RSS

UWOLNIONA LUDZKOŚĆ ZDEMASKOWAŁA TWÓRCÓW OSZUSTWA Z KORONOWIRUSEM. ODCZUWAMY RADOŚĆ Z POKONANIA MEDIALNEJ PANIKI.

19 Mar

 Łysa Góra 18.03.2020 r.

Kochani Rodacy !

Obecnie na scenie polityczno-religijno-bankowo-medialnej  na całym obligatoryjnie, bezwarunkowo, bezapelacyjnie uwolnionym 25.12.2012 r. świecie z sideł anty-ludzkiego prawa kanoniczno-morskiego niewolniczego światowego prywatnego systemu władzy Trój-Korony z Watykanem na czele, odbywa się paniczny akt  zemsty tych, którzy zostali uznani za wykluczonych z grona uwolnionej Ludzkości, którzy sami zgodzili się być uznani za byłych, nieistniejących.

Polski Ruch Oporu wzywa  Polaków do odważnego przeciwstawienia się kłamstwom i manipulacjom rozpowszechnianym przez żydowskiego zaborcę, który dopuszcza się łamania praw człowieka i podstawowych wolności pod fałszywym szyldem walki z koronawirusem, który jest przykrywką dla depopulacyjnych działań z wykorzystaniem narzuconej w ponad 200 krajach ludobójczej izraelskiej  technologii 5G, 4G, 3G, 2G, zakazanej w Izraelu pod karą 15 lat więzienia. 

ttps://forumemjot.wordpress.com/2020/03/17/koronawirus-to-amerykanska-operacja-wojny-psychologicznej-mowi-byly-amerykanski-oficer-wywiadu-scott-bennettbyly-amerykanski-wojskowy-specjalista-od-wojny-psychologicznej-powiedzial-ze-ko/?fbclid=IwAR0upGSqFFjuWYroozVPP6Z_XZa7tZlo5cEkPNpLjhftaFp_SxwocOIToAc 

Jednocześnie żydowski zaborca poprzez wprowadzenie stanu wojennego pod pretekstem walki z koronawirusem utorował drogę do okaleczania i zabijania poprzez przymusowe masowe  szczepienia szczepionkami opracowanymi w żydowskich laboratoriach. Uruchomiona została ogromna machina niszczenia podstaw egzystencji narodów świata poprzez sparaliżowanie wszelkich dziedzin życia społeczeństw w celu  doprowadzenia do obrotu bezgotówkowego związanego z wymuszaniem bezwzględnego posłuszeństwa i poddania się kontroli oraz narzuconym zbrodniczym procedurom medycznym, restrykcjom, izolacjom, fizycznym eliminacjom itp.

Polski Ruch Oporu wzywa do masowego upowszechniania prawdy o uzurpatorach, oszustach, fałszerzach, bezprawnie, bezpodstawnie i bezskutecznie podających się za władze wszelkich szczebli w Polsce oraz o  działających na ich rozkazy służbach specjalnych, wojskowych i policyjnych a także medycznych i sanitarnych.

Oto poniżej komentarz Teresy Znyk opublikowany 17.03.2020 r. na facebook: “Ministerstwo Zdrowia”:

“Nielegalni Duda, Morawiecki, Szumowski Odwołajcie ten zbrodniczy nielegalny stan wojenny! Oddajcie się do dyspozycji Suwerenów !!!!Szumowski, Morawiecki, Duda i 60 innych nielegalnych mają Europejski Tytuł Egzekucyjny !!!! Stop uwiarygadnianiu nielegalnego, nieistniejącego koronoświrusa z 5G wraz z nielegalnymi twórcami zbrodniczego Polin z Dudą na czele!!! Gdybyśmy wszyscy w Polsce-Lechistanie wiedzieli o Europejskim Tytule Egzekucyjnym dla ludobójców i znali treść oświadczenia Dudy z 15.02.2020 r. o ustąpieniu z nielegalnie zajmowanej funkcji to nie byłoby tego panicznego stanu wojennego !!! Więcej:wojdabejda.wordpress.com https://wojdabejda.wordpress.com/2020/02/18/wyrok-miedzynarodowego-sadu-arbitrazowego-odpowiedzia-na-bezprawie-europejskiego-sadu-arbitrazowego/

Teresa Wojda na Twitterze 20.03.2020, g. 19:59 (przed wygłoszeniem nielegalnego orędzia w TVP )pisze na profilu Andrzeja Dudy, we wpisie z 15 marca, w którym nawołuje do pomocy osobom starszym, cyt.:
Uzurpatorze Duda, masz Europejski Tytuł Wykonawczy do ustąpienia ! Odwołaj ten stan zamordyzmu i zabójczej izraelskiej technologii 5G w Izraelu zakazanej! Koronoświrus zdemaskowany! Przestań się fałszywie troszczyć o Polaków! :wojdabejda.wordpress.com

Romuald Zakwas pisze, cyt.:

“Wobec Was wykorzystano strach. Najprostszą formę manipulacji masami. Zaatakowano waszą czakrę KORONY – zwaną inaczej korona wirus. Idealnie wykorzystano moment przesilenia wiosennego i układ planet. W tym roku jeszcze trochę zamieszania się pojawi. Wojska na ulicach We Włoszech – obywatele nie ufają rządowi. W Francji – żółte kamizelki – obywatele nie ufają rządowi. W Hiszpanii – chęć odłączenia się Katalończyków – obywatele nie ufają rządowi. W Polsce – Niewydolny system emerytalny, ZUS, etc. obywatele nie ufają rządowi. Można, by tak długo opowiadać. Że coś tu ostro śmierdzi. Ludzi można podzielić na pełne brzuchy i puste brzuchy. W tej sztucznej pandemii, którą po mistrzowsku wykorzystano „pełne brzuchy” – będą jeszcze pełniejsze. A wy „puste brzuchy” którzy zrobiliście zapasy na 3 m-ce do przodu. Wypłukaliście się z finansów. Przede-wszystkim chcą wywołać globalny kryzys finansowy i wprowadzić zamordyzm – byście byli bardziej posłuszni. Pokazaliście jak założyliście sobie sami klatki na głowę. Po co wojska na ulicy, by uciszyć ewentualne protesty. Wyprowadzenie gotówki z obiegu. Uruchomienie testów 5G w waszych nowych urządzeniach widoczne jako H+ (działanie podobne do microwave) w zależności od ilości wykorzystanych Hz przez anteny bazowe. Taka technologia wystartowała w Chinach przez firmę Huawei. W listopadzie 2019. Przymusowe szczepienia – już niebawem. Albo wprowadzą NWO, albo zaczniecie polegać na sobie i bardziej się kochać i szanować. Jedyne co Was uchroni to spokój i racjonalne myślenie. “

Co oznacza COVID19, COV – krowa (bydło), ID – kod identyfikacyjny, 19 – w numerologii jest to karmiczna liczba do nadużywania władzy. Czyli wszczepić identyfikatory bydłu (nam wszystkim ludziom). NWO chce jak najszybciej opracowaną już i będącą w fazie testowania na ludziach ochotnikach (ma być gotowa w sierpniu 2020 r.) szczepionkę przeciw fikcyjnemu wirusowi. Zaczipować nas wszystkich, a potem namierzać i wyłapywać niepokornych i wykańczać ich w dowolnym miejscu i czasie. Do tego potrzebują technologii 5G, ale tragedia w Chinach pokazała, że wymknęło im się to spod kontroli. Chiński naród umierał w męczarniach na chorobę radiacyjną, a nie żaden wirus.

Maria Bejda do Dr. Wolfgang Wodarg napisała: Flensburg, 17.03.2020 r. 22:09

Sehr geehrte Dr.Wodarg, vielen Dank fur Ihre Mut uber das „Corona-Panik” Warheit zu sprechen. Ich hoffe und bin ich schon uberzeug, schaffen Sie dieses Wahnsinn zu beenden. In meinen Heimat Polen-Lechistan sind am macht, wie auch in Deutschland, falsche Leute, welche haben keinen Recht in Nahmen des Volkes gegen Volks zu handeln. Ich habe mit meiner Schwestern Teresa viele Beweise gegen alle Betruger auf die politische Szene gesamelt : http://www.wojdabejda.wordpress.com.  Ohne Wiederspruch Alle 63 Personen akzeptierte unser gesamtes Dokument- Antrag vom 31.12.2019 r. „O zastopowanie niszczycielskich działań i łamania praw człowieka w Polsce-Lechistanie” „Für die Beendigung destruktiver Aktionen und Menschenrechtsverletzungen in Polen-Lechistan „.Sie akzeptierten unser gesamtes Dokument ohne Einwände, aber das Europäische Schiedsgericht in London wurde zum Sprecher für Menschenrechtsverletzer und vertrat die Seite derjenigen, die des Völkermords an der slawisch-polnischen Nation schuldig sind.

Tłum  powyższego tekstu : 

Szanowny Panie Doktorze, bardzo dziękuję za Pana odwagę mówienia prawdy o panice korono-wirusa. Mam nadzieję i jestem już przekonana, że spowoduje Pan zakończenie tego szaleństwa. W mojej Ojczyźnie Polsce-Lechistanie są u władzy, tak samo jak w Niemczech, fałszywi ludzie, którzy nie mają prawa występować w imieniu Narodu i działać przeciw Narodowi. Wraz z moją siostrą Teresą nazbierałyśmy  wiele dowodów przeciwko oszustom z politycznej sceny. www.wojdabejda.wordpress.com . Bez sprzeciwu wszystkie 63 osoby zaakceptowały nasz cały dokument- wniosek z 31.12.2019 r. “O zastopowanie niszczycielskich działań i łamania praw człowieka w Polsce-Lechistanie”  Oni zaakceptowali cały nasz dokument bez zastrzeżeń ale Europejski Sąd Arbitrażowy w Londynie okazał się rzecznikiem osób łamiących prawa człowieka i stanął po stronie tych, którzy są winni ludobójstwa na Słowiańskim Narodzie Polskim.

Maria z domu Znyk (Bejda) 24.03.2020 :

Liebe Freunde in Deutschland, die Alle am 25. Dezember 2012,wie die ganze Menschheit aus den Fängen des kanonischen und maritimen Rechts befreit wurden, bitte ich um geistige und moralische, energetische Unterstützung für Dr. Wodarg, er soll die genozidalen Absichten der dunklen Mächte unter dem Banner der Coronawiren, mithilfe der 5G-Technologie stoppen, die in Israel unter 15 Jahren Haft verboten ist!
Herzliche Grusse, Maria z domu Znyk (Bejda) aus Flensburg, www.wojdabejda.wordpress.com

Kochani Przyjaciele w Niemczech, wszyscy uwolnieni 25.12.2012 r. , tak jak cała Ludzkość z sideł prawa kanoniczno-morskiego , proszę o duchowe i moralne, energetyczne wsparcie dla dr. Wodarga, który powinien zastopować ludobójcze zamiary ciemnych sił pod szyldem Koronawirusa za pomocą technologii 5 G, która zabroniona jest w Izraelu pod karą 15 lat więzienia ! 
Serdecznie pozdrawia Maria z domu Znyk (Bejda) z Flensburga , www.wojdabejda.wordpress.com

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/niemiecki-dr-wodarg-mowi-wprost-nie-istnieje-zadna-pandemia-koronawirusa-2020-03?fbclid=IwAR3g4ktpfMQmRYADqsa u władzy, tak samo jak w Niemczech n6tmAhfu3xYl_Fhb6foo8MVnfuiuVlMtkKf6eA4qzk

Dr. Wodarg mówi wprost – nie istnieje żadna pandemia Koronawirusa!

AdRo20317 marca, 2020 Dziennikarstwo śledcze 0

Dr. Wodarg mówi wprost – nie istnieje żadna pandemia Koronawirusa! Żąda on komisji śledczej w parlamencie Niemiec z powodu pozbawienia ludności wolności i drastycznego naruszania praw człowieka i radzi mądrym prawnikom zająć się poważnie tym skandalem.

Jest pulmonologiem, internistą, specjalistą w zakresie higieny i medycyny środowiskowej oraz zdrowia publicznego, był wiele lat posłem SPD i przewodniczącym Komisji Zdrowia w Radzie Europy.

Mówi on: Samo określenie pandemia zostało nie wiadomo dlaczego zmienione i używane jest w innym znaczeniu. Do tej pory słowo „pandemia” było określeniem choroby, która w wielkiej sile objawiała się na całym globusie. Takie coś nie ma obecnie miejsca. Teraz zmieniono znaczenie tego terminu w tym sensie, że jest to choroba występująca na całym świecie, niezależnie w jakim nasileniu. Tylko że – w tym sensie co roku mamy pandemię!

Opracowano szybkie testy, potem wprowadzono ludzi w panikę poprzez media… Ludzie biegną w panice do lekarzy, a potem są na potęgę testowani, jak nigdy dotąd! ponieważ do tej pory nikogo to nie interesowało, ponieważ każdego roku pojawiają się nowe wirusy koronowe. To jest całkiem normalne. Ale teraz wszyscy, którzy doświadczają objawów grypy, są testowani i oczywiście wirus zostaje znaleziony…

Statystyki rosną… ponieważ on jest … ponieważ nosimy go w sobie, prawie wszyscy … jak co roku … Chorzy idą więc do szpitala, chociaż w normalnych okolicznościach wyleczyliby grypę w domu … i tylko niektórzy poszliby do lekarza. W szpitalu dochodzą do tego niebezpieczne wirusy szpitalne … które jak zawsze – powodują większość zgonów … zawsze i na całym świecie …

Dzieci są traktowane prawie jak przestępcy, ponieważ nie chorują … ale tak jest z każdym, kto ma zdrowy układ odpornościowy. Więc zabrania się wszystkim kontaktów socjalnych, towarzyskich spotkań, normalnego życia … Wszyscy są traktowani jako potencjalne niebezpieczeństwo. Ludzie stali się dla siebie wrogami. I nakręcają się sami dalej w tym kierunku.

Poniżej cała wypowiedź dr. Wolfgang Wodarg w j.niemieckim z napisami w j.angielskim

źródło: https://www.wodarg.com/

https://www.facebook.com/Dr-Wolfgang-Wodarg-83788386909

Żydowskich knowań wokół koronawirusa ciąg dalszy…

AdRo20314 marca, 2020 Dziennikarstwo śledcze 0

1. Kwarantanna – Eksperyment Społeczny

«WHO postanowiła już w styczniu, że Włochy staną się laboratorium eksperymentalnym, służącym do badania reakcji populacji na ścisłą kwarantannę…»

 Angielskojęzyczny http://www.4chan.org to panel dyskusyjny królestwa anonimowych, politycznie niepoprawnych osobników oraz hackerów, uczęszczany również przez jak najprawdziwszych agentów najrozmaitszych wywiadów (na tejże stronie, między innymi, została ujawniona lokalizacja jednego z gniazd ISISu, które następnie zostało zbombardowane przez lotnictwo rosyjskie) – opowiada jeden z włoskich blogerów śledzących coronavirus story.

Portal niezwykle często ujawnia informacje zwane spiskowymi, które jednakże po krótkim czasie okazują się być prawdziwymi. 31 stycznia 2020, jeden z użytkowników witryny, określający siebie jako «osoba poinformowana», pisze na temat sytuacji we Włoszech. 

Stwierdza, że:

«Światowa Organizacja Zdrowia przewiduje rozprzestrzenienie się koronawirusa na całym świecie, a także niewłaściwą wg. niej reakcję populacji i rządów zachodnich, jaka miałaby pojawić się na propozycję zastosowania przeciwdziałań w stylu chińskim.

W tym celu – pisze anonimowy informator – WHO postanowiła już w styczniu, że Włochy staną się «laboratorium eksperymentalnym», służącym do badania reakcji populacji na ścisłą kwarantannę. Natychmiast po wybuchu epidemii, Włochy zostaną oddane pod kuratelę komisarza (którym z ramienia WHO, w sposób nieoficjalny jest dziś we Włoszech Walter Ricciardi, wielokrotnie oskarżany o konflikt interesów, zaś rządowi włoskiemu zostanie nakazane zamknięcie aż do odwołania największych miast włoskich».

Co jest rzeczą nader niepokojącą, po 24 dniach, przepowiednia zamieszczona na http://www.4chan.org urzeczywistniła się.

2. Chińscy Lekarze Skutecznie Leczą Koronawirusa Wlewami Dożylnymi Witaminy C

Tymczasem z Chin docierają wiadomości na temat witaminy C, która w dużych ilościach, stosowana dożylnie, daje znakomite skutki w walce z koronawirusem, o czym informują lekarze chińscy.

Opowiada o tym dr. Richard Cheng, który nawołuje jednocześnie do zorganizowania debaty ogólnoświatowej na ten temat. Protokół medyczny (po chińsku) z zastosowaniem vitaminy C, realizowany w szpitalnictwie chińskim znajduje się pod linkiem:

VIDEO: Dr. Richard Cheng mówi o skuteczności vitaminy C w leczeniu infekcji koronawirusem

3. Wikipedia Wraz z Facebook i Google Cenzuruje Informacje o Wirusie i Leczeniu Witaminą C

Okazuje się jednakże, iż niedawno, (żydowscy) zarządzający tzw. gigantami internetowymi, takimi jak Facebook, Amazon, Google, spotkali się w celu opracowania wspólnej strategii uniemożliwiającej rozprzestrzenianie się informacji na temat skuteczności vitaminy C w walce z koronawirusem.  

Facebook, Amazon, Google and more met with WHO to figure out how to stop coronavirus misinformation

4. Perfidne Oszustwo Wikipedia na Temat Koronawirusa i Grypy Hiszpańskiej

Jednocześnie pojawiły się wiadomości o tym, że (żydowska) Wikipedia (a raczej Syjonopedia, przeczytaj więcej  w artykule ) drastycznie i bezczelnie zaniża wskaźnik śmiertelności grypy hiszpańskiej z 20% do 2% i tym samym zrównuje go ze śmiertelnością jaką powoduje koronawirus.

 Przed 22 lutego 2020, Wikipedia oznajmiała:

«The global mortality rate from the 1918–1919 pandemic is not known, but an estimated 10% to 20% of those who were infected died(case-fatality ratio). About a third of the world population was infected, and 3% to 6% of the entire global population of over 1800 million[51] died.[2]»

Aktualnie, w Wikipedii podaje się:

«It is estimated that one third of the global population was infected,[2] and the World Health Organization estimates that 2–3% of those who were infected died (case-fatality ratio)».

W ten sposób zarządzający Wikipedią chcą przekonać społeczeństwo, że koronawirus jest równie niebezpieczny jak «hiszpanka», co ułatwi zmuszenie rządów państw do zakupów szczepionki, którą w szybkim tempie obiecuje nie kto inny ale firmy izraelskie.

Wikipedia Slashes Spanish Flu Death Rate

5. Izraelscy Naukowcy Przygotowują Szczepionkę na Koronawirusa, Będzie Gotowa za Kilka Tygodni 

Artykuł z dziennika The Jerusalem Post:

Krótko mówiąc, wszystkie drogi prowadzą do Żymu…

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick’a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

źródło: http://ram.neon24.pl/post/153614,zydowskich-knowan-wokol-koronawirusa-ciag-dalszy

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Polacy-Lechici-Suwereni !  Przestańcie bronić swoich oprawców, swoich katów !

Odejdźcie od telewizorów, odłóżcie smartfony i komórki, wyjdźcie przed domy, chwyćcie się za ręce z odczuwaniem miłości i radości z bycia razem, wbrew antyludzkim zakazom żydowskiego zaborcy !

Kochani Rodacy !

Dzisiaj tj.18.03. 2020 r.  w godzinach południowych, Teresa z domu Znyk  podczas spaceru z psami drogą powiatową w Stobcu,  fotografowała to co działo się na remontowanej drodze powiatowej, w jednej trzeciej części wybudowanej na prywatnych gruntach z pogwałceniem  praw własności, co wielokrotnie potwierdzali miejscowi geodeci. Dokumentowanie prac drogowych z obowiązku nie tylko dziennikarskiego ale sędzi, arbitra Międzynarodowego Sądu Arbitrażowego Prawa Naturalnego w Łowiczu, Wydział Zamiejscowy we Flensburgu, nie spodobało się widocznym na zdjęciach pracownikom Zarządu Dróg Powiatowych w Opatowie a także rolnikowi z przyległego gruntu. Teresa przekazała pracownikom informację, że ich uzurpator starosta opatowski jak i inni z władz wszelkich szczebli w Polsce mają Europejski Tytuł Egzekucyjny, działają nielegalnie  i być może już “zbierają się do odlotu” ! Na te słowa pracownicy reagowali kpiną, szyderczymi uśmiechami i gestami pukania się w czoło! 

Niespodziewanie przybiegł z odległości 20 metrów zdyszany, rozwścieczony rolnik Leszek Suska i zaczął obrażać Teresę używając wulgarnych słów i zabraniając jej korzystania z tej powiatowej drogi twierdząc, że to jest jego droga a Teresa ma się zawrócić i pilnować swoich spraw. Na stwierdzenie Teresy, że nie jest to jego droga prywatna, rolnik zagroził wezwaniem policji. Jednak Teresa zignorowała jego groźby i w towarzystwie psów oddaliła się zgodnie z zaplanowaną trasą spaceru a na koniec skwitowała m.in., że kolaborowanie z okupantem jest złą drogą ale pewnie w tej rodzinie to tradycja.

Rolnik Suska posunął się do gróźb karalnych i tylko obecność dwóch psów przy Teresie powstrzymała go przed wyładowaniem agresji, wściekłości, przed pobiciem. Miał szczęście ten napastnik, że Teresa zignorowała jego groźby karalne i nie użyła komendy “ Wróg” , na którą amstaf i owczarek niemiecki zostały wyszkolone i są szczególnie wyczulone,  nie zawahałyby sie stanąć w obronie swojej Pani. Ten zmanipulowany przez okupanta rolnik, ojciec sześciorga dzieci, “kupiony” przez zaborcę za pieniądze polskich podatników “500 Plus” , ryzykował swoim życiem w obronie oszustów, fałszerzy, uzurpatorów, w tym starosty opatowskiego, który jest na haniebnej liście ludobójców, mających Europejski  Tytuł Egzekucyjny, zgodnie z wyrokiem Międzynarodowego Sądu Arbitrażowego Prawa Naturalnego z siedzibą w Łowiczu, Oddział Zamiejscowy we Flensburgu z 15 lutego 2020 r. 

Tak oto żydowski zaborca zmanipulował umysły Polaków, że nie potrafią z wdzięcznością i pokorą przyjąć prawdy, faktów o uzurpatorach we władzach wszelkich szczebli i przestępcach  w zdelegalizowanych na zawsze kościołach, działających na ich szkodę i krzywdę jak też całego Narodu Polskiego w Polsce-Lechistanie. 

Takie niegodne zachowanie rolnika ze Stobca, który gorliwie chodzi co niedziela do kościoła, dekoruje kapliczkę z hasłem cyt. : “Ucisk na świecie mieć będziecie” potwierdza  antypolskie, antyludzkie oddziaływanie zdelegalizowanego na zawsze 18.04.2014 r. kościoła katolickiego z jego papieżem skazanym za udział m.in.w mordach rytualnych i za handel dziećmi.

Przedudowa drogi pod osłoną koronoświrusa żydowskiego z 5G- 18.03.2020r

https://wojdabejda.wordpress.com/2020/03/19/uwolniona-ludzkosc-zdemaskowala-tworcow-oszustwa-z-koronowirusem-odczuwamy-radosc-z-pokonania-medialnej-paniki/

 
14 Komentarzy

Opublikował/a w dniu 19 marca 2020 w Bez kategorii

 

14 responses to “UWOLNIONA LUDZKOŚĆ ZDEMASKOWAŁA TWÓRCÓW OSZUSTWA Z KORONOWIRUSEM. ODCZUWAMY RADOŚĆ Z POKONANIA MEDIALNEJ PANIKI.

 1. Teresa

  19 marca 2020 at 07:32

  Marcin Peng ten post bardzo szybko usuwają ❗dlaczego…?
  🤔
  Pozyczone z grupy ale rozsadne myslenie.DYREKTOR SZPITALA W GENUA I PREZYDENT WŁOSKIEGO STOWARZYSZENIA DO SPRAW INFEKCJI zajmuje stanowisko wobec koronowirusa: WE WŁOSZECH NIKT NIE ZMARŁ NA TEGO WIRUSA!
  NIE MA ŚMIERTELNYCH OFIAR!
  „Sytuacja jest trudna, bo ludzie nie rozumieją, o co tu chodzi – że jest to tylko wielkie zamieszanie, które się sztucznie wytwarza.
  Wczoraj obejrzałem tych 11 zmarłych..
  to jest dla mnie bardzo smutne .. jestem chrześcijaninem i smuci mnie to, czasem nawet płaczę… ale z tych 11 umarłych nikt nie zmarł na koronawirusa. Jeden z nich umarł bo miał zawał serca i grypę jednocześnie.. Jeżeli znajduje się dzisiaj kogoś kto umarł w domu – robi się pośmiertnie test i już zalicza się ten przypadek na konto koronawirusa. (przypisek: ponieważ wirusy korony nosimy w sobie prawie wszyscy, jak co roku, tyle tylko ze normalnie ich się nie szuka- nie robi się na nie testów. W tym roku zaczęto ich szukać – i oczywiście, znajdować).
  Powinniście uważać, bo to już jest coś w rodzaju wojny. Trzeba być rozsądnym. We Włoszech nie zmarł NIKT na koronawirusa. Tutaj jest ciężka grypa, influenza – ale nic niebezpiecznego!
  Również te 30 osób które zmarły w Chinach – to była też normalna grypa.
  – Jak się ma ze środkami ostrożności?
  Co mamy robić?
  – Wy nic nie musicie robić!! Jest tyle strachu! Te całe media..to jest śmieszne… niczego nie potrzeba, wystarczy myć ręce i to wszystko. To jest zupełnie normalna grypa, nic nadzwyczajnego. Znaleziono tyle przypadków , bo dokładnie tego szukano (za pomocą niezweryfikowanych testów, mój przypisek), Ludzie mogą być zupełnie spokojni. Tego wirusa jest naprawdę tak mało..nikt nie musi się obawiać, że to jest epidemia! Nikt na to nie umarł.
  – Czy ludzie mają zostać w domu? Bo ludzie się boją… Czy mają normalnie pracować?
  – Ludzie są tak zaprogramowani.. ty masz normalnie wykonywać swoją pracę.. nie blokujcie życia w waszym mieście .. bo wy sami się wykończycie! Występowałem w programie telewizyjnym w Rzymie i mówiłem o tym, byłem w Mediolanie..problem nie istnieje. Oni wywołują strach, mówiąc codziennie o wirusie. Jeżeli myjesz ręce i nie wkładasz ich ciagle do ust, nie będziesz miał tego zaziębienia…To jest grypa. Jeżeli ciagle czegoś dotykasz i wkładasz ręce do ust, to dostaniesz grypę. Ale to jest normalna grypa.
  – Dlaczego jest pan jedynym lekarzem, który tak się wypowiada, jako dyrektor szpitala?
  – Wszyscy się boją. Ci którzy poszli na zewnątrz.. ci ( tych słów nie rozumiem; przypisek Alicja).. lekarze boją się mediów. Ja tego sobie nie wymyśliłem- to mówią statystyki. Wirus występuje w 2%, a zapalenie płuc w 4% ! To jest o wiele poważniejsze niż wirus. Cały system (społeczny) się zawali, jeśli ludzie zawalą. Jedno jest zupełnie jasne i ważne: jeżeli macie grypę, nie biegnijcie od razu do szpitala.. zostańcie w domu, grypa sama przejdzie. Nie zapychajcie szpitali z tego powodu, bo to jest błąd. Bo ten wirus do tej pory nikogo jeszcze nie zabił. Dziękuję.”
  18.03.2020
  Wypowiedź dyrektora kliniki; od 9 minuty wideo:https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=h3F___-SDY0
  33

  Anna Woźniak Skandal. Te wszystkie kłamstwa. Niech ich

  Polubienie

   
 2. Teresa

  19 marca 2020 at 08:21

  FB strona Pytania na śniadanie
  Teresa Wojda Producenci programu, dziennikarze! Macie rodziny??? Przejdżcie na naszą stronę, stronę Uwolnionej Ludzkości i przestańcie słuzyć ludobójcom bo to niszczy was i wasze rodziny!

  Teresa Wojda “Nielegalni Duda, Morawiecki, Szumowski Odwołajcie ten zbrodniczy nielegalny stan wojenny! Oddajcie się do dyspozycji Suwerenów !!!!Szumowski, Morawiecki, Duda i 60 innych nielegalnych mają Europejski Tytuł Egzekucyjny !!!! Stop uwiarygadnianiu nielegalnego, nieistniejącego koronoświrusa z 5G wraz z nielegalnymi twórcami zbrodniczego Polin z Dudą na czele!!! Gdybyśmy wszyscy w Polsce-Lechistanie wiedzieli o Europejskim Tytule Egzekucyjnym dla ludobójców i znali treść oświadczenia Dudy z 15.02.2020 r. o ustąpieniu z nielegalnie zajmowanej funkcji to nie byłoby tego panicznego stanu wojennego !!! Więcej:wojdabejda.wordpress.com
  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI
  wojdabejda.wordpress.com
  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I…
  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI

  Teresa Wojda https://wojdabejda.wordpress.com/…/uwolniona-ludzkosc-zdem…/ Polacy-Lechici-Suwereni ! Przestańcie bronić swoich oprawców, swoich katów !

  Odejdźcie od telewizorów, odłóżcie smartfony i komórki, wyjdźcie przed domy, chwyćcie się za ręce z odczuwaniem miłości i radości z bycia razem, wbrew antyludzkim zakazom żydowskiego zaborcy !
  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI
  wojdabejda.wordpress.com

  Teresa Wojda Media ! Zostaliscie zdemaskowani z tym fałszywym koronowirusem ze zbrodniczym 5G !!!Kochani Rodacy ! Wyjdzie z domów i chwyćie się za ręce z odczuwaniem radosci i miłości ! więcej na wojdabejda.wordpress.com
  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI

  Teresa Wojda
  Teresa Wojda Tłum powyższego tekstu :

  Szanowny Panie Doktorze, bardzo dziękuję za Pana odwagę mówienia prawdy o panice korono-wirusa. Mam nadzieję i jestem już przekonana, że spowoduje Pan zakończenie tego szaleństwa. W mojej Ojczyźnie Polsce-Lechistanie są u władzy, tak samo jak w Niemczech, fałszywi ludzie, któr…Zobacz więcej

  Polubienie

   
 3. Teresa

  21 marca 2020 at 21:50

  „Właśnie otrzymałem tę informację. Byliśmy w języku bośniackim, więc przepraszam za niedoskonałe tłumaczenie tłumacza”.

  Goran Krstic udostępnił link.
  Administrator 16 godzin
  WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH CZŁONKÓW GRUPY Sojuszu
  PROSZĘ RÓWNIEŻ ZGŁOSIĆ INNYCH LUDZI Z GRUPY, ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI O ISTOTNYM IMPREZIE

  KREDYT SYSTEMU ŚWIATOWEGO PIENIĘDZY

  W nocy między niedzielą (8 marca 2020 r.) A poniedziałkiem (9 marca 2020 r.) O godzinie 00:00 światowy system monetarny załamał się.
  Aby zapobiec globalnemu chaosowi i możliwej panice, sojusz stopniowo zamyka globalny system monetarny w segmentach.
  We wspomnianym okresie członkowie sił bezpieczeństwa USA, na polecenie prezydenta Donalda Trumpa, przeszukali Rezerwę Federalną, aresztowali dyrektora wykonawczego Fed, skonfiskowali wszystkie dokumenty i zawiesili dalszą presję na fundusze bez ochrony. Dało to Allianzowi pełną kontrolę nad amerykańską rezerwą federalną.
  Całe bogactwo wszystkich 12 rządzących rodzin, które tworzą czarną szlachtę (rodzina królewska Windsor, rodziny chińskie itp.), Znajduje się w Funduszu GESARA.
  Rodziny takie jak Rotszyldowie, Rockefellers, Carnegie, Morgan itp. Pełniły rolę menedżera wyżej wymienionych rodzin rządzących, tj. H. Tylko na polecenie rządzących rodzin kierowali pieniądze tam, gdzie były potrzebne, handlowali nimi, sprzedawali akcje na giełdach itp.
  W wyniku zamknięcia Rezerwy Federalnej i zaprzestania drukowania pieniędzy bez pokrycia nastąpił gwałtowny spadek petrodolarów, tj. Dolara jako uznanej na całym świecie wymiany walut w handlu ropą naftową.
  Ponadto oczekiwaną konsekwencją jest reakcja światowych giełd papierów wartościowych na upadek globalnego systemu walutowego, który jako taki już nie istnieje.
  Przy wciąż obowiązującym stanie wyjątkowym w USA Donald Trump ma wszystkie uprawnienia wykonawcze i uprawnienia, a wszystkie prywatne amerykańskie firmy naftowe na terytorium USA automatycznie stają się własnością państwa.
  W momencie upadku globalnego systemu walutowego Donald Trump nakazał wszystkim dyrektorom prywatnym amerykańskich firm naftowych sprzedawać wszystkie akcje krajom, w których prywatne firmy naftowe z USA posiadały pola naftowe podczas 15-minutowego zamknięcia giełdy papierów wartościowych na Wall Street.
  W ten sposób sojusz umożliwił odzyskanie kontroli nad państwami nad ich polami naftowymi, co oznacza, że pola naftowe stały się własnością państwową państw na ich terytorium.

  Aby nie doprowadzić do upadku globalnego systemu walutowego dla ludzi, handlu światowego i innych jego obszarów (systemu opieki zdrowotnej, systemu ochrony socjalnej, systemu bankowego, energii itp.) Zbyt przedwczesnego i traumatycznego, sojusz starannie koordynuje ten upadek globalnego systemu walutowego poprzez stopniowe jego demontaż. Gdyby system monetarny sam upadł, konsekwencje dla podstawowego funkcjonowania narodu byłyby znacznie poważniejsze, co nikogo nie interesuje.
  Kolejnym krokiem do upadku światowego systemu walutowego, który już nie istnieje, jest wprowadzenie zmian do starych przepisów i uchwalenie nowych przepisów, których regulacja i przyjęcie wprowadzą w fazę reformy systemu bankowego i finansowego. Wszystkie banki prywatne na obszarze kraju, w którym działają, stają się bankami państwowymi, a wszystkie środki wpływają bezpośrednio do budżetu państwa, co jest warunkiem wstępnym rozpoczęcia projektu GESARA. Reforma przewiduje również zniesienie odsetek od pożyczek jako środka finansowego wsparcia dla obywateli.
  Stare długi kredytowe obywateli nie zostaną usunięte, jak wielu się spodziewa i zechce, ale zmieni się tylko polityka spłaty kredytu (zniesienie stóp procentowych i korzystniejsze warunki ubiegania się o pożyczkę). Budżety państwa będą teraz pod ścisłą kontrolą koordynatora funduszu GESARA.
  Kolejnym krokiem w załamaniu globalnego systemu walutowego w nadchodzącym czasie jest początek wzmocnienia gospodarki krajowej wszystkich krajów, rozwój infrastruktury państwowej i wzmocnienie zasobów osobistych państw. Celem tego kroku jest zwrócenie się do siebie i wzmocnienie się państw. Jednym z przykładów jest Rosja, która rozwinęła swoją gospodarkę krajową, kiedy UE nałożyła sankcje na ten kraj.
  Aby ułatwić rozwój i wzmocnienie gospodarki krajowej, koordynatorzy funduszu GESARA mogą wypłacać gotówkę dla każdego kraju zgodnie z osobistymi potrzebami tego kraju. Każde państwo będzie miało własnego przedstawiciela koordynatora, który jest bezpośrednim łącznikiem między rządem stanu a funduszem GESARA

  Polubienie

   
 4. Teresa

  21 marca 2020 at 21:56

  Paweł Szydłowiski: Pawel Szydlowski

  Podaj dalej! Moja chińska żona pokazała mi parę nagrań, na chińskich stronach, gdzie przerażeni młodzi Chińczycy, którzy byli w szpitalach z powodu grypy, opowiadają, że widzieli jak władze szpitali, palili żywcem starszych chińczyków, zarażonych grypą, w celu nabicia statystyki umieralności w obecnej epidemii strachu grypowego. Ta epidemia to element wojny handlowej wywołanej przez Trumpa. Chińczycy odpowiedzieli wywołaniem paniki epidemii, w celu spowodowania ogólnoświatowej recesji i spowodowania przegranej Trumpa w listopadowych wyborach. Ciekawą sprawą jest, że wysoka śmiertelność u osób zarażonych grypą w Włoszech, powstała po tym jak Chińczycy przysłali do Włoch swych lekarzy i zaczęli leczyć chorujących na grypę lekami z Chin. Po tych lekach ludzie umierają, ciała pali się i nie przeprowadza sekcji, w celu ustalenia przyczyny zgonu. Tu jest dobry artykuł o epidemii w Chinach.

  Polubienie

   
 5. Teresa

  21 marca 2020 at 22:19

  Polubienie

   
 6. wojdabejda

  22 marca 2020 at 00:36


  Kommentare zu „Corona Dänemark – jetzt zwang zur Impfung und wird abgeführt”
  Maria Znyk
  Maria Znyk
  vor 2 Stunden
  https://wojdabejda.wordpress.com/2020/03/19/uwolniona-ludzkosc-zdemaskowala-tworcow-oszustwa-z-koronowirusem-odczuwamy-radosc-z-pokonania-medialnej-paniki/
  2
  Hansi Müller-Mühle
  Markierte Antwort
  Hansi Müller-Mühle
  vor 2 Stunden (bearbeitet)
  Maria Bejda do Dr. Wolfgang Wodarg napisała: Flensburg, 17.03.2020
  Sehr geehrter Dr. Wodarg,
  vielen Dank für Ihren Mut, die Wahrheit über die „Corona-Panik” zu sprechen.
  Ich hoffe und ich bin ischon uberzeug, Sie schaffen diesen Wahnsinn zu beenden. In meiner Heimat Polen-Lechistan sind an der Macht, wie auch in Deutschland, falsche Leute, welche kein Recht haben in Nahmen des Volkes gegen das Volks zu handeln.
  Ich habe mit meiner Schwestern Teresa viele Beweise gegen alle Betrüger in der politischen Szene gesammelt:
  Ohne Wiederspruch, alle 63 Personen akzeptierten unser gesamtes Dokument- Antrag vom 31.12.2019:
  „O zastopowanie niszczycielskich działań i łamania praw człowieka w Polsce-Lechistanie”
  Für die Beendigung destruktiver Aktionen und Menschenrechtsverletzungen in Polen-Lechistan.
  Sie akzeptierten unser gesamtes Dokument ohne Einwände, aber das Europäische Schiedsgericht in London wurde zum Sprecher für Menschenrechtsverletzer und vertrat die Seite derjenigen, die des Völkermords an der slawisch-polnischen Nation schuldig sind.
  1
  Hansi Müller-Mühle
  Von Hansi Müller-Mühle angepinnt
  Hansi Müller-Mühle
  vor 1 Tag
  braucht es hier noch einen Kommentar?
  3
  Keller. GmbH
  Keller. GmbH
  vor 1 Tag
  Nein definitiv nicht
  1

  Polubienie

   
 7. Teresa

  22 marca 2020 at 17:21

  Z fb Danuta Gomółka
  ·

  „Nazwa wirusa COVID -19 to nic innego jak szyfr: Cow- krowa(bydło), ID- kod identyfikacyjny, 19- w numerologii karmiczna liczba nadużywania władzy. NWO chce nas wszystkich zaszczepić (wszczepić identyfikatory jak zwykłemu bydłu) – szczepionką z mikroczipami przeciw fikcyjnemu wirusowi (ma być gotowa w sierpniu 2020). To dopiero początek, masoni mają w posiadaniu Broń HARP, która ma reagować, w zamyśle wchodzić w rezonans z nanocząstkami zawartymi w tym jakże ,,cudownym’’ antidotum. Mianowicie chodzi o pole elektromagnetyczne, które retransmitują maszty 5G, rozmieszczone na całek kuli ziemskiej, anteny emituje fale elektromagnetyczne na bardzo niskiej częstotliwości 60 gigahertz, co rujnuje naturalne procesy we wszystkich komórkach żywego organizmu, zaburza i znacznie obniża pracę układu odpornościowego człowieka, zwiększa zapadalność na nowotwory złośliwe, uszkadza genom komórek płciowych, co w następstwie doprowadzi do zmiany kodu DNA u rasy ludzkiej. Oczywistym jest, że rząd światowy od dawna miał zaplanowany sposob na zmniejszenie populacji ludności. Prawdę mówiąc ludzie mają tak spreparowane mózgi, że sami bez dyrektywy, czy rozkazu będą przepychać się w kolejkach by dostać koszerną szczepionkę – przepustkę w zaświaty!,,…….OTO DOWOD..siec 5G Wlochy….
  Brak dostępnego opisu zdjęcia.
  130130
  2 komentarze213 udostę

  Polubienie

   
 8. Teresa

  25 marca 2020 at 09:46

  Teresa z domu Znyk
  @TZnyk3
  ·
  1 min
  W odpowiedzi do @MorawieckiMi @PremierRP
  W NIEMCZECH LUDZIE NIE ZGŁASZAJĄ NOWYCH ZACHOROWAŃ, ZORIENTOWALI SIĘ DZIĘKI DR. WODARGOWI Z FLENSBURGA, ŻE KORONOWIRUS TO OSZUSTWO z 5G!!!! PÓJDŻMY TYM TROPEM ROZPOWSZECHNIAJMY I OSZUŚCI ZAMILKNĄ!!! Rozpowszechniajmy więcej o zdemaskowanym oszustwie:
  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI
  Poprzez bojkot żydowskiego okupanta stajemy się wolnymi Lechitami !
  wojdabejda.wordpress.com

  Polubione przez 1 osoba

   
 9. Teresa

  28 marca 2020 at 19:17

  FULFORD i STEELE razem o WIRUSIE, STANIE WOJENNYM i ŁAPANCE ZŁYCH MASONÓW 13 MARCA 2020

  Każdy kij ma dwa końce, mawia stare przysłowie. Spowodowanie przez Ukrytą Władzę ( Deep State, Cabal, globalnych satanistów, syjonistów itp.) epidemii koronawirusa w skali globalnej, a szczególnie w krajach Zachodu, może stać się uruchomieniem „KIJA SAMOBIJA”.

  Wprowadzenie stanów wyjątkowych, zamykanie granic, izolacja w domach i kwarantanna osób zarażonych, prawdziwie lub fikcyjnie ( używane testy na kronowirusa w 50-83% dają fałszywe wyniki, że ktoś ma, kiedy w rzeczywistości go nie ma) i przewidywany okres trwania od 6-20 miesięcy oznacza:

  SAMOBÓJSTWO ZACHODU w wyniku dekadenckiego zachowania RZĄDZĄCYCH I RZĄDZONYCH, przy zupełnym braku wyobraźni co do skutków, jakie spowoduje PSYCHOZA STRACHU wobec koronawirusa.
  KONIEC GLOBALIZACJI, czyli „swobodnego” przepływu towarów, usług, kapitału i ludzi, na zasadach ustalanych przez wielkie korporacje, głównie finansowe, ponad rządami państw.
  KONIEC WIELKICH MIGRACJI, tak jak ta ostatnia do Europy, czy także do USA z Ameryki Środkowej i Południowej.
  KONIEC ISTNIENIA KASYN HAZARDOWYCH, czyli giełd i całego systemu rynków finansowych, umożliwiających nadmuchiwanie baniek spekulacyjnych fałszywych pieniędzy.
  KONIEC OBECNEGO SYSTEMU PIENIĄDZA DŁUŻNEGO, opartego na lichwie i bez żadnego pokrycia w realnych dobrach oraz administrowanego w skali globu przez kilka do kilkunastu rodzin bankierskich, królewskich i Watykan ( patrz wykaz na wstępie).
  UPADEK GOSPODARCZY I WIELKIE BEZROBOCIE, A W KONSEKWENCJI NAWET GŁÓD W DUŻEJ SKALI I POTĘŻNE ROZRUCHY SPOŁECZNE.
  PRZY OKAZJI STANÓW WYJĄTKOWYCH – ARESZTOWANIA NA WIELKĄ SKALĘ LUDZI ZE SZCZYTÓW KAŻDEGO RODZAJU WŁADZY, zamieszanych w pedofilię, niewolnictwo, handel dziećmi i rytuały satanistyczne ze składaniem ofiar z ludzi, głównie dzieci oraz w LUDOBÓJSTWO, WOJNY, WIELKIE PRZESTĘPSTWA FINANSOWE i GOSPODARCZE (najbliższe miesiące to zweryfikują, ale to się wydarzy, jak nie teraz, to w ciągu kilku lat, więc nie jest kwestią CZY ?, tylko KIEDY ? !!! ).
  DUŻE PRZYŚPIESZENIE ZMIAN ŚWIADOMOŚCI ludzi na całym świecie i OTWARCIE NA STWORZENIE NOWEJ – PRAWDZIWIE LUDZKIEJ CYWILIZACJI.

  Określenie kryzys w języku chińskim składa się z dwóch znaczków: jeden z nich oznacza ZAGROŻENIE, drugi – SZANSĘ. Popatrzmy więc na ten kryzys, jako jedynie jego przyspieszoną kumulację przez epidemie koronawirusa, przez pryzmat SZANSY, jaką on daje.

  Polecamy obejrzenie poniższego nagrania w tłumaczeniu polskim z Robertem Davidem Steele i Benjaminem Fulfordem, w którym dają sygnały zapowiadające wiele z tego, co wyżej zostało napisane.

  Warto także obejrzeć na naszej stronie film, będący skrótem z nagrań m.in. z Robertem Davidem Steele i Karry Cassidy: Steele & Cassidy update, KORONAVIRUS i Memy, reset finansowy i więcej, 20 Marca 2020 oraz następny dwuczęściowy materiał: filmowy + tekst. Te trzy materiały wyraźnie sygnalizują zupełnie inną perspektywę dla świata, niż stworzona przez media głównego ścieku, przy współudziale rządzących marionetek – PORNOGRAFIA STRACHU !!!

  Redakcja KIP

  Polubienie

   
 10. Teresa

  5 kwietnia 2020 at 21:07

  Aktualizacja: ten post został udostępniony 22,000 razy….. Udostępniajcie dalej! W tej chwili wszystko układa się na miejscu.

  Proszę o udostępnianie….. niech to będzie wirusowe!

  LUDZIE MUSZĄ WIEDZIEĆ!

  Zdjęcie z internetu (nie moja butelka) 🤮

  Więc to zostało opublikowane dzisiaj w innej grupie:

  Obudziłeś się już?

  Megan i Harry opuszczają rodzinę królewską.

  Książę Andrzej jest skazanym pedofilem i był blisko z Jeffreyem Epsteinem.

  Badania Epstein Island, jeśli masz silny żołądek.

  Wiki przecieka ujawniła Clinton, a ona usuwa 340,000 e-maili.. Trump zostaje wybrany.

  Harvey Weinstein, największy zarazek Hollywood został aresztowany 3 tygodnie temu.. nagle dostał wirusa?

  Książę Karol i teraz królowa ma „wirusa”, królowa uciekła z pałacu, aby odizolować tygodnie temu…

  Wszyscy twoi ulubieńcy Hollywood mają wirusa. Adrenochrom to twój temat tutaj.

  Bill Gates wciska szczepionki i posiada 15 % WHO, które należą do George ‚a Sorosa i Rockerfellers. Nie znasz ich? Badaj ich.

  Google jest obecnie bez cenzury i możesz uzyskać dostęp do tych informacji.

  Skoro już tam jesteś, google „Adrenochrome” i zacznij podążać śladem.

  W Wuhan wykonano partię adrenochromu… jak pasuje….

  Stany Zjednoczone rozmieściły 30,000 żołnierzy do Europy. „O tak, to na trening”. Bez masek i żadnego środka dezynfekcji dłoni.

  Aresztowano 600 meksykańskich karteli narkotykowych, jeden z największych aresztowanych przez USA. S… dlaczego o tym nie słyszeliśmy?

  298 Saudyjskich królewskich, prawników i sędziów aresztowano za korupcję

  3 Chińczyków, w tym 1 profesora Harvardu zostało aresztowanych przez USA S adwokat szpiegostwa ekonomicznego 5 tygodnie temu.

  Dzisiaj Trump rozbił bank Fed, kupili całe złoto, a teraz trzymają klucze do stworzenia złotej waluty, usuwając fiata. Nie ma już bankowości fed (prywatna), fed i skarb zasadniczo połączyły się, co oznacza, że Trump jest teraz prezesem globalnego systemu bankowego z pieniędzmi ludu. Nie Rothschilds, Rockerfellers, Soros, Goldman lista trwa dalej.

  Aby to było możliwe, gospodarka musi zostać rozbita. Wszystkie skorumpowane monety muszą zostać wysuszone. 14-28 dniowa blokada to najlepszy sposób, a nawet lepiej rozdawać pieniądze ludziom na dotacje rządowe, wypłaty za przedsiębiorstwa i ato offsety.

  Wierz w co chcesz. Ale otwórz oczy poza wirusem.

  Niektóre z najpotężniejszych prezesów na świecie ustąpiły.. dlaczego? To było przed katastrofą.

  Dokonano wielu aresztowań za handel dziećmi, handel ludźmi i molestowanie seksualne.. ale media tego nie mówią.

  To co widzisz to wojna. Niewidzialna wojna, o której Trump ciągle podejmuje.

  To wojna pomiędzy Trumpem i jego SS przeciwko elit, bankierom i mediom głównego nurtu.

  Zwróć uwagę na większy obraz. Trump aresztował i złapał więcej pierścieni pedofilów i handlu dziećmi na świecie… ale założę się, że tego nie wiedzieliście, bo główny nurt (George Soros finansował media, globalna elita) mówią, że jest kretyn.

  Trump przejdzie do historii w najbliższych tygodniach. Nie ma co panikować ani lękać. Ta cała sprawa działa tak, jak trzeba, aby Trump i jego zespół usunęli korupcję i władzę, która opodatkowała Twojego ciężko zarobionego dolara, załadowała pożyczki i karty kredytowe z odsetkami i wyciągnęła wełnę na oczy.

  Zobaczysz, jak wyzywa się jakieś duże imiona, do momentu, w którym nie będziesz chciał w to wierzyć.

  Jeśli nadal wierzysz, że rok 9/11 był atakiem terrorystycznym Osama Bin Ladin, który trenował osły do latania cessssnas, które magicznie wleciały do Boeinga i wleciały aluminiowe samoloty na 580 m stalowe wieże, które zawaliły się jak talia kart, Nie wspominając o wieży 7, która była przecznica dalej, ale złożona. (Nie zapominajmy o 6 fokach, które zniszczyły Osamą, które zginęły w tajemniczej katastrofie helikoptera. Spoczywaj w pokoju chłopaki)…. czekacie na pobudkę.

  W tym tygodniu wielkie banki zbankrutują, już na kolanach, podatek dochodowy odejdzie i elity nie będą już rządzić tobą ani światem.

  Q (lub nieznany)

  #EndHumanTrafficking #Qanon #TheQ #EyesWideOpen #Apologize #Trump #TrumpKnows #EndTheElites
  #DonaldJTrump #TheRealDonaldTrump #DonaldTrump
  · Zobacz oryginalny tekst ·
  Oceń to tłumaczenie

  Polubienie

   
 11. Teresa

  5 kwietnia 2020 at 21:35

  Nawet w świetle nielegalnego prawa zaborcy działania uzurpatora Morawieckiego, Dudy i innych są NIELEGALNE, SĄ BEZPRAWIEM !!! Jacek Wilk udostępnił link.
  20 godz.

  MANDATY NA NIELEGALU

  Zgodnie z przewidywaniami, pod pretekstem stanu nadzwyczajnego, którego rząd CELOWO nie wprowadził oficjalne, ale narzucił nam de faco (m.in. po to, aby nie odpowiadać materialnie za wyrządzone przez siebie szkody), mamy rozkwit państwa policyjnego, przejawiający się m.in. w wysypie mandatów za złamanie zakazów i nakazów „antywirusowych” – typu zakaz przemieszczania się, czy nawet przechodzenia przez park.

  Policja dostała wytyczne, by ww. zbrodnie karać oczywiście z art. 54 Kodeksu wykroczeń.

  Macie prawo do nieprzyjmowania takich mandatów!

  Każdy, kto nie chce płacić mandatów bez podstawy prawnej, niech pamięta, że mandatu można nie przyjąć, a potem można dochodzić swoich praw w sądzie. Są obecnie naprawdę bardzo silne podstawy po temu, żeby skutecznie bronić się w sądzie!

  Art. 54 Kodeksu wykroczeń mówi:

  „Kto wykracza przeciwko wydanym z upoważnienia ustawy przepisom porządkowym o zachowaniu się w miejscach publicznych,
  podlega karze grzywny do 500 złotych albo karze nagany.”

  Takimi przepisami porządkowymi (jak opisane wyżej w art. 54 Kw) mogą być oczywiście POTENCJALNIE antyepidemiologiczne zakazy i nakazy. Ale żeby mogły stanowić wykroczenie – a tylko za wykroczenie możemy dostać od ręki mandat – to owa wspomniana w ww. przepisie USTAWA MUSI ZAWIERAĆ JASNY I WYRAŹNY PRZEPIS STWIERDZAJĄCY JASNO, ŻE ZŁAMANIE ZAKAZÓW I NAKAZÓW JEST KARALNE !!

  A tymczasem w odnośnej ustawie – tu: w ustawie o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi z 5.12.2008 r. – NIE MA TAKIEGO PRZEPISU !!

  Stan prawny wyglada więc teraz tak:

  – Jest ustawa o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych, a w niej upoważnienie do wydawania nakazów i zakazów w czasie epidemii – rozporządzeniem Rady Ministrów

  – Rada Ministrów wydała 31.03 2020 rozporządzenie precyzujące nakazy i zakazy

  – Policja twierdzi, że to są nakazy i zakazy porządkowe podlegające karze (mandat za ich złamanie) na podstawie art. 54 Kw.

  Tylko że w ustawie o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych NIGDZIE NIE JEST NAPISANE: „Kto nie wykonuje nakazów lub wykonuje czynność zakazaną, określoną na podstawie rozporządzenia RM, jest karany grzywną (itp).” Tylko wówczas bowiem – patrząc, co jest zakazem lub nakazem w rozporządzeniu RM – moglibyśmy wiedzieć, czy nasz czyn spełnia opis (znamiona) takiego wykroczenia, czy nie.

  ALE – RAZ JESZCZE- W USTAWIE BRAK JEST TAKIEGO PRZEPISU !!

  A więc nie dajmy sobie wmówić, że popełniliśmy wykroczenie, bo abstrahując od kwestii niekonstytucyjności obecnych przepisów epidemiologicznych I niekonstytucyjności braku oficjalnego wprowadzenia stanu nadzwyczajnego – a rażąca sprzeczność z Konstytucją aktualnego „nieoficjalnego” stanu nadzwyczajnego jest oczywista i bezdyskusyjna – karanie na podstawie art. 54 Kw za opisane zachowania jest po prostu bezczelnym nadużyciem rządu!

  Polubienie

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: