RSS

PRZEBUDZILIŚMY SIĘ, JESTEŚMY ŚWIADOMI UKRYWANEJ PRZED NAMI TAJEMNICY Z METRYKĄ.

11 Maj

Masz wybór : zostajesz w Babilonie, albo z niego wychodzisz. Jesteś albo panem albo sługą, śmiertelnikiem bądź nieśmiertelnym. TY i tylko TY możesz ‘zbawić’ siebie i nikt poza Tobą (…) Droga do domu jest drogą prawdy i niczego więcej. Twoja ochota do trwania w prawdzie jest jedynie Twoja, a stopień w jakim w tej prawdzie trwasz będzie tym samym stopniem w jakim staniesz się nietykalny, duchowo (wewnętrznie), a w rezultacie także i fizycznie. „ Babilon upadł ! Masz wybór ! Kate of Gaia

 Łysa Góra, 10.05.2020 r.

Kochani  Rodacy ! 

Jeszcze nie znalazła się anonimowa, tajna, grupa śmiałków, specjalistów informatyków, mundurowych Polaków-Lechitów, którzy dokonaliby egzekucji Europejskiego Nakazu Egzekucyjnego odsunięcia od władzy w Polsce-Lechistanie uzurpatorów, aktorów talmudycznego teatru fałszu i obłudy z koronawirusem i technologią 5G w roli głównej. Ten moment nastąpi niespodziewanie dla nas wszystkich a tym bardziej dla uzurpatorów, osądzonych i skazanych za łamania praw ludzkich każdego Polaka-Lechity. Stanie się to możliwe, gdy znajdzie się choćby jeden pomysłowy, sprytny i skuteczny Polak-Lechita, jak w czasie II Wojny Światowej działał w pojedynkę Strażnik Łysej Góry, ps.”Cielęcinka” ,który wsławił się akcją uwolnienia Polaków z okolicznych wsi więzionych przez hitlerowskie niemieckie Gestapo w Nowej Słupi.

Nakazem chwili jest aby grupa śmiałków przejęła media ogólnopolskie; radio, tv, prasę oraz  Centrum Bezpieczeństwa przy “ministerstwie cyfryzacji „Alert RCB”, winnych rozsiewania bezpodstawnej paniki i terroru “koronawirusa” poprzez SMS-owy Alert RCB. Ważne jest aby przez te media ogłosić światu pokojowe przejęcie władzy w Polsce-Lechistanie przez Suwerena-Naród Polski-Lechitów, zgodnie z Proklamacją i Dekretem Suwerena. Przypominamy, że uzurpatorzy z Dudą na czele zgodzili się pokojowo przekazać nam Polakom-Lechitom nielegalnie zajmowane urzędy. Aby powstrzymać terror żydowskiego zaborcy w Naszej Ojczyźnie konieczne jest przejęcie mediów, którymi Oni- wrogowie Ludzkości, się posługują. Mediów, które ponoszą winę za bezpodstawny, bezmyślny, bezsensowny paraliż całej Ziemi, łącznie z pozbawieniem praw naturalnych do swobodnego poruszania się i normalnego oddychania poprzez nielegalny zakaz wychodzenia z domu i nielegalny nakaz noszenia szkodliwych dla zdrowia i życia maseczek na twarz.

Służby żydowskiego okupanta w Polsce-Lechistanie wraz z siecią kibuców, kolektywów,  inscenizują protesty uliczne. Prowokują zastraszanych bezbronnych Polaków do wyjścia na ulice prosto na kordony policji uzbrojone w najrozmaitsze techniki do tłumienia protestów. Suwereni bojkotują okupanta, nie narażają siebie i innych na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia w ulicznych protestach. Powszechna świadomość o oszustwach z koronawirusem i planach zaszczepienia wszystkich ludzi na Ziemi spowodowała większe zainteresowanie uwolnieniem Ludzkości przez OPPT 25.12.2012 r. poprzez Paradymat Report z nadal istniejącego ale dogorywającego prywatnego światowego niewolniczego systemu władzy Trój-Korony z Watykanem na czele. Naszym atutem jest nasza powszechna świadomość o ogromnej Boskiej Mocy tkwiącej w naszych lechickich genach, sercach, umysłach, duszach. Siłą naszej wiedzy, mądrości i miłości pokonujemy “papierowego tygrysa”, uzurpatorów, którzy już nie powinni działać od 15 lutego 2020 r. na mocy wyroku Międzynarodowego Sądu Arbitrażowego, arbitrażu, prawa międzynarodowego !

/https://wojdabejda.wordpress.com/2020/02/17/o-zastopowanie-niszczycielskich-dzialan-i-lamania-praw-czlowieka-w-polsce-lechistanie/

https://wojdabejda.wordpress.com/2020/02/18/wyrok-miedzynarodowego-sadu-arbitrazowego-odpowiedzia-na-bezprawie-europejskiego-sadu-arbitrazowego/

Kochani Rodacy !

Nadeszła długo, bo 6 lat oczekiwana wiadomość o aresztowaniu papieża Franciszka II, co powinno obudzić wszystkich Polaków i wyzwolić z satanistycznych sideł ponad 1000-letniej niewoli, fałszywych doktryn, prawa kanoniczno-morskiego oraz doprowadzić do pozbycia się wszelkich blokad energetycznych nakładanych w kościołach. https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/11/suweren-narod-polski-przejmuje-majatek-kosciola-w-polsce/ https://wojdabejda.wordpress.com/2015/10/23/wladze-koscielne-i-rozglosnie-katolickie-wspoldzialaja-w-holokauscie-na-narodzie-polskim/

Jesteśmy świadkami oczyszczania Naszej Planety Ziemia z negatywnych bytów, istot dokonujących niewyobrażalnych, szokujących, nikczemnych czynów przeciwko całej Ludzkości. Przychodzi kres ludobójczych działań  żydowskich zwyrodnialców, psychopatów z Watykanu, z papieżem Franciszkiem i Jezuitami na czele a także kres działań masonów, bankowców, polityków, artystów z całego świata.

UWAGA !

Dnia 21 marca 2020 r. o godzinie 4:30  papież Franciszek został aresztowany przez karabinierów i osadzony w areszcie domowym w letniej rezydencji Castel Gandolfo.  http://clearlook.unblog.fr/2020/03/24/arrestation-du-pape-francois/?fbclid=IwAR3fgp2z-kphKr5bhExOWL90NGfDJnCZv-7HxW8_UWQz7hAK-bClwuSu0_s

Kochani Rodacy !

My, Maria i Teresa z domu Znyk już w 2015 r. w imieniu własnym i wszystkich naszych Kochanych Rodaków poinformowałyśmy żydowskiego zaborcę, jego prywatne nielegalne firmy handlowe, symulujące instytucje państwowe i kościelne o uwolnieniu z upadłego prywatnego światowego niewolniczego systemu władzy Trój-Korony z Watykanem na czele.

Jednak w wyjątkowych sytuacjach konieczne jest okazywanie się ( nie dawanie do cudzych rąk !) własnym, indywidualnym aktem uwolnienia, zamiast dowodu osobistego, czy paszportu z numerami obozowymi  ( tak jak w Auschwitz !) upadłego systemu opartego na antyludzkim prawie kanoniczno-morskim. Przy tym podkreślamy, że należy unikać kontaktów z żydowskim zaborcą. Dowody osobiste czy też inne dokumenty najlepiej zachować w swoim archiwum.

Przypominamy, że treści na stronie www.wojdabejda.wordpress.com są za darmo do rozpowszechniania, wykorzystywania w dobrej wierze, z podaniem linka źródłowego.

Niechaj Prawda o przekrętach prawa kanoniczno-morskiego, o żydowskim zaborcy niesie się lotem błyskawicy po całej Ziemi i spowoduje nastanie Złotej Ery Dostatku i panowania Boskiego Prawa Naturalnego ! Niechaj Miłość, Mądrość, Moc wzrasta i potęguje się na Naszej Pięknej, Ukochanej Ojczystej Słowiańskiej-Lechickiej Ziemi ! Niechaj wszelkie przeciwności ustąpią miejsca powszechnej szczęśliwości !

Serdecznie pozdrawiamy z wysokości czakramu Łysej Góry

                                         Maria i Teresa z domu Znyk

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Cyt.: Chazario i masonerio doczekująca ostatnich swych chwil w Kraju Lachów ! I poddani im targowiczanie, którzy opuściliście Naród.
Macie ostatni moment, aby zdymisjonować się, ujawnić prawdę i poprosić o negocjacje.


Jeśli tego nie zrobicie, rozliczenia waszych przewinień i dalszy los będą surowsze.
     Winni kłamstw w mediach będą rozliczeni.
     Winni zatruwania polskich upraw, powietrza, wody i Rodzin będą rozliczeni.
     Winni wyrzynania puszcz i trzód będą rozliczeni.
     Policjanci, którzy podnieśli rękę na wolnego Lacha, będą rozliczeni.
     Ci, którzy przebrali obcych w polskie mundury policji, i w polskie mundury żołnierzy, będą rozliczeni z całą surowością.
     Ci, którzy przyłożyli rękę do zabójstw polskich patriotów i dziennikarzy, będą rozliczeni z całą surowością.
     Ci, którzy przyłożyli rękę do krzywdy polskich dzieci, wspierając dystrybucję zatrutej żywności, przymusowy proceder szczepień i handel dziećmi, będą rozliczeni z całą surowością.


     Macie ostatni moment, żeby poprosić o negocjacje, ponieważ wasz upadek i całkowita klęska są nieuchronne. Nie możecie liczyć na policję, ponieważ większość funkcjonariuszy was nie poprze i przejdzie na stronę Narodu. Nie możecie liczyć na dalszą skuteczność najemników, ponieważ nie udało się wam przejąć wojska i mimo usuniętych patriotycznych dowódców nie zaatakuje ono Narodu. Armia obserwuje wydarzenia i wasze poczynania, i w ostatecznej potrzebie dokona przewrotu i stanie z Narodem. Oddziały prezydenta Trumpa już nie wesprą waszych planów, lecz polskich patriotycznych żołnierzy.

     Macie ostatni moment, aby zdymisjonować się, ujawnić prawdę i poprosić nas o negocjacje.

     Wolny Naród Lachów
– koniec cytatu tekstu z którym się można zgodzić ale nie ze wszystkim co proponuje Tomasz Czcibor z Gniezna. Nie do przyjęcia dla nas Wolnych Lechitów jest podsuwanie nam zdemaskowanych i skompromitowanych kandydatów na premiera i prezydenta. Przypominamy, że na mocy Paradygmat Report wydanego w 2012 r. przez OPPT, wezwani zostaliśmy do tworzenia nowych systemów w Erze Dostatku a nie do powielania starych, skompromitowanych, nielegalnych, antyludzkich systemów władzy człowieka nad człowiekiem. Pan Czcibor nie zareagował na naszą prośbę o wnikliwe zweryfikowanie jego kandydatów na przywódców.

Dziękujemy Panu Piotrowi za poniższy komentarz.

Dzień Dobry Pani Mario,

dziękuję za przesłanie filmu. O wolnej energii, o kreowaniu wydarzeń i kierowaniu się potrzebą serca dowiedziałem się ponad 20 lat temu. Wiem że to działa i głównie w moim życiu kieruję się uczuciem wolności i intuicją która wskazuje kierunek w którym mam podążać. Oczywiście nie rozwijałem tej wiedzy i często gubiłem się w świecie materii, chcąc mieć więcej zamiast być i żyć. Teraz jestem na etapie zmian w swoim życiu, ponieważ czuję  potrzebę bycia szczęśliwym. A szczęście = wolność . Wolność dla braci Słowian chcących żyć zgodnie z naturalnym prawem na własnej ziemi.  I poszukuję jak ten stan osiągnąć. Wynik ostatnich poszukiwań – Stowarzyszenie Lechistan Gniezno i Tomasz Czcibor. Pięknie to wszystko wygląda , ale ogłoszenie Jana Potockiego prezydentem daje do myślenia. Jest potrzeba stworzenia wspólnego frontu bez kretów – tylko z kim?

Pozdrawiam

Piotr

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

AKT WOLNOŚCI  dotyczy osoby wolnej Marii z domu Znyk, zarejestrowanej w upadłym systemie jako niewolnik pn.: “MARIA BEJDA”. 

Ja, niżej podpisana Maria z domu Znyk oświadczam, że jestem człowiekiem wolnym, uwolnionym obligatoryjnie, tak jak cała Ludzkość, 25.12.2012 r. z niewolniczego prywatnego światowego systemu Władzy Trój-Korony z Watykanem na czele, z systemu opartego na antyludzkim prawie kanoniczno-morskim. 

Ja, Maria z domu Znyk, urodzona  05.08.1956 r. w Jackowicach na terytorium Polski-Lechistanu, oświadczam pod przysięgą, że jestem przy życiu i od dnia moich urodzin w żadnym punkcie czasowym nie byłam zagubiona na dalekim morzu. Moi rodzice: małżeństwo: mama Daniela i tata Stefan są wyłącznymi, jedynymi moimi kreatorami, po których dziedziczę niezbywalne przynależne mi prawa majątkowe i narodowościowe Słowiańskiego Narodu Polaków-Lechitów na terytorium dawnego Imperium Lechickiego.                                                   

Osoba prawna “MARIA BEJDA” jest nielegalnym tworem, podmiotem prawnym, którego autorem jest prywatna firma handlowa-korporacja “Rzeczpospolita Polska”, zarejestrowana w Nowym Jorku pod adresem biznesowym; 233 Madison Avenue New York NY 10016, oraz adresem do korespondencji; Ministry of Finance ul. Świętokrzyska 12 Warsaw Poland R9 00916, https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?CIK=0000079312&action=getcompany

Kompetencje własności i prawa autorskie podmiotu prawnego “MARIA BEJDA”, stworzonego na podstawie mojego aktu urodzenia są z przepisu rzeczą “ Rzeczypospolitej Polskiej”. Odbyło się to bez mojej i moich rodziców wiedzy i zgody. 

Osoba prawna “MARIA BEJDA” jest nielegalnym tworem, podmiotem prawnym wykorzystywanym przez  nielegalne prywatne firmy handlowe-korporacje symulujące instytucje państwowe i kościelne, wszystkie zarejestrowane w UPIK w Waszyngtonie https://www.upik.de/ , które same zgodziły się w 2012 r. być uznane za “ byłe”, “nieistniejące”. https://wojdabejda.wordpress.com/category/list-grzecznosciowy-o-upadku-niewolniczego-prywatnego-swiatowego-systemu-wladzy-troj-korony-z-watykanem-na-czele/  

Oświadczam, że moje nazwisko, nie jest moją kreacją ale wytworem uosobnionym nie przeze mnie lecz przez moich rodziców, nieświadomych oszustwa, bo nie wiedzieli, że są własnością korporacyjnej władzy Potrójnej Korony składającej się z: “WATYKANU w Rzymie, Kwadratowej mili w Centrum Londynu, tzw. ‘CITY OF LONDON CROWN CORPORATION’, oraz Waszyngtonu- Washington D.C (District of Columbia). Są one NIE świętą trójcą trzech w jednym jak i jednego w trzech jak ilustruje to papieska korona: Religia do kontrolowania wierzeniami, umysłami i duchowością ludzkości, Sądy i Banki aby kontrolować pieniądze/obligacje oraz ogólnoświatowa Policja/Wojsko aby tłumić przejawy buntu i działać jako podwykonawcy w akcji usuwania dusz na linii frontowej.”      

W pełni świadoma mojej decyzji wypowiadam posłuszeństwo niewolniczej, korporacyjnej niejawnej trójwładzy z Watykanem na czele !

Na podstawie mojego papierowego aktu urodzenia Korporacja “Rzeczpospolita Polska” przyjęła mniejszą wartość obligacyjną, ponieważ moi rodzice nie zaliczali się do ludzi zamożnych. Na tej podstawie wydrukowano odpowiednią ilość pieniędzy, mniejszą niż od metryk dzieci zamożnych rodziców. Potraktowanie mnie jako niewolnika wg prawa morskiego, z określeniem mojej wartości w wymiarze pieniężnym było tajnym kontraktem, handlem i jednocześnie zamachem na moją wolność. Odbyło się to wbrew mojej wiedzy, woli mojej duszy i rozumu, wbrew prawu Boskiemu ! Jestem cząstką Boga-Stwórcy a moje ciało i dusza są niczyją własnością ! 

Ja, jako człowiek żywy, Maria z domu Znyk, któremu osoba prawna “MARIA BEJDA” została podporządkowana urzędowo, nie jestem żadnym produktem korporacji “Rzeczpospolita Polska” , symulującej państwową władzę, ani żadną rzeczą. Nie jestem identyczna z tym podmiotem prawnym ani nie jestem autorem tej osoby prawnej pod nazwą “ MARIA BEJDA”. Wszelkie zobowiązania osoby prawnej “MARIA BEJDA” mnie nie dotyczą, bo ich kreatorem jest upadły niewolniczy system, nadal funkcjonujący lecz nielegalny. Nie istnieje moja  zgoda na przełożenie praw i obowiązków osoby prawnej MARIA BEJDA na mnie człowieka, na Marię z domu Znyk. Nikt nie może rościć wobec mnie żadnych praw, nie istnieje moja wola działania dla osoby prawnej “MARIA BEJDA” i przejmowania jej zobowiązań. 

Ja Maria z domu Znyk jako człowiek wolny, żywy, nie zaginiony na dalekich morzach, jako człowiek zdrowy na ciele, umyśle i duszy, jako Suweren sprawujący bezpośrednią władzę zwierzchnią na terytorium Polski-Lechistanu oświadczam, że mnie obowiązuje Boskie Prawo Naturalne oraz zapisy Paradygmat Report wydane przez OPPT wg których mam prawo do równego dostępu do dóbr Matki Ziemi.

Za złamanie moich praw ludzkich przysługuje mi odszkodowanie zgodnie z Międzynarodową Taryfą Odszkodowawczą, która jest załącznikiem do Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych z 19.12.1966 r. , ratyfikowana przez Sejm PRL w 1977 r. http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU19770380167 Taryfy odszkodowawczej nie ma w języku polskim co oznacza, że jest ukrywana przez Narodem Polskim, https://amnesty.org.pl/wp-content/uploads/2016/04/Mie.. )                    Wspólnie z moją siostrą Teresą opracowałam tłumaczenie z j. niemieckiego tej taryfy dla moich Rodaków, dostępnej w linku : https://wojdabejda.wordpress.com/category/miedzynarodowa-taryfa-odszkodowawcza-za-lamanie-praw-czlowieka/  

                                                Egzekucja odszkodowań za złamanie moich niezbywalnych praw ludzkich dotyczy prywatnych firm handlowych-korporacji : ” Rzeczpospolita Polska”, Episkopat Polski, Papież,  ‘CITY OF LONDON CROWN CORPORATION’, oraz Waszyngtonu- Washington D.C (District of Columbia).

Zastrzegam prawa autorskie (ang. copyright, symbol: ©) do mojego nazwiska Maria z domu Znyk, do moich danych jako żywej istoty-człowieka, Marii z domu Znyk. Jestem właścicielem moich prywatnych danych  i  zastrzegam, że wykorzystanie moich prywatnych danych wymaga mojej zgody jako właściciela i Suwerena w Polsce-Lechistanie, stanowi każdorazowo wartość 500.000 Euro (słownie: pięćset tysięcy Euro). Każde żądanie moich danych osobowych jest równoznaczne z zawarciem umowy na  wykorzystanie moich danych osobowych za kwotę równoznaczną wartości praw autorskich a żądający zgadza się na wypłacenie z góry kwoty 500.000 Euro, słownie: pięćset tysięcy Euro. 

Zastrzegam, że kara za wykorzystanie moich danych osobowych bez mojej zgody, za każdy przypadek wynosi 1.500.000 Euro, (słownie: jeden milion, pięćset tysięcy Euro). Kara  za złamanie moich Boskich Praw Naturalnych, praw Suwerena, przynależnych mi jako, że jestem cząstką Boga,  za każdy przypadek wynosi 1.000.000 Euro, słownie: jeden milion Euro. 

Na Mocy mojej Suwerenności danej mi od Stwórcy  żądam natychmiastowego zwrotu wszystkich energii pobranych na mocy tych unieważnionych kontraktów, pobranych gdziekolwiek i kiedykolwiek ode mnie bez mojej wiedzy i zgody.  Zabraniam  korzystania z mojej energii bez mojej wiedzy i zgody, zabraniam montowania w moich ciałach implantów i znaków, które są lub mogą być dla mnie niebezpieczne. Stop atakom na moją aurę ! Stop implantowaniu mnie wbrew mojej Woli ! Stop szczepionkom wbrew mojej woli !

                                                                                       Maria z domu Znyk

Odręczny podpis szkolny w kolorze czerwonym

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Poniżej jak też powyżej nasze propozycje-wzory pism do wykorzystania według uznania i potrzeby w drodze do pokonywania “papierowego tygrysa” i kryminalnych błaznów. Powodzenia !

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Wszyscy:

sejm, senat, prezydent, ministerstwa, trybunały, państwowa komisja wyborcza, urzędy: gmin, miast, powiatowe, wojewódzkie, urzędy skarbowe, izby skarbowe, sądy rejonowe, okręgowe, apelacyjne, administracyjne, pracy, sąd najwyższy, komornicy sądowi, prokuratury rejonowe, okręgowe, prokuratura generalna, komendy policji: miejskie, powiatowe, wojewódzkie, komenda główna policji, jednostki wojskowe, sztab generalny, parafie, kurie diecezjalne, Caritas, episkopat, papież, zakłady ubezpieczeń społecznych, kasy rolniczego ubezpieczenia, banki, radio i telewizja oraz  inne firmy- korporacje zarejestrowane jako prywatne geszefty w Waszyngtonie.

Oświadczenie Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu  na okoliczność upadku niewolniczego, prywatnego, światowego systemu, opartego na prawie morskim.

My rodowici Polacy, uwolnieni dzięki One Peoples Public Trust (OPPT ),  która wykluczyła w zgodzie z prawem, 25.12.2012r. z naszego świata korporacje, banki i rządy działające na rzecz niewolnictwa i prywatnych systemów pieniężnych i jednocześnie jako  Suwereni w naszej Ojczyźnie, sprawujący w Polsce bezpośrednią władzę zwierzchnią od 02.11.2014r. oświadczamy, że z Waszymi nielegalnymi, prywatnymi firmami nie mamy żadnej wiążącej umowy.

Wasze jednostki są zarejestrowane w Waszyngtonie jako prywatne geszefty, Firmy-Korporacje, działające na rzecz wąskiej światowej  grupy interesów upadłego niewolniczego, światowego systemu a na szkodę i krzywdę Polski i Narodu Polskiego, który jest beneficjentem powiernictwa, na zasadzie prawa równości znanego jako “Jedność Istnienia Ludzkiego: ustanowionego przez Stwórcę”. https://www.upik.de/upik_suche.cgi&nbsp;

Jakiekolwiek Wasze żądania, zakazy, nakazy, rygory, sankcje, restrykcje wobec przedstawicieli Narodu Polskiego są bezprawne, NIELEGALNE ! Podlegają rygorom Dekretu Suwerena z dnia 02.04.2015r.o wypowiedzeniu posłuszeństwa wszelkim organom władzy w Polsce oraz rygorom One Peoples Public Trust. Wasze firmy-korporacje  uznane  zostały  przez  One Peoples Public Trust, za Dłużników winnych, że :„w sposób świadomy, dobrowolnie i umyślnie dopuścił się zdrady” przez „zagarnięcie, eksploatację, wspieranie oraz podżeganie do przestępstwa, którego przedmiotem był system prywatnych pieniędzy” oraz dopuścił się „prowadzenia Systemu Niewolnictwa używanego przeciwko obywatelom bez ich wiedzy, wbrew ich woli oraz nie uwzględniając ich przyzwolenia”.  https://ujawnienie.wordpress.com/2013/03/01/one-poeples-publi  trust/http://www.tcichocki.pl/20150402_Wypowiedzenie_posluszenstwa_organom_panstwa.pdf

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Łowicz, 29.08.2015r.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Oświadczenie indywidualne na okoliczność upadku niewolniczego, prywatnego, światowego systemu, opartego na prawie morskim. 

Oświadczam, że moje nazwisko, nie jest moją kreacją ale wytworem uosobnionym nie przeze mnie lecz przez moich rodziców, nieświadomych oszustwa, bo nie wiedzieli, że są własnością korporacyjnej władzy Potrójnej Korony składającej się z: “WATYKANU w Rzymie, Kwadratowej mili w Centrum Londynu, tzw. ‘CITY OF LONDON CROWN CORPORATION’, oraz Waszyngtonu- Washington D.C (District of Columbia). Są one NIEświętą trójcą trzech w jednym jak i jednego w trzech jak ilustruje to papieska korona: „Religia do kontrolowania wierzeniami, umysłami i duchowością ludzkości, Sądy i Banki aby kontrolować pieniądze/obligacje oraz ogólnoświatowa Policja/Wojsko aby tłumić przejawy buntu i działać jako podwykonawcy w akcji usuwania dusz na linii frontowej.” 

Na podstawie mojego papierowego aktu urodzenia Korporacja przyjęła mniejszą wartość obligacyjną, ponieważ moi rodzice nie zaliczali się do ludzi zamożnych. Na tej podstawie wydrukowano odpowiednią ilość pieniędzy, mniejszą niż od metryk dzieci zamożnych rodziców. 

Potraktowanie mnie jako niewolnika wg prawa morskiego, z określeniem mojej wartości w wymiarze pieniężnym było tajnym kontraktem, handlem i jednocześnie zamachem na moją wolność. Odbyło się to wbrew mojej wiedzy, woli mojej duszy i rozumu, wbrew prawu Boskiemu ! Jestem cząstką Boga-Stwórcy a moje ciało i dusza są niczyją własnością ! 

Jestem świadoma, że od momentu wpisania mojego nazwiska dokonywano natrętnego, stopniowego:

ujarzmiania mojej wolnej, niezależnej duszy poprzez narzucanie mi wiary katolickiej, opartej na zniewalaniu dusz pod przewodnictwem papieża, cyt.: “Stanowisko „papieża” głównodowodzącego na papierze w krzyżackiej okupacji Ziemi i wszystkich ludów ją zamieszkujących nazwano zgodnie z prawdą „papierz” i przerobiono według jezuickiej ortografii na „papież”, żeby Słowianie nie załapali, że chodzi w tym wszystkim o „papierowego tygrysa”, który swoją „siłę” opierał wyłącznie na ślepej wierze niewolników w kawałki zabazgrane bredniami mitomanów i kleptomanów, z manią „wielkości” i z poczuciem bezkarności w ich „misji” dziejowej w „nawracaniu” świata do jedynie słusznej „religii” i mających za jedyne usprawiedliwienie swoich zbrodni „wolę boską” ! (koniec cytatu z komentarza lekarki, demaskatorki “papierowego tygrysa”) Z całą wyrazistością widzę, że religia została użyta aby odsunąć mnie od źródła poprzez wmówienie mi, że „Bóg” jest czymś zewnętrznym. 

ujarzmiania mojego rozumu poprzez:                                                               1) zakłamania w systemie edukacji narzuconej przez Korporację Potrójnej Korony a wdrażane przez podległe tej Korporacji organy władzy w Polsce, stanowiące prywatne firmy, zarejestrowane w Waszyngtonie i odprowadzające haracz z wypracowanych przez mnie i moich Rodaków dóbr materialnych. Link: “Szkoła to więzienie-Napisy PL”- https://www.youtube.com/watch?v=GOhStvAJC7A                                          2) narzucanie przepisów prawnych łamiących moje prawa i moich Rodaków 

ujarzmiania mojego ciała poprzez: 1) doprowadzenie do życia w niedostatku pomimo, że jako mieszkaniec Ziemi mam prawo do równego udziału w podziale wszelkich dóbr.                 2) służbę “zdrowia”, która faktycznie jest służbą śmierci, bo dokonała okaleczenia mojego ciała poprzez szczepionki, toksyczne leki, fluoryzację zębów w szkole, bez uprzedzenia o faktycznych skutkach takich praktyk.  3) toksyczne dodatki do: wody (lit,chlor, fluor,arsen), żywności, kosmetyków i środków czystości                                                                                  4) niszczenie środowiska naturalnego poprzez: – rozsiewanie toksycznych chmur, – gęstą sieć przekaźników telefonii bezprzewodowej powodującą groźny dla zdrowia istot żywych smog elektromagnetyczny, 5) rabunkową i niszczycielską eksploatację bogactw Matki Ziemi.

W pełni świadoma mojej decyzji, wypowiadam posłuszeństwo niewolniczej, korporacyjnej, niejawnej Trój-władzy z Watykanem na czele ! Z mocy prawa Boskiego, jako Suweren, oświadczam, że jestem człowiekiem żyjącym, nie zaginęłam na dalekich morzach ! Domagam się odszkodowania i równego udziału w dostępie do wszelkich dóbr Matki Ziemi ! 

Maria Bejda, Teresa Wojda 

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU 

Łowicz, 29.08.2015r. 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>

https://wojdabejda.wordpress.com/2015/12/20/babilon-upadl/https://wojdabejda.wordpress.com/2015/12/20/babilon-upadl/ https://wojdabejda.wordpress.com/2015/10/26/zaglodzic-papierami-papierowego-wampira/https://wojdabejda.wordpress.com/2015/10/19/sensacja-metryka-urodzenia-to-pakt-z-diable m/ https://wojdabejda.wordpress.com/2015/10/28/oswiadczamy-ze-nie-zaginelismy-na-dalekich -morzach/ https://wojdabejda.wordpress.com/2015/08/29/sila-wiedzy-pokonamy-papierowych-falszerzy -i-kryminalnych-blaznow/ https://wojdabejda.wordpress.com/2015/11/21/nie-ma-panstw-sa-tylko-prywatne-firmy-do-wyzysku/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Oto wzór odpowiedzi na bezprawne  żądanie zapłaty :

Data……………..

Miejscowość………………. 

Dotyczy: Waszych spraw dotyczących spraw osoby prawnej : ……………………………………….. 

Orzeczenie do Waszego pisma z tytułem „ ……………………………“ , numerem handlowym………………………, które z punktu widzenia urzędu oznaczone jest jako „przeciw“. 

Załącznik : 

Pismo z ……………… jako własność Rzeczpospolitej Polskiej zwrot w oryginale zwany …………………………………………………………………………………………

Osoba: Teresa Wojda, zam. Os.Kostka 12/9, 99-400 Łowicz, jest podmiotem prawnym, którego autorem jest Rzeczpospolita Polska. Kompetencja administracji co do osoby Teresy Wojda, zam.Os.Kostka 12/9, 99–400 Łowicz, w swej funkcji jako podmiot prawny, jest z przepisu rzeczą władzy państwowej, tu Rzeczpospolitej Polskiej. To samo wynika również z prawa autorskiego. 

Człowiek, któremu ta osoba podporządkowana jest urzędowo, jest natomiast żadnym produktem państwowej władzy. On nie jest identyczny z tą osobą w swej funkcji jako podmiot prawny i nie jest autorem tej osoby. 

Kompetencją i zobowiązaniem wszelkiej państwowej władzy wobec człowieka jest to przede wszystkim, żeby poważać ludzką godność i ją ochraniać (patrz m.in. Konstytucja EU i wcześniej wydana korespondencja pisemna, z której to pełna treść została pobrana.) 

Jedynym poszkodowanym poprzez urząd stwierdzonej szkody, która jednej osobie zostaje nałożona jako obciążenie jest zawsze człowiek. Autor dotyczącej osoby, tu Rzeczpospolita Polska, odpowiada za wyrównanie tego, wobec poszkodowanego, co osoba z nałożonym obciążeniem. 

Człowiek z zasady nie odpowiada za szkody osoby prawnej. Tylko w przypadku, w którym człowiek chce rościć sobie osobę względnie prawa osoby i czym daje swoją zgodę na przełożenie praw i obowiązków na człowieka, przekłada się również odpowiedzialność na człowieka. 

Uprasza się przyjąć do wiadomości, że ten człowiek, któremu Rzeczpospolita Polska przyporządkowała osobę Teresa Wojda, nie może rościć żadnych praw wobec tej osoby (podmiotu prawnego), nie ma woli działania dla tej osoby i nie jest wolą przejmowanie zobowiązań tej osoby w nadzorze administracyjnym. 

Nie istnieje zgoda na przełożenie praw i obowiązków osoby Teresy Wojda na człowieka, któremu ta osoba jest urzędowo podporządkowana. Autor, Rzeczpospolita Polska jest dlatego jedynym posiadaczem praw i obowiązków osoby prawnej, osoby Teresy Wojda. Ona odpowiada za osobę Teresy Wojda, w odróżnieniu do człowieka. 

Odpowiedzialność autora rozprzestrzenia się na wszelkie roszczenia, którymi może się obciążyć osobę, jak również na nałożoną tu przez urząd sumę w wysokości 141,42 złotych. Z pisma z datą 14.09.2015r. urzędu, przygotowanego przez Pana pracownika, jest prośba do przejęcia z człowieka, podjęcia czynności dla osoby Teresy Wojda względnie działania w imieniu osoby Teresy Wojda. Człowiek z zasady nie ma żadnych zastrzeżeń przeciwko temu, żeby się nie zgadzać z prośbą urzędu. 

W przypadku, kiedy ten człowiek powinien się zgodzić z tą prośbą, to urząd reprezentujący władzę państwową jest do tego zobowiązany, temu człowiekowi tą odpowiednią sumę w wysokości 171,42 złotych, w celu dokonania płatności w imieniu tej osoby oddać z góry do dyspozycji i żeby przez to samo, temu człowiekowi wyrównać szkody w tej samej wysokości. 

Dlatego przez to uprasza się o dotrzymanie 14-dniowego terminu od daty otrzymania niniejszego pisma i doręczenie w np. przez przekaz pocztowy lub komornika  kwoty wysokości 171,42 złotych wraz z odszkodowaniem w wysokości 171,42 złotych, stanowiących łącznie sumę 342, 84 złotych (słownie: trzysta czterdzieści dwa złote, osiemdziesiąt cztery grosze) wobec obciążeń nałożonych temu człowiekowi, któremu podporządkowana jest osoba prawna, przez urząd numerowana jako Teresa Wojda, do której prawa autorskie ma prywatna firma “Rzeczpospolita Polska “ i jej agendy- firmy -korporacje  symulujące instytucje fikcyjnego państwa.

Bez korzystania z praw osoby zwanej Teresa Wojda 

 Podpis szkolny.

 
16 Komentarzy

Opublikował/a w dniu 11 Maj 2020 w Bez kategorii

 

Tagi: ,

16 responses to “PRZEBUDZILIŚMY SIĘ, JESTEŚMY ŚWIADOMI UKRYWANEJ PRZED NAMI TAJEMNICY Z METRYKĄ.

 1. nukka

  14 Maj 2020 at 17:58

  We fragmencie:
  „Powszechna świadomość o oszustwach z koronawirusem i planach zaszczepienia wszystkich ludzi na Ziemi spowodowała większe zainteresowanie uwolnieniem Ludzkości przez OPPT 25.12.2020 r. poprzez Paradymat Report z nadal istniejącego ale dogorywającego prywatnego światowego niewolniczego systemu władzy Trój-Korony z Watykanem na czele.”
  jest najwyraźniej błąd w dacie – czy nie powinno być: 25.12.2012?
  Pozdrawiam obydwie Panie, dziekuję za świetny blog!

  Polubienie

   
  • wojdabejda

   14 Maj 2020 at 19:06

   Bardzo dziękuję za wychwycenie naszego przeoczenia. Już poprawiam ten błąd w dacie, oczywiście że powinno być : 25.12.2012 r.
   Serdecznie pozdrawiamy
   Maria i Teresa

   Polubienie

    
 2. wojdabejda

  14 Maj 2020 at 22:52

  STOP TERRORYZMOWI CZIPÓW I SZCZEPIONEK , ZAKAZÓW, NAKAZÓW FAŁSZYWEGO KORONOWIRUSA Z 5 G …….!!!!!oRB_ASO: Podpisanie umowy dotyczącej zawiązania spółki biotechnologicznej produkującej implanty umożliwiające wczesne wykrywanie biomarkerów sygnalizujących m.in. infekcje wirusowe w tym Covid-19

  PAP
  Data: 2020-05-10

  Firma: HEMP & WOOD SPÓŁKA AKCYJNA

  oSpis tresci:
  1. RAPORT BIEŻĄCY
  2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)
  3. INFORMACJE O PODMIOCIE
  4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

  Nazwa arkusza: RAPORT BIEŻĄCY

  KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
  Raport bieżący nr 21 / 2020
  Data sporządzenia: 2020-05-10
  Skrócona nazwa emitenta
  HEMP & WOOD S.A.
  Temat
  Podpisanie umowy dotyczącej zawiązania spółki biotechnologicznej produkującej implanty umożliwiające wczesne wykrywanie biomarkerów sygnalizujących m.in. infekcje wirusowe w tym Covid-19
  Podstawa prawna
  Art. 17 ust. 1 MAR – informacje poufne.
  Treść raportu:
  Zarząd Emitenta informuje, że w dniu 10 maja 2020 roku zawarł z amerykańską firmą Alivecel LLC. _dalej „Alivecel”_ umowę Memorandum Of Understanding _dalej MOU_ na podstawie której Emitent oraz Alivecel przystąpią niezwłocznie do określenia warunków uczestnictwa w spółce joint venture z siedzibą w Polsce _dalej „JV”_.
  Celem JV będzie oferowanie systemów monitorowania zdrowia w postaci implantu wszczepianego użytkownikom w dłoń między kciukiem a palcem wskazującym.
  JV prowadzić będzie badania _R&D_ w zakresie produkcji żywych komórek w celu pomiaru i wykrywaniu białek wytwarzanych przez wirusy COVID/SARS/MERS, a także markerów glukozy, insuliny, nowotworów, zawału serca i innych. Monitorowanie „in vivo” będzie się odbywać w czasie rzeczywistym.
  Testy wczesnego wykrywania zostaną opracowane przy użyciu technik biologii syntetycznej oraz nano- i biotechnologii, oraz skupią się na monitorowaniu zmian RNA i DNA użytkowników, którymi mogą być pacjenci, pracownicy wszelkiego typu firm, czy nawet cała populacja, jak również systemy opieki zdrowotnej, użytkownicy obiektów wojskowych i wiele innych.
  Oczekuje się, że po opracowaniu i uzyskaniu odpowiednich rejestracji implantu jako urządzenia medycznego, system zapewni użytkownikom nowe opcje długoterminowego ciągłego monitorowania stanu zdrowia, umożliwiając transmisję sygnału wczesnego ostrzegania do aplikacji mobilnej, która z kolei może być monitorowana w czasie rzeczywistym bezpośrednio przez użytkowników systemu, jak również ich lekarzy, czy też instytucje opieki zdrowotnej, agencje monitorujące zdrowie czy też szpitale badawcze.
  Markery zastosowane w implancie będą umożliwiały natychmiastowe wykrycie ognisk wirusowych czy też innych chorób. Opracowywana technologia będzie bardziej skuteczna i wydajna niż obecnie oferowane na rynku czujniki, m.in. ze względu na zwiększoną dokładność i przewidywaną dłuższą żywotność funkcji implantu w porównaniu do obecnie oferowanych na rynku czujników, które wymagają wymiany co trzydzieści _30_ do sześćdziesięciu _60_ dni. Implanty docelowo oferowane przez JV będą wymagały wymiany nie częściej niż co 6-12 miesięcy lub nawet dłużej.
  JV planuje prowadzić R&D w Polsce oraz w USA we współpracy z amerykańskimi centrami i agencjami badawczymi.
  JV będzie działać pod kierunkiem Marka Glazera jako Dyrektora ds. Technicznych, Gerarda Bencena jako dyrektora generalnego oraz Prezesa Zarządu Emitenta Leszka Borkowskiego.
  Docelowo JV będzie udzielać licencji i dostarczać technologie do spółek Alivecel LLC, Hemp & Wood S.A. oraz do firm medycznych i farmaceutycznych na całym świecie. Zgodnie z ustaleniami Alivecel LLC zajmie się komercjalizacją technologii przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, podczas gdy Emitent będzie mieć wyłączne prawa do dystrybucji produktów w Polsce i na rynkach europejskich.
  Emitent będzie pierwszym inwestorem finansowy w JV, oraz ma zadanie pozyskać dodatkowy kapitał od polskich i europejskich instytucji, takich jak NCBiR _Polskie Narodowe Centrum Badań i Rozwoju_ lub NCN _Polskie Narodowe Centrum Nauki_ _, a także od amerykańskich i europejskich inwestorów Venture Capital.
  Nazwa arkusza: MESSAGE (ENGLISH VERSION)

  MESSAGE _ENGLISH VERSION_

  Nazwa arkusza: INFORMACJE O PODMIOCIE

  HEMP & WOOD SPÓŁKA AKCYJNA
  _pełna nazwa emitenta_
  HEMP & WOOD S.A. Finanse inne _fin_
  _skrócona nazwa emitenta_ _sektor wg. klasyfikacji GPW w W-wie_
  00-071 WARSZAWA
  _kod pocztowy_ _miejscowość_
  Krakowskie Przedmieście 13
  _ulica_ _numer_
  +48 _22_ 419 20 70 +48 _22_ 419 20 69
  _telefon_ _fax_
  http://www.hempandwood.pl
  _e-mail_ _www_
  525-23-82-713 140778886
  _NIP_ _REGON_
  Nazwa arkusza: PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

  PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
  Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
  2020-05-10 Leszek Borkowski Prezes Zarządu

  Identyfikator raportu g3rnkvrut1
  Nazwa raportu RB_ASO
  Symbol raportu RB_ASO
  Nazwa emitenta HEMP & WOOD SPÓŁKA AKCYJNA
  Symbol Emitenta HEMP & WOOD S.A.
  Tytul Podpisanie umowy dotyczącej zawiązania spółki biotechnologicznej produkującej implanty umożliwiające wczesne wykrywanie biomarkerów sygnalizujących m.in. infekcje wirusowe w tym Covid-19
  Sektor Finanse inne (fin)
  Kod 00-071
  Miasto WARSZAWA
  Ulica Krakowskie Przedmieście
  Nr 13
  Tel. +48 (22) 419 20 70
  Fax +48 (22) 419 20 69
  e-mail
  NIP 525-23-82-713
  REGON 140778886
  Data sporzadzenia 2020-05-10
  Rok biezacy 2020
  Numer 21
  adres www http://www.hempandwood.pl
  Hemp & Wood S.A.
  hempandwood.pl

  Polubienie

   
 3. wojdabejda

  15 Maj 2020 at 00:00

  NAJLEPSZE POSTY
  Patryk Somerfeld
  14 min

  Witam wszystkich
  Czytając posty na naszej grupie zdałem sobie sprawę że jest tu wiele osób które nadal się wachają co do planu Q.

  Trochę rozumiem ze względu na to, że za dużo osób się tu nakręca wrzucając pierwszy lepszy artykuł nawiązujący do Q uprzednio nie sprawdzając wiarygodności. Zapominamy analizować własnym rozumem pewne sprawy i zaczynamy robić to samo co starają się robić media.

  Mimo tego dzięki Qanon zacząłem inaczej spostrzegać świat. Mimo wielu FakeNewsów nadal wierzę w plan Q. Nie dlatego że tak mi pasuje, dlatego że wszystko łączy się w logiczny sens który z dnia na dzień coraz bardziej dostrzegam. Pomyślcie sami, kto zadał by sobie tyle trudu by stworzyć choć by tak fascynującą mapę jak ” GREAT AWAKENING ” w której jest odpowiedź bynajmniej na wszystkie moje pytania które kiedykolwiek sobie zadawałem. Nie znam osoby która by miała tak bujną wyobraźnię by to wszystko stworzyć i być w posiadaniu tylu tajnych informacji.

  W głębi duszy i sercu wierzę w wielki plan i jest nas coraz więcej. Wiele artystów i celebrytów wyraża się po przez muzykę nawiązując do Qanon.

  Gdy już się obudzisz, nic nie jest w stanie tego zmienić
  My jesteśmy częścią planu.
  Obudźmy innych.

  WWG1WGA ✌
  Pozdrawiam z DE

  Polubione przez 1 osoba

   
  • Aneta Wardaszewska-Tulko

   15 Maj 2020 at 17:36

   Wow jestem ciekawa więcej

   Polubienie

    
 4. wojdabejda

  17 Maj 2020 at 23:22

  2020/05/17
  https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/
  Ostrzeżenie od wolnych Lachów

  Chazario i masonerio doczekująca ostatnich swych chwil w Kraju Lachów!
  I poddani im targowiczanie, którzy opuściliście Naród.

  Macie ostatni moment, aby zdymisjonować się, ujawnić prawdę i poprosić o negocjacje.
  Jeśli tego nie zrobicie, rozliczenia waszych przewinień i dalszy los będą surowsze.
  Winni kłamstw w mediach będą rozliczeni.
  Winni zatruwania polskich upraw, powietrza, wody i Rodzin będą rozliczeni.
  Winni wyrzynania puszcz i trzód będą rozliczeni.
  Policjanci, którzy podnieśli rękę na wolnego Lacha, będą rozliczeni.
  Ci, którzy przebrali obcych w polskie mundury policji, i w polskie mundury żołnierzy, będą rozliczeni z całą surowością.
  Ci, którzy przyłożyli rękę do zabójstw polskich patriotów i dziennikarzy, będą rozliczeni z całą surowością.
  Ci, którzy przyłożyli rękę do krzywdy polskich dzieci, wspierając dystrybucję zatrutej żywności, przymusowy proceder szczepień i handel dziećmi, będą rozliczeni z całą surowością.

  Macie ostatni moment, żeby poprosić o negocjacje, ponieważ wasz upadek i całkowita klęska są nieuchronne. Nie możecie liczyć na policję, ponieważ większość funkcjonariuszy was nie poprze i przejdzie na stronę Narodu. Nie możecie liczyć na dalszą skuteczność najemników, ponieważ nie udało się wam przejąć wojska i mimo usuniętych patriotycznych dowódców nie zaatakuje ono Narodu. Armia obserwuje wydarzenia i wasze poczynania, i w ostatecznej potrzebie dokona przewrotu i stanie z Narodem. Oddziały prezydenta Trumpa już nie wesprą waszych planów, lecz polskich patriotycznych żołnierzy.

  Macie ostatni moment, aby zdymisjonować się, ujawnić prawdę i poprosić nas o negocjacje.

  Wolny Naród Lachów

  Rok 2020 to ostatni rok obcej władzy i obcej agresji przeciw Lachom na ich ziemi:

  Polubione przez 1 osoba

   
  • Beata

   27 Maj 2020 at 17:41

   Byłoby cudownie, żeby się to spełniło, jeszcze w tym roku! Musimy w to wierzyć! Opanowuje mnie paniczny strach przed szczepieniami Billa Gatesa i jego planem. Ludzie są tacy nieświadomi, wierzą w wirusy i w medycynę szkolną, w autorytety… Może jeszcze jest jakaś iskierka nadziei na lepszy świat? Czytając ten blog bardzo w to wierzę. Pozdrawiam i dziękuję.

   Polubione przez 1 osoba

    
 5. wojdabejda

  18 Maj 2020 at 13:22

  Mariusz Domagalski
  1tS6p mgconamjcchsado o re1s6:itgem5dedsm3

  1. Nie noszę maski na twarzy, ponieważ jest ona idealnym siedliskiem dla bakterii, wirusów i grzybów, które mogą dostać się do mojej jamy ustnej i do płuc, wywołując bardzo niebezpieczne choroby, np. śmiertelną kandydozę płuc.

  2. Nie noszę rękawiczek w miejscach publicznych, ponieważ mam dość rozumu, aby zdać sobie sprawę, że muszę zmieniać rękawiczki za każdym razem, gdy dotykam czegoś innego, w przeciwnym razie stają się one brudnym rezerwuarem zarazków, siedliskiem bakterii, wirusów i grzybów oraz potencjalnym źródłem zakażeń.

  3. Skóra, która nie oddycha, bo jest szczelnie pokryta przez kilka godzin maską lub rękawiczką, wydziela pot, który jest doskonałą pożywką dla wielu patogenów, w tym koronawirusów.

  4. Nie przyjmę szczepionki przeciwko koronawirusowi, bo jej zastosowanie nie ma dla mnie (oraz dla wielu wirusologów) żadnego logicznego uzasadnienia pod względem medycznym.

  5. Mam wystarczająco dużo rozumu, aby pozostać w domu wtedy, kiedy mam objawy infekcji wirusowej lub by trzymać się z daleka od ludzi, którzy są chorzy na grypę lub mają objawy infekcji koronawirusowej. Są to bardzo podobne jednostki chorobowe, z tym że powikłania grypy są poważniejsze i częściej wywołują śmierć (w oparciu o wszystkie statystyki naukowe – nie mylić z rządowymi).

  6. Myję ręce mydłem i wodą, bo to zdrowy rozsądek.

  7. Nie zamierzam siedzieć w domu. Jeśli nie chcesz wychodzić z domu, bo według Ciebie „postępujesz właściwie”, to dobrze, ale ja nie zamierzam tego robić, gdyż czułbym się jak małpa w klatce. Uważam, że władza traktuje ludzi jak małpy, starając się na siłę wygenerować „epidemię” za pomocą zainfekowanych masek. „Elity” chcą sfrustrować społeczeństwo, przetrzymując ludzi przez długie tygodnie w domowym zoo i zastraszając ich niewidzialnym potworem. Zawsze uważałem, że każdy człowiek znajduje się o kilka szczebli ewolucyjnych wyżej niż małpa (byłem wtedy bardzo młody i naiwny, uważając, że „każdy”) i powinien odróżniać realne zagrożenie od manipulacji.

  9. Moje ciało potrzebuje światła słonecznego/witaminy D3, a nawet ekspozycji na wszelkiego rodzaju zarazki, aby stymulować, wspierać i chronić mój układ autoimmunologiczny oraz zachować zdrowie. Nie będę obniżał swojej odporności, pozostając w zamknięciu, czy odcinając sobie dostęp do świeżego powietrza za pomocą masek, które w sposób realny zagrażają mojemu zdrowiu i życiu.

  ~ lek. Mariusz Domagalski

  * Jeśli podzielasz moje poglądy – zapraszam do kopiowania lub udostępniania

  Polubione przez 1 osoba

   
 6. wojdabejda

  18 Maj 2020 at 21:03

  Polubione przez 1 osoba

   
 7. wojdabejda

  20 Maj 2020 at 08:36

  Teresa z domu Znyk
  @TZnyk3
  ·
  31 s
  W odpowiedzi do
  @AndrzejDuda
  i
  @MorawieckiM
  Uzurpatorze Duda, skończcie ten żydowski cyrk, teatr fałszu i obłudy Covid-19 ! Ustąpcie z nielegalnie zajmowanych urzędów. Macie Europejskie Nakazy Egzekucyjne:
  POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI
  Poprzez bojkot żydowskiego okupanta stajemy się wolnymi Lechitami !
  wojdabejda.wordpress.com

  Polubione przez 1 osoba

   
 8. Beata Gaca

  22 Maj 2020 at 20:33

  Witam,
  W jaki sposób można wyjść z tego Babilonu? Tak krok po kroku, co należy zrobić? Nie chcę już dłużej być pod rządami PIS-u.

  Polubione przez 1 osoba

   
 9. Teresa

  26 Maj 2020 at 11:37

  Polubione przez 1 osoba

   
 10. Barbara Cudna

  5 lipca 2020 at 23:08

  Drogie autorki bloga, gratuluję odwagi i prawdy, jaką ujawniacie.Wspaniałę wieści, pół dnia czytałam i przekonałam się, że jak najszybciej chcę pójść Waszą drogą…Przede mną kilka istotnych spraw przed sądami, adwokaci usunięci przeze mnie, dziś wiem, że wszyscy są nielegalnymi tworami. Pilnie chiałabym zasięgnąć informacji w tym temacie. Ponadto interesuje mnie i moją siostrę skuteczna i szybka droga wyjścia z tego „więzienia”, tym samym ratując nasze dzieci i wnuki. …Nadmienić też pragnę, że jesteśmy w posiadaniu „czerwonych spódnic” i wirujemy…..Wszystkiego dobrego życzę i proszę pilnie o prywatny kontakt. Basia Cudna.

  Polubione przez 1 osoba

   
 11. Jaruha

  14 lipca 2020 at 23:09

  Czy autorki tej wspanmiałej strony znają tego oto wykonawce i vbloggera ?

  proszę o kontakt przez stronę http://www.jaruha.pl

  Polubione przez 1 osoba

   
 12. Remintel

  14 sierpnia 2020 at 13:10

  Dziękuję za wszystkie materiały.
  Mam jednak pytanie odnośnie:
  „Ja, niżej podpisana Maria z domu Znyk oświadczam, że jestem człowiekiem wolnym, uwolnionym obligatoryjnie, tak jak cała Ludzkość, 25.12.2012 r. z niewolniczego prywatnego światowego systemu Władzy Trój-Korony z Watykanem na czele, z systemu opartego na antyludzkim prawie kanoniczno-morskim. ”
  O co chodzi z tym „25.12.2012 r.” ? Co to za dokument i gdzie go znaleźć?

  Polubienie

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: