RSS

Wypowiedzmy posłuszeństwo nielegalnej władzy by ustrzec się przed katastrofalnym podatkiem katastralnym !

04 Czer

Wypowiedzmy posłuszeństwo  nielegalnej władzy by ustrzec się przed katastrofalnym podatkiem katastralnym !

“ Oświadczam, że jako rodowity Polak / rodowita Polka, Suweren i równocześnie jako człowiek wolny, niezagubiony na dalekich morzach,  wypowiadam z dniem 1 czerwca 2015r. posłuszeństwo wszystkim organom państwa i samorządów terytorialnych oraz wszelkim organom i urzędom, reprezentowanym przez osoby nieuprawnione  i działające w oparciu o nielegalne, narzucone narodowi przez upadły  światowy, niewolniczy, prywatny system destrukcyjne prawo, szkodzące mnie, moim Rodakom i mojej Ojczyźnie. “

Łowicz, 03.06.2015r.

Maria Bejda, Teresa Wojda

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

https://wojdabejda.wordpress.com

http://polskiruchoporu.neon24.pl/

 Drodzy Rodacy !

W stanie najwyższego zagrożenia Polski i Narodu Polskiego w Polsce, w sytuacji obowiązywania dekretu przywódcy Narodu Polskiego Tadeusza Cichockiego z dnia 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa i obronie koniecznej przed żydowskim okupantem, Polski Obywatelski Ruchu Oporu ponownie doświadcza ataków ze strony sił wrogich Narodowi Polskiemu, próbujących przejąć dowodzenie Narodem Polskim  pod pretekstem udzielania „patriotycznych instrukcji ” w ” Rewolucji Narodowej 2015 „. Agenci okupanta, udający patriotów polskich, zuchwale, w talmudyczny sposób atakują przedstawicieli Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu w korespondencji emailowej jak też na czatach i grupach  Facebook. Dopuszczają się gróźb karalnych w stosunku do przedstawicieli naszej organizacji  rozpowszechniających nasze teksty w Obronie Narodu Polskiego i Polski.

Oświadczamy, że jedynym godnym zaufania Narodu Polskiego przywódcą jest Tadeusz Cichocki, który poprzez  wnikliwą i żmudną korespondencję spowodował przyznanie się uzurpatorów do braku dowodów na prawo sprawowania władzy w imieniu Suwerena-Narodu Polskiego, zwierzchnika wszelkiej władzy w Polsce, na podstawie doskonale  udowodnionego  przez Krzysztofa  Puzynę  z udziałem Teresy Wojda i Marii Bejda, sfałszowania wyborów parlamentarnych w 2011r., umtsno.blogspot.com/2011/12/wnioski-z-odrzucenia-protestu-2011.html,link: “Skarga do Strassburga” iddd.de/StrasbourgOnline.pdf

Tadeusz Cichocki  ogłosił w imieniu Narodu Polskiego Proklamację z 02.11.2014r. o bezpośrednim przejęciu władzy zwierzchniej w Polsce przez Suwerena-Naród Polski i aresztowaniu sprawców agresji na Polskę, zawojowania jej terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim oraz wydał Dekret z 02.04.2015r. „POLKI I POLACY- JUŻ CZAS WYPOWIEDZIEĆ POSŁUSZEŃSTWO NIELEGALNEJ WŁADZY DZIAŁAJĄCEJ NA NASZĄ SZKODĘ !!! „

Naród Polski stoi przed wielką i ostatnią szansą uwolnienia się z żydowskiego jarzma poprzez masowe zastosowanie się do wskazań i praw zawartych w Proklamacji i Dekrecie Tadeusza Cichockiego, występującego bezkompromisowo w obronie praw i  własności Narodu Polskiego. www.tcichocki.pl,

Oto cyt. z Dekretu T.Cichockiego “WAŻNE!!! Powodzenie ostatniej szansy na pokojowe przemiany w naszej Ojczyźnie, jaką jest wypowiedzenie posłuszeństwa wszystkim nielegalnie funkcjonującym organom w państwie zależeć będzie od szybkiego przekazania niniejszego dekretu suwerena RP do jak największej liczby Polaków i ich POWSZECHNEGO (!!!) zastosowania się do jego treści. Proszę, więc o pomoc w maksymalnym jego rozpowszechnianiu różnymi możliwymi sposobami oraz wdrażanie jego wszystkich zapisów. “

 Drodzy Rodacy!

Połóżmy wreszcie kres panowaniu podstępnych, obcych, wrogich sił  umiejscowionych w każdym zakątku naszej Ojczystej Ziemi  jak też w internecie ! Uwolnijmy Ducha Polskości od narzucanej nam przez instytucje kościelne miłości do wrogów zamiast miłości do matki, ojca, braci, sióstr, do Ojczyzny i Narodu Polskiego ! Nie składajmy rąk ale otwórzmy ręce i pozwólmy aby ENERGIA STWÓRCY wpłynęła do każdego z nas ! Do naszych serc i umysłów ! Pozwólmy na działanie BOSKIEJ ENERGII bezgranicznej miłości, która jest w stanie pokonać zło, które zagnieździło się w Naszej Ojczyźnie !

Według prawa naturalnego jesteśmy wszyscy ludźmi wolnymi a nie niewolnikami ! Nie zagubiliśmy się na dalekich morzach, jak zostało nam to narzucone w chwili przyjścia na świat, w obecnie dogorywającym niewolniczym , prywatnym systemie opartym na prawie morskim! Symbole zniewolenia przestaną na nas działać, gdy wszyscy zwracać będziemy się do Boga, bez pośredników, którzy zagradzają nam drogę do BOSKIEJ ENERGII !

W każdym z nas jest cząstka BOGA i cząstka władzy danej nam od BOGA każdemu jako Suwerenowi, zgodnie z prawem naturalnym, do którego odnosi się Tadeusz Cichocki w Proklamacji i Dekrecie !

Uwolnijmy się od naszych ciemiężców i prześladowców działających głównie poprzez kartele: polityczny, religijny, farmaceutyczny, energetyczny, bankowy, medialny ! Wszystkie te kartele są zarejestrowane jako żydowskie geszefty w Waszyngtonie a ich celem jest zniewalanie i depopulacja ludzkości.

Przejęcie władzy przez Naród Polski w Polsce, Ojczyźnie Polaków  następuje w dogodnym momencie, gdy do świadomości ludzi w Polsce i na świecie dociera lotem błyskawicy fakt ujawnienia upadku prywatnego, niewolniczego światowego systemu. https://ujawnienie.wordpress.com/2013/03/01/one-poeples-publi-trust/

Nie dopuśćmy aby żydowski okupant dalej ograbiał nas z naszych dóbr duchowych i materialnych ! Nie pozwólmy aby żydowski okupant wprowadził podatek katastralny i urbanistyczny czy rugował nas z Ojczystej Ziemi w ramach ustawy o rozwoju infrastruktury turystycznej ! Jest to skrupulatnie przygotowany zamach na prywatną własność każdego Polaka  w ramach wprowadzanego stopniowo, podstępnego wyniszczania Narodu Polskiego i masowego wypędzania Polaków na bruk czy na emigrację, by ich miejsce zajmowali m.in. Żydzi masowo sprowadzani z całego świata do Polski.http://pressmix.eu/2015/05/06/katastrofalny-podatek-katastralny-juz-za-rok-czemu-kandydaci-na-prezydenta-o-nim-milcza/, cyt.: „..pośród partii politycznych panuje swoista zmowa milczenia odnośnie wprowadzenia podatku katastralnego. Przy przyjętej już stawce podatku katastralnego równej 1% wartości nieruchomości, właściciel mieszkania za 300 tys. zł zapłaci 3000 zł rocznie, a właściciel domku za 500 tys. zł zapłaci 5000 zł rocznie. Ten podatek zmiecie z powierzchni ziemi gospodarstwa rolne, bo nawet małe gospodarstwo może „liczyć” na 10 lub 20 tys. zł podatku “katastralnego rocznie.”

http://wpolityce.pl/polityka/254437-ujawniamy-kolejny-zamach-na-polska-wlasnosc-pod-pretekstem-promocji-turystyki-platforma-chce-wyprzedac-ziemie-biznesmenom-petycja „Ustawa z 8 kwietnia 2015 roku „o zmianie niektórych ustaw związanych z likwidacją barier prawnych w zakresie rozwoju infrastruktury turystycznej w Polsce” wygląda niewinnie i zachęcająco. Jej promotorzy mówią o rozwoju infrastruktury i promocji polskiej turystyki. W rzeczywistości – jak alarmują eksperci – stwarza pole do wywłaszczania Polaków na rzecz lobby biznesowego w obszarze sportu, turystyki i rekreacji.”

 Maria Bejda, Teresa Wojda

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

http://opolczykpl.wordpress.com/2014/03/28/skarga-na-agresje-na-polske-debelacje-terytorium-ludobojstwo-na-narodzie-polskim/

http://piotrbein.wordpress.com/2014/05/07/skarga-do-prokuratora-mtk-dawcy-organow-oskarzaja-zza-grobu/

https://piotrbein.wordpress.com/2014/07/01/media-lokalne-chronia-przestepcow-a-zniewazaja-obroncow-narodu-polskiego/

 
5 Komentarzy

Opublikował/a w dniu 4 czerwca 2015 w Bez kategorii

 

5 responses to “Wypowiedzmy posłuszeństwo nielegalnej władzy by ustrzec się przed katastrofalnym podatkiem katastralnym !

 1. nieustraszona

  4 czerwca 2015 at 09:59

  ” Ustawa o podatkach nie stanowi wykładni prawa” – takie zdanie każdy sobie może przeczytać na końcu broszury wydawanej po polsku dla martwej duszy „podatnika” o „podatkach” i dostępnej za darmo w każdym urzędzie rabunkowym !!!

  Bo w rzeczywistości właściwie nazywa się to też w Niemczech DAROWIZNA, jako ten trybut , ten bezprawny haracz ściągany przez urzędy „skarbowe” u oglupionych propagandą gojów pracujących całe swe niewolnicze życie na swych „panów” i „władców”, których to tak irracjonalnie się boją wobec ich każdego PAPIEROWEGO szantażu pism z POGROZKAMI żydowskich firm podlegających ” ministerstwu skarbu” i też „ministerstwu sprawiedliwości” i wrzucanych bezprawnie jak i dosłownie jako „reklama” tych „firm” do skrzynek pocztowych i mających wyłącznie na celu WYLUDZENIE pieniędzy !

  Kto pamięta kryminalne filmy hollywoodzkie o anonimowych szantażystach domagających się okupu poprzez listy ułożone z wyciętymi literami ten wie, że chodziło w nich często o wykup porwanej i ukrytej ofiary, której miała grozić śmierć w wypadku niezapłaconego okupu .

  Poniżej całe wyjaśnienie i dowody na to, że też „prawo” i „sprawiedliwość” w wersji niemieckiej robi tylko i wyłącznie „geszefty” po uprzednim zmanipulowaniu „podmiotów prawnych ” czyli martwych dusz różnymi kryminalnymi pismami z anonimowymi pogróżkami i machiną propagandy „państwowej”.

  http://brd-schwindel.org/brd-justiz-betreibt-geschaefte/

  Jeszcze raz rejestracja ” ministerstwa sprawiedliwości” jako żydowski geszeft :

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOSCI
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 367462806
  L Geschäftssitz Ul. Ujazdowskie 11
  L Postleitzahl 00 567
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 225212722
  W Fax Nummer 225212888
  W Name Hauptverantwortlicher Chmielewski Stanislaw
  W Tätigkeit (SIC) 9611

  Stąd wysyłane są „państwowe” wytyczne i okólniki na papierze do całkowitego rabunku „podmiotów prawnych” terrorem podatkowym oraz do wywłaszczenia ich ze wszelkich gruntów i nieruchomości za pomocą „podatku katastralnego” czy lepiej „katastrofalnego” dla ludzi, którzy naiwnie wierzą w to, co jest anonimowo napisane i wrzucane bezprawnie do SKRZYNEK POCZTOWYCH przez „pocztę polską” bedącą też pod kontrolą i na użytek pejsatych drukarzy kłamstw i pogróżek podszywających się za „prawo” !!!! !!!

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO SKARBU PANSTWA
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 426919651
  L Geschäftssitz Ul. Krucza 36
  L Postleitzahl 00 522
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 226959000
  W Fax Nummer 226299838
  W Name Hauptverantwortlicher Borowiec Grzegorz
  W Tätigkeit (SIC) 9199

  Polubione przez 1 osoba

   
 2. ewalamot1

  15 lutego 2016 at 13:44

  popieram w każdym calu efi

  Polubienie

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: