RSS

Profilaktyka rozumiana przez Ministerstwo Zdrowia

02 Mar

PUBLIKUJ Z LIBER BLOGIEM

Definicja „profilaktyki”  Ministerstwa Zdrowia

Profilaktyka zdrowotna skupia się na działaniach informacyjnych, edukujących i diagnostycznych. Co roku Ministerstwo Zdrowia przeznacza część swojego budżetu na listy wysyłane do wszystkich kobiet, które ukończyły 50 rok życia, aby zachęcić je do wykonania mammografii piersi.”

Stary wyjeżdżony złom z Niemiec, służący do diagnostyki chorób piersi u Polek

Tak naprawdę profilaktyka Ministerstwa Zdrowia polega na:
-zalecaniu olbrzymiej ilości szkodliwej diagnostyki (badanie promieniotwórcze co dwa lata)

Wiadomo przecież, że dawka promieniowania stosowanego w urządzeniach do mammografii przekracza ponad 100 (a czasami nawet 1000x) krotnie dawkę stosowaną w badaniu RTG (np płuc). Można założyć, że wszystkim onkologom znany jest fakt, że nie ma bezpiecznej dawki promieniowania jonizującego dla człowieka. W związku z tym badanie jest niebezpieczne i może wywołać skutki uboczne. Poważne ośrodki badawcze juz od dawna publikują prace na temat m.in. wywoływania choroby nowotworowej poprzez stosowanie promieniowania jonizującego w wyżej wymieniony sposób.

– minimalnej części…

View original post 275 słów więcej

 
1 Komentarz

Opublikował/a w dniu 2 marca 2016 w Bez kategorii, Medycyna

 

One response to “Profilaktyka rozumiana przez Ministerstwo Zdrowia

 1. wojdabejda

  8 września 2016 at 20:07

  Marek Podlecki
  6 wrzesień o 08:16 ·
  Ziobro się bierze za lekarzy?
  Coś się jednak dobrego dzieje w polskim grajdołku. Nie wiem, może są to zmiany mające na celu nas uśpić, jednak lepsze to niż nic. Pozytywne zmiany widzę w działaniach Ministerstwa Sprawiedliwości, ze Zbigniewem Ziobro na czele, nie mówi się o nich głośno, ale są przecieki. I tak, doszło do mnie, że wzięto się ostro za korupcję lekarzy.
  W Krakowie, podejrzewam także, że w innych miastach, prowadzone są postępowania przeciwko bandyckim praktykom lekarzy, polegającym na fałszowaniu kartotek pacjentów.
  I tak np. moja wiekowa znajoma, która raczej nie narzeka na zdrowie, dowidziała się podczas przesłuchania przez policję, że … miała 3 razy badanie onkologiczne i że w ogóle stan jej zdrowia wskazuje jeden kierunek – do grobu. Kartoteka była dla niej niedostępna, znany krakowski lekarz nigdy jej nie udostępnił tej pani.
  To nie jest jedyna sprawa prowadzona przeciwko lekarzom, można więc przypuścić, że dojdzie do gwałtownego protestu tego środowiska, które już widzi, że żyłka złota im się urywa….
  Oczywiście nie dotyczy to wszystkich lekarzy, ale generalnie lepiej poznać metody ochrony zdrowia za pomocą zappera, ziół, MMS-a czy gansów, niż dawać się na diagnozy wymóżdżonych przez mafię farmaceutyczną adeptów szkół medycznych.
  Min. Ziobro sam ma przykre doświadczenia z tym środowiskiem, pamiętamy słynną aferę z dr Mirosławem G., którego nagrano jak brał łapówki. Brałem wówczas udział w realizacji programów Misja Specjalna dla TVP1 i razem z dziennikarzem jeździłem po Polsce gromadząc materiały. Niektóre były tak szokujące, że nie zdecydowano się na ich emisję. Ale i tak, to co wyemitowano wywołało burzę w środowisku lekarskim, i nie tylko. Pamiętacie jaki atak poszedł na Min. Ziobro za jego słowa „już nikt nigdy przez tego pana życia pozbawiony nie będzie”?
  Zbigniew Ziobro powiedział to zapewne opierając się na własnym przypadku „opieki medycznej” nad swoim ojcem, który zmarł będąc właśnie w rękach lekarzy. 8 niezależny opinii lekarskich, w tym zagraniczne, wykazały, że śmierć jego ojca była wynikiem niewłaściwych czynności lekarskich. Czyt.: „ojca Zbigniewa Ziobro pozbawiono życia”. On sam pewnie wiedział coś więcej, skoro tych słów użył wobec dr. Mirosława G. Domyślam się o co chodzi.
  Naszych programów Misji Specjalnej i Celownika nie znajdziesz na YouTube, zastanawiam się czy ich nie umieścić, bowiem otwierają oczy na to co się naprawdę dzieje w szpitalach. Jeden z białostockich kardiochirurgów, dr Wojciech S. udzielił nam szokujących wywiadów do i poza kamerą. Mowa była tam m.in. o krwawych praktykach umieszczania łożysk kobiet w operowanych na serce osobach czy o łapówkach jakie lekarze brali za operacje, o których z góry było wiadomo że się nie udadzą. Ale to wszystko jest niczym wobec informacji o zabijaniu pacjentów na narządy.
  Dziennikarz śledczy, który także udzielał wywiadów dla Misji Specjalnej na temat bandyckich procederów w środowisku lekarzy, miał dowody w ręku, m.in. z kartotek niektórych zmarłych pacjentów wynikało, że powinni żyć. Z tego co pamiętam, podejrzenie było co do 22 zmarłych osób, z czego były 2 pewne przypadki uśmiercenia.
  Jednym z informatorów był właśnie dr Wojciech S., który ujawnił, że pacjentów zabija się thiopentalem.
  Dr Wojciech S. nie jest już lekarzem, są lekarski pozbawił go prawa wykonywania zawodu m.in. za pomówienie anestezjologów o zabijanie pacjentów. Zabijanie thiopentalem jest praktycznie niemożliwe do udowodnienia, więc dr S. powinien być traktowany jako demaskator / whistleblower, który sam będąc znakomitym specjalistą, chirurgiem o najwyższej skuteczności operacji, rzędu 70% (jego szef o 30% niżej, to są informacje od samego dr S.), wiedział o czym mówi. Jednak polskie prawo nie przewiduje ochrony dla odważnych osób, które ujawniają mordercze procedery w swoich firmach, uwiarygadniając jednocześnie bandytów, którzy bezkarnie mogą kłamać jako tzw. świadkowie koronni.
  Dr Wojciech S. zrobił coś jeszcze, co środowisko lekarskie uważało za cios w plecy i dlatego pewnie się na nim zemszczono. Zainicjował prowokację policyjną wobec swojego szefa, o którym wiedział, że bierze łapówki. Policja wykorzystała prowokatorkę z urządzeniem rejestrującym. Znakomity białostocki kardiochirurg dał się chwycić – wziął łapówkę, było to bodajże 5 tys. zł.
  Z takimi dowodami w ręku dr S. sądził, że sprawa jest czysta, jednakże prokuratura w Krakowie, która się zajęła tą sprawą uznała, że „prowokacja była nieuzasadniona”! I nieważne dla prokuratury było, że lekarz wziął kasę.
  Istnieją poważne powody by sądzić, że w uwaleniu dr S. chodziło nie o „nieuzasadnioną prowokację”, ale o to, że ujawnił proceder rzekomego zabijania pacjentów na narządy za pomocą thiopentalu.
  To nie są jakieś imaginacje, biorąc pod uwagę udowodnione procedery zabijania ludzi „na skórę” w Łodzi!
  Mam nadzieję, że min. Zbigniew Ziobro wróci do tej sprawy, bowiem jeśli się ją nagłośni to na pewno zgłosi się wiele świadków.
  Tak, wywoła to atak wściekłości umoczonych lekarzy na min. Ziobro, już widzę ich „konferencje” i „zapowiedzi strajków”. Takie wnioski nakazuje logika – jeśli tylko min. Ziobro naprawdę się zajmie tym problemem.
  Teraz podam naprawdę szokującą informację, na którą nie mam żadnych dowodów. Podczas realizacji programu dla Misji Specjalnej odwiedziliśmy z kamerą ówczesną poseł PiS, ś.p. Barbarę Marianowską. Powiedziała nam wówczas, że posłowie doskonale zdają sobie sprawę z tego, że w Polsce zabija się pacjentów na narządy. I że w Warszawie i okolicy istnieje sieć szpitali, z centralnym w Warszawie, z których narządy są transportowane helikopterami do różnych krajów. Szefem całej operacji miał być lekarz, z którym min. Ziobro miał właśnie na pieńku. Bezpośrednio współpracowało z nim 2 lekarzy na dyrektorskich stołkach, m.in. ten, z którym zadarł dr Wojciech S. Wg. Marianowskiej posłowie bali się o tym mówić, gdyż ryzykowali by własne życie lub kogoś z ich rodzin.
  Barbara Marianowska niedługo po tej rozmowie zmarła na raka.
  Czy przypadkiem właśnie min. Ziobro nie uderzył w najbardziej czuły punkt międzynarodowej mafii morderców na organy i dlatego poszedł na niego taki atak?
  Na koniec informacja od anonimowej kobiety jasnowidzącej, która potwierdzała by to, że nastąpi atak „środowiska naukowego” na min. Ziobro. W jej wizji podczas snu ktoś z bliskiego otoczenia min. Ziobro przeciwko niemu knuje. Następuje wymiana tabliczki na jego drzwiach. Podczas narady grona profesorów, prawdopodobnie ze środowiska lekarskiego, pada propozycja strajku ogólnego lekarzy.
  Nic to jednak nie daje, min. Ziobro wychodzi z tego zwycięsko.
  zob. np.:
  Łowcy narządów http://wiadomosci.wp.pl/kat,9932,title,Lowcy-narzadow,wid,8…
  Dr G. jako „człowiek”:
  http://www.se.pl/…/szokujace-wyznanie-zony-kardiochirurga-m…

  Polubienie

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: