RSS

O odszkodowanie za łamanie praw ludzkich Teresy Wojda, Marii Bejda, łącznie z próbą zamachu na życie i zamiarem uprowadzenia.

09 Sier

 

O odszkodowanie za łamanie praw ludzkich Teresy Wojda, Marii Bejda, łącznie z próbą zamachu na życie i zamiarem uprowadzenia.

 

Łowicz,10.02.2016r.

 

Maria z domu Znyk(Bejda), Teresa z domu Znyk (Wojda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU  

email : lowobywatel2@gmail.com

lowiczanie@wp.pl , twojda2@o2.pl

Aus Sicherheitsgründen wir sind nicht unten Adresse unsere Organisationen.

Kontakt ist möglich nur per email.

 

Botschaft der Russischen Föderation Des Hohen Kommissars der Militärregierung z. Hd. Herrn Botschafter S.E. Wladimir M. Grinin – persönlich

Unter den Linden 63-65, D-10117 Berlin

 

Strafanzeige, Strafantrag mit Strafverfolgungsantrag nach BK/O(51)56 c an die Russische Militärregierung, zur Weiterleitung an die zuständigen Militärstaatsanwaltschaften, aus allen rechtlichen Gründen und aus Rechtsschutzbedürfnissen unsere Entität, ausgeschlossene Personen kraft Gesetz wegen Grundrechteverletzung.

 

Seine Exzellenz Botschafter Wladimir M. Grinin, wir stellen hiermit

 

Schadensersatzklage

 

gegen die Täter :

 

Małgorzata Piwowarczyk – prezes Sądu Rejonowego w Łowiczu, ul. Kaliska1/3 , 99-400 łowicz,  prywatnej firmy handlowej zarejestrowanej w UPIK w Waszyngtonie pod nr. 424285439 wraz z pomocnikami:  

 

 • Sędziowie i pracownicy Sądu Rejonowego w Łowiczu
 • Prokuratorzy i pracownicy prokuratury Rejonowej w Łowiczu
 • Komendanci, policjanci, pracownicy Komendy Powiatowej Policji
 • Krzysztof Kaliński Burmistrz Miasta Łowicza i podlegli mu pracownicy Urzędu Miasta Łowicza
 • Henryk Zasępa wraz z byłymi  i obecnymi radnymi Rady Miejskiej w Łowiczu
 • Joanna Mika, dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Łowiczu, ul. Kaliska, wraz z pracownikami tej instytucji
 • Janusz Michalak, dyrektor Zakładu Usług Komunalnych wraz z pracownikami tej instytucji
 • Krzysztof Figat, obecny Starosta Łowicki wraz z Radą Powiatu Łowickiego i pracownikami Starostwa Powiatowego w Łowiczu
 • Janusz Michalak, były Starosta Łowicki wraz z byłą Radą Powiatu Łowickiego i pracownikami Starostwa Powiatowego w Łowiczu
 • Jolanta Chełmińska, były Wojewoda Łódzki wraz z pracownikami Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi
 • Zbigniew Rau, obecny Wojewoda Łódzki wraz z pracownikami Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi
 • Donald Tusk, były premier rządu RP, wraz z ministrami rządu i pracownikami  ministerstw
 • Ewa Kopacz, była premier rządu RP, wraz z ministrami rządu i pracownikami ministerstw
 • Beata Szydło, obecna premier rządu RP, wraz z ministrami rządu i pracownikami ministerstw
 • Bronisław Komorowski (Szczynukowicz), były prezydent RP wraz z pracownikami Kancelarii Prezydenta RP
 • Andrzej Duda, obecny prezydent wraz pracownikami Kancelarii Prezydenta RP
 • Posłowie i Senatorowie poprzedniej i obecnej kadencji Parlamentu RP wraz z pracownikami
 • Stanisław Dąbrowski, były Prezes Sądu Najwyższego, Sędziowie Sądu Najwyższego RP wraz pracownikami Sądu Najwyższego w Warszawie
 • Andrzej Szeremet, Prokurator Generalny wraz z pracownikami Prokuratury Generalnej i podległych prokuratur

 

 

Małgorzata Piwowarczyk, prezes Sądu Rejonowego w Łowiczu, ul. Kaliska1/3 , 99-400 łowicz, z  prywatnej firmy handlowej zarejestrowanej w UPIK w Waszyngtonie pod nr. 424285439, działając w grupie przestępczej wraz z pomocnikami

 

 • szefami i z pomocnikami  prywatnych firm handlowych, symulujących instytucje państwowe  w Polsce
 • szefami i z pomocnikami prywatnych firm handlowych, symulujących instytucje w Unii Europejskiej

 

Oskarżamy tę grupę przestępczą o działanie na szkodę i krzywdę Marii z domu Znyk(Bejda), Teresy z domu Znyk (Wojda), (Narodowość Polska ), co jest działaniem ciągłym, trwającym od lutego 2011r.

Oskarżamy o pozbawienie Teresy z domu Znyk (Wojda) środków do życia  i możliwości osiągania dochodów na elementarne potrzeby życiowe.

Oskarżamy o utrudnianie prezes Stowarzyszenia Regionalnego Wsi urzecze “Łowiczanie”, Teresie z domu Znyk (Wojda) prowadzenia działalności statutowej: krzewienia polskiej narodowej, łowickiej kultury ludowej, co doprowadziło do zawieszenia tej podstawowej działalności Stowarzyszenia. www.lowiczanie.prv.pl

Z obawy o swoje zdrowie i życie prezes Stowarzyszenia Teresa z domu Znyk (Wojda) nie przebywa w swoim mieszkaniu, które jest jednocześnie siedzibą naszych organizacji, pozbawioną obecnie dostępu do energii elektrycznej.

Oskarżamy o celowe, z premedytacją, stopniowe wyniszczanie Suwerena- Narodu Polskiego,  poprzez doprowadzanie większości Polaków do życia w  ubóstwie, przy jednoczesnym ograbianiu majątku narodowego Polaków i stopniowym podtruwaniu, co godzi w każdego Polaka, w tym również w nas i nasze rodziny !

Oskarżamy o stosowanie zasady bezkarności w stosunku do osób dopuszczających  się przestępstw przeciwko bezpieczeństwu publicznemu.

Maria Bejda i Teresa Wojda w  5-letniej (od stycznia 2011r.), społecznej działalności w obronie własnego miejsca do życia, w obronie Narodu Polskiego i Polski, stopniowo odkrywały i demaskowały ludobójcze działania prywatnych firm handlowych, podających się za władze wszelkich szczebli w Polsce i w Unii Europejskiej.

Żadne z  naszych ponad trzystu, w pełni udokumentowanych wystąpień, skierowanych do instytucji unijnych, Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, Międzynarodowego Trybunału Karnego, Prokuratora Generalnego, Prokuratury Okręgowej w Łodzi, Prokuratury Rejonowej w Łowiczu i w Kutnie, wystąpień demaskujących  działania na szkodę i krzywdę Narodu Polskiego i Polski, nie odniosły oczekiwanego skutku: zaprzestania szkodliwych działań, ukarania winnych.

Pod fałszywmi hasłami dbałości o zdrowie publiczne, środowisko, o dobro i interes Narodu, faktycznie  jest  prowadzone celowe podtruwanie i wyniszczanie Polaków, m.in. poprzez :

 

 • toksyczne dodatki do wody pitnej (fluor, chlor, lit, arsen, SeaQuest, itp)
 • żywność naszpikowaną szkodliwymi dodatkami oraz GMO
 • zatruwanie i zubażanie zasobów wodnych poprzez niszczycielską działalnośc firm wydobywczych branży energetycznej

 

link:”Zatrzymajmy rabunek bogactw i niszczenie Polskiej Ziemi !” http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128770,zatrzymajmy-rabunek-bogactw-i-niszczenie-polskiej-ziemi

 

 • rozsiewanie toksycznych chmur (chemtrails)
 • medycynę oficjalną, która jest największym zdemaskowanym ludobójstwem wszechczasów.

 

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/123442,nie-oddawajmy-swojego-zdrowia-w-rece-lekarzy-okupanta Skarga dr. Rath na  ludobójstwo i inne przestępstwa przeciw ludzkości w ramach “Biznesu farmaceutycznego z chorobami”…. skierowana do Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze w linkach:  http://www4ger.dr-rath-foundation.org/THE_HAGUE/complaint/index.html http://www4ger.dr-rath-foundation.org/THE_HAGUE/complaint/complaint4.html

 

 • toksyczne podzielniki ciepła (nie są żadnymi miernikami !)
 • fale elektromagnetyczne i systemy kontroli i zniewalania umysłów
 • sprowadzenia trucicielskiej bazy hydroszczelinowania na osiedle Bratkowice w Łowiczu, celem zintensyfikowania wydobywania bogactw naturalnych w Polsce i w Europie.

 

W poniższych linkach dowody z batalii o życie, o zdrowie. o czystą wodę, o przyrodę: https://piotrbein.wordpress.com/2014/05/07/skarga-do-prokuratora-mtk-dawcy-organow-oskarzaja-zza-grobu/,https://opolczykpl.wordpress.com/2014/05/17/batalii-o-zdrowie-o-czysta-wode-o-przyrode-o-zycie-ciag-dalszy/,www.monitor-polski.pl/chca-nas-wytruc-woda-z-kanalizacji/

Prywatne firmy handlowe, symulujące instytucje państwowe  “wymiaru sprawiedliwości”, zamiast ukarania winnych, to w zmowie z winnymi – sprawcami przestępstw przeciwko bezpieczeństwu publicznemu, prowadzą działania przeciwko Stowarzyszeniu Regionalnemu Wsi Urzecze “Łowiczanie”, Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi, Polski Obywatelski Ruch Oporu , z siedzibą w Łowiczu, woj łódzkie, Polska.

Nękają, prześladują, znieważają, naruszają dobra osobiste Marii z domu Znyk (Bejda), Teresy z domu Znyk ( Wojda) a tym samym podważają zaufanie niezbędne dla prowadzonej działalności społecznej w obronie Narodu Polskiego i Polski.

Oskarżamy o nękania bezpodstawnymi , bezprawnymi postępowaniami sądowymi. Link:”Kara za obronę Narodu Polskiego a bezkarność za łamanie jego praw.” https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/30/kara-za-obrone-narodu-polskiego-a-bezkarnosc-za-lamanie-jego-praw/

Oskarżamy o  wydanie listu żelaznego, zamiast ukarania winnych “burmistrza” Miasta Łowicza K.Kalińskiego i dyr. Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej J.Mika, zamiaru wprowadzenia toksycznych podzielników ciepła w Łowiczu, w sprawie IIKp 235/11 Łowiczu.

 

 • Oskarżamy o przyczynienie się do oszczerczych artykułów w lokalnych mediach i kampanii oszczerczych komentarzy o nas i naszej działalności na lokalnych portalach.

 

link: “Media lokalne chronią przestępców a znieważają obrońców Narodu Polskiego”:https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/30/media-lokalne-chronia-przestepcow-a-zniewazaja-obroncow-narodu-polskiego/

 

 • Oskarżamy o spowodowanie bezpodstawnego i bezprawnego zlikwidowania  kont Marii Bejda i Teresy Wojda na facebook i google.
 • Oskarżamy o spowodowanie podsłuchiwania, inwigilacji, przeszkadzania nam w internecie.
 • Oskarżamy o  zastosowanie na Teresie z domu Znyk (Wojda) technik zniewalania umysłu w gmachu  prywatnej firmy handlowej “Sąd Rejonowy w Łowiczu”, na rozprawie o przymusowe udostępnienie siedziby Stowarzyszenia, w grudniu 2013r.

 

Oświadczenie Teresy Wojda z 09.01.2013 r.w związku z przebiegiem rozprawy sygn. akt IC 480/12 i zastosowaniem technik zniewalania i kontroli umysłu znajduje się w linku:  “Skarga na bezprawny zamach na siedzibę Stowarzyszenia i Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu“: https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/31/skarga-na-bezprawny-zamach-na-siedzibe-stowarzyszenia-i-polskiego-obywatelskiego-ruchu-oporu/

 

 • Oskarżamy o przyczynienie się do szarpania, naruszenia nietykalności i wolności prezes Teresy z domu Znyk (Wojda) w dniu 25.06.2014r.  przez dwóch policjantów i “burmistrza” Miasta Łowicza-K.Kalińskiego.
 • Oskarżamy o przyczynienie się do szarpania, naruszenia nietykalności i wolności prezes Teresy z domu Znyk (Wojda) w dniu 01.08.2014r. przez dwóch agentów wrogich, tajnych służb, na cmentarzu w Łowiczu.  
 • Oskarżamy o wymuszanie udostępnienia siedziby Stowarzyszenia, którą jest mieszkanie własnościowe prezes Stowarzyszenia -Teresa z domu Znyk (Wojda) poprzez wydanie bezprawnego wyroku sądowego.
 • Oskarżamy o spowodowanie  bezprawnego nękania prezes Teresy z domu Znyk (Wojda) przez “komornika sądowego”, działającego na podstawie wyroku sądu o przymusowe udostępnienie siedziby Stowarzyszenia-mieszkania własnościowego Teresy z domu Znyk (Wojda), celem wykonania zbędnej inwestycji: wymiany instalacji wodno-kanalizacyjnej.   
 • Oskarżamy o wydanie nakazu siłowego doprowadzenia Teresy z domu Znyk (Wojda) na “dobrowolne” badania psychiatryczne, w sfabrykowanej sprawie o wykroczenie,  rzekomego naruszenia porządku publicznego na sesji Rady Miejskiej w Łowiczu, 25.06.2014r.

 

UWAGA !

Z obawy o swoje zdrowie i życie nie przebywa w swoim mieszkaniu, jednocześnie siedzibie Stowarzyszenia, pozbawionej dostępu do energii elektrycznej !

 

 • Oskarżamy o przyczynienie się do nękania rodziny i mieszkańców wsi Urzecze przez patrole policyjne, prowadzące rzekome poszukiwania prezes, pomimo, że Teresa z domu Znyk (Wojda) tam nie mieszka, łącznie ze zbieraniem informacji o stanie zdrowia.
 • Oskarżamy o przyczynienie się do pozbawienia w dniu 04.01.2016r. dopływu energii elektrycznej do siedziby Stowarzyszenia.
 • Oskarżamy o spowodowanie próby porwania i  zamachu na życie Marii z domu Znyk (Bejda), Teresy z domu Znyk ( Wojda) w dniu 04.11.2015r.  

 

Opis zamachu i próby porwania obrończyń Narodu Polskiego, znajduje się w linku: “Zamach na przedstawicielki Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu. Bandycki napad i próba uprowadzenia w Łowiczu”: https://wojdabejda.wordpress.com/2015/11/06/zamach-na-przedstawicielki-polskiego-obywatelskiego-ruchu-oporu-bandycki-napad-i-proba-uprowadzenia-w-lowiczu/,  

”Bandycki napad i próba uprowadzenia w Łowiczu.”: http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127164,bandycki-napad-i-proba-uprowadzenia-w-lowiczu

 

 • Oskarżamy o przyczynienie się do  szykanowania Marii  z domu Znyk  (Bejda) przez Kriminal Amt we Flensburgu, w związku z wysłaniem do Prokuratora Generalnego Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze skargi na agresję na Polskę, debellację jej terytorium, ludobójstwo na Narodzie Polskim, drogą emailową wyłącznie do adresata.

 

Opis szykanowania Marii z domu Znyk (Bejda) w  linkach: https://opolczykpl.wordpress.com/2014/03/28/skarga-na-agresje-na-polske-debelacje-terytorium-ludobojstwo-na-narodzie-polskim/ https://opolczykpl.wordpress.com/2014/03/27/niemiecka-policja-kryminalna-kontroluje-polityczne-wpisy-polakow-na-fb-pejsbuku/#comments https://piotrbein.wordpress.com/2014/03/30/szyakany-dla-polki-patriotki-w-niemczech-za-skarge-w-obronie-polski/ https://piotrbein.wordpress.com/2014/03/29/niemiecka-policja-kryminalna-wladze-bezpieczenstwa-niemiec-i-polski-pejsbuk-fb/ https://piotrbein.wordpress.com/2014/04/01/odpowiedz-bejdy-do-kripo/

W poniższych linkach dowody z batalii o życie, o zdrowie, o czystą wodę, o przyrodę: https://piotrbein.wordpress.com/2014/05/07/skarga-do-prokuratora-mtk-dawcy-organow-oskarzaja-zza-grobu/,https://opolczykpl.wordpress.com/2014/05/17/batalii-o-zdrowie-o-czysta-wode-o-przyrode-o-zycie-ciag-dalszy/, www.monitor-polski.pl/chca-nas-wytruc-woda-z-kanalizacji

 

UPIK® Datensatz – L

L Eingetragener Firmenname SAD REJONOWY W LOWICZU
Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
L D-U-N-S® Nummer 424285439
L Geschäftssitz Ul. Kaliska 1/3
L Postleitzahl 99-400
L Postalische Stadt Lowicz
Land Poland
W Länder-Code 616
Postfachnummer
Postfach Stadt
L Telefon Nummer 468304300
W Fax Nummer 468304330
Name Hauptverantwortlicher
W Tätigkeit (SIC) 9211

 

Wegen der Anwendung von, seit dem 18.07.1990 erloschener grundgesetzlicher Rechtsnormen einer Verwaltungseinheit der Zentralverwaltung des vereinigten Wirtschaftsgebietes Bundesrepublik Deutschland und Verstoß gegen Anwendung der am 24. April 2006 gelöschten grundrechtlichen Rechtsnormen wie Einführungsgesetze und territoriale Geltungsbereiche des Gerichtsverfassungsgesetzes, Strafprozessordnung und Zivilprozessordnung und Verstoß gegen Kontrollratsgesetz Nr. 1, SHAEF Gesetz Nr. 1 S.M.A.D Befehle, wegen Anwendung faschistischer Gesetze: hier Einkommensteuergesetz vom 16. Oktober 1934. Somit ist bereits grundrechtlich und auch grundgesetzlich offenkundig nachgewiesen, dass es keine Anwendbarkeit der illegalen Rechtsnorm der Zentralverwaltung des vereinigten Wirtschaftsgebietes Bundesrepublik Deutschland (genannt BRD) gegeben kann.

Es gilt die Rechtsgrundlage mit Stand zum 23. Mai 1945, durch den Überleitungsvertrag vom September 1990 und der Bereinigung der Ermächtigungsgesetze von November 2007. Die Anwendung dieser erloschenen grundrechtlichen Rechtsnormen verstößt gegen das Besatzungsrecht.

In dem Kriegs- und Besatzungsgebiet „Bundesrepublik Deutschland“ ist die Rechtspflege durch das Erlöschen der grundgesetzlichen Rechtsnormen zum Stillstand gekommen und die „BRD“ unterliegt direkt dem Völkerstrafgesetzbuch, sowie den Militärgesetzen nach SMAD und SHAEF und den Kontrollratsgesetzen der Alliierten. Eine Legitimation auf Basis der Militärgesetze (Verwaltungsrecht – Kontrollratsgesetze AHK, Siegerrecht SHAEF- und SMAD Gesetze), sowie die Ernennung der oben genannten Person wurde nicht erbracht. Bereits im Jahre 1945 wurde der Beamtenstatus aufgehoben! Am 17.12.1953 (BvR 147/52) wurde eindeutig gesagt: Alle Beamtenverhältnisse sind am 08.05.1945 erloschen. Fundstellen: BVerfGE 3,58;DVBI 1954,86;DÖV 1954,53;JZ 1954,76;MDR 1954,88;NJW 1954,21Verweis auf : BVerfG-Urteil 2 BvF 1/73.

 

Es erfolgen:

 

Nötigung nach § 240 und § 241 Abs.2 StGB. Betrug § 263 StGB: Verschaffung von Vermögensvorteilen durch Vortäuschung falscher Tatsachen. Feststellung der Erschwernis der Tatvorwürfe, da Mitarbeiter eines Scheinamtes oder einer Scheinbehörde rechtlich geschult sind. Daraus ergeben sich: – vorsätzlicher Betrug – vorsätzliche Täuschung – vorsätzliche Amtsanmaßung – vorsätzliche Urkundenfälschung § 267 StGB – vorsätzliche Anleitung Straftaten § 130a i.V. §126 Abs.4 Satz 1 StGB – Anleitung zur vorsätzlichen Begünstigung § 257 Abs.1 StGB – vorsätzliche Untergrabung der freiheitlich demokratischen Grundordnung § 81 und § 82 StGB. Schlussfolgernd ist insgesamt eine vorsätzliche Rechtsbeugung nach § 339 StGB festzustellen.

 

Ich stelle Strafantrag und Strafanzeige gegen die oben genannte Personen auf Grund fehlender Legitimation und exekutiver Anwendung erloschener grundrechtlicher und grundgesetzlicher Rechtsnormen-Gesetze und damit verbundene Willkür, Amtsanmaßung, Amtsmissbrauch und Urkundenfälschung, sowie VStGB § 7 Verbrechen gegen die Menschlichkeit, VStGB § 9 Kriegsverbrechen gegen Eigentum und sonstige Rechte, sowie massive Verstöße gegen internationales Recht EMRK und IP 66 Art 13, Recht auf wirksame Beschwerde Art 14 – Diskriminierungsverbot. Das vermeintliche „Staatshaftungsgesetz“ von 1981 (StHG) wurde durch Urteil des vermeintlichen “Bundesverfassungsgerichts” v. 19.10.1982 (BverfGE 61.149) für nichtig erklärt. Alle vermeintlichen „Beamten“ in der vermeintlichen “Bundesrepublik” haften privat und sind somit schadensersatzpflichtig gemäß BGB §§ 823,839 i. V. m. VStGB § 5 (Unverjährbarkeit), i.V.m. VStGB § 9 (Kriegsverbrechen gegen Eigentum und sonstige Rechte). Ich bitte um Mitteilung eines Aktenzeichens.

 

Hochachtungsvoll:

 

Z wyrazami szacunku i poważania

 

Maria z domu Znyk (Bejda) , Teresa z domu Znyk (Wojda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU  

 

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 9 sierpnia 2016 w Bez kategorii

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: