RSS

Opary absurdu: bezkarność, przeprosiny i odszkodowanie dla kata a więzienie dla ofiary proszącej o ułaskawienie ?!

25 Kwi

Opary absurdu: bezkarność, przeprosiny i odszkodowanie dla kata a więzienie dla ofiary proszącej o ułaskawienie ?! Ukaranie prześladowców Piotra Trznadla aktem sprawiedliwości ! Rolnik Piotr Trznad…

Źródło: Opary absurdu: bezkarność, przeprosiny i odszkodowanie dla kata a więzienie dla ofiary proszącej o ułaskawienie ?!

 
1 Komentarz

Opublikował/a w dniu 25 kwietnia 2016 w Bez kategorii

 

One response to “Opary absurdu: bezkarność, przeprosiny i odszkodowanie dla kata a więzienie dla ofiary proszącej o ułaskawienie ?!

 1. wojdabejda

  26 kwietnia 2016 at 16:01

  Nieustraszona lekarka medycyny naturalnej komentuje :

  „Po owocach ich poznacie ” !

  Ten domek z kart czyli wielka mistyfikacja „prawa”, jego iluzja, fikcja literacka rozpadła się !!!

  Wszelkie „urzędy” administracyjne obcych na naszych ziemiach, lubobójcza i wywłaszczająca bezprawnie hałastra „sądowniczo-prawnicza”,”winkeladwokaci”, jezuickie „szkolnictwo”, „duchowieństwo”, itd., to wielka blaga obliczona na niewiedzy poczciwych ludzi i oparta na ich irracjonalnym strachu przed tymi wszystkimi prywatnymi firmami handlowymi, w których „pracują” ci straszni komedianci w togach, czarnych sukienkach, habitach czy w garniturkach szyderczo śmiejących się z nas dlatego, że od wielu wieków ta zaraza bezkarnie, od wieków żerowała na nas, masowo zabijała i niszczyła dorobek kulturalno-materialny życia całych pokoleń !

  Dlatego nie bierzmy na poważnie tych opętanych żądzą naszej krwi wściekłych błaznów, a w szczególności tych ich wszystkich „duchowych” hersztów z pejsami czy bez, w myckach, koloratkach, z krawatkami najczęściej czerwonymi czy zawodowych morderców w mundurach wojskowych zastępczo używających karykatury orzełka zamiast czerwonej gwiazdy armii Rotschilda ( czerwonej tarczy) !

  Śmiejmy się teraz z tych obżydliwych błaznów, z tych „strachów na wróble” z mokrymi miotłami, bo śmiech z tej całej sitwy koczowniczych „polityków” i z Jasia Wędrowniczka żydowskiego aktora Wojtyły jest niezawodny i nie do pokonania.

  Na wszystkie konfrontacje z wolno urodzonymi ludźmi są przygotowani, ale na to, że ludzie ich wyśmieją, wygwizdają oraz oleją ich nędzne „występy” nie mają „broni”. Ich tak straszna. że aż śmieszna propaganda straciła siłę rażenia czyli wiary-godność .

  Na ich „prawnych” papierzyskach, aż roi się od błędów formalnych i już brak osobistych podpisów „sędziów” bez weryfikacji „państwowej” powala na zawsze całą tą piramidę kłamstw „narodu przebranego”, tego „plemienia żmijowego” !

  Polacy ! Do współpracy w bezlitosnym demaskowaniu i ośmieszaniu metod „prawnych” tego najzłośliwszego raka Ziemi toczącego każdą zdrową aryjską społeczność od wieków w Europie, z jego złośliwymi przerzutami misjonarskiego kolonializmu wojennego na całym świecie !

  Praktyczne bojkotowanie mendiów, sieci „pocztowej” z jej nielegalnym werbunkiem, bojkotowanie sieci „służby zdrowia” i trucicielskich „aptek”, bojkotowanie prywatnych sieci handlowych i innych wychodzących z pejsatego łba tego samego morderczego „pająka-krzyżaka” trzeba uskuteczniać w każdej chwili łącznie z zaprzestaniem płacenia wszelkich bezprawnych danin i podatków i przez każdego Polaka, bo tylko w ten sposób wybijamy zęby tego papierowego smoka, który to jak bajkowy smok wawelski pęka, po wrzuceniu mu do gardzieli papierzysk z jego własnym sfingowanym „prawem”, żeby łupy, które wyłudził natychmiast wróciły do prawowitych właścicieli i żeby za ich cierpienia pociągnąć do cywilno-karnej odpowiedzialności wszelkich zdrajców i siepaczy narodu nie tylko polskiego.”

  Polubione przez 1 osoba

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: