RSS

Oficjalna „medycyna” to największe ciche i bezkarne ludobójstwo wszechczasów !

15 Lip

konopie indyjskie

“To wspaniale, że ludzie odważnie demaskują tak długo uważany za tabu temat żydowskiej antymedycyny, utworzonej przez wtajemniczone do rzeczywistego jej celu antyhumanitarne „jednostki naukowe” – sadystycznych zbrodniarzy i literatów „medycznych” . Trzeba sobie zdać w końcu z tego sprawę, że oficjalna „medycyna” to największe ciche i do tej pory bezkarne ludobójstwo wszechczasów i nie mające odpowiednika w całej historii Ludzkości !!!  

Nie zdziwiłam się też przed przeszło trzema laty, gdy pewien doprowadzony „leczeniem” do ostateczności człowiek w Niemczech zastrzelił dwóch lekarzy onkologów w ich miejscu „pracy”, a następnie po schowaniu się w swoim domu popełnił samobójstwo widząc z okna zbliżających się policjantów z obławy. Niestety ten „przypadek” nie zatrzymał całego tego inkwizytorskiego koła śmierci łamiącego wszelkie zasady rzeczywistego leczenia i jakiejkolwiek etyki czy ludzkiego sumienia !

Chciałabym doczekać w końcu takich czasów, że to policja i wojsko zrobi wielką obławę na wszelkich morderców w białych kitlach na czele z tymi utytłanymi „tytułami” czyli wyrokującymi śmierć na raty poczynając od najmłodszych, po uprzednim przetestowaniu wszelakich trucizn faszystowskich korporacji, wszczepień śmierci i makabrycznych krwawych „metod” koszernego lancetu i ognia promieniotwórczości przetestowanych na niezliczonych ofiarach zwierzęcych dla „dobra” ludzkości, żeby takie „doświadczenia” z kolei przeprowadzać na ludzkich „królikach doświadczalnych” !

Wszystkie uczelnie „medyczne” są żydowskimi firmami – geszeftami zarejestrowanymi w Waszyngtonie D.C. i dlatego też kształcące kolejne pokolenia morderców w białych kitlach najczęściej z szeregów swoich narodowości , bo takim to najbardziej ufają przecież ich rodacy  !!! “

Tak pisze  lekarka demaskująca upadły niewolniczy światowy, prywatny system w reakcji na post z  Facebook umieszczony przez Jerzego Ziębę, który  propagując medycynę naturalną  jednoczesnie obnaża ludobójczy system “medycyny” oficjalnej.

Polski Obywatelski Ruch Oporu wyraża podziękowanie i uznanie dla działań Pana Jerzego Zięby w celu zjednywania Polaków wokół leczenia metodami naturalnymi i  zdrowego odżywiania się, zamiast oddawania swojego zdrowia i życia w ręce skorumpowanego, ludobójczego systemu oficjalnej “medycyny”.

Dla powodzenia działań i zamiarów Pana Jerzego Zięby konieczne jest  przyjęcie do wiadomości i respektowanie a przy tym także rozpowszechnianie faktu o przejęciu w Polsce  bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej przez Suwerena-Naród Polski na mocy Proklamacji Tadeusza Cichockiego z 02.11.2014r. oraz Dekretu z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa wszelkim organom władzy z dniem 01.06.2015r. www.tcichocki.pl

Nie uwzględnienie tych podstawowych faktów w sytuacji sprawowania władzy przez uzurpatorów, wyłanianych w wyniku fałszowanych wyborów, okupanta działającego na zlecenie i w interesie światowego żydowstwa naraża Naród Polski, każdego Polaka na niebezpieczeństwo zmarnotrawienia wielce pożytecznej i jakże pięknej inicjatywy obrony przed ludobójcami w “białych kitlach”, działających w kartelu medycznym stworzonym w celach depopulacyjnych i kontroli społeczeństw, niszczenia  narodów.

Polski Obywatelski Ruch Oporu ubolewa, że tak cenna inicjatywa  tworzenia ruchu wokół projektu produkcji w Polsce i wykorzystywania oleju z marihuany w medycynie naturalnej  odbywa się z udziałem przedstawicieli żydowskiego okupanta, nielegalnych władz w Polsce , wrogów Narodu Polskiego i Polski. Akcja  ta odbywa się pod patronatem znienawidzonego medium żydowskiego okupanta jakim jest „Gazeta Wyborcza” !!!

„Apel został ogłoszony na konferencji ”Cannabis leczy. Przyszłość marihuany medycznej w Polsce” w warszawskiej siedzibie Agory, 22-23 czerwca; podpisało go ponad 200 osób, m.in. były prezydent RP Aleksander Kwaśniewski. Konferencję zorganizowała Polska Sieć Polityki Narkotykowej i Fundacja Krok po kroku Doroty Gudaniec, pod patronatem medialnym: „Gazety Wyborczej”, Radia TOK FM i portalu wyborcza.pl.”

W świetle  Proklamacji o przejęciu bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej przez Suwerena-Naród Polski z dniem 02.11.2014r. oraz wypowiedzeniu posłuszeństwa wszelkim organom władzy w Polsce z dniem 01.06.2015r. występowanie o jakiekolwiek pozwolenia od okupanta na uprawy konopii  i produkcję oleju konopnego, ratującego życie wielu cierpiącym pacjentom jest nie tylko stratą cennego czasu i energii ale jest bezprzedmiotowe.

Pozwolenia jak też wszelkie inne decyzje okupanta żydowskiego są z mocy prawa Suwerena nieważne, bezprawne ! Program ratowania życia Polaków olejem konopnym produkowanym w Polsce z polskich upraw jest działaniem w obronie koniecznej przed okupantem żydowskim  i wymaga niezwłocznego wdrożenia !

Maria Bejda, Teresa Wojda

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Łowicz, 13.07.2015r.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Kein automatischer Alternativtext verfügbar.

Jerzy Zięba

przeniesione z Facebook :

„Chcemy zmiany w sposobie SKANDALICZNEGO leczenia nas? Jeśli tak, to przekazujcie jak największej liczbie znajomych i zachęcajcie ich do kliknięcia na „Liked” pod moim zdjęciem. Musimy się ZORGANIZOWAĆ !!!

Poniżej załączam moje komentarze do pisma jakie wysmażyło Centrum Zdrowia Dziecka. Nie zwracajcie uwagi na to, że opisane jest „leczenie” dzieci.. to jest PRZYKŁAD skorumpowanego do granic możliwości SYSTEMU lecznictwa w Polsce i niesłychanego okrucieństwa urzędników, którym my, obywatele Polski, za to jeszcze płacimy i to nie mało! Tylko wtedy, kiedy będzie odpowiednia liczba osób, które gdzieś się mogą zorganizować będzie można ZMIENIĆ SYSTEM. A teraz zapraszam do szokującej lektury tego pisma i moich komentarzy :

=========================================

Ostatnio, na łamach prasy i na wielu portalach internetowych ukazała się, na kolanie sklecona odpowiedź pani Dyrektor Pomnika – Centrum Zdrowia Dziecka dr hab.n.med. Małgorzaty Syczewskiej na WASZĄ reakcję dotyczącą zabronienia doktorowi Bachańskiemu udziału w konferencji Cannabis Leczy w Wraszawie. Istotne fragmenty cytuję i komentuję, jako obywatel, z którego podatków opłacani są WSZYSCY polscy urzędnicy :

 1. Cytuję : „W związku z pojawiającymi się w opinii publicznej nieprawdziwymi i krzywdzącymi dla Instytutu, ale przede wszystkim dla Pacjentów opiniami, uprzejmie informuję, że za zgodą Komisji Bioetycznej rozpoczął się eksperyment medyczny w zakresie leczenia lekoopornej padaczki lekiem zawierającym tzw. medyczną marihuanę. Eksperyment trwać będzie trzy miesiące, obejmie 15 pacjentów, zakwalifikowanych do badania. Po tym czasie i po uzyskaniu precyzyjnych informacji dotyczących efektów jej stosowania u wszystkich pacjentów, badanie zostanie podsumowane. W zależności od jego efektów — a więc skuteczności prowadzonej terapii — podjęta zostanie decyzja o ewentualnym wprowadzeniu, bądź też nie tego rodzaju leczenia do terapii lekoopornej padaczki. Jednocześnie informuję, że podobne badanie — badanie kliniczne prowadzone jest w Klinice Neurologii Rozwojowej w Szpitalu Uniwersyteckim w Gdańsku”

Z wiarygodnego źródła, uzyskałem informację, że rzeczywiście będzie to prawdziwy „eksperyment” na żywym organizmie. W tym przypadku na organizmie DZIECI ! Otóż… Pan Doktor Bachański, nie eksperymentował, a LECZYŁ dzieci z lekooporną padaczką podając im Bedrokan. Jest to specyfik o znanym przeznaczeniu dla dzieci z lekooporną padaczką. W przypadku lekoopornej padaczki WYSTARCZY podawanie CBD, i za wyjątkiem ok. 5% chorych dzieci nie ma konieczności podawania THC. Pani Syczewska natomiast (z Komisją Bioetyki włącznie), zgodziła się na eksperymentowanie na dzieciach podając im Sativex, a jest to preparat, który :

 1. zawiera substancję psychogenną jaką jest THC,
 2. Sativex NIE jest lekiem przeznaczonym do leczenia lekoopornej padaczki u dzieci.
 3. Rodzice tych dzieci, na których ma się poeksperymentować oczywiście ze skutkiem NIEZNANYM muszą SAMI ZA TEN LEK ZAPŁACIĆ !!!!!!!!

Nie wiem dlaczego, bo w takich przypadkach, producent dostarcza lek do testów NIEODPŁATNIE! O co tu chodzi? Społeczeństwo zostało powiadomione o tym, że „prowadzone są badania kliniczne użycia medycznej marihuany” i… ma być zadowolone!! Cicho ma siedzieć ! Przeciętny człowiek nie zna jednak istotnych szczegółów: – Badania będą przeprowadzone na dzieciach używając specyfiku, który pani Syczewska określiła jako „marihuana lecznicza”. Niedouczeni redaktorzy, zaczną szerzyć nieprawdziwą informację, tak jak to już poprzednio robili pisząc : „marihuana w polskich szpitalach” itd…

– Specyfik ten nie jest stosowany u dzieci z padaczką więc i skutki mogą nie być takie jak przystosowaniu preparatu jaki używa(ł) dr Bachański. Wtedy, znowu w Polskę pójdzie wiadomość, że : „marihuana nie działa”, bo tak pokazały badania kliniczne prowadzone przez tak poważną jednostkę jaką (niby) jest CZD, być może właśnie o to chodzi?

– GDYBY Sativex był skuteczny w takich przypadkach, wtedy dla firmy, która go produkuje pojawiłby się potężny rynek (preparat kosztuje ok. 3,000 zł/ miesiąc) i taka firma z wielką chęcią dałaby go do testów ZA DARMO !!! A jednak… chyba nie dała. Jest podejrzenie, że zarząd CZD dopuszcza się celowego zastosowania NIEWŁAŚCIWEGO środka w celu zdyskredytowania działania marihuany leczniczej.

– Dlaczego nie prowadzi się badań stosując preparat, który jak wykazała praktyka doktora Bachańskiego jest skuteczny?

Jeszcze raz… zaakceptowała to Komisja Bioetyki. Etyka, to raczej słowo obce dla tej „komisji”. Kim są członkowie tej „komisji”? Należałoby poznać ich imiona, nazwiska i zajmowane pozycje.

W takich przypadkach KONIECZNE JEST ujawnienie ich powiązań finansowych z przemysłem farmaceutycznym.

Powiedzenie społeczeństwu, że decyzję podjęła jakaś „komisja” w tym przypadku jest za mało, bo o życie dzieci tutaj chodzi.

Tak, będzie to prawdziwy eksperyment na dzieciach i ich rodzicach, tego się nie da ukryć.

 1. Powyższy „eksperyment” będzie przeprowadzony na 15 dzieciach. Co to oznacza? Żeby ten ”eksperyment” miał jakiekolwiek znaczenie, powinien być przeprowadzony na co najmniej 30 pacjentach! Inaczej, takie badania nie mają ŻADNEGO znaczenia statystycznego. NIKT, w świecie naukowym nie zwróci na nie uwagi! Jeśli tak, to PO CO JE ROBIĆ ? Po co robić taki „eksperyment”, za który rodzice niesamowicie chorych dzieci maja sami zapłacić?

Efekty jakie osiągnął dr Bachański, jakkolwiek wstępne, ale DOSKONAŁE!!! nakazywałaby JAK NAJSZYBSZE przeprowadzenie badań na np. 100 dzieciach pod jego kierownictwem, stosując to co stosował z tak znakomitym skutkiem do tej pory. Wtedy, takie badania byłyby natychmiast ZAUWAŻONE przez świat medyczny. Wtedy dr Bachański mógłby opublikować te badania w najbardziej prestiżowych periodykach medycznych na świecie. A tu… niespodzianka… Badania o których mowa, czyli ten „eksperyment” nie będzie prowadzony przez doktora Bachańskiego! Może to i lepiej. Tylko, że… to co działało nie będzie dalej badane, a producent Sativexu, którego działaniu w tym „eksperymencie” mają być poddane dzieci chore na padaczkę pisze: http://www.medicines.org.uk/emc/medicine/23262

Wskazania terapeutyczne : Sativex jest wskazany jako środek leczniczy przeznaczony do poprawy symptomów u dorosłych pacjentów ze średnią do ciężkiej spastyczności spowodowanej stwardnieniem rozsianym, a którzy nie reagują w sposób właściwy na inne przeciw spastyczne środki i u których występuje znaczna kliniczna poprawa spastyczności widoczna w czasie początkowych prób zastosowania tego specyfiku. Specjalne ostrzeżenia: Sativexu nie zaleca się stosować u dzieci i młodzieży poniżej 18 lat ze względu na brak danych dotyczących skuteczności i bezpieczeństwa. Myślę, że każdy rozumny człowiek sam wyciągnie odpowiednie wnioski.

 1. Cytuję :„Z całą stanowczością zapewniam Państwa, że wszelkie podejmowane przez zarząd IPCZD działania, mają na celu tylko i wyłącznie dobro naszych pacjentów. Tylko tym względem podyktowana była decyzja o wstrzymaniu prowadzonej przez jednego z naszych lekarzy terapii preparatami zawierającymi kanabidiol. „

UWAGA! Należy przeczytać jeszcze raz !

 1. Pani Syczewska zignorowała to, że podawanie leku jaki stosował doktor Bachański sprawiło CUD u dzieci, które leczył, a mimo to WSTRZYMAŁA taką terapię dzieci! Nie pozwoliła na dalsze leczenie dzieci!
 2. W związku z powyższym, rodzice dzieci, którym jak sama się przyznała WSTRZYMAŁA MOŻLIWOŚĆ PODAWANIA RATUJĄCEGO IM ZDROWIE LEKU (preparatu) powinni natychmiast wytoczyć tej pani proces sądowy.
 3. Po walce stoczonej przez Internautów, Import Docelowy odblokowano, ale… nawet jeśli rodzice chorego dziecka lek zdobyli, pani Syczewska ZABRONIŁA go podawać chorym dzieciom, przynajmniej tym, które ten specyfik do tej pory dostawały!!!

Tym samym, moim zdaniem, urzędniczka Syczewska łamie At.68, p.3 Konstytucji, który mówi, że : Władze publiczne są obowiązane do zapewnienia szczególnej opieki zdrowotnej dzieciom, kobietom ciężarnym, osobom niepełnosprawnym i osobom w podeszłym wieku.

Mała dygresja : Konstytucja też powinna być zmieniona. Jakie WŁADZE???? Powinno być : „Urzędy publiczne, będące na usługach społeczeństwa polskiego”

 1. W związku z powyższym, podejmując decyzję, która w ewidentny sposób wskazuje na działanie przeciw interesowi chorego dziecka, Krajowa Izba Lekarska powinna w trybie natychmiastowym odebrać pani Syczewskiej prawo wykonywania zawodu.
 2. Cytuję : „Lekarz ten, mimo wielokrotnych próśb i poleceń, nie przedstawił dokładnego podsumowania swoich badań. Bez takiego podsumowania nie możemy jednoznacznie stwierdzić, czy terapia taka jest skuteczna, czy też nie”.
 3. „Lekarz ten” to oczywiście dr Marek Bachański, ale Syczewska z niewyjaśnionego powodu unika użycia jego nazwiska.
 4. Dr Bachański, lecząc dzieci stosował preparat w formie leczenie ambulatoryjnego. Rodzice przyjeżdżali z chorym dzieckiem, dr Bachański gruntownie dziecko badał, sugerował dawkę leku, następnie rodzice sami podawali lek ten dziecku w domu.
 5. Czy terapia była skuteczna? Najlepiej było po prostu zapytać rodziców dziecka, którzy SAMI lek stosowali i na bieżąco obserwowali dziecko 24 godz.
 6. Cytuje : „Nie możemy również stwierdzić, czy leki te nie wpływają w sposób niekorzystny na pacjentów”.

NAPRAWDĘ? Pytanie: jakie, w ciągu wielu miesięcy stosowania, wystąpiły SKUTKI uboczne u leczonych przez doktora Bachańskiego dzieci? Czy za skutek uboczny należy uznać to, że miały po kilkadziesiąt czy kilkaset napadów padaczki dziennie, a teraz mają np. 4 na miesiąc i w końcu, po latach (np. Max Gudaniec) zaczęły się normalnie rozwijać? Czy Rodzice tych dzieci to ludzie tak nieodpowiedzialni, że tylko lekarz może im powiedzieć jaki jest stan zdrowia ich dziecka? Czy oni też są ślepi i nie zauważają GIGANTYCZNIE POZYTYWNEJ zmiany w życiu i zdrowiu swoich dzieci? Czy naprawdę potrzebują kartki papieru, na której będzie przez lekarza napisane, że ich dzieci mają się dobrze, że odzyskują zdrowie, że nie cierpią?

 1. Cytuję : „Bez takiej, bardzo skrupulatnej wiedzy, nie możemy zgodzić się na dalszą kontynuację leczenia prowadzonego przez lekarza”.

To już jest KRYMINAŁ !! Nie godzimy się na leczenie dziecka? Na leczenie, które do tej pory potwierdziło SKUTECZNOŚĆ? KTO się nie godzi na leczenie dziecka? LEKARZ?

A czy ktoś zapytał Rodziców tych dzieci czy GODZĄ SIĘ NA ZAPRZESTANIE LECZENIA swoich dzieci???

„Nie godzimy się”…. A KIM wy jesteście, żeby taką decyzję podejmować, kiedy terapia sprawia, że dziecko nie cierpi ?? GODZICIE się jednak na to, żeby nadal CIERPIAŁO?????????

To jest NIBYWAŁE OKRUCIEŃSTWO w stosunku do tak bardzo chorego dziecka, jakiego dopuścił się ktoś kto jest lekarzem !!!

 1. Cytuję : ”Brak współpracy z Jego strony, brak podsumowania prezentującego wyniki leczenia, nie stosowanie się do obowiązujących każdego lekarza zaleceń, spowodowały, że terapia przez Niego prowadzona musiała zostać przerwana.

I z tego powodu skazuje się dzieci na cierpienia! Kawałek papieru jest ważniejszy niż zdrowie dziecka – tak zadecydowała urzędniczka Syczewska.

 1. Cytuję : „Decyzja ta była i jest podyktowana tylko dobrem pacjentów”.

Czy dobrem pacjenta w tym przypadku DZIECKA jest, to, że wstrzymanie tej terapii spowoduje powrót do niewypowiedzianych cierpień jakie te dzieci muszą przeżywać? Po kilkaset razy dziennie??? O rodzicach nie wspomnę… czy za takie decyzje płacimy urzędniczce Syczewskiej?

Czy urzędniczka Syczewska zrobiłaby to samo, gdyby to o jej dziecko chodziło?

 1. Cytuję : „Samo przedstawianie opinii publicznej rzekomych wyników, które udało mu się osiągnąć, bez prezentacji precyzyjnych danych i dokumentacji medycznej, nie może stanowić o skuteczności terapii”.

Aha… Max Gudaniec jest przykładem „rzekomych” wyników… pogratulować spostrzegawczości, a rodzice są głupi i ślepi i różnicy w zdrowie swojego dziecka nie widzą.

A Doktor Bachański to nieodpowiedzialny szaleniec. Szanowna urzędniczko Syczewska, Doktor Bachański jest PIERWSZYM lekarzem w Polsce, który miał odwagę LECZYĆ dzieci za wszelką cenę. I każdy kto Go zna bez wątpienia powie, że jest niezwykle powściągliwy w swoich ocenach tych pierwszych doświadczeń z medyczną marihuaną.

 1. Cytuję : ”Z tego względu Dyrekcja IPCZD podjęła decyzję o zakazie wypowiadania się i informowania opinii publicznej przez wspomnianego lekarza o przeprowadzonej terapii”.

TAJEMNICA! bo skutecznie leczył!

 1. Cytuję : „W związku z powyższym, z przykrością przyjmujemy ataki, które od dłuższego czasu kierowane są pod adresem naszych lekarzy.

Poda adresem KTÓRYCH lekarzy? Jak pokazuje odpowiedź społeczna, chodzi o kogoś kto PODPISAŁ się pod tym, żeby chorym dzieciom zaprzestać podawania ratującego im zdrowie preparatu. No, a KTO tutaj, PUBLICZNIE się do tego przyznał?

 1. Cytuję : „Ani Instytut, ani też jego lekarze nie chcą i nie będą częścią dyskusji politycznej, w której walka trwa nie o leczenie pacjentów, a o legalizację zabronionej w Polsce substancji”.

No.. wszystko jasne. Pan Bóg, jak widać, czasami odbiera mózg zbiorowo, a nawet „instytutowo”. Jak sami widzicie, rodzicom chorych dzieci i tym co społecznie walczą o ich leczenie chodzi o : „legalizację zabronionej w Polsce substancji” . Pani Syczewska już wie co knujecie…

 1. Cytuję : „Mamy nadzieję, że po naszym wyjaśnieniu, przynajmniej dla części tych, dla których ważne jest dobro dzieci sytuacja stanie się zrozumiała i ataki ustaną”

Tak, nadzieja jest matką…ale tylko pewnej urzędniczki, a może jakieś grupy „trzymającej władzę”, bo pisze w liczbie mnogiej, która by chciała dalej podejmować decyzje szkodliwe dla chorego dziecka.

A czy ataki ustaną? NIGDY NIE USTANĄ !!!!!!! Dopóki nie zaczniecie być prawdziwymi lekarzami, bo jak widać długość tytułów naukowych przed nazwiskiem O NICZYM NIE ŚWIADCZY. Wtedy, kiedy pani Syczewska zacznie stać po stronie chorego dziecka, kiedy ZA WSZELKĄ CENĘ pokaże, że zdrowie dziecka jest ważniejsze niż kawałek papieru, wtedy, i tylko wtedy!! w moich oczach odzyska tytuły naukowe przed jej nazwiskiem.

Uważam, że CAŁE SPOŁECZEŃSTWO polskie powinno teraz gwałtownie zareagować, bo tutaj chodzi o PATOLOGIĘ SYSTEMU !! I dopóki nie będzie takiej (i następnych) reakcji, leczenie pacjenta będzie właśnie takie, jak pokazuje powyższy przykład. Chcecie tak dalej? To nie reagujcie.

Kto chce zareagować, niech pisze na adres :

Podobno, Minister Zdrowia prof.Zembala powiedział, że jego priorytetem będzie dbanie o dobro dzieci. Zobaczmy czy w ogóle zareaguje. Od tego będzie zależało jak wiele osób zagłosuje w zbliżających się wyborach.kancelaria@mz.gov.pl , kopia do : Przewodniczący Sejmowej Komisji Zdrowia

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

konopie z 18.07.2015r. i skansen w Maurzycach 029

Konopia symbolem uzdrawiania, obrony koniecznej i bojkotu okupanta.

z prywatnej poczty : lekarka lekarka demaskująca upadły niewolniczy światowy, prywatny system pisze:

„Jaki to wspaniały znak dany przez duszę Waszego Ojca !Ciekawe jednak, czy ktoś z psychopatów nienawidzących Natury poważy się zniszczyć ten znak niezniszczalności Natury ! Raz w telawizji widziałam, jak pachołki policyjne wyrywały konopie rosnące przy przęsłach mostu z autostradą. Czeka nas rzeczywiście ogrom pracy od podstaw, robienia wielkich porządków i wyrzucania wielu toksycznych śmieci z naszego wspólnego domu.”

twojda2 schrieb am 11:05 Freitag, 17.Juli 2015:

Droga Pani Basiu!

Dziękuję za cenne wszystkie poniższe i wcześniejsze informacje, komentarze i za wspieranie mnie, siostry i Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu w wojnie informacyjnej z tym nieludzkim systemem, który upadł i nie da się go zreformować.Obecnie znajdujemy się w nowej erze, którą należy tworzyć od podstaw i to w każdej dziedzinie.Jako ciekawostkę przesyłam zdjęcia konopii, które wyrosły na cmentarzu w Zdunach obok grobu naszego Tatusia, Babci i Dziadka.Wypieliłam chwasty a ten okaz zostawiłam jako ozdobę i symbol.Pozdrawiam serdecznie.Teresa,

17 lipca 2015 10:07 Basia Erdmann napisał(a):

Droga Pani Tereso !

Napisałam dzisiaj u „Astromarii” to :

„Beznadziejne jest więc naginanie systemowej „służby zdrowia” do rzeczywiście leczniczej medycyny, bo pachołki opłacane przez podatki zrabowane przez diabelski kocioł I.G.Farben – Bayer nigdy dobrowolnie z nich nie zrezygnują. Dlatego też nadszedł czas szybkiego zatrzymania tego koła inkwizycji zwanej oficjalną medycyną z zatrzymaniem napedzającego go trybu w formie studiów medycznych i farmakologicznych ! Jak zabraknie kolejnych „ambitnych” dilerów śmierci zapisujących recepty na trucizny i zlecających koszmarne badania oraz zabiegi u „specjalistów”, to zatrzyma się to bestialstwo wszechczasów ! ” 

Marzy mi się już od dawna stworzenie centrum medycyny naturalnej łączącej wszystkich „naturopatów” na polskim obszarze. Upatrzyłam sobie pewien „bezpański” zamek, który świetnie do tego by się nadawał :Prudnik: Niemcy wyremontują zamek w Głogówku? Władze Głogówka i spółka z Berlina szukają kompromisu. Nie wiem tylko, czy jest już „inwestor strategiczny”, a mógł by nim być cały naród polski chcący mieć rzeczywiste zaplecze do szkolenia i leczenia medycyną naturalną oraz miejsce do koncertów z muzyką klasyczną ! 

Na zamku w Głogówku ruszają prace remontowe. W ciągu kilkunastu dni mają ruszyć prace budowlane na zamku w Głogówku. Przetarg na remont tego pięknego, acz zniszczonego obiektu, wygrała firma „Murex” z Kli…

 
5 Komentarzy

Opublikował/a w dniu 15 lipca 2015 w Medycyna

 

5 responses to “Oficjalna „medycyna” to największe ciche i bezkarne ludobójstwo wszechczasów !

 1. Łowicka Inicjatywa Obywatelska

  17 lipca 2015 at 23:58

  Konopia symbolem uzdrawiania i obrony koniecznej i bojkotu okupanta !
  z prywatnej poczty :
  lekarka lekarka demaskująca upadły niewolniczy światowy, prywatny system pisze:

  „Jaki to wspaniały znak dany przez duszę Waszego Ojca !
  Ciekawe jednak, czy ktoś z psychopatów nienawidzących Natury poważy się zniszczyć ten znak niezniszczalności Natury !
  Raz w telawizji widziałam, jak pachołki policyjne wyrywały konopie rosnące przy przęsłach mostu z autostradą.
  Czeka nas rzeczywiście ogrom pracy od podstaw, robienia wielkich porządków i wyrzucania wielu toksycznych śmieci z naszego wspólnego domu.”

  twojda2 schrieb am 11:05 Freitag, 17.Juli 2015:
  Droga Pani Basiu!
  Dziękuję za cenne wszystkie poniższe i wcześniejsze informacje, komentarze i za wspieranie mnie, siostry i Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu w wojnie informacyjnej z tym nieludzkim systemem, który upadł i nie da się go zreformować.Obecnie znajdujemy się w nowej erze, którą należy tworzyć od podstaw i to w każdej dziedzinie.
  Jako ciekawostkę przesyłam zdjęcia konopii, które wyrosły na cmentarzu w Zdunach obok grobu naszego Tatusia, Babci i Dziadka.
  Wypieliłam chwasty a ten okaz zostawiłam jako ozdobę i symbol.

  Pozdrawiam serdecznie
  Teresa

  nia 17 lipca 2015 10:07 Basia Erdmann napisał(a):
  Droga Pani Tereso !

  Napisałam dzisiaj u „Astromarii” to :

  „Beznadziejne jest więc naginanie systemowej „służby zdrowia” do rzeczywiście leczniczej medycyny, bo pachołki opłacane przez podatki zrabowane przez diabelski kocioł I.G.Farben – Bayer nigdy dobrowolnie z nich nie zrezygnują.
  Dlatego też nadszedł czas szybkiego zatrzymania tego koła inkwizycji zwanej oficjalną medycyną z zatrzymaniem napedzającego go trybu w formie studiów medycznych i farmakologicznych !
  Jak zabraknie kolejnych „ambitnych” dilerów śmierci zapisujących recepty na trucizny i zlecających koszmarne badania oraz zabiegi u „specjalistów”, to zatrzyma się to bestialstwo wszechczasów ! ”

  Czy chcemy zmiany w sposobie SKANDALICZNEGO leczenia nas?
  Czy chcemy zmiany w sposobie SKANDALICZNEGO lecz…
  Jeśli tak, to przekazujcie jak największej liczbie znajomych i zachęcajcie ich do kliknięcia na „Like” pod moim zdjęciem na: Musimy się ZORGANIZOWAĆ!!! Poniżej zał…

  Auf astromaria.wor… anzeigen
  Vorschau nach Yahoo
  Marzy mi się już od dawna stworzenie centrum medycyny naturalnej łączącej wszystkich „naturopatów” na polskim obszarze.

  Upatrzyłam sobie pewien „bezpański” zamek, który świetnie do tego by się nadawał :
  Prudnik: Niemcy wyremontują zamek w Głogówku?
  Władze Głogówka i spółka z Berlina szukają kompromisu.
  Nie wiem tylko, czy jest już „inwestor strategiczny”, a mógł by nim być cały naród polski chcący mieć rzeczywiste zaplecze do szkolenia i leczenia medycyną naturalną oraz miejsce do koncertów z muzyką klasyczną !

  Na zamku w Głogówku ruszają prace remontowe
  W ciągu kilkunastu dni mają ruszyć prace budowlane na zamku w Głogówku. Przetarg na remont tego pięknego, acz zniszczonego obiektu, wygrała firma „Murex” z Kli…
  nadużycie link skomentuj usuń
  LOWPORO 17.07.2015 23:52:02

  Polubienie

   
 2. SZOK

  19 lipca 2015 at 01:47

  2 ptaszki i niecałe 400 kciuków pod tak poważnym tematem a pierdyliard likow i zachwytów pod zdjęciem śniadania wrzuconego przez jakiegoś kretyna jak ta pANI „lekarz” czy nowych dziarek chlopaczkuff z łorsor szor.. Pierwszy raz usłyszałem o tej chorobie przez przypadek jak jakiś wojskowy, który miał córkę z tą przypadłością zdecydował się podać tą konkretną odmianę marihuany ubogą w thc. Gościu który walczył z narkotykami teraz sam podaje je swojej 5 letniej córce? Wątpie.. po prostu tak jak alkohol można pić żeby się upić tak można tym samym alkoholem oczyścić ranę lub zdezynfekować nóż.. – https://www.youtube.com/watch?v=oxrKyjeClTk

  Polubione przez 2 ludzi

   
 3. misiakoala3003

  15 Maj 2016 at 22:20

  kimkolwiek jesteś , jesteś boski to co udostępniasz to eliksir , ambrozja , esencja

  Polubienie

   
 4. Patryk

  19 lipca 2016 at 04:13

  Skuteczność chemioterapii w leczeniu nowotworów wynosi średnio 2%. Niestety, podawana przez onkologów wyleczalność na poziomie 50% jest czystą iluzją, gdyż dotyczy tak zwanej względnej wyleczalności. 5 letni okres przeżycia od rozpoczęcia kuracji u dorosłych wynosi 2.3% w Australii i 2.1% w USA.
  http://szczepienia.wybudzeni.com/prawda-o-raku/

  Polubienie

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: