RSS

KIERUJEMY NASZE MYŚLI I MOCE NA OCZYSZCZANIE ZIEMI ! NIE KARMIMY „PAPIEROWEGO TYGRYSA” – BOJKOTUJEMY, WZNOSIMY SIĘ DUCHOWO I ENERGETYCZNIE !

07 Paźdź

Łowicz, 07.10.2017r.

Drodzy Rodacy, Słowianie-Polacy-Polachy !

Polski Ruch Oporu wzywa do realizacji wskazań zawartych w naszej odezwie z 17.05.2016r. (poniżej)

Ponownie wzywamy do powszechnego, masowego bojkotu okupanta we wszystkich dziedzinach a na pierwszym miejscu do bojkotu oficjalnej medycyny z jej ludobójczymi procedurami !

Przestajemy płacić  haracze naszym oprawcom z żydowskich prywatnych firm handlowych symulujących instytucje państwowe i kościelne !!!

Nie łudźmy się, że uzurpatorski-żydowski-PIS-owski rząd powstrzyma skrupulatnie zaplanowane i podstępnie realizowane ludobójstwo na naszym Słowiańskim Narodzie !

Nie łudźmy się, że żydowski okupant ukarze swoich ludzi winnych haniebnych działań legislacyjnych opartych o dyrektywy prosto z Izraela ! 

Uwierzmy, że w każdym z nas tkwi niespożyta ogromna BOSKA SIŁA I MOC zdolna do oczyszczania naszej planety, naszej pięknej, ukochanej Świętej Lechickiej Słowiańskiej Ziemi i powrotu naszych natchnionych Boskich Praw!

Przelewamy  każdemu z Was Moc Boskiej Energii naszych Słowiańskich-Lechickich Serc ! Myślami i Sercem jesteśmy przy każdym z Was !  

Maria i Teresa z domu Znyk

POLSKI RUCH OPORU 

Jam Jest Boską Miłością, Mocą i Mądrością Teraz

Znalezione obrazy dla zapytania boska energia w obozachFoto energia kamienne kręgi

Podobny obraz

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Łowicz, 17.05.2016r.

Drodzy Rodacy !

Polski Ruch Oporu zwraca się z apelem o rozpowszechnianie ostrzeżenia przed medycyną oficjalną, która jest nawiększym, narazie bezkarnym ludobójstwem wszechczasów.

Powszechnie stosowane procedury, badania profilaktyczne są formami współczesnej inkwizycji upadłego 25.12.2012 r. światowego prywatnego niewolniczego systemu zdelegalizowanej władzy Trój-Korony z Watykanem na czele.

Polski Ruch Oporu wyzwa Polaków do bojkotowania oficjalnej medycyny :

https://wojdabejda.wordpress.com/2015/12/25/zadania-do-konstantego-radziwilla-szefa-firmy-handlowej-ministerstwo-zdrowia/

https://wojdabejda.wordpress.com/2015/12/19/stop-smiercionosnym-lapankom-mammograficznym/

https://wojdabejda.wordpress.com/2015/09/05/konieczny-masowy-sprzeciw-wobec-handlu-organami-z-poltrasplantem-w-roli-glownej/

https://wojdabejda.wordpress.com/2015/07/15/oficjalna-medycyna-to-najwieksze-ciche-i-bezkarne-ludobojstwo-wszechczasow/

https://wojdabejda.wordpress.com/2017/01/15/dbajac-o-zdrowie-pokonamy-dilerow-smierci-zydowskiego-okupanta/

“Alarm !!! Obrona konieczna przed Holokaustem Polaków”: https://wojdabejda.wordpress.com/2015/08/12/165/

Nie oddawajmy swojego zdrowia w ręce lekarzy okupanta ! https://wojdabejda.wordpress.com/2015/06/13/139/

Drodzy Rodacy !

Polski Ruch Oporu wzywa do niezwłocznego masowego przeciwstawiania się transplantologii i całej oficjalnej medycynie, mylnie nazywanej służbą “zdrowia“, która jest największym cichym i bezkarnym ludobójstwem wszechczasów !

“Alarm !!! Obrona konieczna przed Holokaustem Polaków”: https://wojdabejda.wordpress.com/2015/08/12/165/

https://wojdabejda.wordpress.com/2015/08/29/sila-wiedzy-pokonamy-papierowych-falszerzy-i-kryminalnych-blaznow/

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa do obrony koniecznej przed zaplanowaną z premedytacją i skwapliwie realizowaną machiną uśmiercania Polaków w placówkach oficjalnej medycyny, a przy tym finasowanej ze środków wypracowanych przez Naród Polski.

Każdy Polak na mocy Proklamacji z 02.11.2014r. i Dekretu z 02.04.2015r. oraz na mocy Raportu Paradygmatu, ogłoszonego 25.12.2012r. przez One Peoples Public Trust został obligatoryjnie uwolniony od niewolniczego światowego prywatnego systemu, opartego na prawie kanoniczno-morskim.

Jednocześnie każdy Polak został zobowiązany do tworzenia od podstaw nowych systemów w ERZE DOSTATKU.

Najwyższy czas, aby każdy Polak uświadomil sobie, że finansuje uśmiercanie siebie, swojej rodziny i Rodaków !

W stanie najwyższego zagrożenia Narodu Polskiego i Polski pora trzymać się z dala od oficjalnej służby zdrowia, by zatrzymać dokonujący się bezkarny, cichy mord na Narodzie Polskim !

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa do :

 • zmiany systemu kształcenia lekarzy na system oparty na medycynie naturalnej z wykorzystaniem ukrywanych przed narodami terapii,

 • tworzenia nowego systemu ratownictwa medycznego z udziałem wyłącznie rodowitych Polaków, ratowników i lekarzy medycyny naturalnej,

 • stosowania zasady ograniczonego zaufania do lekarzy i do wyników wszelkich badań diagnostycznych i profilaktycznych,

https://wojdabejda.wordpress.com/2015/07/15/oficjalna-medycyna-to-najwieksze-ciche-i-bezkarne-ludobojstwo-wszechczasow/

“Niedawno dowiedziałam się, że w Niemczech mafia przeszczepów fabrykuje dowody do konieczności przeszczepów nerek dodając parę kropel krwi do moczu oddanego do analizy i tak sfałszowany wynik z moczu zdrowego człowieka ma być przekonującym dowodem na życiową konieczność przeszczepu nerki !!!” – ostrzega nieustraszona lekarka.

 • do masowego bojkotowania lekarzy oficjalnej medycyny, realizujących wytyczne ludobójczego kartelu medycznego,

 • ignorowania wszelkich zaproszeń na badania np. kolonoskopia, mammografia, cytologia i inne, które nie tylko, że szkodzą naszemu zdrowiu, to narażają na niebezpieczeństwo fałszywych diagnoz i związanej z tym niepotrzebnej udręki, cierpienia.

 • bojkokotowania wszelkich akcji promujących transplantologię czy też pakiety onkologiczne itp.

Nieustraszona lekarka ostrzega : “Jak krzyczą o zdrowiu, życiu i dobrobycie, oznacza to w rzeczywistości chorobę i śmierć w ubóstwie, jak mówią o pokoju i pomocy humanitarnej, to znaczy, że chcą ciągłych wojen i grabieży, jak ryczą o praworządności, sprawiedliwości i demokracji, to chcą zniszczyć i ukraść cały świat !”

 • posiadania zawsze przy sobie kopii oświadczenia sprzeciwu przeznaczania swoich organów i tkanek do transplantologii. Oryginał oświadczenia sprzeciwu powinien być przechowywany w domu, za wiedzą członków rodziny a druga kopia zdeponowana u zaufanego lekarza domowego,

 • nie składania żadnych sprzeciwów w Centralnym Rejestrze Sprzeciwów !

 • szerokiego rozpowszechniania ostrzeżeń przed transplantologią i firmą Poltransplant,

 • dbania o własne zdrowie, pogłębiania wiedzy na temat medycyny naturalnej.

Nie oddawajmy swojego zdrowia w ręce lekarzy okupanta !   https://wojdabejda.wordpress.com/2015/06/13/139/

https://wojdabejda.wordpress.com/2017/01/15/dbajac-o-zdrowie-pokonamy-dilerow-smierci-zydowskiego-okupanta/

Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk

Pierwszy Polski Sąd Prawa Zwyczajowego                                                POLSKI RUCH OPORU                                                                    Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”                   Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

www.wojdabejda.wordpress.com                                                                                             http:// www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geolog

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Gorąco polecamy :

https://krystal28.wordpress.com/2017/08/24/raport-po-medytacji-jednosci/

Raport po Medytacji Jedności

 

Kochani, jest to niezwykle optymistyczny raport z ważnymi informacjami.  Teraz możemy  głębiej zrozumieć, dlaczego jest taki groteskowy chaos na świecie i już zaczęły się wszędzie konkretne ujawniania demaskujące kabałę.  To co robili bezkarnie przez wieki nie może być dłużej ukrywane. 

Wspaniałe też jest to, że nowa fala młodych (także duchem:), przebudzonych P. Ś. działa z takim zapałem w społeczności polskiej i na całym świecie.  Przesyłam miłość dla wszystkich ❤   kr

Kobra, 23 sierpnia 2017
.

Nasza medytacja była punktem zwrotnym w procesie wyzwolenia naszej planety:

Kilka milionów ludzi zostało poinformowanych o tej medytacji i ponad ćwierć miliona rzeczywiście wzięło w niej odział.  Więc była to nasza najsilniejsza medytacja kiedykolwiek.
.

Jedność i rezonans, jaki osiągnęliśmy, były niezwykłe i były sygnałem dla Centralnej Rasy, że przebudzona część ludności będzie w stanie utrzymać Światło jedności, gdy Wydarzenie będzie miało miejsce, i że nadszedł czas, aby aktywnie ustanowić proces Wzniesienia na tej planecie.  Oznacza to, że od tego momentu energie z Galaktycznego Centrum będą się nasilały wykładniczo, aż cala ciemność zostanie oczyszczona i planeta zostanie wyzwolona.

Podczas medytacji została zakończona krytyczna masa sieci energetycznej Nowej Atlantydy wokół tej planety i od tej pory ta sieć będzie wystarczająco silna, aby poradzić sobie z energią Wydarzenia.  Od tej pory sieć energetyczna Nowej Atlantydy będzie wykorzystywana przez siły Światła do przekazywania kodów aktywacji misji w postaci ujawniających snów, impresji i wizji dla przebudzonej części ludzkiej populacji.

Więcej niż połowa pozostałej plazmowej anomalii ciała Yaldabaoth została przeobrażona, a wir plazmowej anomalii Wschodniego Wybrzeża [USA] praktycznie znikł.  Co pozostało, to mniejsze, fragmentaryczne rozkładające się wiry plazmowej anomalii w Waszyngtonie i Nowym Jorku.  Archontowie używali potajemnie Wschodniego Wybrzeża, aby chronić kabała i ta ochrona już prawie nie istnieje.  Wiele działań kabała, w tym ich rozległe sieci wykorzystujące dzieci, zostaną wkrótce ujawnione dla całej populacji.

Siły Światła były bardzo aktywne w ciągu ostatnich kilku miesięcy w usuwaniu Czarnego Kamienia, a nasza Medytacja Jedności dała niezbędne wsparcie energetyczne dla ostatecznego pchnięcia i teraz Czarny Kamień już jest prawie usunięty.  Zostanie on całkowicie wyczyszczony w ciągu tygodnia, a wszystkie anomalie związane z nim, w ciągu miesiąca.  Kiedy to nastąpi, Relatywistyczny Zderzacz Ciężkich Jonów [RHIC] na Long Island straci wszelkie znaczenie dla grupy Chimera i przestaną go używać.   Stanie się więc jednym z wielu Zderzaczy na całym świecie, niezdolnych do poważnych szkód dla ludzkości.

 
 .

To wszystko sprawiło, że około 80-ciu pozostałych członków grupy Chimera znalazło się w trybie paniki.  Dwie grupy wyjechały z Long Island, czując, że ich lokalizacja jest teraz zbyt znana.

Pierwsza grupa skupia się tu:

 .
Druga grupa tu:
 .
.
A trzecia grupa pozostaje w ośrodku klonowania poniżej tego laboratorium:
.
 .

Główną przeszkodą, która musi być usunięta przed Wydarzeniem, to pozostałe plazmowe bomby toplet.

Ćwiczenie EARTH EX, które odbywa się obecnie, daje niezwykle cenny intel dla Oporu, jak utrzymać infrastrukturę podczas Wydarzenia:

 .
 .

Niektórzy agenci Oporu są zaangażowani w tym ćwiczeniu na pewien sposób i to przybliży nas o jeden krok do Wydarzenia.

Zwycięstwo Światła!

 .
Przetłumaczyła Krystal

https://21grudnia2012.wordpress.com/2017/08/24/raport-po-medytacji-jednosci/

INSTRUKCJE DO MEDYTACJI

1. Użyj własnej techniki, aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję aby użyć tej medytacji jako narzędzia by przynieść całkowite uzdrowienie, wyzwolenie i prawdę dla Planety Ziemia i jej mieszkańców.

3. Wizualizuj słup światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, przechodzący przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, przez Statek Matkę Galaktycznej Konfederacji, a następnie przez twoje ciało do środka Ziemi.

4. Wizualizuj kolejny słup światła, który wychodzi ze środka Ziemi, a następnie przez twoje ciało do góry w kierunku nieba, przez Statek Matkę Galaktycznej Konfederacji, w kierunku wszystkich istot Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce.

5. Teraz siedzisz na dwóch filarach Światła, Światła płynącego jednocześnie ku górze i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

6. Teraz wizualizuj delikatną, różową uzdrawiającą boską kobiecą energię,

7. Zobacz to piękne, różowe światło jak rozpuszcza całkowicie istotę pierwotnej plazmowej anomalii, a także wszystkie pozostałe plazmowe bomby toplet.

8. Wizualizuj plazmę wszędzie w pełni przekształconą, przywróconą do pierwotnego celu i uzdrowioną.

9. Wizualizuj białe światło wlewające się do sieci energetycznej Nowej Atlantydy i wzmacniające ją, z korzyścią dla całej Ziemi i wszystkich, którzy tu żyją.

10. Zobacz ludzi na Ziemi w pełni uzdrowionych, podejmujących zdrowe, szczęśliwe i silne wybory, podczas gdy wykorzystują swoje zdolności twórcze do manifestowania Nowej Ziemi.

Zwycięstwo Światła!

Przetłumaczył galacticjoel

https://meditation539.wordpress.com/2017/09/14/medytacja-jednosci-w-czasie-rownonocy-22-wrzesnia-802-pm-gmt-2202-w-polsce/

Źródło:  http://prepareforchange.net/2017/09/14/equinox-unity-meditation-september-22nd-at-802-pm-gmt/

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

https://liviaflow.wordpress.com/

Kontrola Umyslu a Integralnosc Osobista

Lisa Renee, Energetic Synthesis, pazdziernik 2017

Droga wznosząca się Rodzino,

ponieważ dystans między energiami rozwidlającymi rośnie, widzimy, że wielu ludzi zaczyna przebijać się przez pęknięcia. Tym razem jest to szczególnie trudne dla tych, którzy nie mają silnego kompasu moralnego i podstawowego poczucia Jaźni. Ponieważ ujemna polaryzacja oraz dodatnia biegunowość spirali stają się bardziej skrajne i wzmocnione, ci, którzy świadomie lub nieświadomie służą obu, zaczynają się łamać – tracąc spójność. Chcąc pozostać w ścisłej czołówce i wytrzymać potężny wpływ tych przeciwstawnych sił, musimy podjąć świadomie kroki, aby uosabiać osobistą integralność.

Kontrola umysłu 3D ma zniszczyć spójność i stabilność w ramach zestawów wartości normatywnych, które definiują oraz modelują standardy zachowań w całej ludzkiej cywilizacji. Poprzez masową promocję anty-ludzkich systemów wartości niszczy się integralność i zaufanie w obrębie struktury społeczeństwa, a także bezpośrednio eliminuje rozwój integralności osobistej. Integralność osobista to jakość bycia prawym i uczciwym wobec siebie oraz innych, umyślne dostosowywanie osobistych zachowań i działań do spójności z własnym systemem wartości, zasadami moralności czy etyki. Ogólnie rzecz biorąc, aby dostosować się do zachowania zgodnego z osobistymi wartościami i standardami etycznymi, trzeba dokonać odpowiedniego wyboru oraz zaangażować się, w taki sposób, że kiedy coś mówimy, mamy na myśli to, co mówimy.

Rozwijanie osobistej integralności jest niezbędne do tego, aby stać się stabilną, klarowną i godną zaufania osobą, która dostosowuje swoje życiowe decyzje do wybranych wartości osobistych. To kamień milowy w budowaniu silnego charakteru kierowanego przez wybrane wartości osobiste, który znajduje odzwierciedlenie w człowieku mocno skupionym na celu i kierowanym przez własną Jaźń. Gdy tylko pozwolimy innym na podejmowanie złych decyzji za nas lub gdy zdradzamy zaufanie, zdradzamy nasze osobiste wartości lub to, co znamy jako własną prawdę. Kiedy kompromitujemy osobistą integralność, pozwalamy ciemnym siłom na manipulację, przez co wpadamy w jeszcze większą ciemność i chaos w sytuacji, w której doszliśmy do kompromisu. Aby wspierać urzeczywistnienie prawdziwej natury, utrzymać posiadanie jednej duszy i ciągłą ekspansję świadomości, koniecznie musimy zrozumieć, jak kreować oraz utrzymywać osobistą integralność.

Lansowany program antyludzki skutecznie zepsuł większość osobistej integralności jednostki poprzez konsekwentne stosowanie taktyki dehumanizacji, mającej na celu unieważnienie potrzeby stworzenia w społeczeństwie prawdziwie sprawnych i sprawiedliwych systemów wartości humanitarnych. Psychopatyczna korporatokracja globalnie sterująca społeczeństwem wmawia nam, że tym światem rządzą bogactwo i siła, które władają sprawami podlegającymi regułom prawa. Ludzkie niewolnictwo jest w zasadzie pozbawione znaczenia dla naszych systemów społecznych, gdy nie ma sensu ani wartości podporządkowanej życiu. W rezultacie tyrani pozostają w mocy a z ludzkiej nędzy czerpie się ogromne zyski.

Tych, którzy wyrażają się w sposób przejrzysty i szczery wobec ogółu społeczeństwa wciąż prześladują filary kontrolera, dewaluując wszelkie przejawy spójnego systemu wartości, który jest głęboko związany z zachowaniem własnej osobowości. Kontrolerzy nie potrzebują ludzi z prawdziwą osobistą integralnością, którzy działają zgodnie ze spójnym systemem wartości dającym silne poczucie własnej wartości i samodzielności – osób, które żyją zgodnie tym, w co wierzą i co nie narusza ich integralności.

Podejście do wojny psychologicznej polegającej na taktyce dzielenia i rządzenia wykorzystywanej przez NAA do podtrzymywania antyludzkich wartości oraz psucia zbiorowej integralności nazywa się strategią archonckich oszustw. Strategia ta jest wykorzystywana do społecznego konstruowania kultury śmierci, kultury strachu, nieuczciwości i oszustwa. Osiąga się to poprzez sterowanie umysłami ludzi metodą Pawłowa, którzy przyjmują bardzo autodestrukcyjne zachowania jako standardowy model zachowań człowieka. Poprzez ujednolicenie tych samych zachowań wielokrotnie lansowanych w mediach w celu wypracowania norm społecznych, wyprodukowano ludzi często reprezentujących negatywne cechy ego: strach, nieuczciwość i oszustwo jako akceptowalny system wartości, który rządzi ich najgłębszymi motywacjami i interakcjami. Ludzie nie uznający systemu wartości związanych z osobistą integralnością są podatni na zranienia i manipulacje przez kontrolę umysłu, przez co ich zachowania są niestabilne, niekorzystne oraz destrukcyjne.

Lustro norm społecznych jest teatrem absurdu

Aby zmaksymalizować skuteczność stopniowego przejmowania planety za pomocą wojny psychologicznej, a jednocześnie ukryć infiltrację głównych struktur społecznych ludzkości, negatywna agenda Obcych wprowadziła plan, za pomocą którego celowo niszczy umiarkowane i humanitarne normy społeczne oraz systemy wartości. Normy społeczne to międzyludzkie porozumienia, które regulują zachowanie społeczeństwa. Normy reprezentujące świadomość zbiorową, podkreślając i kierując zachowaniem ludzi w pewnych sytuacjach, obserwowanym w środowisku i uważanym za właściwe. Tajemny program głównego nurtu stara się kontrolować normy społeczne, ukierunkowując je na ekstremizm i fanatyzm, aby sprowadzić je do teatru absurdu oraz bezsensownych zachowań. Zasadniczo jest to bańka rzeczywistości pozbawiająca znaczenia ustalania wartości humanitarnych, odpowiedzialności osobistej i zdrowego rozsądku, ściągająca społeczeństwo w dobrze zaaranżowaną parodię tragikomedii.

Absurdyzm jest filozoficzną szkołą myśli, wyrażającą przekonanie, że istnienie istot ludzkich bezcelowo unoszących się w chaotycznym wszechświecie, jest pozbawione sensu. W teatrze absurdu konflikt jest ludzką skłonnością do poszukiwania wrodzonej wartości i znaczenia w życiu oraz Bogu, gdy nie można znaleźć w tym celu. Niszczycielskie i krwawe następstwo II wojny światowej pobudziło absurdalne poglądy na zracjonalizowanie przykładów ludzkiego bólu i unicestwienia, co umożliwiło rozwój w wielu zniszczonych przez wojnę środowiskach społecznych. Program Czarnego Słońca wykorzystał ten bolesny okres ludzkiej historii, aby wprowadzić swoją grę, szerzyć dochodzące do absurdyzmu eksperymenty związane z inżynierią społeczną.

Nasz świat 3D został społecznie zmontowany tak, aby stworzyć formę krótkowzrocznej polaryzacji mentalnej, nastawionej na zaspokajanie czysto fizycznych doznań i pobłażającej materialistycznym dążeniom do wytworzenia złamanej duchowo populacji. Owa powierzchowna kultura jest ustawiona tak, aby w każdej chwili zwiększyć moc i kontrolę, co sprzyja natychmiastowej satysfakcji z samolubnych motywów, a jednocześnie nagradza tych, którzy nie kontrolują impulsów czy poziomu empatii. Jeśli nic nie ma wartości lub sensu, nie ma odpowiedzialności, nie ma moralnych czy etycznych relacji z konsekwencjami działań, co jest bezpośrednio związane z radykalnie rosnącym światowym cierpieniem przypominającym to, co się stało podczas II wojny światowej. Tak więc ten absurdalny klimat społeczny umyślnie niszczy integralność, powodując psychopatyczne zachowania, co sprawia, że coraz trudniej jest współpracować energetycznie z wieloma uszkodzonymi systemami 3D.

Gdy nie chcemy zgodzić się z odwróconymi systemami zaprojektowanymi w celu krzywdzenia innych poprzez odgrywanie ról w teatrze absurdu, zaś chcemy utrzymać osobistą spójność, potrzebujemy dużej siły osobistej i poświęcenia. Jednak w tym czasie wszyscy jesteśmy narażeni na tę globalną rzeczywistość.

calosc:

http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2017/10/lisa-renee-pazdziernik-2017.html

http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2017/10/lisa-renee-pazdziernik-2017_29.html

tłumaczenie: Teresa Serafinowska

zrodlo:

http://www.energeticsynthesis.com/resource-tools/news-shift-timelines/3236-personal-integrity

 
12 Komentarzy

Opublikował/a w dniu 7 października 2017 w Bez kategorii

 

12 responses to “KIERUJEMY NASZE MYŚLI I MOCE NA OCZYSZCZANIE ZIEMI ! NIE KARMIMY „PAPIEROWEGO TYGRYSA” – BOJKOTUJEMY, WZNOSIMY SIĘ DUCHOWO I ENERGETYCZNIE !

 1. wojdabejda

  7 października 2017 at 20:31

  Polubienie

   
 2. Teresa

  21 października 2017 at 22:28

  Polubione przez 1 osoba

   
 3. Teresa

  21 października 2017 at 22:51

  Polubienie

   
 4. wojdabejda

  22 października 2017 at 14:58

  Nie jestem lekarzem i nie podaję tu żadnych sposobów LECZENIA chorób!

  Podaję tylko informacje, jak skutecznie, naturalnie i bezpiecznie zapobiegać chorobom, jak wzmacniać system immunologiczny, żeby robił to, co do niego należy (po to został ci dany, żeby cię chronić!), jak się w naturalny sposób uzdrowić w razie choroby oraz demaskuję oszustwo zwane medycyną alopatyczną, przez niektórych zwaną talmudycznym ludobójstwem.

  Ludzie umierają nie z powodu choroby (raka, cukrzycy itp.) lecz tylko i wyłącznie z powodu własnej, ogromnej ignorancji.

  Ignorancja to coś więcej niż zwyczajna niewiedza (brak informacji). To ciężki stan ducha i umysłu, które sprawiają, że człowiek nie szuka samodzielnie wiedzy, że zrzeka się całej odpowiedzialności za siebie, swoją rodzinę i swoje własne zdrowie i zachowuje się jak małe dziecko, które oczekuje, że zjawi się jakaś cudowna postać, która go uratuje i zbawi. Głosuje na polityków, którzy za niego podejmują wszystkie życiowe decyzje, je to, co znajdzie na półkach hipermarketu (no bo skoro to zostało dopuszczone do sprzedaży, to znaczy, że jest zdrowe) i to, co rekomendują mu gadające głowy w mediach i dba o zdrowie tak, jak mówią w TV (szczep dzieci i siebie, zamiast masła jedz margarynę, nie jedz jajek, a zwłaszcza żółtek, bo powodują miażdżycę, unikaj słońca, bo jest rakotwórcze, regularnie poddawaj się badaniom profilaktycznym, a w razie zachorowania pędź do lekarza i rób wszystko, co ci każe, bo on zna się na zdrowiu)… Rób co ci każą i broń Boże nie myśl! Myślenie jest niebezpieczne i grozi śmiercią, bezpieczniej jest słuchać ekspertów, bo oni wiedzą najlepiej.

  Pozornie brzmi to rozsądnie, jednak to tylko pozory.

  To jest właśnie ignorancja. Ta straszliwa ignorancja co roku wpędza do grobu miliony ludzi, ale reszta ignorantów nie wyciąga z tego żadnych wniosków, lecz bezmyślnie pędzi ku zagładzie! Ignorant żyje w przekonaniu, że wszystko jest ogromnie skomplikowane i niemożliwe do pojęcia dla zwykłych ludzi, więc od wszystkiego musimy mieć wysoko wyspecjalizowanych profesjonalistów, do których musimy się udać jeśli mamy jakiekolwiek kłopoty, zwłaszcza zdrowotne.

  W rzeczywistości zdrowie jest proste. Jest tak proste, że nikt nie jest w stanie w to uwierzyć.

  Nikt nie potrzebuje leczenia! Potrzebujemy jedynie naturalnego powrotu do zdrowia.

  Naturalna, zdrowa żywność, diety, oczyszczanie organizmu sokami i surówkami, zioła, medytacja itp. nie są lekami ani leczeniem, lecz przywracaniem naturalnej równowagi organizmu i zdrowym stylem życia!

  Medycyna alopatyczna wraz z farmacją to jeden z najbardziej dochodowych biznesów na świecie.

  W TYM BIZNESIE ZYSK GENEROWANY JEST PRZEZ CHOROBY!

  W tym biznesie zarabia się na chorobach, a traci się na zdrowiu. Im jest więcej chorób i im bardziej są nieuleczalne tym więcej pieniędzy płynie do kasy.

  ZDROWIE W TYM BIZNESIE OZNACZA JEDYNIE STRATY, bo pacjent wyleczony to klient stracony – nie płaci lekarzom, nie kupuje leków, nie potrzebuje operacji, przeszczepów, protez, zabiegów, sprzętu rehabilitacyjnego itp.

  To, co medycyna alopatyczna nazywa chorobami to jedynie symptomy, którymi twój organizm cię informuje, że potrzebuje pilnej pomocy. Ale twój organizm nie domaga się toksycznej chemii nieorganicznej, czyli leków! On domaga się powrotu do uzdrawiającej natury. On cię błaga, żebyś go przestał zatruwać i zaczął dostarczać mu właściwego „paliwa”. Tak jak twój samochód nie będzie jeździł na niewłaściwej benzynie, tak i twój organizm odmówi w końcu współpracy, jeśli będziesz go karmił fast foodem i poił roztworem chemikaliów takich jak kwas fosforowy, sztuczne barwniki i aromaty. Zostaliśmy stworzeni do tego, żeby jeść organiczną, nieprzetworzoną, naturalną żywność prosto z pola uprawianego bez nawozów sztucznych, pestycydów, herbicydów i glifosatu (RoundUp).

  Wyobraź sobie, że w twojej łazience woda z wanny wylewa się na podłogę i zalewa całe mieszkanie.

  Czy w tej sytuacji biegniesz do sklepu, żeby kupić stos najbardziej wsiąkliwych szmat i zaganiasz całą rodzinę i sąsiadów do wycierania podłóg? A może raczej po prostu zakręcasz kran?

  Sytuacja z chorobami jest taka sama jak z kranem – należy czym prędzej „zakręcić kran”, czyli rozpoznać i zlikwidować PRZYCZYNĘ choroby zamiast maskować jej objawy toksyczną chemią i okaleczającymi operacjami.

  Medycyna alopatyczna nigdy nie docieka jaka jest przyczyna choroby i nie próbuje jej usunąć, lecz oszukańczo zwala winę na wadliwe geny, rodzinną podatność lub przypadek. Pacjent słyszy, że medycyna nie zna przyczyn tej choroby i niestety nie jest wstanie jej wyleczyć, ale… proszę przyjmować te leki do końca życia i nie odstawiać, chociaż skutki uboczne są gorsze od samej choroby. Medycyna alopatyczna nie leczy, a jedynie przejściowo maskuje symptomy, które oszukańczo nazywa chorobami, czyli zamiata problem pod dywan. Przyczyna nie zostaje usunięta, więc objaw pojawi się wkrótce gdzie indziej, pod postacią innej, lub kilku innych, chorób.

  Bez ustalenia przyczyny choroby i jej usunięcia leczenie nie może być skuteczne!

  Jeśli zlikwidujesz prawdziwą przyczynę choroby (zakwaszenie organizmu, zatrucie toksynami ze złego odżywiania, awitaminozę, niedobory minerałów i, przede wszystkim, stres / negatywne myślenie) jej symptomy same znikną!

  Wiedziano o tym w starożytnych Chinach, gdzie lekarzom płacono wysokie pensje tylko wtedy, gdy wszyscy ich podopieczni byli zdrowi i karano ich zmniejszeniem dochodów, gdy ktoś zachorował. Lekarze ci stosowali więc skuteczną profilaktykę, czyli uczyli pacjentów przede wszystkim właściwego odżywiania, a dopiero wtedy, gdy to nie pomogło stosowali naturalne leki ziołowe, bańki i akupunkturę.

  Jeśli pozbędziesz się destrukcyjnych myśli i zastosujesz naturalną (organiczną) i surową żywność organizm sam się oczyści, a system immunologiczny wzmocni i żadne leczenie, operacje ani tym bardziej przeszczepy nie będą potrzebne.

  Podawanie zatrutemu toksynami pacjentowi jeszcze więcej trucizn pod postacią leków na bazie chemii nieorganicznej jest dolewaniem oliwy do ognia. To go na pewno nie wyleczy. To może mu wyłącznie zaszkodzić, i o to w tym wszystkim chodzi. Medycyna ostatnio ogłosiła, że wszystkie choroby są nieuleczalne, a rolą lekarza jest jedynie łagodzenie objawów. Nikt nie zarżnie kury znoszącej złote jaja. Medycyna nie wyrzeknie się zysków, które czerpie z chorób, bo na zdrowych lekarz nie zarobi ani grosza!!!

  UWAGA! Bardzo ważna wiadomość dla osób cierpiących na gronkowca złocistego, opornego na antybiotyki. TO JEST W PEŁNI ULECZALNE METODĄ NATURALNĄ.

  Jak (naturalnie) wyleczyłam się z gronkowca złocistego

  ———————————

  Dlaczego mam czelność zajmować się tematyką zdrowia skoro nie jestem lekarzem?

  Mam do tego nie tylko prawo, ale wręcz obowiązek, ponieważ MOJE ZDROWIE I MOJE CIAŁO SĄ MOJĄ PRYWATNĄ WŁASNOŚCIĄ I MOIM NAJWIĘKSZYM SKARBEM! Nie znam nikogo, komu pomogłyby alopatyczne pigułki, zastrzyki i zabiegi, więc jest dla mnie oczywiste, że muszę wziąć odpowiedzialność za własne zdrowie we własne ręce!

  Nie jestem niczyją własnością, nie jestem hodowlanym bydlęciem (chociaż władze coraz częściej traktują ludzi jak bydło i swoją prywatną własność), więc nie podlegam władzy żadnego właściciela, pastucha ani totalitarnego państwa. Nikt nie ma prawa narzucać mi jak się odżywiam, czy i jak się leczę, a tym bardziej bogacić się zmuszając mnie przemocą prawną i fizyczną do badań, przyjmowania leków, poddawania się zabiegom i przymusowym szczepieniom.

  Żadna firma farmaceutyczna nie ma prawa bogacić się w nieuczciwy sposób zmuszając ludzi do poddania się szczepieniom i oszukując ich, że tym sposobem zagwarantują zdrowie sobie i dzieciom, albo (co szczególnie kuriozalne) ochronią kogoś innego, kto zaszczepić się nie może. Skandalem jest rozsiewanie wzniecających panikę i zupełnie nieprawdziwych plotek, że z powodu odmowy poddania się szczepieniom spowoduję światową pandemię i ludzkość wymrze. Taka argumentacja śmierdzi Talmudem, który nakazuje poświęcić część lub nawet większość społeczności, żeby ratować dupy elitom. Poza tym jest to argumentacja nieuczciwa, nieoparta na prawdzie. Po pierwsze: szczepienia są nieskuteczne. Nie tylko nie chronią przed zachorowaniem (epidemie, w tym gruźlicy i porażającego polio, wybuchają głównie wśród zaszczepionych), ale nawet nie sprawiają, że choroba ma lżejszy przebieg. Po drugie zaszczepieni stają się nosicielami bardzo groźnych wirusów i bakterii, którymi zarażają wszystkich wokół, a więc i tych, dla których mieli stanowić parasol ochronny i po trzecie, ogólny stan zdrowia zaszczepionych, a więc i ich systemu odpornościowego, jest dużo gorszy niż nieszczepionych. Chorują oni częściej na choroby autoimmunologiczne (alergie, AZS, SM), cukrzycę, zaburzenia neurologiczne (autyzm, padaczkę, encefalopatię, paraliż, SM), a nawet nowotwory. Czyli: to się po prostu nie opłaca!!! No i oczywiście nikt nie może się ode mnie niczym zarazić, skoro jestem zdrowa. Tu widzimy rażący brak logiki szczepionkowych naganiaczy, ale nie ma się czemu dziwić, bo gdzie mówią pieniądze tam prawda milczy!

  ———————————

  Nie neguję potrzeby istnienia lekarzy.

  Są oni potrzebni gdy ulegniesz wypadkowi, złamiesz sobie kończynę, poparzysz się, doznasz wylewu lub ostrego ataku wyrostka itp. Lekarze złożą ci kości, zoperują i uratują cię przed śmiercią. Ale po pobycie w szpitalu doradzam wizytę u homeopaty lub lekarza naturalisty, a nie u alopaty, bo ten zamiast pomóc ci oczyścić organizm z chorobotwórczych toksyn jeszcze bardziej zatruje cię chemią nieorganiczną, która jest chorobotwórcza, a nie lecznicza.

  Fragment „Samokrytyki lekarza medycyny konwencjonalnej”:

  Spoglądając wstecz na swój sposób myślenia i podejścia do zdrowia i choroby zdałem sobie sprawę, że:

  Byłem agresywny. Zakładając, że życie to ciągła walka o przetrwanie oraz że życie ludzkie to najwyższa wartość, nie miałem żadnych wątpliwości używając całego arsenału broni przeciwko wszystkiemu, co uznałem za najeźdźcę lub agresora, choć i oni byli przejawami życia. [Dzięki makrobiotyce nauczyłem się, że nasz „wróg” może być naszym dobroczyńcą i że może zmienić się w naszego najlepszego sprzymierzeńca. Odkąd stałem się makrobiotykiem nie drażnią mnie nawet komary. Teraz widzę, że moje paranoidalne, agresywne i militarne podejście do życia miało swoje źródło w jadaniu produktów zwierzęcych (zwłaszcza mięsa i jajek)].
  Myślałem, że życie to skomplikowany proces biochemiczny, w którym mogą nastąpić nieprzewidziane reakcje. Im więcej poznawałem szczegółów, tym bardziej potwierdzały one moje poglądy. Nie miałem możliwości konfrontacji z innymi poglądami. I tak miałem dużo roboty z przyswajaniem złożoności teorii, którą wyznawałem. [Takie fragmentaryczne, czysto ANALITYCZNE i skomplikowane spojrzenie na świat spowodowane i spotęgowane było konsumpcją żywności sztucznie oczyszczonej (białej mąki i cukru), przemysłowo przetworzonej, z dodatkiem konserwantów, rozdrobnionej (np. jadanie tylko niektórych części owoców), a zupełnym brakiem prostego, zdrowego, podstawowego pożywienia].
  Myślałem, że jestem istotą myślącą. Kiedy Michio Kushi poprosił mnie, abym prosto, lecz wyczerpująco zdefiniował pojęcie miłości, pokoju, wolności, szczęścia, prawdy, zdrowia, choroby, życia, mogłem tylko podawać cytaty z książek i nie zastanawiałem się, dlaczego nie mogłem znaleźć właściwych definicji w encyklopediach, czy też tworzyć ich samemu. Myślałem, że odpowiedź na te pytania wymaga rzadkiej umiejętności i jest prawem przynależnym tylko mistrzom filozofii. [Moje studia filozoficzne w szkole medycznej nie były ani rozległe, ani głębokie; przedstawiono nam w zarysie poglądy tylko niektórych filozofów Zachodu oraz wyjaśniono logikę arystotelesowską. Dopiero teraz w pełni widzę, jak płytko myślimy po tego rodzaju edukacji. Umiemy jedynie podawać niekompletne, niejasne i zawiłe definicje, a te zmieniają się z dnia na dzień. Wybrałem się kiedyś do mojego byłego profesora filozofii i poprosiłem o podanie definicji. Uśmiechnął się, ale odpowiedzi nie usłyszałem. Dzięki makrobiotyce zrozumiałem, że ten brak głębi, umiejętności i precyzji myślenia ma dużo wspólnego z nie przeżuwaniem pełnych produktów naszej diety; innymi słowy z nie wykorzystywaniem naszych zębów „mądrości” w takim celu, do jakiego zostały przeznaczone, tzn. do dokładnego przeżuwania pełnych zbóż. Jedząc pełne zboża i przeżuwając je dokładnie zauważymy, iż zaczniemy poszukiwać, i to poszukiwać pełnej odpowiedzi, w której będzie też miejsce na te szczegóły, które już znamy. Zauważymy, że logika Arystotelesa to w pełni lustrzane odbicie logiki w kategoriach Yin Yang, a to z kolei to dynamika samego życia, wszystkich w nim zmian].
  Widzę teraz, że ja i moi koledzy dumni byliśmy, iż korzystamy z osiągnięć współczesnej medycyny oraz na tyle naiwni, aby wierzyć, że medycyna ta pewnego dnia pokona wszystkie choroby. [Teraz zdaję sobie sprawę z tego, iż człowiek dumny znajduje się na krawędzi upadku, a cały postęp – jeżeli nie jest w harmonii z życiem samym – jest w rzeczywistości regresją, a przynajmniej, że każdemu osiągnięciu towarzyszy pewnego rodzaju regresja. Duma i naiwność to czarujące, młodzieńcze cechy, szczególnie spotęgowane konsumpcją mleka, jego przetworów i cukrów prostych].
  Byłem przekonany, że jedynie „metodą naukową” można właściwie badać naturę. Z wyższością patrzyłem na dogmatyczne religijne i metafizyczne metody terapii, w rzeczywistości wykazując taki sam dogmatyzm w swojej dziedzinie.
  Jakie jest biologiczne tło takiego dogmatyzmu? Odpowiedź na to pytanie pozostawiam do rozstrzygnięcia każdemu osobiście.

  Jeśli świadomie lub podświadomie dominują w nas agresja, pomieszanie, duma, naiwność i fanatyzm, oczywistym jest, że nie patrzymy na siebie krytycznie. Patrzymy uparcie tylko na to, co osiągnęliśmy (wydłużenie życia, zlikwidowanie tego, czy tamtego), ale nie zawsze widzimy, jakim kosztem zostało to osiągnięte i jakie skutki uboczne przyniosło: zwiększającą się zachorowalność, coraz to nowe, poważne choroby, zwiększenie długości życia oznaczające utrzymanie przy życiu, a nie przywrócenie zdrowia i szczęścia.

  Ponieważ my nie patrzymy krytycznie na siebie, krytyka musiała przyjść z zewnątrz. Pierwsza nadeszła ze Wschodu. Była nią praca całego życia George Ohsawy. Jednakże jego pouczenia nie były wyrażone we właściwym języku – nie były one sprawdzalne eksperymentalnie ani zilustrowane danymi statystycznymi. Do tej pory miały one niewielki wpływ na kierunek rozwoju współczesnej medycyny. Ponieważ nie ufamy nikomu tylko sobie i naszym metodom, jak możemy poświęcić Ohsawie odrobinę naszej cennej uwagi?

  Oczywiście, dopóki nie zaczniemy się odżywiać według zasad makrobiotyki, trudno nam będzie zrozumieć, a nawet wyobrazić sobie logikę i siłę makrobiotyki. Ale też, jeżeli nie będziemy myśleć „holistycznie”, trudno nam będzie jeść właściwie. Czy zatem nie ma wyjścia? Według zasady Yin-Yang można zacząć od postępowanie przeciwnego do dotychczasowego: zacząć słuchać, zamiast mówić, patrzeć na całość zamiast na poszczególne części, myśleć: „Nie wiem zbyt wiele” zamiast „Wiem dużo”. W taki oto sposób można zobaczyć pełny obraz życia i doświadczyć go.

  Marc Van Cauwenberghe

  Polubienie

   
 5. wojdabejda

  22 października 2017 at 16:27

  BRD GmbH bezterminowo własnością alientów: USA, ANGLI, FRANCJI !!!
  Dr.Rafał Brzeski demaskuje dokumenty mówiące o nieusuwalnych prawach zwycięzców, o kanclerskiej lojalce, podpisaniu kapitulacji tylko armii niemieckiej ale nie Rzeszy Niemieckiej, brak traktatu pokojowego a są tylko porozumienia z Polską o obecnym przebiegu granicy i inne niewyjaśnione kwestie stosunków polsko-niemieckich.Konieczny audykt prawny stosunków polsko-niemieckich.

  Polubienie

   
 6. wojdabejda

  22 października 2017 at 17:11

  Piotr Pawłowski
  1 rok temu
  7. i 8. ( 9. ) MAJA 1945 r. CYWILNE WŁADZE III RZESZY NIEMIECKIEJ ISTOTNIE NIE PODPISAŁY BEZWARUNKOWEJ KAPITULACJI III RZESZY NIEMIECKIEJ , KOŃCZĄCEJ II WOJNĘ ŚWIATOWĄ , PONIEWAŻ TAKOWE WŁADZE NIE ISTNIAŁY . III RZESZA NIEMIECKA BYŁA PAŃSTWEM TOTALITARNYM RZĄDZONYM PRZEZ WŁADZE WOJSKOWE ( CZYLI PRZEZ JUNTE ( hunte ) WOJSKOWĄ ) , CZYLI PRZEZ MILITARNY REŻIM TOTALITARNY . TEN REŻIM SKUPIŁ W SWOIM RĘKU , ZARÓWNO POLITYCZNĄ WŁADZĘ CYWILNĄ JAK I WŁADZĘ WOJSKOWĄ . REŻIM TEN SWOJĄ WŁADZĘ SPRAWOWAŁ ZGODNIE Z NIEMIECKIM PRAWODAWSTWEM I BYŁ UZNANY , ZA RZĄD LEGALNY , NA ARENIE PRAWNO-MIĘDZYNARODOWEJ . ZATEM NIEMIECCY GENERAŁOWIE I ADMIRAŁOWIE ( DZIAŁAJĄCY Z UPOWAŻNIENIA PREZYDENTA III RZESZY WIELKONIEMIECKIEJ , WIELKIEGO ADMIRAŁA KARLA DOENITZA ) , PODPISUJĄCY AKT BEZWARUNKOWEJ KAPITULACJI W REIMS ( FRANCJA ) 7 MAJA 1945 r. , ORAZ POWTÓRNIE W BERLINIE 8 MAJA 1945 r. ( W MOSKWIE BYŁ JUŻ 9 MAJA 1945 r. ) CZYNILI TO ZARÓWNO W IMIENIU NIEMIECKICH SIŁ ZBROJNYCH , JAK I W IMIENIU WŁADZ CYWILNYCH , III RZESZY WIELKONIEMIECKIEJ . TYTUŁ HITLERA BRZMIAŁ : ” KANCLERZ RZESZY NIEMIECKIEJ ( czyli narodu niemieckiego ) I FUEHRER ( wódz ) NSDAP ( czyli partii narodowo-socjalistycznej – nazistowskiej ) . NSDAP – NATIONALSOZIALISTISCHE DEUTSCHE ARBEITERPARTEI – NARODOWO-SOCJALISTYCZNEJ NIEMIECKIEJ PARTII ROBOTNIKÓW . A PONIEWAŻ MIAŁ SZEROKIE POPARCIE SPOŁECZNE ORAZ W ARMII NIEMIECKIEJ , MÓGŁ SOBIE ZAWŁASZCZYĆ TYTUŁ CZEGOŚ W RODZAJU ” WODZA NACZELNEGO NIEMIECKICH SIŁ ZBROJNYCH ” – WEHRMACHT , LUFTWAFFE , KRIEGSMARINE . A ZATEM TWIERDZENIE IŻ WŁADZE CYWILNE III RZESZY WIELKONIEMIECKIEJ , NIE PODPISAŁY AKTU BEZWARUNKOWEJ KAPITULACJI , JEST CAŁKOWICIE BEZZASADNE , BEZPRZEDMIOTOWE I NIE ODPOWIADA PRAWDZIE ZAWARTEJ W DOKUMENTACH HISTORYCZNYCH , CO UDOWODNIŁEM W TEKŚCIE POWYŻEJ . BYŁ I KANCLERZEM I WODZEM ( NOSIŁ NAJWYŻSZE NIEMIECKIE ODZNACZENIE WOJSKOWE – ŻELAZNY KRZYŻ ) I SWOJE PREROGATYWY PRZEKAZAŁ W TESTAMENCIE POLITYCZNYM WIELKIEMU ADMIRAŁOWI KARLOWI DOENITZOWI – SKAZANEMU PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ SPRAWIEDLIWOŚCI W NORYMBERDZE NA 10 LAT WIĘZIENIA .

  Polubienie

   
 7. wojdabejda

  22 października 2017 at 17:14

  cyt.komentarza spod filmu „Czyją marionetką jest Angela Merkel”
  Jan Krawczyk
  1 rok temu
  Ten pan (dr. R.Brzeski) opowiada niestworzone bzdury. Tuz przed samobojstwem Hitler testamentarnie ustanowil Dönitza swoim nastepca i Prezydentem 3 Rzeszy. (Hitler ernannte Dönitz testamentarisch zu seinem Nachfolger als Reichspräsident. Dönitz wurde davon am 30. April um 18:35 Uhr telegraphisch an seinem Aufenthaltsort Plön unterrichtet und antwortete telegraphisch am 1. Mai um 1:22 Uhr:). Kapitulacja zostala podpisana w jego upowaznienia (Dönitza). A wiec skapitulowala bezwarunkowo 3 Rzesza. Cigle kiedy slucham Polskich historykow, dziwi mnie bardzo ich nieuctwo i niedoksztalcenie.

  Polubienie

   
 8. wojdabejda

  22 października 2017 at 17:19

  Piotr Kraczkowski
  Piotr Kraczkowski
  1 rok temu (edytowany)
  Dr. Brzeski daje się nabrać na brednie niemieckich neonazistów. Skapitulować musiało wojsko Trzeciej Rzeszy, bo w ogóle istniało jako funkcjonująca machina na całym świecie. Natomiast za państwo Trzecia Rzesza nie miał kto kapitulować, bo oprócz armii wszystko legło w gruzach. Z kapitulacją wojska Trzeciej Rzeszy skapitulowało także państwo Trzecia Rzesza w sposób dorozumiany – część rządu Trzeciej Rzeszy popełniła samobójstwo, część zawisła na szubiennicy po złapaniu po kapitulacji wojska, albo została skazana na więzieni po Procesie Norymberskim. Nie istniał rząd Trzeciej Rzeszy, który mógłby skapitulować, a jej wojsko mogło skapitulować tylko za siebie. Po kapitulacji do powstania RFN w 1949r. rządziły władze okupacyjne USA, GB, Francji i ZSRR, a nie Niemcy.
  ____To co, Trzecia Rzesza nie skapitulowała, ale wojsko RFN powstało kilka lat później po powstaniu RFN. W tym czasie, w którym nie było niemieckiego wojska, a istniało już RFN, wg bredni neonazistów i Brzeskiego RFN nie mogłaby być posłuszna wobec mocarstw okupacyjnych, bo nie skapitulowała. Tymczasem cywilna administracja RFN, czyli rząd RFN, w pełni uznawała wtedy i do niedawna do Zjednoczenia Niemiec, polecenia i prawa mocarstw okupacyjnych w każdym calu dokładnie tak, jak gdyby rząd Trzeciej Rzeszy bezwarunkowo skapitulował. Można zatem powiedzieć, że czy Trzecia Rzesza skapitulowała czy nie, to nie miało i nie ma znaczenia, bo na jedno wychodzi.
  ____Ma wg prawa nastąpić traktat pokojowy z Niemcami, ale RFN wstąpiła do NATO oraz do UE i traktat pokojowy stał się zbędny, byłby dziś śmieszny.
  ____Konstytucję RFN nazwano „Ustawa Zasadnicza” z uwagi na istnienie NRD i doktrynę prawną RFN, że NRD jest bezprawna, a obywatele NRD są obywatelami RFN. Ostatecznie RFN uznała NRD za odrębne państwo, a niemiecki sąd konstytucyjny zawsze nazywał się i nazywa: „Federalny Trybunał Konstytucyjny” – wg dr. Brzeskiego „Federalny Trybunał Konstytucyjny” nie miałby się czym zajmować, bo RFN nie ma konstytucji, lecz „ustawę zasadniczą”, to samo „Urząd Ochrony Konstytucji” itd. Ta „Ustawa Zasadnicza” jest w literaturze prawniczej prawem konstytucyjnym. Obecnie „Ustawa Zasadnicza” zawiera na swym końcu dodatek, który wynikł ze zjednoczenia z NRD. Ten dodatek będący częścią „Ustawy Zasadniczej” zawiera artykuł 5-ty:
  „Artikel 5. Künftige Verfassungsänderungen Die Regierungen der beiden Vertragsparteien empfehlen den gesetzgebenden Körperschaften des vereinten Deutschlands, sich innerhalb von zwei Jahren mit den im Zusammenhang mit der deutschen Einigung aufgeworfenen Fragen zur Änderung oder Ergänzung des Grundgesetzes zu befassen, insbesondere (…).” = „Artykuł 5. Przyszłe zmiany konstytucji (…) lub uzupełnienia ustawy zasadniczej (…).”
  Przetłumaczyłem wyrywkowo, aby pokazać, że w tym arykule 5 pojęcia Verfassung=”Konstytucja” i Grundgesetz=”Ustawa Zasadnicza” używane są zamiennie w tekście tejże „Ustawy Zasadniczej”, czyli oznaczają to samo w myśl niemieckiej „Ustawy Zasadniczej”. Na piśmie przyjęła się nazwa Grundgesetz=”Ustawa Zasadnicza”, ale stosuje się także określenie Verfassung=”Konstytucja”.
  ____Po Zjednoczeniu Niemiec pozostały umowy o współpracy wywiadów USA, GB i RFN. To co jednak opowiada dr. Brzeski o „wątpliwej suwerenności RFN” jest w swej wymowie sprzeczne z tym, że RFN odmówiła udziału w napaści na Irak oraz wynajmowania się na amerykańską izbę tortur oraz łapie i wydala złapanych agentów CIA.
  ____Co do „wątpliwej suwerenności” wobec USA, to zwracam uwagę, że Polska wystawiła przeciw Hitlerowi więcej żołnierzy niż Francja, ale musiała wziąść udział w łamiącej polską konstytucję napaści na Irak i wynająć się na nielegalną amerykańską izbę tortur. Obywatele „wątpliwej suwerenności RFN” jadą do USA bez wizy, a Polacy potrzebują wizę.
  ____W konstytucji RFN, czyli w „Ustawie Zasadniczej” RFN nie ma żadnych sformułowań wskazujących na jakieś przyszłe roszczenia RFN, a wspomina się „Rzeszę” w tym sensie, że RFN przejęła zobowiązania Trzeciej Rzeszy itp.
  ____Ponieważ NRD przyłączyła się do państwa RFN, to umowy zawarte przez Polskę z RFN dotyczą tego samego państwa od jego powstania w 1949r. do dziś. Po przyłączeniu się NRD do RFN nie powstało nowe państwo.
  ____To, że Bawaria „konfiskuje” majątek uchodźców zanim dostaną oni pomoc socjalną, nie jest wcale odrębnym „mytem”, osobnym postępowaniem Bawarii, „śladem Austrii i Szwajcarii” i nie jest wprowadzone „w ostatnich dniach”, tak było i jest obowiązującym prawem w całej RFN od zawsze, jest też logiczne – pomoc społeczną dostaje osoba ją potrzebującą, bez środków własnych. Jak ma dostać pomoc społeczną ktoś, kto jej nie potrzebuje, bo ma własne środki do życia? Sprawa bycia uchodźcą i potrzebowania pomocy społecznej, to są dwie różne sprawy: można być bardzo bogatym uchodźcą, który kupi sobie w RFN dom i zatrudni kucharza oraz pomoc domową, a więc nie otrzyma pomocy społecznej. To, że z reguły uchodźcy są biedni, nic tu nie wnosi – są dwa wniski: wniosek o uznanie statusu uchodźcy i pozwolenie na pobyt oraz wniosek o pomoc społeczną z braku własnych środków do życia. Dr. Brzeski opowiada tu bzdury, które dowodzą, że zupełnie nie rozumie RFN i tak prostej koncepcji jak pomoc społeczna.
  ____Dr. Brzeski nie zna języka niemieckiego i dlatego mówi „der Kanzlerakte”, tymczasem poprawnie jest to rodzaj żeński, a więc byłoby „die Kanzlerakte”.
  ____USA podsłuchują nie tylko kanclerz RFN, ale i premier Szydło, cały świat, łącznie z obywatelami USA.

  Polubienie

   
 9. wojdabejda

  27 października 2017 at 21:34

  Polubienie

   
 10. wojdabejda

  29 października 2017 at 19:24

  Polubienie

   
 11. wojdabejda

  31 października 2017 at 20:33

  Kontrola Umyslu a Integralnosc Osobista
  https://liviaflow.wordpress.com/
  Oct
  30
  Lisa Renee, Energetic Synthesis, pazdziernik 2017

  Droga wznosząca się Rodzino,

  ponieważ dystans między energiami rozwidlającymi rośnie, widzimy, że wielu ludzi zaczyna przebijać się przez pęknięcia. Tym razem jest to szczególnie trudne dla tych, którzy nie mają silnego kompasu moralnego i podstawowego poczucia Jaźni. Ponieważ ujemna polaryzacja oraz dodatnia biegunowość spirali stają się bardziej skrajne i wzmocnione, ci, którzy świadomie lub nieświadomie służą obu, zaczynają się łamać – tracąc spójność. Chcąc pozostać w ścisłej czołówce i wytrzymać potężny wpływ tych przeciwstawnych sił, musimy podjąć świadomie kroki, aby uosabiać osobistą integralność.

  Kontrola umysłu 3D ma zniszczyć spójność i stabilność w ramach zestawów wartości normatywnych, które definiują oraz modelują standardy zachowań w całej ludzkiej cywilizacji. Poprzez masową promocję anty-ludzkich systemów wartości niszczy się integralność i zaufanie w obrębie struktury społeczeństwa, a także bezpośrednio eliminuje rozwój integralności osobistej. Integralność osobista to jakość bycia prawym i uczciwym wobec siebie oraz innych, umyślne dostosowywanie osobistych zachowań i działań do spójności z własnym systemem wartości, zasadami moralności czy etyki. Ogólnie rzecz biorąc, aby dostosować się do zachowania zgodnego z osobistymi wartościami i standardami etycznymi, trzeba dokonać odpowiedniego wyboru oraz zaangażować się, w taki sposób, że kiedy coś mówimy, mamy na myśli to, co mówimy.

  Rozwijanie osobistej integralności jest niezbędne do tego, aby stać się stabilną, klarowną i godną zaufania osobą, która dostosowuje swoje życiowe decyzje do wybranych wartości osobistych. To kamień milowy w budowaniu silnego charakteru kierowanego przez wybrane wartości osobiste, który znajduje odzwierciedlenie w człowieku mocno skupionym na celu i kierowanym przez własną Jaźń. Gdy tylko pozwolimy innym na podejmowanie złych decyzji za nas lub gdy zdradzamy zaufanie, zdradzamy nasze osobiste wartości lub to, co znamy jako własną prawdę. Kiedy kompromitujemy osobistą integralność, pozwalamy ciemnym siłom na manipulację, przez co wpadamy w jeszcze większą ciemność i chaos w sytuacji, w której doszliśmy do kompromisu. Aby wspierać urzeczywistnienie prawdziwej natury, utrzymać posiadanie jednej duszy i ciągłą ekspansję świadomości, koniecznie musimy zrozumieć, jak kreować oraz utrzymywać osobistą integralność.

  Lansowany program antyludzki skutecznie zepsuł większość osobistej integralności jednostki poprzez konsekwentne stosowanie taktyki dehumanizacji, mającej na celu unieważnienie potrzeby stworzenia w społeczeństwie prawdziwie sprawnych i sprawiedliwych systemów wartości humanitarnych. Psychopatyczna korporatokracja globalnie sterująca społeczeństwem wmawia nam, że tym światem rządzą bogactwo i siła, które władają sprawami podlegającymi regułom prawa. Ludzkie niewolnictwo jest w zasadzie pozbawione znaczenia dla naszych systemów społecznych, gdy nie ma sensu ani wartości podporządkowanej życiu. W rezultacie tyrani pozostają w mocy a z ludzkiej nędzy czerpie się ogromne zyski.

  Tych, którzy wyrażają się w sposób przejrzysty i szczery wobec ogółu społeczeństwa wciąż prześladują filary kontrolera, dewaluując wszelkie przejawy spójnego systemu wartości, który jest głęboko związany z zachowaniem własnej osobowości. Kontrolerzy nie potrzebują ludzi z prawdziwą osobistą integralnością, którzy działają zgodnie ze spójnym systemem wartości dającym silne poczucie własnej wartości i samodzielności – osób, które żyją zgodnie tym, w co wierzą i co nie narusza ich integralności.

  Podejście do wojny psychologicznej polegającej na taktyce dzielenia i rządzenia wykorzystywanej przez NAA do podtrzymywania antyludzkich wartości oraz psucia zbiorowej integralności nazywa się strategią archonckich oszustw. Strategia ta jest wykorzystywana do społecznego konstruowania kultury śmierci, kultury strachu, nieuczciwości i oszustwa. Osiąga się to poprzez sterowanie umysłami ludzi metodą Pawłowa, którzy przyjmują bardzo autodestrukcyjne zachowania jako standardowy model zachowań człowieka. Poprzez ujednolicenie tych samych zachowań wielokrotnie lansowanych w mediach w celu wypracowania norm społecznych, wyprodukowano ludzi często reprezentujących negatywne cechy ego: strach, nieuczciwość i oszustwo jako akceptowalny system wartości, który rządzi ich najgłębszymi motywacjami i interakcjami. Ludzie nie uznający systemu wartości związanych z osobistą integralnością są podatni na zranienia i manipulacje przez kontrolę umysłu, przez co ich zachowania są niestabilne, niekorzystne oraz destrukcyjne.

  Lustro norm społecznych jest teatrem absurdu

  Aby zmaksymalizować skuteczność stopniowego przejmowania planety za pomocą wojny psychologicznej, a jednocześnie ukryć infiltrację głównych struktur społecznych ludzkości, negatywna agenda Obcych wprowadziła plan, za pomocą którego celowo niszczy umiarkowane i humanitarne normy społeczne oraz systemy wartości. Normy społeczne to międzyludzkie porozumienia, które regulują zachowanie społeczeństwa. Normy reprezentujące świadomość zbiorową, podkreślając i kierując zachowaniem ludzi w pewnych sytuacjach, obserwowanym w środowisku i uważanym za właściwe. Tajemny program głównego nurtu stara się kontrolować normy społeczne, ukierunkowując je na ekstremizm i fanatyzm, aby sprowadzić je do teatru absurdu oraz bezsensownych zachowań. Zasadniczo jest to bańka rzeczywistości pozbawiająca znaczenia ustalania wartości humanitarnych, odpowiedzialności osobistej i zdrowego rozsądku, ściągająca społeczeństwo w dobrze zaaranżowaną parodię tragikomedii.

  Absurdyzm jest filozoficzną szkołą myśli, wyrażającą przekonanie, że istnienie istot ludzkich bezcelowo unoszących się w chaotycznym wszechświecie, jest pozbawione sensu. W teatrze absurdu konflikt jest ludzką skłonnością do poszukiwania wrodzonej wartości i znaczenia w życiu oraz Bogu, gdy nie można znaleźć w tym celu. Niszczycielskie i krwawe następstwo II wojny światowej pobudziło absurdalne poglądy na zracjonalizowanie przykładów ludzkiego bólu i unicestwienia, co umożliwiło rozwój w wielu zniszczonych przez wojnę środowiskach społecznych. Program Czarnego Słońca wykorzystał ten bolesny okres ludzkiej historii, aby wprowadzić swoją grę, szerzyć dochodzące do absurdyzmu eksperymenty związane z inżynierią społeczną.

  Nasz świat 3D został społecznie zmontowany tak, aby stworzyć formę krótkowzrocznej polaryzacji mentalnej, nastawionej na zaspokajanie czysto fizycznych doznań i pobłażającej materialistycznym dążeniom do wytworzenia złamanej duchowo populacji. Owa powierzchowna kultura jest ustawiona tak, aby w każdej chwili zwiększyć moc i kontrolę, co sprzyja natychmiastowej satysfakcji z samolubnych motywów, a jednocześnie nagradza tych, którzy nie kontrolują impulsów czy poziomu empatii. Jeśli nic nie ma wartości lub sensu, nie ma odpowiedzialności, nie ma moralnych czy etycznych relacji z konsekwencjami działań, co jest bezpośrednio związane z radykalnie rosnącym światowym cierpieniem przypominającym to, co się stało podczas II wojny światowej. Tak więc ten absurdalny klimat społeczny umyślnie niszczy integralność, powodując psychopatyczne zachowania, co sprawia, że coraz trudniej jest współpracować energetycznie z wieloma uszkodzonymi systemami 3D.

  Gdy nie chcemy zgodzić się z odwróconymi systemami zaprojektowanymi w celu krzywdzenia innych poprzez odgrywanie ról w teatrze absurdu, zaś chcemy utrzymać osobistą spójność, potrzebujemy dużej siły osobistej i poświęcenia. Jednak w tym czasie wszyscy jesteśmy narażeni na tę globalną rzeczywistość.

  calosc:

  http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2017/10/lisa-renee-pazdziernik-2017.html

  http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2017/10/lisa-renee-pazdziernik-2017_29.html

  tłumaczenie: Teresa Serafinowska

  zrodlo:

  http://www.energeticsynthesis.com/resource-tools/news-shift-timelines/3236-personal-integrity

  Polubienie

   
 12. wojdabejda

  1 listopada 2017 at 17:49

  https://gajagarden.wordpress.com/2017/05/02/nasiona-konopii/
  Wiemy już, że spożywając nasiona konopi nie grozi nam żaden efekt uzależniający czy odurzający. Jakich korzyści zdrowotnych natomiast możemy się po nich spodziewać? I dlaczego były tak cenione już w starożytności?

  Okazuje się, że wielu naukowców i lekarzy uważa konopie za jeden z najbardziej odżywczych pokarmów na naszej planecie, stanowi bowiem jedno z najlepszych źródeł białka i tłuszczu. Jeśli bliżej przyjrzymy się nasionom konopi, to okaże się, że wraz z łuskami składają się w 35% z białka, w 47% z tłuszczu oraz w 12% z węglowodanów (proporcje te nieco się zmieniają w przypadku łuskanych nasion). W zależności od rodzaju mogą także zawierać spore ilości błonnika. Tradycyjna Chińska Medycyna od ponad 2000 lat wykorzystuje nasiona konopi jako leczniczą i tonizującą żywność w leczeniu wielu różnych dolegliwości.

  BIAŁKO KONOPNE – ZDROWY BUDULEC I WSPARCIE SYSTEMU ODPORNOŚCIOWEGO

  Współczesne metody chowu zwierząt oraz narastające zanieczyszczenie mórz i oceanów sprawiły, że zwierzęce źródła białka stały się coraz bardziej toksyczne. Coraz szersza świadomość ekologiczna oraz kwestie etyczne skłaniają ludzi do częstszego wybierania roślinnych źródeł białka, jednak wiele osób nie ma pewności, czy będzie w stanie pozyskać odpowiednią jego ilość polegając na diecie wegetariańskiej. Osobom, którym towarzyszy powyższy dylemat, można z czystym sumieniem polecić spożywanie siemienia konopnego. Nie tylko bowiem jest ono czystym, wolnym od wirusów i bakterii źródłem białka, którego nie trzeba poddawać obróbce termicznej. Białko konopne oprócz tego, że jest kompletne, jest także bardzo łatwo przyswajalne przez organizm, dzięki temu, że 65% jego składu stanowią globularne edestyny – uznawane za najłatwiej przyswajalne formy białka w całym łańcuchu pokarmowym. Pozostałe 35% to albuminy, które również są łatwo strawne. Oprócz tego obie te formy białka są uznawane za hipoalergiczne, tzn. rzadko wywołujące odczyny alergiczne.
  Edestyny czyli globuliny roślinne, a dokładniej pewien ich rodzaj – globuliny gamma oddziałują na system odpornościowy, stanowiąc przeciwciała zwalczające różnego rodzaju mikroorganizmy – wirusy, bakterie, grzyby, a nawet komórki nowotworowe. Z tego względu siemię konopne stanowi nie tylko świetny pokarm budulcowy, lecz także zapewnia dobre wsparcie systemu immunologicznego organizmu.

  IDEALNE PROPORCJE NIEZBĘDNYCH KWASÓW TŁUSZCZOWYCH ORAZ BOGACTWO MINERAŁÓW

  Dla zachowania zdrowia nasze organizmy potrzebują niezbędnych kwasów tłuszczowych i muszą je otrzymywać z pożywienia, gdyż nie są w stanie same ich wytwarzać. Nasiona konopi zawierają zarówno kwasy z grupy Omega-3, jak i Omega-6, w tym kwas gamma-linolenowy (GLA). Co więcej kwasy te występują w siemieniu konopnym w doskonałych proporcjach, gdyż stosunek Omega-6 do Omega-3 wynosi 3,38:1 (zalecane proporcje to 3:1 lub 4:1). Będąc źródłem cenionego obecnie w medycynie i profilaktyce zdrowia kwasu gamma-linolenowego (GLA), posiadają właściwości przeciwzapalne. W siemieniu konopnym znajduje się także bardzo wiele minerałów i pierwiastków śladowych, w tym m.in.: fosfor, potas, magnez, wapń, żelazo, mangan, sód, krzem i wiele innych.

  Z CZYM TO SIĘ JE?

  Skoro wiemy już, że warto wzbogacić nasza dietę w nasiona konopi, warto przejść do informacji praktycznych, czyli jak i z czym je spożywać. Po pierwsze dobrze jest zaopatrzyć się w nasiona już uprzednio wyłuskane oraz pochodzące z zaufanego źródła (certyfikowane). Po drugie są one tak uniwersalne, że mogą być stosowane zarówno same, jak też miksowane w różnego rodzaju szejkach czy smoothie, tworząc niezwykle odżywcze koktajle. Nasiona konopi są bardzo smaczne o lekko orzechowym posmaku, w związku z czym doskonale się sprawdzają jako dodatek do wszelkiego rodzaju musli czy owsianki. W sprzedaży można także spotkać wyprodukowany z surowych nasion proszek proteinowy – idealny pokarm dla sportowców czy osób na diecie wysokobiałkowej. Można z nich robić doskonałe mleko konopne czy też sosy do sałatek. Właściwie nie ma ograniczeń w ich zastosowaniu, gdyż są bardzo smaczne i uniwersalne!

  Szczególnie zaś polecane są dla wegetarian i wegan oraz wszystkich tych, którzy poszukują pożywienia o wysokiej gęstości odżywczej, tzw. superfoods. Jedna porcja surowych, nieprzetworzonych nasion konopi dostarcza bowiem aż 10 g białka, 3,3 g kwasów Omega -3, a także pokrywa około 50% dziennego zapotrzebowania na magnez!

  Zalecane porcje do spożycia:
  • Dzieci (od 2 roku życia) – 15-30 gramów dziennie
  • Nastolatki – 30-50 gramów
  • Dorośli – 50-75 gramów dziennie
  • Sportowcy – do 140 gramów dziennie

  – See more at: http://planetazdrowie.pl/2016/06/30/nasiona-konopi-jedzenie-i-medycyna-przyszlosci/#sthash.NFPDINm9.dpuf

  Polubienie

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: