RSS

ZOSTALIŚMY UWOLNIENI ! Przestańmy służyć upadłemu niewolniczemu systemowi z Watykanem na czele !

20 Wrz

Piramida

Uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez Paradygmat Raport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret z 2015r. Suwerena-Narodu Polskiego, bojkotujmy, ignorujmy wszystkie nielegalne organy władz świeckich i kościelnych, będące prywatnymi żydowskimi geszeftami, zarejestrowanymi  w Waszyngtonie, działającymi na naszą szkodę i szkodę całej ludzkości !

Zgodnie z Dekretem Suwerena wzywamy do oddolnego organizowania się w 3-5 osobowych  konspiracyjnych oddziałach obrony koniecznej, celem obrony przed podstępnym holokaustem Polaków, dokonywanym na zlecenie Watykanu i światowych elit żydowskich !

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Łowicz, 19.09.2015r.

www.wojdabejda.wordpress.com

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/124836,alarm-obrona-konieczna-przed-holokaustem-polakow

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/125309,koniec-teatru-iluzji-z-watykanem-na-czele

APEL DO POLAKÓW WSZELKICH SŁUŻB O DZIAŁANIA W OBRONIE NARODU POLSKIEGO.

Do wszystkich Polaków, Sędziów, Prokuratorów, Adwokatów,

Dowódców wojskowych, komendantów policji, szefów wszelkich innych służb,

wszystkich żołnierzy, policjantów, strażaków, służb medycznych, ratowniczych i innych

oraz urzędników, dla których Polska nie jest pustym słowem lecz domem ojczystym.

Nie pozwólcie by Wami wysługiwały się żydowskie okupacyjne władze, które Waszymi rękoma dokonują ludobójstwa na Narodzie Polskim, zamachu na Polskość, na suwerenność Naszej Ojczyzny !

Nie pozwólcie, by rugowano Polaków z Ojczystej Ziemi ! Nie pozwólcie by w miejsce Polaków sprowadzano Zydów i uchodźców z całego świata! 

Nie pozwólcie na unicestwienie Narodu Polskiego w ramach światowego spisku NWO realizowanego przez kartele: farmaceutyczny, polityczny, religijny oraz obecnie trwającą inwazję obcokrajowców !

Przerwijcie wreszcie ludobójcze działania  żydowskich, okupacyjnych władz wszelkich szczebli w Polsce w imię ratowania własnego życia i życia Waszych rodzin ! Stańcie po stronie udręczonego, zmanipulowanego, okradanego Narodu  Polskiego !

Stańcie w obronie Narodu Polskiego, jego praw i własności ! To Wasza powinność wobec Waszych żon, Waszych mężów, Waszych dzieci, matek, ojców, braci, sióstr i całego Narodu Polskiego !

Jesteście służbami opłacanymi przez Naród Polski i jemu powinniście służyć i tylko Narodu Polskiego bronić! Macie bezwzględne prawo odmowy stosowania jurysdykcji talmudycznej i  odmowy udziału w działaniach wojennych na polecenie okupanta !

Maria Bejda, Teresa Wojda

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Łowicz, 20.09.2015r.

https://piotrbein.wordpress.com/2014/07/05/apel-do-polakow-wszelkich-sluzb-o-dzialania-w-obronie-narodu-polskiego/

 
3 Komentarze

Opublikował/a w dniu 20 września 2015 w Bez kategorii

 

3 responses to “ZOSTALIŚMY UWOLNIENI ! Przestańmy służyć upadłemu niewolniczemu systemowi z Watykanem na czele !

 1. Barbara Zeman

  27 lipca 2016 at 18:27

  Popieram

  Polubienie

   
 2. wojdabejda

  13 stycznia 2018 at 20:15

  Maria Znyk
  Dlaczego sami się kompromitujecie upublicznianiem takiego nagrania bez dźwięku ? Można to zinterpretować jako symbol i dowód na działanie systemów kontroli okupanta, którego Wy nie widzicie a nawet go kochacie za ludobójcze działania wobec nas Suwerenów-Słowian-Polaków-Polachów!
  Granderfanklub
  Maria Znyk Przynajmniej wiesz, że spotkanie się odbyło.
  Maria Znyk
  Jak wytłumaczysz brak dźwięku ?

  Maria Znyk
  Ja nie mam watpliwości, bo tam była moja siostra Teresa, która była szarpana przez J.Łopatę, podczas jej 3-minutowego wystąpienia w dyskusji o wolności, gdy mówiła o upadku systemu, o uzurpatrach we władzach wszelkich szczebli, gdy eksponowała plakat Polskiego Ruchu Oporu. Jak widać mówienie prawdy o okupancie i o konieczności tworzenia od postaw nowych systemów jest niewygodne dla tego przedsięwzięcia-projektu werbowania nieświadomych Polaków do podstępnego ruchu ludzi rzekomo wolnych albo naprawdę wolnych a ukrywających prawdę o posługiawniu się paszportami z nazwiskami wpisanymi prawidłowo małymi literami bez znaku „P”- niewolnik i wiadomej obcej narodowści !
  Granderfanklub
  Dyskusja polega na tym, że nie wszyscy muszą się zgadzać z poglądami wszystkich.
  blendowiak
  vor 3 Stunden
  Maria Znyk
  Nikt nie był przez nikogo szarpany, więc proszę nie pisać bzdur. Faktem jest, że siostra starła się ostro w kuluarach z jedna z pań, sympatyczką Vatykanu. Przyznam, że było to z jednej strony śmieszne a z drugiej smutne.
  Jak pani ma problemy z brakiem dźwięku, to trzeba było pomóc w obsłudze technicznej i byłoby po sprawie. Zresztą ja udostępniłem nagranie, więc zapraszam do wysłuchania. Zapewniam, że nie ma tam wypowiedzi wywrotowych 🙂
  Z okupantem to pani może sobie walczyć na kosy, noże i atomy, ale proszę mającym inne zdanie nie narzucać na siłę swoich dziwnych działań.
  Ruch Wolnych Ludzi powstał by łączyć a nie dzielić. Mam nadzieję, że to do pani w końcu dotarło.
  Jak pani nadal będzie wszystko i wszystkich opluwać a nie włączać się do jakiejkolwiek współpracy, to zapewniam, że więcej nie będziecie na podobne spotkania zapraszane.
  Maria Znyk
  W takim razie domagam sie upublicznienia nagrania całości wystąpienia mojej siostry Teresy z domu Znyk na konferencji z udziałam J.Łopaty, która szarpała, odciągała moją siostrę, co potwierdzili również inni uczestnicy spotkania obecni na sali konferencyjnej a widzieli wszyscy za wyjątkiem anonima blendowiaka, którego trudno zaliczyć do ludzi wolnych skoro ukrywa się pod takim przedziwnym niepolskim nickiem i boi sie podawać swoje prawdziwe nazwisko i dorobek.
  Maria Znyk
  Niepodważalne fakty poparte niepodważalnymi dowodami, uznanymi przez Międzynarodowy Trybunał Karny d.s Przestępstw Kościoła i Państwa jak też niepodważalne dowody -pisma od okupanta, który potwierdza fakt fałszowania wyborów, nie ma nic wspólnego z wyrażaniem poglądów np. czy jest się za okupanta partiami PiS albo PO, które niczym się nie różnią a przed Polakami odgrywają teatr fałszu i obłudy !

  Maria Znyk
  Maria Znyk
  vor 1 Stunde
  Boi się Pan prawdy o delegalizacji kościołów i wszelkich instytucji państwowych i kościelnych upadłego systemu ?
  Maria Znyk
  Przedstawienie dowodów na obecność okupanta w Polsce to nie jest „opluwanie” jak pisze zaślepiony blendowiak ! Nawołujecie do łączenia się z okupantem, który Was totalnie lekceważy, poniża, ośmiesza a Wy go kochacie i zwracacie się do ludobojców cyt. : „kochany nasz poseł” -Szałajko a co z Wami zrobił w sejmie to już nie pamiętacie !
  Maria Znyk
  Jak można pisać, że śmieszna jest informacja o zdelegalizowaniu satanistycnej sekty z Watykanem na czele, winnej cierpienia i śmierci milionów ludzi na świecie !
  blendowiak
  Maria Znyk I znowu, jak zwykle roszczenia. A ile pani pomogła NTV, by w trybie natychmiastowym można było udostępnić publicznie wszystkie nagrania?
  Pani Łopata nikogo nie szarpała a co najwyżej pilnowała mikrofonu i czasu wypowiedzi, który KAŻDY uczestnik miał taki sam. Niestety pani siostra uważała, że wszyscy ją w ten sposób dyskryminują. POza tym może robić tam co tylko jej się podoba. Dodam jeszcze, że wspomniane spotkanie, nie miało na celu żadnych protestów w postaci wystawiania banerów a dyskusję i konkretne uzgodnienia. Z banerami proponuję paniom wyjść na ulicę, pod urząd, kościół, stadion, knajpe, biuro paszportowe…
  Zaś niepolski anonim blendowiak, z domu z dachem, nie musi się wstydzić swoim dorobkiem, więc proszę się od niego odp…. i protestować na ulicy. Bo niestety do miejsc publicznych i prawdziwych dyskusji, pani jeszcze nie dorosła !
  blendowiak
  Idź się kobieto leczyć, bo twoje zachowanie jest bardzo uciążliwe dla otoczenia !!! I to w dodatku w okupacyjnym medium którego nienawidzisz :-)
  Maria Znyk
  Drodzy Rodacy, sami widzicie jak potrafią służby okupanta nam Słowianom z jej przedstawicielem tutaj komentującym, narzucać swoje metody, narzucać kochanie ludobójców, oprawców, nawet znosić poniżania jak te maskarady w gmachu Sejmu zajętego przez uzurpatorów, oszustów, fałszerzy. Zobaczcie jak oni potrafią manipulować i talmudycznie nadinterpretowywać moje komentarze !
  Teresa Znyk
  Prosze zaprzestać talmudycznie mnie znieważać i nadinterpretowywac jakoby to anonim „blendowiak” wiedział lepiej co ja myślę i skandalicznie narzucał co ja mam robić i gdzie! Uzurpuje sobie nienależne prawa dyktatu niczym zydowski okupant ! http://www.wojdabejda.wordpress.com, Łowicz, 06.06.2014r.
  http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze
  Petycja Parlamentu Europejskiego, 0578/2012, jest nią List Otwarty do Prezydenta RP:

  Click to access List-otwarty-do-Prezydenta-RP-Bronis%C5%82awa-Komorowskiego-7.pdf

  Obywatelskie przesłuchanie protestujących – Gaz łupkowy Łowicz – 7.06.2013
  Łowicz, 06.06.2014r.

  Maria Znyk
  Drodzy Rodacy, Kochani Słowianie-Polacy-Polachy !
  Komentarzem cyt. „Idź kobieto się leczyć…” blendowiak daje o sobie najgorsze świadectwo i potwierdza jak bardzo daleko jest od PRAWDY a także MIŁOŚCI, do której tak szumnie i obłudnie nawoływano na konferencji ludzi rzekomo wolnych w Krakowie 6 i 7 stycznia 2018r.
  Maria Znyk
  Drodzy Rodacy, Kochani Słowianie-Polacy-Polachy !
  Przedstawiciel okupanta posługujący się nickiem blendowiak, ośmieszył się pisząc cyt. ” spotkanie nie miało na celu żadnych protestów w postaci wystawiania banerów a dyskusję i konkretne uzgodnienia. ” Moja siostra nie wyrażała żadnych poglądów ale wystąpiła z krótką informacją o upadku systemu a dla zobrazowania faktu trzymała w ręku plakat zatytułowany ” Zostaliśmy uwolnieni ! Przestańmy służyć upadłemu niewolniczmu systemowi z Watykanem na czele ! ”
  Moja siostra przyniosła uczestnikom dobrą nowinę, najważniejsza wiadomość dla uwolnionej ludzkości, dla każdego Suwerena-Polacha-Polaka, więc niezrozumiałe jest takie ignorowanie podstawowych faktów, zwłaszcza przez ludzi szczycących się byciem wolnymi !
  Nie musimy walczy, tak jak by tego chciał okupant ale zostaliśmy uwolnieni a przy tym zobowiązani do tworzenia od podstaw nowych systemów w Erze Dostatku z równym udziałem w podziale dóbr naszej Matki Ziemi , zamiast uczestniczenia w teatrze obłudy, oszustwa, fałszerstw na scenie polityczno-religijnej !
  Granderfanklub
  Markierte Antwort
  Granderfanklub
  Maria Znyk Ja osobiście nie przepadam za ingerowaniem Kościoła w sprawy państwa i finansowaniem go z budżetu. Ale nie można innym narzucać swojego zdania. Pani nie powinna atakować osób, które tak wiele robią dla polskiego rolnictwa ekologicznego.
  Maria Znyk
  Ja nie narzucam nikomu mojego zdania ani nikogo nie atakuję w przeciwieństwie do Was ! Wy atakujecie mnie i moją siostrę za upowszechnianie faktów, dokumentów i celowo nazywacie poglądami niepodważalne fakty oraz dowody, przez co szkodzicie wszystkim ludziom na Ziemi, którzy mają prawo do równego udziału w podziale dóbr Matki Ziemi !!! Ośmieszacie się , bo ta wiedza dotarła już do milionów ludzi na Ziemi i w Polsce ! Atakowaniem nas za upowszechnianie faktów nie powstrzymacie potęgującej się świadomości ludzi KTO tworzy ten upadły ale niestety nadal istniejący prywatny światowy niewolniczy system oparty na antyludzkim prawie kanoniczno-morskim. Przyłączcie się do tych milionów ludzi naprawdę świadomych !

  Polubienie

   
 3. wojdabejda

  13 stycznia 2018 at 20:16

  Maria Znyk
  Drodzy Rodacy, Słowianie Polacy-Polachy !
  Anonim Granderfanklub, pomniejsza rolę UPPT i Międzynarodowego Trybunału Karnego ! Z wyrokami międzynarodowych trybunałów, sądów się nie dyskutuje a tym bardziej nie poddaje głosowaniom czy wyborom !!!
  Ten kto lekceważy, ignoruje niepodważalne fakty nie jest jednym z nas , jest po drugiej stronie, broni okupanta i chce trzymać nas w nieświadomości i narzucać nam obłudne talmudyczne morały !
  Co nam jest potrzebne to MY wiemy ! Nie będzie nam okupant narzucał co mamy robić ! Dość talmudycznych puczeń i nawoływań do kochania oprawców Słowian !!!

  Teresa Znyk
  do Granderfanklub :Załosny wpis ! Szanowni Państwo, no i widać jak się boi prawdy rzekomo wolny ale kolaborant okupanta i strofuje talmudycznie i prawi morały!
  Granderfanklub
  Maria Znyk
  Wpis niemerytoryczny anonima „Ganderfanklub”, świadczy o nim, że nie ma nic do powiedzenia i udaje, że nie rozumie po polsku. Uczestnicy konferencji z tytułami naukowymi nie rozumieją prostych słów ? Wtórny analfabetyzm a tytuły to kupione na bazarach, targowiskach ?

  Granderfanklub
  Maria Znyk A czym się różni bazar od targowiska, bo muszę wiedzieć, gdzie ten tytuł kupiony.
  Maria Znyk
  Drodzy Rodacy, Polacy-Polachy-Słowianie !
  Anonin Granderfanklub odsłania się, że od niedawna ma polski paszport i nie rozumie znaczenia wielu polskich słów ! HA,HA, HA !

  Polubienie

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: