RSS

13 Czer

Nie oddawajmy swojego zdrowia w ręce lekarzy okupanta !

“…gdyby lekarze usuwali przyczyny chorób, to nie byłoby chorób i stracili by źródło dochodów.”

                                                         (Prof. K.Piotrowicz)
ile wody pic
Łowicz, 12.06.2015r.

Drodzy Rodacy !

Polski Obywatelski Ruch Oporu w  stanie wyjątkowym, najwyższego zagrożenia Polski w okolicznościach obowiązywania dekretu przywódcy Narodu Polskiego Tadeusza Cichockiego z dnia 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa i obronie koniecznej przed żydowskim okupantem apeluje o rozwagę i ostrożność w korzystaniu z usług systemowej służby zdrowia żydowskiego okupanta w Polsce.

“Służba zdrowia” – to mordercza machineria „pracująca” na zlecenie żydowskiego geszeftu ludobójstwa zwanego z szyderczą ironią  Ministerstwem Zdrowia ! “ to opinia lekarki, która demaskuje upadły światowy, prywatny, niewolniczy system  i podaje dowód  z rejestru Departamentu Of Labor, USA w Waszyngtonie)

UPIK® Datensatz – L
L
Eingetragener Firmenname
MINISTERSTWO ZDROWIA
Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
L
D-U-N-S® Nummer
367462863
L
Geschäftssitz
Ul. Miodowa 15
L
Postleitzahl
00 246
L
Postalische Stadt
Warszawa
Land
Poland
W
Länder-Code
616
Postfachnummer
Postfach Stadt
L
Telefon Nummer
226349440
W
Fax Nummer
226352487
W
Name Hauptverantwortlicher
Arlukowicz Bartosz
W
Tätigkeit (SIC)
9431
Cały system służby zdrowia w Polsce nie wiele ma wspólnego z ochroną zdrowia !

Jest nastawiony głównie na zysk z leczenia a nie na wyzdrowienie pacjenta !

Oto poniżej opinia prof. Kazimierza Piotrowicza, którą w pełni podzielamy :

“Pamiętajcie – leki nas nie leczą! Organizm posiada wszystkie niezbędne mechanizmy potrzebne do samo-uzdrawiania i prawidłowego funkcjonowania. (…)Pamiętajcie, że skuteczność leczenia zależy przede wszystkim od pacjenta, a w szczególności od zdolności jego układu immunologicznego (odpornościowego); jeżeli on jest osłabiony to efekty leczenia będą takie same. Często z przerażeniem widzę starszych ludzi, którzy za swoje niewielkie emerytury z entuzjazmem wykupują „wiadra” tabletek. Człowiek za swoje pieniądze z „radością” otrzymuje trucizny, od których oprócz uzależnienia i jeszcze poważniejszych chorób, niż te, które chce leczyć, często nie otrzymuje nic. Co roku z powodu niewłaściwej terapii od farmaceutyków umiera ok. 250 tys. ludzi. Pacjent może nie wiedzieć o szkodliwości terapii, jednak lekarz wiedzieć o tym powinien… Tak naprawdę każdy preparat chemiczny jest potencjalnie niebezpieczny dla nerek, wątroby, a to oznacza, że dla całego organizmu. Dlatego proszę wszystkich lekarzy i ich pacjentów o dokładne rozważenie wszystkich plusów i minusów terapii. “

link: “Nie oddajcie zdrowia medycynie doświadczalnej!”, http://www.kazimierzpiotrowicz.pl/?p=1149

Drodzy Rodacy !

Systemowa “służba zdrowia” stała się narzędziem tortur na bezbronnych, nieświadomych podstępu Polakach a zmierza do fizycznej eliminacji Narodu Polskiego celem przejęcia terytorium Polski przez obce nacje, Żydami z Izraela i Ukrainy  na czele !

Nie oddawajmy swojego zdrowia i życia w ręce lekarzy, którzy działają wg procedur nastawionych wyłącznie na jak najdłuższe leczenie objawowe zamiast leczenia przyczynowego!

Sprowadzono ich do roli handlarzy procedur i toksycznych środków farmakologicznych, zawierających w swoim składzie nawet  broń chemiczną jak defoliant o nazwie czynnik pomarańczowy (Agent Orange) stosowany przez Amerykanów podczas wojny w Wietnamie. Takimi truciznami “leczy się” powszechnie osoby w wieku starszym u których masowo stwierdza się “problemy” z układem krążenia, głównie nadciśnienie, nawet w przypadkach gdy ktoś ma niskie ciśnienie – fałszywe diagnozy ! http://pl.wikipedia.org/wiki/Agent_Orange

Długotrwałe stosowanie trutek zawartych w m.in. w preparacie “Vivace”,  zalecanym przy diagnozach  powoduje stopniowe pogarszanie się stanu zdrowia pacjenta prowadzące do zejścia w wielkich cierpieniach. Symptomem jest zaróżowienie policzków, zesztywnienie i bolesność wszystkich mięśni oraz stawów, zakłócenie pracy organów wewnętrznych a także mózgu: utrata orientacji, lęki a na koniec śmierć głodowa, w wielkim cierpieniu na wskutek blokady wszystkich mięśni w tym twarzy i przełyku. http://bazalekow.mp.pl/leki/item.html?item_id=62120#info

Takim sposobem stopniowo uśmiercany był nasz tatuś, pomimo naszych nalegań o odstawienie toksycznych medykamentów. Zamiast pozwolić odejść konającemu, wezwano dwie ekipy pogotowania ratunkowego, które znęcały się nad cierpiącym, poprzez stosowanie reanimacji. Nasz tatuś zmarł po dwóch dniach pobytu w szpitalu, trzymany pod respiratorem, w wielkim cierpieniu i samotności.  Ku naszemu zaskoczeniu lekarze w łowickim szpitalu zdążyli jeszcze w dodatku zdiagnozować raka-oponiaka. Uczciwi lekarze w Polsce z żalem przyznają, w prywatnych rozmowach z zaufanymi pacjentami, że “ministerstwo zdrowia” wywiera nawet presje na lekarzach aby jak najczęściej diagnozowali raka, co jest rzeczą wyjątkowo skandaliczną !  Za każdą taką diagnozę otrzymują podobno  premię w wysokości 450 zł.

Drodzy Rodacy !

Niech alternatywą dla wszystkich Polaków będą sprawdzone przez nas, na podstawie m.in. zaleceń Jerzego Zięby sposoby poprawy zdrowia i samopoczucia:

 1. unikanie produktów i surowców  z toksycznymi dodatkami takimi jak: fluor, lit, chlor, aspartan, syrop fruktozowo-glukozowy, dwutlenek tytanu, konserwanty i barwniki a  także unikanie glutenu.
 2. stosowanie witaminy D3+K2, witaminy C , w dużych dawkach, wielokrotnie wyższych niż zalecane drogą do wyzdrowienia i wyzwolenia się z okowów kartelu famaceutycznego
 3. dbanie o zakwaszenie żołądka podstawą powrotu do zdrowia : ( ¼ szklanki wody + 2 łyżki octu jabłkowego+ ½ łyżeczki sól himalajska, 10 minut przed posiłkiem)
 4. kuracja odtruwająca np. za pomocą mikstury aloesowej, lub przefermantowanego  soku z buraka czerwonego itp.
 5. stosowanie oleju kokosowego do smażenia potraw zamiast dotychczas zalecanych margaryn, olejów roślinnych a przy tym spożywanie tłuszczów zwierzęcych jak masło, smalec, golonka (źródło kolagenu)
 6. jedzenie bez ograniczeń jaj kurzych (najlepiej gotowanych na miękko) jako  najdoskonalszego źródła białka, minerałów, witamin i innych składników  niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu
 7. pogłębianie wiedzy na temat naturalnych sposobów dbania o zdrowie i leczenia chorób, zwłaszcza tych uznanych powszechnie za nieuleczalne.
 8. powszechna odmowa jakichkolwiek szczepień rzekomo ochronnych, które nie chronią przed chorobami a  zawierają toksyczne związki i nowe szczepy mikrobów a nawet mogą zawierać chipy w celu przejęcia  całkowitej kontroli nad ludzkością.

http://ukryteterapie.pl/strona/uterapie

https://kefir2010.wordpress.com/2014/10/07/miliardy-dolarow-dochodu-ze-szczepionek-i-klamstwa-farmaceutycznych-trolli/

https://kefir2010.wordpress.com/2015/04/11/szczepienia-to-szalenstwo-wspolczesnej-medycyny-oparte-o-propagande-korupcje-i-nagminne-falszerstwa/

Uwaga !

Ręce każdego człowieka mają cudowną moc, powodują samouzdrawianie jak też ratują życie innym !

Szczególnie polecamy stosowanie metody BSM, polegającej na przykładaniu rąk do własnej głowy lub innej osoby celem uzdrowienia przepływu energii wg wskazań P. Lewandowskiego zawartych w książce pt.: “Samoleczenie metodą BSM”.

Przypadek udzielenia pierwszej pomocy nieprzytomnemu człowiekowi z przyłożeniem rąk do głowy i uratowaniem przed niechybnym przeznaczeniem żywej ofiary wypadku na organy dla transplanatologii opisane zostały w art. pt.: “Szok żywe ofiary wypadków w Polin idą na handel organami “ oraz “ Skarga do prokuratora MTK. Dawcy organów oskarżają zza grobu “

http://piotrbein.wordpress.com/2014/05/07/szok-zywe-zdrowe-ofiary-wypadkow-w-polin-ida-na-handel-organami/http://piotrbein.wordpress.com/2014/05/07/skarga-do-prokuratora-mtk-dawcy-organow-oskarzaja-zza-grobu/

Apelujemy do serc i sumień Polaków o zadbanie nie tylko o swoje zdrowie i życie ale także o godne odchodzenie z tego świata swoich  najbliższych, w poszanowaniu dla ciała i duszy.

Przeciwstawmy się narzuconej nam Polakom szatańskiej modzie na konanie Polaków w szponach podstępnych ludobójców tworzących cywilizację śmierci z udziałem kościoła katolickiego !

Nie składajmy rąk ale otwórzmy ręce i pozwólmy aby ENERGIA STWÓRCY wpłynęła do każdego z nas ! Do naszych serc i umysłów ! Pozwólmy na działanie BOSKIEJ ENERGII bezgranicznej miłości, która jest w stanie pokonać zło, które zagnieździło się w Naszej Ojczyźnie !

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/123139,nie-pozwolmy-aby-okupant-wprowadzil-podatek-katastralny

Serdecznie pozdrawiamy

Maria Bejda, Teresa Wojda

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

https://wojdabejda.wordpress.com

http://polskiruchoporu.neon24.pl/

 
2 Komentarze

Opublikował/a w dniu 13 czerwca 2015 w Medycyna

 

2 responses to “

 1. nieustraszona

  14 czerwca 2015 at 10:47

  Stan ślepego zaufania i poddawania się wszelkim torturom koszernych macek rzeźniczo – trucicielskich potworów ze ” służby zdrowia” czyli slużby śmierci NFZ – narodowego funduszu zgonów, to efekt długoletniego urabiania umysłów ludzi nowoczesną „nauką” , szeroką i „oficjalnie” dostępną propagandą jakoby bezpłatnej „profilaktyki” na czele z „walką” na polu bitwy z „rakiem” !!!

  Oczywiście z „naukowymi” kłamstwami, podstępnym wyrafinowaniem w zastraszaniu „zarazami” i wyrachowaniem otwarto wrota uczelni medycznych z programami Rockefelera dla przyszłych medyków wywodzących się z ludu, bo takim przecież „swoim” lekarzom czy rdzennym aptekarzom noszących oryginalne nazwiska można przecież w pełni UFAC i to tym bardziej, jeśli się ich osobiście zna !!!

  Ten kredyt ślepego zaufania wobec ludzi w niewinnej bieli, udzielony przez naszych przodków w „czasach pokojowych” z „bezpłatną” służbą „zdrowia” doprowadził do nieopisanych cierpień i przedwczesnych zgonów niezliczonych milionów ludzi na madejowych łożach tortur żydowskiej inkwizycji rabującej najpierw składkową gotówkę z docelowym uśmiercaniem na raty żydowską antymedycyną, żeby „bydło gojskie” i jego swojscy lekarze oraz policjanci i wojskowi przypadkiem się nie zorientowali i w panice nie stratowali swoich bezwzlędnych oprawców.

  Dlatego też ogłaszam ALARM najwyższego niebezpieczeństwa z zagrożeniem dla zdrowia, życia i majątku wszystkich Polaków w tej bezlitosnej WOJNIE CHEMICZNO – BIOLOGICZNEJ I GOSPODARCZEJ prowadzonej przez żydowskie korporacje chemiczne nieustannie i coraz to bardziej bestialsko od przeszło stu lat we wszystkich krajach, które wcześniej napadły i skolonializowały rabiniczne „pająki krzyżaki” z myckami na chytrych czerepach i ich chemiczna diaspora żydowskich korporacji z narzuceniem terrorystycznej dyktatury skorumpowanych kryminalnych organizacji nierządowych, rozbudowywujących za podatki ludzi kolejne miejsca koszernej kaźni dla zastraszonych i obrabowanych gojów tą czy inną propagandą „raka” czy chorób „cywilizacyjnych” !

  http://cozl.eu/index.php/aktualnoci-mainmenu-2/496-podpisanie-i-wmurowanie-aktu-erekcyjnego-pod-rozbudow-i-modernizacj-centrum-onkologii-ziemi-lubelskiej-im-w-jana-z-dukli

  Polubienie

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: