RSS

Chciejmy być ludźmi świadomymi, wolnymi! Nie dajmy się traktować jak martwe dusze !

02 Paźdź

Od naszych wewnętrznych przemian i od odcięcia  się od złej energii władzy Trójkorony z Watykanem na czele, zależy uwolnienie się z żydowskiego jarzma, uwolnienie od ludzi nie posiadających Serca, prących do wojen i chaosu na Ziemi.

„Kiedy prawo jest bezprawiem opór staje się obowiązkiem ! „ ( Bertold Brecht)                            

Łowicz, 01.10.2015r.

Drodzy Rodacy !

Polski Obywatelski Ruch Oporu podejmuje wielorakie działania aby poszerzać krąg ludzi podobnie myślących, ludzi pragnących pozytywnych zmian na drodze pogłębiania świadomości. Od naszych wewnętrznych przemian i od odcięcia  się od złej energii władzy Trójkorony z Watykanem na czele, zależy uwolnienie się z żydowskiego jarzma, uwolnienie od ludzi nie posiadających Serca, prących do wojen i chaosu na Ziemi.

Link: “Babilo upadł”  https://kateofgaiatrans.files.wordpress.com/2014/05/babilon-upadc582-polish-babylonisfallen.pdf

Nielegalne władze Łowicza boją się prawdy o upadku władzy Trój-Korony.

Prezes Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze “Łowiczanie” Teresa Wojda opłaciła 22.09.2015r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łowiczu rozwieszenie na słupach ogłoszeniowych w Łowiczu 13 plakatów w formacie A3, pt.:”Zostaliśmy uwolnieni! Przestańmy służyć upadłemu niewolniczemu systemowi z Watykanem na czele!”. Niestety, dyrektor tego Ośrodka zarekwirował plakaty, by nie doszło do umieszczenia ich na 13 słupach ogłoszeniowych w Łowiczu. W rozmowie z T.Wojda, 24.09.2015r. dyrektor przyznał, że boi się upublicznienia treści plakatu. Nie chce, by do mieszkańców  dotarły niepodważalne fakty ujawnione na plakatach. Prezes T.Wojda stwierdziła, że mieszkańcy Łowicza mają bezwzględne prawo poznać fakty zawarte na plakatach, nawet jeśliby to uderzało w nielegalne miejscowe władze. Dodała, że gdy plakaty się nie ukażą, to i tak mieszkańcy poznają prawdę a upór dyrektora będzie działać przeciw niemu i nielegalnym  władzom miasta i powiatu. Nie zatrzyma fali szerzenia rozbudzonej świadomości o uwolnieniu i koniecznym bojkocie  zdemaskowanego “papierowego tygrysa”. Na zakończenie rozmowy dyrektor obiecał, że za godzinę, czyli ok. 11.00 plakaty zostaną rozwieszone i będzie możliwe ich sfotografowanie

Dyrektor OSIR nie dotrzymał słowa, więc Prezes T.Wojda rozwiesiła osobiście, wieczorem tego samego dnia, plakaty na słupach ogłoszeniowych. Słupy ogłoszeniowe  w Łowiczu nie są własnością żydowskiego okupanta, niszczącego miasto i powiat, lecz własnością Suwerena-Narodu Polskiego, własnością każdego Polaka-Suwerena- mieszkańca  Łowiczu.

Ponadto, następnego dnia tj. 25 września 2015r. na Targowicy Miejskiej w Łowiczu  została  osiem razy odczytana  przez magafony treść płatnego ogłoszenia o następującej treści:

“ZOSTALISMY UWOLNIENI ! Przestańmy służyć upadłemu niewolniczemu systemowi z Watykanem na czele !

Uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez Paradygmat

Raport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret Suwerena – Narodu Polskiego,

bojkotujmy, ignorujmy wszystkie nielegalne organy władz świeckich i

kościelnych, będące prywatnymi żydowskimi geszeftami, zarejestrowanymi  

w Waszyngtonie, działającymi na naszą szkodę i szkodę całej ludzkości !

Bojkotujmy wybory zuchwale fałszowane od  lat !

Zgodnie z art.6 Dekretu Narodu Polskiego przestańmy wnoszenia opłat, w tym za

wodę z toksycznymi dodatkami, za podzielniki ciepła, przestańmy płacić podatki,

kary, daniny !

W przypadku jakichkolwiek restrykcji, sankcji czy kar, zajęć komorniczych

mamy bezwzględne prawo do bezpośredniej obrony koniecznej, łącznie z użyciem

broni!

Bojkotujmy lekarzy oficjalnej medycyny, realizujących wytyczne ludobójczego

kartelu medycznego!

Ignorujmy wszelkie zaproszenia na badania np.kolonoskopia, mammografia, cytologia, które nie tylko, że szkodzą naszemu zdrowiu to narażają na niebezpieczeństwo fałszywych diagnoz i związanej z tym niepotrzebnej udręki, cierpienia !

Bojkokujmy wszelkie akcje promujące transplantologię czy też pakiety onkologiczne itp.!

Zgodnie z Dekretem wzywamy Suwerena- Naród Polski do oddolnego organizowania  3- 5 osobowych zakonspirowanych oddziałów obrony koniecznej i  trybunałów ludowych celem obrony przed podstępnym holokaustem Polaków, dokonywanym na zlecenie Watykanu i światowych elit żydowskich !  Więcej na:  Polski Obywatelski Ruch Oporu www.wojdabejda.wordpress.com , www.polskiruchoporu.neon24.pl

Drodzy Rodacy !

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa do niezwłocznego włączenia się do akcji rozpowszechniania na wszelkie możliwe sposoby plakatów ”Zostaliśmy uwolnieni! Przestańmy służyć upadłemu niewolniczemu systemowi z Watykanem na czele!”

Władze świeckie jak i kościelne  wszelkich szczebli w Polsce, działające w interesie światowych elit żydowskich, dążących do wywołania zamieszek i chaosu, by umożliwić wprowadzenie Nowego Porządku Światowego, boją się odkrywanej przez Polski Obywatelski Ruch Oporu prawdy o ich upadku, i upadku z dniem 25.12.2012r. stworzonego przez nich niewolniczego systemu opartego na rabunkowym prawie morskim.

Zamiast protestów ulicznych przeciwko imigrantom czy przeciwko komunie, której faktycznie nie ma i nie było, organizowanych za przyzwoleniem czy pod dyktando okupanta, proponujemy skupienie się wszystkich ludzi świadomych sytuacji, na wywołaniu w sobie, we własnym sercu, które jest cząstką Boskiej Energii, uczucia radości i miłości, by umożliwić pozytywne zmiany w nas samych i na świecie.

Link: “Gregg Braden. Wylecz wszystkie choroby w 3 minuty Cure all Illnesses in 3 minutes “ https://www.youtube.com/watch?v=4Ij8PExvwu0 ,
Link: “DNA i Emocje – Gregg Braden PL” https://www.youtube.com/wa    tch?v=oxlCTFhNVHM
Link: “Gregg Braden – Kryzysy i przejście do Nowego Świata – napisy pl” https://www.youtube.com/watch?v=DdhW-nSaNwU

Według naukowych wyliczeń, aby zmienić świadomość i energię wewnętrzną 1 miliona ludzi wystarczy 100 osób praktykujących wizualizowanie zamierzonego celu w formie spełnionej, tak jakby to już było dokonane. Poprzez odczuwanie takiego dokonanego stanu następuje spełnienie-cud, wraca wysłana Energia z udziałem Energii Boskiej pola kwantowego, pochodzącej z Serca, które jest cząstką Boga.

”Musimy czuć uczucie tak, jakby modlitwa została już spełniona i w tym uczuciu mówimy do sił kreacji, pozwalając światu, by nam odpowiedział, pozwalając  temu polu kwantowemu, hologramowi, umysłowi Boga, by odpowiedział nam tym, co czujemy w naszej sytuacji“ zaczerpnięte z filmu “ GREGG BRADEN – NAUKA CUDÓW (lektor ivo pl) The Science of Miracles” https://www.youtube.com/watch?v=dqgP-EW_iYE

“Mówi się, że to człowiek stworzył wszystkie religie, ja uważam, że wszystkie religie stworzyły żydomasońskie kreatury, właśnie w celu zniewolenia CZŁOWIEKA, a oni przecież nie są ludżmi, oni są dziećmi szatana, bez duszy ,dlatego nie mogą się duchowo rozwijać, a co za tym idzie nie mogą zamieszkiwać naszej pięknej planety ZIEMI. Muszą ją czem prędzej opuścić i tak się niedługo stanie.

Każdy człowiek został przez Żródło wyposażony w najdoskonalszy komputer we wszechświecie tzn. SERCE czyli cząstkę boską, połączony z umysłem, potrafiący czynić cuda, trzeba tylko chcieć umieć z niego korzystać, aby samemu być szczęśliwym a na świecie panował pokój, radość i dobrobyt.” komentarz zaczerpnięty z bloga:  https://kefir2010.wordpress.com/2015/04/28/czy-ludzkosc-rozjasni-wszechobecna-ciemnosc-stawmy-czola-przeciwnosciom/ #comment-13257                                                                                                  

Szanowni Państwo !

Oto poniżej komentarze Pani Basi:

„To co się obecnie jeszcze dzieje na okupowanych przez pasożydów świecie jest ich „zwykłym” handlowym działaniem wobec nieświadomych tego niewolników, którzy jeszcze nie wiedzą, że są WOLNI I NIEZALEZNI od prawa morskiego !

W praktyce oznacza to, że wszelkie wcześniejsze umowy nie mają żadnej mocy „prawnej” czyli nie obowiązuje spłata jakichkolwiek długów, odsetek i innych rachunków drukowanych i nielegalnie rozsyłanych przez administracje pasożytniczego okupanta próbującego w swej agonii utrzymać się na powierzchni „władzy” !!! W tym filmiku wyjawiona jest struktura tej starej piramidy papierowych kłamstw opartej na metryce urodzenia i jej struktur wewnętrznych w połączeniu z prawem kanonicznym czyli niewolniczym poprzez Watykan !!! W 13 minucie tego filmu o tytule „Ja jestem człowiekiem i żadnym statkiem zagubionym na dalekim morzu”” wyjawione jest nazwisko „głównodowodzącego” czyli PATRIARCHY JERUZALEM, o imieniu THEOPHILOS III , urodzonego 4 kwietnia 1952 roku, który jest tzw. szefem łacińskiego kościoła i z tym przynależy się mu PRAWO KANONICZNE. NIE PAPIEZOWI !

Na poniższej stronie dotyczącej terroru mendiów wyłudzających poprzez swych kryminalnych poborców „urzędowych” opłaty RTV jest ukazane robienie z ofiary systemu „przestępcy”, która odważnie nagrała i opublikowała włamanie i napad do prywatnego mieszkania w celu rabunkowym, bo przymus i tak bezprawnego haraczu RTV od stycznia tego roku też jest już prawnie zniesiony !!! „Sądy morskie” jako narzędzia powiernicze „nie-rządów” mogą robić „geszefty” tylko z martwymi „podmiotami prawnymi”, a nie z żywymi osobami fizycznymi czyli z ludżmi ŚWIADOMYMI tego przekrętu wszechczasów !

Najprostszą metodą do uniknięcia bezpośredniej konfrontacji z „sądami” czy „urzędami” jest wysyłanie ich nie otwartych pism z powrotem do nadawcy, a już w żadnym wypadku nie przyjmowanie z podpisem listów poleconych !!! http://brd-schwindel.org/gez-ueberfall-auf-eine-buergerin-der-stadt-luenen-teil-3-die-staatsanwaltschaft/  „( niestety link ten obecnie jest zablokowany)

„Najdłuższa żmija przemija” i nawet ta najbardziej jadowita, z podwójnym językiem, z martwą literą prawa dla „martwych” dusz straciła swą „moc”, tylko dlatego, że odwiecznie „głupie” goje wierzący w to, co napisane zauważyły całą masę diabełków tkwiących w szczególe, gdzie na pierwszym miejscu rzuca się w oczy brak osobistych podpisów sędziów bojących się osobistej odpowiedzialności, takich samych tchórzliwych adwokatów wraz z całą bandą biurwokratów administracyjnych bazujących na prawnej niewiedzy podatników napiętnowanych NAZWISKIEM i dlatego podlegających bezprawiu powierniczych nie-rządów zorganizowanych mafijnie na całym świecie ! https://kateofgaiatrans.files.wordpress.com/2014/05/babilon-upadc582-polish-babylonisfallen.pdf

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/126283,chciejmy-byc-ludzmi-swiadomymi-wolnymi

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 2 października 2015 w Bez kategorii

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: