚCIEKŁEGO KNURA DZIKA ZBÓJA !!! :)…..jamenT :)..

  Polubienie

   
 2. Rajmund Leon Saczkowski

  25 grudnia 2016 at 21:14

  Jestem Za!!! Podpisuję się dwiema rękami.

  Polubienie

   
 3. nieustraszona

  26 grudnia 2016 at 18:25

  Siedzę coraz to pewniej w „prawie handlowym” i ze zdumieniem odkrywam coraz to kolejne jego złamanie na moim przykładzie ! No coż, bo głupi goj wierzy we wszystko co jest napisane i wysyłane tonami zza biurek papierowego diabła ?
  Niestety moja rodzicielka jako totalny moher ciągle mi docina, że tak z dupą na szkle wylądowałam po moim pobycie na Zachodzie i , że to ja musiałam tam coś „narozrabiać”, kiedy w rzeczywistości zawodowi złodziej i mordercy zza biurek załapali nasze pokolenie na „świetlaną przyszlość”, a która obecnie tak wygląda, jak wygląda czyli horror i nic nie pomogą żadne tam „wesołych świąt” … handlowych.

  Polubione przez 1 osoba

   
 4. wojdabejda

  27 grudnia 2016 at 09:09

  Dumni, wspaniali Słowianie-PoLachy- Polacy nie włączają się w rozgrywki żydowskiego okupanta, symulowane wojny jak np. KOD z uzurpatorskim PIS-em !
  Trzymają się z dala od organizowanych przez okupanta imprez, demonstracji! Kupują tylko u Polaków, nie płacą żadnych haraczy, danin, POWSZECHNIE BOJKOTUJĄ ŻYDOWSKIEGO OKUPANTA !!!

  Polubienie

   
 5. wojdabejda

  29 grudnia 2016 at 10:41

  Drodzy Rodacy !
  Nie wierzcie w dobre intencje Kukiza, który naiwnie myślał, że coś uda mu się osiągnąć we współpracy z żydowskim okupantem ! Kukiz odrzucił naszą propozycję ogłoszenia na konferencji prasowej faktu przejęcia z dniem 02.11.2014r. bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej przez Suwerena- Słowiański Naród Polski na mocy Dekretów Tadeusza Cichockiego, Dekretów mających nawyższą moc prawną a napisanych w imieniu i w interesie każdego Sowianina-Polaka ! Nie może nas Słowian-Polaków-Polachów reprezentować Kukiz, zwolennik przewrotu na Ukrainie, miłośnik banderowców, dla których śpiewał na Majdanie w Kijowie ! Nie może nas Polaków reprezentować Kukiz, bo zamiast bojkotować okupanta poszedł na współpracę i uwiarygadnianie żydowskiego okupanta !
  My, Polacy mamy swoich godnych przywódców w osobach: Tadeusza Cichockiego i Piotra Sobieskiego, którzy wydali akty prawne najwyższej rangi w imieniu i interesie Suwerena-Słowiańskiego Narodu Polskiego !
  POLSKI RUCH OPORU
  Łowicz, 29.12.2016r.
  Oto link z informacjami o propozycji ogłoszenia przez Kukiza informacji o przejęciu bezposredniego sprawowania władzy zwierzchniej przez Suwerena/Słowiański Naród Polski. https://wojdabejda.wordpress.com/2016/03/30/sady-prawa-zwyczajowego-do-uwalniania-z-jarzma-systemu/

  Polubienie

   
 6. nieustraszona

  13 stycznia 2017 at 12:05

  Pomimo tego, że mój ostatni komentarz jest w moderacji, to jeszcze raz spróbuję otwierać oczy na prawdę historyczną dotyczącą drugiej wojny światowej będącej konsekwencją pierwszej i która to tak naprawdę jeszcze się nie skończyła. Nie znając faktów dotyczących żydowskich podżegaczy wojennych występujących też jako przedwojenny „rząd polski” trudno sobie uświadomić do jakiej katastrofy ten żydowski militaryzm nas wszystkich doprowadził, a całą „winę” zwalił oczywiście na Niemców i Hitlera.
  ” Powiedzieć prawdę to wygnać diabła” – tytuł książki wydanej przez syna słynnego żydowskiego skrzypka o nazwisku Jehudi Menuhin, gdzie powalono kłamstwo też o Oświęcimiu !
  Teraz to naprawdę chodzi o nasze wspólne europejskie i światowe „być albo nie być”, bo jeśli teraz ludzie nadal będą czekać na „cud”, no to doczekają się śmieci w mękach, a ich potomkowie satanistycznego czipa do totalnej niewolniczej kontroli.
  O tym wszystkim wiedział Hitler i przed czym tyle razy przestrzegał ! Niestety też w duszach Polaków czerwona propaganda i zakłamania historyczne zrobiła swoje, a czarna skazała na „oczekiwanie na cud” .
  Kto nie znający niemieckiego niech obejrzy ten film, w ktźrym niejaka Merkel cieszy się w Knesecie, że może mówić w swoim ojczystym hebrajskim języku !

  Pani Marii jako historykowi w wersji „zwycięzców” i znającej niemiecki też dedykuję ten film z prośbą o jego przetłumaczenie:

  https://brd-schwindel.org/es-geht-um-das-leben-und-die-zukunft/

  Polubienie

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: