RSS

KONIEC OSZUSTWA ZDELEGALIZOWANYCH BANKÓW !!!

20 Lu

nihil novi

Łowicz, 20.02.2016r.

Maria z domu Znyk (Bejda), Teresa z domu Znyk (Wojda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

                                                 

Dariusz Choryło

Wioletta Reimer

Dorota Faszczewska-Ward

Iwona Milewska

Krzysztof Szlichciński

Bank PKO S.A. Centrala w Warszawie

Emilia Jakubczyk, Jolanta Klata

Bank PKO S.A. II O. w Łowiczu

 

Otrzymuje:

International Tribunal into Crimes of Church and State (ITCCS)

ITCCS Central Office (Brussels):itccsoffice@gmail.com

Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli

 

Szanowni Państwo !

W piśmie pod szyldem” Bank Pekao”, z dnia 03.02.2016r.nr.: 064110176(P),  skierowanym do Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze “Łowiczanie”, dotyczącym umowy rachunku bankowego nr. 88124018194444000010885910, informującym o rzekomym przeterminowanym zadłużeniu w kwocie; 36,58 PLN i zawartymi  grożbami:

 • doliczania odsetek od rzekomego zadłużenia
 • pobrania dodatkowej opłaty za pismo przesłane bezprawnie i bezpodstawnie
 • blokady rzekomych kart obciążeniowych

wymuszane jest na Stowarzyszeniu skontaktowanie się z bankiem, pod warszawskim numerem telefonu lub osobiście w placówce Banku PKO S.A. w Łowiczu.

Pracownice Waszej prywatnej firmy handlowej upadłej 25.12.2012r., korporacji zarejestrowanej w UPIK w Waszyngtonie pod numerem 425424906, dopuściły się łamania praw ludzkich prezes Stowarzyszenia Teresy z domu Znyk (Wojda) poprzez trzy-krotne telefoniczne niepokojenie połączone z nakazem osobistego skontaktowania się z łowickim oddziałem Waszej nielegalnej firmy handlowej.

UPIK® Datensatz – L

L Eingetragener Firmenname FUNDACJA BANKOWA IM DR MARIANA KANTONA
Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
L D-U-N-S® Nummer 425424906
L Geschäftssitz Ul. Grzybowska 53/57
L Postleitzahl 00-950
L Postalische Stadt Warszawa
Land Poland
W Länder-Code 616
Postfachnummer
Postfach Stadt
L Telefon Nummer 226560684
W Fax Nummer 226560684
Name Hauptverantwortlicher
W Tätigkeit (SIC) 8699

 

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”, Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi, Polski Obywatelski Ruch Oporu stwierdza, że Wasze pismo jest nielegalne ze względu na:

 • upadek światowego systemu bankowego, delegalizację wszystkich banków na świecie i jednoczesne  anulowanie wszystkich długów
 • napisane przez pracownika prywatnej firmy handlowej z którą żaden przedstawiciel naszych organizacji nie podpisywał  żadnej umowy handlowej
 • rezolucję ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002r./ Artykuł 9,   ”Dostarczanie, uznanych przez rezolucję ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002/ Artykuł 9, za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Polsce, który jest spółką handlową wygasłą z dniem 25.12.2012r. jest najsurowiej zabronione i karalne !”

Jesteście  winni działania w grupie przestępczej z prywatnymi firmami handlowymi symulującymi instytucje państwowe, z prywatnymi firmami handlowymi sądów,  komorników, firm windykacyjnych, które dopuszczają się przestępstw kradzieży, wymuszeń rozbójniczych, łamania praw ludzkich na milionach codziennie krzywdzonych Polaków !

Wasza firma powstała i działała w wyniku przestępstwa korupcji, grabieży i wymuszeń rozbójniczych  na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego, na szkodę każdego Polaka,  na szkodę ludzkości !

“Kolejne ekipy rządzące nadal prowadziły destrukcję gospodarki narodowej „Wyprzedaż banków nabrała przyśpieszonego tempa. 73% banków zostało sprzedane za 2 mld dolarów obcemu kapitałowi. W sumie tej mieścił się nie tylko majątek nieruchomy i ruchomy, znacznie przekraczający uzyskaną ze sprzedaży wartość, ale także lokaty bankowe na sumę 66 mld dolarów”. Dochody z prywatyzacji nie rekompensowały utraconych. O ile jeszcze w 1991 roku deficyt wynosił 3,1 mld złotych, to już w 2000 roku przekroczył 25,4 mld, w 2001 roku 32,4 mld, a w 2002 roku 39,4 mld. Obecnie zadłużenie przekracza 500 mld złotych(po czterech latach od napisania tych słów oficjalny dług wzrósł o kolejne 500 mld zł – patrz na http://www.zegardlugu.pl/a303) .

https://wzzw.wordpress.com/2014/12/17/%E2%96%A0%E2%96%A0-za-2-mld-dolarow-sprzedali-polskie-banki-wraz-z-66-mld-dolarow-w-tych-bankach-a-nikt-nie-sciga-tych-bandytow/

Wszystkie “zadłużenia” Waszych klientów  to Wasze wobec klientów długi ! Działaliście na zaprojektowanym oszustwie, na tricku z NAZWISKIEM a więc nawet z tego względu wszystkie umowy z Wami są nieważne !

“Podstawową skazą piękności tego triku jest to, że jak tylko to oszustwo zostanie odkryte, które zostało umyślnie zaprojektowane, oszustwo to i wszystkie umowy uznane są za nieważne, nunc pro tunc.(…) Pomyśl o tym, pracownik, alias menedżer bankowy, ma życiową umowę ze swoim pracodawcą, który go zatrudnił i z tym tak to idzie przez wszystkie stopnie w górę aż do zarządu, do głównie odpowiedzialnego za wszystkich, dyrektora generalnego zarządu. Zbędne jest mówić, ale bank prawnie wyrywa dla siebie działkę, która należy do jego pracownika i ciebie jako dzierżawcę z niej wyrzuca i jadą dalej,żeby przechytrzyć kolejną ofiarę, do tego samego oszustwa. “ Więcej w poniższym załączniku:KREDYTY, HIPOTEKI KTO JEST KTO W TEJ GRZE OSZUSTW ?”

Podkreślamy z całą mocą, że nie macie prawa prowadzić swojej działalności ! Nie istniejecie ! Dobrze wiecie, że nie macie prawa działać, istnieć ! Żerujecie na nieświadomości klientów !  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/126937,zaglodzic-papierami-papierowego-wampira ,http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127193,blokada-korespondencji-kluczem-w-obronie-koniecznejhttp://polskiruchoporu.neon24.pl/post/126992,oswiadczamy-ze-nie-zaginelismy-na-dalekich-morzach, http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128743,nie-dajmy-sie-zastraszac-i-nekac-przez-prywatne-sady

Natychmiast przestalibyście istnieć, gdyby jednocześnie wszyscy Wasi klienci dowiedzieli się o Waszych przekrętach prawnych i Waszej nielegalności z ogólnopolskich kampanii informacyjnych w telewizji, radio, z innych głównych mediów oraz z bilbordów !

Prawda o upadku światowego niewolniczego prywatnego systemu dociera lotem błyskawicy ze wsparciem energii kwantowej  milionów świadomych Polaków w Polsce i na świecie !  Jest tylko kwestią krótkiego czasu, kiedy cały kartel bankowy zostanie zmuszony ogłosić publicznie upadłość w ogólnopolskich kampaniach informacyjnych w radio i telewizji. Wtedy każdy mieszkaniec Polski i świata zyska nie tylko uwolnienie ale też równy dostęp do dóbr Ziemi !

Wszystkie tytuły własności oraz inne prawa wraz z aktywami Waszej nielegalnej firmy handlowej są własnością Suwerena-Narodu Polskiego i podlegają równemu podziałowi dla wszystkich, obligatoryjnie uwolnionych Suwerenów-Polaków !

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129139,o-odszkodowania-za-okradanie-i-zniewalanie-polakowhttp://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128922,zdemaskowane-oszustwo-unijne-koncem-unii-europejskiej

Członkowie Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze “Łowiczanie” oraz członkowie  Inicjatywy Obywatelskiej  Dorzecza Bzury i Słudwi oraz  Polskiego  Obywatelskiego Ruch Oporu, jak też każdy Suweren-Polak, obligatoryjnie uwolniony przez Paradygmat Report z 25.12.2012r. oraz  Proklamację z 02.11.2014r. Suwerena-Narodu Polskiego o przejęciu bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej w Polsce wraz z Dekretem z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa wszelkim organom władzy żydowskiego okupanta, są beneficjantami  One People’s Public Trust a jedynymi obowiązującymi prawami są: Universal Comercial Code (UCC), Prawo Uniwersalne (Universal Law) oraz Prawo Powszechne (Common Law).

Szanowni Państwo !

Odpowiadacie prywatnie, jako osoby fizyczne,  za łamanie praw ludzkich według Międzynarodowej Taryfy odszkodowawczej.  https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/25/miedzynarodowa-taryfa-odszkodowawcza-za-lamanie-praw-ludzkich-w-stosunku-do-osoby/

Oto poniżej wykaz przestępstw za które odpowiadacie prywatnie jako osoby fizyczne. Jesteście winni :

 • winni zastosowania nieważnych, nieobowiązujących, niekonstytucyjnych, nielegalnych przepisów  prawnych.

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie za każdy przypadek, minimum  1.000.000 Euro od szefa i 250.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt.21  Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • winni stosowania norm i przepisów, nieważnych z mocy prawa Suwerena-Narodu Polskiego.

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie za każdy przypadek, minimum 3.000.000 od szefa i 250.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt.22  Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • winni egzekwowania zasad nie potwierdzonych  prawidłowo państwowymi ustawami, bez  suwerennej legitymacji Narodu Polskiego.

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie za każdy przypadek, minimum 1.000.000 od szefa i 250.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt.23  Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • winni wykonywania  nieuprawnionych działań z przymusem (np. zajęcia komornicze, kary, faktury wstępne, etc.).

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie za każdy przypadek, minimum 1.000.000 od szefa i 100.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt.24  Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • winni wysyłania bezprawnej  i nielegalnej korespondencji, zawierającej  błędy formalne i fałszywe stwierdzenia.

” Dostarczanie, uznanych przez rezolucję ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002/ Artykuł 9, za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Polsce, który jest spółką handlową wygasłą z dniem 25.12.2012r. jest najsurowiej zabronione i karalne !”

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie za każdy przypadek, minimum 1.000 Euro od szefa i 500 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 6 Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • winni łamania praw człowieka – naruszenia godności ludzkiej, wbrew  z rezolucji ONZ 217 A  i / lub Europejskiej  Konwencji Praw Człowieka (EMRK).

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie w wysokości 500.000 Euro od szefa i 150.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 47 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • winni antypolonizmu, dyskryminacji Polaków w Polsce.

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie w wysokości 500.000 Euro od szefa i 100.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 17 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • winni innych, nie wymienionych powyżej przestępstw na szkodę  i krzywdę każdego Polaka a  zawartych w Międzynarodowej taryfie odszkodowawczej za łamanie praw ludzkich.

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie” za przesłanie nielegalnego pisma z 03.02.2016r.nr.: 064110176(P) żąda od szefa nielegalnej firmy, Dariusz Choryło odszkodowania w wysokości 6.001.000 Euro, słownie: Sześć milionów tysiąc Euro a od jego pomocników, autorek nielegalnego pisma: Emilii Jakubczyk, Jolanty Klata odszkodowania w wysokości 1.000.500 Euro, słownie: milion pięćset Euro, płatne do 08.03.2016r., z tego 50% procent  kwot na konto : INTELIGO  50102055581111145677400062 a 50% kwoty w uncjach złota, wg przelicznika z 20.02.2016r. do rąk własnych prezes Teresa z domu Znyk (Wojda) przekazem kurierskim na adres: Łowicz, Os. Kostka12/9, 99-400 Łowicz.

DSC00001

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa Was  jako osoby obligatoryjnie uwolnione z niewolniczego systemu, do  włączenia się w pokojowe przejmowanie aktywów upadłych korporacji i tworzenie nowych systemów m.in.bankowych.

Polski Obywatelski Ruch Oporu wystąpił do Międzynarodowego Sądu Prawa Zwyczajowego d/s przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli, z prośbą o pomoc w obronie Narodu Polskiego i Polski.

Polski Obywatelski Ruch Oporu wskazał sprawców, winnych agresji na Polskę, debellacji jej terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim, którymi są prywatne firmy handlowe, symulujące instytucje państwowe w Polsce oraz prywatne firmy handlowe, symulujące instytucje unijne i międzynarodowe, co zostało upublicznione na : www.wojdabejda.wordpress.com , http://polskiruchoporu.neon24.pl/, http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze, http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129371,stop-talmudycznemu-wymiarowi-sprawiedliwosci-w-polsce, http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129247,obrot-i-dystrybucja-energii-okrada-i-oszukuje-polakow, http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129195,stop-wymuszeniom-rozbojniczym-firm-skarbowych, http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129139,o-odszkodowania-za-okradanie-i-zniewalanie-polakow

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa Polaków do zgłaszania gotowości bycia Szeryfami, Pokojowymi Oficerami Prawa Zwyczajowego, jako cyt.: “ustanowionych, odpowiedzialnych służących ludziom i sprawiedliwości” do pełnienia roli strażników i obrońców praw wolności w społecznościach. Będą oni wcielać w życie decyzje Międzynarodowego Sądu Prawa Zwyczajowego d/s przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli oraz egzekwowanie “Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw ludzkich”.

Przy pomocy specjalnie wyszkolonych szeryfów, pokojowych oficerów przy społecznym wsparciu, zapoczątkowana została pokojowa przemiana świata i ludzi. Poprzez wykluczenie ze społeczności ludzkiej osób winnych działań na szkodę ludzkości w upadłym 25.12.2012r. prywatnym, niewolniczym światowym systemie, opartym na zdelegalizowanej przez Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego d/s przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli, władzy Trój-Korony z Watykanem na czele, możliwe będzie wprowadzenie oczekiwanych pozytywnych zmian na Ziemi. http://itccs-polski.blogspot.de/2014/05/przewodnik-szkolenia-dla-szeryfow-i.html

Maria z domu Znyk (Bejda) , Teresa z domu Znyk (Wojda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU  

Herb Bończa200px-Herb_Slepowron

Polskie herby szlacheckie przodków Maria z domu Znyk (Bejda) Teresa z domu Znyk (Wojda)

http://polskiruchoporu.neon24.pl/ www.wojdabejda.wordpress.com,http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze,www.lowiczanie.prv.pl ,www.bejda.iddd.de

 

Nieustraszona lekarka medycyny naturalnej, demaskatorka upadłego prywatnego światowego niewolniczego systemu pisze, cyt.:

“Mam pomysł na kolejne „objawienie” drukarskiego diabełka w szczególe, który zawiera papierowy pieniądz z jego prawie niezauważalnym znaczkiem “c” w kółeczku i co oznacza Copyright . Zauważyłam go w końcu po pewnej wskazówce też na banknocie euro przed znakiem seryjnym, a co to „prawnie” dla nas oznacza trzeba sobie dokładnie uzmysłowić i zrozumieć, żeby zniszczyć tą papierową piramidę kłamstw zniewalającą i niszczącą świat, bo Natura jest przecież silniejsza od kawałka papieru z „prawem autorskim” tak bezwzględnie ekspoatującym nas i cały ten piękny świat ! https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_autorskie

Oczywiście to „prawo autorskie” dotyczące banknotów zabrania ich drukowania (fałszowania) przez gojskich drukarzy, ale przecież nikt nie może zabronić ludziom drukowania sobie własnych pieniędzy w ich własnych społecznościach na swój praktyczny użytek w wymianie dóbr i usług i to bez drukarskich pośredników pejsatych fałszerzy, łgarzy i podżegaczy wojennych zasłaniających się iluzją „prawa autorskiego” ! “ koniec cytatu.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

KREDYTY, HIPOTEKI KTO JEST KTO W TEJ GRZE OSZUSTW ?

Z oppt

Dla jednego przestępstwa, dla każdego przestępstwa, musi być dowód na istnienie celowo zamierzonego działania, gdzie nieznajomość przepisów nigdy nie jest usprawiedliwieniem, zarówno na poziomie cielesnym i / albo duchowym.

Już od dłuższego czasu udowodniliśmy, że rzeczywiście jakiekolwiek/ każde użycie LEGALNEGO NAZWISKA z CROWN COPYRIGHT jest oszustwem, niezależnie od tego, czy byliśmy tego świadomi czy też nie.

O ile ignorancja tej prawdy nigdy nie była  niczyją intencją, jest to również żadne usprawiedliwienie. Ci, którzy tworzą przepisy muszą się do nich zastosować. Dlaczego zgadzamy się na umowę z umyślnie ukrytą treścią drugiej umowy. Chodzi tu o odzyskanie naszej pełnej odpowiedzialności, nic więcej a z pewnością nie mniej. A więc, co się dzieje naprawdę, kiedy ktoś idzie do banku po pożyczkę, hipotekę, konto itp. ?

W wyniku naszej dobrowolnej akceptacji „wszystkich rzeczy systemu“, było wiele ukrywane, ponieważ nasza niewiedza uczyniła nas ślepymi. To już nie jest więcej błahostką. Żyjący nie może więcej wchodzić w żadną umowę z martwym przedsiębiorstwem, lecz ktoś, kto działa jak martwa fikcja jurysdykcji, może to.

Jest to ważne dla obu stron tego równania, z każdą umową albo handlem, na które każda strona wyraziła zgodę.Powiedziałem nie podpisała, lecz wyraziła zgodę.Jeśli ktoś wyraził zgodę do uczynienia czegoś, to jest on już w tej umowie wypełnioną duchową intencją i odpowiednio do tego zobowiązany.

Contact, foto

W tym momencie, w którym to nawet pomyślałeś o otrzymaniu pożyczki, byłeś już w umowie via tą samą intencją.

W moich wszystkich wysiłkach do odkrywania tego, co naprawdę się stało prześledziłem wiele śladów wulgarności, zwanej prawem.

Jedna rzecz, która zawsze wychodziła na powierzchnię, to ta, że ta każda drobina prawa systemu była czystym fizycznym odwracaniem uwagi po to, żebyśmy nigdy nie rzucili okiem na duchową naturę tych spraw. Sygnowanie na jednej linii czyni ciebie podpisującym. Jeden „X“ na linii oznacza „żadna wzajemność“, „partia uczciwości“, UCC tego czy takiego prawnego szaleństwa, ponieważ ja nigdy zbyt głęboko nie uderzyłem w prawdziwe, głębokie aspekty duchowe, głównie będąc zwrócony z uwagą widzenia na to „co na dole“ i nie w rzeczywistości „tak również u góry“.

W obliczu myriad przekrętów i zwrotów przede wszystkim w prawnych sprawach stało się to wystarczająco jasne, że cały system prawa i jego matactwa jest niczym innym, jak manewrem odwracającym uwagę, kreacją, z egocentrycznym, utraconym rozsądkiem zadowolonym grą z diabelskimi szczegółami.

Prawda jest taka, że każda umowa, w którą weszłeś z twoim legalnym NAZWISKIEM , jest, była i będzie zawsze czystym oszustwem, dopóki nie odkryjesz pierwotnych zamiarów legalnego NAZWISKA twórców tego systemu.

Metryka urodzenia jest według wszelkiego prawdopodobieństwa dowodem, którego ktoś potrzebuje, żeby wszystkich i każdego oskarżyć, którzy próbują tworzyć, podstawy prawne do oskarżeń w przypuszczeniu/ insynuacji poprzez użycie tego NAZWISKA .Wskazuje więc to na niezawoalowany pierwotny grzech pierworodny ( grzech spadkowy). Był to mój albo twój zamiar, popełnić świadomie oszustwa ?

Foto dwodu am.

Naturalnie, że to nie tak, lecz o tym, który to oszustwo z legalnym NAZWISKIEM utworzył nie można tego powiedzieć.

Już sam fakt, że jakiś policjant nosi mundur, jest wystarczającym dowodem na działanie z premedytacją wskutek wykonywania swojego obowiązku poprzez pomoc i podjudzanie żywej istoty w nieświadomym popełnianiu oszustwa, ponieważ policjant nie ma ŻADNEJ kompetencji bez połączenia z NAZWISKIEM, ponieważ on sam jest martwy przez swoje przyzwolenie .

Nie jest to żadnym przypadkiem, że policjanci na swoich wizytówkach „ nie do identyfikacji“ („ not for identifikation“) stoi napisane, jeśli byś już taką otrzymał.Niedawno otrzymałem taką od przyjaciela i jest to dowód na to, że oni standartowo są zmuszani do wywierania na nas presji.

Dla wszystkich, którzy kiedykolwiek mieli pożyczkę z banku albo ci odpowiednio głupi, którzy się chcą poważyć na to, jest tu to coś do przemyślenia.

To konto, o którym myślisz, że jest twoje, nie należy do ciebie. Twoje NAZWISKO należy do CROWN ( korony) ; to legalne, nie to prawomocne.Jeśli ktoś niestety wyjawi swoje nazwisko, można natychmiast z tego wnosić i przyjąć, że chodzi o te legalne.

Bank jest zarejestrowanym towarzystwem akcyjnym, tak jak twoje nazwisko z czym jako skutek należy do CROWN. W tym przypadku są również ZAREJESTROWANE ONZ i WSZYSTKIE narody.

Mówi się dużo na temat NWO, który ma nadejść. Prawda jest taka, że NWO jest już w pełni sił i w działaniu. Najprostszym sposoben do zatuszowania tego ludziom jest stałe mówienie, że jeszcze go nie ma.

Nie możecie czegoś znaleść, jeśli myślicie, że czegoś nie ma. NWO istnieje od tysięcy lat, już tak długo , jak istnieje system wymiany / pienieżny. Dzisiejsza wersja jest taka sama, jak stara, gdzie znak bestii, legalne NAZWISKO i nierządnica Babilonu, jest handlem.

Jeśli mi nie wierzysz, to spójrz jak daleko poruszysz się w świat bez twojej prawnej IDENTYFIKACJI i w dniu codziennym przy handlowaniu/ podróżowaniu/przeżyciu.

Pozwólmy sobie spojrzeć z tym wspaniałym zapleczem, co się tak naprawdę dzieje, kiedy pójdziemy do banku po pożyczkę albo hipotekę ?

Na zewnątrz wygląda to tak, że jak ktoś idzie do banku, spotyka się z urzędnikiem bankowym, żeby dopytać się o warunki kredytu/ hipoteki ( przedstawionych w umowie) i stwierdzeniu , poprzez przejście iluzji „czy masz szansę“. Zostaje sporządzony „papierowy kram“ i voila, bank daje ci pozornie niezbędny kapitał.

W tym świecie widząc to raz jako normalne, powinno być takie wyjaśnienie wystarczające. Pozwól nam tutaj wziąć na przykład jedną hipotekę. Myśl zawsze przy tym, że tylko żywy z żywym może zawierać umowy, nigdy z przedsiębiorstwem albo martwą rzeczą. Więc spójrzmy na tylko jednego żyjącego będącego stroną, bo bank zawsze jeszcze jest martwym stowarzyszeniem. Więc prześledźmy żyjących ludzi, którzy w tym uczestniczą, są w to wciągnięci. Dla ułatwienia będę nazywał pierwotny bank jako martwą korporację.

Z nazwą Bank Anglii, ponieważ był to pierwszy bank i który do siebie zerwał żywą koronę w postaci Williama III, zastąpił przez siebie martwą koroną, z kolei po prostu nazwaną CROWN CORPORATION – korporacja korony .

Ponieważ jesteś tylko ty i urzędnik kredytowy albo manedżer bankowy, którzy są żyjącymi stronami, kto więc póżniej rozmyślnie wypożycza pieniądze ? Pomyśl o tym, że tylko żyjące strony mogą uskuteczniać umowy, nigdy martwi.

Przy czym do tego dochodzi ugoda wszystkich żyjących uczestniczących w tej grze i różne umowy, które są poufne, poprzez wyrażenie zgody, są też duchowo związane poprzez ZAMIAR.

Menedżer bankowy musiał być zgodny ze swoją wolą, wypełniając formularz bankowy, żeby pracować dla banku i on jest z tym w umowie z nim i dla banku albo dokładnie powiedziawszy, jego własnością, który ustala wszelkie warunki dla towarzystwa kapitałowego.

Za każdym martwym przedsiębiorstwem stoi żywa istota. Przedsiębiorstwo egzystuje tylko z powodu zamiaru tego, który go miał tylko po to, żeby je stworzyć ; Fakt. Teraz wiemy, kto jest partnerami w umowie i są tylko ty i ci żyjący, w roli jako menedżer bankowy, związani w całości ze swoimi wszystkimi zobowiązaniami, które on/ ona przez potwierdzenie się jako pracownik danego banku ostatecznie posiada. W przypadku banku Anglii obowiązuje to, że ten kto posiada urząd, jest „corporation sole“ / duszą.

Co się naprawdę dzieje, kiedy TY udzielasz kredytu dla menedżera bankowego, nie dla ciebie samego. To jest menedżer bankowy, który otrzymuje pieniądze, żeby kupić TWÓJ dom, o którym myślisz, że jest twój. Dalej więc czytaj w umowie, że ty tylko uważany jesteś jako „WŁAŚCICIEL GRUNTU“. To jest BM, posiadacz działek, nieruchomości, domów, a nie ty albo sam bank. Tobie zostały przedłożone dokumenty, żebyś je podpisał.

Ale czego nie wiesz, to umowa ta została w pierwszej linii zawarta, jak się zdecydowałeś ją zawrzeć, żeby ją otrzymać i wtedy była PRZYPIECZĘTOWANA , jak ją dotknąłeś. Używałeś rękawiczek jak ją dotykałeś, żeby ją podpisać ?

grafika do art. hipoteki

Prawdopodobnie nie i to było twoje DNA i DNA BM, które tą umowę przypieczętowały, nie atrament. Kiedy rozpoczniesz pojmowanie DNA połączenia, rozpoznasz, dlaczego z ciebie jako niemowlakowi zdobyto twoje DNA z odcisków stóp i z pobraniem krwi. Uczyniono to, żeby stworzyć prawomocne połączenie między twoim DNA i twoim NAZWISKIEM, z daną zgodą PRZYPIECZETOWANIA przy tym, jak twoi rodzice twoje NAZWISKO ZAREJESTROWALI. To jest dowód, tylko jako jedna KOPIA z oryginału, zapieczętowanej umowy w KSIĘDZE RODU. Tak, Twoje DNA może być łatwo połączone do twojej mamy i taty, gdzie DNA mitochondrialne od mamy jest stałym zapisem wszystkich linii genealogicznych.

Co się dzieje, kiedy podpisujesz umowę z twoim nowym dłużnikiem, zwanym menedżerem banku, bo to tak jest, że ty jesteś poręczycielem jego KREDYTU ? A ty masz tylko status wtórny w tym porozumieniu, którego jego rzeczywistym właścicielem jest reprezentant banku i dlatego NIGDY więcej nie będziesz widział oryginału, bo on nie należy do ciebie.

Wszelka odpowiedzialność za kredyty, za każdy pojedynczo opiera się na barkach każdego żyjącego, który pracuje dla i w każdym/ wszystkich instytutach finansowych i jest częścią każdego/wszystkich kredytów, itp.

Ponieważ wszystkie sprawy KORONY, wszystkie sprawy należą do Banku Anglii i wszystkie sprawy są zarejestrowane i wszystkie są własnością korony, do kogo więc należy każda pojedyncza ? To nie jest żaden piękny obraz, ale ogromnie chytry podstęp, który w końcu wyszedł na światło dzienne.

Krótko powiedziawszy, to ty pożyczasz pieniądze menedżerowi bankowemu, żeby oni mogli kupić twój dom, w ten sposób możesz tylko być dzierżawcą i wtedy, kiedy odsetki na hipotekę nie zostaną zapłacone, co zapewne uczyni bank ?

To była pożyczka dla menedżera bankowego, a wy pozostaliście na zewnątrz już od pierwszego dnia, jak wam zezwolili płacić za ich długi, jako ich poręczyciel.

Tego nie można prawnie obejść, ponieważ ty jesteś trzecią stroną w tej całej szaradzie banku z tą grą oszustw. Nie masz żadnego prawnego wsparcia, ale to ty MASZ prawo; „pobitego na śmierć”, prześladować prywatnym oskarżeniem tego znanego ci już menedżera banku, odbiorcy kredytu.

Podstawową skazą piękności tego triku jest to, że jak tylko to oszustwo zostanie odkryte, które zostało umyślnie zaprojektowane, oszustwo to i wszystkie umowy uznane są za nieważne, nunc pro tunc.

Legalne nazwisko było zamiarem, tak jak również kredyty i hipoteki każdego rodzaju. Umowa zawsze ułożona jest między tobą i inną żywą częścią. Co z kolei dzieje się, kiedy bank tą działkę oddaje do przymusowej licytacji, której to współpracownik więcej nie opłacił ?

Pomyśl o tym, pracownik, alias menedżer bankowy, ma życiową umowę ze swoim pracodawcą, który go zatrudnił i z tym tak to idzie przez wszystkie stopnie w górę aż do zarządu, do głównie odpowiedzialnego za wszystkich, dyrektora generalnego zarządu. Zbędne jest mówić, ale bank prawnie wyrywa dla siebie działkę, która należy do jego pracownika i ciebie jako dzierżawcę z niej wyrzuca i jadą dalej, żeby przechytrzyć kolejną ofiarę, do tego samego oszustwa.

To jeszcze nie jest wszystko; jest to nowy początek zniszczenia tej kurwy z Babilonu, tej martwej matki Korony, jak Kronos, która pożera własne dzieci, żeby nigdy nie mogła zostać strącona. Ale jednak, ta kurwa przegapiła mnie do pożarcia, chociaż z ledwością temu uszłem.

Weżcie sobie czas, żeby to sobie przyswoić, bo to wymaga czasu , żeby zajrzeć za kulisy. Jedynym dla mnie pożytkiem z lewej półkuli jest kodowanie kreatywnych, eterycznych myśli prawej półkuli, w której żyję. Ty znajdujesz się w lewym polu, kiedy nie jesteś w prawdziwym rozsądku i będziesz na zawsze poddawany takiemu traktowaniu, aż sam wyrwiesz z siebie „normalne” myślenie, które bazuje tylko na programowaniu.

Wszystkie płaszczyzny świata jurysdykcji zostały używane tylko po to, żeby nas trzymać poza prawdziwą ścieżką życia, w porównaniu do niewiarygodnych, martwych umów.

Na samym początku musimy odkryć oszustwo NAZWISKA i to jak nasze samozadowolenie i akceptacja została nadużyta przeciwko nam, żeby z tym odkryć prapoczątek tego oszustwa. W ten sposób na tym świecie możemy oddzielić martwych od żywych. Ci wszyscy z legalnym nazwiskiem i identyfikacją są widziani jako martwi przez swoją własną akceptację i my jesteśmy tymi żyjącymi, tymi „nowo narodzonymi”, którzy sprawują rzeczywistą władzę.

Ponieważ w obrębie tych menedżerów bankowych albo tych co zawsze, którzy z tobą działali z umowami, jest też „oskarżony” automatycznie martwymi fikcjami wskutek twojego przyzwolenia.

Odwrotnie my, żyjący, jesteśmy ŚWIADKAMI tych zbrodni, WYŁĄCZNIE i w pierwszej linii oszustwa NAZWISKA .

Nadszedł czas, że my domagamy się pociagnięcia do odpowiedzialności tych szkodników i ich mistrzów, gdzie nieznajomość faktów, nie jest żadnym usprawiedliwieniem, jak i w ten sam sposób była również i nasza niewiedza.

Jeszcze raz, rzeczywiście winni chcą, abyśmy się wzajemnie zwalczali, jednak ci prawdziwi przestępcy posiadają te przedsiębiorstwa. Jednak będziemy paru z tych ludzi oskarżać, żeby ich wstawić na listę. Radość z każdego pojedynczego zwycięstwa na tej liście jest tym, co zmienia całkowicie panoramę systemu.

Jest to władza jednego, dosłownie.

Co teraz, kiedy trzeba się się obudzić ? Tak to jest nieco spóźnione, jednak jest to moje życzenie po prostu skończyć z tym bezsensem i po prostu dalej żyć.

Najlepszą częścią złotej reguły jest to, że za każde komuś aktywnie wywołane cierpienia, tak jak w lustrze będzie się musiało to samo przeżywać osobiście, a więc bądź rozważny z tym, czego sobie życzysz, przede wszystkim innym z naprzeciw.

Co posiejesz, będziesz zbierał, jest to czysta prawda i fakt. Dla tych, którzy to czytają i chcą prywatnie zaskarżać znajduje się sędzia pokoju albo podobni w twoim regionie, na początek tego procesu.

Myśl o tym, że jak tylko ci awanturnicy poczują flintę, będą robić ci trudności, przy których nie będzie tobie proponowana żadna pomoc. Leży więc to na twoich barkach jak i na moich, ale ja nigdy nie przyjmuję już jednego nie w odpowiedzi i każde/wszystkie sprawy, które się zwalają na jakiekolwiek/wszystkie sądy, należą do nich.

Jeśli jakiś urzednik sądowy dotkął się twoich papierów, jest więc sąd poprzez umowę ze swoim pracodawcą zobowiązany, jego pracodawca, w jego imieniu. Każdy, kto się dotyka w świecie fonetyki, touché .

Dalszy ciąg nastąpi, wiele miłości,

kate z Gai

Przetłumaczyła kate z Gai,

opracowanie Frank (OPPT-INFOs)

Tłum. z j.niemieckiego: Nieustraszona : http://brd-schwindel.org/kredite-und-hypotheken-wer-ist-wer-im-betrugsspiel/

 

 

5 responses to “KONIEC OSZUSTWA ZDELEGALIZOWANYCH BANKÓW !!!

 1. Waldek

  10 listopada 2017 at 19:45

  Jakie wymagania dla Szeryfa i czy dotyczy to tez Polski ?

  Polubienie

   
 2. wojdabejda

  14 listopada 2017 at 21:15

  Oczywiście, że dotyczy to również Polski a wymagania są ujęte w instrukcji prokuratora Międzynarodowego Sądu Prawa Zwyczajowego do Spraw Przestępstw Kościoła i Państwa a także w linku: https://wojdabejda.wordpress.com/2016/02/06/potrzeba-polsce-oficerow-pokoju-i-szeryfow/

  Polubienie

   
  • Marzena Dziurzynska

   2 Maj 2021 at 20:40

   To wszystko co się zadziało przez wiele wiekow aż niewiarygodne ze ludzkość tego nie zweryfikowała wcześniej Polecam utwór Jaruchy „prawda” i „wiem to” (youtube)balsam dla duszy Można tylko dodać Boże widzisz i nie grzmisz

   Polubienie

    
   • wojdabejda

    2 Maj 2021 at 21:11

    Przykro nam ale są wielkie wątpliwości co do wiarygodności Jaruhy wyśpiewującego teksty o prawdzie, o wiedzy, o Sławiańszczyźnie a jednocześnie kasującego nasze komentarze zawierające prawdę o żydowskim okupancie. A na domiar złego sam w rozmowie z nami na skaypie dobitnie stwierdził, że nie ma zamiaru narażać się dla nieświadomych Polaków !

    Polubienie

     

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: