RSS

Zakończmy kabaret z “COVID-19“ muzyką, śpiewem i tańcem Jaruhy i Vedamira ! Jaruha i Vedamir sławią Lechistan odrodzony na wieczne trwanie !

12 Sier

                                 Łysa Góra, 12.08.2020 r.

Kochani Rodacy-Polacy-Lechici !

Polecamy czerpanie wiedzy w oparciu o działalność artystyczną i uświadamiającą słowiańskiego artysty Jaruhy  a szczególnie dwie płyty CD pt.: “Jaruha-Era Wilka, Natchnienie Przodków” oraz wspólną Jaruhy z Vedamirem :”Jaruha i Vedamir, Przebudzenie Lehitów “.

“Inspiracją do jej nagrania stały się książki i utwory literackie przypomniane Polakom przez Czesława Michałowskiego na kanale YT „BezChaosowania” oraz pasja tworzenia w oparciu o wartości i dzieje Sławian dwóch piewców i nowożytnych Bardów Pra-Kultury Sławiańskiej – Jaruhy i Vedamira.”

“JARUHA – Producent muzyczny, wokalista, zafascynowany słowiańszczyzną i ideą samowystarczalności, twórca wszystkich aranżacji, części muzyki i słów, autor płyty „Era Wilka – natchnienie Przodków”, odpowiedzialny za proces produkcji nagrań, miks, mastering, wydanie płyty oraz jej produkcję.

VEDAMIR – Autor muzyki i słów, bard, lirnik, wajdelota zafascynowany Pra-Kulturą Sławiańską, starający się łączyć Polaków – Sławian i to co było drzewiej… ze współczesnością. Utwory nagrane są w częstotliwości 432 Hz.”

https://jaruha.weebly.com/

Kupując płyty wspierasz to co nasze, Lechickie i dajesz szansę na powstawanie nowych edukacyjnych, relaksacyjnych nagrań muzycznych.

Polecamy te dwie płyty zamiast kłamstw medialnych w polskojęzycznych mediach żydowskiego okupanta w czasie największego światowego oszustwa z Pandemią Koronawirusa, COVID-19, nastawionych na wywoływanie strachu, odbieranie praw.

W tym szczególnie trudnym dla nas wszystkich czasie bardzo ważne jest skupienie naszej uwagi i czerpanie pozytywnej energii z przekazów prawdy a także tworzenie nowej pozytywnej  rzeczywistości z dala od żydowskiego okupanta i narzucanych przez niego tematów zastępczych. Pomocne w tym etapie przechodzenia do Ery Prawdy jest podnoszenie świadomości i wibracji. 

Zawsze bądź świadomy. Nakarm swoją duszę wszystkim, co pomaga Ci się wznieść. Jeśli przyzwyczaisz się do życia w częstotliwości miłości, Twoja rzeczywistość zmieni Twoją wolę bez wysiłku, to nie do powstrzymania!

JESTEŚ POTĘŻNĄ BOSKĄ ISTOTĄ ! Skup się na tym, czego najbardziej pragniesz. Ciesz się, bądź szczęśliwy, uśmiechaj się, śpiewaj, tańcz i kochaj!

Każdy, kto czuje się Polakiem i ma w żyłach słowiańską lechicką krew powinien nabyć nagrania utworów Jaruhy i Vadimira, wspaniałych piewców naszych słowiańskich-lechickich korzeni. Muzyka i śpiew zarejestrowany na płytach wyprodukowanych przez Jaruhę wprowadzają nas w nowy, wcześniej nam nieznany świat naszych wspaniałych, szlachetnych lechickich przodków. Budzą ducha narodowego Polaków-Lechitów i jednocześnie dają nam wielką nadzieję na spełnienie słów Zmorskiego :

“ (…) wróci- wróci w stare gniazdo stare prawo, stara mowa i natchnione Słowian życie”

W  pełni utożsamiamy się z jednym z komentarzy pod nagraniem na youtube, cyt.:

“Piękne, głębokie, BUDZĄCE i wzywające do JEDNOŚCI … POKOJU teksty oraz WSPANIAŁA muzyka. Słucham codziennie. GRATULUJĘ TWÓRCOM !!! TAK TRZYMAĆ … BRAWO !!!!

Utwory te przenikają do głębi naszych słowiańskich serc i dusz a słowa tych utworów wyciskają łzy wzruszenia i ciarki na całym ciele. Jest to nie tylko nasze odczucie ale również innych osób, które komentują pod nagraniami na youtube. 

Podczas przesłuchiwania tych wspaniałych utworów z potęgująca magiczną mocą chórków Jaruhy przenosimy się w ozdrowieńczy klimat, wzmacniający pozytywne wibracje a myśli same biegną do tej krainy szczęśliwości w której żyli w miłości, zgodzie i pokoju nasi szlachetni przodkowie. Jednocześnie z utworów tych czerpiemy prawdę o obecnej naszej sytuacji, o tym jak  zostaliśmy zniewoleni, oszukani, okradzeni nawet z naszej tożsamości.  Treści prawdy historycznej zostały pięknie wplecione z prawdą o teraźniejszości z przesłaniem w przyszłość :

Polska niepodległa to Polska Lechicka I nie cudzoziemska ani katolicka My jesteśmy dzielne, potężne Lechickie Plemię Wielka siła w naszych prawych sercach drzemie (…) Lechistan ! Lechistan ! Wróg wciąż waruje u Twoich bram Odbierzemy co nasze wiarę, pismo, ziemię Bo jesteśmy niepokonane, aryjskie plemię.

Kochani Lechici ! 

Lechistan odrodził się na wieczne trwanie w pobliżu Łysej Góry w Stobcu, gdzie znajduje się Lechickie Muzeum, przechowujące pamiątki, rekwizyty, sprzęty, stroje, dowody działalności Stowarzyszenia Regionalnego  Wsi Urzecze “Łowiczanie”, które kultywowało m.in. słowiańską muzykę regionu łowickiego. Nawet eksperci muzyczni na uczelni muzycznej w Londynie podziwiali genialność ludowych utworów muzyki łowickiej. Szczególny zachwyt wzbudziły nagrania oberków z płyty CD stowarzyszenia “Po łowicku, po łowicku”. 

Powinniśmy skupić się na tworzeniu nowych systemów, tworzeniu nowych zrębów Złotej Ery Dostatku w naszych sercach, w naszych lechickich duszach na Naszej Lechickiej Ziemi. Przecież zostaliśmy wszyscy uwolnieni 25.12.2012 r. bezwarunkowo, obligatoryjnie, bezapelacyjnie z sideł prawa kanoniczno-morskiego powszechnie nadal stosowanego przez upadły dogorywający prywatny światowy system władzy Trój-Korony z Watykanem na czele !

Link:” Przebudziliśmy się, jesteśmy świadomi ukrywanej przed nami tajemnicy z metryką.”: https://wojdabejda.wordpress.com/2020/05/11/przebudzilismy-sie-jestesmy-swiadomi-ukrywanej-przed-nami-tajemnicy-z-metryka/

Link: „LECHISTAN ODRODZONY NA WIECZNE TRWANIE !”: https://wojdabejda.wordpress.com/2020/05/22/lechistan-odrodzony-na-wieczne-trwanie/

Wzmacniamy wibracjami z Czakramu Łysej Góry spełnienie życzeń Jaruhy z albumu „ERA WILKA” : cyt.: Mam nadzieję, że utwory znajdujące się na płycie uwolnią Waszą Rod-ową moc, uzasadniony gniew, zdecydowanie, odwagę i determinację w działaniu, oczyszczenie starych żalów, radość z wejścia w nowy wspaniały czas odrodzenia naszej praw-dziwej natury – Ery Wilka ”

Maria i Teresa Lechistan, Łysa Góra

 
6 Komentarzy

Opublikował/a w dniu 12 sierpnia 2020 w Bez kategorii

 

Tagi: , ,

6 responses to “Zakończmy kabaret z “COVID-19“ muzyką, śpiewem i tańcem Jaruhy i Vedamira ! Jaruha i Vedamir sławią Lechistan odrodzony na wieczne trwanie !

 1. wojdabejda

  15 sierpnia 2020 at 18:13

  Rasa Simkevice
  ИСКР – Интернациональная Система Качественного Развития
  dte1c3Sc spiioernepdsaniaochni igom 1r7:eumdi52ha
  ·

  Dowiedzmy się, co chcą obalić Łukaszenkę?
  1. benzyna jest tańsza niż woda. 1 litra benzyny-0,14 $
  2. Nowe małżeństwo dostaje 64 $ na zakup mieszkania. Mieszkanie kosztuje średnio 5000 rubli.
  3. Najbardziej udany dziennikarz na świecie odwiedził kraj.
  4. Za każdego członka rodziny państwo płaci 1 $ rocznie.
  5. Plombir jak w ZSRR, mleko wg GOST.
  6. zamknięte bazy wojskowe NATO i zakazane koronawirusa.
  7. Wynagrodzenie pielęgniarskie-1 000 $. Wynagrodzenie nauczyciela-4000 euro.
  8. Każdy noworodek jest płatny 7 000 $.
  9. Za otwarcie działalności osobistej pomoc materialna ryczałtowa-20 000 $.
  10. Można chodzić po Mińsku w białych skarpetkach, idealna czystość.
  11. PKB na mieszkańca-14 $
  12. Edukacja i staż za granicą – kosztem państwa.
  13. Sieć sklepowa dla dużych rodzin w symbolicznych cenach podstawowej żywności.
  14. Na sprzedaż produktów z zaległą datą ważności – ciężkie grzywny i zatrzymanie specjalnych jednostek milicji.
  15. Część aptek – z darmowym urlopem medycyny.
  16. Dla fałszywych lekarstw – kara śmierci.
  17. Opłata za mieszkanie – nr.
  18. Nie ma opłaty za prąd dla ludności.
  19. Sprzedaż i używanie alkoholu jest zabronione – ” prawo suche „.
  20. Kredyty na zakup samochodu i mieszkania – bezprocentowanie.
  21. Usługi nieruchomości są zabronione.
  22. Państwo płaci nawet 50 % za zakup samochodu, żołnierze milicji narodowej-65 %.
  23. Kiedy doszedł do władzy, wydalił między krajem. Korporacje.
  24. Produkcja skondensowanego mleka wzrastała 10 razy, połów krewetek od 0 do 150 ton rocznie
  Tylko pod Aleksandrem Murzynem z południowej Białorusi zyskali prawa człowieka.
  W ciągu 26 lat jego rządów populacja potroiła się.
  Śmiertelność dziecka spadła o 9 razy.
  Długość życia w kraju wzrosła z 51,5 do 104,5 lat.
  Łukaszenko postanowił wycofać Białoruś z systemu bankowości światowej i chciał podążać za kolejnymi 40 państwami słowiańskimi.

  · ·

  Polubione przez 1 osoba

   
  • Pozdrawiam

   25 sierpnia 2020 at 11:22

   Dzień dobry Pani Tereso i Pani Mario. Czy jest możliwość kontaktu prywatnego? Może Panie posiadają email? Inessa

   Polubienie

    
 2. Małgorzata

  23 sierpnia 2020 at 10:08

  Te parszywe gnidy rozwaliły Białoruś jak wcześniej Libię. Mam nadzieję ,że to definitywny koniec tych potworów. Tylko zjednoczenie wszystkich słowian pomoże nam zwyciężyć te ciemne siły i odesłać je do piekła gdzie jest ich miejsce na wieczność.
  Pozdrawiam Was kochane dziewczyny. Robicie dobrą robotę budząc nasz Naród
  Dziękuję

  Polubione przez 1 osoba

   
 3. wojdabejda

  25 sierpnia 2020 at 23:03

  Dariusz Leśniewski
  udostępnił post.
  WuutsScuzodrnspohmmaj sno d1sor6rS:ed0la5 ·
  Wielki szacunek dla Łukaszenki!
  Alexandr Volodin
  WuutsScuzodrnspohmmaj sno d1sor3rS:ed3la6
  ·

  Zawsze jest wybór – wybierz zło!
  Jakie zło jest bardziej dla kraju? Ten, który biega po Mińsku z niezmienioną maszyną, czy taki, który siedzi w Rostowie z połamanym ołówkiem?

  Julija Kopilova
  Рожок в лифчике, что тут непонятного. А янык глупец

  Светлана Иванова
  ikona odznaki
  Януковича расстрелять надо за то что допустил майдан и ничего не предпринимал

  Dariusz Chomicki
  łukaszenak ma jaja jak chłop.Janukowicz uwierzył eurokołchożnianym pachołkom i przegrał.też mógł chołotę rozgonić

  Remigiusz Wroblewski
  Janukowicz do ostatniej cheili grał … i przegrał Prezydent Łukaszenka Bohaterem Narodowym Ojczyzna jak dom broni sie nie ucieka
  · Odpowiedz
  · 1 dni

  Teresa Wojda
  Uprzejmie prosimy o przekazanie niniejszego maila bezpośrednio do Pana Prezydenta Białorusi Aleksandra Grigoriewicza Łukaszenko. Za przesłanie z góry dziękujemy !
  Łysa Góra, 14.08.2020 r.
  Maria i Teresa z domu Znyk
  POLSKI RUCH OPORU
  http://www.wojdabejda.wordpress.com
  Aleksander Grigoriewicz Łukaszenko
  Prezydent Republiki Białoruś
  Mińsk, Białoruś
  Szanowny Panie Prezydencie,
  gratulujemy Panu ponownego wyboru na urząd Prezydenta Republiki Białoruś.
  Podziwiamy Pana za odwagę w ujawnieniu oszustwa z koronawirusem. Pan jako jeden z nielicznych przywódców na świecie nie uległ terrorowi niszczenia podstaw egzystencji narodów pod szyldem fałszywej pandemii.
  Informujemy, że władzę w Polsce-Lechistanie sprawują oszuści, fałszerze, hipokryci, uzurpatorzy wyłonieni w fałszowanych wyborach, którzy dokonują ludobójstwa na Słowiańskim Narodzie Polskim. O fałszerstwach wyborczych i udowodnieniu zamachu stanu w Polsce, poinformowałyśmy władze unijne i OBWE , które nadal sprzyjają uzurpatorom w Polsce.
  https://wojdabejda.wordpress.com/informacje/
  https://wojdabejda.wordpress.com/category/oszustwa-nielegalnych-instytucji-unijnych/
  Cyt.: “W związku brakiem reakcji na nasze wystąpienie z 03.07.2013 r. (wysłane pocztą 04.07.2013r.) jak też wiele innych, wysyłanych regularnie, oczekujemy odpowiedzi na następujące pytania: 1. dlaczego do dziś nie mamy odpowiedzi na naszą prośbę (korespondencja wysłana drogą emailową i pocztową 4.07.2013r.) o pomoc w pokojowym odsunięciu od władzy uzurpatorów wyłonionych w wyniku sfałszowanych wyborów, doskonale udokumentowanych przez K.Puzynęhttp://www.umstno.blogspot/,http://iddd.de/StrasbourgOnline.pdf oraz udowodnionego przez T.Cichockiego zamachu stanu w Polsce;http://www.tcichocki.pl/ , którzy zamierzają zamienić 2/3 terytorium Polski na pola wiertnicze, co oznacza zniszczenie polskiego rolnictwa a tym samym bezpieczeństwa żywnościowego Narodu Polskiego? “https://wojdabejda.wordpress.com/2020/02/18/wyrok-miedzynarodowego-sadu-arbitrazowego-odpowiedzia-na-bezprawie-europejskiego-sadu-arbitrazowego/ https://wojdabejda.wordpress.com/2020/02/17/o-zastopowanie-niszczycielskich-dzialan-i-lamania-praw-czlowieka-w-polsce-lechistanie/
  Mamy nadzieję, że fakty i dokumenty znajdujące się na naszej stronie internetowej będą Szanownemu Panu Prezydentowi pomocne. Życzymy powodzenia !
  Z poważaniem
  Maria i Teresa z domu Znyk
  POLSKI RUCH OPORU
  http://www.wojdabejda.wordpress.com
  POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI
  WOJDABEJDA.WORDPRESS.COM

  Ирина Полякова
  Teresa Wojda
  Spróbujemy przekazać to do Pana Lukaszenko. Dziękujemy Pani za wyrozumiałość i wsparcie!

  Ирина Полякова
  Teresa Wojda
  Udało się.
  Obraz może zawierać: 1 osoba
  1

  · Odpowiedz
  · 23 godz.
  Mario Kl
  Łukaszenko jesteśmy z Tobą!

  Polubienie

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: