RSS

Nie damy się zwodzić agentom upadłego systemu !

10 Gru

Bojkotujmy nielegalne pisma firm symulujących państwo i antypolski blog “Astromaria” !

W artykule na blogu “Astromaria” pt. “Kilka ważnych uwag do przekrętu wszechczasów i pozostałych tekstów na moich blogach” M.Sobolewska (Astromaria) , wbrew wcześniej publikowanym informacjom, obecnie ostrzega swoich czytelników przed wdrażaniem w życie uwalniania się od niewolniczego systemu.

https://astromaria.wordpress.com/2015/12/04/kilka-waznych-uwag-do-przekretu-wszechczasow-i-pozostalych-tekstow-na-moim-blogu/  

Astromaria i jej pomocnicy w wulgarny sposób publicznie szydzą, pokpiwają i poniżają przedstawicielki Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu  oraz naszą konsultantkę: “nieustraszoną”, lekarkę medycyny naturalnej, demaskatorkę upadłego niewolniczego systemu, czym narażają na  utratę zaufania potrzebnego dla prowadzonej społecznej działalności w obronie Narodu Polskiego i Polski.

Polski Obywatelski Ruch Oporu uznaje atak astromarii i jej pomocników jako działanie na szkodę i krzywdę Narodu Polskiego i Polski. Sami oni stawiają się po stronie upadłego niewolniczego systemu. Zniechęcają, odradzają uwalnianie się z systemu za pomocą naszych prostych, sprawdzonych  wzorców a zalecają jedynie nieustanne pogłębianie wiedzy o  przękretach prawa morskiego, co oznacza tkwienie w tym niewolniczym systemie. Astromaria wysyła Polaków po “wolność”do “sądu” tj. prywatnego żydowskiego geszeftu, co ją kompromituje i dowodzi, że astromaria jak i popierany przez nią “Piotras”  są dezinformatorami.

Najpierw “astromaria” i “Piotras” podjęli temat zapoczątkowany przez “nieustraszoną”, lekarkę medycyny naturalnej w komentarzach na blogu astromarii, by potem krytykować “nieustraszoną” za podawanie praktycznych wzorów do wykorzystania przez każdego kto chce się uwolnić z niewolniczego systemu władzy Trojkorony. Następnie, po komentarzu nieustraszonej pochwalającym nasze działania w obronie WODY w Polsce, astromaria  i jej pomocnicy, m.in. Piotras, dokonali skandalicznych, wulgarnych obraźliwych  wpisów,  łamiących  nasze dobra osobiste jak też dobra osobiste “nieustraszonej” oraz urzędników polskiego pochodzenia i Narodu Polskiego.  https://astromaria.wordpress.com/zdrowotny-hyde-park/comment-page-57/#comment-63787

nieustraszona pisze: 04/12/2015 o 13:30

” In vino veritas, in aqua sanitas.” – w winie prawda, w wodzie zdrowie !Niestety ludzie lekceważą sobie ten podstawowy składnik, którym jest WODA niezbędna do utrzymywania wszelkiego życia na Ziemi ! Jednak dzięki nieugiętym działaniom pań Wojda i Bejda i pomimo wielu utrudnień ze strony „władz”, rodziny i znajomych dokonał się cud zatrzymania planów zniszczenia zasobów wodnych na polskim obszarze ! „ astromaria pisze: 04/12/2015 o 15:42 “Zapewniam cię, że żaden cud się nie dokonał i że niszczenie zasobów wodnych dopiero się w Polsce zaczyna, a nie kończy. Kaktus mi wyrośnie, jeśli się okaże, że ich wystąpienie zrobiło tam na kimkolwiek wrażenie. Mogą tak chodzić i przemawiać, a wyników długo nie będzie widać. To są potężne i pazerne korporacje, ich dwie kobiety z Polski nie zdołają powstrzymać. Obejrzyj sobie filmy o tym, co się dzieje w USA (choćby Josha Foxa), a może zrozumiesz z czym walczymy i jak długa i trudna walka jest przed nami. Szczerze mówiąc uważam, że te panie robią wszystko, żeby ktoś je zamknął w wariatkowie. –  koniec cytatu z komentarza autorstwa „Astromarii”

W jednym ze swoich komentarzy astromaria złamała prawo prasowe, bo bez naszej  zgody wykorzystała nasze dwa filmy;” Śladem metryki urodzenia” , “Jak wygląda współczesna inkwizycja”, do szydzenia, obrażania i złośliwego przeinaczania faktów zawartych w filmie.

Film “Śladem metryki urodzenia” przedstawia prezes  Teresę Wojda, która dotarła do oryginału swojej metryki urodzenia, by poznać drogę rejestracji osób fizycznych w nadal funkcjonującym, choć upadłym systemie obowiązywania prawa morskiego, gdzie człowiek jest przedmiotem handlu i traktowany jak towar, bez żadnych praw ludzkich. Drugi z kolei film “Jak wygląda współczesna inkwizycja” ukazuje żądania prezes Teresy Wojda, skierowane do lekarki przychodni w Zdunach, zaprzestania stosowania ludobójczych procedur medycznych, narzuconych  przez firmę handlową zwaną “ministerstwem zdrowia”. Oto poniżej komentarz astromarii, który jest złamaniem prawa prasowego i międzynarodowego:

astromaria pisze:06/12/2015 o 14:38
Filmik o strawmanie i parę innych przydatnych informacji jest https://astromaria.wordpress.com/kto-nie-dochodzi-swoich-praw-nie-ma-ich-wcale/  
Urzędnicy niższego szczebla nie mają żadnej władzy! Nawet najmniejszej. Oni są od wypełniania papierków ściśle według instrukcji z góry. To są zombie i nic więcej. Jak taki zombie miałby kogokolwiek uwolnić z niewoli, skoro sam w niej siedzi tak głęboko, że nawet nie wie o tym, że jest niewolnikiem?
https://www.youtube.com/watch?v=EnfWLDBvhzc
https://www.youtube.com/watch?v=grTBIMWVnL0  
Sądy są korporacyjne, ale jeśli mądrze rozegrasz sprawę w takim sądzie sędzia puści cię wolno, a władza nie będzie mogła ci nic zrobić – patrz np. film „Ungrip” na stronie „Kto nie dochodzi swoich praw”… Ten koleś od robienia w konia sam robi ludzi w konia. To jest korwinista, a Korwin nazywa się naprawdę Ozjasz Goldberg i jest żydem z archetypowo żydowską twarzą. Korwin to sterowana opozycja, taki pajac, który nabiera naiwnych na rzekomo wolnościowe hasła, a kiedy zgromadzi wokół siebie mądrych (???) i walecznych młodych ludzi, jak Wipler, Shaded i podobni przegrywa wybory, a młodzi i ambitni zostają wykluczeni z sejmu na następne 4 lata lub więcej. Ostatnie wybory pokazały dokładnie jak facet działa – a ja przewidziałam to w ostatnim wpisie przed wyborami. Co zabawniejsze, nawoływał do udziału w wyborach bezmyślnie powtarzając iluminackie hasełko dla lemingów „jeśli my nie wybierzemy, to oni sami się powybierają”. Bzdura kompletna! Po pierwsze to oni zawsze sami się wybierali, wybierają i będą się wybierać, bo na listach wyborczych są wyłącznie sami już wybrani, tam nikogo niewybranego nie ma i nie będzie! My tylko uprawomocniamy tę fikcję wyborczą, bo wybieramy spośród już wybranych, więc kogokolwiek wybierzemy, to i tak będzie to ktoś, kto niczego nie zmieni bo jest koniem trojańskim władzy. Władza protestów nie boi się ani trochę, nawet sama do nich podżega, bo ma z tego korzyść. Protesty nic nie zmienią. Uliczne zadymy zostaną spacyfikowane dzięki tajnym agentom udającym zadymiarzy (co roku widzimy takie akcje 11 listopada, kiedy to zamaskowani policjanci rzucają petardami, wybijają szyby i podpalają radiowozy), a ludzie pozabijani. Opozycja zostanie zamknięta w pierdlu, a władza tylko się umocni wprowadzając stan wyjątkowy i ustanawiając faszystowskie prawo. Moglibyśmy uzyskać natychmiastowy skutek solidarnie odmawiając płacenia wszelkich haraczy, ale to się jeszcze nigdy nie zdarzyło, bo zbyt wielu ludzi się boi kary. Świat może się zmienić dopiero wtedy, kiedy przebudzi się większość, a do tego jeszcze sporo nam brakuje. Dlatego każdy, kto chce być wolny musi się uwolnić indywidualnie, bez oglądania się na rządy, narody i inne systemy. Ale żeby to zrobić skutecznie musi się uczyć. Musi dobrze poznać prawo morskie i kruczki, które je unieważniają. Musi sam wiedzieć, skąd biorą się choroby, jak im zapobiegać i jak je naturalnie leczyć – tego nikt za nikogo nie wykona. Uświadamianie lekarzy, że trują jest pozbawione wszelkiego sensu! Nikt nikomu nie wciska pigułek do gardła siłą! Nie chcesz łykać pigułek to nie łykasz i koniec! Nie ma żadnego przymusu! Ja w ogóle nie chodzę po lekarzach i nie muszę się z nimi o nic kłócić! Nikt nie może nikogo zmusić do badań, szczepień ani leczenia się. Każdy kto to robi robi to wyłącznie z własnej, nieprzymuszonej woli lub z głupoty. A głupota, jak wiadomo, zabija.” koniec cytatu.

Powyższy komentarz zawiera obrażliwe stwierdzenia o urzędnikach, cyt.: „To są zombie i nic więcej. Jak taki zombie miałby kogokolwiek uwolnić z niewoli, skoro sam w niej siedzi tak głęboko, że nawet nie wie o tym, że jest niewolnikiem? ”

Według naszego rozeznania urzędnicy w Polsce, rdzenni Polacy są w pełni świadomi sytuacji, są przebudzeni, działają, ale o tym nie ma i nie będzie w żydowskich mediach czy na żydowskich blogach !

To nie urzędnicy mają nas uwalniać z niewoli, to my sami, Polacy, każdy z osobna, mamy możliwość “zagładzić papierowego wampira” ! Już miliony Polaków nie płacą haraczu dla okupanta i nie przyjmują nielegalnej korespondencji od prywatnych firm, symulujacych urzędy państwowe !

Odsyłamy negatywną energię do wszystkich autorów obraźliwych wpisów na nasz temat !

Łączymy się w serdecznych myślach i uczuciach radości, solidarności z wszystkimi rodakami z całego świata! Zgodnie z energią kwantową twórzmy ochronną kopułę nad Polską i światem! Kwantowa energia serca jest tysiąckrotnie większa siłą ochronną naprawiającą nas i cały świat !

Osoby  wolne: Teresa z domu Znyk oraz Maria z domu Znyk, oskarżają Marię Sobolewską wraz z osobami popierającymi jej  działania: osoby ukrywające się pod nickiem “Piotras”, “Bogdan56”, “ AQ”, o naruszenie  dóbr osobistych, dyskryminację i naruszenie prawa autorskiego osób fizycznych Teresy z domu Znyk(Wojda) oraz Marii z domu Znyk(Bejda), reprezentujących Polski Obywatelski Ruch Oporu, który  wdraża w życie uwalnianie  ze światowego, prywatnego niewolniczego systemu m.in poprzez bojkot bezprawnej korespondencji i  rachunków.  Żądamy od Marii Sobolewskiej i jej pomocników :

 1. zaprzestania naruszania naszych dóbr osobistych, dyskryminacji oraz  naruszenia prawa autorskiego.
 2. usunięcia wszystkich obraźliwych komentarzy
 3. publicznych przeprosin na stronie głównej bloga “Astromaria”
 4. publicznych płatnych przeprosin na stałe na portalu Neon24
 5. od Marii Sobolewskiej odszkodowania w wysokości 50 tysięcy złotych,  płatnego w terminie do 16.12.2015r.  na konto: INTELIGO  50102055581111145677400062

W przypadku nie zrealizowania naszych żądań wystąpimy o zadośćuczynienie zgodnie z taryfą międzynarodową za łamanie praw człowieka do sądu międzynarodowego dla ludzi wolnych. http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127505,nie-ma-panstw-sa-tylko-prywatne-firmy-do-wyzysku

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze ”Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk

 Herb Bończa     200px-Herb_Slepowron      

Polskie herby szlacheckie przodków Teresy i Marii  z domu Znyk

http://polskiruchoporu.neon24.pl/ ,www.wojdabejda.wordpress.com,http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze,www.lowiczanie.prv.pl ,www.bejda.iddd.de

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Łowicz, 12.12.2015r.

 

Maria z domu Znyk (Bejda), Teresa z domu Znyk (Wojda)

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze ”Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

 

Pani

Maria Sobolewska

właścicielka i autorka bloga “Astromaria”

Oświadczamy, że  skuteczne i prawne jest dostarczenie w dniu 09.12.2015r. poprzez dwukrotne wstawienie pod nickiem “wojdabejda” na Pani blogu: “Astromaria”, naszych żądań zaprzestania przez Panią i Pani pomocników  naruszania naszych dóbr osobistych, dyskryminacji oraz łamania prawa autorskiego, żądań zawartych w naszym  wystąpieniu  pt.: “Nie damy się zwodzić agentom upadłego systemu ! Bojkotujmy nielegalne pisma firm symulujących państwo i antypolski blog “Astromaria ” !”.

Ponownie żądamy :

 1. usunięcia wszystkich obraźliwych  komentarzy na nasz temat  oraz komentarza z bezprawnym posłużeniem się naszymi filmami pod postem ” Kilka ważnych uwag do przekrętu wszechczasów i pozostałych tekstów.”, jak również wykasowania wszystkich naszych tekstów łącznie z pochwalnym komentarzem nieustraszonej z 04/12/2015 o 13:30 https://astromaria.wordpress.com/2015/12/04/kilka-waznych-uwag-do-przekretu-wszechczasow-i-pozostalych-tekstow-na-moim-blogu/  
 2. publicznych przeprosin na stałe, na stronie głównej bloga “Astromaria” o następującej treści:

“ Maria Sobolewska, właścicielka bloga “Astromaria”, przeprasza przedstawicielki Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu, obrończynie Narodu Polskiego: Marię z domu Znyk (Bejda), Teresę z domu Znyk (Wojda), www.wojdabejda.wordpress.com, /http://polskiruchoporu.neon24.pl/, za zniesławienie  i naruszenie prawa autorskiego na blogu “Astromaria.”

 1. publicznych płatnych przeprosin na stałe na portalu Neon24 o następującej treści:

“ Maria Sobolewska, właścicielka bloga “Astromaria”, przeprasza przedstawicielki Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu, obrończynie Narodu Polskiego: Marię z domu Znyk (Bejda), Teresę z domu Znyk (Wojda), www.wojdabejda.wordpress.com, http://polskiruchoporu.neon24.pl/ , za zniesławienie  i naruszenie prawa autorskiego na blogu “Astromaria.”

 1. odszkodowania w wysokości 50 tysięcy złotych, płatnego w terminie do 16.12.2015r.  na konto: INTELIGO  50102055581111145677400062 .

W przypadku nie zrealizowania naszych żądań wystąpimy o zadośćuczynienie zgodnie z taryfą międzynarodową za łamanie praw człowieka do sądu międzynarodowego dla ludzi wolnych. http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127505,nie-ma-panstw-sa-tylko-prywatne-firmy-do-wyzysku

Maria z domu Znyk ( Bejda), Teresa z domu Znyk (Wojda)

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze ”Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

 
2 Komentarze

Opublikował/a w dniu 10 grudnia 2015 w Bez kategorii

 

2 responses to “Nie damy się zwodzić agentom upadłego systemu !

 1. wojdabejda

  14 grudnia 2015 at 16:32

  KOMENTARZE
  skomentuj
  Komentarz „Nieustraszonej” ,który nie ukazał się na blogu „Astromaria”
  „Swiat jako „firma” i około 10 min. ukazywane są niektóre handlowe rejestracje UPIK wszelkich „urzędów” czy „sądów” wysyłających „oferty handlowe” na piśmie uznawanych przez niekumatych za „prawo” zgodne z „konstytucją” i o tych to światowych przekrętach opartych na „prawie morskim” robi się coraz głośniej już na ulicach w Niemczech , Austrii, Holandii i Szwajcarii :
  http://brd-schwindel.org/das-grundgesetz-eine-gesetzgebung-fuer-besetzte-gebiete/

  AQQ ! Wysyłam te dane specjalnie dla Ciebie, bo wbrew lekceważącym i prześmiewczym opiniom niejakiego Piotrasa, to jednak wszelkie firmy również w Polsce geszefciarsko grabią i wymuszają okupy też z powodu mandatów jakoby z „upoważnienia” ukrywającego się za plecami swoich często nieświadomych pachołków czyli urzędasów, a będącego w rzeczywistości „szefem” rabunkowego geszeftu na stanowisku „prezydenta miasta” nierozerwalnie współpracującego z bezprawiem sądowniczym !!!

  Wyszukaj więc sobie samodzielnie namiary na ten geszeft, z którym to nie podpisywała również Twoja znajoma żadnej zobowiązującej jej do płacenia umowy handlowej i prześlij to do tej zbójeckiej jaskini, co spowoduje natychmiastowe zatrzymanie ataków handlowych firmy sądowniczej odpowiedzialnej cywilnie za grabież w biały dzień. https://www.upik.de/

  Uwaga dla Piotrasa , Astromarii oraz do pozostałych obelżywych komentatorów :

  Kto przestępcom światowej mafii sprzyja ośmieszając i degradując tych głoszących skuteczne metody uwolnienia się spod bezprawia grabieżców, ludobójców „medyczno-prawniczych” i „politycznych” podżegaczy wojennych sam staje się przestępcą czyli zdradzieckim kolaborantem systemu !!! ” Ciekawa jestem, czy ta agentka Astro odważy się u siebie puścić ten komentarz, bo jak nie, to ma przechlapane ze sobą, Piotrasem i ze swoim blogiem !
  nadużycie link skomentuj
  LOWPORO 09.12.2015 09:56:13
  NIE CZEKAJ !!! NIE ZWLEKAJ !!! DOŁĄCZ DO MILIONÓW LUDZI ŚWIADOMYCH I WOLNYCH !!! PRZESTAŃ BYĆ NIEWOLNIKIEM !!!
  NIE CZEKAJ !!! NIE ZWLEKAJ !!! DOŁĄCZ DO MILIONÓW LUDZI ŚWIADOMYCH I WOLNYCH !!! PRZESTAŃ BYĆ NIEWOLNIKIEM !!!
  Dostarczanie, uznanych przez rezolucję ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002/ Artykuł 9, za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Polsce, który jest spółką handlową wygasłą z dniem 25.12.2012r. jest najsurowiej zabronione i karalne !”
  NIE CZEKAJ !!! NIE ZWLEKAJ !!!
  DOŁĄCZ DO MILIONÓW LUDZI ŚWIADOMYCH I WOLNYCH !!! PRZESTAŃ BYĆ NIEWOLNIKIEM !!!
  Zostaliśmy uwolnieni w 2012 roku z prywatnego, niewolniczego systemu poprzez Paradygmat Raport (OPTT), Proklamację z 2014r. i Dekret Suwerena- Narodu Polskiego z 2015r.
  Skorzystaj z gotowych wzorców by poczuć się wolnym według prawa naturalnego i zablokuj wszelkie bezpodstawne, dręczące obciążenia ze strony firm, bo nie ma państw, są tylko firmy handlowe do wyzysku! http://polskiruchoporu.neon24.pl
  Nakaz chwili wymaga również zastosowania ujawnionych 26.10.2015r. wszelkich technologii uniemożliwiających sens istnienia teatru iluzji religijno-państwowej, :https://www.facebook.com/Keshefoundation
  Polacy dla Keshe Foundation Polska – Zaawansowana technologia dla świata.

  OSTRZEŻENIE !!!
  Dostarczanie, uznanych przez rezolucję ONZ A/RES/56/83 z 28. stycznia 2002 Artykuł 9, za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Polsce, który jest spółką handlową wygasłą z dniem 25.12.2012r. jest najsurowiej zabronione i karalne !!!
  (Drukuj i przekazuj innym na skrzynki pocztowe i wejścia do klatek schodowych !)
  nadużycie link skomentuj
  LOWPORO 09.12.2015 16:45:22
  Z uśmiechem, wdzięcznością, radością i miłością płynącą z energii serca pracujmy mentalnie
  Zgodnie z energią kwantową z uśmiechem, wdzięcznością, radością i miłością płynącą z energii serca pracujmy mentalnie i powtarzajmy w myślach :
  ” JAM Jest doskonałą energią która działa we mnie!
  Jam jest czystym światłem działającym!
  Jam jest władzą, która tworzy pokój, miłość i harmonię !”

  Łączymy się w serdecznych myślach i uczuciach radości, solidarności z wszystkimi rodakami z całego świata! Zgodnie z energią kwantową twórzmy ochronną kopułę nad Polską i światem!

  Kwantowa energia serca jest tysiąckrotnie większa siłą ochronną naprawiającą nas i cały świat ! https://wojdabejda.wordpress.com/2015/12/10/nie-damy-sie-zwodzic-agentom-upadlego-systemu/
  nadużycie link skomentuj
  LOWPORO 13.12.2015 17:39:40

  Polubienie

   
 2. wojdabejda

  5 marca 2021 at 20:36

  Mario Sława
  PrrdzteSSpld SSmSchonssoirewlShriitldą ·
  Jako mężczyźni powinniśmy wspierać mądrość, moc kreacji energii żeńskiej ! Dlaczego tego nie robi Edward Słowianin ?
  Edward Słowianin
  Jesteście znajomymi na Facebooku
  19 stycznia
  19 sty 2021, 18:26
  Wysłałeś 19 stycznia
  0:00
  /
  0:33
  20 stycznia
  20 sty 2021, 19:49
  Wysłałeś 20 stycznia
  Sława Edi !
  Wysłałeś 20 stycznia
  Szkoda tak długo czekałeś z ujawnieniem prawdy o Marcinie Vamie . Jednak w Waszym gronie był czy nadal jest Pietras, który sam się zdemaskował już 2014r. pisząc artykuły u Astromarii. Celowo pisał bardzo zawile o prostych rzeczach, atakował, znieważał osoby logicznie myślące i podważajace jego jego wywody, informacje.
  Wysłałeś 20 stycznia
  Edi, trzymaj rekę na pulsie Pitonia, bo tam w komentarzach jest wiele krytycznych i uzasadnionych komentarzy.
  20 stycznia
  20 sty 2021, 21:29
  Edward wysłał(a) 20 stycznia
  Piotras jest z nami od wielu lat on wycofał się wtedy . Nie zawiódł mnie
  Wysłałeś 20 stycznia
  ok
  Wysłałeś 20 stycznia
  Edi, na Twoim miejscu, po tym co przeszedłeś, byłbym ostrożny i kierował się ogranicczonym zaufaniem nie tylko do Pietrasa.
  Edward wysłał(a) 20 stycznia
  spokojnie
  Edward wysłał(a) 20 stycznia
  ja wyciągnąłem lekcje
  Edward wysłał(a) 20 stycznia
  umiem sam sie nawet obronic
  Wysłałeś 20 stycznia
  to dobrze !
  Wysłałeś 20 stycznia
  SŁAWA !
  Edward wysłał(a) 20 stycznia
  Sława!!
  21 stycznia
  21 sty 2021, 13:05
  Wysłałeś 21 stycznia
  Czy wiesz kto prowadzi „bacologię” ? To typ spod ciemnej gwiazdy….
  Wysłałeś 21 stycznia
  Typuję, że może to być Andzej s.Zygmunta, ten od masonskiej autonomii Ossówek albo Pietras ? No bo chyba nie Marcin Vam ?
  21 stycznia
  21 sty 2021, 14:10
  Edward wysłał(a) 21 stycznia
  Piotras w nic sie nie angazuje w mediach
  Edward wysłał(a) 21 stycznia
  tylko działa zakulisowo ze mną
  Dzisiaj o 10:21
  10:21
  Wysłałeś Dzisiaj o 10:21
  Dzień Dobry, co o tym sądzisz, dlaczego Twój Piotras tak się wcześniej zachowywał u Astromarii ?Czy napewno powinieneś mu ufac ?
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 10:51
  nic nie wiem
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 10:51
  prosze o linka
  Dzisiaj o 13:28
  13:28
  Wysłałeś Dzisiaj o 13:28
  https://wojdabejda.wordpress.com/…/nie-damy-sie…/
  Dzisiaj o 14:55
  14:55
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 14:55
  To dawno nieaktualne Piotr jest zupełnie innym człowiekiem jak każdy z nas kiedyś szukał drogi od 2016 działa ze mną i się zmienił na dobre 🙂
  Dzisiaj o 19:54
  19:54
  Wysłałeś Dzisiaj o 19:54
  Czy Piotras przeprosił publicznie obie Panie, bo przecież publicznie znieważał ?
  Wysłałeś Dzisiaj o 19:54
  Ciekawe na czyje zlecenie to robił, jakie korzyści chciał z tego odnieść?
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 19:55
  ta Pani bejda tez ma za paznokciami, prosze rozliczyc Pola Lewechickiego ktory wyłudzi setki tysiecy złotych od ludzi i dane osobowe
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 19:55
  bo nie rozumiem o co chodzi?
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 19:55
  Prosze napisac do Piotra moze tam gdzies jest email
  Wysłałeś Dzisiaj o 19:56
  Co ma Pani Bejda za paznokciami , bo przecież mowa jest o Piotrasie !
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 19:57
  Po drugie cokolwiek sie wydarzyło w 2015 r pomiedzy innymi ludzmi to nie moja sprawa
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 19:57
  po drugie podaje mi sie linki
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 19:57
  do np pani bejdy
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 19:57
  to odpowiedziałem i tyle
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 19:57
  to nie moja sprawa
  Wysłałeś Dzisiaj o 19:57
  To Pan afiszował się z Polem Lechickim, uwiarygadniał go a Bejda ostrzegała przed Polem Lechickim od poczatku jego działalności !
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 19:58
  Coo?
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 19:58
  JKa sie nie afiszowałem
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 19:58
  przyłączył sie do nas w 2016 r
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 19:58
  i opszukał nas
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 19:58
  takze prosze wejsc na strone ariowie.org
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 19:58
  tam sa zeznania affdavit wielu poszkodowanych
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 19:58
  w tym moje
  Wysłałeś Dzisiaj o 19:58
  Bejda od razu ostrzegała a Pan potrzebował ile lat 5 lat?
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 19:59
  co ja jeszcze w 2016 r przestalem z nik działac
  Wysłałeś Dzisiaj o 19:59
  Bejda ma czyste ręce !!!
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 20:00
  taaa
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 20:00
  Do widzenia
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 20:00
  widze ze kombinujesz cos Bracie
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 20:00
  Prosze wejsc na strone ariowie.org i poczytac
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 20:00
  brak Tobie informacji najwyraźniej
  Wysłałeś Dzisiaj o 20:00
  O Piotrasie przekonasz sie za nastepne pare lat ?
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 20:00
  taa
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 20:00
  Pozdrawiam
  Wysłałeś Dzisiaj o 20:00
  Byłem na ariowie org, znam sprawę
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 20:01
  no to tym bardziej nie rozumiem
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 20:01
  chyba nie czytałes uwaznie
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 20:01
  skoro mi zarzycasz ze 5 lat dzialael z oszustem Polem
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 20:01
  Do widzenia
  Wysłałeś Dzisiaj o 20:01
  Dopiero pare miesięcy temu ujawniliście prawde o polu Lechickim
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 20:02
  tłumaczyc sie nie muszę
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 20:02
  Uruchom logike i pomyśl dlaczego
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 20:02
  to nie zabawa
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 20:02
  w oczernianie kogokolwiek
  Wysłałeś Dzisiaj o 20:02
  To oczrniłeś Bejda,zobacz co o niej napisałeś !!!
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 20:03
  napisałem to co tez o tej Pani dowiedziałem sie w 2017
  Wysłałeś Dzisiaj o 20:03
  Bierz wzór z Bejdawojda !
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 20:03
  i tyle
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 20:03
  nic wiecej nie napisałem
  Wysłałeś Dzisiaj o 20:03
  Ucz się od madrych kobiet !
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 20:03
  tylko ze ma za paznokciami
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 20:03
  taa
  Edward wysłał(a) Dzisiaj o 20:03
  prosze sobie działać ale mnie nie mieszac
  Wysłałeś Dzisiaj o 20:03
  co ma za pzanokciami ????
  Wysłałeś Dzisiaj o 20:04
  Ale się wkopałeś kolego !
  Wysłałeś Dzisiaj o 20:04
  Wrzucę to w komentraze na wojdabejda!
  Wysłałeś Dzisiaj o 20:05
  Chociaż raz spotkałeś się z Bejda?
  Wysłałeś Dzisiaj o 20:05
  Nie znasz a pomawiasz! Postepujesz niehonorowo !
  Wysłałeś Dzisiaj o 20:06
  Skoro ci się tak napisało o bejda, bez podania dowodu to chociaż miej godnośc i przyznaj sie do błędu !
  Wysłałeś Dzisiaj o 20:07
  Swoich błędów nie przypisuj innym !
  Wysłałeś Dzisiaj o 20:08
  Daleko nie zajedziesz kolesiu taką postawą a przecież kobietom jestesmy potrzebni jako wsparcie !
  Wysłałeś Dzisiaj o 20:09
  Zawiodłem się na Tobie !
  Wysłałeś Dzisiaj o 20:09
  Myślałem, że jesteś roztropniejszy !
  Nie damy się zwodzić agentom upadłego systemu !
  wojdabejda.wordpress.com
  Nie damy się zwodzić agentom upadłego systemu !
  Bojkotujmy nielegalne pisma firm symulujących państwo i antypolski blog “Astromaria” ! W artykule na blogu “Astromaria” pt. “Kilka ważnych uwag do przekrętu wszechczasów i pozostałych tekstów na mo…

  Polubienie

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: