RSS

Lechistan odrodzony na wieczne trwanie jest wszędzie ! Zwyciężamy z pomocą duchów naszych sławiańskich przodków i Matki Natury !

12 Kwi

Łysa Góra-Centrum Lechistanu-Stobiec, 12.04.2021 r.

Kochani Rodacy-Polacy-Lechici z całego świata !

Lechistan odrodzony na wieczne trwanie 22 maja 2020 r. w Stobcu-Lechistanie jest wszędzie, wszędzie tam gdzie Wy jesteście, gdzie są Wasze serca i umysły, wszędzie tam gdzie jest Lechicki Duch łączności z Ojczystą Polską Lechicką Ziemią ! Niechaj wszyscy Polacy-Lechici, wzmocnieni Mocą Czakramu Łysej Góry oraz Diamentowej Góry-Centrum Lechistanu w Stobcu, odważnie przeciwstawiają się światowej ludobójczej machinie ! Niechaj wszyscy Polacy-Lechici skupią się energetycznie tak, aby znalazł się przywódca i grupa niezłomnych śmiałków, którzy przejmą stery w Polsce-Lechistanie, by jak najszybciej przerwać tę haniebną kowidową grę poprzez egzekucję wyroków, w tym wyroku pierwszego prawowitego Lechickiego Sądu Prawa Naturalnego : Międzynarodowego Sądu Arbitrażowego Prawa Naturalnego z siedzibą w Łowiczu, II Wydział Zamiejscowy we Flensburgu z dnia 15 lutego 2020 r.

Maria i Teresa z domu Znyk, 10 kwietnia 2021 r. odwiedziły Tarnobrzeg, słynący niegdyś z eksploatacji złóż siarki i z nielegalnych symboli żydowskiego panowania, palm jerozolimskich, zamontowanych na Wisłostradzie, przy zjeździe nad sztuczne „Jezioro Tarnobrzeskie”. Jezioro Tarnobrzeskie – zbiornik wodny utworzony poprzez zalanie wodą z pobliskiej Wisły wyrobiska górniczego o powierzchni 560 ha i głębokości do 110 m powstałego po odkrywkowej kopalni siarki w Tarnobrzegu. Wikipedi

Niechaj jak najszybciej znikną wszystkie symbole żydowskiego zniewolenia, w tym palmy w Tarnobrzegu, w Warszawie, Łowiczu i na całym świecie ! Oto jak Matka Natura rozprawia się z nielegalnymi symbolami żydowskiego okupanta i jak spełniają się nasze energetyczne działania w oczyszczaniu Polski-Lechistanu z żydowskiego energetycznego jarzma, cyt.:„Palm było pięć. Było, bo pierwsza padła ofiarą samochodu, który wpadł w poślizg i ją ściął. Kolejna nie dała rady wichurze, która ostatnio przeszła nad Tarnobrzegiem. Zostały trzy i nadal wyznaczają miejsce zjazdu z Wisłostrady nad Jezioro Tarnobrzeskie.” https://echodnia.eu/podkarpackie/palmy-przy-jeziorze-tarnobrzeskim-beda-reanimowane-bo-wpisaly-sie-w-otoczenie-jeziora/ar/12656290

Pomnik Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu – tarnobrzeski pomnik znajduje się na placu Bartosza Głowackiego w najstarszej, centralnej części miasta. Został wzniesiony z fundacji społeczeństwa dla uczczenia 110. rocznicy insurekcji kościuszkowskiej[1]. Pomnik stał się symbolem miasta, a Bartosz Głowacki stał się miejskim bohaterem, mimo że z Tarnobrzegiem nie miał nic wspólnego. Komitet Budowy Pomnika Bartosza Głowackiego powołał Walerian Wryk w 1901. Wspierał go Wojciech Wiącek, wydawca „Głosu Ziemi Sandomierskiej”. Pomnik wykonano z piaskowca, przedstawia Bartosza Głowackiego opartego o zdobytą armatę, z kosą wzniesioną w geście zwycięstwa[2]. Odsłonięcie pomnika stało się wielką patriotyczną manifestacją z udziałem ok. 100 tys. ludzi. Częścią programu uroczystości była plenerowa inscenizacja bitwy racławickiej. https://pl.wikipedia.org/wiki/Pomnik_Bartosza_G%C5%82owackiego_w_Tarnobrzegu

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Trwa cicha III Wojna Światowa Tego pocisku z ciała już nie wyjmiesz”

https://www.youtube.com/watch?v=OLNx2FhsHf8

Brak opisu.

UWAGA ! Poniżej skład preparatu wstrzykiwanego ludziom w ramach walki z fałszywą pandemią Covid-19:

Proszę oto skład szczypawki: • 2-fenoksietanol (środek przeciw zamarzaniu) * glin (neurotoksyna – (powoduje stwardnienie rozsiane, ALS, chorobę Alzheimera) • płodowa surowica wołowa (poroniona krew krowa) • formaldehyd (powoduje raka) * żelatyna (ze zwierzęcia) • albumina humusowa (krew ludzka) * mononatrium L-glutamat (powoduje otyłość i cukrzycę) • MRC-5-celler (martwa tkanka z poronionych płodów) !!!!!!!!• neomycyna (antybiotyk) * polimyksyna B (antybiotyk) • polisorbat 80 (powoduje raka, emulgator, który otwiera barierę krew-mózg, dzięki czemu mogą dostać się do niej nanocząsteczki aluminium) • kaliumklorid (stosowany w śmiercionośnych zastrzykach)• kaliumfosfat (płynny nawóz) • natriumborat (boraks, stosowany do zwalczania karaluchów) • cytrynian sodu (dodatek do żywności) • hydroksyd sodu Natriumfosfat (trujący dla komórek) • natriumfosfat (trujący dla komórek) • natriumfosfat monobasiskt monohydrat (trujący dla komórek) • sorbitol * streptomycyna (antybiotyk) * białko drożdży (grzyb) • mocznik (produkt przemiany materii z ludzkiego moczu) * i inne substancje chemiczneSzczypawka zawiera nanotechnologię. RNA działa jak nożyce genetyczne, które głęboko modyfikują twoje DNA. Twoim obowiązkiem jest doinformowanie się i podjęcie odpowiedniej, świadomej decyzji. FDA ostrzega przed 22+ skutkami ubocznymi, w tym śmiercią. https#://assets.publishing.service.go#v.u#k/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/967860/Temporary_#Authorisation_Patient_Information_BNT162_7_0_UK_.pdf–(link do pierwotnego źródła już niedostępny więc podrzucam bardzo podobny z równie wiarygodnego źródła powyżej (usuń # z linku by w niego wejść)stary link po edycji – Https://assets.publishing.service.gov.uk/ Government / upioads / system / uploads / attach.data / file / 940566 / Information_for_UK_recipients_on_Pfizer_BioNTech_COVI#D-19 vaci#ne.pdf(link bez #)

Znalezione w internecie:

ZRÓB TAK ŻEBY NIEMOŻLIWE
STAŁO SIĘ MOŻLIWE !
Wystarczy zrobić trzy rzeczy i opiszę to najbardziej prostym zrozumiałym językiem dla każdego:
PO PIERWSZE – jak najszybciej podajemy tą informację dalej i udostępniamy naszym znajomym.
PO DRUGIE – wszyscy wyłączamy z gniazdka telewizor na 5 dni . ( najlepiej do końca koronki ).
Każdego dnia firmy płacą miliony za reklamy telewizyjne- ale stawka jest uzależniona od oglądalności . Co to oznacza?? jeśli siedzimy na kanapie i mamy włączony tv to oni zarabiają miliony, jeśli jest wyłączony oni nie zarabiają. Jest jeszcze jedna bardzo duża korzyść dla każdego z was . Miesiące retoryki manipulacji zrobiły swoje. Jest takie powiedzenie – kłamstwo powiedziane sto razy staje się prawdą . Rób inne rzeczy , sprzątaj , tańcz , idź na spacer , na rower , miliony możliwości …….
ale WYŁĄCZ TELEWIZOR I NIE POZWÓL IM ZARABIAĆ !!!
PO TRZECIE – wszyscy nie chodzimy do marketów przez 5 dni do Biedry i Lidki ( najlepiej aż do końca koronki ) . Czy nie dziwi was fakt że wszystko może być zamknięte, nawet cmentarze ale u Biedry i Lidki wszystko idzie pełną parą. Codziennie tir z dostawą i setki tysięcy utargów. Czy to wam nie daje do myślenia?. Co dzieje się za kotarą ??? Idź do małego sklepu, idź na ryneczek, czym mniejszy sklep tym lepiej, idź do piekarni ale nie chodź do dużych marketów i NIE POZWÓL IM ZARABIAĆ !
Robimy dokładnie odwrotnie , całymi dniami mamy włączony telewizor i całe koszyki zakupów wywozimy z zachodnich korporacji ( których celem jest zniszczenie polskiej gospodarki ) to jest tak jak byś chciał gasić pożar dolewając benzyny do ognia . To nie działa . Tylko wyobraź sobie co by się działo , jakby w kasach wielkich marketów było pusto .Walczmy tą samą broną , oni niszczą naszą gospodarkę , zróbmy to samo”

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Uaktualnienie : 19 kwiecień 2021 r.

Pilna egzekucja wyroków ! Ratujmy się masowym bojkotem nielegalnego spisu, zabójczych testów, szczepionek, nakazów okupanta !

Służby okupanta namawiają Polaków-Lechitów aby składali zawiadomienia do GUS (nielegalny Główny Urząd Statystyczny, zarejestrowany w UPIK w Waszyngtonie jako prywatna firma handlowa, z którą nikt nie posiada wiążącej umowy handlowej ! ) o odmowie udziału w nielegalnym spisie Polaków narzuconym przez zorganizowaną grupę przestępczą prywatnych żydowskich firm handlowych symulujących instytucje państwowe, samorządowe, kościelne i międzynarodowe oraz inne z nimi powiązane korporacje, m.in media. W internecie krąży wzór zawiadomienia GUS o odmowie udziału w spisie autorstwa Olgi Puszczyńskiej z wrogiej nam Ukrainy. Namawia ona do publikowania w internecie indywidualnych zawiadomień o odmowie udziału w spisie i zbierania 300 polubień.

Oto nasz komentarz, rozpowszechniany w internecie : ” Kabaret 300 plus dla GUS”

Cyt.: Ale zabawę wymyśliła Olga Puszczyńska a okupant pęka ze śmiechu !!! Przecież to jest kabaret 300 plus dla gus ! Szczyt głupoty do potęgi 300, szukanie polubień do odmowy a tym samym podważanie swojej decyzji i pomniejszanie swojej MOCY ! Wystarczy przecież, że nie będziesz się nadstawiał okupantowi i zbojkotujesz to bezprawie ! To ona narzuciła Wam bzdurny nielogiczny wzorzec a Wy tak bezmyślnie to powielacie i poniżacie się przed ludobójcami, przed żydowskim zaborcą ? Nie macie co robić ? Lepiej wyjdźcie do lasu, bez masek, pooddychać świeżym powietrzem ! Cieszę się, że moja akcja odniosła ogromny sukces na FB ! Natychmiastowa reakcja rezygnacji z lajkowania pod sprzeciwem do żydowskiego gusu, była lawinowa ! Brawo ! Wszyscy bawiący się w lajkowanie odetchnęli z ulgą i dzisiaj spokojnie spacerowali bez masek, po parkach i lasach, zamiast skomleć o lajki i napromieniowywać się falami skalarnymi ( m.in. technologia 5G ) i elektro-magnetycznymi. Jestem człowiekiem wolnym, nikt nie ma prawa mnie ograniczać, nakazywać ani zabraniać ! Mam prawo i obowiązek zgodnie z Boskim Prawem Naturalnym ostrzegać moich kochanych Rodaków-Polaków-Lechitów przed dezinformatorami i kabareciarzami ! www.wojdabejda.wordpress.com

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Aktualizacja: 22 kwiecień 2021 r.

Zachęcamy do wywieszania na balkonach, na bramach plakatów odręcznie pisanych na obrusach, prześcieradłach, kartonach, tekturze itp. Każdy taki własnoręcznie wykonany plakat zawiera Moce i energię, która promieniuje na najbliższą okolicę ! Jest wskazaniem, dodaje odwagi ! Niechaj staje się energetyczną tarczą ochronną !

Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Znamienny komentarz pod postem! Małgorzata Iwańska Pisałam o tym. Myślałam, że to chociaż da do myślenia ludziom. Jestem agentem ubezpieczeniowym. Żadne towarzystwo nie wypłaci odszkodowania za jakiekolwiek ryzyko w tym smierć. Maja już tyle danych o skutkach ubocznych ze im wystarczy żeby podważyć każdy wniosek o odszkodowanie. Każdy przystępując do ubezpieczenia musi się zgodzić na wgląd TU do dokumentów medycznych. Żadne towarzystwo przy zdrowych zmysłach nie przyjmie w zakres ubezpieczenia ryzyka eksperymenty medycznego chyba ze za bajońskie pieniądze w co tez wątpię. Pozdrawiam ludzi myślących”
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „FAZAI transmisjęz tudzi 10 kdown FAZAI wprowadzić FAZAIII FAZA TEGO CZY LUDZIE POZWOLĄ SIĘ ZASZCZEPIC CZY NIE wirusaze maksymalnie SCHEMAT PRODLO 1080 Hospitalisierte Verstorbene objawy covida uznać Zachować model SZCZEPIENIA EKSTREMALNA LOCK DOWN KWARANTANNA LOCK potencjaine est wcześnie zakończyć NAPODST dobr postrzegany PREZYDENTA GHANY LINK youtube”
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „ZASZCZEP SIĘ SZYBCIEJ PRZYJDĘ PO CIEBIE !!! PAMIĘTAJ PAMIĘT MASZ WYBÓR !!!”

https://www.brighteon.com/e669ded5-c096-4816-a1ce-7d9eac48b174

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i tekst „Głupcze!!! Minął rok, a Ty nadal nic nie rozumiesz. Będziesz na głowie nosił nocnik, jeśli każą? Będziesz pił ścieki, jeśli powiedzą, że to lek? VMOd LOTOS RENAULT ABLACHOTRAPE Twoimi rękami Twoją niewiedzą, Twoją uległością, Twoim strachem i Twoim upodleniem bandyci i ludobójcy niszczą resztki naszej cywilizacji. M”
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „BEZWZGLĘDNY ZAKAZ WJAZDU OSOBOM W MASECZKACH IZASZCZEPIONYM REGULAMINEM GOSPODARSTWA I KONSTYTUCJĄ”

D

Dziękujemy autorce za zgodę na upublicznienie wykonanego przez nią zdjęcia i plakatu : „DOSYĆ OSZUKIWANIA I OKALECZANIA SZCZEPIONKAMI POLAKÓW !” Brawo dla odważnej rodziny ! Potrzeba w Polsce więcej takich akcji !

Polska-Lechistan-Centrum Lechistanu w Stobcu, 6 czerwiec 2021 r.

Kochani Rodacy-Polacy-Lechici !

Powyżej jest dowód jak służby okupanta przeszkadzają w prawidłowym wprowadzeniu fotografii odważnej rodziny z plakatem : „DOSYĆ OSZUKIWANIA I OKALECZANIA SZCZEPIONKAMI POLAKÓW !” Powtórzę zmanipulowany tekst podpisu opublikowanego zdjęcia, cyt.: „Dziękujemy autorce za zgodę na upublicznienie wykonanego przez nią zdjęcia i plakatu: : „DOSYĆ OSZUKIWANIA I OKALECZANIA SZCZEPIONKAMI POLAKÓW !” Brawo dla odważnej rodziny ! Potrzeba w Polsce więcej takich akcji ! „

TRWA WOJNA Z UŻYCIEM BRONI BIOLOGICZNEJ MASOWEJ ZAGŁADY !

TRWA WOJNA INFORMACYJNA I MEDIALNA PLANDEMIA FAŁSZYWYCH TESTÓW NA COVID.

STOP WSZELKIM TESTOM I SZCZEPIENIOM !

https://bialczynski.pl/wp-content/uploads/2021/05/str-woln.png
Zamość. Billboard o 'fałszywej pandemii'
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i tekst „W Opolu ruszyła kampania plakatowa zniechęcająca mieszkańców do szczepień. Pieniądze na jej prowadzenie zbierane są przez portal crowdfundingowy. Za akcją stoi grupa Wolna Polska Opole. OKŁAMUJĄ NAS! MAMO! TATO! NIE POZWÓLCIE MNIE ZASZCZEPIĆ! Mየምം www.wpopole.pl”

https://odkrywamyzdrowie.pl/post/mocne-slowa-naukowca-ze-szwajcarii-ta-szczepionka-to-bron-biologiczna

 
17 Komentarzy

Opublikował/a w dniu 12 kwietnia 2021 w Bez kategorii

 

Tagi: ,

17 responses to “Lechistan odrodzony na wieczne trwanie jest wszędzie ! Zwyciężamy z pomocą duchów naszych sławiańskich przodków i Matki Natury !

 1. wojdabejda

  12 kwietnia 2021 at 10:19

  .jesli przyjales pierwszą dawkę NIE PRZYJMUJ DRUGIEJ..
  Raport Komitetu ds. Produktów Leczniczych dla Ludzi Europejskiej Agencji Leków w sprawie szczepionki Comirnaty BNT162b2 firmy Pfizer / Biontech i ASTRA ZENECA ujawnia że w szczepionce tej użyto nanocząsteczk lipidów. Powłoki nanocząstek lipidowych potrzebne są do wprowadzenia RNA do komórek.Po połączeniu komórki gospodarza same wytwarzają białko koronawirusa, dzięki czemu układ odpornościowy może wytworzyć przeciwciała przeciwko wirusowi.
  https://www.ema.europa.eu/…/comirnaty-epar-public…
  Raport zwrócił uwagę na liczne niejasności dotyczące jakości szczepionki i procesów produkcji. W sumie raport wyraził sprzeciw wobec 29 punktów i sformułował 23 zalecenia dotyczące poprawy jakości szczepionki.
  W szczepionkach Pfizer/BioNtech stwierdzono liczne zanieczyszczenia., których istnienie potwierdził sam Pfizer. Zanieczyszczenie DNA ma miejsce, gdy DNA, które służy jako matryca do produkcji RNA, nie jest całkowicie rozbite. Linearyzowane DNA integruje się z genomem komórki gospodarza ( transfekcja stabilna ), jest to szczególnie niebezpieczne dla kobiet w ciąży i dzieci, ponieważ tam proces podziału komórek jest znacznie szybszy i intensywniejszy niż u dorosłych ludzi.
  Takie zanieczyszczenie umożliwia włączanie i wyłączanie genów, otwiera drogę do procesów nowotworowych. Jak pisałem, to ludobójstwo jest zaprogramowane z zegarkiem w ręku, więc masowe zachorowania na raka nie wystąpią od razu.
  Jak dotąd eksperymenty z nanocząsteczkami lipidowymi były przeprowadzane tylko na szczurach i myszach. W czasie eksperymentów nanocząsteczki lipidów uszkadzały DNA gryzoni, wywoływały u nich raka płuc. Miało to miejsce wtedy gdy dotarły do ​​płuc drogą inhalacji. To samo stwierdzono w przypadku innych narządów gdzie nanocząsteczki docierały od nich przez krwiobieg.
  Nanocząsteczki lipidów przenoszone we krwi prowadzą do zakrzepicy lub hemolizy.
  To by wyjaśniało eksplozję zgonów w Lombardii, gdzie masowo u zmarłych wystąpiły silne duszności. Takie przypuszczenia snuła wybitna nanopatolog dr Antonietta Gatti wskazując na istnienie dodatkowego czynnika wywołującego zakrzepicę lub hemolizę. Przypomnę że dr Gatti kategorycznie odmówiono pobrania próbek w celu przeprowadzenia nano sekcji tkanek i komórek zmarłych w Lombardii.
  Z powyższych powodów Niemiecki Komitet Do Walki z Koronawirusem zalecił natychmiastowe wycofanie szczepionki Pfizer/BioNtech .
  https://www.nanoportal-bw.de/…/Lipid-Nanopartikel+im…
  Tuż przed „trzecią fala zachorowań Polska była intensywnie obsypywana chemtrails. Trudno jest powiedzieć jaka jest skuteczność immisji do organizmów lipidowych nanocząsteczek przez inhalację z chemtrails. Można przypuszczać, że wystarczająca do nagłego wzrostu objawów grypopochodnych ( duszności , kaszel ). Nie jest wykluczone ze spraje zawierają inne nanocząsteczki wywołujące podobne objawy. Oczywiście jesteśmy w sezonie grypowym, więc przeniesienie zakażeń grypy do statystyki COVID jest dziecinnie proste, co daje już legitymację do szczepień.
  https://l.facebook.com/l.php

  Polubienie

   
 2. wojdabejda

  13 kwietnia 2021 at 18:05

  Polubienie

   
 3. wojdabejda

  14 kwietnia 2021 at 08:39

  Znalezione w Necie.
  OSTATNIE OSTRZEŻENIE !!!
  „Macie być zmęczeni naporem informacji, a przede wszystkim zdezorientowani i przestraszeni. Macie być święcie przekonani o realnym zagrożeniu! I nie jest ważne ile w tym prawdy. Testowane jest wasze stadne zachowanie przed czymś większym, przed jakimś wydarzeniem, posunięciami, które będą dotyczyć niemal wszystkich ludzi na Ziemi. To test na posłuszeństwo, sprawdzian jak daleko można ograniczyć waszą wolność bez buntu. Jak długo można was przetrzymywać w areszcie domowym, niby dla waszego dobra. Macie się bać! Macie być w takim strachu, że sami będziecie donosić na swoich sąsiadów, znajomych, współpracowników, itd., że nie nosi kagańca, że rozmawiał bez zachowania dystansu, że robił grilla w swoim ogródku, a nie siedział tak jak wy w areszcie domowym. Nie będzie potrzeby dużego zaangażowania policji i innych służb do pilnowania was i tresowania. Nie potrzeba drutów kolczastych, wieżyczek strażniczych. Będziecie sami prosić wasze władze o ograniczenie waszej wolności w imię zachowania życia, zdrowia, bezpieczeństwa, ciepłej wody w kranie, prądu, gazu i chleba powszedniego. Dobrowolnie pozbędziecie się podstaw wolności dając sobie wszczepić nano-implant, który będzie informował waszych panów o waszym zachowaniu, o posłuszeństwie, lub nie, gdzie jesteście, z kim się spotykacie. Oni będą decydowali o tym, czy możecie nadal funkcjonować w społeczeństwie, czy też, po dotkliwych upomnieniach zostaniecie zesłani do obozów reedukacji (wariant optymistyczny) zwanych Izolatoriami. Macie też żyć w nieświadomości, co jest prawdą, a co nie jest. O tym, zadecydują za was tzw. eksperci, a wy macie to przyjąć bez szemrania lub zamilknąć na zawsze. Będziecie musieli, bez słowa sprzeciwu poddawać się serii corocznych szczepień, na co tylko wasze władze sobie zażyczą. Zresztą, w strachu, dacie sobie wstrzyknąć wszystko. Nie będziecie mieć żadnych odłożonych pieniędzy w gotówce, bo gotówka nie będzie w użyciu. Będziecie pod tym względem zależni od waszych panów – jedynie obrót bezgotówkowy. W momencie jakiegokolwiek nieposłuszeństwa zostaniecie wyłączeni z systemu. Zostaniecie bez środków do życia. Zostaną rozbite naturalne instytucje i więzi społeczne (rodziny, wspólnoty religijne, narody, rynki gospodarcze). Wkrótce Nowy Porządek. Aby go wprowadzić bez przeszkód, wpierw trzeba wytworzyć chaos. Ów chaos, wprowadzenie i utrzymywanie narracji zagrożenia jest dla łatwego modelowania nowego społeczeństwa, plastycznego jak glina pod wpływem strachu. Służą temu codzienne komunikaty w formie tragicznych, dramatycznych doniesień mających na celu podtrzymanie niepewności, zależności i strachu. Bardzo użyteczne i pomocne w tym procesie są media, które należą do globalnych korporacji. Ważnymi instrumentami niezbędnymi do kontroli i inwigilacji będą wszelkie środki komunikacji: telefony, komputery wraz ze swoimi aplikacjami, a także systemy kamer, cyfrowej identyfikacji osób, itp. Będziecie potraktowani tak samo jak bydło (przepraszam za porównanie) – jako obowiązkowe zostaną wprowadzone systemy identyfikacji (oznakowania) widocznego z daleka (podobne do oznakowania bydła, mam nadzieję, że znaki nie będą wypalane) oraz bardziej ukrytego, pod skórą, w celu szczegółowej kontroli. Przewidziany do tego będzie czynnik nazwany (nomen omen) Lucyferazą, rodzaj enzymu, wstrzyknięty do ciała, który poprzez podczerwień daje efekt bioluminescencji. Zatem, przewidywane jest odczytywanie twoich danych na twojej skórze. Potem już tylko będziecie sterowani i kontrolowani niczym stado owiec. Zagrody dla stad już są przygotowane. To nie jest film sci-fi, to nie jest teoria spiskowa. To spisek, który jest faktem. Sami widzicie: to się dzieje naprawdę, teraz, dziś, jutro! Cel jest jeden: wasze totalne zniewolenie i eksperymenty na ludziach na masową, globalną skalę. I tu smutna konkluzja: okazuje się, że dość łatwo jest manipulować ludźmi … Novus ordo seclorum venit. Servo.
  Można skończyć ten teatr z koronką w ciągu jednego tygodnia i wiemy jak to zrobić . Spędziliśmy dziesiątki godzin z księgowymi i doradcami podatkowymi i jest rozwiązanie , nic tak nie boli jak kasa i będziemy walczyć tą samą bronią . Zrobimy to bez walki i bez strajków i powiem coś więcej , bez wychodzenia z domu . Wiem że to może wydać się absurdalne i nieosiągalne ale jest do osiągnięcia i jeśli wszyscy zrobimy dużą , skoordynowaną i szybką akcje to po tygodniu, wszystkim wróci uśmiech na twarzy.
  ZADAM DWA PYTANIA
  Gdyby rok temu ktoś Ci powiedział
  że będziesz, chodzić w masce i musiał siedzieć w domu i nie możesz chodzić do pracy . Co byś pomyślał ? …….
  A jednak możliwe .
  Gdyby rok temu ktoś Ci powiedział że jest grupa ludzi która zamknie całą gospodarkę na świecie, uznał byś to za całkowity, niedorzeczny absurd . Co byś pomyślał ? …..
  A jednak możliwe
  Jest takie powiedzenie
  ZRÓB TAK ŻEBY NIEMOŻLIWE
  STAŁO SIĘ MOŻLIWE
  Wystarczy zrobić trzy rzeczy i opiszę to najbardziej prostym zrozumiałym językiem dla każdego:
  PO PIERWSZE – jak najszybciej podajemy tą informację dalej i udostępniamy naszym znajomym.
  PO DRUGIE – wszyscy wyłączamy z gniazdka telewizor na 5 dni . ( najlepiej do końca koronki ).
  Każdego dnia firmy płacą miliony za reklamy telewizyjne- ale stawka jest uzależniona od oglądalności . Co to oznacza?? jeśli siedzimy na kanapie i mamy włączony tv to oni zarabiają miliony, jeśli jest wyłączony oni nie zarabiają. Jest jeszcze jedna bardzo duża korzyść dla każdego z was . Miesiące retoryki manipulacji zrobiły swoje. Jest takie powiedzenie – kłamstwo powiedziane sto razy staje się prawdą . Rób inne rzeczy , sprzątaj , tańcz , idź na spacer , na rower , miliony możliwości …….
  ale WYŁĄCZ TELEWIZOR I NIE POZWÓL IM ZARABIAĆ !!!
  PO TRZECIE – wszyscy nie chodzimy do marketów przez 5 dni do Biedry i Lidki ( najlepiej aż do końca koronki ) . Czy nie dziwi was fakt że wszystko może być zamknięte, nawet cmentarze ale u Biedry i Lidki wszystko idzie pełną parą. Codziennie tir z dostawą i setki tysięcy utargów. Czy to wam nie daje do myślenia?. Co dzieje się za kotarą ??? Idź do małego sklepu, idź na ryneczek, czym mniejszy sklep tym lepiej, idź do piekarni ale nie chodź do dużych marketów i NIE POZWÓL IM ZARABIAĆ !
  Robimy dokładnie odwrotnie , całymi dniami mamy włączony telewizor i całe koszyki zakupów wywozimy z zachodnich korporacji ( których celem jest zniszczenie polskiej gospodarki ) to jest tak jak byś chciał gasić pożar dolewając benzyny do ognia . To nie działa . Tylko wyobraź sobie co by się działo , jakby w kasach wielkich marketów było pusto .Walczmy tą samą broną , oni niszczą naszą gospodarkę , zróbmy to samo”

  Polubienie

   
 4. wojdabejda

  3 Maj 2021 at 21:28

  cyt. Maria z domu Znyk napisała „Moim prawem i obowiązkiem jest ostrzeganie moich Rodaków przed żydowskimi manipulantami, ludobójcami ! Mam bezwzględne prawo wyśmiewać się z absurdalnych, idiotycznych pomysłów podrzucanych przez wrogą nam Polakom Olgę, kpiącą z inteligencji moich Rodaków ! Olgi ani Sokala nie krytykujesz za tak haniebne wprowadzanie w błąd Polaków ? Twoje usypianie instynktu samozachowawczego Polaków-Lechitow nie ma nic wspólnego z zasadami, którymi powinni kierować się Sławianie-Lechici ! Jaki masz interes w tym aby wystawiać moich Rodaków-Polakow-Lechitów na mitręgę 300 lajków, na poniżające i niebezpieczne wystawianie się pod obstrzał żydowskiego okupanta poprzez wysyłanie sprzeciwów do prywatnej firmy handlowej GUS, zarejestrowanej w UPIK w Waszyngtonie a działającej w zorganizowanej grupie przestępczej prywatnych firm handlowych symulujących instytucje państwowe, samorządowe, kościelne, międzynarodowe i inne z nimi powiązane jak np.media ? Tylko wrogom Narodu Polskiego-Lechitów przeszkadza ostrzeganie przed fałszywymi obrońcami, manipulatorami, fałszywymi zbawcami, fałszywymi doradcami !”

  Polubienie

   
 5. wojdabejda

  5 Maj 2021 at 22:56

  BioMama Magdalena De Groeve-Mielczarek
  15 tfgeoSdephoadnsrnoredscz. ·
  ⚠️⚠️⚠️BRAWO FLORYDA!!! ❤️🔥 Jak to szaleństwo w EU się nie skończy, to jadę w świat!
  Kilka lat temu objechałam i pokochałam Florydę, więc przyznam szczerze, że tam mogłabym mieszkać 😁😍
  ⚠️⚠️⚠️Podając dalej za Eva Szyba
  😘
  Jak caly Swiat szaleje Ja Kocham patrzec Na slonce i palic negatywne energie z miloscia 🌅
  Czyzby dlatego domy sie sprzedaja w ciagu kilku dni i jest brak mozliwosci na normalne rozejrzenie sie za mieszkaniem bo ludzie lapia co moga od razu ???? 🤣😅😆😅🤷‍♀️🚀☀️🌴
  Pogon za wolnoscia od zeswirowanego swiata wi.ru.sa i sz.cz.ep.io.nek👍🙉
  WIELKIE ŚWIĘTO NA FLORYDZIE DZISIAJ !!!
  ZWYCIĘSTWO LOGIKI I PRAWDY NAD CO.VI.DEM I KŁAMSTWEM !!!
  Mówiło się o tym od dawna i w oparciu o własne decyzje i również za przyzwoleniem władz stanowych praktykowaliśmy normalne życie od dłuższego czasu ale dzisiaj wszystkie te decyzje uprawomocniono, uregulowano oficjalnie i prawnie. A więc Floryda dzisiaj otrzymała piękny prezent od rządu stanowego, od gubernatora Rona DeSantis: absolutny, całkowity koniec wszystkich, jakichkolwiek ograniczeń, zakazów, nakazów czy zmian związanych z „pan.dem.ia” na Florydzie. W dokumentach dzisiaj podpisanych są KARY dla tych, którzy będą kontynuować nie uzasadnioną naukowo co.vi.dową presję i nieuzasadnioną i nie popartą rzetelnymi faktami pan.dem.iczną narrację na Florydzie. To dlatego w ciągu ostatnich miesięcy przeniosło się na Florydę z północnych stanów i zza granic USA ponad 500 tys osób – na stałe. Ci ludzie widzą, że tu jest normalne życie i przyszłość wolna od absurdów pan.dem.icznych.
  Wolność, zdrowie i logiczne myślenie zwyciężyły medialne wi.ru.sy. W tym dokumencie, który dzisiaj podpisał gubernator są przewidziane kary pieniężne dla… tych co chcą komplikować życie normalnym ludziom. Tak tak, dobrze czytacie – kary nie są dla tych, którzy nie noszą ma.sek, kary są dla tych którzy bez naukowego uzasadnienia nakazują je nosić.
  Według dokumentu podpisanego dzisiaj, NIE wolno na Florydzie zmuszać do noszenia ma.sek, NIE wolno uzależniać pracy, nauki czy podroży od poddania się eksperymentowi medycznemu w strzykawce, NIE wolno wymuszać na ludziach testów, NIE wolno wprowadzać paszportów sz.cze.pion.kowych. NIE istnieje taka jednostka chorobowa jak co.vid pozytywny i bezobjawowy. Kary dla co.vid.iotów na Florydzie od dziś są bardzo wysokie.
  Tutaj NIE wolno dyskryminować ludzi za to, że myślą i nie poddają się praniu mózgu przez polityków federalnych i skorumpowanych dziennikarzy. NIE wolno wywierać żadnej presji na ludziach, którzy nie chcą robić z siebie laboratoryjnych szczurów doświadczalnych i przyjmować eksperymentalnych toksycznych preparatów. To koniec tego draństwa! Jesteśmy wolni od głupoty i „co.vida”
  Jakiekolwiek przyszłe próby ograniczeń będą musiały być bardzo dokładnie udokumentowane, uzasadnione i oparte na ściśle naukowych dowodach a póki co takich nie ma. Brak wyizolowanego wirusa Co.vid.-19, bo on nie istnieje, nie ma żadnych naukowych dowodów na to, są tylko niewiarygodne testy. Media straszą czymś czego nie ma. Są tylko korona.wi.ru.sy, ale one są od bardzo wielu lat, zawsze były, tak jak inne. Nie ma pan.demii, nigdy nie istniała.
  Nie ma sz.cze.pio.nek na co.vid – są tylko eksperymentalne preparaty medyczne. Sz.cze.pionki na co.vid nie istnieją. Słowo SZ.CZE.PIONKA jest ogromną manipulacją i wprowadzaniem wystraszonych ludzi w błąd. To słowo jest nadużywane celowo w celu manipulacji przez polityków, przez dziennikarzy i przez skorumpowanych ludzi noszących białe fartuchy, bo trudno ich nazwać prawdziwymi lekarzami i pielęgniarkami – dla nich liczą się dochody a nie zdrowie pacjentów. Ci prawdziwi lekarze i pielęgniarki są prześladowani. Firmy farmaceutyczne i rządy nie mogą nazwać w swoich dokumentach prawnych tych eksperymentalnych preparatów sz.cze.pionkami, ponieważ nie spełniają wymogów ustalonych dla sz.cze.pionek, nie mieszczą się w naukowej przyjętej oficjalnie definicji sz.cze.pionek. Oni używają to słowo „sz.cze.pionka” nielegalnie, w mediach, w reklamach tych eksperymentalnych preparatów.
  We wszystkich ulotkach używają słowa eksperymentalny preparat medyczny, w ustawach co.vidowych, rozporządzeniach, innych dokumentach rządowych również używają słowa eksperymentalny preparat medyczny. Dlaczego? BO TO JEST EKSPERYMENTALNY PREPARAT MEDYCZNY. Bo to nie jest sz.cze.pionka.
  Gdyby ktoś Wam zaproponował EKSPERYMENTALNY OLEJ DO SILNIKA Waszego samochodu, obarczony sporym ryzykiem, że auto się popsuje albo silnik całkowicie zniszczy po jego użyciu to założę się, że niewielu by się zdecydowało na tę nowość na rynku motoryzacyjnym ale w przypadku naszego zdrowia, które podobno jest BEZCENNE jesteście gotowi ustawiać się w kolejkach po truciznę, utratę zdrowia i śmierć w strzykawce. Tylko dlatego, że politycy chcą zarobić na naszej ufności, naiwności, zagubieniu i zniewolić i odebrać prawa wolnego człowieka. Przecież to jest depopulacja i ludobójstwo. Oni wszyscy będą kiedyś osądzeni ale nie jestem pewna czy wszyscy doczekamy tej chwili, bo eliminujecie się sami z grona zdrowych i żywych, na własne życzenie. To jest bardzo smutne.
  Postarajcie się odpowiedzieć szczerze, sami przed sobą, na poniższe pytania – może to pomoże w podjęciu właściwej decyzji:
  Czy sz.cze.pionka likwiduje ma.ski? NIE
  Czy sz.cze.pionka likwiduje dystans? NIE
  Czy sz.cze.pionka wyeliminuje testy? NIE
  Czy sz.cze.pienia likwiduje zakażenia? NIE
  Czy „sz.cze.pionka” jest sz.cze.pionką? NIE
  (to jest eksperymentalny preparat medyczny)
  Czy „sz.cze.pionka” została dopuszczona do powszechnego użycia? NIE
  ( została dopuszczona warunkowo na 1 rok i nie jest ważne, że warunków nie spełnia )
  Czy „sz.cze.pionka” uodparnia na zachorowanie na C.19? NIE
  Czy badano ją na osobach z chorobami towarzyszącymi? NIE
  Czy znane są reakcje między „sz.cze.pionką” a innymi lekami? NIE
  Czy w pełni zakończono prace nad badaniem tej „sz.cze.pionki” NIE (ich producenci piszą o tym otwarcie w ulotkach)
  Czy masz pewność, że nie umrzesz po jej przyjęciu? NIE
  Czy masz pewność, że za rok lub dwa lub trzy nie pojawią się efekty uboczne jej przyjęcia? NIE
  Czy masz 100% pewności, że „sz.cze.pionka” nie spowoduje zmian genetycznych w twoim organizmie? NIE
  Czy ktoś, jakakolwiek instytucja, Ministerstwo Zdrowia, Minister Zdrowia, ktokolwiek ponosi odpowiedzialność w przypadku powikłań i zgonów? NIE
  Czy jeśli umrzesz po przyjęciu „sz.cze.pionki” twoi bliscy i podopieczni dostaną odszkodowanie? NIE
  Czy wiesz, że Twoi bliscy nie otrzymają ani grosza z Twojej polisy ubezpieczeniowej na życie po Twojej śmierci, bo dobrowolnie poddałeś się eksperymentowi medycznemu i on może bezpośrednio lub pośrednio przyczynić się do Twojej przyszłej śmieci – i to staje się prawną podstawą do odmowy wypłaty polisy? NIE (więc jeśli się za.sz.cze.piłeś przestań płacić składki albo wykup polisę za mniej póki żyjesz, bo ona i tak nie będzie miała żadnej wartości po Twojej śmierci ale ubezpieczyciel Ci tego nie powie)
  Czy umierają ludzie po przyjęciu tej „sz.cz.epionki”? TAK !!!!!!!!
  TO DLACZEGO, NA MIŁY BÓG, CHCESZ JĄ PRZYJĄĆ?
  ==================
  DODATEK – fb już zaczyna blokować udostępnianie tego postu za co przepraszam ale nie mam na to wpływu, to ich „wolność słowa” ….
  38 k
  omentarzy

  Polubienie

   
 6. wojdabejda

  6 Maj 2021 at 22:35

  Lechistan – ЛехистанLECHISTAN – ЛЕХИСТЯН
  WctzStchoprfafhonsjsmo o l1fa8:2cofrehnod6 ·
  Mapa Wielkiej Lechi wykonana w starożytności przez cara Kraka.
  Znaleziona w Kałkowie pod Nysą, była załączona do 16-wiecznego niemieciekiego tłumaczenia nyskiego manyskryptu śląskiego kapłana Klimensa. Mapa znajduje się w zasobach Drezdeńskiego Muzeum, które podaje: antyczna mapa Kraka Wielkiej Lechii z widoczną granicą, ustaloną Linią Serbską z ludami frankońskimi (Anglo-Sasami). Mapa w oryginale sporządzona przez kraka została przerobiona za pomocą tzw. lustra na pismo niemieckie, używane przez frankońską grupę językową – łacine. Na oryginał Kraka nałożono cienką warstwę papieru odbito mapę i dodano łacińskie tłumaczenie słowiańskiego zapisu. Niestety ubogi składniowo łaciński alfabet nie posiada nawet systemu cyfrowego, a zastosowane przez Kraka współrzędne geograficzne nie zostały przepisane, nieprzetłumaczono ich na żaden inny system numeracji, nawet na używany przez niemców system numeracji arabskiej. Zasięg Wielkiej Lechii na mapie Kraka pokrywa się z tym zaznaczonym na starożytnej chińskiej mapie.
  ——————————-
  Карта Великой Лехкийи, сделанная в древности царевичом Кряком.
  Найденный в Калкуве близ Нысы у Силезии, был прикреплен к немецкому переводу нисского жрицы силезского Св. Климента. Карту можно найти в ресурсах Дрезденского Музея, который включает: древнюю карту Крака Великой Лехкийи с видимой границей, установленном сербском лимесом с франкскими народами (англо-саксами). Первоначальная карта была съедена Кракевиче и переработана с использованием так называемого зеркала на немецкой латиницу, используемой франкской языковой группой. На оригинале Краке был положен тонкий слой бумаги, куда сисы сделали латинский перевод славянских обозначен. К сожалению копировку плохой латинской алфавиты ктырь не имеет даже цифровой системы, все географические координаты используемые Краком не были переписаны, ни в какую другую систему нумерации, даже в используемую у немца арабскую систему нумерации. Ареал Великой Лехию на карте Крака совпадает с том на древни китайско карте.
  Lechistan – Лехистан jest w: Kałkow, Opole, Poland.
  WctzStchoprfafhonsjsmo o l1fa7:5cofrehnod7 ·

  Polubione przez 1 osoba

   
 7. wojdabejda

  7 Maj 2021 at 13:36

  https://courtofages.weebly.com/law.html
  Law of the Land Handbook
  Aby posłuchać wersji audio, kliknij tutaj.
  ZAUFANIE SPADKOWE

  Poprzez ustawę Cestui Que Vie Act z 1666 r. Naturalne prawa naszej zbiorowej rasy ludzkiej zostały zrzeczone za legalną fikcję, która utrzymywała te prawa w zaufaniu.

  W 2013 roku przejąłem wyłączną własność tego Trustu, aw 2016 założyłem światową gospodarkę o nazwie Gospodarka spadkowa.

  The Heirship Trust obejmuje wszystkie istniejące aktywa, a ja, jako inicjator i jedyny właściciel, jestem odpowiedzialny za jego opiekę; w związku z tym,

  WIEDZIEĆ, że wszystkie fundusze powiernicze, w tym między innymi fundusze światowe, międzynarodowe i uniwersalne, są objęte funduszem spadkowym, który stanowi podstawę gospodarki spadkowej. Warunki uczestnictwa w gospodarce spadkowej można znaleźć w ustawie o Sądzie Wieków w podręczniku dotyczącym gruntów. Tutaj znajdziesz przykładową umowę o nazwie Letters of Agreement. Twoja podpisana umowa, wraz z twoimi działaniami zgodnymi z prawem naturalnym, staje się naszym przymierzem. Udział w gospodarce spadkowej opiera się na tym porozumieniu i umowie.
  Wcześniejsze
  Potwierdzono 5 kwietnia 2018 r .; Potwierdzony 20 marca 2019 r.
  Obrazek
  Cynthia Kay Currier
  KRÓLESTWO ZIEMI
  DEKLARACJA I DEKLARACJA

  JAKO NATURALNE ROZSZERZENIE Pierwszej Przyczyny, powszechnie znane jako Bóg, ludzie są odpowiedzialni za świat, który odziedziczyliśmy; dlatego teraz wspólnie organizujemy nasze życie w sposób, który szanuje współzależność i regeneracyjną naturę wszystkich żywych systemów.

  MY LUDZIE, którzy posiadamy wyższość nad wszelkimi rządzącymi służbami, oświadczamy teraz, że maksymy miłości, oświadczenia o odpowiedzialności i oświadczenia wyjaśniające, które opisują, co jest wymagane dla podtrzymania życia ludzkiego na Ziemi, stanowią podstawę dla samorządność indywidualna i praktyka zachowania całości wśród wszystkich żywych systemów. Oświadczenia zawarte w podręczniku Law of the Land są wyrazem prawa naturalnego i stanowią prawo kraju.

  Potwierdzam tę deklarację i dekret.
  Obrazek
  Maksymy miłości

  Wszystkie żywe systemy są darmowe.
  Wszystkie systemy mieszkalne są chronione.
  Wszystkie żyjące systemy, które nie mogą lub nie chcą żyć i działać zgodnie z maksymami miłości, korygują swoje zachowanie lub akceptują konsekwencje.
  Tam, gdzie pogwałcone są maksymy miłości, po skarceniu oferowane jest przebaczenie.

  Oświadczenia o odpowiedzialności
  Oświadczenie 1

  Wolność i prawo do samostanowienia są naturalne i zgodne z prawem, nieodłączne od wszystkich żywych systemów i nie dotyczą żadnego stanu umysłu, stanu czy tożsamości narodowej; w związku z tym tworzymy Oświadczenia o odpowiedzialności w odniesieniu do następujących zasad:

  1. Wszystkie żyjące systemy są bezpłatne.
  2. Wartość żywych systemów jest nieograniczona.
  3. Każdy żywy system ma taką samą wartość jak wszystkie inne żywe systemy.
  4. Wszystkie żyjące systemy, które łamią te zasady, są ułaskawione po skorygowaniu.
  5. Społeczność ludzka interweniuje we wszystkich sytuacjach, w których łamane są te zasady, niezależnie od lokalnych zwyczajów, etyki czy praktyk.

  Oświadczenie 2

  Ludzie są wiecznymi z natury i samych w sobie ekosystemami. Ponieważ każdy istniejący element jest żywy, połączony i interaktywny, ekosystemy definiuje się jako zbiorowiska elementów zagnieżdżonych w większych, na poziomie uniwersalnym i poza nim. Każdy element jest niezbędny dla konstrukcji, które go wspierają.

  Oświadczenie 3

  Każdy mieszkaniec może, z wolnej woli, przyłączyć się do jednej lub więcej osób, tworząc parę, rodzinę, grupę, plemię, konfederację plemion lub naród; każdy zagnieżdżony w większej społeczności.

  Oświadczenie 4

  Każdy człowiek z wolnej woli jest suwerennym narodem i samorządnym. Mieszkańcy łączą się z innymi, z wolnej woli, tworząc ramy rządzące dla społeczności ludzkich, które są zgodne ze zbiorowymi i indywidualnymi zwyczajami.
  Społeczności ludzkie rozwijają etykę, zwyczaje i praktyki zgodne z prawami i ochroną wszystkich żywych systemów, uznając i szanując różnorodność wartości, wiedzy, umiejętności, praktyk i standardów wszystkich kultur świata w zgodzie z prawem naturalnym.

  Oświadczenie 5

  Matka Ziemia jest niepodzielną częścią wszystkich żywych systemów, w tym społeczności ludzkich, wzajemnie powiązanych, współzależnych i uzupełniających się, które mają wspólny los. Tam, gdzie społeczności ludzkie współdziałają z innymi aspektami przyrody, zachowana zostaje integralność i naturalne procesy, które podtrzymują regenerację.

  Matka Ziemia, wody, niebo, powietrze, fale powietrzne, minerały, lasy, plaże, góry, dzikie zwierzęta i wszystkie inne zasoby naturalne, ludzkie i inne, w, nad i pod ziemią są wyraźnie chronione jako żywe systemy. Elementy naturalne są wykorzystywane w sposób zrównoważony i nie mogą być skomercjalizowane, utowarowione ani prywatne „w posiadaniu”, a mieszkańcy są ich strażnikami i opiekunami. Wszystkie działania, takie jak budowanie, zbieranie i produkcja, są wykonywane w sposób, który zachowuje dynamiczną równowagę przyrody i cykle życia, zapewniając regenerację i przyszłą integralność.

  Oświadczenie 6

  Zgodnie z prawem naturalnym, które uznaje Matkę Ziemię i wszystkie żyjące systemy, ludzkie lub nie, za posiadaczy tytułu praw nieodłącznych, powiązanych ze sobą, współzależnych i uzupełniających się, oświadczamy, że Matka Ziemia ma osobowość zgodną z prawem, zdolną, poprzez swoich ludzkich przedstawicieli, do podejmowania działań bronić jej praw.

  Dla ochrony swoich praw Matka Ziemia przybiera charakter zbiorowości. Ona i wszystkie jej wypowiedzi, w tym społeczności ludzkie, posiadają wszystkie nieodłączne prawa uznane w niniejszych Oświadczeniach; a prawa wyrażone w niniejszym dokumencie nie wykluczają istnienia innych praw.

  W ramach społeczności tworzącej Matkę Ziemię wszyscy mieszkańcy korzystają z praw w formie zgodnej z prawami indywidualnymi i zbiorowymi. Wykonywanie praw indywidualnych jest ograniczone wykonywaniem praw zbiorowych w żywych systemach Matki Ziemi, a wszelkie konflikty między tymi prawami są rozwiązywane w sposób, który zachowuje funkcjonalność systemów żywych.

  Oświadczenie 7

  Społeczności, niegdyś regulowane zgodnie z fizycznymi granicami geograficznymi, ułożonymi jako miasta, powiaty i stany, teraz formują się i regulują zgodnie z wolną wolą. Mieszkańcy rozwijają zwyczaje, praktyki i konstytucje w harmonii z symbiotycznym związkiem wszystkich systemów życia i zgodnie z prawem naturalnym.

  Społeczności mogą być stacjonarne lub migracyjne, zajmując i wykorzystując zasoby naturalne jako opiekunowie i strażnicy ziemi.

  Oświadczenie 8

  Ziemia, która ma taką samą wartość jak wszystkie inne systemy życia, kiedyś uważana za nieruchomość, własność lub posiadanie, jest teraz wolna. Każdy mieszkaniec ludzki zostaje ogłoszony prawnym opiekunem i obrońcą Matki Ziemi.

  Oświadczenie 9

  Mieszkańcy mogą swobodnie korzystać z wymiany, biznesu i podróży, bez przeszkód i bez ograniczeń, co odbywa się w formie, która utrzymuje zdolność i warunki do regeneracji oraz równowagę wszystkich żywych systemów i ekosystemów.

  Infrastruktura jest rozwijana, utrzymywana i wykorzystywana w harmonii z cyklami regeneracji otaczających systemów życiowych.

  Oświadczenie 10

  Decyzje dotyczące osobistego dobrego samopoczucia, edukacji i bezpieczeństwa są dobrowolnym wyborem każdego mieszkańca.

  Oświadczenie 11

  Swobodne przemieszczanie się po lądzie, wodzie, powietrzu i przestrzeni jest naturalną funkcją życia i pozostaje nieograniczone, nieograniczone i nieograniczone. Środki transportu chronią integralność i cykle regeneracyjne Matki Ziemi.

  Oświadczenie 12

  Mieszkańcy i społeczności swobodnie łączą się w sojusze i zawierają pisemne lub ustne umowy i porozumienia zgodne z dobrem wspólnym oraz w ramach równowagi i praw Matki Ziemi i wszystkich żywych systemów.

  Oświadczenie 13

  Społeczność ludzka interweniuje, gdy dochodzi do łamania praw. Koalicje ochronne składające się z jednego lub więcej mieszkańców pomagają w zapewnieniu praw i ochrony zagwarantowanych w niniejszych Oświadczeniach.

  Oświadczenie 14

  Reprezentatywne systemy wartości (pieniądze) były tradycyjnie stosowane do pomiaru ilości lub poziomu energii ludzkiej zainwestowanej w produkt lub usługę. Systemy te są niepotrzebne, uciążliwe i tworzą fikcyjne hierarchie; Dlatego wszystkie systemy pieniężne rozpuszczają się, gdy ludzka świadomość, zrozumienie naszego symbiotycznego związku z ziemią i dostęp do alternatywnych technologii zapewniają.
  Potwierdzam te stwierdzenia. Błędne cytowanie, wyrywanie tych stwierdzeń z kontekstu lub manipulowanie ich znaczeniem, w części lub w całości, za pomocą elementów wizualnych, muzyki lub w jakiejkolwiek innej formie, narusza prawo naturalne i jest zabronione.
  Obrazek
  Cindy K. Currier
  KRÓLESTWO ZIEMI

  Polubione przez 1 osoba

   
 8. wojdabejda

  13 Maj 2021 at 05:24

  Karina Dombrowa
  Realizowana obecnie depopulacja ludności świata poprzez „szprycowanie”, wymagała wcześniejszego ustalenia przez organizatorów tego „tańca śmierci” kogo zamordować, a kogo zachować przy życiu!
  Podczas wcześniejszych prób depopulacji (w czasie II wojny światowej), selekcji kto „do roboty”, a kto „do gazu” dokonywał na rampie kolejowej obozu koncentracyjnego niemiecki żołdak. Na podstawie wyglądu więźniów decydował on o ich życiu i śmierci. Ta metoda selekcji jest współcześnie nie do powtórzenia z powodu głównie skali planowego ludobójstwa.
  Samozwańczy „liderzy ludzkości” (żydowska światowa mafia) wymyślili więc metodę selekcji prostszą, tańszą i „samoobsługową”. Zdecydowali oni, że w pierwszej kolejności trzeba wymordować osoby najgłupsze, gdyż w „nowej normalności” nie będzie z nich żadnego pożytku.
  Jak takie osoby wyłonić z całej ludzkiej populacji w sposób tani, szybki i pewny?
  Metoda test genialnie prosta! Należy za pomocą mediów światowych rozpowszechnić jakieś prymitywne kłamstwo bardzo łatwe do zdemaskowania i zobaczyć, którzy ludzie dali się na ten szwindel nabrać. Na przykład nazwać kowidem grypę sezonową i nałgać w telewizorach, że jest to śmiertelna zaraza!
  Aby dać ludziom mądrym szansę na właściwą ocenę sytuacji, wszelkie informację służące do weryfikacji kłamstwa są łatwo dostępne, naukowcy i lekarze demaskujący oszustwo kowidowe są dopuszczani do mediów (nawet rządowych, patrz „Warto rozmawiać” w polskiej telewizji), media internetowe są im bez specjalnych przeszkód udostępniane.
  Słowem ilość statystyk, opinii i publikowanych badań jest tak ogromna i ogólnie dostępna, że każdy człowiek który ma choć trochę oleju w głowie, od razu połapie się, że ktoś próbuje go zrobić w konia!
  Ale ludzie głupi, leniwi intelektualnie, nie potrafiący wyciągać logicznych wniosków z prostych faktów, uwierzą w każdą brednię o ile zostanie ona odpowiednio nagłośniona przez media!
  I właśnie tacy ludzie których jest zdecydowana większość, w telewizyjne brednie uwierzyła na znak czego pozakładała na twarze cuchnące szmaty, choć niezliczone badania pokazują, że szmaty te przed niczym nie chronią, natomiast stwarzają poważne zagrożenie dla zdrowia i życia!
  I znów milionom ludzi na całym świecie nie chciało się sięgnąć po naukowe opracowania, które są ogólnie dostępne, tylko ślepo uwierzyła prymitywnemu kłamstwu mediów, tym razem dotyczącemu noszenia masek!
  Kto się dał nabrać na telewizyjną „pandemię”, jednocześnie oblał egzamin z inteligencji i tym samym wydał sam na siebie wyrok śmierci.
  Ci nieszczęśnicy tłoczą się teraz w kolejkach do rzeźni (zwanych obecnie punktami szczepień), oszukani powtórnie, tym razem w ten sposób, że proponowane im trucizny nazwano szczepionkami, które zapewnią im prawie, że nieśmiertelność! I w tym wypadku jest to prymitywne kłamstwo bardzo łatwe do zdemaskowania przez każdego osobnika, który ma więcej zwojów mózgowych niż kura!
  Selekcja populacji świata w celu wyłonienia durni przeznaczonych do depopulacji przebiega bardzo sprawnie i nie ma takiej siły, która by ją powstrzymała!
  Ludzie rozsądni i mądrzy, którzy w mig rozszyfrowali oszustwo kowidowe mogą się tylko bezradnie i z przerażeniem przyglądać zbiorowemu samobójstwu dużej części swoich rodaków, nie mogąc w żaden sposób obudzić ich z jakiegoś niezrozumiałego oszołomienia!

  Polubione przez 1 osoba

   
 9. wojdabejda

  13 Maj 2021 at 05:27

  Hitler ojciec chrzestny Izraela – To nie teoria spiskowa to zwykły fakt historyczny – dlaczego goje są głupie ? Bo odporne na wiedze są.
  30 styczeń 1933, Adolf Hitler zostaje kanclerzem Niemieckiej Rzeszy. Kiedy obejmował władzę otoczony był przez czterech kluczowych doradców i sponsorów finansowych.
  Stał za nim Henry Ford, Hjalmar Schacht, rabin Leo Baeck oraz Franz von Papen.
  Rabbi Leo Baeck (Maj 23, 1873 – Listopad 2, 1956) mason szkockiego rytu, 33 stopień, promotor agendy Syjonizmu. Gerd Schmalbrock pisał: „Dr. Leo Baeck był masonem 33 stopnia, liderem niemieckiej konferencji rabinów i naczelnikiem niemieckiego oddziału żydowskiej loży B’nai B’rith. W celu propagowania głębszych mądrości narodowych socjalistów, sam Hitler uczynił go prezydentem Deputacji Rzeszy (Reichsdeputation) niemieckich Żydów.”
  Komendant Hagany, urodzony w Polsce, Feivel Polkes spotkał się z hauptscharfuehrerm SS Adolfem Eichmannem po raz pierwszy w lutym 1937 roku. Obaj Żydzi zawarli porozumienie i wypili bruderszaft w winiarni „Traube ” niedaleko Zoo. Eichmann wręczył Polkesowi pisemne oświadczenie: „Wywierany będzie nacisk na ogólnokrajowe przedstawicielstwo Żydów w Niemczech, aby zobowiązywało emigrujących Żydów do wyjazdu do Palestyny, a nie do jakiegokolwiek innego kraju. Leży to całkowicie w interesie Niemiec i gestapo przedsięwzięto już odpowiednie kroki.” Feivel Polkes zaprosił swojego nowego przyjaciela Eichmanna do starej ojczyzny. 2 października 1937 roku w Haifie redaktor gazety „Berliner Tageblatt” nazwiskiem Eichmann zszedł na ląd z pokładu „Romanii”. Pan redaktor pragnął rozejrzeć się nieco po kraju. Zobaczył wiele ciekawych rzeczy, porozmawiał z wieloma ludźmi i po powrocie zameldował: „Narodowe kręgi żydowskie są bardzo zadowolone z radykalnej polityki niemieckiej w stosunku do Żydów, gdyż dzięki niej liczba ludności żydowskiej w Palestynie wzrosła do tego stopnia, że w dającej się przewidzieć przyszłości będzie tu więcej Żydów niż Arabów”.
  Bogiem żydów jest tylko złoto do niego się żydzi modlą i to tylko ciąg do jego zdobycia ich trzyma razem przy życiu – nie ma dla nich żadnej moralności i zahamowań w celu jego zdobycia – dlatego też zaplanowali ideologię tzw. holokaustu którą knuli już od czasów Rzymskich ale dopiero na początku XX wieku zrealizowali przez złożenie pewnej liczby żydów (około 2 miliony można szacować- spisy ludności, zatajanie pochodzenia) w ofierze (przy okazji wymordowali wspólnie ze Stalinem i Hitlerem dziesiątki milionów Sławian w tym minimum 11,5 milionów Polaków) i na tej bazie wyprodukowali przemysł do grabieży, terroru, wymuszeń i oskarżeń niewinnych Sławian jednocześnie siejąc mord, terror i ludobójstwo niosąc przed tym tarczę z zawołaniem „antysemityzm” i tym gównem propagandowym całkowicie ogłuszyli instynkty samoobronne u ludzi.
  Na bazie całokształtu wiedzy o żydach można zasadnie postawić tezę, że Żydzi sami zaplanowali i w zasadniczej części wykonali redukcję swojej populacji o czym wspominał na długo przed redukcją żydowskiej populacji profesor Sombart („Die Zukunft der Juden” (Leipzig 1912. Verlag Duncker und Humblot str. 26)
  Wybitna historyczka, Żydówka, mieszkająca w USA profesor Hannah Arendt napisała książkę pod tytułem „Eichmann in Jeruzalem”. Oto, jak ona opisuje i ocenia postępowanie swych pobratymców żydowskich: „To rola żydowskich przywódców przy zniszczeniu własnego narodu jest dla Żydów bezwzględnie najciemniejszy rozdziałem w całej ich ciemnej historii. W Amsterdamie, Warszawie, Berlinie czy Bukareszcie mogli naziści na tym polegać, że żydowscy funkcjonariusze sporządzą listy personalne i majątkowe, koszty deportacji i zniszczenia nałożą na deportowanych, opróżnione mieszkania w oka mgnieniu zatrzymają i oddadzą do dyspozycji policji, aby pomóc pochwycić Żydów i doprowadzić do pociągu, aż do gorzkiego końca Że w obozach śmierci bezpośrednie działania dla zniszczenia ofiar ogólnie były wykonywane przez żydowskie komanda. Pisze dalej Hannah Arendt, że autonomia żydowska w Teresienstad była tak duża, że nawet kat był Żydem.”
  Bez udziału Żydów jako oprawców sami Niemcy nie byli by w stanie zrealizować planu jaki powstał w chorych głowach syjonistycznych żydów.
  Żydzi nie tylko współpracowali z Hitlerem w zagładzie Polaków, Rosjan i wyselekcjonowanych przez siebie żydów ale jak wskazuje polityka Izraela są z tego przynajmniej zadowoleni, ponieważ pozwoliło to na sformułowanie swoistego zaklęcia pt. kontrowersyjnego pojęcia „holokaust” swoistego WYTRYCHA – nie klucza do powstanie państwa Izrael.
  Bogaci Żydzi nie udzielali pomocy biedocie żydowskiej. Przeciwnie. Popierali Holokaust i likwidację Żydów w wykonaniu Niemów.
  Lider syjonistów Yitzhak Greenbaum powiedział podczas przemówienia w Tel Avivie 18 lutego 1943 roku, że ktoś powinien stawić opór tej fali do naciskania syjonistycznych prac do drugorzędnego znaczenia. Powiedział także: Jedna krowa w Palestynie jest ważniejsza niż wszyscy europejscy Żydzi. Ich interesem nie było ratowanie Żydów, przeciwnie, bardziej rozlewająca się krew Żydów wzmacniała ich wymaganie od narodów dla utworzenia swego państwa. Ich mottem było Rak B’Dam (tylko przez krew dostaniemy ziemię). American Neturei Karta Przyjaciele Jeruzalem, nie można pominąć książki pt. „Zanim przyszedł Hitler” (1964), której autorem jest niemiecko-żydowski wykładowca akademicki Dietrich Bronder. Pisze on co następuje: „żydowskiego pochodzenia lub spokrewnieni z żydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz Rzeszy Adolf Hitler; jego zastępcy: minister Rzeszy Rudolf Hess i marszałek Rzeszy Hermann Goering; Gregor Strasser, dr Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank i Heinrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop (który niegdyś wypił bruderszaft ze słynnym syjonistą, zmarłym w 1952 roku pierwszym prezydentem Izraela Chaimem Weizmannem) i von Keudell; gauleiterzy Globocznik (tępiciel Żydów), Jordan i Wilhelm Kube; wysocy funkcjonariusze SS Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Kaudell II; bankierzy i sponsorzy Hitlera przed 1933 rokiem Ritter von Stauss (wiceprzewodniczący Reichstagu) i von Stein; feldmarszałek i sekretarz stanu Milch, podsekretarz stanu Gauss; starzy towarzysze partyjni Hanffstaengel (szef biura prasowego NSDAP dla prasy zagranicznej (późniejszy doradca Roosevelta) i prof. Haushofer”. Powyższa lista nie jest pełna, ale jest prawdziwa, co sprawdzić może każdy, kto bliżej zainteresuje się, jaki jest związek między chorobliwą nienawiścią Hitlera i jego paladynów do ich krewniaków, a powstaniem państwa Izrael. (…)
  Podczas procesu Adolfa Eichmanna Ben-Gurion stwierdził, że Holocaust nastąpił tylko dlatego, że Żydzi nie mieszkali we własnym kraju (Segev, Tom, Siódmy Milion: Izraelczycy i Holocaust, Nowy Jork: Hill i Wang, s. 82 185, 330). To stwierdzenie zostało potwierdzone przez żydowskiego historyka Toma Segeva: „Izrael różni się od innych krajów tym, że musi uzasadnić – zarówno dla reszty świata, jak i dla siebie – swoje prawo do istnienia. Większość krajów nie potrzebuje takich ideologicznych uzasadnień. Ale Izrael robi tak, ponieważ większość jego arabskich sąsiadów nie uznała tego, a i większość żydów na świecie woli mieszkać w innych krajach. Dopóki te czynniki pozostaną prawdziwe, syjonizm się obroni. Jako usprawiedliwienie dla państwa Izrael Holokaust jest porównywalny tylko z Boską obietnicą zawartą w Biblii: wydaje się być ostatecznym dowodem syjonistycznego argumentu, że Żydzi mogą żyć w bezpieczeństwie i przy pełnym równouprawnieniu tylko w swoim kraju, i że dlatego muszą mieć autonomiczne i suwerenne państwo wystarczająco silne, aby chronić ich istnienie. (…) Demonizacja nazizmu i jego mitologizacja jako całość były również konieczne, ponieważ Holocaust służył jako główne usprawiedliwienie dla stworzenia i istnienia państwa Izrael.”
  3 lipca 1940r. Adolf Eichmann przedstawił w Berlinie plan deportacji 4 milionów Żydów europejskich na wyspę Madagaskar. W ten sposób Europa Środkowo-Wschodnia zostałaby „oczyszczona” z Żydów.

  Polubienie

   
 10. wojdabejda

  19 Maj 2021 at 21:29

  Grzegorz K-i
  „Jako osoba, która uczyła się w szkole medycznej, byłem zszokowany, kiedy przeczytałem badanie Neila Orra, opublikowane w 1981 roku w Annals of the Royal College of Surgeons of England.
  Dr. Orr był chirurgiem w Severalls Surgical Unit w Colchester. Przez sześć miesięcy, od marca do sierpnia 1980 roku, chirurdzy i personel tej jednostki postanowili zobaczyć, co by się stało, gdyby nie nosili masek podczas operacji.
  Nie nosili masek przez sześć miesięcy i porównywali częstość zakażeń ran pooperacyjnych między marcem a sierpniem 1980 roku z częstością takich infekcji w analogicznym okresie w czterech poprzednich latach.
  Ku swojemu zdumieniu odkryli, że kiedy nikt nie nosił masek podczas operacji, infekcje ran występowały o połowę rzadziej.
  Ich wniosek był następujący: ”Wygląda na to, że nienoszenie maseczek znacząco zmniejsza ryzyko zakażeń”, a zatem noszenie maseczek podczas operacji „jest standardową procedurą, z której można zrezygnować”.
  Byłem tym tak zdumiony, że przewertowałem literaturę medyczną, będąc pewnym, że to odosobniony przypadek, i że nowsze badania z pewnością wykazały użyteczność maseczek w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się chorób.
  Ale ku mojemu zaskoczeniu, wyniki badań medycznych opublikowanych w ostatnich czterdziestu pięciu latach były jednoznaczne – maski SA bezużyteczne w przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się chorób i w rzeczywistości są niesterylnymi przedmiotami, które same roznoszą bakterie i wirusy.
  • Ritter et al., w 1975 r., stwierdził, że „noszenie chirurgicznej maski na twarz nie miało wpływu na ogólne skażenie środowiska sali operacyjnej”.
  • Ha’eri i Wiley, umiescili w 1980 roku, mikrocząstki ludzkiego białka po wewnętrznej stronie masek chirurgicznych podczas 20 operacji. Pod koniec każdej operacji wymazy z ran zostały zbadane pod mikroskopem. „Zanieczyszczenie cząsteczkami rany wykazano we wszystkich eksperymentach.”
  • Laslett i Sabin, w 1989 roku, stwierdzono że czapki i maski nie były konieczne podczas cewnikowania serca. „U żadnego pacjenta nie stwierdzono zakażeń, niezależnie od tego, czy zastosowano czapkę czy maskę” – napisali. Sjøl i Kelbaek doszli do tego samego wniosku w 2002 roku.
  • W badaniu Tunevall’s 1991 roku, zespół chirurgiczny nie nosił masek w połowie ich operacji przez dwa lata. Po 1537 operacjach wykonywanych w maseczkach wskaźnik zakażeń ran wyniósł 4,7%, podczas gdy po 1551 operacjach wykonywanych bez masek wskaźnik infekcji ran wyniósł tylko 3,5%.
  • W przeglądzie dokonanym przez Skinner i Sutton w 2001 r. stwierdzono, że „dowody na zaprzestanie stosowania chirurgicznych masek na twarz wydają się być silniejsze niż dostępne dowody na poparcie ich dalszego stosowania”.
  • Lahme et al., w 2001 r., napisał, że „chirurgiczne maski na twarz noszone przez pacjentów podczas znieczulenia miejscowego, nie zmniejsza koncentracji bakterii w powietrzu w sali operacyjnej w naszym badaniu. I są one zbędne.”
  • Figueiredo et al., w 2001 r., poinformował, że w ciągu pięciu lat wykonywania dializy otrzewnowej bez masek, wskaźniki zapalenia otrzewnej w ich jednostce nie różniły się od wskazników w szpitalach, w których maski były noszone.
  • Bahli zrobił systematyczny przegląd literatury w 2009 r. i stwierdził, że „nie zaobserwowano znaczącej różnicy w częstości występowania zakażenia ranami pooperacyjnymi, między grupami operującymi w maskach i bez masek”.
  • Chirurdzy z Instytutu Karolinska w Szwecji, uznając brak dowodów na poparcie stosowania masek, przestali wymagać ich w 2010 roku dla anestezjologów i personelu pomocniczego na sali operacyjnej. „Nasza decyzja, aby nie wymagać rutynowego noszenia masek chirurgicznych podczas operacji, jest odejściem od powszechnej praktyki. Bo dowody na poparcie tej praktyki nie istnieją” – napisała dr Eva Sellden.
  • Webster et al., w 2010 roku, monitorowali operacje na salach położniczych, ginekologicznych, ogólnych, ortopedycznych, piersi i urologicznych operacji wykonywanych na 827 pacjentów. Wszyscy pracownicy nosili maski w pierwszej połowie operacji, a w drugiej połowie operacji nikt z pracowników nie nosił masek.
  • Lipp i Edwards dokonali przeglądu literatury chirurgicznej w 2014 r. i stwierdzili, że „nie ma statystycznie istotnej różnicy we wskaźnikach zakażeń między grupami noszącymi i nienoszącymi maseczek w żadnym z badań”. Vincent i Edwards zaktualizował ten przegląd w 2016 r., a wniosek był taki sam.
  • Carøe w przeglądzie z 2014 r. opartym na czterech badaniach i 6006 pacjentach napisał, że „żadne z czterech badań nie wykazało różnicy w liczbie zakażeń pooperacyjnych, niezależnie od tego, czy stosowano maskę chirurgiczną, czy nie”.
  • Salassa i Swiontkowski w 2014 r. zbadali konieczność noszenia strojów chirurgicznych, masek i nakryć głowy na sali operacyjnej i doszli do wniosku, że „nie ma dowodów na to, że środki te zmniejszają częstość występowania infekcji w miejscu zabiegu chirurgicznego”.
  • Da Zhou et al., dokonując przeglądu literatury w 2015 r., stwierdził, że „brakuje istotnych dowodów na poparcie twierdzeń, że maski chronią pacjenta lub chirurga przed zakażeniem.
  „Szkoły w Chinach zabraniają uczniom noszenia masek podczas ćwiczeń. Dlaczego? Bo to ich zabijało. Pozbawiało ich tlenu i zabijało. Co najmniej troje dzieci zmarło podczas zajęć wychowania fizycznego – dwoje z nich podczas biegania po szkolnym torze podczas noszenia maski. A 26-letni mężczyzna doznał zatoru płuc po przebiegnięciu dwóch i pół kilometra podczas noszenia maski. Noszenie maski nie powoduje nigdzie zmniejszenia śmiertelności.
  20 stanów USA, które nigdy nie nakazały ludziom nosić maski w pomieszczeniach i na zewnątrz, mają znacznie niższe śmiertelność CV-19 niż w 30 stanach, które wprowadziły nakaz noszenie masek. Większość stanów bez maski mają CV-19 śmiertelność poniżej 20 na 100.000 populacji, i żaden nie ma śmiertelność wyższej niż 55.
  Wszystkie 13 stanów, gdzie wskaźniki zgonów przekraczają 55 osób, wymagają noszenia masek we wszystkich miejscach publicznych. To jednak ich w niczym nie chroni.”
  „Żyjemy w atmosferze trwałej choroby, bezsensownej separacji” – pisze Benjamin Cherry w letnim wydaniu magazynu New View 2020. Separacja, która niszczy życie, dusze i naturę”.
  Arthur Firstenberg

  Polubienie

   
 11. wojdabejda

  23 Maj 2021 at 21:01

  Oto komentarz Mari z domu Znyk, rozpowszechniany przed kilkoma miesiącami a wciąż na nowo polubiany na youtubie: „Z mojego rozeznania wynika, że coraz więcej Polaków przeciera oczy ze zdumienia w jakim oszustwie i zakłamaniu do tej pory żyli. To my. świadomi Ludzie, posiadający wiedzę, powinniśmy się wzajemnie wspierać i poszerzać krąg ludzi wolnych, świadomych aż w końcu Ci „oporni” przyłączą się do nas !
  Obie z moją siostrą robimy co możemy ale niestety jesteśmy blokowane w internecie, w mediach nawet tych rzekomo alternatywnych. Mam jednak nadzieję, że to się zmieni, bo my demaskujemy bezkompromisowo ten upadły system, dajemy wskazania..wojda bejda.wordpress.com Gdyby Polacy masowo zakładali sprawy wszystkim oprawcom Narodu Polskiego o odszkodowania za łamanie praw człowieka z ich prywatnych majątków to już bylibyśmy uwolnieni z tego żydowskiego jarzma prawa kanonicznego i morskiego. Na początek powinni masowo wyzwalać się poprzez dowód tożsamości-Akt wolności wg naszego wzoru zawartego w art. „Niechaj akty wolności …….

  Polubienie

   
 12. wojdabejda

  4 czerwca 2021 at 19:58

  Polubienie

   
 13. wojdabejda

  7 czerwca 2021 at 21:57

  Mariusz Michnik
  3t czoreerewcSaal o pactd00oin:snotdhre20rfcd ·
  ZASZCZYPANY? – JUŻ NIGDZIE NIE POLECISZ !
  Ile razy słyszałam: „Zaszczypałem się/zaszczypałam się, bo chcę polecieć na wakacje”. A tu niespodzianka: Zaszczypani nie będą mogli podróżować samolotem!!! To nie żart, ale być może… ironia losu.
  Obecnie linie lotnicze wszelkiej maści i autoramentu informują klientów zaszczypanych preparatem mRNA (np. P***r, M*****a) lub szczypawką wekterową (np. A****Z****a) o wysokim ryzyku powstania zakrzepów krwi podczas lotu.
  Od wielu lat obowiązuje zasada, że ​​osoby o podwyższonym ryzyku powstania zakrzepów mogą latać tylko pod ścisłym nadzorem. Zaleca się, aby osoby te unikały latania, chyba że istnieje sytuacja zagrażająca życiu.
  Od pewnej określonej wysokości lotu ryzyko wystąpienia poważnych komplikacji dla zdrowia i życia (żylna choroba zakrzepowo-zatorowa, zatorowość płucna, tromboza, udar, zawał serca) jest już tak duże, że niektórzy pasażerowie (np. ci, którzy ukończyli 60. rok życia, ci, u których już wcześniej wystąpiły zakrzepy żylne lub zatory płucne, pasażerowie po urazach lub niedawno przebytej operacji, osoby z nadwagą, kobiety w ciąży, pasażerowie cierpiący na chorobę nowotworową kobiety zażywające środki hormonalne nałogowi palacze, osoby chorujące na wrodzone zaburzenia krzepliwości krwi oraz żylaki żył) powinni dobrze się zastanowić, czy powinni skorzystać z samolotu jako środka transportu. Z tego powodu też decyzja o zaszczepieniu się może prowadzić do zmiany wakacyjnych planów: zamiast samolotem na Malediwy, rowerem do pobliskiego lasu. No chyba, że zaszczepionym życie niemiłe! No, ale o to ich nie podejrzewam – przecież dali sobie wstrzyknąć eksperymentalny preparat po to, żeby uratować się od śmiertelnej zarazy i… polecieć na wakacje.🤣
  To nie mój tekst, ale jeśli to prawda? To będzie wesoło 🤣🙈🤣
  Źródło:
  https://greatreject.org/got-jab-no-more-fly/
  Źródło:
  https://www.hinzuu.com/…/haben-sie-eine-impfung-keine…/

  Polubienie

   
 14. wojdabejda

  15 lipca 2021 at 10:16

  Polubienie

   
 15. wojdabejda

  7 sierpnia 2021 at 10:57

  Na oficjalnym profilu europejskiej agencji do spraw zdrowia przy parlamencie EU wisiało oficjalne powiadomienie o 26 tyś wypadków śmiertelnych po przyjęciu preparatów przeciw C19 ponad 190 tyś ciężkich nopów i ponad 2 000000 (2 miliony) innych kooincydntalnych zarejstrowanych przypadków powikłań . Strona na polecenie wysokopostawionych oficieli została najpierw zablokowana a dziś pokazuje brak możliwości wyświetlenia i error . Nie wróżę niczego dobrego tym , ktòży ulegli propagandzie … Link do strony znajduje się u Ediego Słowianina. Pozdrawiam.

  Polubienie

   
 16. wojdabejda

  22 sierpnia 2021 at 06:50

  Czy wiesz, że kiedy Einstein organizował konferencję na kilku uniwersytetach amerykańskich, powtarzającym się pytaniem, które zadawali studenci było:
  – Wierzysz w Boga?
  I zawsze odpowiadał:
  Wierzę w Boga Spinozy.
  Ci co nie czytali Spinozy nie rozumieli odpowiedzi.
  Baruch De Spinoza był holenderskim filozofem uważanym za jednego z trzech wielkich racjonalistów stulecia filozofii wraz z francuskimi kartezami.
  Oto Bóg lub natura Spinozy:
  Bóg powiedziby to:
  ′′ Przestań się modlić i bić się w klatę!
  Chcę, żebyś poszedł w świat i cieszył się życiem.
  Chcę, żebyś śpiewał, bawił się i cieszył się wszystkim, co dla ciebie zrobiłem.
  Przestańcie chodzić do tych ciemnych, zimnych świątyń, które sami stworzyliście, i uwierzliście, że to mój dom.
  Mój dom to góry, lasy, rzeki, jeziora, plaże, gdzie mieszkam i wyrażam Miłość do Ciebie.
  Przestań obwiniać mnie za swoje marne życie!
  Nigdy nie mówiłem, że jest w tobie coś złego, że jesteś grzesznikiem, lub że twoja seksualność jest zła. Seks to dar, który ci dałem i dzięki któremu możesz wyrazić miłość, ekstazę, radość.
  Więc nie obwiniaj mnie za wszystko, w co uwierzyłeś.
  Przestań czytać niby pisma święte, które nie mają ze mną nic wspólnego!
  Jeśli nie potrafisz mnie czytać w brzasku, w krajobrazie, w oczach znajomych, w oczach Twojego małego synka, nie znajdziesz mnie w żadnej książce.
  Zaufaj mi, i przestań się kierować do mnie z prośbami!
  Bedziesz mi mówił, jak mam wykonywać swoją pracę?
  Przestań się mnie bać!
  Nie osądzam cię, nie krytykuję, nie męczę cię, ani nie karzę.
  Jestem czystą miłością.
  Przestań prosić mnie o wybaczenie!
  Nie ma nic do przebaczenia.
  Jeśli coś zrobiłem, to wypełniłem to pasjami, przyjemnościami, uczuciami, potrzebami, niekonsekwencjami i wolną wolą.
  Jak mogę cię obwiniać, jeśli tylko reagujesz na coś, co ci sam stworzyłem?
  Jak mogę cię ukarać za to, że jesteś taki, jak inni, jeśli ja to zrobiłem?
  Czy myślisz, że mogłbym stworzyć miejsce do spalenia wszystkich moich dzieci, które nie zachowują się dobrze przez całą wieczność?
  Czy Bóg by tak zrobił?
  Zapomnij o jakimkolwiek przykazaniu, o jakimkolwiek prawie, które są tylko sztuczkami, aby tobą manipulować, aby ciebie kontrolować, które tylko tworzą w tobie poczucie winy!
  Szanuj bliźniego i nie rób innym tego, czego oni nie chcą robić Tobie! Zwróć uwagę na swoje życie, niech Twój stan umysłu będzie Twoim przewodnikiem!
  To życie, to nie test, ani próba, ani preludium do raju.
  To życie jest wszystkim, co jest tu i teraz, i tylko Ty tego potrzebujesz.
  Zrobiłem coś absolutnie darmowego.
  Bez nagród, bez kar.
  Nie ma grzechów ani cnót.
  Nikt nie układa tablicy wyników.
  Nikt nie idzie na bicie rekordu.
  Jesteś absolutnie wolny, aby uczynić swoje życie niebem lub piekłem.
  Nie mogę Ci powiedzieć, co jest twoim życiem, ale mogę Ci dać radę: – Żyj tak, jakby jutra nie było, jakby to była Twoja jedyna szansa na miłość i istnienie.
  Więc jeśli nic poza tobą nie istnieje, będziesz cieszyć się z każdej okazji, którą ci dałem.
  A jeśli istnieje coś ponad Tobą, to bądź pewny, że tam nie zapytam, czy się dobrze zachowałaś, czy nie.
  Zapytam, czy wam się życie podobało, czy bawiliście się, co lubiliście najbardziej i czego się nauczyliście.
  Przestań we mnie wierzyć!
  Wiara to tylko zgadywanie i wyobrażanie sobie.
  Nie chcę, żebyś we mnie wierzył, chcę, żebyś mnie poczuł.
  Chcę, żebyś mnie poczuł, gdy całujesz ukochaną, gdy przytulisz swoją małą dziewczynkę, kiedy głaskasz swojego psa, kiedy bierzesz kąpiel w morzu…
  Przestań mnie chwalić!
  Jakim egipskim Bogiem uważasz, że jestem?
  Denerwuje mnie to, że jestem chwalony.
  Zmęczony tym, że muszę okazywać wdzięczność.
  Czy czujesz wdzięczność?
  Pokaż to dbając o siebie, o swe zdrowie, relacje, świat.
  Wyraź swoją radość!
  To jest jeden ze sposobów, aby mnie pochwalić.
  Przestań komplikować rzeczy i powtarzać jak papuga, czego się o mnie nauczyłeś!
  Jedyną pewnością jest to, że tu jesteś, że żyjesz i że ten świat jest pełen cudów!
  Do czego potrzeba więcej cudów? Po co tyle wyjaśnień?
  Nie szukaj mnie na zewnątrz.
  Nie znajdziesz tam mnie.
  Szukaj mnie w sobie.
  Tam właśnie jestem.
  „… W imię miłości..”
  Luck Stonks

  Polubienie

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: