RSS

Nie pozwalajmy na łamanie prawa naturalnego w internecie !

12 Sty

 

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128848,nie-pozwalajmy-na-lamanie-prawa-naturalnego-w-internecie

Zastrzeżenie praw autorskich podyktowane jest niezbywalnym prawem naturalnym, ale także troską o właściwy przekaz dla społeczeństwa jak też celem uniknięcia podszywania się agentów systemu, osób działających na zlecenie sił wrogich Narodowi Polskiemu.

Łowicz, 11.01.2016r.

     Oświadczenie z dnia 11.01.2016r.

Marii z domu Znyk(Bejda), Teresy z domu Znyk(Wojda) na okoliczność manipulacji i  złamania praw autorskich przez autora profilu “Liga Świata” na Facebook.

Oświadczamy, że 11.01.2016r. doszło do karygodnej manipulacji naszego wzoru  pisma do sądu i wykorzystania naszych materiałów we wpisie Dydymusa na facebook na profilu  “Liga świata” oraz fałszywej informacji:  “Dziękujemy Ruchowi Oporu za rozwinięcie opisywanego przez nas problemu nielegalnego : „Prawa Morskiego”.

https://www.facebook.com/Wybierz.Wolnosc/posts/949331718436739?pnref=story

Oświadczamy, że nie mamy nic wspólnego z Ligą Świata ani z Dydymusem czy Dydymskim ! Nie kontaktował się z nami, nie prosił a dziękuje a przy tym celowo, złośliwie podaje zmienioną nazwę naszej organizacji, pomijając fakt, że teksty piszą zawsze osoby naturalne, żyjące a  w tym przypadku zastrzeżone prawa autorskie dotyczą osób wolnych:

© Marii z domu Znyk (Bejda), Teresa z domu Znyk (Wojda).

Oświadczamy, że autor profilu “Liga Świata” pod zmanipulowanym wpisem, zaczynającym się od ; “Lichwiarze, windykatorzy, sądy, komornicy..”, wykasował wszystkie nasze komentarze zwracające mu uwagę, cyt.:

Nikt Panu nie dawał prawa przerabiania autorskich tekstów Marii Bejda i Teresy Wojda ze Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze „Łowiczanie”, Inicjatywy Obywatelskiej Dorzecza Bzury i Słudwi, OBYWATELSKi RUCH OPORUwww.wojdabejda.worpres.com,

Lubię to! · Odpowiedz · 5 min

Teresa Maria Wojdabejda Nic nie rozwijałyśmy z Pana stron i nie mamy z Panem nic wspólnego !!!

Lubię to! · Odpowiedz · 3 min

Teresa Maria Wojdabejda Naruszył Pan prawa autorskie !

Lubię to! · Odpowiedz · 2 min

Teresa Maria Wojdabejda Celowo nie podał Pan żródła, linków i nie napisał pan nawet poprawnie nazwy! Zle to o Panu świadczy “ -koniec cytatu komentarzy wykasowanych przez Dydymusa

Wobec ewidentnego faktu manipulacji i naruszenia naszych praw autorskich i praw człowieka w dniu 11.01.2016r., we wpisie “Lichwiarze, windykatorzy, sądy, komornicy…”, na profilu “Liga Świata” na facebook, żądamy usunięcia zmanipulowanego wzoru pisma do sądu a w zamian żądamy podania linka do naszych blogów i do artykułu pt.: NIE DAJMY SIĘ ZASTRASZAĆ I NĘKAĆ PRZEZ PRYWATNE „SĄDY ” !!! „, z informacją, że tam znajduje się wzór autorstwaMarii z domu Znyk (Bejda), Teresy z domu Znyk (Wojda), który bezprawnie zmanipulował autor Ligii Świata.

Oprócz tego żądamy przeprosin i opublikowania na facebook oraz na stronie internetowej “Liga Świata” całego niniejszego artykułu pt.: ”Nie pozwalajmy na łamanie prawa naturalnego w internecie !“

Marii z domu Znyk ( Bejda), Teresie z domu Znyk (Wojda), jako autorkom  wzoru pisma do prywatnej firmy handlowej , zarejestrowanej w UPIK w Waszyngtonie jako  “sąd”, bezprawnie wykorzystanego  i zmanipulowanego  przez Dydymusa na jednym z jego kont na Facebook, przysługuje odszkodowanie w wysokości 4 600 000 Euro zgodnie z międzynarodową taryfą odszkodowawczą za łamanie praw ludzkich w stosunku do osoby.

Oto poniżej wyszczególnienie:

17. Dyskryminacja, przymus lub rasizm – każdy przypadek, € 100.000 ryczałt, 500.0000 €

18. Prześladowania polityczne – każdy przypadek, € 100.000 ryczałt,500.0000 €

47. Łamanie praw człowieka – naruszenie godności ludzkiej, wbrew  z rezolucji ONZ 217 A  i / lub Europejskiej  Konwencji Praw Człowieka (EMRK). € 150.000 ryczałt,  € 500.000 ryczałt

48. Pogwałcenie prawa międzynarodowego – IP66 (Międzynarodowy Pakt Praw Politycznych i obywatelskich 1966.) – traktat prawa międzynarodowego ratyfikowany  przez RFN w 1973 roku! € 150.000 ryczałt,  € 500.000 ryczałt.

59. Sprzeczne z ustawą zasadniczą (GG) złamanie dóbr osobistych, prywatnej autonomii , € 100.000 ryczałt, € 300.000 ryczałt,

Tłumaczenie, autorstwa M.Bejda, międzynarodowej taryfy odszkodowawczej i wersja w j.niemieckim w poniższym linku:  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127505,nie-ma-panstw-sa-tylko-prywatne-firmy-do-wyzysku  

Maria z domu Znyk(Bejda) Teresa z domu Znyk(Wojda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

OBYWATELSKI RUCH OPORU

Polskie herby szlacheckie przodków Teresy i Marii  z domu Znyk

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gorniczehttp://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128349,pozytywna-energia-serc-zmieniajmy-swiat ,  www.wojdabejda.wordpress.com

 

Drodzy Rodacy !

Cieszymy się, że lotem błyskawicy rozpowszechniane są nasze autorskie artykuły,  wystąpienia, opracowania i wzorce prawne :© Maria z domu Znyk (Bejda), Teresa z domu Znyk (Wojda), w obronie Narodu Polskiego i Polski,  przed prywatnymi firmami handlowymi symulującymi instytucje państwowe i kościelne, zarejestrowanymi w UPIK w Waszyngtonie.

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128770,zatrzymajmy-rabunek-bogactw-i-niszczenie-polskiej-ziemi

W związku z naruszaniem naszych praw autorskich i praw człowieka przez autorów publikacji, blogerów, administratorów portali, niniejszym stanowczo zastrzegamy, że jakiekolwiek wykorzystywanie naszych tekstów musi być  z podaniem naszych stron źródłowych a jakiekolwiek zmiany w naszych autorskich tekstach muszą być bezwzględnie z nami uzgodniane.

Takie zastrzeżenia podyktowane są naszym niezbywalnym prawem naturalnym, nas jako osób wolnych, ale także troską o właściwy przekaz dla społeczeństwa jak też celem uniknięcia podszywania się agentów systemu, osób działających na zlecenie sił wrogich Narodowi Polskiemu, pod naszą wieloletnią, bezkompromisową, społeczną  działalność, prowadzoną za nasze własne skromne środki finansowe, z narażaniem zdrowia i życia.

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127164,bandycki-napad-i-proba-uprowadzenia-w-lowiczu

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127922,nie-damy-sie-zwodzic-agentom-upadlego-systemu

W naszej 5-letniej bezkompromisowej  działalności w obronie Polski i Narodu Polskiego w Polsce oraz na forum międzynarodowym zdemaskowałyśmy bardzo wiele organizacji, wielu dezinformatorów-fałszywych obrońców Narodu Polskiego i Polski. Pojawiają się wciąż nowi fałszywi obrońcy, którzy sami udowadniają, że nie zależy im na dobru Polski i Polaków a chcą się jedynie wypromować, by skierować na fałszywe tory opór Polaków.

Zaistniały w Polsce i na świecie sprzyjające okoliczności, dzięki którym obligatoryjnie zostaliśmy uwolnieni 25.12.2012r. poprzez “Paradygmat Report“ , z niewolniczego prywatnego światowego systemu władzy Trój-Korony  z Watykanem na czele. Od 18.04.2014r. instytucja kościoła rzymsko-katolickiego w Watykanie nie istnieje, co ogłosił Międzynarodowy Sąd Zwyczajowy w Brukseli.

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128820,majatek-kosciola-w-polsce-przejmuje-suweren-narod-polski

Każdy Polak jako Suweren został obligatoryjnie uwolniony, sprawuje bezpośrednią władzę zwierzchnią na terenie Polski, przez co nie  wiążą go żadne przepisy prawne ustanowione i egzekwowane  przez prywatne firmy handlowe, symulujące instytucje państwe. Zgodnie z prawem naturalnym Tadusz Cichocki wydał w  imieniu i w interesie każdego rdzennego Polaka, akty prawne najwyższej rangi: Proklamacja z 02.11.2014r. , Dekret z 02.04.2015r. www.tcichocki.pl

Niestrudzenie nawoływałyśmy do bojkotu okupanta z nadzieją na znalezienie skutecznego sposobu bezkrwawego pokonania sił wrogich Narodowi Polskiemu i narodom świata. Podświadomie, intuicyjnie, energią kwantową naszych serc, stopniowo dochodziłyśmy poprzez świadomość, prawdę, wiedzę do wolności, tym samym wskazując innym drogę do wolności.

Mark Passio potwierdza słuszność obranej przez nas drogi:

„Wiedza, zrozumienie i konwersacja tego w prawdziwą mądrość poprzez czyny, działanie. Nie wiara w cokolwiek. Nie akceptowanie wszystkiego. Nie czekanie na coś lub kogoś aż przyjdzie i Cię uratuje i nie ważne czy to Zaratusztra, czy Obcy z Zeta Reticuli, Komenda Asztar czy Jezus Chrystus. Jeśli czekasz na Zbawcę, będziesz czekał w łańcuchach przez wieczność.”

Link: „Mark Passio Prawo Naturalne Prawdziwe Prawo Przyciągania część 2 part ½”

https://www.youtube.com/watch?v=9HzNbiDGbWQ

Maria z domu Znyk (Bejda) Teresa z domu Znyk (Wojda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

OBYWATELSKI RUCH OPORU

Polskie herby szlacheckie przodków Teresy i Marii  z domu Znyk

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128349,pozytywna-energia-serc-zmieniajmy-swiat

www.wojdabejda.wordpress.com

 
 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: