RSS

BEZ KAGAŃCÓW, BEZ FAŁSZYWYCH TESTÓW I SZCZEPIONEK, MOCĄ I MĄDROŚCIĄ POKONUJEMY MEDIALNĄ PLANDEMIĘ SARS-Covid-2 !

17 List
Łysa Góra, 15.11.2020 r.

Polski Ruch Oporu przypomina, że terytorium  Polski-Lechistanu jest wolne od wszelkich nakazów, zakazów, obostrzeń wydawanych przez prywatne firmy handlowe symulujące instytucje państwowe, samorządowe i Unii Europejskiej !

Maria i Teresa z domu Znyk

POLSKI RUCH OPORU

LECHISTAN 

https://wojdabejda.wordpress.com/2020/05/22/lechistan-odrodzony-na-wieczne-trwanie/

Kochani Rodacy-Polacy-Lechici !

Z troską, nadzieją i mocą naszych serc zwracamy się do Was o uważne przeczytanie do końca poniższego wystąpienia i wcielenie w życie naszych wskazań aby wszyscy Sławianie Polacy-Lechici zostali ocaleni a obligatoryjne uwolnienie stało się radosnym faktem. 

Kochany Rodaku, potrzebujemy Twojego wsparcia, Twojej mocy, Twojej mądrości aby zakończyć nielegalne rządy tej zorganizowanej grupy przestępczej, która testuje na ile pozwolisz się zniewalać a przecież zostałeś obligatoryjnie uwolniony, tak jak i cała Ludzkość ! 

https://wojdabejda.wordpress.com/category/list-grzecznosciowy-o-upadku-niewolniczego-prywatnego-swiatowego-systemu-wladzy-troj-korony-z-watykanem-na-czele/

Kochany Rodaku, jako pierwsze w Polsce podałyśmy Tobie już  w 2015 r. (w oparciu o wiedzę z niemieckich stron internetowych) narzędzia do obrony przed bezprawiem żydowskiego zaborcy-okupanta. Chciałyśmy z całego serca, z matczynej troski uchronić Ciebie przed ludobójczymi zamiarami zorganizowanej grupy przestępczej żydowskich prywatnych firm handlowych w Polsce i na świecie ! 

Obecnie główni aktorzy sceny medialno-politycznej dają wyraźne sygnały, że wszystko co robią zmierza do uśmiercania Polaków pod fałszywym szyldem dbałości o bezpieczeństwo w ramach walki z Covidem ! Nadszedł czas aby wszyscy Polacy-Lechici powiedzieli stanowczo “DOŚĆ”, “STOP ! “. Skupili się na wykorzystaniu naszych wskazań zawartych w tym wystąpieniu i wcześniejszych.

Nakazem chwili jest aby grupy śmiałków niezwłocznie wykonywały wyroki wg wskazań Tadeusza Cichockiego, www.t.cichocki.pl ,  przejęły media ogólnopolskie; radio, tv, prasę oraz Centrum Bezpieczeństwa przy “ministerstwie cyfryzacji „Alert RCB” i ogłosiły pokojowe faktyczne przejęcie władzy przez Suwerena-Słowiański Naród Polski.

W imieniu Polskiego Ruchu Oporu od 2011 r. wielokrotnie, nieustannie  informowałyśmy przestępców z władz wszelkich szczebli w Polsce i  z Unii Europejskiej, że nie mają prawa działać i narzucać uwolnionym narodom tyrani globalizmu NWO ! https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/19/zdemaskowane-oszustwo-unijne-koncem-unii-europejskiej/

W imieniu wszystkich Polaków-Lechitów, upubliczniłyśmy i rozesłałyśmy w dniu 29.08.2015 r. oświadczenie na okoliczność upadku niewolniczego prywatnego opartego na prawie kanoniczno-morskim.

Dowód w linku: “Siłą wiedzy pokonamy papierowych fałszerzy i kryminalnych błaznów ! “ https://wojdabejda.wordpress.com/2015/08/29/sila-wiedzy-pokonamy-papierowych-falszerzy-i-kryminalnych-blaznow/ 

Oto poniżej treść upublicznionego oświadczenia z dnia 29.08.2015 r. Oświadczenie Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu  na okoliczność upadku niewolniczego, prywatnego, światowego systemu, opartego na prawie morskim.

My rodowici Polacy, uwolnieni dzięki One Peoples Public Trust (OPPT ),  która wykluczyła w zgodzie z prawem, 25.12.2012 r. z naszego świata korporacje, banki i rządy działające na rzecz niewolnictwa i prywatnych systemów pieniężnych i jednocześnie jako  Suwereni w naszej Ojczyźnie, sprawujący w Polsce bezpośrednią władzę zwierzchnią od 02.11.2014r. oświadczamy, że z Waszymi nielegalnymi, prywatnymi firmami nie mamy żadnej wiążącej umowy.
Wasze jednostki są zarejestrowane w Waszyngtonie jako prywatne geszefty, Firmy-Korporacje, działające na rzecz wąskiej światowej  grupy interesów upadłego niewolniczego, światowego systemu a na szkodę i krzywdę Polski i Narodu Polskiego, który jest beneficjentem powiernictwa, na zasadzie prawa równości znanego jako “Jedność Istnienia Ludzkiego: ustanowionego przez Stwórcę”. https://www.upik.de/upik_suche.cgi 
Jakiekolwiek Wasze żądania, zakazy, nakazy, rygory, sankcje, restrykcje wobec przedstawicieli Narodu Polskiego są bezprawne, NIELEGALNE ! Podlegają rygorom Dekretu Suwerena z dnia 02.04.2015r.o wypowiedzeniu posłuszeństwa wszelkim organom władzy w Polsce oraz rygorom One Peoples Public Trust. Wasze firmy-korporacje  uznane  zostały  przez  One Peoples Public Trust, za Dłużników winnych, że :„w sposób świadomy, dobrowolnie i umyślnie dopuścił się zdrady” przez „zagarnięcie, eksploatację, wspieranie oraz podżeganie do przestępstwa, którego przedmiotem był system prywatnych pieniędzy” oraz dopuścił się „prowadzenia Systemu Niewolnictwa używanego przeciwko obywatelom bez ich wiedzy, wbrew ich woli oraz nie uwzględniając ich przyzwolenia”.  https://ujawnienie.wordpress.com/2013/03/01/one-poeples-publi  trust/http://www.tcichocki.pl/20150402_Wypowiedzenie_posluszenstwa_organom_panstwa.pdf
POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU
Łowicz, 29.08.2015 r.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Oto poniżej linki do naszych wystąpień, m.in. demaskujących przekręty prawa kanoniczno-morskiego upadłego systemu władzy Trój-Korony z Watykanem na czele :

Link: “ Przebudziliśmy się ! Jesteśmy świadomi ukrywanej przed nami tajemnicy z metryką !”, https://wojdabejda.wordpress.com/2020/05/11/przebudzilismy-sie-jestesmy-swiadomi-ukrywanej-przed-nami-tajemnicy-z-metryka/                                                                

Link: “ Babilon upadł ! Masz wybór !” https://wojdabejda.wordpress.com/2015/12/20/babilon-upadl/https://wojdabejda.wordpress.com/2015/12/20/babilon-upadl/                                                                                                          Link: “ Zagłodzić papierami papierowego wampira! “ https://wojdabejda.wordpress.com/2015/10/26/zaglodzic-papierami-papierowego-wampira/https://wojdabejda. Link: “Sensacja ! Metryka urodzenia to pakt z diabłem !” https://wojdabejda.wordpress.com/2015/10/19/sensacja-metryka-urodzenia-to-pakt-z-diablem/?fbclid=IwAR082nRp6VqzqLuom33LMTLbGcJIS4s8akV5rjU4UK3LhL2im6Lg0YNMwp0                                                                                Link: “ Oświadczamy, że nie zaginęliśmy na dalekich morzach ! “ https://wojdabejda.wordpress.com/2015/10/28/oswiadczamy-ze-nie-zaginelismy-na-dalekich-morzach/          Link: “Nie ma państw ! Są tylko prywatne firmy do wyzysku ! “ https://wojdabejda.wordpress.com/2015/11/21/nie-ma-panstw-sa-tylko-prywatne-firmy-do-wyzysku/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Niechaj każdy obligatoryjnie uwolniony Polak-Suweren sprawujący władzę zwierzchnią na terytorium Polski-Lechistanu przestanie się bać garstki oszustów, fałszerzy, uzurpatorów  na czele z M.Morawieckim, J.Kaczyńskim, A.Niedzielskim, A.Dudą ! Niechaj każdy Polak-Lechita przestanie karmić ich swoją energią strachu, energią obaw o zdrowie, życie i przyszłość ! 

Przestańmy wreszcie wykonywać nielegalne nakazy, zakazy ! Zacznijmy normalnie funkcjonować jako ludzie wolni, bez żadnych kagańców, z życzliwością, miłością,  bliskością, dbałością o zdrowie, bez ustawiania się w kolejkach po fałszywe testy ani tym bardziej po jakiekolwiek szczepionki  !  

Trzymajmy się z dala od wszelkich funkcjonariuszy okupanta w tym funkcjonariuszy medycznych !

Trzymajmy się z dala od wszelkich prowokacji, marszów, protestów, które od 2011r. organizowane są przez ogólnopolską sieć żydowskich kibuców, kolektywów, Antifa, na zlecenie okupanta po to, aby ten miał uzasadnienie do wprowadzania kolejnych bezprawnych obostrzeń, odbierania nam niezbywalnych Boskich Praw Ludzkich, rabowania naszych bogactw naturalnych, lasów, majątku narodowego, mienia prywatnego Polaków-Lechitów ! 

Nie dajmy się nabierać na “prezenty” w postaci nowych wirtualnych walut ogłaszanych przez nielegalny Bank Pocztowy z USA, ani na walutę “Gold” z NEOS-u ani na walutę “Husar” z żydowskiego Narodowego Instytutu Studiów Strategicznych, bo są to waluty w ramach podstępnej, ludobójczej Gesary, powiązanej z kovidowym terrorem szczepienia-uśmiercania milionów ludzi w ramach depopulacji NWO, Agendy 2030 ! https://wojdabejda.wordpress.com/2020/10/25/gesara-nesara-plandemia-przywracanie-cesarstw-krolestw-i-ksiestw-pulapkami-tworzonymi-przez-nwo-dla-uwolnionej-ludzkosci/

Czy wy zdajecie sobie sprawę z tego, że „oni” (wiadomo o kogo chodzi) muszą mieć na wszystko naszą „dobrowolną” zgodę? Czy myślicie, że „oni” nie mają środków do tego, żeby was zaszczepić na covida wbrew waszej woli? Mają policję, żandarmerię, wojsko, karabiny, czołgi, broń psychotroniczną, obozy zagłady – mogą z wami zrobić wszystko, ale tego nie robią! Dlaczego jeszcze tego nie użyli? Zamiast tego tracą czas i energię na to, żeby ogłupiać was telewizyjną i medialną propagandą, zmuszać grzywnami do noszenia masek, dystansowania się i dezynfekowania wszystkiego wokół. Pozbawiają was pomocy medycznej i uprzykrzają wam życie na wszystkie możliwe sposoby. Po co się tak męczą zamiast po prostu użyć siły? Robią to, bo muszą uzyskać waszą zgodę! Te diabły wierzą, że jeśli „dobrowolnie” się zgodzicie to karma ich nie dopadnie. Wiedząc o tym nie musicie się bać żadnego przymusu: ani szczepień, ani chipowania, ani czegokolwiek. Oni będą was straszyć utratą pracy, użyciem przemocy, a nawet wojska. Będą straszyć! I tyle tylko mogą!” (znalezione w sieci)

Niechaj każdy wolny żywy człowiek na Matce Ziemi, każdy Suweren Polak-Lechita zda sobie sprawę, że nie mają prawa istnieć ani działać wszystkie zdelegalizowane korporacje, kartele: polityczny, bankowy, kościelny, medialny i wszystkie inne z nimi powiązane, które same zgodziły się być uznane za “byłe, nieistniejące” !  Nie mają prawa istnieć ani działać twórcy i propagatorzy fałszywej światowej medialnej paniki Covid-19, połączonej z zabójczymi wojskowymi technologiami telekomunikacji  i kontroli, w tym technologii 5 G oraz chemtrails,które zmierzają do depopulacji i globalnej tyranii !

Dr. Roman Szostek napisał : rszostek@poczta.fm                                        “Warto wysłuchać tego jak o potrzebie depopulacji mówiła sekretarz ONZ (minuta 9:15): https://www.youtube.com/watch?v=VEkxjxGwjIw Zaczyna się od pytania:”Czy zatrzymanie wzrostu populacji nie będzie przyczyną wzrostu emisji gazów cieplarnianych?”. Skąd takie pytanie. Myślę, że wynika z tego, że jeżeli spalarnie będą pracowały z pełną parą, to oczywiście ilość gazów cieplarnianych znacznie wzrośnie 🙂 No i bardzo ważne jest to, co powiedziała ta sekretarz, że po takiej depopulacji mniej ludzi będzie wywierać presję na zasobach naturalnych 🙂 To oczywiście jest bardzo ważne dla elity rządzącej, której się nie podoba, że cała masa nie przydatnych „śmierdzieli” wyczerpuje cenne zasoby. No to będzie depopulacja. Na koniec powiedziała znowu ważną rzecz. Samo redukowanie populacji nie rozwiąże problemu 🙂 Należy się domyślać, że konieczne będzie utrzymanie tyranii, która będzie kontrolowała pozostałą przy życiu populację. Urzędnicy będą decydowali, kto ma prawo, żyć i się rozmnażać, a kto nie. A nieprzydatni emeryci będą sobie planowo umierali na covida, dzięki utrzymaniu przymusowego szczepienia 🙂  “

YouTube-Video „Musisz to wiedzieć!(219) Sekretarz ONZ zdradza plan depopulacji ludzkości! To o nas!” ansehen

Niechaj każdy człowiek na Ziemi zagrożony widmem testowania i zaszczepienia na Covid-19 zda sobie sprawę, że szczepienie oznacza uśmiercenie, śmierć w cierpieniach a testowanie to pobieranie-kradzież materiału genetycznego i nie ma nic wspólnego z wykrywaniem wirusa a niszczy barierę ochronną mózgu !

Cyt.:”Od kilku miesięcy widzimy, jak na całym świecie odbywają się testy na Covid/19. Test PCR jest wbijany głęboko w nos. Dlaczego tak głęboko w nos skoro wirus jest tak zaraźliwy? Czy nie łatwiej by było pobrać próbkę ze śliny lub śluzówki nosa ? Całkowicie pomijamy fakt, że sam pasek testowy może być skażony, lub według wielu teorii może zawierać w sobie mikrochip, i kto wie co jeszcze. Co następuje w procesie takiego poboru wymazu ? Każdy człowiek posiada w organizmie barierę hematoencefaliczną, jest to istniejąca bariera fizjologiczna pomiędzy krążeniem krwi a centralnym układem nerwowym (CNS), która służy utrzymaniu właściwych warunków środowiska (homeostazy) w mózgu. Włożenie patczka głęboko w jamę kanału nosowego najwyraźniej powoduje uszkodzenie bariery hematoencefalicznej. Dlatego też na nagraniach z testów widocznie widać, że badanie powoduje ból. Ta bariera fizjologiczna jest częścią warstwy komórkowej, która jako granica chroni mózg przed, neurotoksynami, metalami ciężkimi, bakteriami, pestycydami i innymi toksynami, niebezpiecznymi dla ludzkiego mózgu.” https://globalna.info/2020/07/30/czy-testy-na-covid-19-niszcza-bariere-ochronna-mozgu/

PROF. BHAKDI, RENOMOWANY NIEMIECKI WIRUSOLOG, WYPOWIADA SIĘ NA TEMAT PRZYGOTOWYWANEJ SZCZEPIONKI:
“…CHCĘ DO WAS ZAWOŁAĆ; OBUDŹCIE SIĘ! TO SZCZEPIENIE JEST TAK BARDZO NIEBEZPIECZNE! ZRÓBCIE COŚ PRZECIWKO TEMU, BO JA WAM MÓWIĘ – W PRZECIWNYM WYPADKU JESTEŚCIE STRACENI! PROSZĘ WAS, SPRÓBUJCIE PRZYNAJMNIEJ SIĘ OTWORZYĆ I WYSŁUCHAĆ TEGO, CO MAMY WAM DO POWIEDZENIA. PONIEWAŻ – ZASTANÓWCIE SIĘ! – JEŻELI ZAWARTE JEST W TYM CHOĆBY ZIARNKO PRAWDY, TO JEST TO TAK WAŻNE, BYŚCIE TEGO NIE IGNOROWALI. NIE MOŻECIE TEGO ZIGNOROWAĆ NIE TYLKO ZE WZGLĘDU NA SIEBIE, ALE ZE WZGLĘDU NA WASZE DZIECI I ICH DZIECI…”
„…Uważam tę nową, bazującą na genach RNA szczepionkę – sam fakt że będzie wypróbowywana na ludziach w sensie testu – za nieetyczną, za eksperyment na ludziach, który jest niedozwolony…”
„…Po raz pierwszy w historii medycyny obcy gen będzie wprowadzony w wasze ciało. Ten gen wirusa będzie przyjęty przez organizm. W tym momencie nasze ciało staje się fabryką, a ten obcy wirus jest dyktaturą, której muszę się poddać – i muszę produkować ten wirus…”
„…Wtedy, kiedy ten wprowadzony w mój organizm corona wirus zmusza mój organizm do produkowania takiego samego wirusa – wtedy mój system immunologiczny mówi: STOP! I wtedy komórki mówią do tych komórek z wirusem korony; „my ciebie nie chcemy, ty musisz zginąć”…”
„…I wtedy wkraczają tzw. zabójcze limfocyty, które zabijają wasze własne komórki w waszym ciele, które napadnięte zostały przez wirusy oraz komórki rakowe. Te komórki, które nie funkcjonują normalnie i muszą zostać wyeliminowane. Jest to reakcja autoimmunologiczna waszego organizmu, przeciw wam samym…”
„…Każda moja komórka, która (zmuszona przez szczepienie) zaczyna produkować wirusa, staje się celem ataku moich własnych zabójczych limfocytów…”
„…One się wtedy specjalizują i atakują wirusy, które zostały wytworzone poprzez szczepionkę. Zależnie od tego, jaka komórka w moim ciele jest tym wprowadzonym czy wyprodukowanym „wirusem” zarażona, będzie ona celem ataku moich własnych limfocytów zabójczych – czy jest to w mózgu, w nerkach, wątrobie, etc…”
„…Ta szczepionka jest absolutnie niepotrzebna! Przecież nie zastosujecie jej do starszych chorych ludzi, z istniejącymi już chorobami, prawda? Przecież to jest szaleństwo !…”
„…W ogóle: dziwię się .. Niemcy.. ja sam jestem Tajlandczykiem… Niemcy są tacy uświadomieni i uwrażliwieni.. przecież nie chcecie genetycznie zmienionych roślin, nie chcecie doświadczeń na zwierzętach..ok, wszystko jasne.. Ale dlaczego mówią teraz : „eksperymenty genetyczne na ludziach są w porządku?!” To przecież jest idiotyzm!…”
(…)
„…Wiecie, czasem jesteśmy tacy przygnębieni i zmęczeni..Zmęczeni duchowo, kiedy to wszystko widzimy..I pytamy sami siebie: „czy mamy jeszcze wystarczająco dużo sił, żeby dalej działać?…”
„…Nasze siły są już naprawdę na wyczerpaniu..Ale codziennie musimy to robić. Jutro moja żona udziela wywiadu, pojutrze bierzemy udział w międzynarodowym kongresie w Budapeszcie…”
(…)
  Tłumaczenie: Alicja B. Aschmann
-Cały film po niemiecku:

Niechaj każdy obligatoryjnie uwolniony Polak-Lechita przestanie nosić szkodliwe maseczki- kagańce zniewolenia, bo nie ma to żadnego uzasadnienia zdrowotnego ani prawnego, tym bardziej w świetle nielegalnego prawa żydowskiego okupanta, stanowionego przez osoby nieuprawnione, winne ludobójstwa, zniewalania i grabieży mienia narodowego Polaków !

Niechaj każdy Polak wreszcie uzna za fałszywe  wszystkie medialne przekazy okupanta na temat Covid-19  a zwłaszcza ogłoszenie terenu Polski za czerwoną strefę zakażeń wirusem SARS-Covid-2, gdy faktycznie szpitale w większości są puste i puste izolatoria ale czekają na ofiary terroru szczepionkowego, maseczkowego, czekają na ofiary technologii 5G, ofiary Gesary i globalnej tyranii !

Ostrzegamy przed zgłaszaniem się do szpitali, ponieważ zostały podstępnie przejęte przez talmudyczne służby żydowskiego okupanta a pracujący w nich funkcjonariusze medyczni ochoczo stosują zabójcze procedury medyczne narzucone przez nielegalną prywatną firmę handlową pn. “Ministerstwo Zdrowia”, zarejestrowaną w UPIK w Waszyngtonie w branży kościelnej !

Są dowody-nagrania w internecie, na to, że szpitale są puste, odmawia się pomocy w nagłych przypadkach, uśmierca pod respiratorami osoby fałszywie zdiagnozowane jako zarażone koronawirusem jak też to, że szpitale i lekarze czerpią dodatkowe zyski za wystawianie aktów zgonu z fałszywego powodu tj. koronawirusa. 

Szpitale i izolatoria  obecnie stają się, więzieniami ( bez prawa odwiedzin !), obozami zagłady, z  krematoriami do szybkiego zacierania śladów ludobójstwa a wykonawcy ludobójczych procedur mają mieć zapewnioną bezkarność w nielegalnych przepisach okupanta, do tej pory nie opublikowanych !

UWAGA !!!

Nawet z punktu widzenia prawa okupanta totalnym bezprawiem jest narzucanie zaleceń kovidowych, bo te nielegalne przepisy nie zostały opublikowane w Dzienniku Ustaw wcześniej ustanowione przez uzurpatorów z Sejmu i Senatu i podpisane przez marionetkę NWO, A.Dudę. Nie obowiązują Polaków na terenie Polski-Lechistanu żadne nakazy, zalecenia, zakazy, obostrzenia wymuszane w mediach i przez alert RCB dotyczące fałszywej epidemii z wirusem SARS-CoV-2. 

Jacek Wilk, cyt.:

[❗️MASECZKI – LEGALNE, CZY NIELEGALNE?] Szanowni Państwo, nakaz noszenia maseczek dalej NIE MA umocowania w prawie! Prezydent Andrzej Duda podpisał tzw. „ustawę covidową”, jednak ta nie została opublikowana. Rząd dopiero po tym, jak przeszła całą ścieżkę legislacyjną zrozumiał, że zawiera również podwyżki dla lekarzy. A to się rządzącym nie uśmiecha… Brak publikacji ustawy „oznacza, że mamy DOTYCHCZASOWY stan prawny – czyli np. przymus noszenia maseczek przez zdrowe osoby jest całkowicie NIELEGALNY, a karanie za ich brak to bezczelne BEZPRAWIE. [‼️AKTUALNY STAN PRAWNY] tarczawilka.pl/produkt/jakzrzucickaganiec/ https://nczas.com/2020/11/12/rzad-placze-sie-w-swoich-bezprawnych-dzialaniach-jacek-wilk-maseczki-wciaz-nielegalne/?fbclid=IwAR1y1PFi2SMSGCQI1yex8rIAB9G53K9ZwkQu1J5ROSQ7G5IjLflhUUW1QOA 

UWAGA !

Granice wewnętrzne Unii Europejskiej w tym granica polsko-niemiecka jest otwarta. Od 12 czerwca 2020 r. nie odbywa się żadna kontrola graniczna i nie obowiązuje kwarantanna !

Poniżej odpowiedź Komendy Głównej Straży Granicznej  na zapytanie :

Von: zg kg <zg.kg@strazgraniczna.pl> Date: Do., 5. Nov. 2020 um 09:31 Uhr                        Subject: odpowiedź na zapytanie To: lowickainicjatywa@gmail.com <lowickainicjatywa@gmail.com>

Szanowna Pani,

w odpowiedzi na zapytanie uprzejmie informuję, że w Polsce obostrzenia, powstałe na skutek wystąpienia stanu epidemii wywołanym zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, związane z przekraczaniem granicy państwowej będącej granicą wewnętrzną Unii Europejskiej zostały zakończone w dniu 12 czerwca 2020 r.

Zniesienie kontroli na granicy wewnętrznej UE oznacza, że wobec osób wjeżdżających do Polski z Niemiec nie są prowadzone kontrole graniczne oraz nie muszą one odbywać obowiązkowej kwarantanny.

Sekretariat Zarządu Granicznego

Komendy Głównej Straży Granicznej

Al. Niepodległości 100

02-514 Warszawa

tel. 6604040 (0225004040)

fax. 6604784 (0225004784)

Internet e-mail: zg.kg@strazgraniczna.pl

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Von: Maria Znyk <lowickainicjatywa@gmail.com> Date: Mo., 2. Nov. 2020 um 23:41 Uhr , Subject: Czy społeczny sędzia arbiter Międzynarodowego Sądu Arbitrażowego Prawa Naturalnego, legitymujący się Dowodem Tożsamości-Aktem Uwolnienia, którego nie obowiązują nielegalne nakazy i zakazy marionetek NWO,może bez żadnej kontroli przejechać w sprawach służbowych z Niemiec do Polski-Lechistanu, na przejściu w Słubicach ?

To: <bpr.kg@strazgraniczna.pl>

Generał  Dywizji Straży Granicznej Tomasz Praga Komendant Główny Straży Granicznej

Czy społeczny sędzia arbiter Międzynarodowego Sądu Arbitrażowego Prawa Naturalnego, legitymujący się Dowodem Tożsamości-Aktem Uwolnienia, którego nie obowiązują nielegalne nakazy i zakazy marionetek NWO, może bez żadnej kontroli przejechać w sprawach służbowych z Niemiec do Polski-Lechistanu, na przejściu w Słubicach i swobodnie poruszać się po terytorium Polski-Lechistanu, bez obowiązku poddawania się jakimkolwiek działaniom kontrolnym, działaniom medycznym, genetycznym, szczepionkowym i wszelkim innym naruszającym niezbywalne, Boskie Naturalne Prawa Człowieka ?

Brak odpowiedzi w ciągu 7 dni tj. do dnia 9 listopada 2020 r., zgodnie z prawem międzynarodowym, w tym Konwencją Nowojorską, traktowane będzie jako bezsporna zgoda na przekraczanie granicy polsko-niemieckiej bez żadnej kontroli i staje się automatycznie Europejskim Tytułem Egzekucyjnym prawa na przekraczanie granicy polsko-niemieckiej i swobodne poruszanie się po terytorium Polski-Lechistanu, bez obowiązku poddawania się jakimkolwiek  działaniom kontrolnym, działaniom medycznym, genetycznym, szczepionkowym i wszelkim innym naruszającym niezbywalne, Boskie Naturalne Prawa Człowieka.

Maria z domu Znyk

Sędzia Arbiter Międzynarodowego Sądu Arbitrażowego Prawa Naturalnego z siedzibą w Łowiczu, Oddział Zamiejscowy we Flensburgu.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Znalezione w sieci:

cyt.: “Szpitale mają wybić 300.000.000 Europejczyków ! Dożylnie SKWALENEM !
To słynne zdanie już znacie – „wszyscy mają zachorować na COVID” bo każdemu musi zostać założona tzw. teczka, za pomocą której współczesne SS będzie decydować, kto ma żyć dalej, a kto nie, kto z kim jest powiązany i przeznaczony do likwidacji gospodarczej, a kto ma dalej prowadzić biznes.”
?!% Ściśle Tajne %?!
Umawiali się we wrześniu 2019 r. i we wrześniu 2020 r. Na naradach ustalali w jaki sposób mają się tym haniebnym procederem zająć. Nikt nie sprawdza zawartości respiratorów i zawartości tlenów podawanych pacjentom.
1. Pierwszym z procederów jest opóźnianie przyjmowania pacjentów. Podjęte przez indywidualne szpitale działania mają na celu stwarzanie umieralności w karetkach i nie koniecznie pacjentów z dusznościami.
2. Drugie z procederów to sortowanie ludzi na osoby wpływowe i nie wpływowe. Czyli określa się kto pod holokaust, a kto ma przeżyć.
3. Trzecim procederem jest pozbywanie się ludzi nie wpływowych, lub niewygodnych dla służb czy też władzy, pod przykrywką COVID. Zazwyczaj takie zgony są tworzone przed podaniem śniadania pacjentom. Przy okazji jeszcze na żyjącego pacjenta zamawiają pełno rzeczy na ubezpieczenie, które to potem są handlowane w sklepach medycznych.
4. Pacjenci posiadający w rodzinie osoby wpływowe, akurat są ozdrowieńcami, chyba, że są niewygodni dla władzy, ale czasami mają makabrycznie zniszczone płuca.
5. Osoby posiadające przedsiębiorstwa lub bliscy krewni właścicieli „Polskich Firm” mają mieć wszyscy COVID, aby łatwiej było nimi kierować w wyniszczeniu ich firm.
6. Odmawiać wpuszczania na teren szpitala służb, które mogłyby wyczuć nieprawidłowości i celowości w uśmiercaniu pacjentów.
7. Kiedy zrobi się gorąco w tle z COVID, winy zwalać na przełożonych, aby personel mógł dalej bez przeszkód działać.
8. Dla wszystkich wtajemniczonych w zakulisowy COVID przewidziane są zasługi, które będą po procederze holokaustu narodów wypłacane w formie, zezwolenia do życia w Nowym Porządku Świata.
9. Otoczyć szczególną opieką pacjentów chorych na COVID, którzy dopuszczali się potwornych zbrodni i przestępstw, gdyż takowi będą zatrudniani do Światowej Służby Bezpieczeństwa.
10. Nie dopuszczać do sekcji zwłok denata zmarłego na COVID.
————————————————-
Natychmiast róbcie wszystko by zdemaskować SS w Polskich Szpitalach, bo właśnie dochodzi do niekontrolowanej rzezi celowych działań o jakich powiedziała niegdyś Merkel cyt. „Podzielmy się Polską!”

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

”ORGANICZNA” PŁATNOŚĆ BEZGOTÓWKOWA -TAJNY PATENT FUNDACJI GATES’A.”

https://globalna.info/2020/11/17/organiczna-platnosc-bezgotowkowa-tajny-patent-fundacji-gatesa/?fbclid=IwAR3SNONU-xlKkfvI7efM8Z5qHmn2aGK8jJSIriCuU0WnT85HkNc_1lLaH1I
„W nocy jesteśmy sami. Ludzie umierają” – co się dzieje w szpitalu im. Strusia w Poznaniu?

https://www.codziennypoznan.pl/artykul/2020-11-16/w-nocy-jestesmy-sami-ludzie-umieraja-co-sie-dzieje-w-szpitalu-im-strusia-w-poznaniu?fbclid=IwAR0vk7VFmWhECd7hKUNyOxsrNFM8Q3w8mZuJB2f_tDq7Ey6OacVaUNc2d4U

DRAMAT w szpitalu w Iławie! Trupy pośród pacjentów jedzących posiłki

Pacjenci dowiedzieli się, że mają się sobą nawzajem zajmować, bo nie ma personelu. Zwłoki leżały na oddziale kilka godzin, bo nie miał ich kto zabrać.http://polskieszosy.pl/dramat-w-szpitalu-w-ilawie-trupy-posrod-pacjentow-jedzacych-posilki/?fbclid=IwAR0dj0AS819jcRzEuyJahY6VKIyu-cD3its1m9rxctVoOxEMEiVtZWUY47M

PUSTY SZPITAL W GDAŃSKU CAŁA PRAWDA O PANDEMII SZOK

https://wojdabejda.wordpress.com/2020/11/17/bez-kagancow-bez-falszywych-testow-i-szczepionek-moca-i-madroscia-pokonujemy-medialna-plandemie-sars-covid-2/

 
11 Komentarzy

Opublikował/a w dniu 17 listopada 2020 w Bez kategorii

 

Tagi: ,

11 responses to “BEZ KAGAŃCÓW, BEZ FAŁSZYWYCH TESTÓW I SZCZEPIONEK, MOCĄ I MĄDROŚCIĄ POKONUJEMY MEDIALNĄ PLANDEMIĘ SARS-Covid-2 !

 1. wojdabejda

  18 listopada 2020 at 23:46

  Polubienie

   
 2. wojdabejda

  19 listopada 2020 at 18:57

  Ogród Transformacji
  14 aeitedglisStudianntoarcdpomnspoadrda o 08ehd:0t6 ·
  ✨✨❤✨✨❤✨✨❤✨✨❤✨✨❤✨
  Drodzy, w czasach transformacji kiedy serce w potrzebie ✨💞✨
  Na zdrowie 🙏☀
  Mudrą, regulująca pracę serca a, nawet może być ratunkiem dla naszego życia w przypadkach nagłych dolegliwości – jest mudra ratująca życie (Apan Vayu Mudra), pomoże przeczekać czas związany z przyjazdem pogotowia czy dotarciem pomocy.
  🍀⭐🍀⭐🍀⭐🍀⭐🍀⭐🍀⭐🍀⭐🍀⭐
  Sposób wykonania tej mudry jest następujący: połącz opuszkami palców kciuk, palec serdeczny i środkowy; palec wskazujący dotyka podstawy kciuka lekko ją uciskając (popatrz na zdjęcie przedstawiające układ palców w tej mudrze – obok). Mały palec pozostaje swobodny. Praktykuj obiema rękami tak długo jak trzeba (do przyjazdu lekarza lub jeżeli nie decydujesz się go wezwać – do ustąpienia dolegliwości).
  Jak stosować :
  W przypadku kiedy kołacze w sercu, bądź kłuje lub niepokoje rytm zakłócają usiądź wygodnie i oddychając swobodnie ułóż palce dłoni jak na zdjęciu. Najpierw lewą a potem prawą. Następnie możesz zamknąć oczy i siedzieć tak ok 20 minut lub do ustąpienia objawów.
  Po sesji samouzdrowienia wypij szklankę wody 💧
  Praktykuj kiedy poczujesz.
  Zdrowego i swobodnego życia w lekkości serca🙏🙂☀
  A jeżeli poczujesz podziel się z innymi tym postem. 🙏

  Polubienie

   
 3. wojdabejda

  22 listopada 2020 at 20:28

  Ciekawostka.
  Czy wiedzieliście o tym, że krew w żyłach człowieka, lub zwierząt może być zastąpiona wodą morską? ( NIE DOSŁOWNIE)
  Odkrycia dokonał René Quinton – człowiek, który zastąpił przetaczanie krwi.
  Ta osoba ocaliła życie tysiącom ludzi, w tym małym dzieciom.
  Jego odkrycia mogłyby ocalić w dzisiejszych czasach kolejne tysiące, a jednak wszystko toczy się tak, jak gdyby ów człowiek nigdy nie istniał.
  Wszystko to jest potwierdzone i dokładnie zbadane przez naukowca. Środowisko akademickie kpiło z niego twierdząc, że podważa to ich inteligencję.
  Quinton był prawdziwym naukowcem i na wszystko miał twarde dowody.
  Podawał wodę morską wielu umierającym pacjentom. Dla nich to była ostatnia szansa. Izotoniczna woda morska wyrywała ich ze szponów śmierci! Quinton znajdując się na chwilę w paryskim szpitalu, dowiedział się, że jest tam pacjent chorujący na dur brzuszny w terminalnej śpiączce i prawdopodobnie w ciągu dnia umrze. Szpital chętnie przekazał Quintonowi pacjenta, gdyż nie dało się go już uratować. O godzinie 11 przed południem Quinton podał mu dożylnie 700 cm2 wody morskiej izotonicznej. Uprzedził pielęgniarki, że chory odzyska świadomość i będzie chciał pić, a może nawet jeść. Następnie wyszedł, zapowiadając, iż wróci około szóstej wieczorem.
  Wszyscy patrzyli na niego jak na nawiedzonego.
  Gdy przyszedł wieczorem, pacjent siedział na łóżku i zagadywał pielęgniarkę.
  Jeszcze rano był umierający, a wieczorem żył i miał się dobrze!
  To tylko jeden z wielu przykładów.
  W 1906 wśród dzieci wybuchła epidemia cholery i wszystkim dzieciom, którym podano do krwi wodę morską przeżyły.
  Współcześnie słyszymy, że brakuje krwi dla potrzebujących lub krew jest zanieczyszczona… Może warto wrócić do metod bardzo dokładnie udokumentowanych i potwierdzonych lata temu?
  Musicie zdać sobie sprawę, że większość wynalazków, leków i wspaniałych metod leczenia była już odkryta bardzo dawno temu, ale została albo zapomniana, albo celowo ukryta. Prawdziwy rozkwit wynalazków i pomysłów wszelkiej maści trwał od 1900r. Wiecie co jest smutne? Współcześnie nie odkrywamy niczego nowego. To wszystko to tylko przypomnienie sobie dawnych odkryć, lub mówiąc krótko „odtajnienie”. Wielu lekarzy nawet nie ma pojęcia o takich nowatorskich metodach, gdzie takie sposoby skutecznie ratowałyby życia ludzkie. Mam wrażenie, że czasy wspaniałych wynalazców z otwartymi umysłami już dawno przeminęły.
  Powtórzę to jeszcze raz… Większość leków i wynalazków została odkryta już bardzo dawno temu, ale została zapomniana, a nawet celowo ukryta.
  Quinton odkrył znacznie więcej rzeczy. Do dzisiaj stosowana jest tak zwana „plazma morska Quintona”.
  Odkrył on również sposób na walkę z rakiem.
  Uważał również, że gorączka w organiźmie człowieka to najlepszy mechanizm obronny jaki wymyśliła matka natura. Zabijał on komórki nowotworowe podnosząc temperaturę w danym miejscu do maxymalnie 44 stopni. Zdawał sobie sprawę, że w takim środowisku jest w stanie przetrwać tylko zdrowa komórka.
  Co najważniejsze na wszystko miał dowody i nie ma tutaj mowy o jakiś teoriach. To jest fakt…
  Zdjęcia poniżej przedstawiają skutki leczenia wodą morską. Osoby niedożywione, chore, czy z zainfekowanymi ranami. Zobaczcie jaki efekt daje woda morska… Szok.
  Dlaczego tak wspaniałe metody nie są stosowane na dużą skalę? O co chodzi na tym świecie? Czy naprawdę chodzi o nasze zdrowie, czy o sztucznie stworzony banknot?
  Wiecie co mnie najbardziej przeraża? Jeśli chcesz żyć to musisz grubo zapłacić… Pieniądz decyduje o twoim życiu… To przykre…

  Polubienie

   
 4. wojdabejda

  22 listopada 2020 at 20:54

  z fb …Damian Sporysz
  8 fttgSopfondzsouret.mdose ·
  LIlyana 🤗💚
  Dziękujemy serdecznie
  Covid ma wibracje 5,5 Hz, umiera powyżej 25,5 Hz.
  Dla ludzi o wyższych wibracjach wirus to zwykła grypa.
  Przyczynami niskich wibracji mogą być:
  Zmęczenie.
  Strach
  Napięcie nerwowe.
  Wściekłość.
  Nienawiść.
  Wyeliminuj te uczucia, a zobaczysz zmianę jako pomyślną …
  Musimy więc wibrować wysoko i nie oglądać ciągle wiadomości; abyśmy nie obniżali częstotliwości.
  Częstotliwość dzisiejszej Ziemi wynosi 27,4 Hz. ale są miejsca, które wibrują bardzo nisko, jak:
  Szpitale.
  Centra pomocy.
  Bary i zacienione miejsca
  Więzienia
  Pod ziemią.
  Imprezy i spotkania z narkotykami i alkoholem.
  Niewłaściwe wykorzystanie energii seksualnej… itd.
  To tam wibracje spadają do 20 Hz lub nawet mniej.
  Dla ludzi o niskich wibracjach wirus staje się niebezpieczny.
  Ból 0,1 do 2 Hz.
  Strach od 0,2 do 2,2 Hz.
  Podrażnienie 0,9 do 6,8 Hz.
  Hałas od 0,6 do 2,2 Hz.
  Duma 0,8 Hz.
  Spadek o 1,5 Hz.
  Wyższość 1,9 Hz.
  Zamiast tego: hojność 95 Hz
  Prawda dzięki 150 Hz
  Z pasją 150 Hz lub więcej.
  Miłość do bliźniego i wszystkich żywych istot 150 Hz i więcej.
  Bezwarunkowa i uniwersalna miłość od 205 Hz
  Więc.
  Miejmy … wibrujmy głośno !!!
  Co pomaga nam wibrować altem?:
  Kochać. Uśmiechnij się. Błogosławić.
  Baw się, maluj, śpiewaj, tańcz, ciesz się życiem Reiki, medytuj, joga, tai chi, chodź na słońcu ćwiczenia, ciesz się naturą.
  Jedzenie pożywienia, które daje nam Ziemia: nasiona-ziarna-zboża-rośliny strączkowe-owoce i warzywa-
  Pij wodę.
  Pomagają nam wibrować wysoko ….. !!!
  Wibracja modlitwy waha się od 120 do 350 Hz
  Musisz się modlić, śpiewać, śmiać się, kochać, żyć ……… 💃✨💖
  _ * Głośno wibrujemy …. !!! * _💃✨💖
  Oryginalne źródło tych informacji pochodzi z książki Power Vs Force.
  Na podstawie pracy doktorskiej Davida R. Hawkinsa.
  Uściski światła dla Ciebie✨
  Myśl i działaj pozytywnie dzięki Miłości 💓

  Polubienie

   
 5. wojdabejda

  23 listopada 2020 at 18:26

  Andrzej Palica
  i2tSr9 kswpSoniflsoriecefdntniari ·
  Fragmenty przesłuchania w sprawie szczepionek.
  Nowy Jork 13.10.2009.
  Gary Null jest wiodącym ekspertem w dziedzinie zdrowia, prawnikiem medycznym, dziennikarzem śledczym, dokumentalistą filmowym w dziedzinie medycyny.
  Cały film można obejrzeć:

  2 lekarzy o szczepieniach:
  https://www.facebook.com/…/vb…/699929354157060/…
  Zabójcze szczepienia, biznes przez przymus – Prof. zw. dr hab. Stanisław Wiąckowski
  https://www.facebook.com/…/vb…/660687361414593/…
  Czekamy na światową szczepionkę na którą być może będą nas szczepić przymusowo..
  Przymus nie oznacza że policja będzie Ciebie przymuszać siłą… Może tak, może nie.. Raczej stworzą ustawę że każdy kto się nie zaszczepi nie będzie mógł przekraczać granicy, pracować (bo pracodawcy będą dostawali kary finansowe za pracowników którzy nie są zaszczepieni i nie będą takich chcieli z obawy o swój interes)…, a dzieci nie będą mogły się uczyć w szkole. (przymus bez użycia siły z podstępem, hipoteza)
  Od siebie dodam że część szczepionek może być po to aby uwiarygodnić szczepienia, a część wręcz odwrotnie. Może być tak że pierwsze szczepionki będą niegroźne, a następne partie nie (hipoteza). Wszystko zależy w czyich są one rękach. Szczepionki to dobrodziejstwo.. Mają nas leczyć. Ale w złych rękach mogą służyć depopulacji, sterylizacji (żeby przyszłego pokolenia było mniej) dla tej międzynarodowej finansjery.
  Bo Ci co dodrukowują pieniądz w nieograniczonej ilości oficjalnie mówią o konieczności ograniczenia liczebności ludzi nawet do 500 mln ludzi. Słyszałem to od członków rodziny królewskiej, na łamach ONZ od kluczowych jej członków, od profesorów uczelni wyższych, różnych osobistości w różnych mediach.
  Czy nie możemy posiadać własnych zakładów farmaceutycznych, laboratoriów i godnie opłacać polskich specjalistów?
  Powinniśmy kontrolować jako państwo te kluczowe sektory państwa i mieć je we własnych rękach. Obecnie to nie ufam polskim instytucjom zdrowotnym, bo wszystko kontroluje masoneria sługusy międzynarodowej finansjery.
  Produkcja szczepionek, oraz analiza ich zawartości powinna należeć do nas…
  Nie chodzi o to żeby szczepionek nie było. Bo to dobrodziejstwo i może pomagać. Ale w złych rękach może to mieć odwrotny skutek.
  Są kraje które wycofują szczepionki z rtęcią… Jako szkodliwe dla zdrowia nawet przy najmniejszych jej ilościach.
  Co z tego że są w niej antybiotyki czy przeciwciała skoro dodatkowo może być rtęć? (Nie jestem specjalistą i mogę jedynie gdybać i powtarzać co inni powiedzieli, napisali). Mimo tego uważam że coś jest na rzeczy skoro ten Szanowny Pan Gary Null nie jest jedyną osobą od której słyszę to samo o czym On mówi.
  Państwo powinno mieć we własnych rękach kluczowe sektory państwa w tym zakłady farmaceutyczne i w nie inwestować. Tacy fachowcy jak ten Pan powinni doradzać rządowi skoro politycy zazwyczaj nie mają pojęcia o ”wirusach, pandemiach”.
  Jeśli za produkcję szczepionek biorą się ludzie którzy mówią o konieczności depopulacji świata po ludzku zapala mi się czerwona lampka…
  Obejrzyjcie to co mówi Pan Bill Gates jak pięknie argumentuje konieczność zmniejszenia liczby populacji że m.in. przez liczbę ludności zwiększa się dwutlenek węgla w atmosferze:
  https://www.facebook.com/…/vb…/678779006272095/…
  Kłamstwo globalnego ocieplenia którym podcierają się Ci że trzeba ograniczyć liczbę ludności:
  https://www.facebook.com/…/vb…/636529017163761/…
  Produkcja szczepionki trwa 5-10 lat…
  Pan Bill Gates chce nas wyszczepić w rekorodowo szybkim czasie bez właściwego przetestowania szczepionki…
  I nie mieć odpowiedzialności karnej za ludzi którzy ucierpią życiem, zdrowotnie…
  https://www.facebook.com/…/vb…/701404104009585/…
  Ledwo plandemia zaczęła się zimą ehem ehem w Chinach…
  Od marca zaczęła się w Polsce.
  A już podpisali umowę na wyprodukowanie 400 mln dawek szczepionki.
  Gdyby produkowali w co nie jestem w stanie sobie wyobrazić 1 mln sztuk dziennie to wyprodukowanie 400 mln zajęłoby 400 dni…
  https://www.facebook.com/…/vb…/701749543975041/…
  Moim prywatnym zdaniem świat kontroluje międzynarodowa hucpa rozbójnicza finansjera za pomocą całkowitego kontrolowania systemu finansowego, walut, dodruku pieniądza (dzisiaj dodruk pieniądza to w głównej mierze dopisywanie zer na kontach w formie elektronicznej). FED bank centralny USA jest w rękach 12 prywatnych banków. Czyli prywatne osoby kontrolują dodruk najważniejszej waluty światowej. W każdym innym kraju przynajmniej są zachowane pozory że bank centralny kontroluje państwo…
  Nie wystarczy im już wyzysk ludzi i zajęli się zmniejszeniem liczby ludności żeby łatwiej było im nas ludzi kontrolować (to moje prywatne zdanie).
  Nie chcą zajmować się problemami 6,8 mld ludzi. Lepiej pozbyć się 6,3 mld ludzi, zostawić 0,5 mld i według nich wtedy problemy znikną… ”Na pewno”… (ironia)
  Międzynarodowa finansjera ma swoich sługusów masonerię 8000-8500 ludzi na wysoki
  ch stanowiskach. Ludzi którzy za utrzymanie wysokiego statusu społecznego zrobią wszystko… Prezesi banków, banków centralnych, właściciele mediów, szefowie służb spejalnych, politycy, wysokiej rangi wojskowi…
  https://www.facebook.com/…/vb…/702301790586483/…
  Obawiam się też nanotechnologii dodawanej do szczepionek o ile to możliwe… Bill Gates figurant międzynarodowej finansjery zna się na branży komputerowej, informatycznej… Obawiam się mikroczipów (strefa teorii spiskowych, rozróżniam czipy wszczepiane pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym-to jest fakt, a mikroczipy są wielkości ziarenka piasku). To że wspominają już o tym żeby wyeliminować gotówkę papierową i monety ti też fakt… Oznacza to całkowitą kontrolę nad ludźmi. Całkowity proces wdrażania szacuje na 10-30 lat…
  Jeśli obejrzyliście wszystko w tym opisie i dokładnie przeczytaliscie rozumiecie obawy zwolenników którzy nie chcą przymusu szczepień!

  Polubienie

   
 6. wojdabejda

  24 listopada 2020 at 22:06

  z fb :
  Testowanie to szczepienie – unikaj go jak PEST!
  W 2009 roku opublikowano recenzowany raport badawczy na temat korzyści z tak zwanych szczepień donosowych.
  Raport ten można znaleźć pod następującym linkiem:
  https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0169409X08002640
  ​Nanocząsteczki do szczepień donosowych
  Abstrakcyjny
  Duże zainteresowanie podawaniem szczepionek śluzówkowych wynika z faktu, że błony śluzowe są głównym punktem wejścia dla wielu patogenów. Oprócz innych miejsc w błonach śluzowych podawanie donosowe jest szczególnie atrakcyjne do immunizacji, ponieważ nabłonek nosa charakteryzuje się stosunkowo dużą przepuszczalnością, niską aktywnością enzymatyczną i obecnością znacznej liczby komórek immunokompetentnych. Oprócz tych korzystnych właściwości droga donosowa mogłaby zapewnić uproszczone i bardziej opłacalne protokoły szczepień z lepszym przestrzeganiem przez pacjentów.
  Zastosowanie nanonośników zapewnia wygodny sposób dostarczania cząsteczek antygenowych do nosa. Oprócz lepszej ochrony i łatwiejszego transportu antygenu, nanocząsteczkowe systemy dostarczania mogłyby również zapewnić skuteczniejsze rozpoznawanie antygenu przez komórki odpornościowe. Są to ważne czynniki w optymalnym przetwarzaniu i prezentacji antygenu, a tym samym w późniejszym rozwoju odpowiedniej odpowiedzi immunologicznej. W tym sensie projekt zoptymalizowanych nanonośników szczepionek oferuje obiecujący sposób szczepienia błony śluzowej nosa.
  W samym podsumowaniu przedstawiono wielkie korzyści związane z dostarczaniem nanocząstek do nosa.
  Największą zaletą jest to, że może się to zdarzyć w ukryciu, jeśli w populacji występuje zbyt duży opór przed bezpośrednim wstrzyknięciem do krwiobiegu.
  Zastanawiając się, dlaczego trzeba zbudować tak wiele (mega dużych) ulic testowych, dochodzimy do wniosku, że mogą istnieć inne zamiary.
  Zastanawialiśmy się też wcześniej, czy te waciki są tak sterylne.
  Ponadto najprawdopodobniej pochodzą z Chin i istnieją starożytne chińskie plany podporządkowania sobie barbarzyńskiego Zachodu. To nie jest nowe i brzmi to prawie niewiarygodnie, ale Chińczycy mają z nami więcej niż jedną kość od czasów wojen opiumowych.
  Nieustannie podkreślaliśmy, że test PCR nie ma żadnej wartości poza wzniecaniem powszechnej paniki, mówiąc o „skażeniach”, a tym samym wytwarzając coś w rodzaju drugiej fali.
  Ludność jest łagodzona przez osłabienie odporności poprzez blokady, brak tlenu, strach i stres, łaskotanie i zastraszanie. Ponieważ to właśnie widzimy wokół siebie. Nikt już nie zachowuje się po ludzku. WSZYSTKIE środki mają na celu „odczłowieczenie” ludzkości. Zanim się zbuntują.
  Drodzy ludzie, po prostu przeczytajcie raport, jeśli jest na to jeszcze energia.
  Wydaje się, że produkcja szczepionek spada jak domek z kart teraz, gdy wiemy, że wstrzykuje się DNA i że nowa szczepionka radzi sobie tylko z „łagodnymi przypadkami” tak zwanego COVID-19. Jeśli „choroba” zaostrzy się, szczepienia na nic się nie zdadzą.
  Szczepienie NIE MA sensu.
  Jeśli to możliwe, unikaj ulic testowych, ponieważ ty lub twoje dzieci możecie stamtąd pochodzić z mutacją genetyczną.
  Nie wierz, że jesteś uprzejmy zapytany, czy nie przeszkadza ci ta szczepionka donosowa. Po prostu uwierz, że jesteś prześladowany przez rząd. Nie umrzesz od razu, ale nie wiesz, co się stanie.
  Jesteśmy głupi i onieśmieleni. Przygotowania idą pełną parą: przerażająca maska ​​na twarz. Nie słyszymy żadnego wyjaśnienia o jego przydatności medycznej. Nie ma, wręcz przeciwnie.
  Odehumanizowanie, modyfikacja genetyczna i przerzedzenie.
  Czy to brzmi dziwnie? Następnie musisz wrócić do rzeczywistości.
  Rozejrzyj się dookoła i posłuchaj szumowin społecznych (polityków i kartelu medycznego / wirusologów), którzy tu rządzą.
  – Nie powinno się coś z tym zrobić?
  https://debataafschecourant.wordpress.com/2020/11/12/testen-is-vaccineren-mijdt-het-als-de-pest/?fbclid=IwAR0qUGQvfIH_TaRe8XvyRAOjm–f-_XDvg5noxosqqMWGwEB1s_TFSb0-8M

  Polubienie

   
 7. wojdabejda

  25 listopada 2020 at 22:03

  GłówGłówny patolog,
  Roger Hodkinson, podczas telekonferencji z urzędnikami rządowymi w Albercie, prowincji Kanady, powiedział, że obecny kryzys koronawirusa to „największe oszustwo, jakie kiedykolwiek popełniono na niczego niepodejrzewającej opinii publicznej”.
  https://www.odkrywamyzakryte.com/glowny-patolog…/ny patolog, dr Roger Hodkinson, podczas telekonferencji z urzędnikami rządowymi w Albercie, prowincji Kanady, powiedział, że obecny kryzys koronawirusa to „największe oszustwo, jakie kiedykolwiek popełniono na niczego niepodejrzewającej opinii publicznej”.
  https://www.odkrywamyzakryte.com/glowny-patolog…/

  Polubienie

   
 8. wojdabejda

  26 listopada 2020 at 15:42

  Z fb:
  Wielu z Was słyszało na pewno z przekaziorów ( media w języku służb ), że wirus już z nami zostanie na zawsze . Postaram się wyjaśnić skąd to przekonanie.
  Bardzo IM się spieszy do tej szczepionki, bardzo. W poprzednich moich artykułach pisałem o szczepionkach wektorowych.
  Gdy obce DNA dostanie się do komórki gospodarza, ma dwie opcje. Może albo integrować się z genomem gospodarza i replikować, albo pozostać w środku bez integracji z genomem. Przejściowa transfekcja wykazuje tymczasową ekspresję wstawionych genów bez integracji z genomem gospodarza. Geny wytwarzają kodowane białko, aż komórka się podzieli. Jednak z powodu niemożności integracji nie może się powielać i wchodzić w przyszłe pokolenia. Ten rodzaj transfekcji kończy się powodzeniem przez krótki czas. Podczas podziału komórki lub z powodu innych czynników obce DNA ulega degradacji, wirus ginie.
  Drugi sposób transfekcji to transfekcja stabilna. Gdy obce DNA, poprzez wektor, dostanie się do komórki gospodarza, część obcego DNA integruje się z genomem gospodarza i staje się jego częścią. Dlatego obcy DNA replikuje się i przechodzi do przyszłych pokoleń, gdy replikuje się genom gospodarza. Wektorami nazywamy organizmy lub cząsteczki zdolne do przenoszenia materiału biologicznego. Takie cząsteczki są wmontowywane w strukturę wirusa, co oznacza że wirus musiał być stworzony w wyspecjalizowanym laboratorium ( wojskowym, korporacyjnym ).
  INNYMI SŁOWY, CO JEST NAJWAŻNIEJSZE W TYM ARTYKULE, KIEDY DNA WIRUSA POŁĄCZY SIĘ Z NASZYM GENOMEM, NASZ ORGANIZM SAM ZACZNIE PRODUKOWAĆ ( REPLIKOWAĆ ) WIRUSA.
  W moich artykule z 23.10.2020 roku „HIV, ZIKA, Pandemia’ wyjaśniłem dlaczego zbrodniarze planujący obecną „pandemię”, zestrzelili nad Donbasem samolot MH17. Tak, tak, nie był to nieszczęśliwy przypadek, wszyscy tu działali w porozumieniu i z premedytacją. Jedni wystawili samolot, jak rozgrywający siatkarz piłkę, przekierowali celowo samolot nad Poznaniem w rejon walk, a drudzy, czekając na piłkę, ścięli ją z wielką precyzją. Zaaranżowano to tak, żeby ukryć zaplanowaną zbrodnie za działaniami wojennymi w Donbasie.
  Samolotem MH17 leciał jeden z najwybitniejszych na świecie wirusologów – specjalista od transfekcji, przechodzenia wirusów z matki na dziecko- Joep Lange. Jego wiedza w tym zakresie była wyjątkowa.
  Samolotem MH17 lecieli także Glenn Thomas, Pimie de Kuijer oraz Martine de Schutter od lat powiązani z WHO i ONZ, aktywiści walczący z AIDS. Nie muszę tłumaczyć że WHO i ONZ to główni gracze w tej pandemii, więc , mimo zachowania maksymalnej tajności, program COW ID wymknął się właśnie stamtąd z rąk spiskowców. Połączona wiedza wybitnego wirusologa i działaczy powiązanych z organizacjami międzynarodowymi była dla światowego spisku wyjątkowo niebezpieczna. Wszyscy lecieli na sympozjum poświęcone AIDS do Sydney, ale zamierzali tam ujawnić plany wywołania światowej pandemii i opisać w jaki sposób zostanie ona wywołana i jak będzie prowadzona. Bez dwóch zdań, gdyby się im udało, pandemia nie wybuchłaby w ogóle.
  Pisałem w moich artykułach o tym, że w pierwszym cyklu szczepień znakomita większość szczepionek to będzie Placebo. Nie mogą podać od razu szczepionek jakie wywołają wysoką śmiertelność, bo to byłaby ostatnia fala szczepień na jaką zgodziliby się ludzie. Tak drastyczne działanie równałoby się wielkim startom. Obok Placebo znajdą się jednak szczepionki wektorowe, właśnie te, jakie zawierać będą wektor, dzięki któremu genom wirusa połączy się z genomem gospodarza.
  Po jakimś czasie organizm osoby zaszczepionej sam zacznie produkować wirusa i zacznie stopniowo infekować innych. Nie będą musieli niczego rozrzucać i uwalniać. W ten sposób pandemia nigdy nie wygaśnie i pojawią się kolejne fale zachorowań, a ogłupione społeczeństwo będzie karmione bredniami o kolejnych mutacjach wirusa. U tych nowo zakażonych przez tych zaszczepionych dojdzie jedynie do transfekcji przejściowej, do wystąpienia objawów zakażenia, które uzasadnią dalsze szczepienia. Tak pandemie można prowadzić kilka lat, a populacja zaszczepionych będzie budowana stopniowo.
  To jest bardzo ważne, że kolejne wersje wszczepianych wirusów, produkowanych przez kolejnych zaszczepionych, będą wywoływać coraz ostrzejsze objawy. Dlaczego, bo medycyna będzie próbowała nadążyć za pandemią i znajdą się przypadkowo leki na te wirusy jak Chlorochina i Chydroxychlorochina, czy chlorowodorek amantadyny. Jeżeli znajdzie się lek lub przebieg infekcji będzie łagodny nikt o zdrowych zmysłach się nie zaszczepi. Samo straszenie przez kontrolowane przez elitę media nie wystarczy.
  Jeżeli udało im się stworzyć wirusa to stworzyli także mechanizmy jego usypiania, aktywowania lub destrukcji. Pisze tu o kopiach wirusa produkowanych przez organizm po połączeniu genomu wirusa z genomem gospodarza. Takim narzędziem może być na przykład promieniowanie elektromagnetyczne. Nie jest wykluczone, jeżeli posiedli wiedzę o polach torsyjnych , morfogenetycznych że mogą wmontowywać lub usuwać materiał wirusa do lub z genomu ludzkiego za pomocą pól informacji i reakcji łańcuchowej polimerazy ( PCR ). To się udało Prof. Luc Montagnier, odkrywcy wirusa HIV z genomem bakterii Borrelia burgdorferi.
  To wszystko wyjaśnia dlaczego ten wirus ZOSTANIE Z NAMI JUŻ NA ZAWSZE. Będą zarażać stopniowo, falami, stwarzać nieustanne zapotrzebowanie na sczepienia. Ludzie produkując w swoich organizmach wirusa , zarażając innych sami stworzą, stopniowo, potrzebę wyszczepienia społeczeństwa ( o tym mówił Niedzielski ). Ci u których wirus połączy się z organizmem gospodarza nie umrą od razu, będą przewlekle chorować tak jak chorzy na AIDS, zanik odporności, choroby autoimmunologiczne.
  Dysponując narzędziami do stymulowania wirusa, replikowanego przez organizm zaszczepionego gospodarza, za pomocą sygnału z sieci 4G, 5G, z instalacji HAARP, nadajników StarLink, wi-fi, routerów, będą mogli bardzo precyzyjnie regulować poziom populacji. Sygnał z sieci 5G pozwala skierować wiązkę promieniowania bardzo precyzyjnie. Jak to będzie wyglądać ? Najpierw namierzą wcześniej „zakwalifikowanego do eliminacji” zaszczepionego dzięki sieci 5G i StarLink. Wyślą w jego kierunku wiązkę promieniowania, najlepiej kiedy będzie spał , i wywołają niezwykłą zajadłość wirusa, który zacznie się lawinowo namnażać wywołując wstrząs w organizmie. Ludzie będą umierać na zawały, udary, dusić się. To narzędzia do zabójstwa doskonałego, o jakim od dawna marzy ta banda psychopatów.
  Alex Montenegro

  Polubienie

   
 9. wojdabejda

  27 listopada 2020 at 19:38

  z fb : GRASICA – PUNKT SZCZĘŚCIA !

  Malgorzata Andrzejewska
  2fdmSn gtodhSponsrozSre.df ·
  ❤UWAGA❤ WAŻNE❤ INFORMACJE ❤
  Merrit Magdalena
  15 lSiasgSthloSphrttSatopoda sonihg 1sg8lorm:e35etnd ·
  Grasica
  💛W naszym ciele znajduje się organ, o którym rzadko się mówi, ale który można nazwać „punktem szczęścia”. Znajduje się on w górnej części klatki piersiowej i jego nazwa to grasica. Łatwo ją znaleźć – połóż dwa palce tuż nad mostkiem. To jest przybliżona lokalizacja grasicy.
  💛Grasica nazywana jest „punktem szczęścia”, ponieważ neutralizuje negatywną energię, wzmacnia układ odpornościowy oraz ogólny stan zdrowia.
  💛W sytuacji, gdy twoje ciało cierpi na brak równowagi energetycznej, grasica może temu zaradzić, służąc jako pomost między mózgiem a ciałem.
  💛Lekkie poklepywanie, głaskanie i masowanie tego punktu są bardzo skutecznymi metodami zwiększania wibracji energetycznych.
  💛Możesz także stymulować grasicę pięścią w stylu Tarzana (małymi uderzeniami, nie uderzaj w klatkę piersiową).
  💛Niezależnie od wybranego sposobu rób to przez 20-30 sekund i głęboko oddychaj.
  💛Możesz wypowiadać pozytywne słowa.
  💛Będziesz wiedział, że „punkt szczęścia” uaktywnia się, gdy poczujesz dreszcze w ciele, którym towarzyszy uczucie radości i szczęścia.
  💛To może zająć trochę czasu. Trenując codziennie, poczujesz skuteczność tej stymulacji.
  💛Jeśli często masz skłonność do ataków paniki, niepokoju i stresu, wykonywanie tego ćwiczenia kilka razy dziennie pomoże ci odzyskać równowagę w życiu.
  Anne-Catherine Zussin
  Tł. Ludwika Śniadecka

  Polubienie

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: