RSS

WEZWANIE DO OBRONY KONIECZNEJ W STANIE NAJWYŻSZEGO ZAGROŻENIA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ !

16 Kwi
Na warsztatach Komisji Petycji PE w Brukseli ,09.10.2012r. Teresa Wojda zaapelowała o zakaz odwiertów geologicznych na terenie Unii Europejskiej .

Na warsztatach Komisji Petycji PE w Brukseli ,09.10.2012r. Teresa Wojda zaapelowała o zakaz odwiertów geologicznych na terenie Unii Europejskiej .

WEZWANIE DO  OBRONY KONIECZNEJ  W STANIE NAJWYŻSZEGO ZAGROŻENIA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ !

Łowicz, 14.04.2015r.

Maria Bejda, Teresa Wojda

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze https://wojdabejda.wordpress.com/2015/04/02/polski-obywatelski-ruch-oporu-wzywa-do-realizacji-dekretu-o-wypowiedzeniu-posluszenstwa-okupacyjnym-organom-w-polsce/  

Drodzy Rodacy !

Jako przedstawicielki Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu, broniące Narodu Polskiego w Polsce i na forum międzynarodowym a  jednocześnie każda z osobna jako  Suweren, spełniamy moralny obowiązek wystąpienia z niniejszym apelem do rodowitych Polaków, boleśnie doświadczających w warunkach pozornego pokoju skutków agresji na Polskę, zawojowania jej terytorium i podstępnego  ludobójstwa na Narodzie Polskim.

W stanie najwyższego zagrożenia Rzeczypospolitej Polskiej zwracamy się z apelem o pilne rozpowszechnianie  Dekretu przywódcy Narodu Polskiego Tadeusza Cichockiego z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa żydowskiemu okupantowi w Polsce. W okolicznościach  mnożenia się różnych złudnych i podstępnych inicjatyw fałszywych obrońców Narodu Polskiego  wzywamy rodowitych Polaków do powszechnego zjednania się i zastosowania się do Proklamacji T.Cichockiego z 02.11.2014r. o przejęciu bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej przez Suwerena-Naród Polski oraz Dekretu z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa żydowskiemu okupantowi w Polsce.

Tylko w interesie okupanta żydowskiego jest wyprowadzenie bezbronnego Narodu Polskiego na ulice i daremny rozlew polskiej krwi ! Potępiamy z całą mocą wszelkie próby wyprowadzania i wychodzenia w bezpośredni kontakt z okupantem,  uzbrojonym we wszelkie techniki zniewalania i niszczenia Narodu Polskiego !

Wzywamy do bojkotu wyborów w dniach 10 i 24 maja 2015r. Wzywamy do wypowiedzenia posłuszeństwa żydowskiemu okupantowi w Polsce z dniem 1 czerwca 2015r. oraz do działania w obronie koniecznej w zakonspirowanych oddziałach, według wskazań przywódcy Narodu Polskiego Tadeusza Cichockiego.

W stanie najwyższego zagrożenia Naszej Ojczyzny szczególnie apelujemy do Matek -Polek o zmobilizowanie mężów, synów, córek do działania w zakonspirowanych Oddziałach Obrony Koniecznej Narodu Polskiego oraz Trybunałach Ludowych zgodnie ze wskazaniami Dekretu Tadeusza Cichockiego z 02.04.2015r. : “Wypowiedzenie posłuszeństwa wszystkim organom państwa. Dekret zwierzchnika władzy Rzeczypospolitej Polskiej”,  http://www.tcichocki.pl/20150402_Wypowiedzenie_posluszenstwa_organom_panstwa.pdf

Maria Bejda, Teresa Wojda

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU Drodzy Rodacy !

Dokumenty przejęcia władzy zwierzchniej przez Suwerena-Naród Polski w Polsce wywołują panikę w kręgach okupacyjnych organów państwa. Oto linki do informacji o przygotowaniach żydowskiego okupanta w Polsce do wojny z Narodem Polskim a nie z Rosją ! http://pressmix.eu/2015/04/01/pilne-znamy-plan-ewakuacji-rzadu-rp-na-wypadek-wojny-z-rosja/ https://miziaforum.wordpress.com/2015/04/08/15-maja-2015-r-stan-wyjatkowy w-polsce-wystapienie-nagranie-tv-b-komorowskiego-i-e-kopacz-gotowe/  

Propozycje T.Cichockiego doprowadzenia do odsunięcia żydowskiego okupanta drogą pokojową wywołują strach wśród służb specjalnych działających w internecie.

W naszej bezkompromisowej działalności w obronie Narodu Polskiego i Polski wciąż doświadczamy ataków ze strony sił wrogich Narodowi Polskiemu a szczególnie ze strony blogera P.Beina i jego popleczników, którzy popierają osoby  niegodne zaufania Narodu Polskiego, wulgarne, stosujące groźby karalne łącznie z zamachem na nasze życie jak Stefan Dembowski z “ Demokracji USA”. http://www.neon24.pl/comments/8199,riamahttp://www.petycjeonline.com/a/18709

Oto poniżej komentarz lekarki medycyny naturalnej, bojowniczki o prawa człowieka odnoszący się do obrażliwych emaili Basia…… am 13:18 Dienstag, 14.April 2015:

Jak dla mnie, to te chamskie ataki tego „pana”(P.Beina) wskazują na jego tchórzliwy prymitywizm i zatwardziałość graniczącą z głupotą przy braku podstaw logicznego myślenia ! Niestety jest więcej takich babskich bokserów mocnych tylko w pysku, a  którzy boją się tylko wrzasków „militarnych” albo papierowych trzasków pejsatego bicza stworzonych żydowską „literaturą” powielaną przez drukarzy z I.G. Farben – Bayer .

W poniższych kluczach zawarty jest adres i namiary telefoniczne centrali syjonistów w Waszyngtonie, gdzie przecież przypuszczalnie znający dobrze język angielski pan Bein móglby tam złapać bezpośredni kontakt i  po męsku w swoim stylu nawrzucać też w końcu tym lichwiarzom tworzącym dolary z luftu i jeszcze bardziej teoretyczne podatki, kredyty i odsetki z próżni, którą przymusowo i bezskutecznie starają się całe swoje zafajdane życie wypełnić też tacy sami mentalni niewolnicy, jak i „pan” Bein.   

Tu odbitka z dzisiejszej mojej babskiej”literatury” w sprawie wszędobylskiej hipnozy mendialnej :

Zmanipulowani czyli okłamywani „wyborcy” poprzez hipnozę mendialną czyli specjalistów od marketingu nie dość. że „kupią” wszystko mentalnie dla „swojego dobra”, to jeszcze kłamcom na uslugach pejsatej „polityki” korporacyjnej zapłacą regularnie poprzez bezprawny „abonament RTV !!!

Wygląda to podobnie do tego, że jakby jakiś bandyta włamal się do czyjegoś domu, rozkradł by i zniszczył wszystko łącznie z jego warsztatem pracy, zgwałcił i zabił żonę, pozabijał zwierzęta, dzieci i młodzież , a panu domu wystawił by jeszcze z uśmieszkiem rachunek za swoje „usługi”, który nie zapłacony spowodował by „prawne” wyrzucenie „zadlużonego” właściciela na bruk  !   Jak widać, to nawet żaden żydowski kryminał z przepisowym happy end, złapaniem i ukaraniem sprawcy nie może się kończyć takim absurdem, bo to by psuło oglądalność tych filmowych bajek z bredniami dla dorosłych i zachwiało wiarę w oficjalne ” prawo i sprawiedliwość” podpartą z przysięgą mówienia prawdy na „biblię”.

W naszej realnej rzeczywistości niewyobrażalnie potworne horrory z tragicznymi końcami „wiernych” słuchaczy i telewidzów odbywają się masowo na naszych oczach, które nie chcą tego widzieć dopóki sami jeszcze jako tako kręcimy się w tym wyścigu szczurów.

Trwa rabunek, bezprawne wywłaszczanie i niszczenie wszelkiego dobytku, miejsc pracy i środowiska . Ludzie uciekają za parę nędznych groszy do innych krajów, żeby nie umrzeć z głodu i dopomóc rodzinom w Polsce gapiących sie w telawizory oraz wrzucających klechom na tacę w oczekiwaniu na „cud” , „wsparcie duchowe” i pogrzeby tych, co się dali „leczyć” koszernym rzeźnikom i trucicielom żydowskiej antymedycyny. Wielu już ludzi doprowadzonych do czarnej rozpaczy przez szantażujące listy, „prawne papierki” z bohomazami żydowskich poborców podatkowych popełnilo samobójstwo , bo nie powinni byli wiedzieć, że cała ta „polityka”, „religia”, „prawo”, „medycyna” na czele z propagandą, to ŻYDOWSKI GESZEFT DEPARTAMENTU PRACY PRZYMUSOWEJ kontrolowany przez syjonistow z Waszyngtonu !!!

WYŁĄCZ TELAWIZJE CZY RADIO I WŁĄCZ MYŚLENIE !!! Oczywiście kopia z tych dowodów rejestracyjnych przesyłana masowo do żydowskich „firm” telekomunikacji i windykacyjnych, które kryminalnie z pogróżkami wyjudzają również haracze za propagandowe pranie mózgów to najskuteczniejsza samoobrona przeciwko grabieży tej całej mafijnie zorganizowanej bandy pasożydów, morderców i złodziei trikowych bazujących wyłącznie na znikomej świadomości i strachu ludzi otumanionych żydowską propagandą żydowskich aktorów teatru sceny „polityków” I klechów czyli zawodowych złodziei, kłamców, morderców i szabrowników.

Przemawiam tym samym ludziom do „kieszeni” skoro jest ich jeszcze tylu „głuchych”, „ślepych”  i co najgorsze OBOJĘTNYCH na ogrom cierpienia wokół !!! Niepodważalny dowód rejestracyjny siedziby głównej telawizji żydowskiej na Polskę !!!

► Home► UPIK® datensatz UPIK® Datensatz – L L Eingetragener Firmenname TELEWIZJA POLSKA S A L Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil TVP L D-U-N-S® Nummer 422193761 L Geschäftssitz Ul. Jana Pawla Woronicza 17  !!!!!! L Postleitzahl 00-999 L Postalische Stadt Warszawa Land Poland W Länder-Code 616 Postfachnummer Postfach Stadt L Telefon Nummer 225478021 W Fax Nummer 225478000 W Name Hauptverantwortlicher :Braun Juliusz Jan – „szef polityki kłamstw, manipulacji i masowej hipnozy” W Tätigkeit (SIC)  4833 klucz zakresu przemyslowej działalności z waszyngtońską rejestracją poniżej :

Division E: Transportation, Communications, Electric, Gas, And Sanitary Services Major Group 48: Communications Industry Group 483: Radio And Television Broadcasting Stations 4833 Television Broadcasting Stations  Kod SIC podany w powyższym „kluczu” rejestracyjnym !!! Establishments primarily engaged in broadcasting visual programs by television to the public, except cable and other pay television services. Included in this industry are commercial, religious, educational, and other television stations. Also included here are establishments primarily engaged in television broadcasting and which produce taped television program materials. Separate establishments primarily engaged in producing taped television program materials are classified in Services, Industry 7812. Establishments primarily engaged in furnishing cable and other pay television services are classified in Industry 4841.

Television broadcasting stations  – telawizyjny rozrzutnik gnoju mentalnego !!! [ SIC Search | Division Structure | Major Group Structure ] Freedom of Information Act  |  Privacy & Security Statement  |  Disclaimers  |  Important Web Site Notices  |  International  |  Contact Us U.S. Department of Labor  |  Occupational Safety & Health Administration  |  200 Constitution Ave., NW, Washington, DC 20210, Telephone: 800-321-OSHA (6742)  |  TTY , www.OSHA.gov

 
4 Komentarze

Opublikował/a w dniu 16 kwietnia 2015 w Obrona konieczna

 

4 responses to “WEZWANIE DO OBRONY KONIECZNEJ W STANIE NAJWYŻSZEGO ZAGROŻENIA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ !

 1. Bogusław MaśLiński

  30 Maj 2015 at 12:14

  Szanowni państwo, ludzie wykształceni z problemem logicznego myślenia.
  Przypominam, akademia WAT opracowała uszczelnianie bez wody za pomocą gazu.
  Tzw, ekspert PiSu skrytykował temat poszedł do kosza.
  Co amerykańskie, zagraniczne to piękne, co Polskie to be.
  Zanim walnie się głupi monolog, sprawdzić wiadomości.
  Bogusław Maśliński

  Polubienie

   
 2. Obrona Konieczna

  1 czerwca 2015 at 18:12

  Pan nawet nie wie o co Panu chodzi a tylko chce obrażić , znieważyć !

  Polubienie

   
 3. Obrona Konieczna

  1 czerwca 2015 at 18:13

  Autor tego komentarza nie zna w ogóle zagadnień związanych z bardzo niebezpieczną dla ludzi i środowiska jak też dla całej naszej planety metodą wydobywania gazu ziemnego bo nawet nie potrafił poprawnie nazwać tej metody wydobywczej a przy tym opiera się na propagandowym oszustwie jakoby WAT opracował metodę z użyciem gazu zamiast wody a gazem tym miał być skroplony CO2 wg technologii CCS, stosowanej na świecie już od kilkudziesięciu lat!
  Zarówno metoda oparta o wodę wraz z truciznami czy oparta o gaz to takie samo wielkie zagrożenie a może jeszcze większe, bo gaz ma właściwości wybuchowe!

  Polubienie

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: