RSS

Funkcjonariusze medyczni – stańcie się uzdrowicielami zamiast zabójcami !

29 List

APEL DO LEKARZY, PIELĘGNIAREK, FUNKCJONARIUSZY MEDYCZNYCH.

plakat helisa

Eksperymenty Mengele

Foto Mengele

Łowicz, 28.11.2017r.

APEL DO LEKARZY, PIELĘGNIAREK, FUNKCJONARIUSZY MEDYCZNYCH.

Stańcie się uzdrowicielami zamiast zabójcami !

My, matki babcie, ofiary ludobójczej oficjalnej medycyny, same boleśnie dotknięte działaniem funkcjonariuszy służby śmierci mylnie zwanej służbą zdrowia, doświadczające ogromu cierpień własnych, naszych dzieci i wnuków, kierowane troską o dobro wspólne Słowiańskiego-Lechickiego Narodu Polskiego w jego Ojczyźnie-Polsce, zwracamy się do Was z apelem o stosowanie Boskiego Prawa Naturalnego zgodnie z zasadą “nie krzywdzę i nie pozwalam na krzywdzenie innych”.

Jesteście narzędziem wykonywania wyroków śmierci i okaleczania milionów ludzi na zlecenie zbrodniczych karteli: farmaceutycznego, politycznego, bankowego, kościelnego, pomimo ogłoszenia 25.12.2012r. upadku światowego prywatnego niewolniczego systemu władzy Trój-Korony z satanistycznym Watykanem na czele.

Jesteście winni robienia interesów na chorobach, tworzonych nawet w laboratoriach należących do światowych elit żydowskich w ramach Nowego Porządku Światowego !

https://wojdabejda.wordpress.com/2017/11/23/zastopujmy-usmiercanie-i-okaleczanie-dokonywane-na-zlecenie-ludobojcow-z-nwo/

Ta zbrodnicza, talmudyczna medycyna może dotknąć również Was i Wasze rodziny ! W naszym wspólnym interesie jest niedopuszczanie do przymusu szczepionkowego wraz z chipowaniem oraz zaprzestanie stosowania zabójczych procedur medycznych w podstępnej wojnie biologiczno-informacyjnej !

Macie prawo i obowiązek odmowy stosowania narzuconych Wam  ludobójczych, nielegalnych procedur medycznych “ministerstwa zdrowia”, ustanowionych przez osoby nieuprawnione, skorumpowane, związane z kartelem farmaceutyczno-chemicznym, winnym okaleczania i uśmiercania setek milionów ludzi na świecie !

Skarga dr. M.Ratha do Trybunału Karnego w Hadze: http://www.jonizator.pl/w_imieniu_narodow_swiata.pdf

Apelujemy o powszechne stosowanie najwyższego prawa Suwerena-Dekretu z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa wszelkim organom władzy w Polsce. http://www.t.cichocki.pl

Apelujemy o powszechne stosowanie medycyny naturalnej oraz profilaktyki opartej na unikaniu produktów  zawierających GMO, pestycydy, trujące dodatki do wody, do żywności, do kosmetyków.

Apelujemy o powszechną ochronę przed smogiem elektromagnetycznym, technikami kontroli umysłu, HARP, toksycznymi chmurami.

Stańcie się częścią nowego sytemu już stworzonego przez szlachetnych lekarzy, którzy ostrzegają przed ludobójczymi procedurami oficjalnej medycyny, leczą naturalnymi metodami oraz propagują zasady zdrowego trybu życia.

MATKI, BABCIE

POLSKI RUCH OPORU

Maria i Teresa z domu Znyk

http://www.wojdabejda.wordpress.com,

28.11.2017r.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

UWAGA !!!

W interesie każdego Polaka-Polacha jest masowe upowszechnianie „Apelu do lekarzy, pielęgniarek, funkcjonariuszy medycznych”, apelu, który zawiera najważniejsze informacje dla każdego Polaka-Polacha, aby powstrzymać wyniszczanie Suwerena-Słowiańskiego Narodu Polskiego w jego Ojczyźnie-Polsce. 

Poniżej do wydruku w PDF :

apel-do-lekarzy

https://wojdabejda.wordpress.com/2020/09/04/oszustwo-covid-19-zdemaskowane-w-programie-i-tvp-nadgorliwi-sludzy-zaborcy-przestancie-gnebic-polakow-lechitow/

Drastyczne foto o przymusie szczepionkowym

grafika z nathaniahu12046604_1714204968810723_9068900088388138671_n

Helis

Grafika Bergolio
genozid,

 
5 Komentarzy

Opublikował/a w dniu 29 listopada 2017 w Bez kategorii

 

5 responses to “Funkcjonariusze medyczni – stańcie się uzdrowicielami zamiast zabójcami !

 1. wojdabejda

  30 listopada 2017 at 21:38

  Łowicka Inicjatywa Obywatelska
  13 godzin temu
  UWAGA !!!
  W interesie każdego Polaka-Polacha jest masowe upowszechnianie „Apelu do lekarzy, pielęgniarek, funkcjonariuszy medycznych”, apelu, który zawiera najważniejsze informacje dla każdego Polaka-Polacha, aby powstrzymać wyniszczanie Suwerena-Słowiańskiego Narodu Polskiego w jego Ojczyźnie-Polsce.
  Poniżej do wydruku w PDF :
  https://wojdabejda.files.wordpress.com/2017/11/apel-do-lekarzy.pdf
  Pokaż więcej
  ODPOWIEDZ
  8

  blendowiak
  4 godziny temu
  Apelować do lekarzy to tak jak apelować do polityków. Nie widzę większej różnicy, obydwa klany liczą głównie pieniądze.
  ODPOWIEDZ

  Łowicka Inicjatywa Obywatelska
  3 minuty temu (edytowany)
  Warto apelować, warto rozpowszechniać całą prawdę o upadłym ludobójczym światowym prywatnym niewolniczym systemie władzy Trój-Korony z satanistycznym Watykanem ! Warto apelować do lekarzy, bo przecież są w ich gronie ludzie z sumieniem a może nawet z sercem, którzy odstąpią od ludobójczych praktyk ! Warto apelować jeśli chociaż jeden lekarz odstąpi od bezmyślnego, bezdusznego służenia mafii: zorganizowanej grupie przestępczej prywatnych firm handlowych symulujących instytucje państwowe i kościelne ! Warto upowszechniać apel, bo zawiera w sobie Energię, Boską Moc naszych słowiańskich-lechickich serc !
  Pokaż mniej
  ODPOWIEDZ

  Polubione przez 1 osoba

   
 2. Teresa

  30 listopada 2017 at 22:41

  Dyskusja z fb w grupie „Wypowiedzenie posłuszeństwa wszystkim organom okupanta”
  Teresa Znyk Łowicz, 28.11.2017r.

  APEL DO LEKARZY, PIELĘGNIAREK, FUNKCJONARIUSZY MEDYCZNYCH….Zobacz więcej

  ZASTOPUJMY UŚMIERCANIE I OKALECZANIE DOKONYWANE NA…
  WOJDABEJDA.WORDPRESS.COM
  Super · Odpowiedz · Usuń podgląd ·
  1 · Wczoraj o 00:11

  Teresa Znyk https://wojdabejda.wordpress.com/…/skonczyc-z-kultem-zyda/

  Magdalena Matacz
  Magdalena Matacz : Ciekawa jestem czy choć do części z nich do ich sumień dotarło?😒 . Czy mają choć skrawek sumienia w którym tli się jeszcze dobro.
  Lubię to! · Odpowiedz ·
  1 · 33 min

  Teresa Znyk :Tylko my ofiary talmudycznej medycyny, pacjenci poprzez masowy bojkot zbrodniczej medycyny i zydowskiego okupanta pokonamy dilerów śmierci !!!
  Super · Odpowiedz ·
  1 · 31 min

  Magdalena Matacz :Tereniu. Wierzę że tak będzie👍!!! . Słowian to czas !
  Super · Odpowiedz ·
  1 · 29 min

  Teresa Znyk :Magdalenko, Uwierzmy, że w każdym z nas tkwi niespożyta ogromna BOSKA SIŁA I MOC zdolna do oczyszczania naszej planety, naszej pięknej, ukochanej Świętej Lechickiej Słowiańskiej Ziemi i powrotu naszych natchnionych Boskich Praw!

  Przelewamy każdemu z Was Moc Boskiej Energii naszych Słowiańskich-Lechickich Serc ! Myślami i Sercem jesteśmy przy każdym z Was !

  Maria i Teresa z domu Znyk

  POLSKI RUCH OPORU

  Jam Jest Boską Miłością, Mocą i Mądrością Teraz

  Magdalena Matacz Sława i Chwała Tereniu!!! Nam Słowianom i Świętej Ziemi Słowian❤️
  Zdjęcie użytkownika Magdalena Matacz.

  1 · 22 min

  Teresa Znyk: Sława i Chwała Magdalenko !!! Nam Słowianom i Świętej Ziemi Słowian ! Pozdrawiam z okolic świętych gajów Łysej Góry❤️
  Lubię to! · Odpowiedz · 1 min · Edytowany

  Teresa Znyk KIERUJEMY NASZE MYŚLI I MOCE NA OCZYSZCZANIE ZIEMI ! NIE KARMIMY „PAPIEROWEGO TYGRYSA” – BOJKOTUJEMY, WZNOSIMY SIĘ DUCHOWO I ENERGETYCZNIE !

  07…Zobacz więcej
  Lubię to! · Odpowiedz · 26 min

  Polubienie

   
 3. Teresa

  30 listopada 2017 at 23:04

  Polubienie

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: