RSS

STOP ŚMIERCIONOŚNYM ŁAPANKOM MAMMOGRAFICZNYM !!!

19 Gru

Planowy masowy mord przez urzędników EU i ONZ zbiera swoje krwawe żniwa, również w postaci fali “zaproszeń” na szkodliwe badania mammograficzne.

Na dziesięć zastraszonych kobiet poddanych temu badaniu i na co dziesiątą kobietę  pada “wyrok śmierci” z  podejrzeniem tzw. choroby nowotworowej. Takie podejrzenie jest odpowiednio motywowane ponownymi badaniami łamiącymi  prawo do nienaruszalności cielesnej i psychicznej.

Dzieje się to w czasach kiedy wiele prostych i nieszkodliwych sposobów do wyleczenia grzybicy wewnętrznej ujawniają od wielu lat  blogi internetowe. Grzybica ta została celowo mylnie panicznie okrzyknięta  jako trudny do wyleczenia “rak”,  tylko po to, aby stosować bardzo drogie i bardzo toksyczne leki, okaleczające operacje i niebezpieczne leczenie promieniami radioaktywnymi.

Oto jeden z najprostszych, tanich i dostępnych sposobów pozbycia się kolonii grzybiczych grzyba drożdżaka – Candida albicans :https://hipokrates2012.wordpress.com/2012/04/09/leczenie-raka-czyli-nowotwor-to-grzyb-uleczalny-ukrywane-fakty-na-temat-zdrowia/

Candida-albicans

Powyższy wstęp jest autorstwa lekarki medycyny naturalnej, Nieustraszonej demaskatorki ludobójczej medycyny oficjalnej i upadłego światowego niewolniczego systemu opartego na prawie morskim, władzy Trój-Korony z Watykanem na czele.

Polska lekarka nawołuje lekarzy wraz z personelem medycznym do zaprzestania ludobójczych zabiegów na ludziach, którzy niestety ślepo oddają swoje najwyższe dobro zdrowia i życia w wasze chciwe łapska !

Nie próbujcie nawet tłumaczyć się, że wykonywaliście swoje „zawody” trzymając się narzuconych satanistycznych procedur, bo to was jeszcze gorzej pogrąży i ukaże wasze bezduszne serca i kompletny brak współczucia dla zabijanych przez was ludzi w celu osiągnięcia korzyści materialnych !

Natychmiastowy stop najzjadliwszemu „rakowi” wszechczasów – pełzającej śmierci żydowskiej inkwizycji medycznej !

Policjanci i ochroniarze prywatnej firmy „rządu” !

Zastanówcie się, „kogo” tak chronicie, bo i w Waszych kręgach najbliższych i przyjaciół pełzająca zaraza antymedycyny wielu z nich skosiła i z Was też nie zrezygnuje, o ile dalej będziecie tą kryminalną bandę „chronić” !  

                                               Nieustraszona – Lekarka medycyny naturalnej, demaskatorka ludobójczej medycyny oficjalnej i upadłego światowego niewolniczego systemu.      

Zwrot do morderców zaproszenia na mammografię (1)

 

                                                                                      Łowicz, 18.12.2015r.

Teresa z domu Znyk (Wojda),

Maria z domu Znyk(Bejda)

Os. Kostka 12/9

99-400 Łowicz  

Polski Obywatelski Ruch Oporu

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze ’Łowiczanie”  

Minister Zdrowia

Konstanty Radziwiłł

Miodowa 15

00-952 Warszawa

E-mail: kancelaria@mz.gov.pl

Oskarżamy Pana, Panie K.Radziwiłł wraz z pomocnikami,  o usiłowanie dokonania  zamachu na zdrowie i życie, osoby wolnej:Teresy z domu Znyk ( Wojda) oraz innych kobiet w Polsce, do których rozsyłane są zaproszenia oparte na obłudnej, fałszywej teorii raka, za które przyjdzie milionom kobiet drogo zapłacić swoim zdrowiem i życiem !  

Zastraszanie zagrożeniem zachorowania na raka piersi i sugerowanie aby zmanipulowane ofiary pozostawiły swoje codzienne zajęcia i ochoczo, ślepo poddały się badaniu współczesnych inkwizytorów, jest “medycznym” zamachem na zdrowie i życie. Jest to nachalne, bezprawne osaczanie osób nieświadomych  niebezpieczeństw i podstępu !

Ponadto oskarżamy Pana, Panie K.Radziwiłł o  kradzież danych osobowych Teresy z domu Znyk (Wojda) oraz innych Polek , celem wykorzystania w tym śmiercionośnym geszefcie, prowadzonym przez szefa Big-Farmy, premiera Izraela Benjamina Netanjahu.  

Oskarżamy Pana jako szefa prywatnej firmy pod nazwą “Ministerstwo Zdrowia”, zarejestrowanej w Waszyngtonie pod nr.367462863  o przestępstwo podawania się za urzędnika państwowego i inne przestępstwa.

UPIK® Datensatz – L

L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO ZDROWIA
Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
L D-U-N-S® Nummer 367462863
L Geschäftssitz Ul. Miodowa 15
L Postleitzahl 00 246
L Postalische Stadt Warszawa
Land Poland
W Länder-Code 616
Postfachnummer
Postfach Stadt
L Telefon Nummer 226349440
W Fax Nummer 226352487
W Name Hauptverantwortlicher Arlukowicz Bartosz
W Tätigkeit (SIC) 9431

Dołączamy Pana do listy osób oskarżonych o działania na szkodę i krzywdę Narodu Polskiego, w tym na szkodę i krzywdę osób wolnych: Teresy z domu Znyk (Wojda) i Marii z domu Znyk (Bejda), listy opublikowanej w linku: “ Nie ma państw! Są tylko prywatne firmy do wyzysku!”

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127505,nie-ma-panstw-sa-tylko-prywatne-firmy-do-wyzysku

Oskarżamy Pana, Panie K.Radziwiłł  i wszystkie inne osoby, do których się zwracałyśmy, o współudział w agresji na Polskę, debellacji jej terytorium, ludobójstwie na Narodzie Polskim !!!  Oskarżamy Was o współudział w łamaniu praw osób wolnych:Teresy z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) !

Oskarżamy Was o współudział w naruszaniu dóbr osobistych,  prześladowaniu i dyskryminacji Teresy z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) ! Oskarżamy Was o współudział w  zamachu na życie Teresy z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) ! Odpowiadacie  prywatnie, osobiście własnym majątkiem do trzeciego pokolenia, za wyrządzone Teresie z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) oraz Narodowi Polskiemu szkody i krzywdy !!!

Panie K. Radziwiłł, nie chroni Pana żaden immunitet, tak jak nie chroni wszystkich innych osób, podających się za urzędników państwowych, sędziów, prokuratorów, prawników !

Papież Franciszek dokonał zniesienia wszelkich immunitetów,  poprzez dokument z 11.07.2013r.  “motu proprio”, wprowadzając od 01.09.2013r. prywatną odpowiedzialność, tychże grup osób, za działania na szkodę ludzkości, co jest jednoznaczne z ogłoszeniem całkowitego upadku niewolniczego systemu, opartego na władzy Trój-Korony z Watykanem na czele !

Oto poniżej dowód: http://brd-schwindel.org/beamte-wurden-aufgeklaert-alle-handlungen-sind-eigenverantwortlich/

“Mniej niż 2 lata po “motu proprio” papieża Franciszka, służalcy systemu ujawniani są powoli. Otrzymali oni dokument stwierdzający, że działają oni na własną, prywatną  odpowiedzialność.

W motu proprio jest:

Uchylenie immunitetu wszystkich sędziów

Uchylenie immunitetu wszystkich prokuratorów

Uchylenie immunitetu wszystkich prawników

Uchylenie immunitetu wszystkich urzędników państwowych

Od 01.09.2013 te grupy osób nie nie chroni żaden immunitet ! Jako  przestępcy  podlegają ściganiu z całą  surowością  prawa. Teraz mogą zdecydować czy chcą nadal okradać nas i nękać czy staną się ludźmi, istotami moralnymi, duchowymi na równi z nami, suwerenami. To oznacza, że system niewolniczy się skończył…” (Tłum. z j. niemieckiego art. “”BeAmte” wurden aufgeklärt  -alle Handlungen sind eigenwerantwortlich”- M.Bejda) 
Oryginał dokumentu papieża w linku: http://w2.vatican.va/content/francesco/en/motu_proprio/documents/papa-francesco-motu-proprio_20130711_organi-giudiziari.html
Wydanie “motu proprio” łączy się z wyrokiem przeciwko papieżowi  Franciszkowi  o  działania na szkodę ludzkości, o osobisty współudział w handlu dziećmi, o tortury  i morderstwa dzieci. http://itccs-polski.blogspot.de/ .

Żądamy od Pana, Panie Konstanty Radziwiłł, odszkodowania w wysokości 50 000 złotych (słownie; pięćdziesiąt tysięcy) w terminie do dnia 10.01.2016r., na  konto bankowe:  INTELIGO:50102055581111145677400062.

Niespełnienie naszych żądań skutkować będzie podjęciem dalszych kroków prawnych przed międzynarodowym wymiarem sprawiedliwości oraz dochodzenie roszczeń  wg obowiązującej międzynarodowej taryfy za łamanie praw człowieka. Międzynarodowa  taryfa odszkodowawcza za łamanie praw ludzkich w stosunku do osoby znajduje się w naszym art. “Nie ma państw! Są tylko prywatne firmy do wyzysku ! “https://wojdabejda.wordpress.com/2015/11/21/nie-ma-panstw-sa-tylko-prywatne-firmy-do-wyzysku/

 

Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze ”Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/123442,nie-oddawajmy-swojego-zdrowia-w-rece-lekarzy-okupanta
http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/125434,konieczny-masowy-sprzeciw-wobec-handlu-organami
 

11 responses to “STOP ŚMIERCIONOŚNYM ŁAPANKOM MAMMOGRAFICZNYM !!!

 1. Zbyszek

  29 grudnia 2015 at 09:15

  Jak najbardziej podpisuję się pod tym, najwyższy czas ukrócić bezkarność tych bezmózgów .

  Polubienie

   
 2. Bożena Stępień Teatralne Podróże

  30 grudnia 2015 at 10:13

  Co za bzdury wypisujecie, Masz wybór, możesz żyć , albo nie. Pewnie to faceci, którzy nie robią badań kontrolnych np. prostaty. Kobiety nie słuchajcie tych bzdur. Wcześnie wykryty rak piersi jest uleczalny. Badajcie się zawsze kiedy tylko macie okazję. Pozdrawiam Bożena amazonka od 2011, pilot wycieczek, rowerzystka, teatromanka, słuchaczka programu 3 radia, babcia cudownego wnuka – dzięki badaniu mammograficznemu, a leczę się na dwa raki lewej i prawej piersi. Nie zostały mi obcięte. Są i dobrze się mają.

  Polubienie

   
 3. Co ma piernik do wiatraka?

  30 grudnia 2015 at 12:24

  „pełzającej śmierci żydowskiej inkwizycji medycznej” – artykul o ONZ i UE a tutaj wyskakuje jak Filip z konopii jawny antysemityzm!

  Polubienie

   
  • wojdabejda

   1 Maj 2018 at 22:19

   Nazywanie Polaka Polakiem to zaszczyt i honor ! Nazywanie żyda żydem w rozumieniu żydow to antysemitym, świadczy o antypolonizmie i prześladowaniu Polaków za stwierdzenie niepodważalnego faktu ! Faktycznie zydzi mają powód do wstydu, bo wychowywani są na zasadach rasistowskiego Talmudu.

   Polubienie

    
 4. wojdabejda

  17 stycznia 2016 at 17:30

  Z czatu
  Basia: Po …co się denerwujecie się komentarzami zamiast je natychmiast usuwać ! Przecież to są paniczne ostatnie podrygi jahwistów z ich dziecinnymi strachami „piekła”, ha, ha !

  grzegorz :Ale jazz niech leci w kosmos Jahwistyczny slugusik

  Lowporo:Tak , ale my sie z tego śmiejemy, ze jakis pan doktór traci biznes. Cieszymy się z każdego uratowanego życia dzięki tej prawdzie, która bije rekordy wejśc na naszych blogach. W piekło nie wierzymy ! Widac pan „doktór” się wystraszył i dlatego straszy za prawdę !

  grzegorz: W piekle hehe on chyba usmazony zostanie na patelni swego Pana Krwiozerczej bestii imieniem Jahwe ,,,A pieklo czy niebo jest w kazdym z nas we wlasnym wnetrzu

  Polubienie

   
 5. Jan Tarwid

  14 Maj 2016 at 09:45

  # 456
  Wspolczesni doktorzy
  z obawy pracy utracenia
  aprobuja nieetyczne zarzadzenia.

  Wolontariat powinien byc powiekszony
  Powiekszony dlatego, by miec swiadka
  dobrego lub zlego chorych traktowania
  i obecnych doktorow Mengele wylapania.
  ———–
  Wiersz pt; „Szpilowanie”
  Wspolczesni doktorzy usprawnili
  Metody Doktora J.Mengele,
  zamiast szpilowania stosuja metode
  dwoch usciskow stosowania.
  Janwid.
  ———-
  Poem entitled, „Stinging”.
  Contemporary doctors improved
  the method of Doctor J.Mengele.
  Instead of „stinging” they now apply
  the method of two tight braces.
  Janwid. 2012
  ///

  Polubienie

   
 6. Włodek

  7 czerwca 2016 at 17:05

  Pani Basiu
  Komentator ze strachu nie podał swojego imienia !,bo się boi tego co pisze ,,nienawiść,chciwość,zawiść, itd.
  to przemawia przez ,,katolika „który tylko mówi o Bogu, ale o przykazaniach zapomina na co dzień.
  Jezus powiedział ,,nie lękajcie się ,wiedza wyswobadza”,czyń tak jak byś chciał, aby tobie czyniono.
  czyli niech mi życzą piekła tak sobie życzy komentator!
  w/g kk tak chyba uczą?swoje owieczki
  i na pewno nie przeczytał Biblii ze zrozumieniem!, tylko tak jak ma ją rozumieć!.
  Niezłomności.i zdrowia życzę Pani.
  Włodek

  Polubienie

   
 7. marta

  22 lipca 2017 at 07:57

  Szkoda slow .ale napisze tylko ze malo kto a zwlaszcz ta osoba ktora pisze ,ze JAHWE to bestia …Przeciez imie stworcy Najwyzszego to prawdziwe inie ktore koscio z jakis tam wzgledow zawsze pomija Jahwe to imie naszego Boga a on jest pelen milosierdzia dla wszystkich Kazdy kiedys odpowie za swoje czyny wiec po co obrazac wyzywac ..wlasnie takie zachowania to pieklo w nas ..nie dobroc

  Polubienie

   
 8. wojdabejda

  22 lipca 2017 at 08:54

  Jahwe to imię żydowskiego Boga, który przecież nawet w codzinnej modlitwie zdelegalizowanego na zawsze satanistycznego watykańskiego żydowskiego skompromitowanego kościoła cyt. ” Bóg za dobre wynagradza a za złe karze” !!! A przecież BÓG jest miłością ! Każdy świadomy człowiek ma jego cząstkę w swoim sercu ! Do bycia w łączności z Bogiem, jego Energią nie potrzeba pośredników a tym bardziej statnistów z mafii watykańskiej !

  Polubienie

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: