RSS

Odwagi ! Nie bójmy się „papierowego tygrysa” !

19 Sier

Odwagi ! Nie bójmy się „papierowego tygrysa” !

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/125023,odwagi-nie-bojmy-sie-papierowego-tygrysa

ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYMEDYTUJ WPIS

Jak się bronić przed bezprawiem ? „Nie tylko komornik, ale również rząd i sądy – wszystko to są prywatne firmy, korporacje zarejestrowane w Waszyngtonie! Daliśmy się wszyscy tak sterroryzować małej garstce psychopatów.”

Drodzy Rodacy, 

Polski Obywatelski Ruch Oporu nawołuje do masowego wykorzystywania faktu zarejestrowania jako prywatnych geszeftów wszystkich organów władzy, instytucji państwowych, kościelnych, partii, organizacji, osób prywatnych w Waszyngtonie. Jest to sposób na pokonanie narzuconego całemu światu prawa w niewolniczym systemie, gdzie człowiek nie jest osobą wolną lecz własnością systemu już od momentu wydania metryki urodzenia i wpisania nazwiska.

Polecamy zapoznanie się z artykułem z bloga Astromarii pt.: „Kto nie dochodzi swoich praw nie ma ich wcale”, gdzie są podane sposoby na uwalnianie się z prywatnego niewolniczego światowego systemu.

Maria Bejda, Teresa Wojda

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Łowicz,19.08.2015r.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

https://astromaria.wordpress.com/kto-nie-dochodzi-swoich-praw-nie-ma-ich-wcale/comment-page-4/#comment-61397

KTO NIE DOCHODZI SWOICH PRAW NIE MA ICH WCALE

Kto nie dochodzi swoich praw nie ma ich wcale – maksyma prawa rzymskiego, na którym oparte jest prawo współczesne.

Prawo jest jak płot: orzeł nad nim przeleci, wąż /szczur się prześliźnie, a bydło się zatrzyma – przysłowie chińskie

Prawo to papierowy tygrys. Boisz się go tak, jak dziecko boi się papierowej kukiełki w teatrze lalek.

To jest kącik nieustraszonej i to ona miała napisać tu wstępniak. Ponieważ jednak się z tym nie spieszy (i bardzo dobrze, bo dała mi czas na przemyślenie wielu kwestii), postanowiłam wziąć sprawy we własne ręce i zrobić to za nią.

Bardzo Ci dziękuję, nieustraszona, że otworzyłaś mi oczy.

Zawsze wiedziałam, że władza działa prawem kaduka i że nie ma prawa nas okradać ani terroryzować. Ale… lęk był silniejszy niż rozum.

Początkowo nie rozumiałam, co pisze nieustraszona. Byłam tak samo zastraszona (a nawet gorzej: zahipnotyzowana), jak wszyscy, więc w ogóle nie potrafiłam sobie wyobrazić, że mogłabym nawrzeszczeć na lekarza czy przeciwstawić się policjantowi, a na samą myśl o komorniku walącym butem w drzwi nogi uginały się pode mną z przerażenia. Byłam przekonana, że komornik wpada do domu wyważając drzwi i rozbijając meble wyrzuca je przez okno na ulicę. Takie scenki, ku oświeceniu gojów, regularnie pokazują w TV, a dziennikarze komentują, że twarde prawo, ale prawo! Nie płacisz, więc wylatujesz. Takie są zasady gry!

Komornik jawił mi się jak diabeł wcielony, który może wszystko, a upokorzony i zgwałcony obywatel może tylko zacisnąć pięści w bezsilnej złości. To wyobrażenie paraliżowało moją zdolność myślenia.

Pomedytowałam nad tym i w końcu dotarło do mnie, że nie dość, że oni wszyscy (lekarze, policjanci, komornicy) są NA SŁUŻBIE i to oni mają nam SŁUŻYĆ, to jeszcze cała władza jest NIELEGALNA! Nie tylko komornik, ale również rząd i sądy – wszystko to są prywatne firmy / korporacje zarejestrowane w… Waszyngtonie! Wprost nie mogę uwierzyć, że daliśmy się wszyscy tak sterroryzować małej garstce psychopatów.

Atak jest najlepszą formą obrony.

Przestań się bać!

Obudź się, bo to, czego się boisz to tylko papierowy tygrys!

Boisz się lekarza, który cię terroryzuje, że masz natychmiast zaszczepić dziecko, a jak nie to powiadomi sanepid?

Stop!!! Zacznij myśleć!

Popatrz, jak wszystko zostało postawione na głowie! Zatrudniasz lekarza i płacisz mu za to, żeby dbał o zdrowie twoich dzieci, a on powoduje u nich ciężkie choroby, takie jak astma, atopowe zapalenie skóry, paraliż, padaczka, sepsa, autyzm, cukrzyca, nowotwory, a nawet śmierć i nie tylko się nie boi odpowiedzialności za tę zbrodnię, ale wręcz grozi ci, że powiadomi władze, żeby cię ukarały! Za co? Za to, że bronisz dzieci przed ludobójcą? A ty, zamiast natychmiast wywalić drania z pracy, wezwać policję i powiadomić prokuraturę żyjesz w lęku, że prokuratura ukarze ciebie?

Świat stanął na głowie!

Tego nawet Orwell by nie wymyślił!

Policjant jest na SŁUŻBIE, a ty nazywasz go panem władzą! On nie jest władzą! On jest na służbie, więc mu to przypomnij i przywołaj go do porządku, żeby zachowywał się jak należy. Zobaczysz, jaki stanie się grzeczny, kiedy się przekona, że się go nie boisz i znasz swoje prawa.

Jeśli żądają od ciebie zapłaty abonamentu telewizyjnego z ogromnymi odsetkami za zwłokę wpadasz w panikę i lecisz grzecznie płacić?

Stop!!!

To jest nielegalne! Nie zawierałeś żadnej umowy ze spółką TVP SA. Ustawa o tzw. abonamencie dotyczyła TVP która była w PRL-u firmą państwową. Przekonasz się o tym, jeśli wyślesz im krótkie i grzeczne pismo o następującej treści:

W związku z otrzymanym pismem z UP Z…………….. z dn …………….., na podstawie art. 73 k.p.a wnoszę o wydanie z akt sprawy uwierzytelnionych odpisów dokumentów, na podstawie których wysunięto wobec mojej osoby roszczenia zawarte w w/w. piśmie . Uwierzytelnione kopie proszę przesłać na mój adres pocztowy

Teraz będzie opowieść dla twardzieli i orłów, czyli dla tych, którzy nie mają innego wyjścia, bo wszczęto przeciw nim egzekucję komorniczą. Masz dwa wyjścia: albo robisz, co ci komornik każe i jesteś przegranym bankrutem (i tak będziesz, jeśli nie wiesz o tym co poniżej) albo podejmujesz ryzyko i odważnie robisz to, co opisała mi nieustraszona (ona to wypróbowała osobiście).

No name no game, czyli nigdy nie podawaj swojego nazwiska tym, którzy są na służbie, a zachowują się jak władza.

Nikomu nie życzę zatargu z fiskusem ani tym bardziej nie namawiam do próby sił, ponieważ nie przećwiczyłam na sobie tego, co tu napiszę, ale mamy czasy jakie mamy i ludzie masowo popadają w problemy finansowe. Jeśli zawita w twoje gościnne progi komornik, nie wpuszczaj go do domu i nigdy, przenigdy nie podawaj mu na żądanie swojego imienia i nazwiska. Wiedz, że jeśli podasz mu swoje imię i nazwisko lub dowód osobisty sam wyrzekasz się swoich praw! W tym momencie wyrażasz zgodę na egzekucję! Nie odpowiadaj na pytanie o nazwisko, on nie ma prawa cię o to pytać, bo nie jest przedstawicielem żadnej rządowej instytucji. Poproś, żeby okazał legitymację, ale nie służbową, lecz wydaną przez instytucję rządową (masz prawo to zrobić). Niech udowodni, że jest pracownikiem rządu. W rzeczywistości jest to facet pracujący dla prywatnej korporacji. Nie podpisywałeś umowy z tą korporacją, więc jeśli ona wysuwa wobec ciebie jakieś żądania zażądaj od niej kopii umowy, jaka was łączy, a przede wszystkim niech ci komornik przedłoży prawomocny wyrok sądu, ale ważna uwaga: PODPISANY IMIENNIE PRZEZ SĘDZIEGO, KTÓRY GO WYDAŁ. Nie ma to być nieczytelny kulfon anonimowego sekretarza sądu (zauważ, że na rzekomym wyroku nie ma nawet nazwiska tego sekretarza), który poświadcza zgodność podpisów na wyroku. Ma to być oryginał wyroku, z podpisem sędziego! I pamiętaj! To jeszcze nie koniec. Bo komornik jest cwany. Nie spuszczaj pary z kotła, wierząc, że skoro parch odchodzi jak niepyszny, to znaczy, że został pokonany. Ta menda, stojąc już w otwartych drzwiach, zada ci podstępne pytanie: „czy pan/i nazywa się (wpisz tu swoje imię i nazwisko)?” Jeśli z radości wykrzykniesz „tak” to już po tobie! Przegrałeś i musisz się przygotować, że rzuci cię na glebę, a mieszkanie splądruje lub zdemoluje.

Jeśli komornik straszy cię wezwaniem policji uprzedź go i sam ją wezwij. Przyda ci się pomoc gliniarzy, gdy on będzie cię próbował sterroryzować lub szantażować. Zażądaj spisania protokołu i wyjaśnij, że potrzebujesz tego, żeby zaskarżyć drania w prokuraturze. To powinno ostudzić jego zapędy.

A dlaczego na wyroku ma być podpis sędziego, a nie poświadczenie anonimowego sekretarza sądu? Bo sąd też jest firmą (korporacją), więc nie masz z nim umowy, że ma prawo cię sądzić. Sędzia nigdy nie podpisze wyroku, bo się boi, że powiadomisz prokuraturę za łamanie przez niego prawa. Proste?

To jest tak cholernie proste, że aż nie można w to uwierzyć. To się wprost w głowie nie mieści! Ja nie mogłam tego w ogóle zrozumieć. Nieustraszona tłumaczyła mi jak krowie na rowie, a do mnie nic nie docierało!

Nie wierzysz, że komornik pracuje dla prywatnej korporacji? Sprawdź to sobie tutaj: UPIK https://www.upik.de/ (jest tam wersja angielska)

Wpisz tam również dowolne ministerstwo, ZUS, urząd skarbowy czy co tylko sobie życzysz. To nie są instytucje rządowe! To są firmy (KORPORACJE).

Nigdy nie walcz z systemem na ustalonych przez niego zasadach. Nie walcz w sądzie, bo sądy są fabryką talmudycznego bezprawia. Tam się wydaje niesprawiedliwe wyroki przeciw głupim lemingom i gojom. Nie masz tam żadnych szans. Nie zatrudniaj adwokata, bo nie tylko ci nie pomoże, ale cię zrujnuje. Ignoruj wezwania, odsyłaj je, naklej na skrzynce pocztowej poniższy tekst i czekaj. Na co? Na komornika! Jak przyjdzie potraktuj go w opisany sposób. I nie daj się zastraszyć!

Gdyby ktoś miał pomysł, jak powinien brzmieć ten tekst, żeby brzmiał bardziej „po polsku” to proszę o sugestie w komentarzach.

Uwagi mile widziane, więc piszcie co wiecie w sprawie walki z systemem.

Uwaga! Moja skrzynka pocztowa jest własnością prywatną

Według Rezolucji ONZ A/RES/56/83 z dnia 28 stycznia 2002 Artykuł 9, podlega samorządowi przez (proszę wpisać nazwisko) Obywatela Rzeczpospolitej Polskiej i nosi właściwy adres: (proszę wpisać adres) . Wrzucanie przez Pocztę Polską przesyłek listownych ze wszystkich jednostek administracji na Polskę takich jak Rada Radiofonii i Telewizji, Urzędy Miejskie i Gminne, Urzędy Porządkowe, Urzędy Skarbowe, wszystkie Służby Policji, komornicy, firmy windykacyjne, kancelarie adwokackie i wszystkie urzędy jurysdykcji, jest NAJSUROWIEJ ZABRONIONE i będzie ukarane z powodu zamierzonego naruszenia prawa konstytucyjnego obowiązującego w Polsce i prawomocnie naglącego w przestrzeganiu Praw Ludzkich. Wyjątkami wobec tego prawomocnie naglącego w przestrzeganiu zakazu w sprawie przesyłek i listów pocztowych są przesyłki firm przewozowych, poczta prywatna i przesyłki prywatne na adres (proszę podać własny adres). Przesyłki, które wysyłane są przez jednostki suwerenne i albo poprzez wyznaczone do tego osoby.

Sprzeczna z Konstytucją działalność Poczty Polskiej na usługach nielegalnego rządu – spółki handlowej wygasła z dniem 25.12.2012 i jest zobowiązana do zastosowania się do tego zakazu. Zakaz ten dotyczy również wszelkich przesyłek formalnych.

DOSTARCZANIE NIELEGALNYCH PRZESYŁEK PRZEZ POCZTĘ JEST KARALNE.

Oczywiście wyżej opisana sprawa dotyczy przypadku, kiedy komornik przychodzi z papierkiem bez podpisu sędziego. Nie mówimy tu o przypadku, kiedy popełniliśmy przestępstwo narażając bliźniego na straty finansowe lub niebezpieczeństwo!

Oto komentarz Piotrasa w tej sprawie:

Tak, ZUS, rząd, i ta cała ferajna waniaków to zarejestrowane korporacje, sąd i cały ten burdel to też korporacje, komornik pojawiający się w drzwiach albo jego korespondencje to też biznes. Jest tylko trochę zasad obowiązujących w tym biznesie, których niestety trzeba się trzymać, jeżeli chcemy wyjść obronną ręką z tych potyczek.

Sędzia nie ma prawa sadzić nas: zależy jaki sędzia, i zależy jaki jest tzw. CLAIM, czyli pozew. Sędzia korporacyjnego RP będzie nas sądzić na podstawie przypuszczeń, że w trakcie popełnienia wykroczenia ( proszę zauważyć różnicę między wykroczeniem, a przestępstwem – to dwa różne światy) działaliśmy jako pracownik RP, łamiąc zasady korporacyjnego RP czyli ustawę. Taki sędzia ma mnóstwo powodów, żeby tak myśleć, – chociażby okazany dowód policjantowi podczas przechodzenia na czerwonym, bądź prawa jazdy przy drogowym wykroczeniu – te dokumenty są obowiązkowe tylko dla pracowników RP.

Sędzia działający na podstawie pozwu o przestępstwo, gdzie jest OSOBA POSZKODOWANA, jak najbardziej ma prawo zmusić nas do wzięcia udziału w procesie i do odsiadki jeżeli będzie wyrok skazujący.

Nie wolno mieszać tych 2 jurysdykcji, korporacyjna fikcja ustawowa to nie to samo co przestępstwo, gdzie ktoś żywy został poszkodowany.

Wracając do komorników, mimo tego, że to są fikcyjne byty-korporacje, oni muszą działać jawnie i zgodnie z prawem. Otóż – prawdą jest, że musi być wyrok sądu, wyrok poprzedzony procesem, gdzie osoba „dłużnik” ma prawo do obrony, wyrok musi być podpisany czytelnie i funkcja osoby podpisującej jawnie określona, a to dlatego, że ta właśnie osoba bierze na siebie pełną odpowiedzialność za prawdziwość tego wyroku. Żaden pajac w urzędzie nie ma prawa wydać takiego wyroku! Tylko sędzia, i tylko po uprzednim procesie.

Jeżeli komornicza gnida zjawia się z kawałkiem papieru i jakimiś nie oznaczonymi bazgrołami – dzwonić po policję natychmiast. Wcześniej poprosić o imię, nazwisko i jeżeli to możliwe – proszę zanotować jego datę urodzenia – to jest potrzebne, żeby zlokalizować poprawnie jego osobę prawną.

Potem zadzwonić po policję i kazać go aresztować za próbę wyłudzenia. Jeżeli policjant odmówi, poprosić o jego dane i zadzwonić po inny patrol, a temu powiedzieć, że zostanie dodany jako oskarżony do pozwu o wyłudzenie pieniędzy i również za odmowę pełnienia swoich obowiązków jako stróż prawa.

Jeżeli komornik pojawia się z nakazem sądowym – to teraz pytanie, czy odbył się proces, czy franca w todze stempluje wszystko jak leci, cokolwiek kumpel z banku jej podsunie – tu też są co najmniej 2 scenariusze.

Jeżeli proces się odbył i zostało udowodnione komuś, że nie dotrzymał swoich zobowiązań biznesowych – wtedy taka windykacja jest niestety możliwa. Gdyby tak nie było – w jaki sposób mógłbym odebrać swoje należności, jeżeli ktoś dla kogo pracowałem długie tygodnie postanowił mi nie zapłacić?

Wszystko zależy od tego, co jest sednem takiej sprawy, czy odbył się proces, czy był wyrok itd., nie wszystko wrzucamy do jednego wora, bo może się okazać, że będzie problem.

Nie ignorujemy również pism, zwłaszcza poleconych – to jest 1-sza zasada. Ktoś rości sobie jakieś prawa, do naszej uwagi, majątku bądź naszego czasu. Ten ktoś może mieć prawdziwe prawo do tego, a może być to tzw. totalna bania. Nie dowiemy się jak będziemy ignorować pisma. Jest jeszcze ważniejszy aspekt – są pisma napisane w odpowiedni sposób – tzw. self authenticating contract, czyli pismo, które w razie braku odpowiedzi, zostaje uznane za prawdziwe. To jeden z trików commerce, działa, proszę mi wierzyć.

Przyklad:

Jaś pracował cały miesiąc dla firmy Adama. Adam nie zapłacił Jasiowi za pracę, Jaś pisze do Adama o zwrot pieniędzy i tym samym ustala fakty w tej sprawie drogą administracyjną – na razie po stronie prywatnej:

„Drogi Adamie, przepracowałem w twojej firmie okres od….do… na wcześniej ustalonych warunkach (patrz umowa o prace podpisana przez nas obu w dniu….). Po zakończeniu tejże umowy, nie otrzymałem wynagrodzenia za moja prace w wysokości…. Proszę o uiszczenie zaległej wypłaty na moje konto….w ciągu 10 dni od otrzymania tego pisma. Jeżeli nie zgadzasz się z tym co piszę i uważasz, że nie należą mi się te pieniądze proszę o odpowiedź w ciągu 7 dni listem poleconym na mój adres…..

Proszę również o uzasadnienie prawne swojej postawy i odmowy zapłaty za moją wykonaną pracę.”

Adam dostaje takie pismo, nie ma zamiaru zapłacić Jasiowi, Jas wysłał listem poleconym (zawsze! ) i ma dowód doręczenia. Odpowiedzi nie ma, bo Adam wywalił pismo do śmieci. Co się dzieje prawnie?

Adam nie tylko zgodził się na to, że Jasiowi należy się wyplata zgodnie z umową, Adam świadomie postanowił zrobić Jasiowi krzywdę nie wypłacając mu należnych pieniędzy, przez co nastąpiła lawina negatywnych zdarzeń w życiu Jasia: nie zapłacił za mieszkanie, odsetki, brak jedzenia dla dzieci itp, itd.

Jaś nie tylko stawia Adama w b. złym świetle prawnie, Jaś ustala fakty w sprawie drogą administracyjną, to bardzo ważny proces.

Więc wyrzucanie pism z automatu – to nie jest dobry pomysł. Poza tym – tu jest szansa nie tylko odwalić komornika za bezprawne działanie i próbę wyłudzenia, tu można na tym zarobić.

Jest dokument, który się nazywa „Fair debt collection practises act”, który umożliwia zadanie zadośćuczynienia od firmy windykacyjnej za bezprawną windykację. Proces jest dość prosty – a zadośćuczynienie to 3+1. Czyli komornik chciał wyłudzić 1000 zł, składamy pozew po uprzednim procesie administracyjnym na sumę 4 000 zł.

POWIĄZANE LINKI:

Musisz wyrazić swoją zgodę na to, żeby być rządzonym

Przekręt wszechczasów część I – czyli o tym, czym jest akt urodzenia, rejestracja, strawman, osoba prawna, korporacja, zaginiony na morzu oraz o tym, że rodząc się stajesz się współwłaścicielem dóbr swojego kraju, który gwarantuje ci zadośćuczynienie za wszystkie nieumyślne szkody i wypadki. Przesłane przez Piotrasa (następne części znajdziesz klikając na link pod spodem każdego odcinka).

Babilon upadł! o tym, w jaki sposób jesteśmy pozbawiani praw i kontrolowani przez oszukańczy system.

Kochający rodzic nie szczepi swoich dzieci ważna instrukcja jak uwolnić się raz na zawsze od terroru przychodni, sanepidu, wojewody i sądów wydających wyroki niezgodne z prawem.

————————————————

Więcej informacji o wolności znajdziesz na blogu bladymamut.wordpress.com

Materiały na temat suwerenności globalnej i osobistej

Podręcznik Globalnej Suwerenności – Johny Liberty

A więc mówią, że złamałeś prawo… Jak kwestionować władzę prawną

Prawo (morskie) nie dotyczy żywych wolnych istot ludzkich tylko otępiałych niewolników (fragment filmu Kymatica):

Poznaj swoją KUKŁĘ:

Prawda o twoim akcie urodzenia (Kanada)

Dean Clifford – napisy PL – Your Rights, Trusts, and how to enforce them Series 1

Dean Clifford – napisy PL – Your Rights, Trusts, and how to enforce them Series 2

UNGRIP – UNIEZALEŻNIENIE – napisy PL

Nowe Niemcy

Obywatel ma prawo zatrzymać policję, bo policja jest na SŁUŻBIE u obywateli. Obywatele utrzymują policję ze swoich podatków. Policja ma stać na straży bezpieczeństwa obywateli i nie ma prawa ich terroryzować. Skoro policjant jest NA SŁUŻBIE to musi się zachowywać jak służba (tak samo zresztą jak lekarze, którzy są SŁUŻBĄ zdrowia).

KOMENTARZE

skomentuj

 • Witam! Ja w kwestii formalnej..
  Pana(i) POST wylądował OD RAZU NA OK DZIESIĄTYM MIEJSCU OD GÓRY W DZIALE „NAJNOWSZE POSTY”
  a CHYBA POWINIEN ZNALEŹĆ SIĘ NA SAMEJ GÓRZE PRAWDA??Piszę do Pana(i) o tym bo wczoraj spotkała mnie analogiczna sytuacja !
  Usunąłem więc post po uprzednim zrobieniu kopii i zamieściłem go raz jeszcze.. Pojawił się na odpowiednim miejscu.Proszę zwrócić uwagę na podobieństwo tytułowe Pana(i) i mojego bloga ( myślę że przekazu także 🙂
  Pozostaje pytanie czy to przypadek czy celowe działanie administracji

  A tak po za tym to chylę czoła nad pańskim wpisem..
  Jakże bliska mi owa retoryka!
  Pozdrawiam , zapraszam na mojego bloga i mam nadzieję do spisania się …
  ps. Zwracać się per Pan czy Pani ? 😉

  ps.1 5*

 
5 Komentarzy

Opublikował/a w dniu 19 sierpnia 2015 w Bez kategorii

 

5 responses to “Odwagi ! Nie bójmy się „papierowego tygrysa” !

 1. wojdabejda

  19 sierpnia 2015 at 21:00

  Poniżej komentarz nieustraszonej lekarki demaskującej światowy ludobójczy system.
  Cytat:

  ” Lekarzu lecz się sam” – oto moja rada dla lekarzy, bo przecież skoro oni sami tkwią w systemie po uszy i przeważnie dają się też „leczyć” na śmierć swoich kolegom po trucicielskim „fachu”, to niczego przecież lepszego nie można się po nich spodziewać w odniesieniu do ślepo ufających im pacjentów !

  Doktor Bachański ze swoimi „odchyłkami od ludobójczej normy” powinien się szybko zdecydować na prawo rzeczywiście wolnego wykonywania zawodu lekarza, bez powiernictwa i nadzoru NFZ – narodowego funduszu zgonów.

  Oczywiście musi liczyć się z tym, że materialnie będzie zależny tylko od dobrowolnych datków swoich pacjentów, ale obojętnie jakie by one nie były, nie podlegają one i tak nieważnej „ustawie” podatkowej i którą to w ten sposób zawsze też sprytnie obchodzą klechy, „fundacje”, itp. .

  Mnie próbowali znowu złapać na chemiczno – biologiczną rzeź zwaną powszechnie „profilaktyką raka” , ale tym razem nielegalne „zaproszenie” na mammografię z opisem inkwizycyjnych tortur zachowałam jako koronny dowód próby zamachu na moje zdrowie i życie, w celu uzyskania korzyści materialnych dla „personelu medycznego” i całej tej mafii organizacji nie – rządowo-administracyjnej skorumpowanej i sterowanej przez faszystowskie koncerny chemiczne.

  Ta banda bestialskich morderców i złodziei „wtajemniczonych” czy też nie rzeczywiście chce naszego najcenniejszego dobra, jakim jest nasze zdrowie i życie !

  Obłudnie posługując się programowaniem neurolingwistycznym bajerują ludzi, ściągają ich uwagę czy to „listami” czy to mendiami i paraliżują strachem i tak trzeba koniecznie na to spojrzeć, żeby dobrowolnie i jeszcze z własnym podpisem nie oddawać siebie, dzieci i zwierząt w macki truciciela i koszernego rzeźnika !!!

  Polubienie

   
 2. nieustraszona

  22 sierpnia 2015 at 10:25

  Teraz jednoznaczne wyjaśnienie mojego umyślnego „błędu” ortograficznego w słowie „papierz” , bo już Marcin Luter tłumacząc grecko – hebrajską „biblię” wiedział o dalekozwrocznych zamiarach „ludu wybranego” umotywowanego „wolą” papierowego jahwe.

  Stanowisko „papieża” głównodowodzącego na papierze w krzyżackiej okupacji Ziemi i wszystkich ludów ją zamieszkujących nazwano zgodnie z prawdą „papierz” i przerobiono według jezuickiej ortografii na „papież”, żeby Słowianie nie załapali, że chodzi w tym wszystkim o „papierowego tygrysa”, który swoją „siłę” opierał wyłącznie na ślepej wierze niewolników w kawałki zabazgrane bredniami mitomanów i kleptomanów, z manią „wielkości” i z poczuciem bezkarności w ich „misji” dziejowej w „nawracaniu” świata do jedynie słusznej „religii” i mających za jedyne usprawiedliwienie swoich zbrodni „wolę boską” !

  Wcześniejsze pokolenia Niemców obyte z tradycją luterańskiego zrozumienia celów powstania „biblii” przynosiły ją też do akcji spalania „książek”, powstałych w porażonych syfilisem mózgach i też nieuleczalnie chorych na umyśle, duszy i ciele obrzezanych „literatów” opętanych ideologiczną „tradycją” przejęcia świata na swoją niepodzielną „własność” !

  Polubienie

   
 3. nieustraszona

  22 sierpnia 2015 at 12:23

  Odkłamywać Historię, bo jak do tej pory „pisana” tylko na użytek „zwycięzców” zachwiało to jej przeinaczanie przez niezliczone tony papierowych kłamstw poczucie własnej wartości, godności i tożsamości RASOWEJ ARYJCZYKOW !!!

  Wiem, że to sformułowanie jest ostrym wstrząsem dla tych wytresowanych „tolerancyjną” cenzurą „religijną” i „szkolną”, ale właśnie takim „wykorzenionym” polecam poniższą książkę o dziejach naszego słowiańskiego świata sprzed czasów krzyżowej zarazy, sprzed jahwistycznego „potopu” wysokiej cywilizacji białej rasy aryjskiej, z której wszyscy pochodzimy !!!

  http://ksiegarnia.bellona.pl/?c=ksiazka&bid=8116

  Polubienie

   
 4. nieustraszona

  22 sierpnia 2015 at 14:30

  Tak samo wygląda statystyczny Kowalski, jak jego niemiecki sąsiad, którzy odziedziczyli wspólnie śpiaczkę swych szanownych przodków :

  ” Jest to gigantyczna zorganizowana kryminalność i najwyższa zdrada, przeprowadzana przez istniejące syjonistycznie opanowane dyktatury partii, urzędników i mediów z ich korupcją i jej lobbizmem, które nie są reprezentacją niemieckiego narodu, lecz jest utajnionym syjonistycznym reprezentowaniem żydów i równocześnie zatajanym niszczeniem niemieckiego narodu, wysokiego stopnia wolnomularskich, syjonistycznych, albo jezuickich, najlepiej zamaskowanych w państwowych i religijnych urzędach i stanowiskach, jak i również w klasztorach i organizacjach charytatywnych, i po prawdzie we wszystkich konfesjach, wolnych kościołach i sektach.

  Zamiast odnieść się do karnego wniosku Gustla Mollath*, syjonistyczna prokuratura w Norymberdze uwięziła poszukiwacza Prawdy ( jak setki tysięcy innych poszukiwaczy Prawdy, którzy tą Prawdę publikowali, chcieli opublikować, albo zgłaszali do prokuratur) na siedem i pół roku w zamkniętej psychiatrii ( niektórzy do więzień), nie mniej spośród nich ulegali w nich przez tajne służby państwowe wypadkom, albo zrakowaceniu albo samobójstwom. Zeby w ten sposób do zatarcia wygrać na czasie w maskowaniu tych śladów sprawców, jednostek służb i ciągnących profity z tego kryminału gospodarczego i najwyższej zdrady”.

  „Das ist gigantische organisierte Kriminalität und Hochverrat, ausgeführt durch die bestehende zionistisch beherrschte Parteien-, Beamten- und Mediendiktatur mit ihrer Korruption und ihrem Lobbyismus, die keine Vertretung des deutschen Volkes ist, sondern eine verheimlicht zionistische Vertretung von Juden ist und gleichzeitig eine ZERtretung des deutschen Volkes, hochgradfreimaurerisch, zionistisch, oder jesusitisch, bestens getarnt in staatlichen und kirchlichen Ämtern und Würden, sowie in Klöstern und karitativen Einrichtungen, und zwar aller Konfessionen, Freikirchen und Sekten.

  Statt Gustl Mollaths Strafanzeige nachzugehen, sperrte die Nürnberger zionistische Staatsanwaltschaft den Wahrheitsfinder (wie Hunderttausende anderer Wahrheitsfinder, die die Wahrheit publizierten, publizieren wollten, oder Staatsanwaltschaften meldeten) siebeneinhalb (7 ½) Jahre lang in die geschlossene Psychiatrie (manche in Haft), nicht wenige wurden dort durch Staatsgeheimdienste verunfallt oder verkrebst oder ge-„selbst“mordet. Um so Zeit zu gewinnen zur Vernebelung, die Spuren zu den Tätern, Dienstleistern und Profiteuren dieser gigantischen Wirtschaftskriminalität und des Hochverrats zu beseitigen.”

  *Gustl Mollath – skazany na dożywocie w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym po tym, jak zgłosił doniesienie do prokuratury o przekrętach banksterów. Po wielu protestach z zewnątrz został uwolniony.

  „KOWALSKI” OBUDZ SIE ZEBY CIEBIE W SNIE NIE SPRZEDANO !!!

  http://brd-schwindel.org/michel-wach-auf-das-man-im-schlaf-dich-nicht-verkauf/

  Polubienie

   
 5. nieustraszona

  28 sierpnia 2015 at 11:14

  Ludzie nie zdają sobie z tego sprawy, że „panami” ich życia i śmierci to po prostu „pisarze” z piekła rodem i żeby było śmieszniej, to wcielili się oni w rolę „ojców”, sztucznych autorytetów, wymagających ślepego posłuszeństwa łącznie z „ofiarą” życia swych „dzieci” w czasie prowokowanych przez handlarzy śmierci wojen na gorąco i tych wykalkulowanych na „zimno” „czasów pokojowych” !

  Niestety goj jest tak głupi, że uwierzy we wszystko, co jest napisane przez owe samozwańcze „autorytety” – strupieszałe mumie w myckach od białej do czarnych czy czarnych rondlach z filcu na łbach „prawosławnych”, opętane chciwą żądzą totalitarnej władzy nad całymi stadami ludzkimi i ich dziedzicznymi krainami. Te bezduszne kanalie, sprzedawcy dymów i handlarze śmierci ze złodziejskim sprytem i z bardzo ponurymi facjatami powołując się na atrament „świętych” pism motywują to „wolą wszechmocnego”, tylko jaki to może być „wszechmocny” twór, skoro sam nie potrafi pisać i nie ma sekretarzy, swoich kopistów czy drukarni ? Czy to nie dziwne, że główną gałęzią przemysłu USsraela jest przemysł poligraficzny, a wszystkie mendia są w mackach paru „wybranych” ?

  „”Pisarze(!) pierwszych wieków, „Ojcowie”(!) zarówno Wschodu jak i Zachodu, przepowiedzieli, że w ostatniej epoce świata Kościół będzie musiał doświadczyć trzeciego prześladowania, które będzie jeszcze bardziej zaciekłe, krwawe, dotkliwe i intensywne niż jakiekolwiek do tej pory. Narzędziem, którego szatan użyje do tego ostatniego prześladowania jest żydowska władza, panująca nad pogańskimi narodami, bowiem żydzi posługują się pogaństwem dla realizacji swoich talmudycznych celów. Otóż właśnie żydowska władza panująca nad pogańskimi narodami świata jest tym co nazywamy NWO – jest ostatnią bestią z Apokalipsy.”

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czy-zydowski-porzadek-swiata-nadejdzie-2015-08

  Zydowski „porządek” świata nie nadejdzie, bo on już tu dawno jest pod bestialską „opieką” wampirycznych „papierzy”, „króli”, „kanclerzy” czy „sekretarzy” nie – rządowych podpisujących „prawne” wyroki śmierci na cały nasz „pogański” świat, który to został jakoby przyobiecany ludowi „wybranemu” i który to zamiast czekać na wypełnienie „obietnicy boskiej” sam napada, oszukuje, morduje i grabi wszystko to, co należy do „niewiernych”, wbrew nakazom swojego „wszechwiedzącego jahwe” !

  „Apokalipsa” jest pojęciem zaczerpniętym z antycznego teatru greckiego, gdzie na końcu każdego przedstawienia teatralnego aktorzy ściągali swe teatralne maski przed publicznością.

  Współcześni aktorzy sceny religijno-politycznej i lichwiarze ich zatrudniający dobrowolnie tego nie chcą uczynić, więc my jako „publiczność”, która chce i ma prawo wiedzieć, kto doprowadził świat na skraj obłędu religijnego oraz katastrofy ekologicznej musi zerwać im te maski siłą wiedzy o ich papierowych fałszerstwach i masowej hipnozie strachu podbitych ludów przez kryminalnych błaznów !

  Polubione przez 2 ludzi

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: