RSS

UWAGA KIEROWCY ! NIE JESTEŚCIE WŁAŚCICIELAMI POJAZDÓW, KTÓRE ZAKUPILIŚCIE !

07 Paźdź

Według “prawa” handlowego narzucanego osobom prawnym, posiadacze środków transportu nie są stroną w sprawie. Nie jesteście prawnymi właścicielami środków transportu, które zakupiliście! http://m.onet.pl/moto/aktualnosci,z2j08Ziemia rodzinna

Powyższa grafika Stanisława Helisa uskrzydla, pobudza do działania. Wszyscy wznieśmy się dumnie, tak jak ten orzeł, z całą mocą świadomości o przekrętach prawnych upadłego niewolniczego systemu ! Odczuwajmy wolność siłą serca, umysłu i duszy, nie tylko w przestworzach naszej Ojczyzny !

Zmieniajmy rzeczywistość ! Bądźmy radośni ! Prawda uskrzydla ! Zwyciężyliśmy !

Link: “Wszystkich Won “ https://www.youtube.com/watch?v=tIeJkZsA3io 

Łowicz, 06.10.2015r.

Drodzy Rodacy

Polski Obywatelski Ruch Oporu nieustannie nawołuje do bojkotowania władz świeckich i kościelnych wszelkich szczebli, do wychodzenia z upadłego systemu. Ponownie wzywamy do nie wnoszenia jakichkolwiek opłat, danin, w tym nie płacenia haraczy od wszelkich pojazdów !

Pomimo ogłoszonego 25.12.2015r upadku prywatnego niewolniczego światowego systemu, system ten wciąż funkcjonuje z powodu braku powszechnej świadomości i powszechności wychodzenia z upadłego systemu. W tym starym a nadal funkcjonującym systemie każdy z nas jest traktowany nie jako człowiek- osoba fizyczna ale jako “osoba prawna”, martwy przedmiot, “środek techniki prawnej “.

https://kateofgaiatrans.files.wordpress.com/2014/05/babilon-upadc582-polish-babylonisfallen.pdf

Oto poniżej definicje :

„Osoba fizyczna – prawne określenie człowieka w prawie cywilnym, od chwili urodzenia do chwili śmierci, w odróżnieniu od osób prawnych.”  

https://pl.wikipedia.org/wiki/Osoba_fizyczna                                            

„Koncepcje osób prawnych:

 • negujące realne istnienie:

Teoria fikcji (Friedrich Carl von Savigny) – realnym podmiotem prawa może być tylko człowiek, zatem osoby prawne dopuszczane są do obrotu prawnego jedynie na podstawie fikcji prawnej.

Teoria majątku celowego (Alois Brinz) – osoba prawna jest bezpodmiotowym majątkiem związanym z pewnym celem.

Teoria interesu (Rudolf von Jhering) – osoba prawna jest tylko środkiem techniki prawnej (prawnie chroniony interes może być związany tylko z osobami fizycznymi).

Teoria kolektywnej własności (Marcel Planiol) – osoba prawna jest szczególną postacią własności kolektywnej (jej podmiotem jest zbiór ludzi, np. w przypadku własności państwa – całe społeczeństwo).

 • Uznające realny byt:

Teoria organiczna (Otto von Gierke) – osoba prawna to realny, psychofizyczny organizm ukształtowany na wzór organizmu biologicznego.

Teorie ujmujące osobę prawną jako realny twór społeczny (R. Saleilles, Fryderyk Zoll).” https://pl.wikipedia.org/wiki/Osoba_prawna

Dowód oszustwa prawnego na przykładzie:

 • w umowie kupna-sprzedaży nie widnieje określenie prawne właściciela samochodu a jedynie określenie “kupujący”, “sprzedający” jako podmioty prawne.

 • z obowiązkowej polisy ubezpieczeniowej nie wynika jednoznacznie kto jest właścicielem nabytego samochodu a jedynie nabywcę określa się jako “Posiadacz”.  

 • w dowodzie rejestracyjnym jest błąd formalny jako celowa zmyłka : ”Pouczenie: właściciel pojazdu jest zobowiązany zgłosić w ciągu 30 dni organowi, który wydał dowód rejestracyjny wszelkie zmiany danych zawartych w dowodzie rejestracyjnym pojazdu.”

Według prawa rzymskiego określenie “POSIADACZ”, nie oznacza WŁAŚCICIELA !

“Jako pierwsze oddzieliło posiadanie od własności prawo rzymskie.” https://pl.wikipedia.org/wiki/Posiadanie

Logiczną i prawną  konsekwencją tego faktu jest bezzasadność przymuszania posiadaczy pojazdów do ich ubezpieczania. Posiadacz nie może być zmuszany do wnoszenia jakichkolwiek opłat, skoro nie jest właścicielem. Według “prawa” handlowego bezzasadne, bezpodstawne  jest  wyłudzanie opłat ubezpieczeniowych i podatku od środków transportowych od posiadaczy, nie będących ich prawnymi właścicielami. http://www.gazetaprawna.pl/encyklopedia/podatki/hasla/331283,podatek_od_srodkow_transportowych.html

UWAGA KIEROWCY !

Według “prawa” handlowego narzucanego martwym podmiotom prawnym, osobom prawnym (nie fizycznym!) posiadacze środków transportu nie są stroną w sprawie ! Nie jesteście prawnymi właścicielami środków transportu, które zakupiliście, więc nie powinniście wnosić jakichkolwiek opłat !  http://m.onet.pl/moto/aktualnosci,z2j08

Analogiczna sytuacja prawna istnieje w Niemczech, gdzie posiadacz samochodu nie wie o tym, że nie jest jego prawnym właścicielem, chociaż w niemieckich dowodach rejestracyjnych, w przeciwństwie do polskich, jest zapis drobnym drukiem na pierwszej stronie, “Der Inhaber der Zulassungsbescheinigung wird nicht als Eigentümer des Fahrzeugs ausgewissen” tłum.: Posiadacz dowodu rejestracyjnego nie jest właścicielem pojazdu”.

Maria Bejda, Teresa Wojda

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Drodzy Rodacy!

Nieustraszona lekarka medycyny naturalnej, która stała się prawnikiem demaskującym przekręty prawne apeluje :

“We własnym życiowym interesie ta życiowo ważna wiedza o tym kosmicznym przekręcie prawa powinna jak najszybciej dotrzeć pod wszystkie „strzechy”, żeby zapobiec bezwzględnemu plądrowaniu wierzących w „prawo” dobrodusznych ludzi przez najgorsze szumowiny społeczne poczynając od siedmioramiennego świecznika obcej  „władzy” powierniczej uskuteczniającej w terenie za pomocą wszelkich „ubezpieczeń” grabież w biały dzień i uzasadniającej to swym „prawem” … bandyckim !     

Oczywiście wszelkie firmy „ubezpieczeniowe” bazując na kompletnej niewiedzy „osób prawnych” bezlitośnie wykorzystują te braki i wmawiają im konieczność ubezpieczania pojazdów mechanicznych, które prawnie wcale nie są ich własnością, bo żaden martwy twór prawny nie może odpowiadać za martwy przedmiot.

To właśnie o tej różnicy pomiędzy osobą fizyczną a osobą prawną (podmiotem) dowiadują się studenci prawa już w pierwszym dniu studiów prawniczych przy czym równocześnie  ulegając całkowitej zmowie milczenia o tym fundamentalnym przekręcie prawnym, na którym tuczyły się bezlitośnie całe pokolenia klanu sądowniczo-prawniczego  w interesie dzierżących wszelkie „władze”.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

UPIK® Datensatz – L

L Eingetragener Firmenname GENERALI POWSZECHNE TOWARZYSTWO EMERYTALNE S A

L Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil GENERALI

L D-U-N-S® Nummer 366006315

L Geschäftssitz Ul. Postepu 15b

L Postleitzahl 02 676

L Postalische Stadt Warszawa

Land Poland

W Länder-Code 616

Postfachnummer

Postfach Stadt

L Telefon Nummer 225430543

W Fax Nummer 225430899

W Name Hauptverantwortlicher Pindel Piotr Marek

W Tätigkeit (SIC) 6371

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<,

zdjęcia z boiska 006 (1)Umowa kupna sprzedazy auta bez danych osobowych

 
4 Komentarze

Opublikował/a w dniu 7 października 2015 w Bez kategorii

 

4 responses to “UWAGA KIEROWCY ! NIE JESTEŚCIE WŁAŚCICIELAMI POJAZDÓW, KTÓRE ZAKUPILIŚCIE !

 1. były " polak " IDIOTA !

  31 października 2016 at 22:27

  PRECZ !!! , —– ŻE ZBRODNICZĄ OKUPACYJNĄ ZŁODZIEJSKĄ MAFIĄ MAGDALENKOWO – WATYKAŃSKO – OKRĄGŁOSTOŁOWĄ !!! .Z NASZEJ ŚWIĘTEJ SŁOWIAŃSKIEJ ZIEMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!…
  Zdjęcie

  Polubienie

   
 2. wojdabejda

  1 Maj 2018 at 21:33

  Array
  godzinę temu
  Informacje użytkownika

  świetnie że znalazl się ktoś kto obserwuje tych złodziei i dzieli się tym z nami dziekuję Ewa

  Polubienie

   
 3. Obywatel

  20 grudnia 2018 at 12:25

  HBpozdrawiam

  Polubienie

   
  • Obywatel

   20 grudnia 2018 at 13:28

   Witam. Zawsze czułam, że nie pasuję do tego systemu. Korzystam z przedstawianych informacji gdyż toczę bój z firmą ENERGA która to chce mnie notarialnie wywłaszczyć w trybie administracyjnym który to oznacza przyzwolenie na RABUNEK WŁASNOŚCI z lekka maskowany pozorami legalności. Będę wdzięczna za informacje o wywłaszczeniu na http://www.elam16@wp.pl pozdrawiam elżbieta z domu swobodzińska

   Polubienie

    

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: