RSS

Suwereni sprzeciwiają się izraelakiej śmiercionośnej pułapce z technologią 5 G !!!

22 Gru

Czakram Łysa Góra, 22.12.2019 r.

Kopalnie Dolomitu we Wszachowie w gminie Baćkowice, działają nielegalnie i niszczą Naszą Lechicką Ziemię nawet w sobotę, 21.12. 2019 r. !

Nielegalne kopalnie dolomitów we Wszachowie, gmina Baćkowice, żydowski zaborca wspiera zabójczą technologią 5G i pośpiesznie montuje kabel światłowodowy  na słupach sieci energetycznej, zamiast jak dotychczas pod ziemią. Jest to tańsze i nastawione na szybkie rozmontowanie po osiągnięciu celu, wymordowania mieszkańców wybranych wsi, ulic, miast.  Już jest zainstalowana sieć światłowodowa w sąsiedztwie kopalń dolomitów w okolicach Łagowa, by w niewidoczny, podstępny sposób uśmiercić, wyludnić tę okolicę, by móc spokojnie dalej rabować  bogactwa Naszej Ojczystej Lechickiej Ziemi a następnie tereny zatopić i urządzić raj dla najeźdźców z Izraela !

Już samo ujawnienie ich nikczemnych, ludobójczych zamiarów jest pierwszym krokiem do powstrzymania tej bestialskiej nawałnicy ! Każdy Suweren-Lechita ma w sobie moc  do powstrzymania tych działań, tak jak Polski Ruch Oporu swoją bezkompromisowością w działaniu powstrzymał m.in. gorączkę gazu łupkowego w Polsce, jak też powstrzymał zamiar budowy elektrowni wodnych na rzece Bzurze w okolicy Łowicza, powstrzymał wprowadzenie toksycznych podzielników ciepła na osiedlach w Łowiczu a także zapobiegł powstaniu odwiertu gazu ziemnego na osiedlu Bratkowice w Łowiczu z najwyższą planowaną 65 m wieżą wiertniczą, oraz doprowadził do zlikwidowania odwiertu gazu ziemnego w Gołębiewie k.Kutna. Dzięki demaskowaniu działań władz wszelkich szczebli w Polsce poprzez wnikliwą korespondencję, wnioski do sądów i prokuratury, uczestnictwo w rozprawach następowało stopniowe dochodzenie do świadomości, że władzę w Polsce sprawują osoby nieuprawnione, wyłaniane w fałszowanych wyborach. http://umtsno.blogspot.com/2011/12/skarga-do-strasbourga.html

Foto z 21.12. 2019 r. : nielegalne, bezprawne montowanie światłowodów na słupach sieci energetycznej i podłączanie do domostw we Wszachowie, gmina Boćkowice.

Sołtys Wszachowa , Marek Gierda ( tel. 510 418 821 ) w dniu 21.12.2019 r. poinformował, że przedstawiciel firmy IRIS montującej światłowody: Adam Ilcewicz, specjalista ds. Wizji Lokalnych, Uzgodnień i UUN, już pozbierał podpisy na zbiorowej liście pod zgodą na zbiorowe podłączenie całej wsi do internetu.

Natomiast 23.12.2019 r. o godz. 20.07, sołtys Gierda poproszony przez telefon o zanotowanie adresu strony internetowej, gdzie opisana jest sprawa bezprawnego instalowania światłowodów we Wszachowie, zdenerwowanym głosem stwierdził, że nie będzie nic notował, bo jest już pełna dokumentacja i natychmiast się rozłączył.

UWAGA ! Nikt z mieszkańców nie został poinformowany, że jest to podłączenie światłowodowe z zabójczą technologią 5G ! Z powodu ukrywania faktycznego celu tej instalacji światłowodowej, listy z podpisami mieszkańców są nieważne, bo oparte na oszustwie i podstępie ! Mieszkańcy mają bezwzględne prawo żądać natychmiastowego rozmontowania kabli i urządzeń światłowodowych ! Oprócz tego każdemu oszukanemu mieszkańcowi wsi Wszachów oraz innych miejscowości w Polsce, należą się odszkodowania za złamanie praw ludzkich i praw autorskich Suwerena w wysokości po 13 milionów Euro (słownie: trzynaście milionów Euro) od szefa i po 13 milionów ( słownie: trzynaście milionów Euro ) od każdego pomocnika ! https://wojdabejda.wordpress.com/category/miedzynarodowa-taryfa-odszkodowawcza-za-lamanie-praw-czlowieka/

UWAGA ! Wystąpienia o natychmiastowe rozmontowanie światłowodów we Wszachowie oraz o odszkodowania po 13 milionów Euro od szefa : Paweł Bień oraz 13 milionów Euro od jego pomocnika : Adam Ilcewicz, należy kierować na adres : IRIS Telecommunication Sp.z o.o.,90-057 Łódż ul. Sienkiewicza 85/87 .

UPIK® Datensatz – L

LNameIRIS TELECOMMUNICATION POLAND SP Z O O
Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
LD-U-N-S® Nummer438359375
LGeschäftssitz85/87 Ul. Henryka Sienkiewicza
LPostleitzahl90-057
LPostalische StadtLodz
LandPoland
WLänder-Code616
Postfachnummer
Postfach Stadt
Telefon Nummer
Fax Nummer
WName HauptverantwortlicherBien Pawel
WTätigkeit (SIC)4813

Cyt: „Technologia 5G ma zmienić sposób, w jaki korzystamy z łączności bezprzewodowej, umożliwiając – według standardu ogłoszonego przez ITU – podłączenie nawet do miliona urządzeń na kilometr kwadratowy. Aby jednak infrastruktura 5G pracowała z odpowiednią wydajnością, musi być oparta na światłowodach wynika z artykułu TELEPOLIS :pt.: “Bez rozbudowanej sieci światłowodowej nie wykorzystamy w pełni potencjału technologii 5G” 

Cyt,: “ W temacie 5G wiele jeszcze może się zmienić. Paradoksalnie jedyną pewną rzeczą jest zastosowanie kabla światłowodowego do połączenia nadajników stacji bazowych sieci 5G. Co więcej, zawrotne możliwości sieci 5G wymagają podłączenia jeszcze większej niż dotychczas liczby stacji bazowych, właśnie z wykorzystaniem sieci światłowodowej. Powoduje to, że operatorzy, którzy realnie planują komercyjne wdrożenie sieci 5G rozpoczynają przygotowania od budowy coraz gęstszej sieci światłowodowej. O ile trwające prace nad standaryzacją 5G są przeszkodą w rozpoczęciu inwestycji w część radiowej sieci, to prace budowlane w części światłowodowej trwają w najlepsze.- powiedział Piotr Pomin, Kierownik Działu Systemów IP w Centrum Zarządzania Siecią w Hawe Telekom .”

Link: “Cejrowski: W Izraelu za zbudowanie masztu 5G grozi 15 lat więzienia. Może weźmiemy przykład z Izraela? “https://wnet.fm/broadcast/cejrowski-w-izraelu-za-zbudowanie-masztu-5g-grozi-15-lat-wiezienia-moze-wezmiemy-przyklad-z-izraela/

Cyt.: “Technologia 5G jest w kilku krajach zakazana. […] To jest wysokie stężenie fal, które mogą wpływać na fale mózgowe i rozwalać ludziom organizm. Mówi się, że jak dobrze nasteruje się te fale, to można wpływać na ludzkie emocje, bo słyszy je mózg ludzki. Nie są obojętne dla człowieka. W Izraelu grozi 15 lat więzienia za wybudowanie takiego masztu. Może weźmiemy z nich przykład? – Pyta Cejrowski. “

PROGRAM PRZYŚPIESZONEGO LUDOBÓJSTWA W POLSCE URUCHOMIONY USTAWĄ O 5G I STUKROTNYM PODNIESIENIEM NORM PROMIENIOWANIA STARTUJE W WIGILIĘ http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/12/program-ludobojstwa-w-polsce-uruchomiony-ustawa-o-5g-i-stukrotnym-podniesieniem-norm-promieniowania-startuje-w-wigilie

https://stan-rzeczy.neon24.pl/post/147852,technologia-5g-znamie-bestii-siec- -bestii-cz-1

Cyt. “Technologia 5G ma umożliwić tak zwany Internet rzeczy. Jest to połączenie nie tylko komputerów i smartfonów w jedną sieć teleinformatyczną, ale także wszystkich urządzeń i przedmiotów codziennego użytku w otoczeniu człowieka, które będą wyposażone w nano-chipy. Ma to być jedna wielka sieć łącząca wszystkich ludzi, ich organizmy i umysły oraz cały sprzęt którym ludzie się posługują na co dzień. Dane o każdym człowieku będą znane, tak dane biologiczno-zdrowotne organizmu człowieka jak również wszelkie dane osobowe na czele z danymi finansowymi, osobistymi oraz światopoglądem. Ale co najważniejsze ma być prowadzona pełna kontrola umysłu każdego człowieka. Istnieją możliwości pozbawienia każdego człowiek jego wolnej woli.”

Nielegalna kopalnia dolomitu we Wszachowie, gmina Baćkowice, woj. świętokrzyskie  została powiadomiona w sobotę 21.12.2019 r. poprzez nie całkiem widocznego na zdjęciu pracownika, czy raczej szefa, o tym, że wiemy, iż działa nielegalnie w oparciu o nielegalne koncesje i wezwana została do zakończenia swej działalności ! W momencie gdy robiłam zdjęcia z progu otwartej bramy kopalni ten pracownik próbował mi przeszkodzić ! Odpowiedziałam : „proszę odsunąć się ode mnie, zejść z pola robienia zdjęć, ja mam prawo, to jest moje miejsce, to nasz teren a kopalnia i każdy z was działa nielegalnie !” Groził, że wezwie policję ale zobaczył, że się nie boję więc odstąpił od tego zamiaru i życzył wesołych świąt, na co ja mu odpowiedziałam jedynie : ” życzę aby przestał działać ! „

Foto: 21.12.2019 r.: Obwieszczenie Zwierzchnika Władzy-Suwerena z 15.12.2019 r. zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń, na przystanku autobusowym obok Szkoły Podstawowej we Wszachowie.

Tablica ogłoszeniowa w gminie Iwaniska z Obwieszczeniem Zwierzchnika Władzy-Suwerena z 15.12.2019 r.

OBWIESZCZENIE ZWIERZCHNIKA WŁADZY- SUWERENA

Na lechickiej Ziemi, w pobliżu Łysej Góry, dawnego i obecnego miejsca mocy wszystkich Słowian, przejętego ogniem i mieczem przez wysłanników Watykanu, na przestrzeni około 30 km w bezwzględny, bestialski sposób dokonywana jest grabież bogactw naturalnych i niszczenie Matki Ziemi oraz jej mieszkańców ! W okolicznościach doniosłego wydarzenia; uwolnienia 25.12. 2012 r Ludzkości z prywatnego światowego niewolniczego systemu władzy Trój-Korony z satanistycznym Watykanem na czele, Suweren-Lechicki-Słowiański Naród Polski, bezpośrednio sprawujący władzę zwierzchnią na mocy Proklamacji z 02.11.2014 r. oraz Dekretu Suwerena z 02.04.2015 r., za winnych dokonywania ludobójstwa, niszczenia środowiska na ogromną skalę w okolicach Łysej Góry i w całej Polsce, uznaje nielegalne prywatne żydowskie firmy handlowe-korporacje symulujące instytucje państwowe wszelkich szczebli, kościelne oraz instytucje międzynarodowe ! Wszystkie są zarejestrowane w UPIK w Waszyngtonie, nie mają prawa działać, istnieć, gdyż same zgodziły się być uznane za “byłe”, “nieistniejące”. Działają tylko na skutek braku powszechnej wiedzy o ich upadku, ponieważ kartel medialny nadal jest przez nich kontrolowany.

Za bezprawne przejęcie terenów rolniczych pod wydobywanie surowców i wydanie koncesji wydobywczych wg nielegalnego nowego prawa geologicznego i górniczego (weszło w życie 01.01.2012 r.) i związanej z tym korupcji, oszukanym rolnikom w woj. świętokrzyskim i w całej Polsce należy się przywrócenie praw własności oraz  odszkodowanie za złamanie praw ludzkich, od szefów i pomocników prywatnych firm handlowych symulujących instytucje państwowe, samorządowe, od szefów i pomocników firm wydobywczych i z nimi powiązanych według międzynarodowej taryfy odszkodowawczej. 

Dajmy zdecydowany odpór wszystkim bezprawnym antyludzkim, antypolskim działaniom uzurpatorskich, nielegalnych, prywatnych firm handlowych żydowskiego zaborcy !  Niechaj poniższe zastrzeżenie praw autorskich dla każdego Suwerena-Polaka-Polacha dodaje każdemu odwagi i pewności w życiu codziennym, w bojkotowaniu i unikaniu kontaktów z szefami i pomocnikami prywatnych firm handlowych symulujących instytucje państwowe, kościelne, unijne, itp. !  Zjednoczeni w głębokim poczuciu Boskiej Wewnętrznej Mocy każdego Lechity do kreowania nowej szczęśliwej rzeczywistości, stańmy się pionierami i przewodnikami dla innych narodów ! ZASTRZEŻENIE PRAW AUTORSKICH DLA KAŻDEGO SUWERENA !(ang. copyright, symbol: ©) Każdy Suweren jest właścicielem swoich danych osobowych i  zastrzega, że wykorzystanie jego danych osobowych wymaga zgody właściciela-Suwerena  lub jego rodziców, stanowi każdorazowo wartość 500.000 Euro (słownie: pięćset tysięcy Euro). Każde żądanie danych osobowych jest równoznaczne z zawarciem umowy na  wykorzystanie danych osobowych Suwerena za kwotę równoznaczną wartości praw autorskich a żądający zgadza się na wypłacenie z góry kwoty 500.000 Euro (słownie: pięćset tysięcy Euro). Kara za wykorzystanie danych osobowych bez zgody, każdy przypadek : 1.500.000 Euro, (słownie: jeden milion, pięćset tysięcy Euro). Kara za ignorowanie woli każdego z osobna zwierzchnika władzy-Suwerena, każdy przypadek : 10.000.000 Euro, (słownie: dziesięć milionów  Euro). Kara za złamanie praw człowieka, każdy przypadek : 1.000.000 Euro, (słownie: jeden milion Euro) https://wojdabejda.wordpress.com/2019/12/17/niechaj-moce-lysej-gory-ochronia-lechistan-i-uzdrowia-lechitow/                                  

Czakram Łysa Góra, 15.12.2019 r.

Obwieszczenie Zwierzchnika Władzy-Suwerena z 15.12.2019 r. na tablicy ogłoszeń we Wszachowie przy kapliczce, obok drogi, którą przejeżdżają transporty nielegalnej kopalni, nie mającej prawa istnieć i działać . Na tablicy widoczny jest również plakat zawierający apel pszczelarzy do rolników aby nie stosowali Glifosatu. Znamienne wezwanie : „Nie trój pszczół ! Nie zabijaj nas. Pszczoły miodne. „

https://wojdabejda.wordpress.com/2019/12/22/suwereni-sprzeciwiaja-sie-izraelakiej-smiercionosnej-pulapce-z-technologia-5-g/comment-page-1/#comment-3238

 
8 Komentarzy

Opublikował/a w dniu 22 grudnia 2019 w Bez kategorii

 

8 responses to “Suwereni sprzeciwiają się izraelakiej śmiercionośnej pułapce z technologią 5 G !!!

 1. wojdabejda

  23 grudnia 2019 at 12:12

  http://nieznanyswiat.pl/nieznany-%C5%9Bwiat/aktualno%C5%9Bci-n%C5%9B/1957-polatorsyjne
  Pola torsyjne to pola informacji, przenikające – według teorii „wyklętego” rosyjskiego fizyka Giennadija Szypowa – cały Wszechświat. Stanowią także źródło istnienia materii, mimo że nie przenoszą energii ani materii, a jedynie dane. Czynią to z prędkością wielokrotnie większą od prędkości światła.

  dr Diana Wojtkowiak, NŚ 4/2019

  O toksyczności pól emitowanych przez różnego typu nadajniki radiowe wiedzą prawie wszyscy, choć tylko niektórzy uświadamiają sobie, że tak naprawdę szkodliwe jest pole torsyjne, a nie elektromagnetyczne, dla którego organizmy żywe nie przewidziały anten. Pola torsyjne odbierane są przez wyspecjalizowane receptory białkowe, przynajmniej częściowo pokrywające się z receptorami sygnałowymi znajdującymi się w ludzkich komórkach.

  Telefony komórkowe, jak wiemy, nadają co chwilę sygnał o swej pozycji, dlatego nie należy trzymać ich w kieszeni. Nie można też przez niego długo rozmawiać i pod żadnym pozorem nie powinno się udostępniać ich dzieciom – przynajmniej takie wytyczne obowiązują w Rosji. Możemy jednak nie zauważyć zachowujących się podobnie telefonów bezprzewodowych typu DECT, nadających sygnał bez przerwy na odległość ok. kilometra, także wtedy, gdy słuchawka jest odłożona na stanowisko ładowania, a telefon pozostaje pozornie wyłączony. Dotyczy to w równym stopniu ruterów Wi-Fi, jak też tzw. inteligentnych liczników wody, ciepła i prądu, aktywujących się co kilka lub kilkanaście sekund. Tych trzech rodzajów urządzeń nie potrzebujemy, musimy tylko pilnować, by nie zainstalowano nam ich bez naszej wiedzy. Nie ma przepisów prawnych, które nakazywałyby instalację nadajnika radiowego w mieszkaniu. Funkcjonują jedynie zalecenia unijne, które de facto służą temu, by nas kontrolować.

  Polubione przez 1 osoba

   
 2. Zbylut Zdzislaw

  23 grudnia 2019 at 19:36

  POLAND spolka Z.o.o;Nr Ewidencyjny w Dystrykcie Columbia-425 680 767.Taki 9-cio cyfrowy Numer Identyfikacyjny Posiada Kazda Instytucja w Polsce Poczawszy od POLAND;KANCELARIA PREZYDENTA,SEJM I SENAT,SADY.etc;Jakim cudem Zydzi i inne CORPORACJE WATYKANU,dzialaja Nielegalnie w Polsce,ale nasi rodacybezwiednie oddaja swoje Prawa Obcym CORPORACJA dzialajacym na Prawie Morza Admiralicji Morskiej Jej Krolewskiej Mosci UK,ktorej Wlascicielem jest Watykan.Jak dlugo CORPORACJE ktore Nigdy niezawieraly Umow z Prawowitymi Wlascicielami Polski.Czas Popedzic Kota Chazarom i Bankierom oraz ubranym w Sukienki Agentom Watykanu.Wasze dzialania sa sa Jak Miod na Moje zbolale Serce.

  Polubienie

   
 3. wojdabejda

  24 grudnia 2019 at 00:03

  Dobromir Szczęsny
  8 Std. ·

  Oświadczenie woli.

  Wstęp:
  „W roku 1302 za papieża BONIFACE VIII kilku ROMAJSKICH cwaniaków wpadło na pomysł że cały Świat materialny należy do nich. Sporządzono odpowiedni akt własności mówiący że cała ziemia i wszystko co na niej się znajduje należy do nich.
  Akt ten nazwano „UNUM SANKTUM” i jest to pierwszy na świecie tzw. EXPRESS TRUST. mówiący o tym że Watykan jest posiadaczem materii ziemskiej jako VIKARIUSZ ( pośrednik ) BOGA.

  W 1455 Watykan za panowania NIKOLASA v ,wymyślił ulepszony Trust pod tytułem „ROMANUS PONTIFEX” (Trust testimentry) Mówi on o tym że posiadłości, budynki itp. nieruchomości i wszystkie rzeczy wytworzone ręką człowieka również należą do Watykanu a my korzystamy jedynie z „PRAWA DO UŻYWANIA”

  W 1481 Papież SIXTUS IV wydał nowy trust pod nazwą „AETERNI REGIS” mówiący o tym że wszyscy mieszkańcy planety ziemia muszą pracować dla Watykanu.
  Tak powstał „COMMON WEALTH” mówiący że wszyscy królowie służą od tej pory Watykanowi a ludzie są zwykłymi niewolnikami.

  W 1531 powstał ostatni trust ,nazwany „CONVOCATION” mówiący że właścicielem naszych dusz jest Watykan.
  W tym przypadku niezbędnym krokiem do przejęcia duszy był obrzęd BAPTYZMU. Baptyzowano więc wszystkich przemocą pod groźba kary śmierci itd…

  Wkrótce powstał dokument pod nazwą „CESTUI QUE VIE” Tak właśnie nazywa się kompletny i dopracowany tytuł naszego niewolnictwa.”
  Źródło :Przebudzeni.pl

  W zgodzie z sumieniem, jako suwerenny człowiek, suwerenna dusza zmaterializowana w ciele na Ziemi, w którym moja świadomość odrodzona została z Ducha Boskiego, oświadczam, iż akt określany, jako „chrzest”, dokonany na mnie w formie rytuału przez urzędnika organizacji nazywanej „Kościołem Rzymsko Katolickiem” JEST NIEWAŻNY.

  Nikt nie pytał mnie o wyrażenie zgody na takowy akt. Jest on pogwałceniem Prawa Boskiego i Naturalnego, sprzeczny z wolną wolą i prawą do samodzielnej decyzji.

  Nie ma żadnej mocy ani prawnej, ani duchowej, ani nad moim ciałem, ani nad moją duszą, ani nad moim duchem.

  W związku z powyższym żadne kolejne akty w postaci tak zwanych „sakramentów” nie odniosły na mnie skutku, ani wpływu, gdyż opierały się na nieważnym „akcie chrztu”.

  Ani pieczęć „komunii” ani pieczęć „bierzmowania” nie ma żadnej mocy nade mną.

  Całą tą sprawę odsyłam w ciemność skąd wyszła i nie ma ona ze mną nic wspólnego.

  Zawsze jestem wolną, czystą, boską, żyjącą duszą i jestem częścią boga, a nie żadnej organizacji uzurpatorów i drapieżników podających się bezprawnie za boskich pośredników.

  Jedyny „bóg” jakiego reprezentują to mrok, ciemność, gwałt, przemoc i agresja oraz istota, która jest źródłem tych cech: Anu, Enki, Baal, Moloch, Saturn, Satan, Lucyfer, Kronos (i wszystkie inne używane przez niego imiona i określenia) .

  Potwierdza to postępowanie i „owoce” jakie zrodziła ta organizacja od chwili samoustanowienia w 325r na soborze w Nicei.
  Bild könnte enthalten: eine oder mehrere Personen, Berg, Himmel und im Freien, Text „Teotihuacan Vatican City“
  Bild könnte enthalten: 1 Person
  Bild könnte enthalten: 1 Person, lächelnd, steht
  10Wojtek Kupis-Ostrowski und 9 weitere Personen
  2 Kommentare11 Mal geteilt
  Gefällt mir
  Kommentieren
  Teilen
  Kommentare

  Darjuż Trzciński
  Darjuż Trzciński dwa lata temu pojechałem pod Łysicę, znalazłem źródło bijące z góry, dziewicze i trzy razy oblałem się zmywając ten niewolniczy chrzest. Ochrzciłem się z Ziemią i w jej obecności, ciekawe że całe skrzywdzenie i poczucie winy katolickie, poszło precz….coś się we mnie uwolniło. Gdybym prosił ta gównianą instytucję o uznanie aktu apostazji, to byłoby niewolnictwa ciąg dalszy….
  4

  Gefällt mir
  · Antworten · 6 Std.

  Dobromir Szczęsny
  Dobromir Szczęsny Prośba o unieważnienie jest przyznaniem „ważności”. TO JEST AKT GWAŁTU, prawnie nie ważny. Wystarczy sobie uświadomić, ale to jedno. Intencja jest ważna, wszelkie chrzty, obmycia mają wymiar symboliczny. Woda jest zewnętrznym symbolem obmycia duchowego. W ślad za oczyszczeniem idzie czystość.
  3

  Gefällt mir
  · Antworten · 4 Std.

  Polubienie

   
 4. Teresa

  24 grudnia 2019 at 19:29

  Najnowsze na kanale Elektromagnetyczny Świat Nowotworów
  3:31
  Teraz odtwarzane
  5G – Zbigniew GELZOK. To on próbuje RATOWAĆ Wam TYŁKI! Poznajcie tą POSTAĆ!
  Elektromagnetyczny Świat Nowotworów

  266 wyświetleń 1 dzień temu
  Facebook Zbigniew Gelzok: https://www.facebook.com/gelzok Zobacz również 4 główne kanały na FB o szkodliwości 5G: 1.
  Nowy
  28:45
  Teraz odtwarzane
  Od 2020 roku polskie DZIECI ZACZNĄ MASOWO WYMIERAĆ na RAKA! Rząd zarobi na tym 6,4 miliarda złotych.
  Elektromagnetyczny Świat Nowotworów

  2 tys. wyświetleń 2 dni temu
  Rząd dostanie 6,4 miliarda złotych od operatorów komórkowych za udostępnienie częstotliwości radiowych. Za kwotę 6,4 miliarda …
  Nowy
  i 4 więcej
  8:06
  Teraz odtwarzane
  2G-5G – MIASTA są ZATRUTE! Rząd ukrywa ŚMIERTELNE ZAGROŻENIE!
  Elektromagnetyczny Świat Nowotworów

  759 wyświetleń 3 dni temu
  Zaczyna się od przewlekłych zaburzeń snu (problem z zaśnięciem, wybudzenia w nocy), czasem występują zaburzenia …
  Nowy
  12:57
  Teraz odtwarzane
  Sieć 5G – postęp technologiczny kosztem UŚMIERCENIA NARODÓW! YT-elektromagnetyczny świat nowotworów
  Świadomi Polacy

  2,7 tys. wyświetleń 1 tydzień temu
  Po wprowadzeniu sieci 5G polskie rodziny nie będą miały najmniejszych szans na uniknięcie groźnych chorób nowotworowych.
  5:47
  Teraz odtwarzane
  Do AFRYKI albo na CMENTARZ! Anteny zabijały, zabijają i będą zabijać! [2G-5G]
  Elektromagnetyczny Świat Nowotworów

  644 wyświetlenia 1 miesiąc temu
  Szokująca rozmowa z księdzem na temat anten na kościele. Telefon do księdza część 2: …
  7:01
  Teraz odtwarzane
  Chorujesz na raka? Zobacz dlaczego (Elektrosmog – promieniowanie mikrofalowe).
  Elektromagnetyczny Świat Nowotworów

  16 tys. wyświetleń 2 lata temu
  14:58
  Teraz odtwarzane
  Uwaga na oficjalnie ukrywaną toksyczność.
  Elektromagnetyczny Świat Nowotworów

  6,9 tys. wyświetleń 1 rok temu
  Link do kanały Elektromagnetyczny Świat Nowotworów: …
  30:44
  Teraz odtwarzane
  Sieć 5G – UKRYTE LUDOBÓJSTWO.
  Elektromagnetyczny Świat Nowotworów

  16 tys. wyświetleń 1 tydzień temu
  Zobacz, jak wygląda ciemna strona sieci anten komórkowych (tzw. masztów), o tym się głośno nie mówi, jest to główna przyczyna …
  8:42
  Teraz odtwarzane
  APOKALIPSA 5G w POLSCE!
  Elektromagnetyczny Świat Nowotworów

  978 wyświetleń 2 miesiące temu
  Zabójcza sieć 5G. Ludzie będą od tego masowo umierać na liczne nowotwory.
  2:58
  Teraz odtwarzane
  RZĄD UKRYWA coś PRZERAŻAJĄCEGO! UŚMIERCĄ Twoje DZIECI, aby zarobić OGROMNE PIENIĄDZE!
  Elektromagnetyczny Świat Nowotworów

  83 tys. wyświetleń 1 tydzień temu
  Dowiedz się więcej o sieci 5G: https://www.youtube.com/channel/UCp0ALbWvFZuJbYU_h5nCo7A/videos?disable_polymer=1
  8:17
  Teraz odtwarzane
  Rakotwórcze nadajniki w domu – Państwa bilet na onkologię! (Fizyk z Katowic ostrzega).
  Elektromagnetyczny Świat Nowotworów

  11 tys. wyświetleń 1 rok temu
  Dzień dobry Państwu, jestem z wykształcenia fizykiem. Chciałbym ostrzec całą Polskę przed rakotwórczym działaniem …
  5:16
  Teraz odtwarzane
  Tajemnicze zgony mieszkanców wsi – to nie chemia w żywności wywołuje raka. Zobacz, co się okazało!
  Elektromagnetyczny Świat Nowotworów

  7,9 tys. wyświetleń 1 rok temu
  Zobacz, jak silne promieniowanie mikrofalowe omiata okolicę, w której stoi stacja bazowa telefonii komórkowej. Ludzie są …
  napisy
  1:21
  Teraz odtwarzane
  STRAJK na kanałach Elektromagnetyczny Świat Nowotworów i Życzliwi Technicy GSM-u.
  Hugo

  19 wyświetleń 2 miesiące temu
  Link: https://youtu.be/ZUjz_rKpiJo Wpłać na zrzutkę i odblokuj kanały: https://zrzutka.pl/r55d8t Będziemy strajkować nawet do …
  1:21
  Teraz odtwarzane
  Jak ograniczyć pole elektromagnetyczne w domu? Ochrona zdrowia.
  Elektromagnetyczny Świat Nowotworów

  1,3 tys. wyświetleń 1 rok temu
  17:23
  Teraz odtwarzane
  Co ROBICIE u NAS? TESTY PROMIENIOWANIA na mieszkańcach Lipian!
  Elektromagnetyczny Świat Nowotworów

  2,2 tys. wyświetleń 1 miesiąc temu
  W całej Polsce dochodzi do notorycznego łamania prawa przez sieci komórkowe. Ponad 80% wszystkich masztów antenowych …
  0:55
  Teraz odtwarzane
  5G to jest śmierć sterowana z góry. Nie daj Bóg, aby było 5G w Polsce.
  Elektromagnetyczny Świat Nowotworów

  448 wyświetleń 3 miesiące temu
  Jan Hrabia Potocki mówi prawdę o 5G.
  5:24
  Teraz odtwarzane
  Pole elektromagnetyczne w blokach – TRAGEDIA!
  Elektromagnetyczny Świat Nowotworów

  3,9 tys. wyświetleń 9 miesięcy temu
  2:14
  Teraz odtwarzane
  Chemtrails – toksyczny syf rozsiewany na niebie. Truty Śląsk, truta Warszawa, truci są wszyscy!
  Elektromagnetyczny Świat Nowotworów

  1,5 tys. wyświetleń 3 miesiące temu
  Popatrz w Niebo – ONI TRUJĄ!
  2:32
  Teraz odtwarzane
  Cały blok choruje na raka – działanie anten telefonii komórko

  Polubienie

   
 5. Teresa

  24 grudnia 2019 at 19:55

  Polubienie

   
 6. wojdabejda

  2 lutego 2020 at 11:45

  Cytat z opracowania prof.Iwo Pogonowskiego :

  Dwie wojny światowe

  Z zapowiedzianych juz w glebi XIX wieku wojen swiatowych, Bestie rozegraly juz
  dwie1. Detonatorem pierwszej byl mord na arcyksieciu austriackim –
  Ferdynandzie, lecz kluczem do przeksztalcenia jej w swiatowa bylo przystapienie
  USA do tej wojny. Jeszcze przed wypowiedzeniem wojny Niemcom przez USA, 3
  sierpnia 1914 roku firma „Freres” z klanu francuskich Rothschildów polecila
  przekazanie Francji przez bank Morgana – Schiffa, pozyczki w sumie 100 milionów
  franków. Biznes oparty na krwi milionów gojów europejskich polegal na tym, ze
  pozyczka byl sprzet wojenny.

  Detonatorem – pretekstem wejscia USA w te rzez bylo storpedowanie pasazerskiego
  statku „Luskania” z okolo 1300 nieswiadomymi niczego pasazerami na pokladzie.
  Statek nafaszerowano uzbrojeniem, nastepnie kanalami wywiadu brytyjskiego
  poinformowano Niemców o tym podwójnym ladunku statku. W centrum tej zbrodni
  tkwil prezydent Wilson. Wiedzial o przygotowaniach jak potem Roosevelt wiedzial
  o japonskiej armadzie nadciagajacej do Peari Harbour.

  „Lusitania” skazana na niemieckie torpedy poplynela do strefy wojennej.
  Swiadomy tej zbrodniczej prowokacji Departament Stanu wiedzial, ze pod pokladem
  znajduja sie tony sprzetu wojennego. Wilson wiedzial o wycofaniu
  eskorty „Lusitanii”, aby nie przeszkadzac Niemcom – formalnosci dopelnily
  niemieckie torpedy. Wspólorganizatorem spisku byl Zyd, agent Rothschildów,
  Morganów i Schiffów – Colonel House, ojciec pózniejszej prawej reki Roosevelta –
  Mandela Housea.

  Historyk Colin Simpson nazwal te brytyjsko-amerykanska zbrodnie na wlasnych
  obywatelach obrzydliwym aktem umyslnego morderstwa. Wielu innych historyków
  pisalo tak samo, lecz ich prace docieraja do nielicznych czytelników.

  Po stronie panstw osi, siec interesów Rothschildów i innych Bestii robila
  równie korzystne interesy, jak ich zydowscy pobratymcy po drugiej stronie.
  Zgarniali miliardy Warburgowie z Kuhn Loeb Company, prowadzacy swe finanse we
  Frankfurcie i Nowym Jorku. Max Warburg – brat Paula Warburga – szef niemieckiej
  tajnej policji, przemyci bande Lenina z 20 milionami dolarów w zlocie przez
  Niemcy do Rosji.

  W archiwach Departamentu Stanu znajduja sie dokumenty oligarchów finansowych
  Ameryki, w których nakazuja prezydentowi Woodrowowi Wilsonowi przedluzanie
  wojny tak dlugo, jak tylko to bedzie mozliwe. Trzeba maksymalnie wykrwawic
  narody europejskich gojów i maksymalnie zarobic na dostawach, pozyczkach a
  potem na „odbudowie” zniszczonych panstw po obydwu stronach tej hekatomby.
  Rezultatem bylo 55 milionów ofiar.

  Potem byl tzw. Traktakt Wersalski – zydowski dyktat wobec pobitych Niemiec i
  Austrii. Konferencja byla istnym sabatem zydowskim. Warunki dyktowalo trzech
  ówczesnych dyktatorów Europy: Lioyd George (Anglia), Clemenceau (Francja), W.
  Wilson (USA).

  Wszyscy trzej byli jednak marionetkami zydowskiej oligarchii pieniadza i
  polityki. Warunki dyktowali im „doradcy”: trzech Warburgów, John Foster Dulles
  z banków Kuhn-Loeb Co., wspomniany Colonel House, Lord Milner. Thomas Lament
  (od Morganów), brat Fostera – Allen Dulles – takze z Kuhn-Loeb Co.

  Wszyscy wymienieni byli Zydami.

  Uczestniczyl w tej konferencji Mandel Rothschild w roli „sekretarza” premiera
  Francji Clemenceau, Zyda i masona poslusznie wykonujacego polecenia swiatowego
  syjonizmu. „Sekretarzem” prezydenta Wilsona byl Zyd Tumol-tay, ale nie tylko
  on – z Wilsonem przybyly do Wersalu setki Zydów w roli „doradców” wszystkich
  dziedzin. Obowiazki „sekretarza” Zyda Lioyda George’a pelnil na konferencji Zyd
  Filip Sassoon spokrewniony z Rothschildami.

  Przebieg i wyniki „konferencji” zamienily sie w pelny tryumf swiatowego
  syjonizmu skupionego w jego tajnej elitarnej lozy Bnai-Brith, istniejacej od
  1843 roku. Filip Sassoon, Mandel Rothschild i Tumoltay byli czlonkami Bnai-
  Brith, z pozostalych Zydów reprezentujacych obie strony konfliktu czlonkami tej
  zydo-mafii bylo jeszcze kilkunastu innych.

  Dodajmy, ze czlonkami Bnai-Brith bylo wielu glównych podpalaczy ówczesnej
  Europy, zwlaszcza komunistów: Lejb Bronstein – „Trocki” – wspóltwórca
  zydowskiej rewolucji w Rosji; Bela Kuhn -jeden z filarów tej rewolucji, w 1919
  roku przywódca rewolucji na Wegrzech wslawionej niewiarygodnymi rzeziami i
  przesladowaniem Kosciola; Karol Liebknecht – sprawca podobnej rewolty w Bawarii
  w 1919 roku; Karol Sobelson – „Radek” – jeden z krwawych dygnitarzy zydo-
  bolszewickiej rewolucji w Rosji; jego pózniejszy znajomek, polski Zyd Józef
  Retinger7.

  Glównymi rozgrywajacymi na „Konferencji Pokojowej” byli Rothschildowie,
  najpotezniejszy klan zydowskich bankierów – Iluminatów. To na nich stawialo
  swiatowe zydostwo w planach budowania na obszarze Polski odrebnego panstwa
  zydowskiego pod nazwa „Judeopolonii”. W okólniku w tej sprawie, opracowanym w
  listopadzie 1918 roku, syjonisci nawolywali:

  Bracia i wspólwyznawcy! Trzeba, azeby kraj Galicja zostal naszym królestwem
  (…) Starajcie sie usunac Polaków ze wszystkich wazniejszych stanowisk i
  skupic w swych rekach wszystkie nici wladzy spolecznej. Wszystko co do
  chrzescijan nalezy, powinno stac sie nasza wlasnoscia. Zwiazek izraelski2
  dostarczy wam potrzebnych do tego srodków. Juz zaczeto na ten cel zbierac
  potrzebne fundusze, a udaje sie lepiej niz przypuszczac bylo mozna. Dla
  doprowadzenia do skutku wyrwania Galicji chrzescijanom, wszyscy nasi wielcy i
  bogaci, zapisali sie na nasze sumy. Da baron Hirsz, dadza Rotszyldzi,
  Bleichroderowie i Mendelsohnowie i inni dadza3.

  1. Retinger byl szefem polskiej sekcji Bnai-Brith. Organizacja skupiala
  czolowych oligarchów swiata wylacznie zydowskiego pochodzenia – gojów nic
  przyjmowano.

  2. Alliance Israelite Universelle zalozony przez syjonite J. Creinteux’a w 1860
  roku.

  3. Stanislaw Didier: Rola neofitów w dziejach Polski, s. 10.

  Karol Sobelson vel Radek. Z: Wer Karol Liebknecht. Z: Wer ;s( Bela Kuhn. Z: Wer
  ist wer… ist wer… wer…

  Surowe warunki traktatu zakodowaly gospodarcze i polityczne podstawy do
  nastepnej wojny. Jeden z delegatów powiedzial: To nie jest pokój. To jedynie
  rozejm na 20 lat. Mozna z sarkazmem dodac: nie powiedzial nic nowego. To
  królowa ze Saby – Michalda w swoich rozmowach-przepowiedniach z królem
  Salomonem zapowiedziala, ze pokolenie urodzone przy koncu pierwszej wojny
  swiatowej, ledwo zdazy dorosnac, a juz wyruszy na druga.

  Nastepnym tworem wersalskiego „Sanhedrynu” bylo utworzenie zydomasonskiej Ligi
  Narodów. Okazala sie cialem niesprawnym, totez powstala koniecznosc
  ustanowienia nieformalnych rzadów Bestii. Wkrótce potem powolano Królewski
  Instytut Spraw Miedzynarodowych (Wielka Brytania) oraz amerykanski jego
  odpowiednik – Rade Stosunków Zagranicznych. Ich program byl programem rodzacego
  sie faszyzmu oraz juz niszczacego Rosje zydobolszewizmu – dwóch skrzydel
  Apokalipsy zasnuwajacych caly wiek XX mrokiem terroru i ludobójstwa.

  Pierwsza wojna pomogla w powstaniu bolszewickiego „Imperium Zla”. Rewolucje
  sfinansowal rzad niemiecki przy wspólpracy rzekomych wrogów – aliantów, czyli
  zydowskiej finansjery amerykanskiej i europejskiej. Bolszewików usadowil u
  wladzy rzad (wywiad) niemiecki. Wiemy o tym m.in. na podstawie ksiazki A.
  Solzenicyna: Lenin w Zurychu (Lenine a Zurichz, Paryz 1975). Solzenicyn
  korzystal m.in. z bogatego materialu dokumentacyjnego niemieckiego Ministerstwa
  Spraw Zagranicznych, zdobytego przez wojska brytyjskie w ostatniej fazie
  drugiej wojny przy Wilheimstrasse w Berlinie.

  Zostaly one natychmiast przewiezione do Anglii i rozdzielone miedzy angielskie
  uniwersytety. Uniwersytetowi w Oxfordzie przypadla ta ich czesc, która dotyczy
  akcji osadzania bandy Lenina w Rosji. Z dokumentów wynika, ze rzad niemiecki
  planowal rozparcerowanie Rosji na szereg malych, latwych do rzadzenia panstewek
  narodowych.

  Lenin az do kwietnia 1917 roku ani myslal o mozliwosci sprowokowania rewolucji
  w Rosji. Gorliwie dzialal na rzecz wybuchu takiej rewolucji w Szwajcarii!
  Niemcy zwrócili sie o posrednictwo do Zyda Helphanta vel Izraela Lazarowicza,
  który za grube pieniadze podejmowal sie wszelkiej brudnej roboty.

  To on za pieniadze niemieckie juz w styczniu 1915 roku zaczal werbowac wszelka
  szumowine zydowska na rzecz wywrotowej roboty w Rosji. Pierwszym etapem byla
  rewolucja lutowa 1917 roku pod wodza zyda Adlera vel “Kierenskiego”.

  Helphant mial juz doswiadczenie w montowaniu takich dywersji. Zdobyl je
  prowokujac rewolucje w 1905 roku w okresie wojny rosyjsko-japonskiej.

  Kiedy juz banda Lenina – Trockiego i pozostalych “rewolucjonistów” znalazla sie
  w Rosji, miala do dyspozycji pieniadze niemieckich i amerykanskich i
  brytyjskich bankierów. Jacob Schiff dal Leninowi w sumie 20 mln dolarów,
  jeszcze wiecej bolszewicy otrzymali od J.P. Morgana. Lozyl na zniszczenie Rosji
  francuski klan Rothschildów w osobie Alfreda de Rothschilda.

  Wspólnie potem rozbudowywali potege Bolszewii przez takie firmy jak I.G.
  Farben, General Motors, zaklady Forda. Bez pieniedzy z Wall Street nie byloby
  I.G. Farben, a bez I.G. Farben nie byloby równiez Hitlera i jego potegi
  militarnej, czyli nastepnej wojny swiatowej. Niemcy zostaly odbudowane dzieki
  pomocy finansowej i surowcowej niedawnych wrogów. Nastepne dziesieciolecie
  uplywalo pod znakiem intensywnego wspierania przez zydowska oligarchie rodzacej
  sie machiny wojennej Hitlera. Niemcy np. mieli niedobór paliw plynnych.

  Zachodnie zydostwo rozwiazalo i ten problem, eksportujac do Niemiec z Baku
  paliwa (przez Standard Oil Company) oraz opracowujac i udostepniajac
  hitlerowcom proces zamiany wegla na paliwo plynne7.

  Dzis nikt nie pyta, dlaczego fabryki I.G. Farben na terenie Niemiec, bedace
  integralna czescia amerykanskich fabryk tej firmy, nie byly celami ataków
  bombowych aliantów, tylko byly nimi bezbronne miasta niemieckie. Do konca
  wojny niemieckie rafinerie ucierpialy zaledwie w 15 proc. ich wydajnosci.

  Standard Oil Co. (SOC) w 1933 roku, a wiec w roku dojscia Hitlera do pelni
  wladzy, przeznaczyl dwa miliony dolarów na prace badawcze nad przeróbka wegla
  na paliwo plynne. I.G. Farben – firma niemiecka, miala w USA holding tej firmy
  pod ta sama nazwa.

  Jego dyrektorami i finansjerami byli niemieccy Zydzi Max i Paul Warburgowie
  oraz ich agent Herman Metz. Inni czlonkowie zarzadu I.G. Farben, to bankierzy z
  Rockefeller – International: Edsel, Ford, Mitchel, Walter Teagle.

  Nikt po drugiej wojnie swiatowej i procesie norymberskim nie odwazyl sie
  zapytac publicznie, dlaczego trzech Niemców – czlonków zarzadu I.G. Farben
  zostalo skazanych za zbrodnie wojenne, natomiast wymienieni Zydzi niemieccy i
  amerykanscy nie byli sadzeni.

  Hitler spotkal sie z bracmi Dullesamijuz w 1933 roku. Dullesowie to potomkowie
  zydowskich rodzin, które zainstalowaly w USA masonerie Obrzadku Szkockiego. Ich
  wuj – sekretarz Stanu Robert Lansing, byl zalozycielem scentralizowanej
  amerykanskiej grupy wywiadowczej. Allen Dulles pracowal z hitlerowcami do konca
  wojny, chroniac fundusze hitlerowskiego Reichbanku. Pracowal przede wszystkim
  dla Iluminatów – syjonistów, dlatego bez przeszkód mógl byc w okresie pierwszej
  wojny swiatowej agentem wywiadu angielskiego, amerykanskiego oraz wywiadu
  austro-wegierskiego.

  F. Springmaer w swej ksiazce uzywa pod adresem braci Dulles tak radykalnych
  epitetów, jak „oszusci”, „degenarci”, „lotry jakich swiat nie widzial”.

  Jednym z najwiekszych producentów czolgów byla firma Opel kontrolowana przez
  Morganów i Rothschildów. Podobnie – Bendix Aviation. To ona dostarczyla Niemcom
  technologie produkcji tzw. „pilotów automatycznych” oraz innych przyrzadów
  pokladowych, rozruszników i silników diesla.

  I. Temu sluzyly do wojny zaklady w Oswiecimiu, pózniejszym Auschwitz.
  Niemiecki macierzysty I.G. Farben otrzymal juz w 1924 roku 800 min dolarów
  pozyczki, co pomoglo firmie pochlonac kilka mniejszych zakladów. Kiedy pod
  koniec drugiej wojny swiatowej senator Howard Watson opublikowal ksiazke: Pokój
  zdrady. Niemieckie farby i amerykanscy latwowierni – to jej sprzedaz zostala w
  USA zakazana! Nastepna ksiazka na indeksie, demaskujaca wspólnote przemyslowa
  finansowych molochów nazizmu i „demokracji” zachodniej, byla Zbrodnia i kara
  I.G. Farben autorstwa Josepha Borkina.

  W kontekscie I.G. Farben, F. Springmaier wykazuje, ze jego kierownictwo
  uprawialo praktyki okultystyczne. Nil Donowan, wazny dygnitarz I.G. Farben, w
  filii tego giganta pod nazwa Korporacja Chemiczna, ekscytowal sie tybetanskim
  okutyzmem. Otto Kahn, takze zwiazany z I.G. Farben, byl przyjacielem slynnego
  okultysty Aleistera Crowley^7.

  Jednym z dyrektorów banku Schróder byl Allen Dulles: kilka lat pózniej tenze A.
  Dulles juz jako szef CIA, w 1951 roku zamówi w laboratoriach firmy Sandoz 100
  mln dawek narkotyku LSD!

  Mówi sie o slynnej rodzinie szwedzkich Wallenbergów jako ratujacych Zydów. W
  istocie, Wallenbergowie za wiedza nazistów sluzyli za posredników w transferze
  pieniedzy bankierów zydowskich, którzy przedtem przeniesli sie do USA i Anglii
  z Niemiec hitlerowskich. Allen Dulles zostal przeniesiony do Szwajcarii jako
  szef amerykanskiego wywiadu m.in. dla umozliwienia transferu pieniedzy miedzy
  nazistami i ich wspólnikami po stronie aliantów. Jego tajnym kurierem byl
  niejaki Gaewernitz, z pochodzenia Zyd, co bylo jego atutem, gdyz odsuwalo od
  niego podejrzenia o wspólprace z nazistami.

  Pierre de Villemarest – byly francuski oficer wywiadu oddelegowany po wojnie do
  tropienia hitlerowskich zbrodniarzy, w wywiadzie udzielonym mi w Paryzu w lipcu
  1998 roku2 ujawnil rozlegla, cyniczna wspólprace CIA z hitlerowcami po wojnie:
  CIA od 1946 roku wiedziala, ze slynny Martin Borman, „zaciekle” poszukiwany
  zbrodniarz wojenny, sekretarz Hitlera, zyje w Paragwaju. Znano jego adres,
  pertraktowano z nim proponujac mu bezpieczenstwo do konca zycia za wydanie kont
  finansów III Rzeszy zdeponowanych w Portugalii i Ameryce Poludniowej.

  ______________________________
  1. Crowley byl Wielkim Mistrzem Zakonu Templariuszy w Anglii. Jak pisze W.
  Sawicki w Organizacje tajne w walce Kosciolem (Wers 2000, s. 58) Crowley sam
  nadal sobie tytul apokaliptycznej Bestii 666 (l am Best 666). Na pogrzebie
  spiewano mu „Hymn do Szatana”.

  2. Wywiad opublikowala „Mysl Polska” 16-23 VIII 1998.

  3. Potwierdzil to wkrótce potem w innej swojej ksiazce opublikowanej we Francji.

  Pozwolono mu spokojnie umrzec 14 lat po smierci Hitlera!

  Na zachodzie ukazalo sie kilka niezaleznych, a wiec obiektywnych opracowan
  omawiajacych okultystyczne i satanistyczne powiazania Hitlera i jego swity.

  Dowiadujemy sie z nich, ze Hitler byl czlonkiem dwóch okultystycznych
  stowarzyszen – Thule oraz Vril (Sila). Obydwa stowarzyszenia odbyly w 1919 roku
  w Alpach wspólne spotkanie, po których Hitler stal sie czlonkiem Thule.

  Do duchowych patronów nazizmu nalezal George Bulwer-Lytton (1803-1873) – Wielki
  Mistrz brytyjskiej Societas Rosicruciana (SRIA). Jego ksiazka o Vril
  zainspirowala caly ruch teozoficzny, w tym kompozytora Richarda Wagnera7,
  czczonego przez hitlerowców za sile i „germanskosc” jego muzyki.

  Niemieccy templariusze takze byli powiazani z organizacja Thule, która wykorzy­
  stywala magiczna sile (Vril). W tworzeniu tych dwóch okultystycznych tajnych
  kregów niemieckich nazistów uczestniczyl równiez niemiecki mason Haushofer. To
  on posredniczyl w sprowadzaniu do Niemiec tybetanskich kaplanów, aby fachowo
  wspierali okuItyzm nazistów. Wewnatrz tej hermetycznej grupy istnial krag
  jeszcze scislejszy – grupa tzw. Rycerzy Czarnego Slonca.

  Ezoteryczne znaczenie emblematu formacji „SS” to wlasnie czarne slonce.
  Towarzystwo Vril – jak stwierdza F. Springmaier, wiedzie sie z trzech grup
  lordów: Czarnego Kamienia, Czarnego Slonca i Czarnych Rycerzy. „SS” i
  Towarzystwo Vril byly mocno zainteresowane zjawiskiem „latajacych spodków”.

  Zakon o nazwie „Nowy Porzadek Templariuszy” (New Templar Order) takze pro­
  mieniowal na mlodego Hitlera poprzez Haushofera oraz Liebelfelsa (Austriaka),
  lorda Kitchenera (Anglika) raz Rosjanina G.J. Gurdijewskiego, który – jak
  zapewnia Springmaier – wprowadzil Józefa Stalina do wolnomularstwa. Starszym
  mistrzem tego towarzystwa byl slynny Papus, okultystyczny doradca – szarlatan
  na dworze cara Mikolaja, takze przyjaciel Wielkiego Mistrza Zakonu Sionu
  (Prieure de Sion) z siedziba we Francji, lecz o swiatowych wplywach2.

  Gurdijewski spotkal sie z Hitlerem przed druga wojna swiatowa. Przedtem
  jeszcze, slynne „Protokoly Medrców Syjonu” zostaly przekazane carowi przez
  Sergieja Nilusa, aby przestrzec cara przed zgubnym wplywem mistrza martynistów,
  okultysty i satanisty – Papusa.

  Car zlekcewazyl ostrzezenie lub byl juz tak omotany przez Papusa i Rasputina –
  takze okultyste, ze nie mógl sie im przeciwstawic. Jedna z hipotez co do
  autorstwa „Protokolów…” wskazuje na Papusa, inni przypisuja je przywódcy
  syjonistów Teodorowi Herzlowi, z cala jednak pewnoscia owe „Protokoly” nie sa
  protokolami z kongresu syjonistów w 1896 roku, gdyz istnialy juz kilkanascie
  lat przedtem.

  1. Czlonka lozy masonskiej Zakonu Swiatyni Wschodu (Ordo Templi Orients – OTO),
  zalozonej przez Niemca Karta Kellera. 2. O Papusie pisze w rozdziale :,JPrieure
  de Sion”.

  W ostatnich latach przed druga wojna swiatowa przywódcy Iluminatów oraz ma­son
  Stalin prowadzili wspólna polityke popierania Hitlera i wspólpracy gospodarczej
  z jego potezniejaca machina zbrojeniowa. Brytyjski minister spraw
  zagranicznych, czlonek Królewskiego Instytutu Spraw Miedzynarodowych Neville
  Chamberlaine, masonski „prorok” H. G. Wells oraz Iluminaci: Rothschild i Astor,
  spotkali sie w dniach 26-27 marca 1938 roku w Cliweden, rezydencji Astora. W
  tym czasie w bry­tyjskim parlamencie zasiadalo pieciu czlonków rodów Astorów, a
  William Astor byl wspólprezesem Królewskiego Instytutu.

  Powtórka z tragedii pasazerów „Luizjany” byl japonski atak na amerykanska baze
  morska w Pearl Harbour.

  O nadciagajacej armadzie japonskich okretów wojennych do­brze wiedzial wywiad
  amerykanski oraz Roosevelt. Nie zrobili nic dla zapobiezenia masakrze. Co
  wiecej – swiadomie wycofali z tego rejonu zwiad lotniczy! Po japonskim ataku
  oburzenie narodu amerykanskiego bylo powszechne, podobnie jak po zatopieniu
  przez Niemców „Luizjany”. Peari Harbour zamienil druga wojne europejska w
  rzeczy­wistosci swiatowa, z udzialem USA.

  Jakie byly skutki dwóch wojen? W pierwszej poleglo okolo 40 mln ludzi, w
  drugiej okolo 60 mln. Doszly straszliwe zniszczenia gospodarcze, dorobek
  kultury wielu narodów. Przez ziemie zaborów Polski dwukrotnie przetaczaly sie
  walczace armie, a wojska Brusilowa trzykrotnie przeciagaly w ciezkich walkach
  poludniowymi rejonami Polski.

  Substancja materialna Polski zostala zniszczona w 60 procentach. Po 20 latach
  to samo powtórzylo sie w tym samym rozmiarze zniszczen.

  W wyniku pierwszej wojny wykreowanej przez zydowski syjonizm spod znaku Bestii,
  powstala zydo-bolszewicka dyktatura w Rosji, warunek i etap planowanej
  unifikacji swiata w jednym komunistycznym Rzadzie Swiatowym. Satanistyczni
  Iluminaci uzyskali kontrole nad Palestyna. Powolano masonska Lige Narodów,
  namiastke Rzadu Swiatowego.

  Po drugiej wojnie, satanistyczne Imperium Bolszewizmu otrzymalo od swych
  wspólplemienców zachodnich pól Europy i wolna reke w Azji. Powstalo panstwo
  zydowskie w ujarzmionej przez Zydów Palestynie. Zmienil sie uklad sil
  swiatowych z kilku-biegunowego na dwubiegunowy: USA-ZSRR. Pojawily sie
  odrzutowce, bomby nuklearne, lodzie atomowe, rakiety nuklearne sredniego i
  dalekiego zasiegu, szpiegostwo satelitarne.

  To znakomicie podsycalo zbiorowa psychoze strachu przed samozaglada na skale
  globalna, czemu sluzyla m.in. sztucznie wypromowana tzw. „zimna wojna”.
  Rozpetal sie terror wojen lokalnych, „pelzajacych”, a takze terror zbrodniczych
  zamachów organizowanych, finansowanych i ochranianych przez sluzby „specjalne”
  (terrorystyczne) USA i Sowietów – CIA7, KGB, GRU.

  Dopiero po latach okaze sie, ze terror slynnych wloskich Czerwonych Brygad
  organizowala CIA, w tym porwanie i zamordowanie premiera Aldo Moro.

  l. O tych zbrodniczych „zaslugach” CIA informowal polskiego czytelnika m.in.
  Marek Glogoczowski w omówieniu recenzji przemilczanej na zachodzie ksiazki
  Philipe Yillanda: Manipulatory marionetek: polityczne korzysci terro­ryzmu we
  Wloszech (Londyn 1992), opublikowanej w „Perspectives” nr 7/1999.

  Strategicznym celem tego permanentnego zametu bylo przelamywanie oporu naro­dów
  wobec budowania ogólnoswiatowej dyktatury globalizmu: swiatowej armii, swia­
  towego rzadu, swiatowej policji, swiatowego systemu bankowego, swiatowego
  pieniadza, swiatowej religii. Aby niegdys wymusic zgode Amerykanów na powolanie
  prywatnego zarzadzania finansami tego wielkiego kraju przez oligarchie zydowska

  -wywolano krach finansowy. Aby uzyskac akceptacje Amerykanów do udzialu w pier­
  wszej wojnie, zbrodniczo poslano na dno prawie póltora tysiaca
  pasazerów „Luizjany”. Aby wymusic na nastepnym pokoleniu Amerykanów ich zgode
  na udzial w drugiej wo­jnie swiatowej, skazano na smierc od japonskich bomb
  okolo 2000 osób zalogi Pearl Harbour, kilka cennych okretów wojennych i
  kilkanascie pomniejszych.

  Bestie nie cofaly sie i tym bardziej nie beda sie cofac przed kazda nastepna
  krwawa prowokacja sluzaca ich geo-strategii, jaka jest zapedzanie narodów do
  swiatowego neo- -komunistycznego lagru.

  Rdzeniem komunizmu marksowsko-leninowskiego jest sianie na calym swiecie
  tzw. „permanentnej rewolucji”, czyli permanentnej destabilizacji, chaosu,
  zniszczenia, totalnej wojny narodów. Prawdziwym komunista byl tylko Lejb
  Bronstein-Trocki, który byl twórca idei rewolucji permanentnej w praktyce i
  teorii XX wieku. Stalina uwazal za zdrajce rewolucji permanentnej, za co zostal
  przezen zgladzony w Meksyku w 1941 roku przez zamachowca, hiszpanskiego
  komuniste Mercadera.

  Trocki juz od 1905 roku pisal i nauczal, na czym polega rewolucja permanentna,
  czyli budowanie totalitarnego swiatowego Jednopanstwa. To on byl kontynuatorem
  twórczo rozwijajacym program Iluminatów, a nie Stalin czy pozostali komunisci.
  Lenin takze -jako Zyd i mason 32 stopnia wtajemniczenia, plomiennie nawolywal
  do rewolucji swiatowej, lecz Trockiego wyróznialy w tym dwa zasadnicze
  elementy: kult terroru i fermentu, praktykowany przez trockistowskie bandy
  terrorystyczne na zachodzie i na innych kontynentach przez cale dziesieciolecia
  po drugiej wojnie swiatowej.

  Wedlug Trockiego, marksistowska rewolucja permanentna jest nierozdzielna z
  terroryzmem. Terror jest permanentny, bowiem i rewolucja jest permanentna. W
  warunkach wzglednego spokoju w miedzywojniach, stosuje sie nie tyle terror
  fizyczny, zawsze wskazany i stosowany z umiarem podyktowanym partyzanckoscia
  terroryzmu – lecz terror permanentnego strachu. Doskonalym trockista byl Mao:
  stale rzucal naród chin­ski do terrorystycznych krucjat, „rewolucji
  kulturalnej”, lub innych doraznych maso­wych akcji7.

  Mao w ciagu kilku lat komunistycznej rewolucji wymordowal 25 milionów
  obywateli -jak przechwalal sie w przemówieniu z 1953 roku. Dzis wiadomo juz, ze
  prawdziwa liczba maoistowsko-trockistowskiego ludobójstwa siega 130 min
  Chinczyków.

  Druga cecha rewolucji permanentnej gloszonej przez tego satanistycznego slugusa
  Bestii jakim byl Trocki, jest permanentne przeksztalcanie spoleczenstwa, stale
  i w kaz­dej dziedzinie zycia, zwlaszcza w sferze postaw i zachowan, co jest dzis
  stosowane w skonczenie udoskonalonych formach o wspólnej nazwie: pranie mózgu.

  Podstawowa lekcja, jaka pokolenia XXI wieku musza wyciagnac z doswiadczen ko­
  munizmu, nie moze byc tylko pamiec o dziesiatkach milionów fizycznych ofiar.
  Chodzi o swiadomosc ciaglosci udoskonalonego przez trockizm komunizmu
  klasycznego w postaci poteznie rozwijanego global-komunizmu Bestii, global-
  trockizmu!

  Ciaglosci i jeszcze raz ciaglosci! Ogromna wiekszosc faktów stanowiacych tresc
  niniejszej pracy jest „permanentnym” dowodzeniem tej permanentnej wojny neo-
  trockizmu z cywilizacja chrzescijanska przez caly XX wiek az po zaranie wieku
  XXI.

  To wojna juz nie na dziesiatki milionów ofiar fizycznych.

  To wojna na plaszczyznie swiadomosci, zniewalanej bezkrwawo, przez dyktature
  wladzy i pieniadza.

  Swych rewolucjonistów „zawodowych” Lenin nazywal „bakteriami”, które
  przerabiaja (tocza) spoleczenstwo, przerabiaja jego zbiorowa i indywidualna
  osobowosc. Udoskonalil to Mao jako „pranie mózgu” stosowane obecnie w formach
  zakamuflowanych pod postacia braingwashingu. W jego wyniku czlowiek gleboko
  wierzacy staje sie wojujacym ateista; wychowany w rodzinie ziemianskiej
  Wojciech Jaruzelski staje sie bezwolnym slugusem morderców jego ojca
  zgladzonego gdzies w lagrach sowieckich…

  Lenin i Trocki znajacy doskonale jezyk niemiecki, te swiatowa rewolucje
  nazwali „Weltoktober” – swiatowa rewolucja pazdziernikowa, a nie rosyjska.
  Stalin to wypaczyl, „zdradzil”, zatrzymal „Weltoktober” w granicach jednego
  panstwa i obwarowal je murem izolacji i terroru.

  Dlatego prawdziwi komunisci czyli trockisci rozpoczeli wytrwala wojne ze
  Stalinem i jego stalinizmem rozumianym przez nich nie jako symbol ludobójczego
  terroru, tylko symbol „zdrady”, zatrzymania sie w polowie drogi do swiatowej
  rewolucji na rzecz World Order!

  Rewolucja permanentna spod znaku dzisiejszych Bestii pozostaje ciagle tym sa­mym
  co wtedy – zniewoleniem czlowieka. Zniewoleniem poprzez jego
  rzekome „wyzwolenie”. Wiek temu Marks nadal temu „wyzwalaniu” pozór spoleczny,
  socjalny. Rozumial, ze chcac „wyzwolic” miliony gojów z ich woli, osobowosci i
  wlasnosci prywatnej, a glównie z wiary w Boga, nalezy im nadac bodziec
  praktyczny, spoleczny, choc i pod tym wzgledem ani Marksowi ani Leninowi nie
  chodzilo o wyzwolenie mate­rialne gojów, tylko swiatowego zydostwa spod przewagi
  gojów.

  1. Do takich nalezalo obledne zapedzenie Chinczyków do zbierania zlomu i
  wytapiania surówki – tak jakosciowo mar­nej, ze do niczego sie nie nadawala.

  Po dojsciu Hitlera do wladzy w 1933 roku, III Rzesza rozwinela program
  emigracji Zydów do Palestyny.

  Cieszyl sie on preferencjami przeczacymi pogrózkom Hitlera pod adresem Zydów z
  jego Mein Kampf.

  Zydzi jednak nie byli nigdzie mile widziani w wiekszej liczbie, nawet syjonisci
  nie chcieli pomóc nikomu z zydowskiej biedoty. Wiele krajów, zwlaszcza Europy
  zachodniej zatrzaskiwalo przed nimi granice. Podobnie postepowalo zydostwo
  amerykanskie. Przy tym watku F. Springmaier, powolujac sie na ksiazki Anka
  Muhisteina, pozwala sobie na zdumiewajaca latwowiernosc, wynikajaca najpewniej
  z niewiedzy, bo pisze zgodnie z duchem szalejacego antypolonizmu:

  Polacy nienawidzili Zydów bardziej niz Niemcy2, a w czasie II wojny swiatowej
  wiele najgorszych okrucienstw zostalo dokonanych przez francuska policje Vichy,
  Ukrainców i Polaków wspólpracujacych z Niemcami.

  Wypowiedz nikczemna, albo tylko dyletancka, powielajaca obrzydliwe stereotypy
  mediów zydowskich3.

  W innych fragmentach Springmaier stwierdza juz zgodnie z historyczna prawda:

  Pomimo wykradanych dowodów i zeznan. Syjonisci w czasie II wojny swiatowej
  odmawiali przyznania, ze holokaust ma miejsce. Dowody wykazuja, ze niektórzy
  wiedzieli i zatajali informacje.

  _________________

  1. F. Springmaier powoluje sie tu na ksiazke Waltera Langera Umysl Adolfa
  Hitlera (The Mind ofthe Adolf Hitler), który pisze: Ojciec Adolfa Hitlera byl
  nieslubnym dzieckiem Marii Anny Schicklgruber, (…) Anna Schicklgruber miesi-
  kala w Wiedniu, gdy zaszla w ciaze. W tym ciosie byla zatrudniona jako sluzaca
  w domu barona Rothschilda.Jak tylko odkryto jej ciaze, wstala odeslana do domu,
  gdzie urodzila Aloisa Hiedlera.

  2. Springmaier – gdyby chcial – znalazlby przekonujace wyjasnienie tej róznicy
  w nasileniu awersji Polaków do Zydów i Niemców do Zydów: w przedwojennych
  Niemczech zylo 600 tys. Zydów i to w duzym stopniu zasymilowa­linych, natomiast
  w Polsce – ponad 3.500.000! Sam Pilsudski przyjal 600.000 zydowskich
  uciekinierów z bolszewickicgo raju!

  3. Zmierzylem sie z ta fala zydowskiego antypolonizmu jako autor ksiazki temu
  tematowi poswieconej Strach bycPolakiem. Retro 1997.

  str. 88

  Powodem tego bylo to, ze Syjonisci uwazali, iz moga lepiej promowac panstwo
  Izrael na dluzsza mete (…) Dla Iluminatów zwykli Zydzi byli po prostu bydlem,
  tak jak pozostali ludzie.

  I dodaje, ze dokumenty wywiadu amerykanskiego wskazuja na wspólprace
  Rothschildów z Hitlerem w dziedzinie handlu i zaopatrzenia wojennego. Z kolei
  Pierre de Yillemarest w ksiazce Zródla finansowania komunizmu i nazizmu1
  poszerza ten kontekst o potezna wspólprace calego swiata kapitalistycznego z
  Niemcami: o pozyczki dla nazistów, wspólny z nimi handel, wymiane surowcowa i
  techniczna. Czolowa role w tej wymianie i handlu graly takie firmy, jak
  Standard Oil Company (SOC) Rockefellerów, przemysl handlowy H. Forda – to oni
  finansowali zblizajaca sie rzez Zydów.

  Badacze próbowali dociekac, czy Rothschildowie sa tajnymi syjonistami czy pro-
  nazistami. W istocie Rothschildowie, podobnie jak bezwzglednie wszyscy
  Iluminaci, popieraja tylko siebie i swój plan podboju swiata. Szesc milionów
  zydowskiego, askenazyjskiego motlochu Rosji i Europy Centralnej – glównie
  polskiego – bylo dla nich jedynie kamieniem u nogi.

  Skonczenie jasno wyrazil ten cel Dawid Ben-Gurion, przywódca syjonistów i
  powojenny budowniczy panstwowosci Izraela: Z wyjatkiem ZSRR, jako
  sfederalizowanego euroazjatyckiego kraju, wszystkie inne kontynenty beda
  zjednoczone w swiatowym przymierzu, we wladaniu którego bedzie miedzynarodowa
  policja. Wojska zostana zniesione i nie bedzie wojen. W Jeruzalem, Narody
  Zjednoczone (prawdziwie zjednoczone) zbuduja swiatynie Proroków dla unii
  wszystkich kontynentów. Bedzie siedziba Sadu Najwyzszego ludzkosci, by
  rozwiazywac wszelkie kontrowersje pomiedzy sfederalizowanymi kontynentami2.

  Ciarki przebiegaja po grzbiecie, kiedy sie to czyta obecnie, na progu XXI
  wieku, ale budowanie swiatowego kolchozu Zydzi glosili juz dwiescie lat temu,
  kiedy jeszcze nie padly slowa „komunizm”, „syjonizm”. W 1755 roku jeden z
  francuskich architektów komunizmu – Morelly, w swoim dziele: Kodeks Natury
  napisal cos, co dopiero 160 lat pózniej wcielilo sie w prawdziwa apokalipse:

  Nic w spoleczenstwie nie bedzie nalezalo do nikogo i nie bedzie stanowilo
  niczyjej wylacznej wlasnosci (…) Wlasnosc jest obmierzla i ten kto bedzie ja
  próbowal przywrócic, bedzie zamkniety na cale zycie jako niebezpieczny
  oblakaniec i wróg ludzkosci. Kazdy obywatel bedzie zywiony, utrzymywany i
  zatrudniony przez spoleczenstwo (…).

  Wszystkie produkty beda gromadzone w publicznych magazynach do rozdzialu
  pomiedzy wszystkich obywateli na potrzeby ich codziennego zycia. Miasta beda
  budowane wedlug jednakowego planu: wszystkie budynki uzytkowane przez obywateli
  beda do siebie podobne. Wszystkie dzieci po ukonczeniu lat pieciu beda
  odbierane rodzinom4 i wychowywane wspólnie, na koszt panstwa, w jednakowy
  sposób.
  Prof Iwo Pogonowski

  Polubienie

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: