RSS

Twierdzą – Lechickim Centrum Bezpieczeństwa każdy dom, każde gospodarstwo ! Naszą Boską Lechicką Energią uzdrawiamy siebie i świat !

14 Sier

Łowicz, 14.08.2018 r.

Kochani Rodacy, Kochani Rolnicy !

Po raz kolejny, ponownie zwracamy się do wszystkich sióstr i braci, Polaków Suwerenów z Polski i całego świata, zarówno z miast jak i ze wsi, do wszystkich młodych i starszych, aby przyjęli wreszcie do świadomości i odczuwali niepodważalny doniosły fakt uwolnienia 25.12.2012 r. z jarzma niewolniczego prywatnego światowego systemu władzy Trój-Korony z satanistycznym Watykanem na czele jak też obowiązywania najwyższego prawa: Proklamacji Suwerena z 02.11.2014r. oraz Dekretu z 02.04.2015 r.   www.tcichocki.pl 

https://wojdabejda.wordpress.com/2018/01/30/list-grzecznosciowy-do-szefow-i-pomocnikow-korporacji-uznanych-przez-oppt-za-nieistniejace/

Zamiast marnotrawienia Energii na interesowanie się żydowskim teatrem fałszu i obłudy, talmudycznym tańcem wychowanków szkół tory i talmudu, odgrywających przed nami fałszywe role “współbraci” “obrońców wolności, niepodległości”, “patriotów polskich” skupiajmy  uwagę na odczuwaniu radości z obowiązywania słowiańskich praw, praw Suwerena na naszej Słowiańskiej Ojczystej Ziemi !

https://www.youtube.com/watch?v=eEQGif2Y8e0&t=148s

Wielokrotnie zwracaliśmy się do uzurpatorów, fałszerzy, oszustów bezpodstawnie, bezprawnie, bezskutecznie sprawujących urzędy, zajmujących bezpodstawnie, bezprawnie , bezskutecznie stanowiska w prywatnych firmach handlowych symulujących instytucje państwowe  i kościelne, aby wreszcie zdali sobie sprawę, że szkodzą sobie i swoim rodzinom, bo wiedza, świadomość rdzennych Polaków-Polachów stała się tak powszechna, że w błyskawicznym tempie następuje oczyszczenie Matki Ziemi, mocą Energii Boga-Stwórcy, wzmocnione energią czakramów naszej Matki Ziemi, z Łysej Góry, Ślęży, Wawelu i innych. Już widać efekty oddziaływania słowiańskiej Energii na ksenofobiczne, rasistowskie źródło zła, na ścianę płaczu w Jerozolimie, jako ostrzeżenie dla wyznawców zdelegalizowanych instytucji kościelnych i religijnych będących prywatnymi firmami handlowymi nadal stosującymi niegodne Ludzkości taktyki zniewalania, wyzysku i niszczenia.

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/100-kilogramowy-kamien-oderwal-sie-od-sciany-placzu,855974.html

Ogromny fragment muru wypadł w poniedziałek ze Ściany Płaczu w Jerozolimie i spadł na platformę przeznaczoną do wspólnych modlitw. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. – To wielki cud – powiedział burmistrz Jerozolimy Nir Barkat. Zdarzenie uchwyciła kamera monitoringu. Na nagraniu widać jak kamień o masie około 100 kilogramów spada z wysokości siedmiu metrów. Pod Ścianą Płaczu modlili się o deszcz Kilka tysięcy… czytaj dalej » W tym momencie tuż obok znajduje się 79-letnia mieszkanka z Jerozolimy, Daniella Goldberg, – Nic nie usłyszałam ani nie poczułam, dopóki (kamień – red.) nie wylądował u moich stóp – powiedziała Reuterowi. (http://www.tvn24.pl)

Poprzez odczuwanie radości z powszechnego, obligatoryjnego uwolnienia z jarzma niewoli prawa kanoniczno-morskiego, radości z  obowiązywania na Polskiej Lechickiej Ziemi najwyższego prawa Suwerena opartego na Boskim Prawie Naturalnym ( Proklamacja i Dekret Suwerena napisany przez Tadeusza Cichockiego  w imieniu i w interesie każdego Polaka-Polacha ) wzmocnione Boską Energią naszych słowiańskich przodków, wzmocnione energią czakramów z Łysej Góry, Ślęży, Wawelu stajemy się nosicielami  pozytywnych zmian w nas samych a te przekładają się na otaczający nas świat, tworzą nową rzeczywistość opartą na afirmacji JAM JEST MIŁOŚĆ, MĄDROŚĆ, MOC !!!

Na scenę fałszu i obłudy talmudycznego teatru okupant wystawia wciąż nowe osoby, które nie przyjmują do wiadomości podstawowych doniosłych faktów o uwolnieniu i obowiązywaniu prawa Suwerena lecz kabaretowo ośmieszają się krytykowaniem tzw. “rządzących” a przy tym składają kosmetyczne postulaty np.: wymiany uzurpatorów urzędników “ministerstwa rolnictwa” jak np. robi to Michał Kołodziejczak z Unii Warzywno-Ziemniaczanej z Sieradzkiego.

Kochani Rodacy, Kochani Rolnicy,

Bojkotujmy żydowskiego okupanta zuchwale niszczącego nie tylko Polską Wieś ale wszystko co nasze, słowiańskie, wszystko co polskie ! Stosujmy Proklamację, Dekret Suwerena wspólnie, wszyscy z miast i wsi, z każdego zakątka Polskiej Lechickiej Ziemi i  z wszystkich krańców świata !

Przestańcie kolaborować z żydowskim okupantem, z uzurpatorami nielegalnie zajmującymi stanowiska, urzędy, z szefami i pracownikami prywatnych firm handlowych-korporacji symulujących instytucje państwowe i kościelne, które zgodziły się być uznane za nieistniejące a mimo tego odgrywają przed nami teatr fałszu i obłudy !

https://wojdabejda.wordpress.com/2018/01/30/list-grzecznosciowy-do-szefow-i-pomocnikow-korporacji-uznanych-przez-oppt-za-nieistniejace/

Foto, Łysa Góra, List grzecznościowy

Instytucje kościelne współuczestniczą w podstępnym ludobójstwie w czasach pozornego pokoju, czerpią zyski z gnębienia, zniewalania i uśmiercania Polaków ! Instytucje kościelne na całym świecie zostały na zawsze zdelegalizowane a na papieżach ciążą wyroki za udział w mordach rytualnych, za handel dziećmi i inne przestępstwa przeciwko ludzkości ! W takiej sytuacji chodzenie do kościoła i finansowanie tej zdelegalizowanej, zbrodniczej instytucji jest wspieraniem przestępców i pozwalaniem na cierpienia kolejnych ofiar tej skompromitowanej instytucji z satanistycznym Watykanem na czele, który okrada narody świata i uczestniczy we wprowadzaniu satanistycznego Nowego Porządku Świata !

“Oficerowie, agenci, klerycy i inni w dotychczasowej służbie byłej organizacji zwanej Kościołem zostali na zawsze zwolnieni.  (…) Były Kościół w Watykanie pracował na takie zakończenie przez wieki historii, stosując przemoc, strach, śmierć, fałszywe doktryny i niewolnictwo i nie jest już honorowym przedstawicielem wolnej ludzkości i godności człowieka na Niebie i Ziemi.(…)Całe bogactwo byłego kościoła jest od dziś uważane za własność wolnych ludzi i mogą oni, i powinni pokojowo odbierać i okupować. “ https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/11/suweren-narod-polski-przejmuje-majatek-kosciola-w-polsce/

Uzurpatorski rząd hipokrytów, oszustów, fałszerzy oraz wszelkie inne organy władzy w Polsce są nielegalne, wyłonione w fałszowanych na różne sposoby wyborach, działają bezprawnie i bezskutecznie na szkodę każdego SuwerenaPolaka, nie tylko na szkodę rolników, ostoi Suwerenności i Polskości.

Obowiązkiem i prawem Suwerena jest posługiwanie się prawdą, doniosłymi i radosnymi faktami o obligatoryjnym, bezwarunkowym uwolnieniu 25.12.12 r. z sideł podstępu zbrodniczego prawa kanonicznomorskiego władzy TrójKorony z Watykanem na czele, jak też o obowiązywaniu w Polsce praw Suwerena,  w tym m.in. prawa do pokojowego odsunięcia od władzy oszustów, na mocy Proklamacji z 02.11.2014 r. i Dekretu z 02.04.2015 r., napisanych przez Tadeusza Cichockiego w imieniu i w interesie każdego Suwerena- Słowianina-Polaka.

Jesteście świadkami jak okupant podsyła Wam kolejnych fałszywych przywódców buntu rolników, którzy wygłaszają płomienne przemówienia, pomijając faktyczną sytuację w naszej słowiańskiej krainie. Wasi kolejni przywódcy na czele z Michałem Kołodziejczakiem, zostali przez nas poinformowani telefonicznie i emailowo o uzurpatorskich władzach wszelkich szczebli, ale pomimo tego tytułują “ministrami” oszustów, fałszerzy, hipokrytów.

Kołodziejczak wystawia wszystkich rolników na niebezpieczeństwo bezskutecznego, bezsensownego protestu, który jest tylko stratą czasu i energii zdesperowanych rolników, świadomych faktycznych zagrożeń z wielu stron, w tym m.in. wywłaszczeń w okolicy Sieradza pod budowę kopalni odkrywkowej węgla brunatnego.

https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/09/zatrzymajmy-rabunek-bogactw-i-niszczenie-polskiej-ziemi/

Niszczenie polskiego rolnictwa, podstawy najważniejszego bezpieczeństwa, bo bezpieczeństwa  żywnościowego jest jednym z elementów stopniowego podstępnego wyniszczania szlachetnego słowiańskiego lechickiego Narodu Polskiego i zastępowania wyznawcami rasistowskich, zbrodniczych ksiąg tory i talmudu.

Wobec tak wielu zagrożeń dla zdrowia i życia zsyłanych przez żydowskiego okupanta, jak na ironię okupant powołał nielegalne “Rządowe Centrum Bezpieczeństwa”, które przejęło wszystkie sieci telefonii komórkowej i poprzez rozsyłanie SMS-ów, ostrzega przed zagrożeniami tworzonymi i finansowanymi przez okupanta. Jest to eksperyment mający na celu zastraszanie, wywoływanie również sztucznych, fałszywych zagrożeń, nadzwyczajnych sytuacji w celu przejęcia całkowitej kontroli nad mieszkańcami naszej Lechickiej Ziemi.

Skype-20180815-213414

Polski Ruch Oporu uznaje uruchomienie  tego nielegalnego systemu ostrzegania jako kolejny krok w kierunku zniewalania, dezinformacji, uśmiercania pod pretekstem ochrony zdrowia i życia, celem  przymusowego okaleczania, uśmiercania szczepionkami, na zasadzie takiej samej jak w przypadku uśmiercania zdrowych świń w okolicach, gdzie podrzucono zamrożone martwe dziki.

Wobec tego, że przed narodami świata ukrywane są technologie, które wybiegają o 300 lat, to otrzymywanie takich SMS od zbrodniczych, nielegalnych wrogich instytucji jest nie tylko naruszeniem praw człowieka ale musi zostać uznane jako zuchwała ingerencja w sferę nie tylko fizyczną ale duchową i umysłową !

Skoro zdelegalizowane firmy prywatne żydowskiego okupanta symulujące instytucje państwowe chcą rzekomo troszczyć się o nasze dobro to dlaczego ustanawiają bezprawie przymusowego szczepienia wszystkich Polaków z wyjątkiem żydów, masowo sprowadzanych na naszą słowiańską Lechicką Ziemię ???

Polski Ruch Oporu wyraża stanowczy sprzeciw wobec tak haniebnych, wyrafinowanych tortur, pod płaszczykiem talmudycznej troski o “gojów” !

POLSKI RUCH OPORU WZYWA DO:

 • bojkotu  referendum i wyborów  zuchwale fałszowanych na różne sposoby przez okupanta,

 • nie wnoszenia żadnych  opłat, podatków czy danin na rzecz okupanta, zgodnie z art.6 Dekretu Narodu Polskiego. W przypadku jakichkolwiek restrykcji, sankcji czy kar, zajęć komorniczych  mamy bezwzględne prawo do bezpośredniej obrony koniecznej, łącznie z użyciem broni ! Link: “Wypowiedzenie posłuszeństwa organom państwa” http://www.tcichocki.pl/20150402_Wypowiedzenie_posluszenstwa_organom_panstwa.pdf

 • stosowania bezpośredniej  obrony koniecznej zgodnie art.7 i art. 8, Dekretu z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa wszelkim organom władzy w Polsce  w sytuacji zagrożenia dla zdrowia i życia na skutek restrykcji żydowskiego okupanta, który pomimo wielokrotnych wezwań do ustąpienia nadal zajmuje stanowiska we władzach wszelkich szczebli w Polsce. https://wojdabejda.wordpress.com/2015/08/12/165/

 • szerokiego upowszechniania informacji o zdelegalizowaniu w 2014r. kościołów na świecie i o wyrokach na papieży, wydanych przez Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa,

 • szerokiego upowszechniania informacji o upadku światowego prywatnego niewolniczego systemu zdelegalizowanej władzy Trój-Korony z Watykanem na czele,

 • szerokiego upowszechniania informacji o bezpośrednim sprawowaniu władzy zwierzchniej w Polsce przez Suwerena-Naród Polski na mocy Proklamacji z 02.11.2014r. oraz Dekretu z 02.04.2015r.,

 • masowego bojkotu wszystkich prywatnych firm handlowych symulujących instytucje kościelne, państwowe i unijne,

 • bojkotowania organizowanych przez te firmy imprez, zgromadzeń itp.,

 • nie odbierania nielegalnej korespondencji, telefonów od prywatnych firm handlowych, symulujących instytucje kościelne, państwowe i unijne,

 • nie stawiania się na wezwania prywatnych firm handlowych podających się bezprawnie za sądy, prokuraturę, policję, wojsko, służby specjalne, służby medyczne, służby psychiatryczne, sanepid, urzędy skarbowe, urzędy gmin, urzędy miejskie, starostwa, banki, itp. ,

 • nie płacenia żadnych składek, danin, podatków, opłat za wodę, kanalizację, wywóz śmieci, czynszów, kar, mandatów, rat kredytów, itp.

Maria i Teresa z domu Znyk

POLSKI RUCH OPORU

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

foto z 13.08.2018r 031

USA testują broń biologiczną we wschodniej Europie

Opublikowano: 14.08.2018 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata, Zdrowie | RSS komentarzy

Łotewski dziennikarz opowiedział, jak „USA testują broń biologiczną w krajach bałtyckich”.

latający dzik 2

„Latający” dzik utknął martwy na drzewie w Polsce

Ogniska afrykańskiego pomoru świń (ASF) w Europie Wschodniej mieszczą się w ogólnym obrazie systemu, w którym USA testuje broń biologiczną do trzeciej wojny światowej, pisze komentator RIA Novosti i Sputnika Łotwa Aleksander Chrolenko.

Jego zdaniem, USA przypisują szczególną rolę w tym systemie krajom bałtyckim, które są głównym poligonem testowym.

Aby potwierdzić swoje oświadczenie, dziennikarz przytacza kilka faktów. Między innymi, w czerwcu wykryto ASF u 165 świń na Łotwie, a następnie zabito dwadzieścia tysięcy zwierząt, co doprowadziło do ogromnych strat rolników. Ponadto na Litwie proponuje się całkowitą rezygnację z chowu trzody chlewnej, ponieważ na tym terenie zarejestrowano już 41 epidemii ASF.

Według Chrolenko takie ogniska są paradoksalne, ponieważ wirus ASF nie jest odporny na warunki północnych szerokości geograficznych, a taka odporność nie mogła pojawić się w krótkim okresie — to mogło być stworzone tylko w laboratorium.

Amerykańskie laboratoria wojskowe na Ukrainie

Epidemie ASF wystąpiły niemal równocześnie w wielu państwach — w Gruzji, na Ukrainie, w Mołdawii, Polsce, w krajach bałtyckich. Dziennikarz łączy ten paradoks z pojawieniem się szerokiej sieci biologicznych laboratoriów Pentagonu w tych krajach Europy Wschodniej. Jego zdaniem, Stany Zjednoczone opracowują i badają wpływ najnowszych typów wirusów na ludzi w różnych regionach — bezpośrednio lub pośrednio, poprzez ASF i podważanie bezpieczeństwa żywnościowego.

Jednocześnie władze tych krajów mogą nawet nie domyślać się ostatecznych wyników biologicznego rozwoju Pentagonu. Badania nad niebezpiecznymi projektami są rozdzielone pomiędzy różne laboratoria i kraje, a pełny raport opracowywany jest w biologicznym centrum badawczym Pentagonu — Fort Detrick w USA, pisze Chrolenko.

Ponadto felietonista dodaje, że w krajach WNP i krajach bałtyckich narodowe systemy nadzoru epidemiologicznego są tłumaczone na amerykańskie standardy. Elektroniczne systemy gromadzenia, przetwarzania, przechowywania i przesyłania informują o każdym podejrzanym przypadku choroby Stany Zjednoczone.

Chrolenko uważa również, że w miarę upływu czasu, częstotliwość i ryzyko wypadków biologicznych wzrośnie, ponieważ biotechnologie pozwalają obniżyć cenę procesu oczyszczania przestrzeni życiowej, uprościć walkę o zasoby naturalne naszej planety, a także przynieść ogromne zyski twórcy wirusów.

Źródło: pl.SputnikNews.com

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Era Obfitości

 

13 responses to “Twierdzą – Lechickim Centrum Bezpieczeństwa każdy dom, każde gospodarstwo ! Naszą Boską Lechicką Energią uzdrawiamy siebie i świat !

 1. Teresa

  15 sierpnia 2018 at 23:57

  DYSKUSJA Z FACEBOOK z bratem Michała Kołodziejczyka

  Karol Dzyr
  1 godz. ·
  Cześć witam wszystkich rolników jak chcemy coś zrobić to musimy działać razem. A jak razem to z Michałem Kolodziejczak. Wszystkie branże w niedzielę w Sandomierzu zapisuje Krzysztof Gomolka. Jak myślisz że jest wszystko Ok, to czekamy na sygnał zadowolenia z naszej pracy pójdziemy Twoim śladem. Smo się nie zrobi, chcemy kontrolować ministerstwo rolnictwa a nie w nim być. Przekaż DALEJ.

  Teresa Wojda:
  Rolnicy to też Suwereni i mają obowiązki polskie a nie żydowskie i nie dają się zwodzić na zapisy pod dyktando agentów okupanta typu M. Kołodziejczak, zdemaskowany m.in przez Polski Ruch Oporu, !!!

  Piotr Kołodziejczak :
  Proszę się liczyć z takimi słowami.

  Teresa Wojda:
  Piotr Kołodziejczak Prosze się liczyc, że rolnicy to Suwereni i nie kolaborują z żydowskim okupantem , nie nazywają uzurpatorów, oszustów, ministrami !!!!https://wojdabejda.wordpress.com/…/twierdza-lechickim…/
  wojdabejda.wordpress.com
  Twierdzą – Lechickim Centrum Bezpieczeństwa każdy dom,…

  Teresa Wojda
  Paweł Ziemiński z Wierni Polsce Suwerennej też poznał sie na tym biciu piany i zwodzeniu zdesperowanych rolników !!!

  Piotr Kołodziejczak:
  Bo jakbym nie wiedział że rolnik to też Suweren.

  Teresa Wojda:
  Piotr Kołodziejczak widocznie pan nie rozumie nawet co to słowo znaczy bo kolaboruje z żydowskim okupantem !

  Teresa Wojda:
  Udaje pan Kołodziejczak wykształconego, wygadanego a nie pojmuje podstawowych faktów i płaszczy się przed żydowskimi przybłędami, uzurpatorami, oszustami , ludobójcami !!!!

  Piotr Kołodziejczak
  Teresa Wojda i co jeszcze?

  Piotr Kołodziejczak:
  Teresa Wojda zaiste ciekawe 😂

  Teresa Wojda:
  Widac pana zarozumiałość i butę rodem z pana żydowskiego ugrupowania PiS w którym pan jest i radnym wyłonionym w fałszowanych wyborach ! HAŃBA !!!

  Piotr Kołodziejczak:
  Teresa Wojda ja? Czytać Pani umie? A Pani umie tylko obrażać bezpodstawnie.

  Teresa Wojda:
  Niechaj zaprzestanie pan tej wrogiej działalności i przestanie igrać z losem rolników !!!!

  Piotr Kołodziejczak:
  Teresa Wojda brawo!

  Teresa Wojd:
  Nie jest obrazą powtórzenie tego co pan o sobie mówił i że figuruje jako radny ….i

  Piotr Kołodziejczak:
  Z kim Pani rozmawia?

  Polubienie

   
 2. Teresa

  16 sierpnia 2018 at 20:27

  ciąg dalszy DYSKUSJA Z FACEBOOK z bratem Michała Kołodziejczyka
  Katarzyna Kruk Teresa Wojda- czyli chora kobieta 😂😂 Takie rzeczy to się babo leczy!!!

  Kamil Kalita Teresa Wojda prosze wziąść ak47 i iść na front. spiskuje Pani z żydowskim środowiskiem’ chce Pani majątku nie winnych ludzi.

  Teresa Wojda Atakiem personalnym za fakty, prawdę i przeinaczaniem talmudycznym autorytetu ani sobie ani tym braciom Kołodziejczakom nie przysporzysz a jedynie potwierdzasz trafnośc stwierdzenia ,ze działacie na szkode rolników na zlecenie zydowstwa z PiS!!!

  Katarzyna Kruk Ale jesteś pusta idiotkao!

  Kamil Kalita Teresa Wojda jeśli nie ma Pani bardziej życiowych argumentów niech sie Pani nie bierze za dyskusje. Jestem przeciwny na dzieleniu ludzi wg kategori parti politycznych. rolnicy mają wiecej wartości. a PiS to ja jestem przeciwnikiem ale nie za rządy ale za rozdawanie pieniędzy!!!

  Teresa Wojda Kamil Kalita Dziecko widac masz problemy sam z sobą tak jak i Kruk udająca talmudyczną lekarkę ! Przestańcie zniewazac mnie za prawde i fakty !!! Odsyłam waszą złą energię i niechaj wraca do was z 7-krotną siłą ! Zarozumialstwo i brak umiejętności czytania ze zrozumieniem tego co podałam przerasta umiejętności … w linku: wojdabejda.wordpress.com !
  wojdabejda.wordpress.com
  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU…

  Teresa Wojda Katarzyna Kruk za takie zniewagi nawet w talmudycznym kodeksie sa paragrafy ! WARA ODE MNIE !!!

  Teresa Wojda Tym atakiem personalnym na mnie sami potwierdzacie słusznośc stwierdzeń że jesteście na usługach żydowskich rzekomych władz!!! Wszystko to zapisane w komentarzach na stronie … jako dowód w sprawie !

  Polubienie

   
 3. Teresa

  16 sierpnia 2018 at 20:37

  Ciąg dalszy DYSKUSJA Z FACEBOOK z bratem Michała Kołodziejczyka

  Katarzyna Kruk, Oj widzę że Pani Teresa Wojda starość się Pani dała we znaki i brak zajecia bo na menopauzę to już grubo za dużo A pewnie ochydztwo z twarzy też 😂😂 A kodeksy to sobie sama dobrze przypomnij i uświadom bo widzę że daleko Ci do normalnych ludzi !

  Teresa Wojda
  Napisz odpowiedź…

  Karol Dzyr
  Karol Dzyr Bo nie rozumiem
  Zarządzaj
  Lubię to!
  · Odpowiedz · 21 godz.

  Teresa Wojda Szanowni Państwo jesteście świadkami jak bojówki z PiS ,talmudyczne kolesiostwo zdemaskowanego fałszywego przywódcy protestu rolniczego M. Kołodziejczaka znieważa za fakty o prawach Suwerenów w Naszej Ojczyznie Rdzennych Polaków- Lechitów, Słowian !!! Atakiem personalnym odkryliście się kim faktycznie jesteście !

  Polubienie

   
 4. Teresa

  17 sierpnia 2018 at 23:59

  z fb fragment z komentarzy:
  Zbigniew Myszka
  Teresa Wojda Jeszcze nikt nie przejął RN. Słucha Pani żydowskich plotek, które mają na celu właśnie niegłosowanie przez Polaków na RN! Proszę sobie przemyśleć te żydowskie zagrywki. W tym są mistrzami!

  Teresa Wojda
  Zbigniew Myszka Czy czytał pan ordynację wyborczą zydowskiego okupanta skazaną na fałszowanie i dowody na fałszowanie centralnej urny wyborczej doskonale udowodnione przez Krzysztofa Puzynę z moim i mojej siostry udziałem???? Zna pan Proklamację i Dekret Suwerena ???? Gdyby pan znał te dokumenty i inne fakty to by mnie nie znieważał ! Plotkami to nie ja się zajmuje ale raczej pan to mówi o sobie! Ja występuję
  na forum międzynarodowym od lat w obronie Narodu Polskiego przed wszelkimi zagrożeniami i demaskuję m.in. fałszywych obrońców, dezinformatorów okupanta ! Już 2012 r ostrzegałam wraz z siostrą o fałszywym ruchu narodowym z żydami na czele!

  Polubienie

   
 5. Teresa

  18 sierpnia 2018 at 12:28

  komentarz z fb pod treścią z fragmentu niniejszego artykułu:

  Adam Szlachtycz Bardzo pożądane byłyby wystąpienie Pani w Studio Polska TVP Info ,ze względu na audytorium .Taką wiedzę trzeba krzewić wśród ciemnego pospólstwa wszelkimi możliwymi i niemożliwymi sposobami.

  Polubienie

   
 6. wojdabejda

  24 sierpnia 2018 at 23:22

  http://www.polishclub.org/2016/11/27/dr-rauni-leena-kilde-jasne-swiatlo-ciemnosci-tunelu/
  Staraniem wydawcy pana Bohdana Szewczyka z Kanady ukazała się interesująca książka dr. Rauni-Leena Luukanen Kilde – BRIGHT LIGHT ON BLACK SHADOWS (wydanie w języku angielskim). Wydanie przetłumaczone zostało na język polski i wydane pt. JASNE ŚWIATŁO W CIEMNOŚCI TUNELU. Człowiek jest umysłem a nie ciałem.

  Autorka – doktor nauk medycznych, były Dyrektor Środowiska i Zdrowia, Edukacji w Narodowym Instytucie Zdrowia w Helisinkach, reprezentant Finlandii w Finlandii w Światowej Organizacji Zdrowia w Genewie. Spod jej pióra wyszło wiele opracowań. W tym: o istocie człowieka, parapsychologii, kosmicznych kontaktach i kontroli umysłu, militarnej medycynie, tele neutro – komunikacji, mikro chipowaniu astronautów dla obserwacji ich organizmów i funkcji umysłowych z ziemi, badań sterylizacyjnych dla spowolnienia depopulacji.

  * * *

  We wstępie do książki Autorka napisała między innymi:

  rauni-Leena-Luukanen-Kilde-ksiazka-okladka-plW ciągu ostatnich 30 lat brałam udział w licznych międzynarodowych konferencjach – niektórych otwartych, niektórych zamkniętych, inne były na zaproszenie – w różnych krajach od Moskwy po Washington DC, w dziedzinie parapsychologii, kontaktów pozaziemskich i ufologii, kontroli umysłu, psychiatrii, telekomunikacji nero-elektromagnetycznej w medycynie wojskowej, elektronicznych działań wojennych przeprowadzanych eksperymentalnie na nieświadomej opinii publicznej przy użyciu „broni nie śmiercionośnej” itd. Myślę, że zdobyłam całkiem sporo informacji, których opinia publiczna powinna być świadoma.

  Rządy i służby specjalne w różnych państwach chcą trzymać w tajemnicy wielki techniczny postęp w takich dziedzinach nauki jak: podróże w czasie, ciągłe podróżowanie na inne planety: Księżyc, Mars, Saturn itd., po to aby trzymać populację w nieświadomości.

  Czytanie sygnałów myślowych i wpływanie na nie, manipulacja naszym zachowaniem przy pomocy elektronicznych, chemicznych i psychologicznych środków jest tematem całkowicie nieznanym opinii publicznej a nawet lekarzom służby zdrowia. Robione jest to przy użyciu dodatków do żywności, zakazywaniu spożycia witamin, nanotechnologii, manipulacji genetycznej, mikrofal, „oszczędzania energii” za pomocą trujących żarówek, rozpylania smug chemicznych na niebie powodujących różne choroby oraz kontrole umysłu za pomocą fal elektromagnetycznych. Zaczipowanie populacji światowej bez jej wiedzy, na przykład poprzez szczepienia, mające na celu całkowitą kontrolę zachowań, myśli i działań człowieka, jest faktem tak samo jak tajna sterylizacja w szczepionkach.

  Skryte nękanie i przestępcza działalność wobec pisarzy, ostrzegających opinie publiczna są rutynowym działaniem zarówno wojskowych jak i cywilnych służb specjalnych. Ciągłe krzywdzenie nie służy ludzkości. Radykalny „plan depopulacji” realizowany jest w nazistowskim stylu przez wąską elitę, ukrywającą się za fasadą rządów. To ona pociąga za sznurki, prawie całkowicie kontroluje społeczeństwo, posiada media głównego nurtu i nieograniczone źródła dobrobytu. O tym m.in. chce napisać w tej książce.

  Od wielu lat jestem zaskoczona, że media oficjalnie zaprzeczają olbrzymiemu postępowi technicznemu. Technologia wolnej energii wolną energią, kontaktom kosmicznymi z obcymi rasami sprzyjającym rozwojowi ludzkości. Zajęło mi bardzo wiele czasu, aby uświadomić sobie, że wielu naukowców, wojskowych, polityków, stróżów prawa itd. naumyślnie podawało do mediów zafałszowane informacje, by trzymać opinie publiczna w niewiedzy. Powodem oczywiście są pieniądze i władza oraz całkowita kontrola mas. Prawda zmieni wszystko.

  Dzisiaj, niewielka elita myśli, że ma prawo decydować o losach bilionów ludzi. Arogancko uważa, że ma prawo decydować kto będzie się rozmnażać (kontrola populacji). Kto będzie im służył jako niewolnik aż do chwili gdy klasa średnia zostanie wyeliminowana. Dlaczego nie zadajemy otwartych pytań ich liderom, a ich moralność? Tłum ignorantów nie jest zagrożeniem dla elity, klasa średnia tak. Są nazywani przez elitę owcami lub bydłem!

  Ci nieetyczni liderzy stojący za kulisami zupełnie zapomnieli – jeżeli w ogóle kiedykolwiek wiedzieli – że wszyscy ludzie są energią, świadomością zamieszkującą ciało, w którym WSZYSTKIE komórki wibrują – nie tylko komórki mózgowe. Nasze „materialne” ciało składa się z około 70% wody, a nasz mózg nawet z 87% wody! Tym co trzyma nas razem jest energia, nasze świetliste ciało, które jest kopia naszego ciała fizycznego bez żadnych upośledzeń i bez narządów płciowych!

  (…)

  Nasza energia nigdy nie umrze, nie zniknie, lecz zawsze będziemy, jako świadomość, odpowiedzialni za wszystkie nasze uczynki, myśli i działania, jakie kiedykolwiek zrobiliśmy w naszej wiecznej egzystencji we wszechświecie, w rożnych wymiarach i na rożnych liniach czasowych. Tak jak w naszych snach, istniejemy jednocześnie w rożnych częstotliwościach. Dlatego, nieetyczne pogwałcanie praw ludzkich znane ze Związku Radzieckiego, Stanów Zjednoczonych, Chin i nazistowskich Niemiec jest przedmiotem wielkiej troski zważywszy na dzisiejszą technologię i dążenie elity do wyeliminowania najsłabszych, najstarszych, schorowanych, „niechcianych”, „straceńców” itd.

  (…)

  Co zasiejesz, to zbierzesz – wygląda na to, że teraz nadchodzi czas na upadek „Rzymskiego Imperium” – najpierw finansowy, a później geograficzny. Stanie się to przy pomocy katastrof, powstałych przez człowieka przy użyciu bardzo wysoko zaawansowanej technologii. Trzęsienia ziemi, tsunami, tornada, błyskawice, powodzie, susze, pożary lasów – pogoda użyta jako broń – doprowadzająca niebezpieczne instalacje atomowe do wybuchu i rozprzestrzeniania się śmiercionośnych radiacji.

  (…)

  Ewidentnie rasa ludzka potrzebuje wielkiej, globalnej katastrofy zanim się przebudzi i uświadomi sobie, po co tu jesteśmy oraz co to znaczy być człowiekiem. Jakie znaczenie ma życie na poziomie fizycznym, na tej malutkiej planecie we wszechświecie, w tej linii czasowej.

  Kometa lub asteroida uderzająca w Ziemie, to się może zdarzyć. Dobrze by było aby nasi nieetyczni liderzy stojący za kulisami zostali zastąpieni przez liderów z wiedza duchowa, którzy rozumieją swoją odpowiedzialność za WSZYSTKICH ludzi, za duchowy rozwój i wzrost nas wszystkich, wspólnie i indywidualnie. Staniemy się galaktycznymi ludźmi, a nasze technologie używane w złym celu muszą być zmienione dla dobra nas wszystkich. Zmiana już się zaczęła a religijne hologramy tworzone przez człowieka na niebie, przeprowadzony atak z „nieba” udający napaść kosmitów oraz inne wielkie zmiany będą transformować nastawienie rasy ludzkiej w bardzo bliskiej przyszłości. Dla naszej świadomości śmierć nie istnieje i nie jesteśmy sami we wszechświecie!

  Październik 2011 w Son, w Norwegii – jednak dopiero w 2014 roku znalazłam odważnego wydawcę!

  Rauni-Leena Luukanen Kilde, MD

  * * *
  Spis treści
  Rozdział I: CV of Dr Rauni-Leena Luukanen Kilde.
  Rozdział II: Ulotka prezentująca sympozjum o mechanizmach pamięci i jej zakłóceniach.
  Rozdział III : Elektromagnetyczna telekomunikacja i cybernetyka.
  Rozdział IV: Biotelemetria i studia zachowań specyficznych grup.
  Rozdział V: Literatura dla Rozdziału XXI książki pt. Uzdrawianie – Fakt czy fikcja.
  Rozdział VI: Elektromagnetyczna broń a prawa ludzkie.
  Rozdział VII: Etyczne aspekty implantów w ludzkim ciele.
  Rozdział VIII: Europejski Parlament ostrzega o niebezpieczeństwie. 1999r.
  Rozdział IX: Broń masowego zniszczenia 1998 r.
  Rozdział X: Międzynarodowy komitet ofensywnej broni mikrofalowej.
  Rozdział XI: Rosyjski dokument 1979 r.
  Rozdział XII: Ustawa zachowania przestrzeni kosmicznej – 2001 r.
  Rozdział XIII: Kontrola umysłu i elektroniczna broń.
  Rozdział XIV: 50 lat bezkarnych rządowych przestępstw.
  Rozdział XV: Wprowadzenie do nowych głowic bitwy umysłów I
  Rozdział XVI: Gdy państwo cię gwałci. Robert Neslund 2013.
  Rozdział XVII: Eksperymenty na niewoluntarnych osobach rządu USA.
  Rozdział XVIII: Protokoły mędrców Syjonu.
  Rozdział XIX: Literatura.

  * * *

  Rozdział I: CV of Dr Rauni-Leena Luukanen Kilde.
  (15 listopad 1939 – 8 luty 2015)

  Rauni-Leena-Kilde-Bright-Light-on-Back-Shadows-cover-page-okladkaUrodzona w Finlandii w 1939 r. Jako nastolatka chodziłam do szkoły w 5 krajach. Mieszkam obecnie w Norwegii (2011 r.). Bakalarz medycyny Uniwersytetu w Turku 1964, doktor medycyny Uniwersytetu w Turku 1967. Dyplom z Tropikalnej medycyny 1970 Karolinska Institute Stockholm, Szwecja. Świadectwo socjalnej medycyny – 1972 Nordyckiej Szkole w Gothenburg, Szwecja. Specjalista w Ogólnej Praktyce 1974 Finlandia. Specjalista Administracji Zdrowia Finlandia 1981. Świadectwo Gotowości na Nieszczęścia 1975. Liga Towarzystwa Czerwonego Krzyża Genewa. Świadectwo Narodowej Obrony Cywilnej 1976 Finlandia. Szef Delegacji rządowej do WHO, tropikalna medycyna i edukacja zdrowotna 1978 – 1979. Szef delegacji Czerwonego Krzyża do Malezji Indonezji 1979 (program dla uchodźców z Wietnamu – „ludzie w łodziach”) Medyczny Szef w Lapland 1975-1987. Zastępca Dyrektora Departamentu i Ochrony Środowiska, Zdrowia, Edukacji I Narodowego Instytutu Zdrowia w Finlandii, Helsinki 1978; także czasowo zastępująca Szefa Medycyny Finlandii (Jak w USA Generalny Chirurg). Pracowałam 22 lata w różnych szpitalach Finlandii i Pakistanie. Sekretarz Stowarzyszenie Cywilnej Obrony w Lapland 1981-1983. Członek Dyrekcji dla Generalnych Praktyków w Finlandii 1973, Sekretarz Stowarzyszenia Administratorów Medycyny Finlandii 1975-76. Członek Dyrekcji Czerwonego Krzyża Finlandii 1976-79. członek komitetu zdrowia 1976-84, Prezydent Szkoły dla Pielęgniarek w Lapland 1978- 1987, Członek Nordyckiej Rady Komitetu ds. Badania Arktycznej Medycyny 1980-84, Członek Rady Bezpieczeństwa Lapland 1975087, 6 miesięczny militarny – cywilny kurs, Złota Broszka pierwszej kobiety dla cywilnej obrony 1990 Finlandia, Prezydent młodszej Izby Handlowej w Rovaniemi 1981, Kobieta roku „Eva” Finlandii 1975, Korespondent ONZ Towarzystwa Parapsychologicznego i srebrny medal ONZ 1992, Prezydent i założycielka Towarzystwa Parapsychologicznego Lapland 1981-86, Honorowy Prezydent 2002, Nagroda Literacka WSOY największej firmy publikacyjnej w Nordyckich krajach 1983, Prezydent Klubu żeglarskiego Lapland 1975-76 (pierwsza na świecie – kobieta Komandor), Nagroda CAHRA (citizens against human rights abuse) za odważne potwierdzenie potrzeby eksponowania i powstrzymania okropności badań i eksperymentowania nad nie poinformowanymi ludźmi 1999, Autor najlepiej sprzedających się książek w 6 językach (o istocie człowieka,parapsychologii kosmicznych kontaktach i kontroli umysłu). Opublikowałam pierwszy artykuł na świecie w medycznym żurnalu o doświadczeniu poza ciałem i tuż przed śmiercią 1999, (Duodecym, Finland Medical Research Journal for 127 years) oraz o kontroli umysłu i cybernetyce (Spekula, Oulu University Medical Doctors and Student Association). Przedstawiłem ulotkę na międzynarodowych konferencjach medycyny o kontroli umysłu 1999 i 2000 i na konferencji o militarnej medycynie dla ogólnych praktyków oraz na 33. międzynarodowej konferencji o militarnej medycynie w Helsinkach, prezentowałam ulotkę o tele neuro komunikacji, mikro chipowaniu astronautów dla obserwacji zachowania się ich organizmów i funkcji umysłowych z ziemi gdy oni są w przestrzeni kosmicznej. Także telepatyczne kontakty z księżyca do Ziemi opublikowane już w 1973 r. Mam globalną publiczność dla mych wykładów video via internet i 60 wywiadów. Dostałam 4 miliony listów via internet z krajów Arabskich, Chin, Japonii, Korei , Thai, Rosji i Europy Wschodniej na 10 min video o szczepionce przeciwko świńskiej grypie zawierającej mikro chipa i agent sterylizacyjny dla spowodowania depopulacji. Członek akademii nauk w NY, USA, 1992-94. Jestem w Amerykańskiej biografii „Who is who” na świecie 1997 w dziale nauki i inżynierii 1997, Who is who – w medycynie opiece lekarskiej 1999 r.

  Byłam przedmiotem okrutnego zamachu na mój charakter, ogromnego nękania i kłamstw przez pewne agencje wywiadowcze i innych starających się powstrzymać mnie przed przekazywaniem informacji dla publiczności. Ja NIGDY nie nazywałam siebie ministrem zdrowia, NIGDY nie byłam w polityce i nigdy nie będę!

  Dr Rauni-Leena Luukanen Kilde

  * * *

  Książki można kupić bezpośrednio u wydawcy:

  dla USA i Kanady oraz poza EU cena $40.00 CAD
  Adres:

  Bohdan Szewczyk,
  14 Arletta street, Georgetown, ON.
  Canada L7G 3J3

  tel/fax 905-873-0961
  email: b.szewczyk@sympatico.ca

  w USA:

  w języku polskim:

  – Krzysztof, tel. 646-379-8712 lub email: jadwiga1923@gmail.com

  oraz na terenie Unii Europejskiej:

  Adresy:

  Jarek Nobis
  ul. Dewońska 4 m. 33
  25 637 Kielce, Polska
  email jareknobis@gmail.com
  tel.: 668-075-083, 668-075-0831.
  Andrzej Skorski
  swiatowid4@o2.pl
  tel. 602-398-106
  w j. angielskim

  ANGLIA:

  – już w grudniu 2017 : MS. ARLENE 44 (0)1594 542250 a@truedemocracy.net

  Dla Rodaków zamieszkałych w Polsce specjalna oferta – cenę zmniejszyliśmy do 80.00 zł.

  Sprzedajemy jedynie nowe książki, wiec zwrotów nie przyjmujemy.

  Wydawnictwo Bohdan Szewczyk, Georgetown, ON, Canada

  Polubienie

   
 7. Teresa

  14 września 2018 at 22:23

  Ogłoszenia NESARA spodziewane w 2018 roku

  ” NESARA jest tajną krajową ustawą o bezpieczeństwie i reformach gospodarczych (marzec / październik 2000 r.). Zauważ, że S oznacza Security ; nie dla stabilności. (S for Stability to oszustwo typu Bait-and-Switch, tak samo jak G ESARA, więcej informacji tutaj ). NESARA to amerykańska inicjatywa prawna o radykalnych i życzliwych globalnych konsekwencjach.

  Globalne programy dobrobytu NESARA są na zakręcie zapowiadane i uruchamiane. Jeden z funduszy chronionych, o którym mówi się, że jest zaangażowany, nosi nazwę The Saint Germain World Trust. Ten fundusz zawiera dostarczane metale szlachetne i waluty o wartości wyższej niż jeden quattuordecillion dolarów amerykańskich. Słowo quattuordecillion jest czasem pisane jako quatrodecillion. Oznacza to dziesięć tysięcy, tysięcy, tysięcy, tysięcy, tysięcy, tysięcy, tysięcy, tysięcy, tysięcy, milionów dolarów. Lub 1 $ z czterdziestu zera po nim.

  10 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000.

  Pośród innych projektów pieniądze te zostaną wykorzystane na wykup wszystkich korporacji naftowych, banków i karteli farmaceutycznych. I wyzeruje (trwale anuluje) wszystkie osobiste, korporacyjne i krajowe długi na całym świecie. Więcej informacji na temat powszechnego umorzenia długu i nadchodzącego jubileuszu globalnego długu można znaleźć tutaj . Zasoby World Saint Germain World Trust są dodatkowe i oddzielone od Światowych Globalnych Funduszy Rozliczeniowych i Globalnych Rachunków Zabezpieczeń (pdf; 120pp).

  Początkowo pieniądze NESARA miały zostać wydane w 2000 r., Ale Biały Dom Busha i jego bankowi i prawni konspiratorzy na całym świecie uniemożliwili wypłatę. Dzięki korporacyjnej ogólnoświatowej kontroli nad mediami głównego nurtu, prawie cała wiedza o istnieniu NESARA została stłumiona. To się teraz zmienia. „…
  alcuinbramerton.blogspot.com
  NESARA announcements expected in 2018
  http://alcuinbramerton.blogspot.com/2007/07/nesara-announcement-expe…

  Polubienie

   
 8. Teresa

  22 października 2018 at 21:55

  Oto poniżej dowód na utrudnienia w dostępie do internetu w tym braku możliwości komunikowania się i przesyłania linków.
  cyt:
  Bardzo ważne !
  Maria Znyk

  niedz., 21 paź, 22:36 (23 godziny temu)

  do ja
  nie mogę dać linka ale proszę wyszukaj art. i klej w komentarz pod ostatnim art.>

  „ministerstwo Nauki finansuje nielegalne eksperymenty na obywatelach Polski.”w 2014 r. Kolarska/Bobińska zatwierdziła letni program strategiczny za 400 mln zł. „Nowe systemy uzbrojenia i obrony w zakresie energii Skierowanej,realizowany przez Narodowe centrum Badań i Rozwoju.

  Polubienie

   
 9. Teresa

  24 października 2018 at 12:32

  https://tajemnice.robertbrzoza.pl/kontrola/nowej-generacji-bron-skierowanej-energii-testowana-na-ludnosci-cywilnej
  „ministerstwo Nauki finansuje nielegalne eksperymenty na obywatelach Polski.”w 2014 r. Kolarska/Bobińska zatwierdziła letni program strategiczny za 400 mln zł. „Nowe systemy uzbrojenia i obrony w zakresie energii Skierowanej,realizowany przez Narodowe centrum Badań i Rozwoju.

  Nowej generacji broń „skierowanej energii” testowana na ludności cywilnej?
  Posted on Marzec 27th, 2017 in kontrola

  Kontrola umysłu

  Broń skierowanej energii jest wynalazkiem testowanym na całym świecie. Zawitała również do Polski.
  Już nie możemy mówić o teoriach spiskowych…

  1 marca 2017 roku w Wojskowej Akademii Technicznej odbyła się prezentacja wyników Programu Strategicznego – Nowe Systemy Uzbrojenia i Obrony w Zakresie Energii Skierowanej. W spotkaniu, które rozpoczęło się w Sali Senatu WAT wzięło udział ponad 60 osób.

  Wojskowa Akademia techniczna tak to opisuje:

  „Broń nowej generacji, broń skierowanej energii to współczesne wyzwanie związane ze stosowaniem coraz bardziej precyzyjnych środków rażenia, kierowanych w konkretne miejsca i cele. Broń elektromagnetyczna nie musi wyrządzać bezpośrednich szkód, a jest bardzo skuteczna, może być użyta nie tylko w warunkach wojennych, ale również pokojowych np. do tłumienia demonstracji, opanowania agresywnych jednostek bez powodowania uszczerbku na zdrowiu. Broń taka jest już coraz bardziej realna, czego dowodzą wyniki prowadzonych prac naukowo-badawczych w tym zakresie”.

  Proszę zwrócić uwagę na słowa: „może być użyta nie tylko w warunkach wojennych, ale również pokojowych”.

  W ramach Programu konsorcja naukowo-przemysłowe realizują 6 projektów:

  Impulsowe Działa Elektromagnetyczne,
  Metody i Sposoby Ochrony i Obrony przed Impulsami HPM,
  Infrastruktura badawcza w zakresie nowych technologii związanych z generatorami do wytwarzania wysokomocowych impulsów promieniowania elektromagnetycznego, anten nadawczych impulsów HPM, HPRF, RFDF, technologii materiałowych związanych z ochroną i obroną, aparatury pomiarowej,
  Laserowe Systemy Broni Skierowanej Energii, Laserowe Systemy Broni Nieśmiercionośnej,
  Badania i symulacje skutków oddziaływania impulsów HPM,
  Mikrofalowa Broń Obezwładniająca.

  źródło: ioe.wat.edu.pl

  Poniżej przedstawiam film z testów amerykańskiego systemu Active Denial System (ADS):

  Czy broń skierowanej energii testowana jest na ludziach?

  Pani Ewa Pawela twierdzi, że urządzenia obsługujące broń skierowanej energii stały przed sejmem w dniu puczu zorganizowanego przez czerwonych. Poseł Liroy zrobił zdjęcie.

  W jakim celu stała tam broń?

  Czyżby PiS chciał użyć jej na posłach czerwonych?

  Wiele ludzi twierdzi, że broń skierowanej energii testowana jest w Polsce na ludziach. Objawia się czerwonymi plamami na ciele, parzeniem, psychicznym nękaniem, brakiem snu itd.

  Pociski energii są niewidoczne, dlatego tak łatwo można je używać.

  Tu jest jeden z wielu filmików w sieci, pokazujący skutki użycia broni. Takie filmiki można oglądnąć w wielu krajach:

  Najciekawsze jest w tym wszystkim to, że policja nie może pomóc poszkodowanym, ponieważ prezentowana broń ma akceptację rządu i PiS.

  Potwierdza to sam policjant w końcówce filmu:

  Antoni Macierewicz o broni elektromagnetycznej w Polsce:

  Najwyższy czas głośno mówić o broni skierowanej energii, o broni elektromagnetycznej.

  W tej chwili wiedza społeczna na ten temat jest marginalna, dlatego rząd robi co chce.

  Musimy nękać posłów pytaniami, uświadamiać ich, przekazywać wiedzę na ten temat.

  To już nie jest teoria spiskowa, kiedy oficjalne władze mówią o czipach, potwierdzają fakt istnienia broni.

  Na pewno nikomu nie uda się jej zneutralizować, ponieważ są to nowoczesne odkrycia.

  Jednak ta broń w rękach nieuczciwych polityków, służb, wojskowych jest destrukcyjna dla społeczeństwa.

  Należy prawnie, ustawą, zabronić jej stosowania na cywilach, w pobliżu budynków mieszkalnych.

  W tej chwili PiS udaje głupiego.

  Zamiast natychmiast wdrożyć prawo regulujące używanie broni skierowanej energii, to oni milczą.

  Gdzie jest uczciwość rządu?

  Gdzie jest uczciwość Antoniego Macierewicza?

  Ich obowiązkiem jest troszczenie się o naród, a nie uleganie wpływom obcych agentur, obcych sił.

  W dziwny sposób ta broń w tym samym czasie testowana jest na ludziach w wielu krajach.

  Ktoś odgórnie, przekazał broń rządom.

  Tylko po co?

  Polubienie

   
 10. Teresa

  8 listopada 2018 at 21:57

  1. Dekret Zwierzchnika Władzy w RP 1-2018 2018.10.25
  2018-11-08 20:47:26 Edytuj

  1. Dekret Zwierzchnika Władzy

  Polubienie

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: