RSS

SZOK! Uzurpatorski rząd PIS przyjął więcej uchodzców niż Niemcy !

26 Gru

Zdjęcie użytkownika Z cyklu: Dokument na dziś 2.

Łowicz, 26.12.2017r.

Drodzy Rodacy, Słowianie-Polacy-Polachy !

Polski Ruch Oporu demaskujący przekręty i ludobójcze działania żydowskiego okupanta na terenie byłego Imperium Lechickiego, niniejszym ujawnia prawdę o kłamstwach związanych z przyjmowaniem tzw. uchodźców !

W mediach nie tylko polskich ale także niemieckich rozpowszechnia się fałszywe  informacje jakoby tzw. “polski rząd” odmawiał instytucjom unijnym przyjmowania uchodźców i z tego powodu został zaskarżony do Trybunału Sprawiedliwości w Strassburgu. https://www.tagesschau.de/ausland/eu-kommission-klage-101.html

Europejski Trybunał Sprawiedliwości  nie orzekł żadnej kary, ponieważ statystyki unijne świadczą dobitnie, że na teren Polski sprowadzono w ostatnich latach więcej uchodźców niż do Niemiec ! Według oficjalnych danych, unijnych statystyk-”Eurostatu” Polska przyjęła: w 2016r. – 585 969 , w 2015r. – 541 583, uchodźców z terenu poza Unią Europejską.

http://ec.europa.eu/eurostat/documents/2995521/7715617/3-27102016-BP-EN.pdf/ca706fa0-14fc-4b71-a2e2-46b2b933f8f8

Należy przy tym zaznaczyć, że statystyki te nie ujmują nachodźców z Izraela, którzy masowo przybywają do Polski, jako obywatele Polscy, otrzymujący masowo paszporty w ambasadzie Polski w Izraelu !

O tym bezprecedensowym, haniebnym  fakcie rozdawania polskiego obywatelstwa żydom nie znającym języka polskiego a nawet nie wiedzącym gdzie znajduje się Polska, pisaliśmy 26.03.2014r. w skardze do Luisa Moreno-Ocampo, Prokuratora Generalnego Trybunału Karnego w Hadze.Treść tej skargi na agresję na Polskę, debellację jej terytorium oraz ludobójstwo na Narodzie Polskim znajduje się na stronie Polskiego Ruchu Oporu:  https://wojdabejda.wordpress.com/category/skarga-do-trybunalu-karnego-w-hadze/

Serdeczne pozdrowienia wraz z życzeniami doświadczania satysfakcji  z pogłębiania świadomości i radości z jednoczenia się wokół wizualizacji Polski wolnej od wroga wewnętrznego, który opuszcza nasze tereny na wskutek powszechnego bojkotu !

Tylko masowy zorganizowany sprzeciw poprzez bojkot okupanta uchroni Polaków przed wszelkimi zagrożeniami dla zdrowia, życia, przyszłości Narodu Polskiego i Polski !

https://wojdabejda.wordpress.com/2017/11/23/zastopujmy-usmiercanie-i-okaleczanie-dokonywane-na-zlecenie-ludobojcow-z-nwo/

Maria i Teresa z domu Znyk

POLSKI RUCH OPORU

https://wojdabejda.wordpress.com/category/skarga-do-trybunalu-karnego-w-hadze/ 

Cyt.:“Obecnie w Polsce dochodzi do osiedlania się  obywateli żydowskiego pochodzenia  z innych krajów przy jednoczesnym rugowaniu biednych, rodowitych Polaków. Wprowadzenie języka hebrajskiego w 2005 r.  jako języka urzędowego w Polsce jest dowodem na już wcześniej zaplanowaną a obecnie realizowaną inwazję i przejmowanie Polski.”

Dowód, link: “Czy hebrajski będzie językiem urzędowym w Polsce”: https://forumdlazycia.wordpress.com/2012/08/30/czy-hebrajski-bedzie-jezykiem-urzedowym-w-polsce/

Wyjątkowe preferencje i masowe rozdawnictwo polskiego obywatelstwa dla obywateli Izraela są aktem agresji dla powiększenia sieci wywiadowczych służb specjalnych, grup kolektywów, kibuców i innych organizacji pozarządowych, hojnie finansowanych z pieniędzy podatników a służących do inwigilacji i podstępnego zagospodarowywania tzw. przestrzeni publicznej. Wszystkie te działania skierowane są przeciwko rodowitym Polakom, pod złudnymi hasłami pomocy np. pokrzywdzonym, wyrzucanym na bruk Polakom czy ochrony środowiska, ochrony życia a nawet jakoby przeciw rządzącym.

Cyt:Tymczasem jeżeli nic się nie zmieni, to na podstawie obowiązujących przepisów polskie obywatelstwo może teoretycznie uzyskać co najmniej kilkaset tysięcy Żydów z Izraela, ale także – z całego świata.”                          

Dowód, link:” Paszporty gratis. Żydzi masowo dostają polskie obywatelstwo.” http://www.fronda.pl/a/paszporty-gratis-zydzi-masowo-dostaja-polskie-obywatelstwo,35620.html

Dochodzi w Polsce do wyrzucania biednych Polaków na bruk a budynki przechodzą w ręce żydowskich właścicieli, którzy zazwyczaj posługują się sfałszowanymi dokumentami przy współudziale wymiaru sprawiedliwości, który został przejęty przez osoby pochodzenia żydowskiego. Dowód, link:”Sprawa dla ABW, dr Kękuś demaskuje reprywatyzację…”  https://www.youtube.com/watch?v=hRLVHCNpsQo Dowód, link: “AFERY PRAWA – BEZPRAWIE A PRAWO”:http://www.aferyprawa.eu/

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Oto  tłumaczenie z j.niemieckiego fragmentu artykułu z 07.12.2017r. na temat sporu o rozlokowanie uchodźców na terenie Polski, Węgier i Czech.

https://www.tagesschau.de/ausland/eu-kommission-klage-101.html

Tumaczenie z j.niemieckiego MB.

07.12.2017 11:42  

Seit zwei Jahren weigern sich Ungarn, Polen und Tschechien, die in der EU ausgehandelte Quote für die Verteilung von Flüchtlingen zu erfüllen. Der Streit landet nun vor dem Europäischen Gerichtshof. Die EU-Kommission reichte dort Klage gegen die drei Staaten ein.

Od 2 lat Węgry, Polska i Czechy odmawiają spełnienia narzuconej przez EU kwoty rozmieszczania uchodzców. Spór znalazł się w Europoejskim Trybunale Sprawiedliwości. Komisja Europejska złożyła tam skargę przeciw tym trzem państwom.

Die EU-Kommission zieht gegen Polen, Ungarn und Tschechien vor den Europäischen Gerichtshof (EuGH), weil die Länder trotz eines gemeinsamen EU-Beschlusses keine oder kaum Flüchtlinge aufnehmen.

Komisja Europejska pociągnąła Polskę, Węgry i Czechy przed Trybunał Europejski, ponieważ te kraje pomimo wspólnych ustaleń unijnych nie przyjęły żadnych albo niewielu  uchodźców.

Die EU-Innenminister hatten auf dem Höhepunkt der Flüchtlingskrise im September 2015 beschlossen, bis zu 120.000 Menschen aus den Hauptankunftsländern Griechenland und Italien in anderen EU-Ländern unterzubringen.

Unijni ministrowie spraw wewnętrznych w spotkaniu na szczycie w 2015r. ustalili przyjęcie 120 000 ludzi z głównych krajów przyjmujących uchodźców jak Grecja, Włochy i innych krajów na terenie EU.

Länder sind rechtlich verpflichtet, Menschen aufzunehmen.

Kraje mają prawny obowiązek przyjęcia ludzi.

Von einigen osteuropäischen Regierungen, darunter jenen von Ungarn und Tschechien, kam Widerstand. Sie wurden in der entscheidenden Sitzung des Ministerrats jedoch von den Partnerländern überstimmt. Laut EU-Recht sind sie dazu verpflichtet, die ihnen zugewiesene Zahl an Migranten aufzunehmen.

Niektóre wschodnio-europejskie rządy, m.in z Węgier i Czech wyraziły sprzeciw. W decydującym spotkaniu ministrów zostali przegłosowani. Według prawa unijnego, pomimo sprzeciwu, zostali zmuszeni do przyjęcia narzuconej im liczby emigrantów.

Dies hatte der EuGH erst Anfang September klargestellt. Das Argument der Staaten, die per Mehrheitsbeschluss verhängte „Zwangsquote” untergrabe die nationale Souveränität, ließen die Richter nicht gelten.

Na początku września tę sprawę jasno postawił Trybunał Europejski. Sędziowie odrzucili argument, że  kwota “przymusowa” ustalona przez większość krajów narusza suwerenność narodową.

Dennoch ignorieren die drei Staaten den EU-Beschluss weitgehend: Bis heute haben Ungarn und Polen kein einziges Bürgerkriegsopfer aus dem Umverteilungsprogramm aufgenommen. Tschechien nahm lediglich zwölf Menschen auf.

Jednak kraje te nadal  ignorują unijny nakaz : do dzisiaj Węgry i Polska nie przyjęły żadnej ofiary wojny domowej z programu rozmieszczania. Czechy przyjęły tylko 12 osób.

 

 
10 Komentarzy

Opublikował/a w dniu 26 grudnia 2017 w Bez kategorii

 

10 responses to “SZOK! Uzurpatorski rząd PIS przyjął więcej uchodzców niż Niemcy !

 1. Teresa

  29 grudnia 2017 at 19:37

  komentarz spod petycji przeciw ustawie nowe prawo geologiczne i górnicze które jest ciągle forum w obronie Narodu Polskiego przed wszelkimi zagrożeniami:

  https://www.petycjeonline.com/forum/19081/start/2125

  #2036 NIE CHCEMY TEKSASU W ŁOWICZU I W POLSCE !!!2013-02-23 18:43
  chory kraj to okupowany kraj, masz diagnozę działaj!!

  chory kraj to okupowany kraj, masz diagnozę działaj!!
  dlaczego musimy płacić DUŻO wyższe podatki niż w Anglii???
  Bo jesteśmy biedni? Bo jesteśmy głupsi?
  NIE!!!
  Masz gorączkę, masz dreszcze, czujesz się rozbity to idziesz do lekarza, on powie ci jaką masz chorobę, ale to ty wiesz że jesteś CHORY! Bo zaatakowały cię bakterie, wirusy, grzyby, robale. Przecież nie tylko od wybitych zębów lub połamanych gnatów czujesz się CHORY, prawda?

  Płacisz wysokie podatki, jesteś zły że mało zarabiasz, czujesz że to JACYŚ NIEWIDOCZNI „ONI” są za to odpowiedzialni, to po jaką cholerę potrzebny ci jeszcze do tego lekarz? Przecież widzisz i wiesz że ten kraj jest chory, czy jest pod OKUPACJĄ, tylko wystarczy to po raz pierwszy ZOBACZYĆ!!!

  Czy widujesz codziennie niewidocznych okupantów,którzy są odpowiedzialni za twoje chore ciało? Jeśli tak to musisz pracować w laboratorium mikrobiologicznym!:)
  Jeśli nie widzisz ich a mimo to wierzysz, że istnieją i że to przez nich jesteś CHORY to jesteś blisko poznania PRAWDY.
  No właśnie, przecież już teraz wiesz że OKUPACJA to CHOROBA, otwórz oczy, pomyśl co i kto działa na szkodę naszego ORGANIZMU jakim jest nasza POLSKA.

  Nie wystarczy raz na 4 lata iść do tego samego lekarza oszusta, który już ponad 20 lat leczy nas z takich dziwnych chorób jak: poczucie dumy narodowej, patriotyzmu, polskości i radość z posiadania własnego państwa.
  Jeśli chcesz być zdrowy, być gospodarzem we własnym domu, to zrób pierwszy KROK, zacznij myśleć!

  Przestań co 4 lata, za każdym razem z takim samym skutkiem, skakać z dużej wysokości z zamkniętym spadochronem, mózg jest jak spadochron najlepiej działa jak jest otwarty!!!
  Zacznij od lepszego odżywiania i przestań jeść papkę medialną przygotowaną ci przez OKUPANTA do karmienia twojego mózgu.
  Obudź w sobie DOBREGO DUCHA ZMIAN NA LEPSZE, przecież wiesz co jest DOBRE, a więc do DZIEŁA ZWYCIĘSTWA NAD OKUPANTEM !!!
  chirho440 22.02.2013 13:39:57
  Show replies (1) Odpowiedz Zgłoś niestosowną zawartość

  Polubione przez 1 osoba

   
 2. Teresa

  29 grudnia 2017 at 20:00

  komentarz spod petycji przeciw ustawie nowe prawo geologiczne i górnicze które jest ciągle forum w obronie Narodu Polskiego przed wszelkimi zagrożeniami:

  https://www.petycjeonline.com/forum/19081/start/2125

  LOWOBYWATEL
  #2142 Pokojowa Nagroda Nobla dla Unii Europejskiej zobowiazuje…2013-06-30 08:27
  #2141: LOWOBYWATEL – ALARM !!! UDOWODNIONY ZAMACH STANU W POLSCE !!!

  Łowicz, 29.06.2013r.

  Maria Bejda, Teresa Wojda

  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

  Inicjatywa Obywatelska Biernego Oporu

  OBYWATELSKI RUCH OPORU

  Martin Schulz

  Przewodniczący Parlamentu Europejskiego

  Eurodeputowani Parlamentu Europejskiego

  Jose Manuel Barroso

  Przewodniczący Komisji Europejskiej

  Herman Van Rompuy

  Przewodniczący Rady Europejskiej

  Janez Potočnik

  Komisarz Unijny d/s Środowiska

  Jean-Francois Brakeland

  Dyrektor Dyrekcji A,Sprawy Prawne i Spójności

  Komisarze Komisji Europejskiej

  Szanowni Państwo,

  w związku z faktem, że petycja 0578 2012 Parlamentu Europejskiego dotyczy również szczepionkowego zagrożenia dla życia obywateli Polski i Europy, domagamy się podjęcia niezwłocznych i radykalnych działań w celu powstrzymania tego karygodnego procederu.

  Pokojowa Nagroda Nobla dla Unii Europejskiej tym bardziej zobowiązuje do jednoznacznego opowiedzenia się za ŻYCIEM i POKOJEM NA ŚWIECIE a przeciwko cywilizacji śmierci.

  Poniżej przekazujemy ostrzeżenie aby zwolennicy szczepień przestali ufać i wierzyć w rzekomo zbawienną moc, śmiercionośnych od ponad 100 lat, szczepionek.

  „Jedyną bezpieczną szczepionką jest ta, której nigdy nie użyto !!! ”

  Polecamy link: „Śmiertelny zastrzyk. Historia szczepień”

  …..youtube.com/watch?v=WUMu0HQNi3s&feature=player_embedded

  przesłany do nas przez dr. Jerzego Jaśkowskiego z Gdańska, który jest niezłomnym i odważnym obrońcą życia, ostrzegającym przedpodstępnymi, śmiercionośnymi procederami lobby farmaceutycznego w Polsce i na świecie.

  W związku z udowodnieniem m.in. przez nas i Tadeusza Cichockiego z Piaseczna, dokonania w Polsce zamachu stanu oraz z trudną sytuacją społeczno-polityczną prosimy o informowanie o podjętych działaniach nie tylko nas ale także pana Tadeusza Cichockiego, który w pełni zasługuje na zaufanie Narodu Polskiego i gotowy jest podjąć się roli głównego obrońcy i przywódcy Narodu Polskiego.

  Dane kontaktowe :

  Tadeusz CICHOCKI

  Ul. Radosna 1

  05-500 Piaseczno

  Tel./fax.: (22) 756-16-41

  Tel.: 728-203-767

  ….

  Ze względu na wagę opisywanych spraw jak też obecność w instytucjach Unii Europejskiej grona osób dotychczas popierających uzurpatorskie władze w Polsce prosimy o respektowanie naszego prawa do autoryzacji tłumaczeń naszych wystąpień.

  Z wyrazami szacunku i poważania.

  Maria Bejda, Teresa Wojda

  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

  Inicjatywa Obywatelska Biernego Oporu

  OBYWATELSKI RUCH OPORU

  Polubienie

   
 3. wojdabejda

  31 grudnia 2017 at 20:36

  Maria Bejda
  21 godzin temu (edytowany)
  No to Panowie-bohaterowie stańcie na wysokości zadania i przejdzie do konkretnych działań w obronie okaleczanych, uśmiercanych Polaków ! Powtarzanie wciąż tych samych argumentów nie polepsza sytuacji ! Potrzebne
  są natychmiastowe stanowcze kroki prawne ! Konieczne jest całkowite zdemaskowanie ludobójców, którzy bezprawnie, bezpodstawnie i bezskutecznie występują na scenie w teatrze fałszu i obłudy, szefów prywatnych firm handlowych reprezentujących interesy i niszczycielskie cele grupy psychopatów z NWO w tym psychopatów ze zdelegalizowanego kościoła z Watykanem na czele !!! Radziwiłł to szef prywatnej firmy handlowej pn. ministerstwo zdrowia, która reprezentuje interesy kościelne i religijne ! To w imię interesów Watykanu i episkopatu Radziwiłł narzucił ludobójcze procedury !
  Pokaż mniej
  ODPOWIEDZ
  8

  Joanna Klimkiewicz
  Joanna Klimkiewicz
  8 godzin temu
  a co dasz od siebie ?
  ODPOWIEDZ
  2

  Indra andromeda
  Indra andromeda
  7 godzin temu
  Nosz kur…noz sie otwiera jak się slyszy,, stancie nasi bohaterowie na wysokosci zadania’..a ty grzej dupe przy piecu i obserwuj..tragedia !!!!
  ODPOWIEDZ
  2

  Maria Bejda
  Maria Bejda
  2 minuty temu (edytowany)
  Prosze prześledzić działalność Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze „Łowiczanie ” w krzewieniu polskiej kultury narodowej -słowiańskiej kultury ludowej wsi łowickiej od 1992 r. a następnie podejmowane działania w obronie Narodu Polskiego i Polski na forum krajowym i międzynarodowym od 2011r. w ramach prawnych tego stowarzyszenia jako Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi, Polski Ruch Oporu. Jest to 25 letnia działalność w obronie POLSKOŚCI, w obronie Słowiańskiego Narodu Polskiego przed wszelkimi zagrożeniami sprowadzanymi przez uzurpatorskie władze wszelkich szczebli w Polsce ! Zobacz, opisy zamachów na nasze zdrowie i życie , na nasze dobra osobiste ! Pomimo tego nie zaprzestajemy, ja i moja siostra Teresa, działalności nawet w obronie pracujących dla okupanta, którzy widzą co się dzieje ale sami nie mogą nic obecnie zrobić. Wspólnie z Teresą zdemaskowałyśmy okupanta i podejmowałyśmy wiele inicjatyw ale bez powszechnej wiedzy o „papierowym tygrysie” jakim są przepisy prawne uzurpatorów oszustów, fałszerzy, ludobójców stosujących niewolnicze prawo kanoniczno-morskie nie jest narazie możliwe nasze zwycięstwo. A to zwycięstwo jest już o krok, jest tak blisko ! Na miły Bóg, nie płaćcie haraczy na Wasze okaleczanie i uśmiercanie siebie i najbliższych ! Masowy, powszechny bojkot okupanta drogą do zwycięstwa !!!
  Dowody: 1)petycja przeciw nowemu prawu geolgicznemu i górniczemu, która stała się blogiem rejestrujacym nasze działania od 2011r. łącznie z udowodnieniem z naszym udziałem sfałszowania wyników wyborów parlamentarnych w 2011r. oraz włamania do centralnej urny wyborczej !
  2) blog http://www.bejda.iddd.de
  3) http://www.wojdabejda.wordpress.com

  Gdyby każdy Polak zrobił tyle co MY to już napewno nie byłoby w Polsce żydowskiego okupanta !!!
  Pokaż mniej
  ODPOWIEDZ

  Maria Bejda
  2 minuty temu (edytowany)
  Anonimie „Indra andromeda”, nóż ci się otwiera gdy 60 letnia babcia-matka Polka pisze w obronie w obronie swojej rodziny, w obronie wszystkich Polaków, tak bardzo mocno doświadczających zagrożeń dla zdrowia dla życia, dla istnienia Słowiańskiego Narodu Polskiego sprowadzanych przez żydowskiego okupanta ??????????? Nawet ostatnio, 18 grudnia 2017r. służby okupanta w ramach działań operacyjnych, spowodowały wybuch pod bramą wjazdową do naszej posesji i naszego Lechickiego Muzeum. Czy wypada tak pisać do Laszki, która robi co może aby uświadamiać swoje siostry i swoich braci, która wskazuje prostą pokojową drogę do uwalniania się z sideł upadłego 25.12.2012r.systemu władzy Trój/Korony z satanistycznym Watykanem winnym ludobójczych działań w ramach NWO jak też winnym udziału w handlu dziećmi i w mordach rytualnych naszych słowiańskich dzieci ?
  Pokaż mniej
  ODPOWIEDZ


  Bezsensowne jest zakładanie sprawy sądowej Radziwiłłowi i innym, w talmudycznym prywatnym sądzie, który jest prywatną firmą handlową=korporacją zarejestrowaną w UPIK w Waszyngtonie. Pracownicy tych prywatnych firm handlowych, bezprawnie bezpodstawnie podających się za sędziów, nie posiadający legitymacji legalnej władzy państwowej, wydający wyroki bez własnoręcznych podpisów, ze względu na fakt zniesienia immunitetów na mocy Motu Propio- FranciszkaII , odpowiadający prywatnie za wszelkie szkody wyrządzanie innych osobom naturalnym, opłacani są przez kartel bankowy a więc nie są sędziami a jedynie pracownikami banków !!!

  Maria Bejda
  14 minut temu (edytowany)
  Żałosne jest mówienie o petycjach do ludobójców okupujących naszą słowiańską Lechicką Ziemię ! Prawdziwi Lechici mają swoją godność i honor oraz zasady i bojkotują dilerów śmierci, bojkotują uzurpatorów, bojkotują okupanta, nie płacą mu haraczy przeznaczanych na okaleczanie, uśmiercanie, prowadzenie wojen !!!
  ODPOWIEDZ
  1

  Maria Bejda
  Maria Bejda
  20 minut temu (edytowany)
  Prawda już została ujawniona i to 25.12.2012r. w chwili ogłoszenia upadku prywatnego światowego niewolniczego systemu władzy Trój-Korony z satanistycznym Watykanem na czele, co nastąpiło za zgodą stron ! Rządzący uzurpatorzy dobrze wiedzą o tym upadku ale ze względu na brak powszechnej wiedzy nadal grają swoje role… Polski Ruch Oporu ujawnia prawdę skrywaną przed narodami świata, daje proste, pokojowe wskazania : na www. wojdabejda.wordpress.com. Masowy bojkot okupanta droga do zwycięstwa !!! Pozdrawiam
  Pokaż mniej
  ODPOWIEDZ
  1

  Maria Bejda
  Maria Bejda
  53 minuty temu (edytowany)
  Natanek to dezinformator, bo nie mówi prawdy o zdelegalizowaniu na zawsze 18.04.2014r. kościoła i o wyrokach na papieży za udział w mordach rytualnych, w handlu dziećmi , pedofilii i innych przestępstwach, http://www.wojdabejda.wordpress.com
  ODPOWIEDZ
  1

  Łukasz Łukasz
  Łukasz Łukasz
  49 minut temu
  Maria Bejda dodałem to jako ciekawostkę. Ale prawdy nikt nie powie. Bowiem z prawdy uczyniono tajemnice.
  ODPOWIEDZ
  3

  Maria Bejda
  Maria Bejda
  41 minut temu
  Prawda już została ujawniona i to 25.12.2012r. w chwili ogłoszenia upadku prywatnego światowego niewolniczego systemu władzy Trój-Korony z satanistycznym Watykanem na czele, co nastąpiło za zgodą stron ! Rządzący dobrze wiedzą o tym upadku ale ze względu na brak powszechnej wiedzy nadal grają swoje role… Polski Ruch Oporu ujawnia prawdę skrywana przed narodami świata, daje proste, pokojowe wskazania : na www. wojdabejda.wordpress.com. Masowy bojkot okupanta droga do zwycięstwa !!! Pozdrawiam
  Pokaż więcej
  ODPOWIEDZ
  2

  Łukasz Łukasz
  Łukasz Łukasz
  34 minuty temu
  Maria Bejda no ciekawe. Trzeba wezwać służby sprzątające. I wyprosic aktorów że sceny.
  ODPOWIEDZ
  2

  Maria Bejda
  Maria Bejda
  28 minut temu (edytowany)
  Słusznie i logicznie ! Ale gdzie te służby są ? Polski Ruch Oporu wzwał młodych Polaków do zgłaszania się na przeszkolenie do Prokuratora Międzynarodowego Trybunału do Spraw przestępstw Kościoła i Państwa do Brukseli jako oficerów pokoju i szeryfów. Niestety, ja już jestem za stara na to aby być np. oficerem pokoju do pokojowego przejmowania majątków kościoła.
  https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/11/suweren-narod-polski-przejmuje-majatek-kosciola-w-polsce/
  Pokaż więcej
  ODPOWIEDZ

  Łukasz Łukasz
  Łukasz Łukasz
  26 minut temu
  Maria Bejda zapewne nie wiedzą jeszcze co mają robić….
  ODPOWIEDZ

  Maria Bejda
  Maria Bejda
  20 minut temu (edytowany)
  Łukaszu, kiedy będzie posprzątane przez takich młodych, dzielnych, logicznie myślących ? My już działamy energetycznie i wizualizujemy posprzątaną scenę ! Jak to się stanie to tylko ON-BÓG STWÓRCA TO WIE !

  Maria Bejda
  4 minuty temu (edytowany)
  Bezkompromisowe działanie nie polega na zgodzie na dobrowolny wybór sposobu okaleczania ! Działanie Pani Justyny jest nie tylko nie bezkompromisowe ale wrogie, bo prowadzone z ludobójcami, którzy i tak zrobią wszystko to co zostało zaplanowane, narzucone przez NWO i jego klakierów !!! Bezkompromisowe to występowanie o wycofanie wszystkich ludobójczych procedur medycznych w tym szczepionek i jednocześnie nawoływanie do powszechnego, masowego bojkotu okupanta ! Najlepsza jest ta szczepionka, która nie została wyprodukowana ! http://www.wojdabejda.wordpress.com

  Maria Bejda
  59 minut temu (edytowany)
  Nie ufajcie żadnemu lekarzowi- opinia lekarza, Leonarda Coldwella, który przestrzega przed tzw. szkolną, oficjalną medycyną, która zabija pacjentów nie tylko poprzez trucizny w postaci leków ale także poprzez badania radiologiczne, kolanoskopię, USG, tomografię komputerową, chemioterapię, która powoduje raka !

  Vertraue keinem Arzt – Meinung TV mit Leonard Coldwell alias „Dr. C”
  http://www.wojdabejda.wordpress.com
  Pokaż mniej
  ODPOWIEDZ

  Polubienie

   
 4. wojdabejda

  1 stycznia 2018 at 16:35

  Maria Bejda
  2 minuty temu (edytowany)
  BZDURĄ JEST NAWOŁYWANIE DO REFERENDUM W SPRAWIE WOLNOŚCI SZCZEPIEŃ, GDY POMIMO POSIADANEJ WIEDZY O SZKODLIWOŚCI TAK WIELE OSÓB JEST PRZEKONANE O DOBROCZYNNOŚCI, O KONIECZNOŚCI SZCZEPIEŃ ! A tym bardziej, że „Panowie bohaterowie” sami są nielogiczni : z jednej strony mówią o ludobójczych celach szczepień a z drugiej strony mówią o wolności wyboru !!! DLACZEGO NIE MÓWICIE O ZAKAZIE LUDOBÓJCZYCH PROCEDUR MEDYCZNYCH w tym szczepień ?
  Boicie się co na to powiedzą tajne służby ? Przecież ten przymus szczepionkowy dotyka też ich samych i ich rodzin, więc nie bójcie się stać się naprawdę bezkompromisowi !!!
  Pokaż mniej
  ODPOWIEDZ

  Maria Bejda
  1 sekundę temu
  Nie wysilajcie się na wysyłanie do przedstawicieli okupanta Waszego filmu ! To nic nie da !!!
  ONI WSZYSCY DOBRZE WIEDZĄ W CZYM BIORĄ UDZIAŁ !!! POLSKI RUCH OPORU JUŻ OD 3 LAT WYSYŁA IM DOWODY I PISMA NA ICH BEZPRAWNE, ANTYLUDZKIE, LUDOBOJCZE DZIAŁANIA !!!

  Maria Bejda
  12 minut temu (edytowany)
  Panowie bohaterowie, jak można Wam zaufać skoro do Waszych mózgów nie dociera prawda o okupancie ? Włączcie myślenie ! Nawołujecie do tego a sami nie potraficie właczyć myślenia?
  Miejcie odrobine honoru ! Ile razy mam Was o to prosić i podtykać Wam niepodważalne dowody na bezprawie okupanta? A Wy jak zaklęci, jak z innego wymiaru, udajecie świadomych a równocześnie nie przyjmujecie do wiadomości i nie posługujecie się wykładnią prawną Polskiego Ruchu Oporu ! Jeśli boicie się głosić prawdę to znaczy, że jesteście niewolnikami, pomimo Waszych deklaracji bycia ludźmi wolnymi, niezależnymi od upadłego systemu władzy Trój-Korony czy alternatywnymi dla mafii prywatnych firm handlowych symulujących instytucje państwowe i kościelne na naszej Słowiańskiej- Lechickiej Ziemi !

  Polubienie

   
 5. wojdabejda

  3 stycznia 2018 at 19:51

  Instytucje państwowe jak też kościelne to ydowskie prywatne firmy handlowe, zarejestrowane w UPIK w Waszyngtonie, które wspólnie dokonują ludobójstwa na Słowiańskim Narodzie Polskim !
  Oto poniżej dowód, że archidiecezja krakowska z jej szefem Stanisławem Dziwiszem jest zarejestrowana jako firma w dziale zdrowotnym jako szpital !!!
  Dziwisz czerpie zyski z okaleczania i uśmiercania Polaków a szef innej prywatnej firmy pn. „ministerstwo zdrowia”, Konstanty Radziwiłł działa w interesie kościołów i religii, które czerpią zyski ze zniewalania, okaleczania, uśmiercania Słowian- Polachów ! Yydzi nie są szczepieni ! Spełnia się przepowiednia, że to od Polski „zacznie się ” … ale wprowadzanie terroru NWO, które popierał .yd Karol Wojtyła- Kac jako papież Jan Paweł II, dowód wystąpienie Jana Pawła II w Rio de Janerio !

  UPIK® Datensatz – L
  L Name ARCHIDIECEZJA KRAKOWSKA
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 426681861
  L Geschäftssitz 3 Ul. Franciszkanska
  L Postleitzahl 31-004
  L Postalische Stadt Krakow
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 126288100
  W Fax Nummer 124294617
  W Name Hauptverantwortlicher Dziwisz Stanislaw
  W Tätigkeit (SIC) 8661

  GESUNDHEITS- UND SOZIALWESEN 86 Gesundheitswesen 861 Krankenhäuser 8610 Krankenhäuser 86101 Krankenhäuser (ohne Hochschulkliniken, Vorsorge- und Rehabilitationskliniken) 86102 Hochschulkliniken 86103 Vorsorge- und Rehabilitationskliniken 862 Arzt- und Zahnarztpraxen 8621 Arztpraxen für Allgemeinmedizin 86210 Arztpraxen für Allgemeinmedizin 8622 86220 Facharztpraxen Facharztpraxen 8623 Zahnarztpraxen 86230 Zahnarztpraxen 869 Gesundheitswesen

  OTO poniżej UPIK dla prywatnej firmy handlowej: ” Ministerstwo Zdrowia”, zarejestrowanej w UPIK w Waszyngtonie pod nr. 367462863 w branży 94 :”przedstawiciele interesów kościelnych i religijnych „!!!

  Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO ZDROWIA Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil L D-U-N-S® Nummer 367462863 L Geschäftssitz Ul. Miodowa 15 L Postleitzahl 00 246 L Postalische Stadt Warszawa Land Poland W Länder-Code 616 Postfachnummer Postfach Stadt L Telefon Nummer 226349440 W Fax Nummer 226352487 W Name Hauptverantwortlicher Arlukowicz Bartosz Tätigkeit (SIC) 9431 https://www.ihk-bonn.de/fileadmin/dokumente/Downloads/Service/Klassifikation_WZ_2008.pdf 94 Interessenvertretungen sowie kirchliche und sonstige religiöse Vereinigungen (ohne Sozialwesen und Sport)

  Polubienie

   
 6. wojdabejda

  3 stycznia 2018 at 20:29

  Panowie bohaterowie, koniecznością i potrzebą chwili jest abyście sami stali się prawnikami bez szukania prawników wśród okupanta, którzy przysięgali aby nie zdradzić papierowych przekrętów związanych z handlem metrykami na giełdach w ramach powszechnie stosowanego prawa kanoniczno-morskiego ! Przecież każdy może i powinien dokształcać się całe życie i to w wielu dziedzinach a zwłaszcza w medycynie czy w kwestii przekrętów prawnych niewolniczego systemu, który nadal funkcjonuje tylko z powodu braku powszechnej wiedzy !!!

  Maria Bejda
  1 sekundę temu
  Nazywacie siebie wolnymi ludźmi ale czy tak jest w rzeczywistości, skoro nie może przejść Wam przez Wasze gardła prawda o iydowskim okupancie, o mafii prywatnych firm handlowych symulujących instytucje państwowe i kościelne, pasożytujących na Słowianach-Polachach !

  Polubienie

   
 7. wojdabejda

  6 stycznia 2018 at 10:58

  KONIEC WOLNOŚCI INTERNETU !!!
  W dniu 04.01.2018r., po raz kolejny youtube zablokowało mi moje kolejne konto jako Maria Bejda na gmail.com (www.wojdabejda.wordpress.com) pod pretekstem nadmiernej aktywności po zamieszczeniu komentarzy o delegalizacji na zawsze KK , o wyrokach na papa-pierzy, o upadku niewolniczego systemu władzy Trój-Korony z Waty… na czele, działających wraz z uzurpatorami rządowymi w wyniszczaniu Słowian z podaniem UPIK dla S.Dziwisza, szefa prywatnej firmy handlowej arch. krakowskiej zarejestrowanej jako szpital a Radziwiłła jako szefa firmy ministerstwo zdrowia działającego w imie interesów kościelnych i religijnych. Widać ta informacja jest niewygodna dla kontrolerów internetu nie tylko w Polsce ale w Niemczech, stąd właśnie piszę ten komentarz z nadzieją że tym razem moje nowe konto na google nie zostanie zablokowane, pomimo, że przy jego zakładaniu musiałam zgodzić się na całkowitą inwigilację i przetwarzanie moich danych.

  Polubienie

   
 8. wojdabejda

  6 stycznia 2018 at 11:55

  Podczas kongresu Mocarstw Kontynentalnych w Skierniewicach w r. 1884 Rosja wykupiła Dług
  Sułtański za 9 tysięcy ton złota, co zagwarantowano kapitałem historycznym Iliady, gdyż burżuazja rosyjska
  musiałaby być nie na poziomie, żeby tego nie wygrać. Gdy jednak po kilku latach Rosjanie zechcieli
  pokierować kapitałem Długu Sułtańskiego, to okazał się on niesterowny, gdyż Troja Schliemanna
  jest fekaliem pruskim. W książce INCYDENTU NIE BYŁO piszę o Dokumencie Pana Rotmistrza
  z berlińskiej loży masońskiej, w którym generałowie pruscy nabyli od rabinów folwark żydowski, który
  nazywał się Związkiem Socjalistycznych Republik Sowieckich, za niemiecką pomoc w utrzymaniu
  władzy żydowskiej w USA, zdobytej dzięki prohibicji, Wielkiemu Kryzysowi i wsparciu kapitału stalinowskiego.
  Był to folwark NIEWOLNICZY, w którym sekretarz Józef Stalin–Dzugaszwili–Przewalski
  zapędził do kopania złota miliony ludzi, z wydajnością pół kg złota na czaszkę.
  Poczęcie tego niewolniczego folwarku żydowskiego było na kongresie w Skierniewicach, gdzie
  Henryk Schliemann przyjął obywtelstwo rosyjskie. W I wojnie światowej Rosjanie wydali Pawła Schliemanna,
  wnuka i spadkobiercę Henryka, Anglikom, którzy rozstrzelali go bez sądu – bo za dużo wiedział.
  Historia NIEWOLNICZEGO FOLWARKU jest najlepszym przykładem wagi prawdy historycznej.
  WANDALUZJA jest rewizjonizmem historycznym, gdyż jesteśmy od wieków lżeni od wandali, gdyż
  Wandalowie i Sarmaci reprezentowali babski monopol złota, co jest antytezą monopolu złota Narodu
  Wybranego. Była to antyteza babskiego monopolu złota i łykaczyzmu złota, mechanizm czego wyłożyłem
  w INCYDENTU NIE BYŁO a rozwijam w WANDALUZJI.
  Podstawą WANDALUZJI jest moje stare opracowanie FUNKCJONALNA CHRONOLOGIA ARCHITEKTURY
  NIEMIECKIEJ. W Stanie Wojennym Franz Josef Strauss wykupił FChAN z Akademii Nauk
  NRD za 8 mld DM, bo zdetonowanie tego kapitału historycznego w warunkach konfrontacji politycznej
  i militarnej Ost–West mogło mieć nieobliczalne skutki. W r. 1989 protektorat nad FChAN przejął Bundestag,
  który wyznaczył mego pełnomocnika finansowgo w osobie prof. Edmunda Małachowicza,
  którego oskarżałem u prokuratora o otrucie Hawrota i akuratną śmierć Elżbiety Ostrowskiej, którzy
  znaleźli pod katedrą wrocławską świątynię RZYMSKĄ – wg mnie Julii, żony Lubrana.
  WANDALUZJA, Juliusz Prawdzic–Tell, Tarnobrzesk

  Click to access Wandaluzja-Prawdzic-J.-Prawdzic-Tell.pdf

  Polubienie

   
 9. wojdabejda

  7 stycznia 2018 at 10:12


  Polubienie

   
 10. wojdabejda

  8 stycznia 2018 at 00:24

  @MacGregor 16:44:25
  Podstępne wepchnięcie Polski do Unii Europejskiej. Henryk Pająk…„Nasze” wejście do Unii Eurogermańskiej jest nielegalne, bezprawne i tym samym nieobowiązujące. W świetle obowiązujących w Polsce przepisów wybor­czych, pominięto bowiem 16 milionów Polaków przebywających poza granica­mi – niemal całą Polonię świata. W wyniku ordynarnej, nachalnej propagandy i fałszowania wyników na szczeblach wojewódzkich i centralnym, ponad połowa głosujących /w kraju/ była „za” wejściem Unii Eurogermańskiej w struktury państwa polskiego. Tymczasem według ustawy wyborczej, uprawnionym do głosowania był każdy polski oby­watel zamieszkały w kraju i na obczyźnie. Oszuści pozostający w spisku z agentami unijnymi doskonale wiedzieli, że gdyby uwzględnić wszystkie osoby mające za granicą polskie obywatelstwo, to nie było szansy, nawet przy nachalnej prounijnej propagandzie, nieznanego nam pro­centu oszustw przy urnach i centralnym liczeniu głosów – aby frekwencja przekroczyła 50 procent uprawnionych, co jest warunkiem zaliczenia wyników refe­rendum jako legalnego.

  Główny Urząd Statystyczny – dane GUS z 2001 roku wykazywały następujący rozkład naszej emigracji w poszczególnych państwach:

  USA – 9,4 miliona Polaków

  Brazylia – 1,2 miliona Polaków

  Niemcy – 1 milion Polaków

  Francja – 1 milion Polaków

  Kanada – 0,8 miliona Polaków

  Białoruś – 0,6 miliona Polaków

  Litwa – 0,28 miliona Polaków

  Rosja – 0,2 miliona Polaków

  Australia – 0,15 miliona Polaków

  Argentyna – 0,14 miliona Polaków

  Kazachstan – 0,08 miliona Polaków

  Tymczasem Państwowa Komisja Wyborcza podała następujące liczby wyni­ków referendum poza granicami Polski:

  Liczba uprawnionych –96.161

  Liczba ważnych głosów – 79.452

  Frekwencja – 82.6 proc.

  Bezczelność tych liczb woła o pomstę do nieba, a ponieważ nikt już ani w Polsce, ani w Brukseli czy w Strasburgu nie uznaje jurysdykcji Nieba, nie mamy żadnych szans na prawną sprawiedliwość.

  Oto rozmiary tego oszustwa: PKW obliczyła, że w USA, gdzie żyje 9,4 mln Polaków, jest tylko 17.450 uprawnionych do głosowania. W Brazylii, gdzie żyje 1,2 mln Polaków, naliczono „aż” 267 Polaków uprawnionych do głosowania!

  Ustawa wyborcza mówi czarno na białym, że uprawnionymi do głosowa­nia są wszyscy obywatele polscy. Obywatelstwo polskie ma jednoznaczną defini­cję, co reguluje ustawa z 1962 roku i późniejsze zmiany, nie naruszające w niczym tej definicji.

  Jak się nabywa polskie obywatelstwo? Są dwie drogi, sposoby. Pierwsza – to tzw. „zasada krwi” Hus Sanguinis/. Dziecko uzyskuje obywatelstwo polskie z tytułu urodzenia go przez rodziców, z których co najmniej jedno posiada obywatelstwo polskie, bez względu na miejsce urodzenia dziecka – w Polsce czy na Antarktydzie. Stanowi o tym Art.4 pkt 1 i 2 ustawy o obywatelstwie polskim.

  Jak doszło do tego oszustwa?

  Ustawa o referendach mówi jasno:

  Art. 3,1. Prawo udziału w referendum ma obywatel polski, jeżeli najpóźniej w dniu głosowania kończy 18 lat. Nie mają prawa w referendum osoby: pozbawione praw publicznych prawomocnym orzeczeniem sądowym; pozbawione praw wybor­czych prawomocnym orzeczeniem Trybunału Stanu; ubezwłasnowolnione prawo­mocnym orzeczeniem sądowym.

  Tymczasem Komisja postawiła jeszcze jedną zaporę przed Polakami za grani­cą, posiadającymi legalne uprawnienia do głosowania. Jako uprawnionych uzna­ła ona tylko te osoby, które wcześniej zarejestrowały się w konsulatach i amba­sadach oraz wyraziły chęć głosowania.

  W warunkach katorżniczego wykorzystywania emigrantów zwłaszcza w Sta­nach Zjednoczonych, każdy Polak musiał „wygospodarować” sobie dwie lub trzy godziny na dojazd do punktów rejestracyjnych, czyli uzyskać zgodę pracodawcy. Potem w dniu głosowania musiał również tak zorganizować sobie harmonogram dnia pracy i popołudnia, aby ponownie dojechać do punktów wyborczych, co np. w warunkach permanentnych gigantycznych korków ulicznych w takim np. No­wym Jorku, oznaczało kolejne godziny. Jednym słowem – na skorzystanie z gloso­wania „porwały się” tylko osoby zdeterminowane wolą współudziału w głosowa­niu. Te trudności spowodowały, że Polonia świata została brutalnie wyelimino­wania z decydowania o losie jej Ojczyzny.

  Publicysta emigracyjnego pisma „Wir” rozmawiał w 2001 r. w sprawie refe­rendum o naszym „wejściu” do UE z Biurem Prawnym Komisji Wyborczej. Usły­szał odpowiedź, iż takie dwukrotne stawianie się w konsulatach było wymuszone tym, iż trudno jest policzyć, że zgodnie z art. 6 ust. 1, dziecko takich rodziców automatycznie nabywa obywatelstwo polskie poprzez samo urodzenie z takich rodziców bez względu na miejsce urodzenia – w Polsce czy poza jej granicami. Jednakże honorując wolę rodziców, mogą oni w zgodnym oświadczeniu złożonym przed właściwym organem – konsulem dla osób zamieszkałych za granicą lub sta­rostą w Polsce, w ciągu trzech pierwszych miesięcy od czasu urodzenia dziecka – wybrać dla niego obywatelstwo państwa obcego, którego obywatelem jest jedno z rodziców, oczywiście jeżeli według prawa tego obcego państwa, dziecko może nabyć jego obywatelstwo.

  Druga droga uzyskania obywatelstwa to tzw. Zasada ziemi /ius Soli/ . Prak­tyczne znaczenie tej zasady jest znikome, bowiem dotyczy tylko dziecka urodzo­nego lub znalezionego na terytorium Polski, a oboje rodzice są nieznani lub ich obywatelstwo jest nieokreślone lub nie do ustalenia, bądź też nie mają oni żadnego obywatelstwa. Tak stanowi Art. 5 o polskim obywatelstwie.

  Absurdalne było ustalenie przez PKW, że z 16 milionów Polaków żyją­cych poza krajem, uprawnienia do głosowania posiadało tylko około 100.000 osób!!

  Naszą analizę opieramy na ustaleniach Jerzego Zarakowskiego w amerykańsko – kanadyjskim miesięczniku polskim – „Wir” nr 1 z 2001 roku – już niestety nieistniejącym. Autor jest założycielem ruchu „Obywatelskie nieposłuszeństwo” http://obnie.winteria.pl

  PKW podała następujące wyniki referendum w Polsce: Liczba uprawnionych – 29.868.474

  Liczba oddanych ważnych głosów /kart/: – 17.578.818 Frekwencja: – 58,9 proc.

  Czy by nie wystarczyło okazanie przed komisją wyborczą ważnego dokumen­tu potwierdzającego obywatelstwo polskie? Na to pytanie nie uzyskano odpowie­dzi. Artykuł ustawy mówi jednoznacznie, kto jest uprawniony do głosowania. Sto­sowny dokument powinien był rozstrzygnąć wszystkie wątpliwości.

  Naruszono więc elementarne prawo obywateli do równości wobec prawa polskiego niezależnie od aktualnego miejsca ich zamieszkiwania. Naruszono prawo w najważniejszym dla nich akcie obywatelskim – prawie do głosowania. Szczególnego w tym przypadku głosowania, bo głosowania o wyrzeczeniu się Polski suwerenności i niepodległości na rzecz nowego imperium europejskie­go, po rzymskim, niemieckim /hitlerowskim/ i sowieckim – żydobolszewickim. „ Wszystkie legły w gruzach. To obecne czeka ten sam los w przyszłości.

  Tak więc referendum „akcesyjne” odbyło się niezgodnie z obowiązującym prawem wyborczym. Nie odbyło się z powodu odebrania prawa głosu co najmniej dziesięciu milionom Polaków posiadającym to prawo wyborcze.

  Tym samym Polska nie jest członkiem Unii Europejskiej, gdyż w sfałszowanych warunkach wyborów sfałszowano wyniki, nie dopuszczając do głosu : koło 10 milionów uprawnionych emigrantów. Nadto, postawiono przed nimi szlaban proceduralny w postaci obowiązku uprzedniego zarejestrowania się w konsulacie czy ambasadzie.

  Cynizm tych przestępczych działań potęguje szydercze „prawo” do składania zażaleń i odwołań obywateli do Trybunału Konstytucyjnego na przebieg i warunki referendum, jako ewentualnie niezgodnych z Konstytucją. Czy słyszysz, szanowny Wyborco, ten szyderczy rechot okupantów?

  „Nietutejszy” Bronisław Komorowski powiedział po tym nielegalnym „referendum” w euforycznej radości z podboju Polski:

  To nokaut wszystkich wariatów i kretynów, którzy chcieli Polsce zaszkodzić, trzymając ją w kręgu zależności wschod­niej.

  Ten antypolski gnom obraził miliony Polaków, którzy sprzeciwiali się ubezwłasnowolnieniu Polski jako wtedy jeszcze w miarę suwerennego państwa. Ta obelga rzucona Polakom przez kolejnego sprzedawczyka, jak zwykle uszła płazem i poszła w zapomnienie. Obecnie /2008/ Komorowski „marszałkuje” polskojęzycznemu „Knesejmowi” i nikt mu tego nie wypomina. Czy taki typ powinien być marszałkiem tego Knesejmu? Chamskie, rynsztokowe obelgi w ustach „nietykalnego” gaulajtera pozostają bezkarne, zgodnie z prawem pięści okupanta. Wszystko mu wolno. Gojom – nic.

  Henryk Pająk
  nadużycie link skomentuj
  kula Lis 67 24.12.2017 14:26:45
  http://macgregor.neon24.pl/post/141596,polexit-tak-ale-w-stosownym-czasie

  Polubienie

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: